Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusie2009 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 09:35   #991
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
dzień dobry
my dziś wstaliśmy o 8
ja posprzątałam,odkurzałam a Igor się psocił-co chwilę mi odkurzacz wyłączał i uciekał
zapiernicza po domu jak szalony i bałagan robi
nauczyłam go pić ze słomki i teraz niekapek poszedł w odstawkę i chcę tylko piciu przez słomkę.

tunia na jak długo zostawiłaś Olkę w żłobku?
Dzisiaj na 2 h. Do 11:30. Jak wrócimy pójdzie spać Taka matka jestem
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 09:38   #992
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Dzisiaj na 2 h. Do 11:30. Jak wrócimy pójdzie spać Taka matka jestem
ja wiem że Ty już to kiedyś pisałaś ale ja nie pamiętam
ile będziesz płacić za ten żłobek?
ja bym też chciała dać Igora do żłobka ale u nas jest jeden i ma nieciekawe opinie
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 09:56   #993
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
ja wiem że Ty już to kiedyś pisałaś ale ja nie pamiętam
ile będziesz płacić za ten żłobek?
ja bym też chciała dać Igora do żłobka ale u nas jest jeden i ma nieciekawe opinie
Ja prywatnie wysyłam. Do zespołu opiekunek. To sie nie nazywa żłobek, bo w żłobku musi być pilęgniarka i stołówka.....
Płace 6 zł za godzine. I przynosze jedzenie, pieluchy i wszystko co bedzie potrzebne.....
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:13   #994
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Ja prywatnie wysyłam. Do zespołu opiekunek. To sie nie nazywa żłobek, bo w żłobku musi być pilęgniarka i stołówka.....
Płace 6 zł za godzine. I przynosze jedzenie, pieluchy i wszystko co bedzie potrzebne.....
to nie jest tak źle finansowo.
w sumie to tak samo jak ja płaciłam mojej koleżance
boże właśnie do mnie doszło że moja kumpela ze mnie zdzierała kasę

co do kapuśniaku:jak mam na obiad to Igor też je,ale daje mu tylko warzywka(ziemniaki marchewkę) i mięsko,kapusty mu nie daję
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:31   #995
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
to nie jest tak źle finansowo.
w sumie to tak samo jak ja płaciłam mojej koleżance
boże właśnie do mnie doszło że moja kumpela ze mnie zdzierała kasę

co do kapuśniaku:jak mam na obiad to Igor też je,ale daje mu tylko warzywka(ziemniaki marchewkę) i mięsko,kapusty mu nie daję
ale chyba nie ta od roweru?

a Klaudia jadła wczoraj barszcz ukraiński i tam była kapusta a kwaśny był jak pieron i też ją przekupało
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:47   #996
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Dzień dobry!
Barszcz ukraiński dla nas ugotowany, barszcz dla Bartasa też. Dziecko poszło na spacer (z wujkiem nie sam). Ślubny w pracy. Spadam na drzemkę. Samo się posprząta.

Alinka jak już wrócisz od mamy i przeczytasz to napisz jak tam te pieluchy Happy się sprawują.
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:53   #997
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
ale chyba nie ta od roweru?
no nie
z tym rowerem to cholera jasna muszę się przypomnieć
Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Barszcz ukraiński dla nas ugotowany, barszcz dla Bartasa też. Dziecko poszło na spacer (z wujkiem nie sam). Ślubny w pracy. Spadam na drzemkę. Samo się posprząta.

Alinka jak już wrócisz od mamy i przeczytasz to napisz jak tam te pieluchy Happy się sprawują.
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 11:19   #998
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Barszcz ukraiński dla nas ugotowany, barszcz dla Bartasa też. Dziecko poszło na spacer (z wujkiem nie sam). Ślubny w pracy. Spadam na drzemkę. Samo się posprząta.

Alinka jak już wrócisz od mamy i przeczytasz to napisz jak tam te pieluchy Happy się sprawują.
Bartas to brzmi tak dorosło

Ja jutro ide sie żgać, bo mam badania do pracy porobić. Idę z Olą bo może mnie ktoś bez kolejki przyjmie
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:57   #999
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Dzień dobry!
Moje dziecko nie dało mi dziś pospać w nocy a ja głupia poszłam spać o 1 bo sobie sprzątałam. Wiem zwariowałam zachowuje sie jak moja mama ona zawsze sprząta po nocy bo wtedy jej nikt nie przeszkadza.
Tz mnie strasznie w nocy wkurzył jego słuch absolutni strasznie sie tej nocy wyostrzył. Absolutnie nic nie słyszał jak Filip płakał a ja nawet na dole będąc pod prysznicem słyszałam. Teraz dziecko śpi, dziś chyba będzie tylko jedna drzemka bo na dobre wstał dopiero o 8.

A ja się zastanawiam czy nie jeździć z Filipem na rytmikę do szkoły muzycznej, jest raz w tygodniu.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:26   #1000
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez joasia2512 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Moje dziecko nie dało mi dziś pospać w nocy a ja głupia poszłam spać o 1 bo sobie sprzątałam. Wiem zwariowałam zachowuje sie jak moja mama ona zawsze sprząta po nocy bo wtedy jej nikt nie przeszkadza.
Tz mnie strasznie w nocy wkurzył jego słuch absolutni strasznie sie tej nocy wyostrzył. Absolutnie nic nie słyszał jak Filip płakał a ja nawet na dole będąc pod prysznicem słyszałam. Teraz dziecko śpi, dziś chyba będzie tylko jedna drzemka bo na dobre wstał dopiero o 8.

A ja się zastanawiam czy nie jeździć z Filipem na rytmikę do szkoły muzycznej, jest raz w tygodniu.
Jeżeli nie macie za dużo możliwości pobycia z rówieśnikami, to jak najbardziej polecam jakiekolwiek zajęcia z dziećmi. Widzę jak Ola jest szczęsliwa jak sie poturla po podłodze z innymi dziećmi. Normalnie uśmiech od ucha do ucha. Dzisiaj jak przyszłam po nią, podeszła sie do mnie przytulić. Wzięłam jaj kurtkę z wieszaka i buty i Ola wtedy usiadła i czekała aż ją ubiore. W domu stoczyłybyśmy wojnę o ubieranie
Jak ją ubrałam to zaczęła robić dzieciom papa. Cała uśmiechnięta. Dopiero jak ją wkładałam do wózka to się rozpłakała, ale zmęczona już była.
__________________
Oleńka
Na dwa domy

Edytowane przez Tun1a
Czas edycji: 2010-03-23 o 12:30
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:56   #1001
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Czesc laski!

Po 4 dniach nawet was nie bede klamac, ze planuje nadrobic. Czy wydarzylo sie cos jak mnie nie bylo? Jak tak to prosze o update, zlitujcie sie nade mna.
Jak wiecie w piatek bylam na wagarach i tak sie zlozylo, ze wygralam konkurs z radia i wygralam lunch z prowadzaca audycje, lunch byl wczoraj, wiec musialam wziac wczoraj wolne
Troche mi glupio, ze sobie 4dniowy weekend urzadzilam, ale co tam... Oplacalo sie.
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 16:08   #1002
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
BUZIAK
a Ty gdzie jedziesz w końcu? Daj linka


i jak ktoś jedzie gdzieś to też niech linka da jak ma

My jedziemy do Rewala....blisko do Kołobrzegu, Swinoujscia i do Miedzyzdroji miedzy 40 a 60 km odleglosci....a jedziemy TUTAJ 60 zl od osoby, dziecko gratis, do morza ok 6 minut spacerkiem



Co do drugiego dziecka i wiecej to ja napewno nie chce aby Dawid byl jedynakiem! My planujemy 2 dzieci a kto wie czy za jakies kilka dobrych lat tak ok 35-36 roku zycia mojego nie zaplanujemy 3 dziecka (ale to sie zobaczy) narazie na obecna chwile sa staranka o 2 dzidzi

Ja jestem jedynaczka i bylo, jest i bedzie mi z tego powodu bardzo ale to bardzo źle.....ja uwazam ze to jest krzywda dla takiego dziecka ktorego sie skazuje na bycie jedynakiem i nie zamierzam tego powtarzac....przynajmniej powinna byc w kazdej rodzinie min 2 dzieci ja do dzis mam zal do rodzicow ze jestem jedynaczka bo wiem ze mogli miec wiecej dzieci

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-03-23 o 16:56
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:09   #1003
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

ja jestem jedynaczką nie z wyboru rodziców niestety, więc żalu do nich nie mam
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:14   #1004
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez mati393 Pokaż wiadomość

No właśnie mam pytanie. Czy chciałybyście urodzić dziecko tej samej płci czy przeciwnej??
ja bym wolała dziewczynkę

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość

Alinka jak już wrócisz od mamy i przeczytasz to napisz jak tam te pieluchy Happy się sprawują.
dla mnie OK

Cytat:
Napisane przez joasia2512 Pokaż wiadomość

A ja się zastanawiam czy nie jeździć z Filipem na rytmikę do szkoły muzycznej, jest raz w tygodniu.
a po co ?? ja swojego dziecka do żadnej szkoły muzycznej etc nie mam zamiaru zapisywać

dzień dobry
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:22   #1005
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

po raz drugi!

kim jest Jola S. z FB?
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:25   #1006
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:42   #1007
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

j.w.
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:06   #1008
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość

a po co ?? ja swojego dziecka do żadnej szkoły muzycznej etc nie mam zamiaru zapisywać
Ja nie zamierzam zapisywać go do szkoły muzycznej tylko chodzić z nim na zajęcia z rytmiki takie jak maj dzieci w przedszkolu
Głównie dlatego aby miał kontakt z rówieśnikami bo niestety na wsi te kontakty są ograniczone.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:16   #1009
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

witam
gdyby w mojej dziurze były jakiekolwiek zajęcia dla niemowląt czy tam dzieci poniżej 3 latek to ja bym Kajkę na bank prowadzała-woziła
ale w mojej dziurze brak zajęć dla maluchów w ogóle a co dopiero dla tak małych maluchów

co do płci ewentualnego drugiego bobasa no jak nie jak tak
dziewczynka
jak będzie chłopak płakać nie będę ale jednak dziewczynka


ps. dziś moja Kaja doprowadziła mnie do rozpaczy, darła się jakby ją nie wiem "mordowano"? nie płakała nie wyła a darła się wrzeszczała aż oddechu łapać nie mogła
wyszłam z pokoju a ona jeszcze gorzej
myślałam że "ubiję"
a najgorsze jest to ze się okazało że to .............. z głodu
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 19:22   #1010
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

dżizyz Gabi jak Ty chcesz "ubić" swoje dziecko to się zastanów trochę nad sobą....
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:25   #1011
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

cały czas się zastanawiam
i nie wiem czemu "zrozumiałaś to dosłownie"

chodziło o to, że już nie dawałam rady, nosiłam tuliłam skakałam latałam fruwałam śpiewałam NIC
wrzask jeden
nie wiem
może Twoje "nie ma tak" ale moje ma tak, że się drze w niebogłosy i czasem możesz stanąć na rzęsach a ona się dalej drze, święty by tego nie wytrzymał
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:28   #1012
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

oczywiscie ze ma tak, chyba nie ma dzieci niecierpiacych i nieplaczacych
natomiast nie wiem na ile sposobow mozna interpretowac slowo "ubić"
i bardzo mozliwe ze nic zlego nie mialas na mysli ale po prostu to jest rażące, tzn to sformułowanie
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:32   #1013
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

więc poprawie na..... hmmmmmmmmm miałam ochotę ...
właściwie nie wiem jak to zastąpić
"zrobić coś aby umilkła w końcu"???


ps. i tu jest właśnie kłopot że moja Kaja najczęściej jak ryczy-wrzeszczy itp. to z głodu lub gdy nie dostanie tego co sobie umyśli,
z innych powodów zauważyłam popłakuje tylko

Edytowane przez gabriellao0
Czas edycji: 2010-03-23 o 19:34
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:44   #1014
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
ps. dziś moja Kaja doprowadziła mnie do rozpaczy, darła się jakby ją nie wiem "mordowano"? nie płakała nie wyła a darła się wrzeszczała aż oddechu łapać nie mogła
wyszłam z pokoju a ona jeszcze gorzej
myślałam że "ubiję"
a najgorsze jest to ze się okazało że to .............. z głodu
Znam to i rozumiem. Moja nie chce jeść, to se myśle że nie jest głodna, a za chwile wyje jak sie okazuje z głodu
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:47   #1015
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

ja tam rozumiem co Gabi miała na myśli i nie widzę nic złego w tym sformuowaniu no bo przecież napisała to w cudzysłowie a poza tym przecież (chyba) wszystkie wiemy, że by tego nie zrobiła

Kuba miał takie napady ale jak miały ząbki wychodzić...a jak coś chce i wyje,wyje a jest to coś czego nie wolno i już to jeżeli nie chce w zamian nic innego to poprostu go zostawiam wrzeszczącego a on jak się pokapuje, że to nie ma sensu to przestaje i zajmuje się czymś innym
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:53   #1016
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

no właśnie widzisz moja Kaja nie przestanie
wrzeszczy coraz mocniej
coraz mocniej się krztusi
głosu jej zaczyna brakować a nie przestaje
a jak ją wezmę na recę i jakoś uda mi się ją "ugłaskać" to potem ma taka a'la czkawkę robi aż tak HYP....HYP...
normalnie się boję że ona będzie miała nerwicę czy nie wiem cuś

nigdy jeszcze nie udało mi się "jej przetrzymać" bo się boję że mi się albo udusi albo zachłyśnie albo zaniesie (albo zacznie walić głową w ziemię ) ona musi dostać to co chce
i nie wiem co " z tym zrobić"!

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

ps. a jak w ogóle można kogoś "ubić"? sama napisałam i sama nie wiem
zbić , zab.... ale "ubić"?
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:00   #1017
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
no właśnie widzisz moja Kaja nie przestanie
wrzeszczy coraz mocniej
coraz mocniej się krztusi
głosu jej zaczyna brakować a nie przestaje
a jak ją wezmę na recę i jakoś uda mi się ją "ugłaskać" to potem ma taka a'la czkawkę robi aż tak HYP....HYP...
normalnie się boję że ona będzie miała nerwicę czy nie wiem cuś

nigdy jeszcze nie udało mi się "jej przetrzymać" bo się boję że mi się albo udusi albo zachłyśnie albo zaniesie (albo zacznie walić głową w ziemię ) ona musi dostać to co chce
i nie wiem co " z tym zrobić"!
ps. a jak w ogóle można kogoś "ubić"? sama napisałam i sama nie wiem
zbić , zab.... ale "ubić"?
Ola też próbuje. Tylko zauważyła, że mama mówi raz NIE, a tata to moze i 10 razy powtarzać. Ja jak Ola nie rozumie Nie ro zabieram i mówie: teraz Ty ryczysz a mama chowa.....
Czasami też tak wyła, ze miała potem spazmy, czyli czkawke jak to określiłaś. Co wieczór przez 2 mies. przy kolce
Dzisiaj w akademii kobieta mi powiedział, że Ola raz płakała. Bo sie dzieci na spacer wybierały w korytarzu i Ola sie przyłączyła do stada i ja rozłączyli Jeszcze im da wycisk
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:00   #1018
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

gabi - z Kubą też nie ma lekko to nie jest tak, że on sobie płacze w kąciku przez 2 minutki....czasami drze się tak, że dobrze, że obrazki ze ścian nie spadają a ta "czkawka" to poprostu (nie wiem czy wszędzie tak się mówi ) spazmy...myślę, że właśnie dlatego, że jak napisałaś "ona musi dostać to co chce"...poprostu Twoja mała panna się nieco w tej kwestii wycwaniła i wie, że jak się będzie darła to dopnie swego
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:06   #1019
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

ale ja się boję "jej pozwolić" tak wyć ....
a wyjść z pokoju nie bardzo mam jak bo ona zaraz goni za mną i wyje dalej i wyciaga rączki i ciagnie za nogawkę




ja przez to, przez nią oszaleję normalnie
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:09   #1020
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
gabi - z Kubą też nie ma lekko to nie jest tak, że on sobie płacze w kąciku przez 2 minutki....czasami drze się tak, że dobrze, że obrazki ze ścian nie spadają a ta "czkawka" to poprostu (nie wiem czy wszędzie tak się mówi ) spazmy...myślę, że właśnie dlatego, że jak napisałaś "ona musi dostać to co chce"...poprostu Twoja mała panna się nieco w tej kwestii wycwaniła i wie, że jak się będzie darła to dopnie swego
A tu bym sie zgodziła. Bardzo mądre dziecko. Moja też tak ma, tylko w stosunku do taty, najpierw taki maślany wzrok i działanie: na słodzika, a jak Małż nie da tego co ona chce, to zaczyna kaszleć a potem jest akcja wyjec.....
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.