Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusie 2009 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-18, 16:58   #3661
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Cassi a jakie obywatelstwo mają chłopaki? Gdzie mieszkacie?

Spice gruba W terminologii Jo@n@: szczypior (sie dzisiaj przezywam i pewnie oberwę...)

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cassi nie nadrabiaj
Wszystkiego sie dowiesz o nas na bierząco. Wstępnie: Monix (szefowa albo po prostu psuja), Alkamor (szefowa dzialu promocje) Czorno (wątkowy zboczuch )
To są te co maja tytuły oficjalne
Mamy obywatelstwo niemieckie ale od czerwca 2006 ja jestem w PL a mąż jeździ do pracy na DE. Muszę być w PL ze względu na sprawy rodzinne ale dłuuugo żeby wszystko po kolei opisywać. Strasznie pokręcone
Opieka zdrowotna i szpitalana w porównaniu z PL bez porównania. Niebo a piekło. Rodziłąm dwa razy w PL i strasznie tego żałuję.

Ale tu fajnie u Was usmiałam się na całego
Ja to jestem straszna gaduła jak już mowa o "tytułach" hihi

Mam 168cm wzrostu Udało mi się wyćwiczyć bisepsy, tricepsy i inne "cepsy" ale brzuszek jeszcze dłuuuugo potrzebuje żeby dojść do odpowiedniej formy.

A i zapomniałam uwielbiam gotować, piec i ogolnie przesiadywać w kuchni mój mąż mówi że "czaruję" hihi nie ma to jak zaspokojony (żołądkowo) chłop
__________________
PTP 20 sierpnia 2015

Edytowane przez cassie24
Czas edycji: 2010-02-18 o 17:06
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 17:06   #3662
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
[

anya może to przez ząbki. Młody jak mu jakiś ząbek ma wychodzić to móglby ciągle wisieć na piersi w nocy zwłaszcza.
pewnie tak, ale wyszły by już
Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość

dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Sandra89 Pokaż wiadomość
Smarze placki ziemniaczane, 3 pranie się robi, kukurydza na wyspie rośnie Nikoś zasuwa po domu, żyć nie umierać

no to uwazaj na plony bo za kradzieze mozna zdobyc trofeum (dlatego alkamorce owce ogolilam
Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Sandra dziękuję

Ja mam konto na wizażu od 2007roku a do tej pory nie umiem się w nim połapać [

Głos oddany

Mój chodzi w ciuszkach 86-92. Ale co firma to inna rozmiarówka. Z H&M pasuje mu nawet 74 i bądź tu czlowieku mądry...
ja tez od 2007 ale udzielam sie od lipca dopiero
Klaudia nosi 80 a z h&m 74, jakies uniwersalne jest to 74
Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Szczerze? Ja bym nie nadrabiala

A tak w ogole to co tu tak cicho dzisiaj?

Zapomnialam wam powiedziec, ze za 2 tygodnie mam egzamin na obywatelstwo i musze sie uczyc, ale jak sie znam to zrobie to starym wyprobowanym za czasow studenckich sposobem i posiedze w nocy dzien przed choc kondycja juz pewnie nie taka sama... Patrzylam na te pytania, ale tak mi sie to glowy nie trzyma, w szkole tez nie lubilam WOSu bo mi sie pierniczyly te wladze wykonawcze, ustawodawcze, ile lat kto ma urzedowac, itp.
Tak mi sie przypomnialo takie powiedzenie 'przysiasc faldow', ktorego nigdy nie uzylam i mnie wkurzalo zawsze jak ktos tak mowil, a teraz nagle zrobilo sie takie prawdziwe gruuuba jestem ...
za egazmin
az mi sie galareta na brzuchu rozbujala

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Tun1a jeszcze Anya naczelny ciastkowy
za przedstawienie
Cytat:
Napisane przez joasia2512 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Dziś znów nie miałam prądu na szczęście dziś krócej ale przy okazji "pozbyłam" się dziś Filipa, znajoma zabrała go na spacer i miałam godzinę wolnego. Wiecie, że u nas są bazie ta pogoda wariuje. Śnieg jest zły ale ta odwilż też mnie denerwuje.

A noc dziś była umiarkowana, młodzieniec nie wylądował u nas w łóżku ale budził się często wystarczył jednak tylko smoczek i głaskanie.

Jutro chyba będe musiała iść do lekarza, po wczorajszym ściągnięciu szwów jedna rana mi się otworzyła i tak brzydko wygląda.

cassie24
witam nową mamę.
o rany, mam nadzieje ze nic powaznego z tego nie wyjdzie
Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Laski jestem głupia już teraz zaczynam mieć kompleksy przed pójściem na ta imprezę urodzinową w marcu jak pomyślę, że wszystkie będą takie szczypiory to mnie szlag trafia a jeszcze dobija mnie fakt, że jak znam siebie to będę ciągle myślała o tym, że TŻ się za nimi ogląda
lustra w domu nie masz?? sliczna dziewczyna z Ciebie!
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 17:09   #3663
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Laski jestem głupia już teraz zaczynam mieć kompleksy przed pójściem na ta imprezę urodzinową w marcu jak pomyślę, że wszystkie będą takie szczypiory to mnie szlag trafia a jeszcze dobija mnie fakt, że jak znam siebie to będę ciągle myślała o tym, że TŻ się za nimi ogląda
Czekaj a co to za impreza? Musialam przeoczyc...
I nie przesadzaj, gruba nie jestes, a z twoim wzrostem to laski beda pryskac z dala od twojego TZta. A on tez glupi nie jest i przeciez jestes matka jego bobasa i jestes najpiekniejsza na swiecie. I jak ci to poprawi humor, to pomysl sobie, ze wiekszosc z nich pewnie chcialaby miec meza i dziecko a jeszcze oprocz tego sobie je wyobraz spasione w ciazy

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Mamy obywatelstwo niemieckie ale od czerwca 2006 ja jestem w PL a mąż jeździ do pracy na DE. Muszę być w PL ze względu na sprawy rodzinne ale dłuuugo żeby wszystko po kolei opisywać. Strasznie pokręcone
Opieka zdrowotna i szpitalana w porównaniu z PL bez porównania. Niebo a piekło. Rodziłąm dwa razy w PL i strasznie tego żałuję.

Ale tu fajnie u Was usmiałam się na całego
Ja to jestem straszna gaduła jak już mowa o "tytułach" hihi

Mam 168cm wzrostu Udało mi się wyćwiczyć bisepsy, tricepsy i inne "cepsy" ale brzuszek jeszcze dłuuuugo potrzebuje żeby dojść do odpowiedniej formy.
168.... i cepsy masz.... nawet mnie nie denerwuj, wlasnie sie poczulam jakbym wazyla 70

Wczoraj wieczorem pojechalam sama na silownie, pocwiczylam ladnie, wrocilam a tu moj maz rozpracowuje moja walentynkowa bombonierke w ksztalcie serca, ktora sam mi kupil ! No wiec musialam zdazyc zjesc te, ktore chcialam (kazda czekoladka inna) bo by mi skurczybyk zjadl.
I chudosc szlag trafil...
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 17:15   #3664
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
no to uwazaj na plony bo za kradzieze mozna zdobyc trofeum (dlatego alkamorce owce ogolilam
ejj mówiłaś, że tylko u szwagierki kradniesz a poza tym to jak to jest skoro ja jak wróciłam też ją ogoliłam

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Czekaj a co to za impreza? Musialam przeoczyc...
I nie przesadzaj, gruba nie jestes, a z twoim wzrostem to laski beda pryskac z dala od twojego TZta. A on tez glupi nie jest i przeciez jestes matka jego bobasa i jestes najpiekniejsza na swiecie. I jak ci to poprawi humor, to pomysl sobie, ze wiekszosc z nich pewnie chcialaby miec meza i dziecko a jeszcze oprocz tego sobie je wyobraz spasione w ciazy
i to chyba jedyne pocieszenie moje bo tylko ja tam będę "dzieciata" ...ale doła i tak mam chłop chłopem ale różnie to bywa jak chłop sobie wypije

gdzie ta monix
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 17:17   #3665
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi


dzień dobry wieczór
ładnie szalejecie z pisaniem i graniem- uzależniaczki jedne
Alkamor ile przytyłaś, że masz az taki wielki schiz?

ze mnie jest matoł, z matmą z gimnazjum sobie nie radze
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 17:19   #3666
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

spicegirl ja sobie dziennie ćwiczyłam i ćwiczyłam, waga leciała super w dół no i... moja teściowa zrobiła pizze, potem upiekłyśmy ciastka raz drugi. Przyjechał mąż na urlop były tortille (domowe) i inne cuda i waga hops 1kg do góry :/ brzuszek wywaliło i przeszla ochota na ćwiczenia
Ale jak dochodzą do wszystkiego zarwane noce to nie mam ochoty DVD z ćwiczeniami odpalić a co dopiero przez 45minut dzienniie podksakiwać i biegać z hantelkami... ale od jutra postaram się wrócić na "właścowy tor"
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 17:21   #3667
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

monix - nie wiem bo nie mam wagi
starość nie radość

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Ale jak dochodzą do wszystkiego zarwane noce to nie mam ochoty DVD z ćwiczeniami odpalić a co dopiero przez 45minut dzienniie podksakiwać i biegać z hantelkami... ale od jutra postaram się wrócić na "właścowy tor"
ja średnio raz na tydzień tak sobie mówię ale za Ciebie będę trzymać
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 17:24   #3668
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Alkamor jak to wagi nie masz? przeciez to tak jakbys herbaty w domu nie miała

prosze Was nie mowcie nic o grubosci bo ja dalej 65kg

właśnie dostałam opieprz, że Dawid u mamy w pokoju( wczoraj wyszła ze szpitala, oczywiscie nadal chora) , a ja na kompie( a ledwo usiadłam)
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2010-02-18 o 17:25
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 17:25   #3669
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość

dzień dobry wieczór
ładnie szalejecie z pisaniem i graniem- uzależniaczki jedne
Alkamor ile przytyłaś, że masz az taki wielki schiz?

ze mnie jest matoł, z matmą z gimnazjum sobie nie radze
Nawet mi nie mów... jak mi ostatnio kumpela pokazała z czego udziela korków to mi oczy wyszły na wierzch... matma przestałabyć fajna

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
monix - nie wiem bo nie mam wagi
starość nie radość

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------



ja średnio raz na tydzień tak sobie mówię ale za Ciebie będę trzymać
Zamast kciuków przydałby mi się kopniak na zachętę
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 17:26   #3670
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
ejj mówiłaś, że tylko u szwagierki kradniesz a poza tym to jak to jest skoro ja jak wróciłam też ją ogoliłam



i to chyba jedyne pocieszenie moje bo tylko ja tam będę "dzieciata" ...ale doła i tak mam chłop chłopem ale różnie to bywa jak chłop sobie wypije

gdzie ta monix
miedzy innymi u szwagierki moze wecej tej welny miala?

monix a co bylo z tej matmy?
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 17:32   #3671
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Ok uciekam, będę wieczorkiem.
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 17:35   #3672
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Anya zadaniew ogole jakies trojkąty pascala( albo cos takiego), a ja pojęcia nie mam o co w tym chodzi, nie mialam czegos takiego w szkole
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2010-02-18 o 17:36
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 17:36   #3673
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

teraz ja grubnę, od naleśników z pieczarkami.

Moje dziecko zasiało zamęt w sklepie, łapiąc za monitorek w kasie
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 17:43   #3674
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
miedzy innymi u szwagierki moze wecej tej welny miala?


Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Ok uciekam, będę wieczorkiem.
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 18:08   #3675
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez cassie24;17281422
A i zapomniałam :) uwielbiam gotować, piec i ogolnie przesiadywać w kuchni :D mój mąż mówi że "czaruję" hihi nie ma to jak zaspokojony[B
(żołądkowo) [/B]chłop

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
ze mnie jest matoł, z matmą z gimnazjum sobie nie radze
nie jesteś sama
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Alkamor jak to wagi nie masz? przeciez to tak jakbys herbaty w domu nie miała
no tak..odezwała się ta co od wagi jest uzależniona

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

monix co mi popsułaś w pierwszym cytacie
żołądkowo miało być pogrubione
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 18:17   #3676
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

czoornoo - jak TŻ się sprawuje ??
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 18:33   #3677
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

gdzie cytowanie?

monix pierwsze slysze, ale sobie wygooglalam i sie dowiedzialam ze ten trojkat to nawet nie trojkat...
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 18:40   #3678
mati393
Rozeznanie
 
Avatar mati393
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 684
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Tun1a- dostalas juz moze "13". Ja dostalam dzisiaj. Szalu nie ma, myslalam ze z krzesla spadne jak zobaczylam kwote, cale 140 zl. No to bede szalec.
mati393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 18:42   #3679
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

mati - niemiłe zaskoczenie a ile się spodziewałaś ??
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 18:46   #3680
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Joasia a dlaczego codziennie u Was prądu nie ma?
Oszczędzaj się, żeby sie rana dobrze zagoiła!

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Laski jestem głupia już teraz zaczynam mieć kompleksy przed pójściem na ta imprezę urodzinową w marcu jak pomyślę, że wszystkie będą takie szczypiory to mnie szlag trafia a jeszcze dobija mnie fakt, że jak znam siebie to będę ciągle myślała o tym, że TŻ się za nimi ogląda
No fakt.... głupia Ubierz taki dekolt jak miałaś na Święta i wszyscy faceci na imprezie Twoi (a TZ szaleje z zazdrości...)

W SPRAWIE WYSPY: okradły mnie dzisiaj : Kizia (co to w domu pyrek nie ma ) i moja własna rodzona siostra No chamówa Wlaśnie czytam powiadomienia z kilku dni i sie okazuje, ze siostra mnie codziennie na coś łupnie!
A ja tu na moment sie oderwala, żeby dzicku dac czopek i polozyc spac..... Gorączka 37,9 i bolało

Spice jakie szczęście, ze tak szybko wróciłaś, bo by Ci wszystko zeżarł

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość

dzień dobry wieczór
ładnie szalejecie z pisaniem i graniem- uzależniaczki jedne
Alkamor ile przytyłaś, że masz az taki wielki schiz?

ze mnie jest matoł, z matmą z gimnazjum sobie nie radze
Se biore i wypraszam! Tylko wizaz, zamki, wyspa, farma, restauracja......
No i odpal jedna wagę Alkamor Uzależniaczko

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez mati393 Pokaż wiadomość
Tun1a- dostalas juz moze "13". Ja dostalam dzisiaj. Szalu nie ma, myslalam ze z krzesla spadne jak zobaczylam kwote, cale 140 zl. No to bede szalec.
U mnie nawet nie ma uchwaly miejskiej o wyplacie . Czyli bedzie ch* wie kiedy. Ch* wie ile.....
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 18:50   #3681
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez mati393 Pokaż wiadomość
Tun1a- dostalas juz moze "13". Ja dostalam dzisiaj. Szalu nie ma, myslalam ze z krzesla spadne jak zobaczylam kwote, cale 140 zl. No to bede szalec.
a my w tesco dostaliśmy do zdeponowania na stacji zniżkę, taaaadaaam: 5groszy!
Biszkopt dostał dziś kromki z margaryną, talerz go bardziej zainteresował

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Joasia a dlaczego codziennie u Was prądu nie ma?
Oszczędzaj się, żeby sie rana dobrze zagoiła!


No fakt.... głupia Ubierz taki dekolt jak miałaś na Święta i wszyscy faceci na imprezie Twoi (a TZ szaleje z zazdrości...)

W SPRAWIE WYSPY: okradły mnie dzisiaj : Kizia (co to w domu pyrek nie ma ) i moja własna rodzona siostra No chamówa Wlaśnie czytam powiadomienia z kilku dni i sie okazuje, ze siostra mnie codziennie na coś łupnie!
A ja tu na moment sie oderwala, żeby dzicku dac czopek i polozyc spac..... Gorączka 37,9 i bolało

Spice jakie szczęście, ze tak szybko wróciłaś, bo by Ci wszystko zeżarł


Se biore i wypraszam! Tylko wizaz, zamki, wyspa, farma, restauracja......
No i odpal jedna wagę Alkamor Uzależniaczko

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------


U mnie nawet nie ma uchwaly miejskiej o wyplacie . Czyli bedzie ch* wie kiedy. Ch* wie ile.....
Skąd wiesz, że nie mam dlaczego jest limit plądrowania
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 18:57   #3682
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
a my w tesco dostaliśmy do zdeponowania na stacji zniżkę, taaaadaaam: 5groszy!
Biszkopt dostał dziś kromki z margaryną, talerz go bardziej zainteresował

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------


Skąd wiesz, że nie mam dlaczego jest limit plądrowania
Bo moje pyry bierzesz To myślałam, ze z głodu.... no bo były jajca do wzięcia ....

Młoda to dzisiaj zjadal: kleik rano (200ml.) parowa i pol banana Ale ja cały czas poiłam. Mam nadzieje, ze to ząbki. Bo jak bedzie źle to mam isc o 8 do przychodni. Juz gadałam z paniami o goraczce....
No bo jutro Małż ma wolne i jedziemy na wieś... chyba, ze Ola bedzie nadal gorączkować....
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 19:07   #3683
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Bo moje pyry bierzesz To myślałam, ze z głodu.... no bo były jajca do wzięcia ....

Młoda to dzisiaj zjadal: kleik rano (200ml.) parowa i pol banana Ale ja cały czas poiłam. Mam nadzieje, ze to ząbki. Bo jak bedzie źle to mam isc o 8 do przychodni. Juz gadałam z paniami o goraczce....
No bo jutro Małż ma wolne i jedziemy na wieś... chyba, ze Ola bedzie nadal gorączkować....
w sumie mogłam jajeczniczke z ziemniakami zapodać

Olę parówą z bananem karmisz? To małysza z niej nie będzie, bułkę dawaj, bułkę z bananem.
to za temperaturę i WASZE ogólne samopoczucie.
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 19:12   #3684
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

weźcie mi nie mówcie, że nie miałyście trójkąta pascala w szkole:mdleja:

witam nową mamusię tą poprzednią co się pojawila i znikła też

dziewczyny przez Was weszłam na swoje dawno nie używane konto na FB i włączyłam sobie jakąś wyspę chcialam Alkamor obrobić ale miała nidojrzałą kurę
o co ja wogóle gram?

P.S. i dlaczego kurczak mi chce popełnić samobójstwo i stoi po kolana w wodzie?
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2010-02-18 o 19:18
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 19:26   #3685
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Emilka, też Cie kradziejowanie wciągnęło??

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

kurczak+woda=rosół
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 19:27   #3686
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Emilka o co my gramy? O 1 miejsce albo cus... tak se pykamy...
Bo kurczaki trzeba ogrodzić, żeby Ci nie robiły po całej wyspie.....
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 19:28   #3687
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Kizia jeszcze nie wciągnęło bo wyspę założyłam wczoraj, w pracy zapomniałam zajrzeć i dopiero sobie przypomniałam jak zobaczyłam grę na otwartej zakładce
jeszcze wszystko przede mną nikogo nie okradłam bo nikt nic nie ma zaraz skocze do Ciebie

p.S. ta kurczak znaczy się kura to jak dojrzeje to jajka znosi czy na rosół idzie


oooo Tun1a u mnie chów naturalny żadnych zagród jaja pójdą na majonez winiary:p
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2010-02-18 o 19:31
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 19:37   #3688
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Małż o wokalistce Evenescence: w moim typie pyzata szatynka o niebieskich oczach...No to sie go pytam czy ja nie jest w jego typie On mówi, ze jestem coraz bardziej, bo coraz bardziej pyzata jestem
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 19:56   #3689
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

W związku z tym, że podobają mi się Wasze opisy jakichś kurczaków po kolana we wodzie zaraz oblukam o co chodzi w tym FB, bo tam mnie jeszcze nie widzieli
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 20:01   #3690
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Ta gra chyba jest dość ciekawa to kurczaki, rosół, ojjj dzieje się tam dzieje

Moje urwisy już śpią.
Czytając o posiłkach zdalam sobie właśnie sprawę że młody jeszcze nigdy nie kosztowal parówki jakoś mi umknęła z jadłospisu.

Dziewczyny co dajecie dziecku na kolację żeby lepiej i dłużej spało?
Ja kupuję kaszki Bobovita na noc i robię je na modyfikowanym ale i tak śpi max do 0.30 a potem pierś, budzi się 3.30, 5.30 i 5.50 pobudka na calego.
To i tak jest dobrze jak jest teraz bo bywaly dłuuuuugie tygodnie z pobudkami co godzinę oby to już nie wróciło.
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.