praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town.. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-24, 16:09   #1501
Bisc
Przyczajenie
 
Avatar Bisc
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Dziewczyny, oczywiście, że próbujcie! Ja też jestem tuż po maturze, bez doświadczenia, a pracę dostałam.
Warto! I warto iść do galerii handlowej z teczką pełną CV, wchodzić do sklepów i po prostu pytać czy poszukują pracowników, pytać czy można zostawić CV.
__________________
The world you desire can be won.
Bisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 19:37   #1502
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Witam (:
chciałabym zapytać, czy któraś z Was pracowała w Orsay? dziś szukałąm pracy i zauwazyłam ogłoszenie w Orsay ale do wykładania towaru. czy wiecie może, na jakich warunkach to wszystko działa i ile można zarobić?
z góry dziekuję za odpowiedzi
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 07:44   #1503
siwunia_
Zadomowienie
 
Avatar siwunia_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

hej

czy któraś z was słyszała coś lub wie na temat pracy w sezonowych salonach sprzedaży "Butiku" nad morzem? ostatnio wpadło mi w oczy właśnie takie ogłoszenie ale nie ma podanych konkretnych informacji np co do wymagań osoby starającej się o pracę. napisałam do nich maila ale na razie zero odpowiedzi.
__________________

Mam wrażenie, że chcesz podarować mi niebo!


POMÓŻ!
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

siwunia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 08:02   #1504
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Witam (:
chciałabym zapytać, czy któraś z Was pracowała w Orsay? dziś szukałąm pracy i zauwazyłam ogłoszenie w Orsay ale do wykładania towaru. czy wiecie może, na jakich warunkach to wszystko działa i ile można zarobić?
z góry dziekuję za odpowiedzi
u mnie byla taka oferta i byla skierowana do studentow dziennych, przychodzilo sie codzinnie i robilo nowy towar na wieszaki i klipsy, placone jest od ilosci sztuk wypakowanych, miesiecznie wychodzi ok200 300zł zalezy od ilosci rzeczy.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 08:16   #1505
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

oferta w Orsay w moim miescie jest również skierowana do studentów. ja jestem po maturze, więc może też mam szanse.
codziennie? a na ile godzin? bo 200lub 300zł to jest niewiele, choc zależy, jaki wymiar godzin.
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 08:25   #1506
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
oferta w Orsay w moim miescie jest również skierowana do studentów. ja jestem po maturze, więc może też mam szanse.
codziennie? a na ile godzin? bo 200lub 300zł to jest niewiele, choc zależy, jaki wymiar godzin.
U mnie też było coś takiego w zeszłym roku właśnie jak byłam po maturze, ale powiedzieli mi że szukają tylko studentów...
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 08:28   #1507
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
oferta w Orsay w moim miescie jest również skierowana do studentów. ja jestem po maturze, więc może też mam szanse.
codziennie? a na ile godzin? bo 200lub 300zł to jest niewiele, choc zależy, jaki wymiar godzin.
jesli chcesz isc na dzienne to oczywiscie, beda Tobą zainteresowani, jak na zaoczne to po prostu tego im nie mow, bo moga wybrac kogos innego. Przychodzisz w zaleznosci od tego ile kartonow przychodzi i od tego zalezy Twoja wyplata, nie ma tu okreslonego wymiaru czasu pracy, bo to chyba jest zlecenie. przychodzisz kiedy chcesz, rano, po poludniu, byle do konca dnia bylo wypakowane, mniej wiecej godzinka dziennie. dla studntow dziennych swietne rozwiazanie

ps. chyba ze potrzebuja ludzi ktorzy juz maja status studenta, wtedy odpadasz..
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2010-05-25 o 08:31
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 09:00   #1508
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
oferta w Orsay w moim miescie jest również skierowana do studentów. ja jestem po maturze, więc może też mam szanse.
codziennie?
Obawiam się,że jeśli w ogłoszeniu jest 'zatrudnimy studentów' to chcą osoby już teraz ze statusem studenta (dzięki czemu nie muszą opłacać niektórych składek przy umowie zleceniu).

Sama mam rekrutację u siebie w sklepie i uwierzcie,że dobijające staje się,gdy na ogłoszenie 'zatrudnimy studentki zaoczne' cv przynoszą dzienne albo osoby nie uczące się aktualnie
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 09:49   #1509
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
od wtorku zaczynam pracę w Re i ciekawe jak będzie

6zł na godzinę, najczęściej będę pracować po 10h dziennie, od 12 do 22...

w ogóle chyba zespół mam dobry, bo wszyscy są jacyś tacy przyjaźni, aż dziwnie :P
to super proszę o zdanie relacji jak tylko zaczniesz pracę

Cytat:
Napisane przez Amizu Pokaż wiadomość
Ja pracowałam w reserved trochę czasu i nie byłam zadowolona;/. Wszystko zależy od tego jakie osoby będziesz miała nad sobą. Jeżeli kaperownik jest spoko to dobrze się pracuje... jeżeli ma ciągle jakieś ALE to praca nie jest miła;/
Śiecówka reserved ma bardzo ostre zasady i dobrze szkolą swoich pracowników. Inne sklepy chwalą sobie pracowników wyszkolonych z lpp
Na twoim miejscu starała bym się o prace może akurat Tobie będzie się lepiej pracowało Zawsze możesz zrezygnować
ooo nareszcie jakieś pozytywy pracy w RE a już tyle się o nich złego naczytałam...

jestem po 3 rozmowie kwalifikacyjnej w RE i czekam na telefon, oby oddzwonili
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 09:57   #1510
kkozlowskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 62
GG do kkozlowskaa
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

hej dziewczyny i chłopaki! przeszukałam trochę postow, jednak niestety nie znalazłam odpowiedzi na pytanie ktore mnie nurtuje od srodka mianowicie...
wybieram sie wkrotce na drugi etap na rozmowe do h&m i.. chcialabym sie dowiedziec czy oni zapraszaja wszystkich, z ktorymi rozmawiali telefonicznie??
czy nadal jest etap trzeci w krakowie??
pozdrawiam ;-)
kkozlowskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 13:45   #1511
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

złożyłam swoje papiery do Orsay, zobaczymy co z tego wyniknie.


a mam pytanie - czytałam na wczesniejszych stronach, ze składałyscie CV do różnych sieciówek, mimo, iż nie było ogłoszenia. czy któraś z Was w ten sposób otrzymałą pracę? w ogóle jaka była reakcja sprzedajacych na Waszą oferte zostawienia swoich dokumentów?
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 14:48   #1512
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez kkozlowskaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny i chłopaki! przeszukałam trochę postow, jednak niestety nie znalazłam odpowiedzi na pytanie ktore mnie nurtuje od srodka mianowicie...
wybieram sie wkrotce na drugi etap na rozmowe do h&m i.. chcialabym sie dowiedziec czy oni zapraszaja wszystkich, z ktorymi rozmawiali telefonicznie??
czy nadal jest etap trzeci w krakowie??
pozdrawiam ;-)
Nie zapraszają wszystkich, do których dzownili
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 15:38   #1513
kkozlowskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 62
GG do kkozlowskaa
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
złożyłam swoje papiery do Orsay, zobaczymy co z tego wyniknie.


a mam pytanie - czytałam na wczesniejszych stronach, ze składałyscie CV do różnych sieciówek, mimo, iż nie było ogłoszenia. czy któraś z Was w ten sposób otrzymałą pracę? w ogóle jaka była reakcja sprzedajacych na Waszą oferte zostawienia swoich dokumentów?



Różni sprzedawcy, różnie reagują.. Kilka razy zdarzyło mnie się, że panie nie chciały wziać CV, bo stwierdziły, że jest pełny zespół i nikogo nie potrzebują. Inni zaś, mówili, że narazie nie potrzebują, ale bardzo chętnie brali CV, no i tak właśnie kilka dni temu zadzwoniła Pani z H&M i jutro idę na rozmowę... Zobaczymy, co to będzie. Nie ukrywam, że chciałabym tam pracować.
Pracowałam miesiąc w Re, praca bardzo mnie się podobała, jednak atmosfera 'wyścigu szczurów' była mega męcząca. Kierownik wymagał od nas ogromnych utargów a sam nie dawał nam żadnych wskazówek, co zrobić, żeby tak właśnie było...


Dziękuję za odpowiedź na wcześniejsze zapytanie ;-)
kkozlowskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 18:30   #1514
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez kkozlowskaa Pokaż wiadomość
Różni sprzedawcy, różnie reagują.. Kilka razy zdarzyło mnie się, że panie nie chciały wziać CV, bo stwierdziły, że jest pełny zespół i nikogo nie potrzebują. Inni zaś, mówili, że narazie nie potrzebują, ale bardzo chętnie brali CV, no i tak właśnie kilka dni temu zadzwoniła Pani z H&M i jutro idę na rozmowę... Zobaczymy, co to będzie. Nie ukrywam, że chciałabym tam pracować.
Pracowałam miesiąc w Re, praca bardzo mnie się podobała, jednak atmosfera 'wyścigu szczurów' była mega męcząca. Kierownik wymagał od nas ogromnych utargów a sam nie dawał nam żadnych wskazówek, co zrobić, żeby tak właśnie było...
czyli wychodzi na to, że warto pytać. kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje.
dzięki za odpowiedź

kkozlowskaa, powodzenia na rozmowie. i powiedz, jak było
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:18   #1515
kkozlowskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 62
GG do kkozlowskaa
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Moje CV leżało u nich dobry miesiąc, zatem warto składać w sklepach, zwłaszcza przed wakacjami... dużo osób wyjeżdza lub rezygnuje więc czasami trzeba sobie pomóc ;-)

Nie dziękuję za powodzenie... zobaczymy i zdam relacje w dniu jutrzejszym
kkozlowskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 20:27   #1516
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Skoro się odezwali, to pewnie dostaniesz tą pracę

mogłam złozyć wcześniej CV, ale o maturze myślałam i jakoś wtedy praca nie była mi w głowie.. tym bardziej, że już jedną mam :p
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 20:50   #1517
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Dziewczyny, to wykładanie towaru w Orsay'u to jak znalazłyście? Na stronie nic nie ma
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 20:59   #1518
kkozlowskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 62
GG do kkozlowskaa
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Skoro się odezwali, to pewnie dostaniesz tą pracę

mogłam złozyć wcześniej CV, ale o maturze myślałam i jakoś wtedy praca nie była mi w głowie.. tym bardziej, że już jedną mam :p

Czy pracę dostanę - zobaczymy. Szukam już jej kilka miesięcy, odbyłam kilkadziesiąt rozmów kwalifikacyjnych, byłam nawet na jednym dniu próbnym i... NIC. Zatem sceptycyzm będzie chyba najlepszy w tej sytuacji ;-)
A Ty skoro już jedną prackę masz to daj szansę innym;PP hi hi, no oczywiście żartuję, matura najważniejsza ;-)
kkozlowskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 21:50   #1519
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

nikiii, o wykładaniu towaru była kartka w sklepie. chyba rzadko kiedy ogłaszają sie z taka pracą w internecie.

kkozlowskaa, do pracy chodzę tylko raz w tyg. na sobotnia nockę, bo stoję za barem w dyskotece [; ale chciałabym coś znaleźć, najlepiej na 1/2 etatu, bo nie chce sie nudzic przez te 4 miesiące wakacji. poza tym, chce się rozwijać i zdobywać doswiadczenie, no i oczywiscie pieniądze też mi się przydadzą
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 22:13   #1520
kkozlowskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 62
GG do kkozlowskaa
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Mhmm.. Rozumiem Cię. Zwłaszcza, że pomaturalne wakacje - najdłuższe w życiu, oczywiście, jeśli przyjmie się aktywną postawę wobec życia
Skladaj CV, gdzie się da. Masz już też doświadczenie za barem, zatem napewno łatwiej będzie Ci znaleźć pracę w pubie )
kkozlowskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 10:21   #1521
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Dziewczyny, ja jestem kompletnie zielona i mam takie trochę głupie pytania
1. Czy zatrudniając się w sklepie na 1/2 etatu wygląda to tak, że przychodzę codziennie na pół dnia czy też na kilka dni w tygodniu?
2. Też jestem po maturze (tzn dziś ostatni ustny egzamin ) i czy mogę np. popracować 2-3 miesiące a potem zrezygnować? Chciałabym w końcu potem gdzieś wyjechać albo po prostu odpocząć
3. Co jako maturzystki bez doświadczenia wpisujecie w CV? Tzn jakieś konkretne umiejętności (obsługa komputera ? ) czy głównie cechy jak komunikatywność, kreatywność, ambicja etc?
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 10:32   #1522
diablica9
Raczkowanie
 
Avatar diablica9
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 480
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Dziewczyny ale Wam zazdroszczę tych rozmów kwalif.! U mnie cisza póki co... Tydzień już mija odkąd składałam i nie wiem jak to dalej będzie.
__________________
Dukan od 30.08.


diablica9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 11:58   #1523
kkozlowskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 62
GG do kkozlowskaa
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja jestem kompletnie zielona i mam takie trochę głupie pytania
1. Czy zatrudniając się w sklepie na 1/2 etatu wygląda to tak, że przychodzę codziennie na pół dnia czy też na kilka dni w tygodniu?
2. Też jestem po maturze (tzn dziś ostatni ustny egzamin ) i czy mogę np. popracować 2-3 miesiące a potem zrezygnować? Chciałabym w końcu potem gdzieś wyjechać albo po prostu odpocząć
3. Co jako maturzystki bez doświadczenia wpisujecie w CV? Tzn jakieś konkretne umiejętności (obsługa komputera ? ) czy głównie cechy jak komunikatywność, kreatywność, ambicja etc?

@1. Ja będąc zatrudnioną na 1/2 etatu w Reserved, pracowałam tylko w weekendy (piątek, sobota, niedziela). Myślę, że wszystko zależy od Twojej dyspozycyjności i od tego kiedy inni pracownicy chcą lub muszą mieć wolne. Zwykle, 'połetatowi' są na zastępstwo tych 'całychetatowców' ;-)

@2. Popracować możesz - pewnie. Tylko nigdy nie mów na rozmowie kwalifikacyjnej, że szukasz pracy na taki krótki okres. Zwykle pracodawcy szukają pracowników na stałe ;-)

@3. Jeśli piszesz CV i nie masz żadnego doświadczenia zawodowego, to poprostu nie wpisujesz takiejn rybryki. W umiejętnościach wpisz sobie umiejętność obsługi komputera (pakiet Office), prawo jazdy (jeśli posiadasz), jakieś kursy, bądź szkolenia (ale to chyba za wcześnie na takie sprawy). Wspomnij też obowiązkowo o językach obcych ;-)

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez diablica9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale Wam zazdroszczę tych rozmów kwalif.! U mnie cisza póki co... Tydzień już mija odkąd składałam i nie wiem jak to dalej będzie.
Tydzień?! Dziewczyno! Daj im szansę! Pracodawca zadzwoni do Ciebie w najmniej oczekiwanym momencie...
U mnie to wygląda tak: dwa tygodnie spokoju i nagle 5 telefonów w ciągu 3 dni i później znowu zastój, bo mnie nigdzie nie przyjęli ;-)

Uzbrój się w cierpliwość - rada ode mnie ))
kkozlowskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:08   #1524
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja jestem kompletnie zielona i mam takie trochę głupie pytania
1. Czy zatrudniając się w sklepie na 1/2 etatu wygląda to tak, że przychodzę codziennie na pół dnia czy też na kilka dni w tygodniu?
2. Też jestem po maturze (tzn dziś ostatni ustny egzamin ) i czy mogę np. popracować 2-3 miesiące a potem zrezygnować? Chciałabym w końcu potem gdzieś wyjechać albo po prostu odpocząć
3. Co jako maturzystki bez doświadczenia wpisujecie w CV? Tzn jakieś konkretne umiejętności (obsługa komputera ? ) czy głównie cechy jak komunikatywność, kreatywność, ambicja etc?
1. ja w CROPPIE miałam weekendy .
2.ja pracowałam niecały miesiąc. Na początku chyba dostaje się z reguły umowę o zlecenie a przy niej można zwolnić się słownie i ja ta zrobiłam
3. Najlepiej wpisz języki i obsługa komputera w zakresie office, power point i word ...

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kkozlowskaa Pokaż wiadomość
@1. Ja będąc zatrudnioną na 1/2 etatu w Reserved, pracowałam tylko w weekendy (piątek, sobota, niedziela). Myślę, że wszystko zależy od Twojej dyspozycyjności i od tego kiedy inni pracownicy chcą lub muszą mieć wolne. Zwykle, 'połetatowi' są na zastępstwo tych 'całychetatowców' ;-)

@2. Popracować możesz - pewnie. Tylko nigdy nie mów na rozmowie kwalifikacyjnej, że szukasz pracy na taki krótki okres. Zwykle pracodawcy szukają pracowników na stałe ;-)

@3. Jeśli piszesz CV i nie masz żadnego doświadczenia zawodowego, to poprostu nie wpisujesz takiejn rybryki. W umiejętnościach wpisz sobie umiejętność obsługi komputera (pakiet Office), prawo jazdy (jeśli posiadasz), jakieś kursy, bądź szkolenia (ale to chyba za wcześnie na takie sprawy). Wspomnij też obowiązkowo o językach obcych ;-)

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------



Tydzień?! Dziewczyno! Daj im szansę! Pracodawca zadzwoni do Ciebie w najmniej oczekiwanym momencie...
U mnie to wygląda tak: dwa tygodnie spokoju i nagle 5 telefonów w ciągu 3 dni i później znowu zastój, bo mnie nigdzie nie przyjęli ;-)

Uzbrój się w cierpliwość - rada ode mnie ))
pewnie. Do mnie zadzwonili ostatnio z MARKS&SPENCER po 4 tygodniach ? a wczoraj z promody po miesiącu i chyba połowie
Ale po tym co czytałam o promod nie pójdę na rozmowe hehe.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:21   #1525
201608051010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 381
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ale po tym co czytałam o promod nie pójdę na rozmowe hehe.

co czytalas?
ja pracowalam i chwale sobie,uwazam , ze ten sklep jest milion razy lepszy niz chociazby h&m
201608051010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:22   #1526
diablica9
Raczkowanie
 
Avatar diablica9
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 480
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Trochę mnie podniosłyście na duchu... Mam nadzieję, że niedługo ktoś zadzwoni, bardzo mi zależy.
__________________
Dukan od 30.08.


diablica9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:03   #1527
haneczka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Nadluzsze wakacje w cyiu, to sa po urodzeniu dizecka
haneczka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 19:33   #1528
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez kkozlowskaa Pokaż wiadomość
@1. Ja będąc zatrudnioną na 1/2 etatu w Reserved, pracowałam tylko w weekendy (piątek, sobota, niedziela). Myślę, że wszystko zależy od Twojej dyspozycyjności i od tego kiedy inni pracownicy chcą lub muszą mieć wolne. Zwykle, 'połetatowi' są na zastępstwo tych 'całychetatowców' ;-)

@2. Popracować możesz - pewnie. Tylko nigdy nie mów na rozmowie kwalifikacyjnej, że szukasz pracy na taki krótki okres. Zwykle pracodawcy szukają pracowników na stałe ;-)

@3. Jeśli piszesz CV i nie masz żadnego doświadczenia zawodowego, to poprostu nie wpisujesz takiejn rybryki. W umiejętnościach wpisz sobie umiejętność obsługi komputera (pakiet Office), prawo jazdy (jeśli posiadasz), jakieś kursy, bądź szkolenia (ale to chyba za wcześnie na takie sprawy). Wspomnij też obowiązkowo o językach obcych ;-)
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
1. ja w CROPPIE miałam weekendy .
2.ja pracowałam niecały miesiąc. Na początku chyba dostaje się z reguły umowę o zlecenie a przy niej można zwolnić się słownie i ja ta zrobiłam
3. Najlepiej wpisz języki i obsługa komputera w zakresie office, power point i word ...

Bardzo Wam dziękuję, Dziewczyny To chyba jutro zabiorę się za pisanie CV Takie pół etatu by mnie jak najbardziej urządzało, zwłaszcza, że równolegle chcę rozbudować swoją grupę w Oriflame, a to też zajmuje trochę czasu

cotynato, a mogę tak z ciekawości zapytać, ile mniej więcej zarobiłaś przez ten miesiąc?


Aha, i jeszcze jedno - jeśli jestem tym półetatowcem, to czy mam również prawo do paru dni wolnego, np. gdy wyjeżdżam? Czy koniecznie muszę być cały czas dyspozycyjna, na wypadek, gdyby nie było "całoetatowych" ? Czy też dni, w które mam pracować są konkretnie ustalone już na początku albo z większym wyprzedzeniem?
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 21:13   #1529
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

moze by mnie przyjeli do jakiegoś baru, ale na razie pracuje w jedym i mi wystarczy.
jak dziewczyny piszecie, też wolałabym 1/2 etatu w jakimś sklepie. w koncu wakacje i też nie zamierzam ich całych przepracować

kkozlowskaa, a jak tam po rozmowie w H&M?
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 22:55   #1530
kkozlowskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 62
GG do kkozlowskaa
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

witam ponownie... ufff, ciężki dzień dziś miałam ;-)
A więc rozmowa wypadła chyba wporządku. Przywitały mnie dwie młode, miłe Panie, po czym na zmianę zadawały pytania. Głównie pytały o to jak sobie radzę pracując pod presją czasu, jak wyobrażam sobie dzień na stanowisku sprzedawcy w H&M, co wiem o firmie, jakie mam oczekiwania (również te materialne), oczywiście zapytano mnie o dobre cechy, które pomogły by mi w tej pracy, oraz o jedną negatywną, która by przeszkodziła się na tym stanowisku (i tu spaliłam - powiedziałam, że dociekliwość - jak się okazało, to jest to idealna, pozytywna cecha na tym stanowisku:P).
Pytano mnie także o doświadczenie zawodowe wcześniejsze... w wakacje pracowałam w Mc Donald's w Anglii to mnóstwo pytań o tamtejszy ruch, jak sobie dawałam radę jak było mnóstwo zajeć i czy dobrze się tam czułam. Myślę, że rozmowa wypadła wporządku, ale czy mnie przyjmą? tego nie wiem. W piątek mają dzwonić z wynikiem, nawet jeśli będzie negatywny

Pozdrawiam cieplutko

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Aha, i jeszcze jedno - jeśli jestem tym półetatowcem, to czy mam również prawo do paru dni wolnego, np. gdy wyjeżdżam? Czy koniecznie muszę być cały czas dyspozycyjna, na wypadek, gdyby nie było "całoetatowych" ? Czy też dni, w które mam pracować są konkretnie ustalone już na początku albo z większym wyprzedzeniem?

Ja - pracując w Re na pół etatu, miałam któregoś dnia ogromny problem z dostaniem wolnego dnia. Przyjaciółka zrobiła niespodziankę wracając zza granicy i nie zgodzili się nawet żebym mogła przyjść kilka godzin później do pracy (i później oczywiście wyszła z niej).
Ja grafik dostałam na cały miesiąc, wiedziałam, że będę pracować w weekendy, więc nic na ten czas nie planowałam...
Myślę, że głównie to zależeć będzie od kierownictwa, grupy i od tego z jakim wyprzedzeniem powiesz, że chcesz wolne. Wiadomo, że jak zaczynasz pracę, to na początku ciężko się starać o wolne, no ale... próba nie strzelba
kkozlowskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-04 19:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.