Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusie2009 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-18, 08:54   #691
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny, wiecie najgorsze to to, że mam wagę sprzed ciaży ale uda o wiele większe, tyłek też
brzucha Wam nigdy nie pokażę, bo wstyd
chyba po drugiej ciąży pójdę na plastykę brzucha, bo ta skóra chyba nigdy się nie ściągnie
czuję się taka obleśna, już może nie gruba, ale taka nieproporcjonalna z okropną skórą
płakać mi się chce ;(
spokojnie, wygladasz OK! Poza tym w krótkim okresie czasu bardzo schudłaś - myślę, że się jeszcze skóra zregeneruje
Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
mąż mnie ciągnie na basen, albo jak pojedziemy gdzieś w wakacje... więc przymierzyłam strój żeby się trochę obejrzeć
ogólnie nadal mam opory przed tym żeby wyjść pół naga gdziekolwiek
moje nogi w rozstępach... widać je i nie wiem czy zdobędę sie na odwagę
boję się, że wszyscy się będą gapili, szeptali i śmiali się, że chyba się samookaleczałam....
porażka normalnie, kupiłabym sobie jakiś strój jednoczęściowy pasujący na mnie w biuście, jakiś ładny, ale co z nogami?
a Ty myślisz, że na basen to się idzie oglądać współpływaczy poza tym myślę, że basen to jest dobry pomysł, do wakacji jeszcze trochę czasu zostało
Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Zanka bez kompleksów. Wygladasz bardzo dobrze!
Ja tam z metra cięta zawsze byłam lekko obła i jestem. A na starość będe jak moja babcia 150 wzrostu, 150 w pasie
od razu mi sie skojarzyły robaki obłe i robaki płaskie
Cytat:
Napisane przez Sandra89 Pokaż wiadomość
Witam

Noc w miarę, tylko i tak nie wyspana

Alinka może ja i laska tylko ja tego nie widzę bo jak stoję np. nago to też widzę skutki ciąży.
A mąż to mnie docenia owszem tylko musiałam mu wytłumaczyć że ja tego potrzebuję bo kiedyś żadnego komplementu nie dostawałam.

Zanka nie wiem czego ty się boisz bo jak ja widzę na basenie kobiety po ciąży to chodzą takie że szok normalnie i się nie wstydzą, a ja nawet nie widziałam ludzi którzy by je wyśmiali
mój to potrafił mnie złapać za skóre na brzuchu ale nie złosliwie czy żeby mi coś wytykać ot tak, bezmyślnie.


dzień dobry
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 09:18   #692
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Idę cośporobić. Dzisiaj już 2gie pranie leci, wczoraj 4 o losie majątek za prąd i wodę zapłacę w tym miesiącu.

Na dworze śliczna pogoda więc jak młody wstanie to idziemy na spacerek troszkę mnie noga w kostce boli ale jakoś godzinkę wytrzymam.
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 09:28   #693
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

U ciebie śliczna a u m nie pochmurno

ja właśnie włosy umyłam i kawusia się parzy
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 09:55   #694
Sandra89
Raczkowanie
 
Avatar Sandra89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 493
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Jadę o 12tej do mamy, o 13tej mam dentystę sadystę
U nas dzisiaj 10st i słoneczko po dentyście wychodzę z małym.

Zrobiłam sobie oko a co mi tam

Nikoś rozwala nam sypialnie
__________________

Sandra89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 09:55   #695
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
U ciebie śliczna a u m nie pochmurno

ja właśnie włosy umyłam i kawusia się parzy
a u mnie było słońce i gdzieś sie schowało ale podobno ciepło! 9 stopni. Jutro 12 a w sobote i niedzielę 15 i 16
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 09:56   #696
Sandra89
Raczkowanie
 
Avatar Sandra89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 493
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Kawy to wypiłam juz dwie i dalej mi się powieki zamykają
__________________

Sandra89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 10:08   #697
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

u nas pogoda naprawdę ch..wa dobrze, że w weekend ma być ładnie bo chyba się na cmentarz wybierzemy... a dzisiaj nie idziemy...
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 10:13   #698
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

A ja się pomalaowałam, normlanie sukces
Mały jeszcze śpi. Żeby on tak spał w nocy jak w dzień

Widzę że nie ja jedna już dwie kawy wypiłam myślę o trzeciej ale to może po spacerku

Kupilismy wczoraj młodemu prezent na roczek Gadającą kosiarkę chciałam kupić ten garnuszek na klocuszek ale... Xavier pięknie chodzi więc z tąkosiarką będzie mu się fajnie chodziło no i w zasadzie obaj chłopcy będą mieli z niej pożytek
Kupiliśmy też Kevinkowi ciastolinę ale nie Playdooh tylko z Disney Cars. Duże tuby i na nakrętkach motywy aut z bajki do wyciskania za 24zł, wg mnie bardzo się opłacalo.
Odnośnie tej kosiarki kupiliśmy ją za 97zł kilkad ni temu w realu widziałam tę samą za 165zł lekka przesada z tymi cenami.
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 10:28   #699
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
A ja się pomalaowałam, normlanie sukces
Mały jeszcze śpi. Żeby on tak spał w nocy jak w dzień

Widzę że nie ja jedna już dwie kawy wypiłam myślę o trzeciej ale to może po spacerku

Kupilismy wczoraj młodemu prezent na roczek Gadającą kosiarkę chciałam kupić ten garnuszek na klocuszek ale... Xavier pięknie chodzi więc z tąkosiarką będzie mu się fajnie chodziło no i w zasadzie obaj chłopcy będą mieli z niej pożytek
Kupiliśmy też Kevinkowi ciastolinę ale nie Playdooh tylko z Disney Cars. Duże tuby i na nakrętkach motywy aut z bajki do wyciskania za 24zł, wg mnie bardzo się opłacalo.
Odnośnie tej kosiarki kupiliśmy ją za 97zł kilkad ni temu w realu widziałam tę samą za 165zł lekka przesada z tymi cenami.
w sprawie kawy to ja mam zasadniczo takie samo zdanie dzisiaj
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 11:02   #700
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

wkurza mnie ta wyspa
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 11:17   #701
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
sandra - no ale wiadomo, że 9 miesięcy gdzieś musiało ślad na naszej skórze zostawić mojemu chyba generalnie nie przeszkadza to jak wyglądam...ale jednak komplementów to ja nie słyszę
komple.... co? Normalnie musze poszukac w słowniku. Kiedyś wiedziałam co to jest

Byłyśmy w Miniakademi i Ola została całe pół h beze mnie. Tak sie dogadaliśmy z "Ciocią" że mam wyjść na pół h. Jak wróciłam to mi powiedziały że mam iść na spacer albo mam se usiąść w drugim pokoju i gazetki poczytać. NO ale nie udało sie mi przekraść do pokoju i Ola zaczęła płakać jak mnie zobaczyłą i musiała do mnie przyjść sie tulić...Dała sie cioci nakarmić parówą
We wtorek juz zostawiam ja na 2 h. W razie czego zadzwonią..... KUrde chyba im kamerke zamontuje, bo mnie bardzo ciekawi co ona robi jak mnie nie ma
Potem byłysmy na spacerku bo pieknie jest a teraz padła.
Jak bedzie tak pieknie to jutro rano na wieś pojedziemy i pół dnia na dworze z Olą bedę
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 11:18   #702
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

cześć laskii bobaski
Jaguś wszytskiego naj, naj, naj dla Korusi- kochanego roczniaczka!! POkaz zdjęcie Rośnij zdrowo Korciu!!!!!
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 11:23   #703
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
komple.... co? Normalnie musze poszukac w słowniku. Kiedyś wiedziałam co to jest

Byłyśmy w Miniakademi i Ola została całe pół h beze mnie. Tak sie dogadaliśmy z "Ciocią" że mam wyjść na pół h. Jak wróciłam to mi powiedziały że mam iść na spacer albo mam se usiąść w drugim pokoju i gazetki poczytać. NO ale nie udało sie mi przekraść do pokoju i Ola zaczęła płakać jak mnie zobaczyłą i musiała do mnie przyjść sie tulić...Dała sie cioci nakarmić parówą
We wtorek juz zostawiam ja na 2 h. W razie czego zadzwonią..... KUrde chyba im kamerke zamontuje, bo mnie bardzo ciekawi co ona robi jak mnie nie ma
Potem byłysmy na spacerku bo pieknie jest a teraz padła.
Jak bedzie tak pieknie to jutro rano na wieś pojedziemy i pół dnia na dworze z Olą bedę

no to super u mnie też tak jest, że jak mnie nie widzi to wsio jest OK ale jak już zobaczy to płacz

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
cześć laskii bobaski
Jaguś wszytskiego naj, naj, naj dla Korusi- kochanego roczniaczka!! POkaz zdjęcie Rośnij zdrowo Korciu!!!!!
ja się również przyłączam
właśnie pokaż zdjęcie
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 11:32   #704
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Jaga Zdrówka dla Korci Oczywiście z chęcią bym ją zobaczyła
A miałam zapytać, a zapomniałam: Ty juz nie mieszkasz u rodziców, tylko z TZ? Bo ja ciekawska jestem i się zastanawiałam jak sobie TZ radzi z Korcią i czy rodzice byłego mają z nią kontakt? Bo nasz teraz taj jak by 1,5 rodziny i pewnie łatwo nie jest. A rodzice TZ zaakceptowali Cie i Korcie bez problemu?
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:24   #705
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

ufff nadrobiłam

widzę, że na wspomnienia Wam się zebrało
ja w szpitalu spałam max po 1h dziennie Adus slicznie spal po kapieli czyli rano, w nocy zasypial ok 4-5 a o 5:30 przynosili mi termometr
na całym oddziale bylam tylko ja i jedna dziewczyna po naturalnym porodzie. W pokoju dwuosobowym bylam sama co mi bardzo odpowiadalo, nie odczuwalam skrepowania przy nauce karmienia

Spice świetny aparat, ja kupilam podobny tylko d3000

kto popsul wyspe???? coooo?
tzn nie wiem jak teraz ale rano nie dzialala
ja tez ide na diete ale bardziej glodowa
zreszta tez bylam szczuplutka na studiachtylko w odroznieniu od Tun1a ja bylam na diecie kawowo-papierosowo-piwkowej

no i chyba musze tabsy odstawic bo to po nich taka jestem rozlazla i wogole ble....
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:27   #706
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

emilka - paliłaś
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:42   #707
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Alinka noooo

miałam iść jutro na szczepienie i Adrianek strasznie sie rozchorowalnormalnie taki chory to jeszcze nigdy nie byl, strasznie kaszlei katarek mu dokucza....dzisiaj wstal o 4 z placzem dopiero usnal po przeciwbolowym ok 5....no a ja o 5:30 wstaje
dodam ze sie polozylam spac przed 24 wiec ledwo siedze w pracy dzisiaj, w glowie mi sie kreci nic jeszcze nie jadlam
kurcze nie wiem czy nie isc z nim do lekarza
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:53   #708
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

kurde zmarzłam na spacerze dziecku stopy ale reszta była ok tylko te nieszczęsne stopy oby nie zachorowała

Tunia dla Olinki!
Jaga sto lat dla Korci
Emilka dużo zdrówka dla Adrianka. Twoja dieta mi bardziej pasuje - przez palenie
monix napraw wyspę a już nigdy nie powiem, że coś zepsułaś

dostalam poradnik z bobovity i probki mleka i kaszki ciesze sie bo mialam kupic bebiko, zeby sprawdzic jak Klaudia zareaguje. A tak to nie musze
__________________
Live long and prosper

Edytowane przez anya_krk
Czas edycji: 2010-03-18 o 13:07
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:07   #709
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

gaz mi się skończył
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 13:11   #710
Jaga1111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
cześć laskii bobaski
Jaguś wszytskiego naj, naj, naj dla Korusi- kochanego roczniaczka!! POkaz zdjęcie Rośnij zdrowo Korciu!!!!!
dziekuje dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Jaga Zdrówka dla Korci Oczywiście z chęcią bym ją zobaczyła
A miałam zapytać, a zapomniałam: Ty juz nie mieszkasz u rodziców, tylko z TZ? Bo ja ciekawska jestem i się zastanawiałam jak sobie TZ radzi z Korcią i czy rodzice byłego mają z nią kontakt? Bo nasz teraz taj jak by 1,5 rodziny i pewnie łatwo nie jest. A rodzice TZ zaakceptowali Cie i Korcie bez problemu?
U nas jet tak ze mieszkalam z rodzicami do czasu rozwodu po rozwodzie sie do TZ przeprowadzilam... a TZ chodz jest kawalerem to bardzo dobrze radzi sobie z mala...nienarzekam na niego wprawia sie chlopak bo musi..eheh a jak czegos nie umie to mi mowi...i juz...On sam wiedzila na co sie decyduje jak zaczol ze mna byc...
Co do rodzicow TZ to ma on tylko mame i ona z oporami mnie zakaceptowala ale teraz juz rozaz bardziej sie przywyczaja do stanu w jakim jest..Czyli ze ejstem z jej synem mam dziecko i czekamy na 2 dzieci jego....to nie znaczy ze rozgranicza to na dzieci syna i Korcie. A co do Jarka to jest tak ze on odwiedzia mala we wtorki i w soboty(albo jak cche to dzwoni i ja sie godze albo nie na spotkania w inne dni) A jego rodzice czyli moim byli tesciowie sa na mnie wciekli...ze rozstalam sie z Jarkiem i uwazaja ze to przez zemnie Jarek znalaz ta 2 kobiete i w maju bedzie miec synka z nia...wiec Korcia chyba raz byla w nowym roku u tesciow moich bylych....

ale sie rozpisalam troszke to zadmatwane.jest...

to foto Korci ale tylko takie mam an tym kompie...
Jaga1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:15   #711
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

śliczna...Jaga a co Ty masz za podpis "dzidziaki bliźniaki" a teście tzn. byli teście..pałomaty
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:34   #712
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Jaga śliczna Korcia. Jaki dziubasek słodki
Byli teściowe to są osły. Synus święty, a Ty jesteś winna. Nożywcem do nieba go powinni wziąć
Właśnie bliźniaki

Emilka idź na osłuchanie, bo jak mówisz, że bardzo kaszle, żeby na oskrzela nie poszło....
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:41   #713
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez Jaga1111 Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczyny



U nas jet tak ze mieszkalam z rodzicami do czasu rozwodu po rozwodzie sie do TZ przeprowadzilam... a TZ chodz jest kawalerem to bardzo dobrze radzi sobie z mala...nienarzekam na niego wprawia sie chlopak bo musi..eheh a jak czegos nie umie to mi mowi...i juz...On sam wiedzila na co sie decyduje jak zaczol ze mna byc...
Co do rodzicow TZ to ma on tylko mame i ona z oporami mnie zakaceptowala ale teraz juz rozaz bardziej sie przywyczaja do stanu w jakim jest..Czyli ze ejstem z jej synem mam dziecko i czekamy na 2 dzieci jego....to nie znaczy ze rozgranicza to na dzieci syna i Korcie. A co do Jarka to jest tak ze on odwiedzia mala we wtorki i w soboty(albo jak cche to dzwoni i ja sie godze albo nie na spotkania w inne dni) A jego rodzice czyli moim byli tesciowie sa na mnie wciekli...ze rozstalam sie z Jarkiem i uwazaja ze to przez zemnie Jarek znalaz ta 2 kobiete i w maju bedzie miec synka z nia...wiec Korcia chyba raz byla w nowym roku u tesciow moich bylych....

ale sie rozpisalam troszke to zadmatwane.jest...

to foto Korci ale tylko takie mam an tym kompie...
OMG! bliźniaki no to podwójne gratulacje )

a teściowie pałomaty. dobrza alkamor mówi. i tunia też!

a Korcia śliczna
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:50   #714
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
eee nie wiem
są jednak fatalne, grube i z rozstępami
w ogóle strój nie mój i w ogóle w biuście nie pasuje
no dobra
ale nie śmiejcie się
wkleila !!! Super zanka figurke masz, taka jakas 'zwiezla' ta skore, u mnie wisi i plaskata jest. Swietnie, zadarta dupcia

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Wy tu narzekacie a każda z Was co jedna to lepsza laska...np.spice czy sandra Ty monix też nie lepsza
Ja??? Moze wam wkleje tez zdjecia, bo byscie nie uwierzyly...

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość

Spice świetny aparat, ja kupilam podobny tylko d3000

kto popsul wyspe???? coooo?
tzn nie wiem jak teraz ale rano nie dzialala
ja tez ide na diete ale bardziej glodowa
1. dzieki Nie moge sie doczekac, az sie nim pobawie.
2. Jak to kto popsul wyspe...
3. glodowa - jedyna, jaka u mnie dziala. Prawie nie jem.

Cytat:
Napisane przez Jaga1111 Pokaż wiadomość

Co do rodzicow TZ to ma on tylko mame i ona z oporami mnie zakaceptowala ale teraz juz rozaz bardziej sie przywyczaja do stanu w jakim jest..Czyli ze ejstem z jej synem mam dziecko i czekamy na 2 dzieci jego....to nie znaczy ze rozgranicza to na dzieci syna i Korcie.
STO LAT KORCIA !!!
Sliczna dziewczynka z niej
Jezu, blizniaki Twoja historia robi sie coraz bardziej fascynujaca
A czemu rodzice ciebie winia? Ze cie zaczal zdradzac jak urodzilas dziecko? Za malo seksowna bylas czy cos? Idioci.

Postanowilam jutro wagary sobie zrobic. Zadzwonie, ze chora jestem.
Powody:
1. Wczoraj myslalam, ze umre z wycienczenia. Miedzy 9-1 mialam 41 rozmow telefonicznych. Managerowie poganiali nas, ze bysmy sie wyrobili do konca dnia. W tym czasie moja slynna kolezanka zepsula komputer i chodzila wsciekla po biurze, ze czemu jej nie puszcza do domu, jak ona nie ma co robic (dali jej inny komputer, ale na widoku, wiec nie chciala). Pomijam, ze w piatek zeszly i ten poniedzialek jej nie bylo (chora...). Ona chciala isc do domu, bo sie nudzi, jak reszta grupy sobie flaki wypruwa... grrr...
2. Biore moja mame na koncert jutro, jej ulubiony Michael Buble, bilety kupilam w grudniu. Koncert o 8 wieczorem, godzine sie jedzie. Pomyslalam, ze po pracy bede wykonczona... I zasne prowadzac z powrotem kolo polnocy.
3. W zeszly weekend za malo mi bylo Juli, chce sie nia nacieszyc.
4. We wtorek mam urodziny i nie biore wolnego. Nalezy mi sie
Wiem, ze w macie moja prace, ale chcialam sie wytlumaczyc i zebyscie mnie poparly.

A teraz filmik z wczoraj
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:52   #715
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

no dobra podpatrzyłam na mamusiowym Jaga będzie miała bliźniaki
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 14:12   #716
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Spice idź jutro na wagary i sie nie tłumacz! I tak bedziesz mieś wyrzuty sumienia, niezależnie od tego ile razy Cie zapewnimy, że należy Ci sie dzień wolnego
Baw sie dobrze na koncercie!
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 14:14   #717
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Jaga sto lat dla Korci!!! I Nasze gratulacje!!!

My po spacerku zjedliśmy pyszny obiad, poszłam położyć dzieci wchodzę do kuchni a kuchnia cała zalana wodą Pralka mi się psuje. Wczoraj nie umiała wywirować prania, przywaliłam z pięści w programator i ruszyła, potem nie chciała otworzyć drzwi a dzisiaj wylała mi wodę podczas płukania przez podajnik płynu i proszku a njagorsze że nie umiem odsunąć mebli bo D zamontował takąosłonkę pod szafki żeby tam brud nie leciał nie chcę widzieć tych paneli jak woda pod nie podejdzie
A mówiłam żeby kupić nowszą a tą dać komuś... gwarancja skończyła mi sięw czerwcu zeszlego roku

Coś miałam jeszcze napisać ale jestem zła/załamana/zmęczona i nie wiem co jeszcze
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 14:27   #718
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
wkleila !!! Super zanka figurke masz, taka jakas 'zwiezla' ta skore, u mnie wisi i plaskata jest. Swietnie, zadarta dupcia


Ja??? Moze wam wkleje tez zdjecia, bo byscie nie uwierzyly...


1. dzieki Nie moge sie doczekac, az sie nim pobawie.
2. Jak to kto popsul wyspe...
3. glodowa - jedyna, jaka u mnie dziala. Prawie nie jem.


STO LAT KORCIA !!!
Sliczna dziewczynka z niej
Jezu, blizniaki Twoja historia robi sie coraz bardziej fascynujaca
A czemu rodzice ciebie winia? Ze cie zaczal zdradzac jak urodzilas dziecko? Za malo seksowna bylas czy cos? Idioci.

Postanowilam jutro wagary sobie zrobic. Zadzwonie, ze chora jestem.
Powody:
1. Wczoraj myslalam, ze umre z wycienczenia. Miedzy 9-1 mialam 41 rozmow telefonicznych. Managerowie poganiali nas, ze bysmy sie wyrobili do konca dnia. W tym czasie moja slynna kolezanka zepsula komputer i chodzila wsciekla po biurze, ze czemu jej nie puszcza do domu, jak ona nie ma co robic (dali jej inny komputer, ale na widoku, wiec nie chciala). Pomijam, ze w piatek zeszly i ten poniedzialek jej nie bylo (chora...). Ona chciala isc do domu, bo sie nudzi, jak reszta grupy sobie flaki wypruwa... grrr...
2. Biore moja mame na koncert jutro, jej ulubiony Michael Buble, bilety kupilam w grudniu. Koncert o 8 wieczorem, godzine sie jedzie. Pomyslalam, ze po pracy bede wykonczona... I zasne prowadzac z powrotem kolo polnocy.
3. W zeszly weekend za malo mi bylo Juli, chce sie nia nacieszyc.
4. We wtorek mam urodziny i nie biore wolnego. Nalezy mi sie
Wiem, ze w macie moja prace, ale chcialam sie wytlumaczyc i zebyscie mnie poparly.

A teraz filmik z wczoraj
należy Ci się wolne!
Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Jaga sto lat dla Korci!!! I Nasze gratulacje!!!

My po spacerku zjedliśmy pyszny obiad, poszłam położyć dzieci wchodzę do kuchni a kuchnia cała zalana wodą Pralka mi się psuje. Wczoraj nie umiała wywirować prania, przywaliłam z pięści w programator i ruszyła, potem nie chciała otworzyć drzwi a dzisiaj wylała mi wodę podczas płukania przez podajnik płynu i proszku a njagorsze że nie umiem odsunąć mebli bo D zamontował takąosłonkę pod szafki żeby tam brud nie leciał nie chcę widzieć tych paneli jak woda pod nie podejdzie
A mówiłam żeby kupić nowszą a tą dać komuś... gwarancja skończyła mi sięw czerwcu zeszlego roku

Coś miałam jeszcze napisać ale jestem zła/załamana/zmęczona i nie wiem co jeszcze



---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

aha, alkamorka super szpieg z Krainy Deszczowców
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 14:30   #719
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

a jak
wczoraj pisałam, że szukam bluzki/tuniki...znalazłam na allegro taką..
jest nowa i kosztuje 20
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 14:33   #720
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

alkamor widzę w opisie że jesteśna diecie ja "też" chipsowo, kawowo, czekoladowej
Tunika bardzo ładna ale brakuje mi w niej np. paska. Dosyć tania, z jakiego jest materiału?
Ja dostalam dzisiaj z BP bluzko-tunikę
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.