Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 15:36   #1051
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
a uzywanie nisim fast? czytalam o nim w poperzednich watkach, ale waham się....
Może zadziała a może nie
Indywidualna sprawa
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:46   #1052
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Może zadziała a może nie
Indywidualna sprawa
gdyby mi urosły 5cm/mies. ...
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:07   #1053
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
gdyby mi urosły 5cm/mies. ...
5cm/msc, każda by tak chciała

Osobiście nisimu nie polecam, u mnie się nie sprawdził, zahamował mi wzrost włosa, a po odżywce wypadała mi ogromna ilość włosów




Dziewczyny, a czy któraś z Was stosowała może takie coś? http://allegro.pl/elfa-rozmarynowy-o...391481000.html
Jest to jakiś olej rozmarynowy na porost włosów, który stosuje się czasem jak szampon. Jedna osóbka na wątku grupy wsparcia zapuszczania naturalek wynalazła to i ciekawa jestem, czy któraś z Was miała z tym do czynienia
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-01-13 o 16:08
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:36   #1054
spinkaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 65
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Ja nisim odradzam, zero efektów!

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

tatty, zdradź jak stosujesz tę płukankę z ziół? parzysz je, wylewasz na głowę i myjesz szamponem??
__________________
ciach przed pełnią!
spinkaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:42   #1055
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Dzięki, Dziewczyny..
w takim razie daruję sobie te płukanki.. nie chcę mieć zielonych włosów...
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:25   #1056
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ale skrzypovita z tego co kojarzę zawiera także ekstrakt z pokrzywy, także wydaje mi się ż branie jej przez 3 mies. mogło zpowodować niedobory wit.B
A ciekawe rzeczy widzę
Jasne, że mogło brakować, ale nie widzę związku z pokrzywą.
Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
no nie byłabym taka pewna... miałam dokładnie tak samo jak paollino po Skrzypovicie. Po odstawieniu i kilku dniach łykania wit. B zajady zniknęły.
W takim razie nie wiem, nie znam się na suplementach, tabletkach, etc.
Ale nie wydaje mi się, aby to była wina skrzypu.
Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
gdyby mi urosły 5cm/mies. ...
Najlepsze z nas takich osiągów nie miały.
Ja się zadowalam skalą 3-4,5cm
Cytat:
Napisane przez spinkaaaaaa Pokaż wiadomość

tatty, zdradź jak stosujesz tę płukankę z ziół? parzysz je, wylewasz na głowę i myjesz szamponem??
Nie, nie, nie
Parzę zioła (jeśli ktoś pija, może używać tych z "recyclingu") - byle nie w małej ilości i nie zbyt krótko, bo napar musi być porządny. Odcedzam i z naparem w dzbanku idę do łazienki. Wykonuję normalny prysznic/kąpiel, a zioła wkraczają dopiero na sam koniec, gdy już spłuczę odżywkę z włosów strumieniem wody.
Jak nazwa głosi - używam płukanki do płukania. Po prostu polewam skalp i włosy naparem. Jeśli jest nadal zbyt gorący, nabieram do kubeczka wody i do tego dolewam napar.
I płukanki się nie spłukuje
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:53   #1057
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

tatty, pokrzywa obniża zawartość witamin B (bodajże konkretnie B1) w organiźmie dlatego nie powinno się robić kuracji dłuższych niż 3 mies. takimi preparatami, a po kuracji nalepiej przez jakiś czas się suplementować drożdżami/zestawem witamin z gruby B

a tak btw. tez ostatnio mi się zrobiły zajady - to wypiłam kubek drożdży i same się wyleczyły więc polecam taki naturalny sposób
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 19:37   #1058
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
tatty, pokrzywa obniża zawartość witamin B (bodajże konkretnie B1) w organiźmie dlatego nie powinno się robić kuracji dłuższych niż 3 mies. takimi preparatami, a po kuracji nalepiej przez jakiś czas się suplementować drożdżami/zestawem witamin z gruby B
Nie ucz psa szczekać
Co do ziół - po każdych powinno się robić przerwy w kuracji, nawet po niepozornej, tradycyjnej herbacie.
Pewnie na wizażu krążyły takie plotki, że gdzieś tam ktoś tam wyczytał, że gdzieś tam ktoś napisał, że witaminy B i pokrzywa tudzież skrzyp jakoś kolidują. Prostuje plotki po raz kolejny:
To skrzyp polny zawiera pirytiaminę, znaczy się antywitaminę B1. Na szczęście dla nas w śladowych ilościach, ale długotrwałe picie naparów ze skrzypu może prowadzić do niedoboru, ponieważ pirytiamina blokuje działanie tiaminy. Dlatego też jest przydatna szczególna troska o tę witaminę, jak i robienie przerw w kuracji.
Pokrzywa z kolei tego związku nie zawiera.

A propos przerw - ja polecam system 30 dni picia i 10 przerwy. Albo 3 tygodnie picia i 1 tydzień przerwy. Jak komu wygodniej, taka opcja jest nawet bezpieczniejsza na dłuższą metę niż odliczanie miesiącami

Edytowane przez 788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Czas edycji: 2011-01-13 o 19:38
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:57   #1059
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Widzę, że się zrobiło zamieszanie wokół witamin

Ja mam informację z opakowania skrzypu, że przy dłuższym piciu trzeba przyjmować B1... a na pokrzywie nie ma żadnych takich ostrzeżeń.
Potwierdzałoby to co pisze tatty.

W ogole dziekuję tatty za odpowiedź
Na razie poszukuję swojego sposoby na włoski... i wciąż jak dziecko we mgle
Nie stosuję żadnych olejów. Czyli muszę znaleźć bardziej odżywiającą odżywkę, tak mi się wydaje


Co do negatywnych i picia ziółek, to miałam chwilowe problemy z cerą, ale to okazało się przejsciowe
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....



milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:06   #1060
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Dziewczyny a w czasie picia ziółek powinno odstawić się kawę czy nie ma związku między nimi? Bo ja piję kawę prawie codziennie rano, jak muszę się obudzić, ale taką pół na pół z mlekiem Ricore (z cykorią i magnezem) a zioła piję pod wieczór, jak wrócę z uczelni.
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:39   #1061
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez milvunia83 Pokaż wiadomość
Widzę, że się zrobiło zamieszanie wokół witamin

Ja mam informację z opakowania skrzypu, że przy dłuższym piciu trzeba przyjmować B1... a na pokrzywie nie ma żadnych takich ostrzeżeń.
Potwierdzałoby to co pisze tatty.

W ogole dziekuję tatty za odpowiedź
Na razie poszukuję swojego sposoby na włoski... i wciąż jak dziecko we mgle
Nie stosuję żadnych olejów. Czyli muszę znaleźć bardziej odżywiającą odżywkę, tak mi się wydaje


Co do negatywnych i picia ziółek, to miałam chwilowe problemy z cerą, ale to okazało się przejsciowe
nie myślałaś nad olejowaniem? wizażnki jak najbardziej polecają stosowanie olei. dla niektórych to najlepsze co może być. warto spróbować. jest taki wybór.
z odżywek sama szukam bardzo odżywiającej odżywki. dużo testuję, ale jeszcze z żadnej nie byłam bardzo zadowolona.
__________________
Dbam o włosy od września 2010.
cel-35-37-39-41-43-45-47-49-51-60cm- na początek.
Od lutego 2011r. wracam do naturalnego koloru włosów. Odrost-13cm
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

________________
"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 06:43   #1062
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
A jesz dużo warzyw? masz zdrową dietę? bo pokrzywa na paznokcie osłabiająco na pewno działać nie będzie
jakiejs super zdrowej diety nie mam, tzn nie sprawdzam kazdej rzeczy ktora jem, ale w sumie jem wszsystkiego po trochu - warzyw sporo - zwlaszcza pomidory mniam no i sporo owocow - jablka, cytrusy, banany

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
joss stone, powinno się robic, robię je, dlatego napisałam regularnie a nie bez przerwy choc od jakiegos czasu pije w nastepujący sposób- od pon do czwartku/piątku a w weekendy nie piję, czasem w tyg tez w jakis dzien nie wypiję, w takim wypadku nie robie miesięcznej przerwy.

moze czegoś Ci brakuje? bierzesz suplementy? kubek pokrzywy dziennie nie jest w stanie wyrządzic krzywdy.
nie biore zadnych suplementow
[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2434811 8]Podkreśliłam to, co może obciążać. Dalsze związki po paraffinum liquidum są dla mnie czarną magią, ale chyba nie obciążają.
W każdym razie odżywka nie zbyt złego składu, jeśli myjesz włosy szamponem, to myślę, że nie powinnaś odczuwać zbyt dużego obciążenia Pewnie, że trzeba, która nie robi przerwy?!
A propos pokrzywy - w ten sposób nie wpływa, co najwyżej uzyskałabyś odwrotny efekt, znaczy się wzmocnienie. Ad.1.
Nie wiem, jak pokrzywa oddziałuje na farbowane włosy, ale naturalny blond nie tyle jest po niej przyciemniony, co.. przyzieleniony
Moja przyjaciółka przetestowała, mimo że przestrzegałam ją przed tym.
Ale oczywiście to występuje jedynie w przypadku płukanek.
Ad.2.
Tabletek dodatkowo brać nie musisz, zadbaj jedynie o to, aby dostarczać dla organizmu pełną dawkę witaminy B1 dziennie, pełną - a nawet z nawiązką. Nie wiem tylko, ile Twoje tabletki mają właśnie witaminy B1 [/QUOTE]
dzieki
no nie wiem, poczekam jeszcze i zobacze co sie dzieje w moim paznokciami
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 07:05   #1063
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez milvunia83 Pokaż wiadomość
Co do negatywnych i picia ziółek, to miałam chwilowe problemy z cerą, ale to okazało się przejsciowe
Pewnie, że przejściowe, każda pijaczka ziółek musi ten okres po prostu przeczekać
Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a w czasie picia ziółek powinno odstawić się kawę czy nie ma związku między nimi? Bo ja piję kawę prawie codziennie rano, jak muszę się obudzić, ale taką pół na pół z mlekiem Ricore (z cykorią i magnezem) a zioła piję pod wieczór, jak wrócę z uczelni.
Kawa raczej nie powinna kolidować
Nie pijam jej, ale nie wpływa raczej na cerę, czyli sensacji szczególnych w połączeniu z ziołami być nie powinno.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:02   #1064
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez Kileczka Pokaż wiadomość
nie myślałaś nad olejowaniem? wizażnki jak najbardziej polecają stosowanie olei. dla niektórych to najlepsze co może być. warto spróbować. jest taki wybór.
z odżywek sama szukam bardzo odżywiającej odżywki. dużo testuję, ale jeszcze z żadnej nie byłam bardzo zadowolona.

Troszkę podczytywałam wątek o olejkach ... i nawet jakbym się zdecydowała to wybrałabym kokosowy... ale wciąż mam obawy czy ten olejek da się zmyć potem i włosy będą świeże? Wiem, co dziewczyny piszą ... ale to takie moje paranoje

Za odżywką to jeszcze się rozejrze, tzn. poczytam na Wizazu Bo chcę znaleźć coś na sytuacje gdy szybko muszę umyć włoski, szybko coś nałożyć.. no i bez silikonów, albo z takimi lekkimi, łatwo zmywalnymi, bo już czytałam, że to zło
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....




Edytowane przez milvunia83
Czas edycji: 2011-01-14 o 09:03
milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:10   #1065
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez milvunia83 Pokaż wiadomość
Troszkę podczytywałam wątek o olejkach ... i nawet jakbym się zdecydowała to wybrałabym kokosowy... ale wciąż mam obawy czy ten olejek da się zmyć potem i włosy będą świeże? Wiem, co dziewczyny piszą ... ale to takie moje paranoje

Za odżywką to jeszcze się rozejrze, tzn. poczytam na Wizazu Bo chcę znaleźć coś na sytuacje gdy szybko muszę umyć włoski, szybko coś nałożyć.. no i bez silikonów, albo z takimi lekkimi, łatwo zmywalnymi, bo już czytałam, że to zło

Olejek kokosowy jest jednym z łatwiej zmywalnych olejków. Kwestia jest tego jak się je zmywa i przy pomocy jakich szamponów. Najwazniejsze jest żeby przed uzyciem szamponu włosy porządnie wypłukac bardzo ciepłą wodą, potem można uzyc szamponu z SLS, jedno umycie powinno wystarczyć, duzo dziewczyn zmywa oleje łagodnymi szamponami np. babydream, ja równiez tak robiłam, ale wtedy włosy trzeba troszke dłuzej myć i często tą czynnośc powtórzyc (czyli umyć szamponem włosy, spłukać i jeszcze raz nałozyc szampon i spłukać). U mnie nie sprawdził sie Hipp w domyciu włosów po nafcie kosmetycznej. Niby czułam że włosy sa czyste ale nastepnego dnia rano (myłam włosy wieczorem) wstałam z nieświezymi włosami tak wiec przy nafcie musze stosować szampon z SLSem.
Nie ma sie co stresowac, ćwiczenie czyni mistrzem, ja po moim pierwszym olejowaniu (olejkiem aloesoweym) dopiero nastepnego dnia domyłam włosy
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:38   #1066
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Ja też nie mam problemu ze zmywaniem olejów
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:51   #1067
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez milvunia83 Pokaż wiadomość
Troszkę podczytywałam wątek o olejkach ... i nawet jakbym się zdecydowała to wybrałabym kokosowy... ale wciąż mam obawy czy ten olejek da się zmyć potem i włosy będą świeże? Wiem, co dziewczyny piszą ... ale to takie moje paranoje

Za odżywką to jeszcze się rozejrze, tzn. poczytam na Wizazu Bo chcę znaleźć coś na sytuacje gdy szybko muszę umyć włoski, szybko coś nałożyć.. no i bez silikonów, albo z takimi lekkimi, łatwo zmywalnymi, bo już czytałam, że to zło
Ja nie mam problemow ze zmywaniem zadnych olei. A zeby sie przekonac to musisz sprobowac,inaczej nidy rydy
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:45   #1068
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez milvunia83 Pokaż wiadomość
Troszkę podczytywałam wątek o olejkach ... i nawet jakbym się zdecydowała to wybrałabym kokosowy... ale wciąż mam obawy czy ten olejek da się zmyć potem i włosy będą świeże? Wiem, co dziewczyny piszą ... ale to takie moje paranoje
u mnie obserwuję podobne paranoje i obawy
za tydzień spróbuję, po studniówkach, jak mi olejek zamówiony przyjdzie do domu. mniaaam
zmywanie odbędzie się przy pomocy szamponiku Joanna (rzepa) lub dziecięcej "kaczuszki"
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 12:16   #1069
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez spinkaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja nisim odradzam, zero efektów!

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------
Ja tez
Pisalam o nim pare lat temu jak zapuszczałam włosy.
nie polecam

co do skrzypovity to wyczytałam na wizazu ,ze jednej wizance przyspieszyl okres.
Mi tak samo.Po 10 dniach dostalam znowu
Pozatym czulam sie strasznie zmeczona.
Kiedys lykalam skrzypovity i była ok,ale teraz nie jest


Ja poki co skonczylam 6 opak. inneov
teraz zaczynam merz
woda brzozowa+ aminexil vichy ampulki i szampon ,a i vax
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 12:49   #1070
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Ja zaczełam pic skrzyp (oprócz pokrzywy) w poniedziałek ale już zaopatrzyłam sie w wit. B1 i zaczelam ją łykac. Jakos nie chce miec przykrych objawów spowodowanych niedoborem. Póki co pije skrzyp raz dziennie, raz dziennie miks skrzypu z pokrzywą i raz lub 2 razy dziennie pokrzywę. Lub 2 razy dziennie pokrzywę i raz dziennie skrzyp.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:44   #1071
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Ja parzę sobie kubek pokrzywy z dwóch torebek raz dziennie i skrzypu też z dwóch
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:46   #1072
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Ja zaczełam pic skrzyp (oprócz pokrzywy) w poniedziałek ale już zaopatrzyłam sie w wit. B1 i zaczelam ją łykac. Jakos nie chce miec przykrych objawów spowodowanych niedoborem. Póki co pije skrzyp raz dziennie, raz dziennie miks skrzypu z pokrzywą i raz lub 2 razy dziennie pokrzywę. Lub 2 razy dziennie pokrzywę i raz dziennie skrzyp.
Przy takich dawkach tylko czekać na pierwsze efekty
Trzymam kciuki za Twoją kurację ziołami.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 15:30   #1073
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

wczoraj mialam podcinane wlosy i mam teraz taka sama dlugosc, jak w sierpniu po przedostatnim podcinaniu chyba nigdy juz tych wlosow nie zapuszcze ...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 15:33   #1074
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Post Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez milvunia83 Pokaż wiadomość
Troszkę podczytywałam wątek o olejkach ... i nawet jakbym się zdecydowała to wybrałabym kokosowy... ale wciąż mam obawy czy ten olejek da się zmyć potem i włosy będą świeże? Wiem, co dziewczyny piszą ... ale to takie moje paranoje

Za odżywką to jeszcze się rozejrze, tzn. poczytam na Wizazu Bo chcę znaleźć coś na sytuacje gdy szybko muszę umyć włoski, szybko coś nałożyć.. no i bez silikonów, albo z takimi lekkimi, łatwo zmywalnymi, bo już czytałam, że to zło
każdy inaczej radzi sobie ze zmywaniem różnych olei, ale z kokosowym raczej nie ma problemu. ale warto spróbować. inaczej się nie dowiesz jak jest z tobą.
__________________
Dbam o włosy od września 2010.
cel-35-37-39-41-43-45-47-49-51-60cm- na początek.
Od lutego 2011r. wracam do naturalnego koloru włosów. Odrost-13cm
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

________________
"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 16:31   #1075
pyssiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 3
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

WITAM!

gdzie można kupić odżywka regenerująca fitomed? albo zamówić przynajmniej ;] i czy mogłynyscie podac mi jak ona wygląda? bo widzialam duzo obrazkow i nie wiem który jest odpowiedni ;]

a chcę zacząć kuracje z włosami ;D zaopatrzona już jestem w pokrzywę i skrzyp (herbatki ;D), jutro kupię sobię nafte (do mieszanki z jajkiem ;D) no i jeszcze tą odżywkę fitomed potrzebuję! ;]

ps. to prawda, że skrzpy do picia jest moczopędny?
pyssiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 17:22   #1076
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez pyssiaa Pokaż wiadomość
WITAM!

gdzie można kupić odżywka regenerująca fitomed? albo zamówić przynajmniej ;] i czy mogłynyscie podac mi jak ona wygląda? bo widzialam duzo obrazkow i nie wiem który jest odpowiedni ;]

a chcę zacząć kuracje z włosami ;D zaopatrzona już jestem w pokrzywę i skrzyp (herbatki ;D), jutro kupię sobię nafte (do mieszanki z jajkiem ;D) no i jeszcze tą odżywkę fitomed potrzebuję! ;]

ps. to prawda, że skrzpy do picia jest moczopędny?
Czysta prawda, skrzyp jest moczopędny
Z ziół możesz robić także płukanki do włosów - one też "pomagają" włosom rosnąć. Nawet nie musisz świeżych ziół używać, możesz takie z "recyclingu".
Co do nafty - ja tam wolę bez jajka nakładać, solo
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 18:05   #1077
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez pyssiaa Pokaż wiadomość
WITAM!

gdzie można kupić odżywka regenerująca fitomed? albo zamówić przynajmniej ;] i czy mogłynyscie podac mi jak ona wygląda? bo widzialam duzo obrazkow i nie wiem który jest odpowiedni ;]

a chcę zacząć kuracje z włosami ;D zaopatrzona już jestem w pokrzywę i skrzyp (herbatki ;D), jutro kupię sobię nafte (do mieszanki z jajkiem ;D) no i jeszcze tą odżywkę fitomed potrzebuję! ;]

ps. to prawda, że skrzpy do picia jest moczopędny?
http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/zdrow...ych-200-ml.jpg

ja mam tą różową, kupiłam w sklepie zielarsko-medycznym kosztowała 13zł

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

tatty dziękuję za odpowiedź, uspokoiłaś mnie

ehh tydzień temu farbowałam włosy i co patrzę na główkę to odrostów nie ma masakra, jak tak dalej pójdzie to pomyślę, że nie lubią tego mojego zajmowania się nimi, masowania, pokrzywy itd. ale faktem jest, że dopiero od soboty dbam o nie tak fest
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:06   #1078
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2435336 7]A ciekawe rzeczy widzę
Jasne, że mogło brakować, ale nie widzę związku z pokrzywą.
W takim razie nie wiem, nie znam się na suplementach, tabletkach, etc.
Ale nie wydaje mi się, aby to była wina skrzypu.
Najlepsze z nas takich osiągów nie miały.
Ja się zadowalam skalą 3-4,5cm Nie, nie, nie
Parzę zioła (jeśli ktoś pija, może używać tych z "recyclingu") - byle nie w małej ilości i nie zbyt krótko, bo napar musi być porządny. Odcedzam i z naparem w dzbanku idę do łazienki. Wykonuję normalny prysznic/kąpiel, a zioła wkraczają dopiero na sam koniec, gdy już spłuczę odżywkę z włosów strumieniem wody.
Jak nazwa głosi - używam płukanki do płukania. Po prostu polewam skalp i włosy naparem. Jeśli jest nadal zbyt gorący, nabieram do kubeczka wody i do tego dolewam napar.
I płukanki się nie spłukuje [/QUOTE]
mow jak osiagnelas 4,5cm...;> !
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:08   #1079
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Post Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

Cytat:
Napisane przez pyssiaa Pokaż wiadomość
WITAM!

gdzie można kupić odżywka regenerująca fitomed? albo zamówić przynajmniej ;] i czy mogłynyscie podac mi jak ona wygląda? bo widzialam duzo obrazkow i nie wiem który jest odpowiedni ;]

a chcę zacząć kuracje z włosami ;D zaopatrzona już jestem w pokrzywę i skrzyp (herbatki ;D), jutro kupię sobię nafte (do mieszanki z jajkiem ;D) no i jeszcze tą odżywkę fitomed potrzebuję! ;]

ps. to prawda, że skrzpy do picia jest moczopędny?
niestety prawda. skrzyp jest moczopędny. dlatego trzeba pić dużo wody żeby się nie odwodnić. ale nie u każdego ma takie działanie. ja przez pierwsze 3 miesiące nie miałam z tym problemu. dopiero teraz co chwilę latam do toalety.
__________________
Dbam o włosy od września 2010.
cel-35-37-39-41-43-45-47-49-51-60cm- na początek.
Od lutego 2011r. wracam do naturalnego koloru włosów. Odrost-13cm
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

________________
"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 15:26   #1080
marry62344
Raczkowanie
 
Avatar marry62344
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V

używam tylko olejku rycynowego ale postanowiłam zakupić kokosowy, jaśminowy i zobaczymy co mi w oczy jeszcze wpadnie... ale mam takie pytanie, czy używać ich po kolei (najpierw jeden az mi sie skonczy i przejść potem do inneg) czy np w poniedziałek taki, we wtorek taki a w środe jeszcze inny? czy to ma jakies w ogole znaczenie?
marry62344 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.