Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-18, 22:18   #1
kass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 83
GG do kass

Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!


Niestety! Od dawna przymierzałam się do wizyzyty w salonie u pani Grażynki. Udało mi się ostatnio i cieszyłam się z tego powodu ogromnie, bo zamierzałam zmienic kolor włosów i zależało mi na dobrym fryzjerze.
Kiedy tam dotaram pani Grażynki nie było i obsługiwały mnie młode dziewczyny. Poprosiłam o chłodny jasny brąz, bo z natury mam mysi blond rozświetlany jasnymi pasemkami. Pomijając fakt, że z farbą siedziałam o 15 min dłużej niż było zaplanowane ("myjka" była zajęta) i że na obcięcie czekałam ok 20 minut siedząc cały czas z mokrą głową to dowiedziałam się od obcianającej mnie pani (inna mieszała i nakładała farbę),że jest jej przykro, że kolor wyszedł taki ciemny, ale koleżanka popełniła błąd przy mieszaniu farby i zamiast chłodnego jasnego brązu wyszła średnia czekolada, naprawdę ciemna czekolada. Obie panie zapewniały mnie, że nie będzie na głowie ciepłych refleksów, ja natomiast widzę co innego. Obcięcie polegało na odświeżeniu końcówek, co poszło sprawnie, ale farbowanie to ogromna porażka.
Oprócz mnie w salonie była zaledwie jedna klientka. W moim przypadku ufarbowanie włosów (nie balejaż) i ich obcięcie trwało niemal 3 godziny!!! I kosztowało 105 zł.Trochę dużo jak na cenę za błąd fryzjerki.
Nie ukrywam, że nie wybiorę się tam ponownie! A szkoda, bo miałam nadzieję, że znalazłam w Gliwiwcach swojego fryzjera
kass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 23:08   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

Witam!
ze mnie nie bedzie, napewno Pania poinformowano,gdyż jestem w salonie w Niemczech, co oczywiscie nie tlumaczy faktu , ze nie jest Pani zadowolona z koloru, nie chce tlumaczyc czy obwiniac kogokolwiek, poniewaz nie bylam przy tym fakcie, napewno jutro zadzwonie i poslucham "drugiej strony"
tyle moge narazie powiedziec....
jezeli chodzi czas wykonywanej uslugi , to po cenie mniemam ze ma pani poldlugie wlosy? czas powinien mniej wiecej wyniesc 2,5 godz lacznie z farbowaniem, ale rowniez nie jestem w stanie ocenic co bylo powodem ze sie on przedłuzył
moge ze swojej strony Pania przeprosic, ale tez nadmienic, ze moja asystentka jest fachowcem w tym co robi, i do tej pory nie było takiej sytuacji,
ja bede w Polsce po 20 .01.2006, i jezeli Pani moze i wyrazi chęć spotkanie ze mna, to zapraszam do wyjasnienia tej sprawy i ewentualnej rekompensaty
z powazaniem
Grazyna Sbirenda
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 09:16   #3
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

w lutym wybieram sie z mamcia do Gliwic bo chcemy fachowej reki pani Grazynki juz nie mozemy sie doczekac mam nadzieje ze nam sie nie zdazy taka sytuacja
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 17:30   #4
kass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 83
GG do kass
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

Witam Pani Grażyno! Dziękuję za tak szybką odpowiedź! Rzeczywiście w salonie dowiedziałam sie, że jest Pani zagranicą. Ale to nie stanowiło dla mnie problemu, bo wyszłam z założenia, że Pani asystenki świetnie Panią zastąpią. Z podcięcia włosów jestem zadowolona, bo fajnie się układają, ale ten kolorek... nie mogę się przyzwyczaić. Cieszę się zatem, iż wyraża Pani chęć ewentualnego spotkania. Może zatem po Pani powrocie faktycznie uda się i Pani i mnie znaleźć czas i pomyśleć, co można by było z tym odcieniem zrobić. Pozdrawiam!
kass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 20:15   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

Witam!
napewno znajdziemy rozwiazanie, pozatym farba sie juz troche zmyje , wiec wydaje mi sie ze nie bedzie problemu z jasniejszym odcieniem
ja powinnam byc w Polsce ok 20 stycznia, prosze tylko o tel do studia lub napisac do mnie meila aby sie upewnic kiedy dokladnie bede
pozrdawiam
grazyna
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 20:26   #6
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

Kashja, prosze napisz jaka Pani Ci robiła włoski, bo ja jestem umówiona na środę do Pani Anety, ale po tym co napisałas to kurde trochę się boję, tymbardziej,że ja chcę rozjaśniać ( co jak doda za dużo utleniacza ?? )
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 20:55   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

dajsydee prosze nie pzresadzaj....Pani kashja nie ma zniszczonych wlosow , lecz ciemniejszy kolor niz byl planowany,dziewczyna , ktora mieszala farbe widzac pasemka na wlosach uwazala ze jak da kolor ,ktory zostal wybrany wyjdzie przez to janiejszy niz sie spodziewaja, wiec dodala troszke ciemniejszego odcienia, nie chciala zle,(rozmawialm , dzis z obiema moimi fryzjerkami) ale niestety , wyszlo inaczej, Pani jest zadowola ze strzyzenia , wiec prosze nie pisz w taki sposob .... jak sie tak bardzo obawiasz to lepiej odwolac wizyte, niz pisac wyrazac taka opinie, ze dodadza za duzo utleniacza...bo to swiadczy ze nie sa fachowcami, kolor moze nie wyjsc , roznych przyzczyn czasem niezaleznych od wiedzy fryzjera, niestety...
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-19, 21:07   #8
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

Nie wyraziłam żadnej opinii, ani nikogo nie ocenłam. Mam chyba jednak prawo obawiać się po treści wypowiedzi kashji, tymbardziej, że u mnie podobny błąd mógłby oznaczać utratę włosów. Wizyty jednak nie odwołam, bo mam nadzieję, że takie sytuacje nie zdarzają się często, o czym świadczą pochlebne opinie o Pani salonie.

pozdrawiam
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 21:24   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

recze ze niedobrany kolor nie moze spowodowac utraty wlosow.... wiec mysle ze chyba nie tym samym myslimy
zareczam ze Anetka jest fachowcem, i sama juz dopilnuje mieszania frab
pozdrawiam
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 21:45   #10
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

źle mnie Pani zrozumiała, chodzi mi o to, że włosy pod wpływem zbyt mocnego utleniacza moga mi się po prostu skruszyc, jak zreszta juz raz mi się stało. Pani fryzjerka robiła mi baleyage (blond). Poprosiłam ją aby foliowałą tylko odrosty, rzeczywiście, puki jeszcze był przytomna tak właśnie robiła, ale z biegiem czasu zaczęła zamykać w folii całe pasma włosów. Po umyciu i wyszczotkowaniu powiedziała : " Hahaha, oj, ale jest Pani niesymetrycznie obcięta, kto to Pani takie schodki wczesniej porobił hihi". Myślałąm, że mnie krwe zaleje, bo sytuacja ta miała miejsce 4 dni przed moją ówczesną studniówką. Dodam tylko,że oczywiście z moim obcięciem bylo wszystko ok, tylko za sprawą tej roztargnionej Pani skruszyły mi się włosy z jednej strony...

Przepraszam, że być może Panią uraziłam, ale na punkcie fryzjerów mam od tamtego zdarzenia shiza. Mam jednak nadzieję, ż etym razem wszystko pójdzie dobrze, tymbardziej, że Pani salon cieszy się doskonałą renomą.
Jeszcze arz przepraszam i gorąco pozdrawiam.
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 22:21   #11
kass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 83
GG do kass
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

Widzę, że wątek schodzi na dosyć niebezpieczny i niewłaściwy moim zdaniem tor. Zdecydowałam się napisać nie pod wpływem chwili bezpośrednio po wizycie, lecz odczekałam, żeby wypowiedź o ile to możliwe była obiektywna. A że zawierała ona pewne elementy krytyki... myślę, że po to jest właśnie forum.
Faktycznie moje oczekiwania co do koloru rozminęły się nieco z rzeczywistym, ale nie oznacza to, że moje włosy zostały zniszczone. Wręcz przeciwnie...do mieszanki farb pani dolała odrobinę specjalnego olejku i chyba dzięki niemu włosy tak mocno się błyszczą i są miękkie, w żadnym wypadku nie są przepalone i nie wypadają. Podkreślam raz jeszcze, że obcięcie w pełni mnie satysfakcjonuje, a bardzo miłym momentem jest mycie głowy połączone z rozczesywaniem chyba jakąś specjalną szczotką, która od razu masuje głowę.
Nie chciałabym siać paniki swoją wypowiedzią, nie mniej jednak uważam, że konstruktywna krytyka może wręcz pomóc a nie zaszkodzić. Pozdrawiam raz jeszcze

P.S. Niestety nie wiem jak nazywają się Panie, które mnie obsługiwały. Inna mieszała i nakładała farbę, inna obcinała.
kass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-19, 23:08   #12
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

Aneta, odpowiada za wszytko podczas mojej nieobecnosci, fakt, ze Ula zrobila tak jak zrobila, nie tlumaczy tego co sie stalo, ale ona naprawde myslala ze zrobi dobrze,
uwazam ze Pani Kashju, miala racje ze pani to napisaal, bo jak ja bym sie dowiedziala
w kazdym razie mysle ze taka sytuacja sie nie powtorzy zapraszam i pozdrawiam
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 09:06   #13
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

Pani Grazynko, proszę mi powiedzieć ile będzie mniej więcej mnie to kosztowało? Chodzi mi o baleyage blond na włosach za ramiona, obciecie i prostowanie.
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 11:11   #14
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

Pani Grażynko, czy w Pani salonie wykonuje sie jakies zabiego majace na celu podniesienie podstawy wlosow, zeby wygladaly na bardziej puszyste? ja mam z natury bardzo przyklapniete wlosy i mimo ze codziennie nakladam tone lakieru, i tak nic mi nmie pomaga slyszalam, ze sa takie zabiegi jak tak, to ile by to w aPani salonie kosztowalo? i czy moznaby tez zrobic od razu jasne pasemka, czy to juz za duzo?
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 19:02   #15
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

Pani Grażynko proszę mi jeszcze napisac czy do blond farby czy tez rozjaśniacza tez dodaje się takich olejków jak do ciemnej farby tj w przypadku kashji?
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 22:17   #16
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

Cytat:
Napisane przez daisydee
Pani Grażynko proszę mi jeszcze napisac czy do blond farby czy tez rozjaśniacza tez dodaje się takich olejków jak do ciemnej farby tj w przypadku kashji?

odpowiem jako że miałam dwa razy farbowane włosy w salonie pani Grażyny-tak olejek jest dodawany również do jasnych farb,wlosy dzięki temu nie niszczą sie podczas farbowania,ja po kazdej wizycie byłam zadowolona
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 22:47   #17
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Wizyta w salonie pani Grażyny - rozczarowanie!!!!

hm, dziewczyny, a miałyście po farbowanku nakładaną jakąś maskę? Ja miałam robione pasemka, ale z tego co pamiętam- bez maski potem. Co nie zmienia faktu, że z efektów jestem supppper zadowolona.

pani grażynko, a ten olejek zawsze się dodaje? on jest standardowym elementem, tzn bez niego kolor nie wyjdzie, czy to po prostu taka pani kompozycja własna?

pozdr;*
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.