problem z farbą Garnier 100% color HELP me! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-11, 21:14   #1
czarownica86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Unhappy

problem z farbą Garnier 100% color HELP me!



Problem z farbą

Witam, mam następujący problem: nałożyłam dzisiaj farbę Garnier 100% color numer 746 czerwona miedź na moje naturalnego koloru włosy (ciemna blondynka/jasna szatynka), długości lekko za ramiona. Trzymałam przepisowe 30 minut i... po jednej stronie sa zdecydowanie ciemniejsze niż po drugiej na której tylko lekko (prawie wcale) załapały kolor. Farba była nakładana równomiernie, nie strona po stronie, a raczej od środka głowy pasmami, raz z lewej, raz z prawej, więc tym bardziej mnie to dziwi.

Rozważam teraz: a. kupienie tej samej farby jutro, nałożenie na stronę bardziej "naturalną" farby na 5 min. (czyli potraktowanie jak odrostów), A) potem 25 min. na całą głowę (czyli zgodnie z ulotką). Tylko czy znowu nie wyjdzie część znacznie różniąca się od pozostałej reszty? Kolor wyszedł intensywniejszy niż na opakowaniu po stronie, gdzie farba mocniej chwyciła i jaśniejszy tam, gdzie mniej.

Inne opcje to: B) kupienie innej farby i nią potraktowanie,

C) użycie dekoloryzatora. I co dalej? Czy on całkowicie ściagnie ten kolor i wrócę do swojego?

Co radzicie? Ja skłaniam się ku opcji A) ale boję się, że wyjdę już zupełnie czerwona, zamiast rudej :-/
czarownica86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 22:23   #2
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: problem z farbą Garnier 100% color HELP me!

no to ładnie.. wiesz co ja miałam taki sam problem tylko z 512 brazem opalizującym który zszedl po 10 dniach..:/ dziadowe sa strasznie te farby.. przereklamowane.. ale jesli cchesz miec taki kolor to sproboj opcje A).. nawet jesli wyjdzie bardziej czerwony to po kilku myciach sie wyrowna.. ale nastepnym razem nie kupuj farb ztej serii.. nie wiem czemu tak sie z nimi dzieje..:|:|:|:|:|:| massakra
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 02:27   #3
czarownica86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: problem z farbą Garnier 100% color HELP me!

To jeszcze raz ja I bardzo proszę o jakąś radę, co można zrobić z tym obrzydliwym "zapachem". Myłam wczoraj wieczorem głowę najzwyklejszym w świecie szamponem (Bambino) bez żadnych oblepiaczy, żeby dobrze przyjęła się kolejna warstwa farby. Teraz jest 3:20 i obudził mnie nieziemski ból głowy, mdłości i zawroty. Pokój cały wywietrzyłam, poduszka prześiąkła, a ja czuję się, jak bym miała zaraz umrzeć

Do tej pory tylko dwa, trzy razy nakładałam cokolwiek na włosy - kilka lat temu Casting L'Oreala blond i niczego takiego nie było, przeciwnie b. miły zapach. W tej farbie po prostu jest to nie do wytrzymania

Zastanawiam się teraz poważnie nad tym czy nakładać raz jeszcze tą samą farbę - przecież tego "zapachu" nigdy się nie pozbędę ;-(

I kolejne pytanie - uświadomcie mnie proszę, co się stanie jeśli nałożę teraz na ten kolor ciemny blond innej firmy. Jaki kolor uzyskam prawdopodobnie?
czarownica86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 10:56   #4
czarownica86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: problem z farbą Garnier 100% color HELP me!

Prrrrrroszę, bo się zapłaczę na śmierć ;-(
czarownica86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 11:03   #5
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: problem z farbą Garnier 100% color HELP me!

Czarownico
Niektóre farbki niestety tak śmierdzą ale po 2 myciach powinno zejsc. Casting ma to do siebie ze pachnie owocowo i nie pozostawia smrodku na głowie.
Po farbowaniu dobrze umyj kilka razy głowe szamponikiem i powinno byc ok

3mam kciuki
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 11:11   #6
czarownica86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: problem z farbą Garnier 100% color HELP me!

;-( w świetle dziennym to wygląda jeszcze gorzej - lewa strona zbyt czerwona, prawa naturalne z czerwonawą poświatą łaaaaa ;-(
czarownica86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.