Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-16, 23:08   #2161
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Tez sie do nich przymierzalam jednak wiem, ze nie warto przeplacac na allegro sa porządne zestawy 150g, 120g za ponad 200 zł
A podałabys linka do takiej porzadnej aukcji?
Jakoś te wlosy foxy spodobały mi sie i kolorystycznie i wygladem, ale jeśli znasz jakieś podobne to daj linka
Póki co zastanawiam się nad tymi włosami, jak bede zamawiać to i tak dopiero w tygodniu.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 23:57   #2162
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Ile pasemek zastosować?

Monique mam pytanko
Czy przedłużenie włosów na ultradzwieki ale nie karatynowo ( tą metodę znam doskonale) ale na shrinkies (?) nie niszczy włosów? Tzn ten plastik nie wtapia się we włosy?Czy mocno niszczy? I jak byś miała porównać którą metodę widać mniej? Myślę by sobie takie cóś zrobić....
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 09:58   #2163
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A podałabys linka do takiej porzadnej aukcji?
Jakoś te wlosy foxy spodobały mi sie i kolorystycznie i wygladem, ale jeśli znasz jakieś podobne to daj linka
Póki co zastanawiam się nad tymi włosami, jak bede zamawiać to i tak dopiero w tygodniu.
I przyznam szczerze, że od dłuższego czasu czaiłam się na włosy foxy
i jeśli nie to, że przesyłka jest taka droga to bym je pewnie zamówila
a jaką chcesz długosc? 50 czy 55? bo jest kilka aukcji
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 11:20   #2164
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: Ile pasemek zastosować?

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Monique mam pytanko
Czy przedłużenie włosów na ultradzwieki ale nie karatynowo ( tą metodę znam doskonale) ale na shrinkies (?) nie niszczy włosów? Tzn ten plastik nie wtapia się we włosy?Czy mocno niszczy? I jak byś miała porównać którą metodę widać mniej? Myślę by sobie takie cóś zrobić....
Shrinkies będzie się w miare trzymac, pod warunkiem, ze pasemka będą miały zakończenia keratynowe, jak pod ringi czy tulejki. Generalnie na rynku te przezroczyste, z tego co zaobserwowalam słabo sie obkurczaja, dlatego z keratyną lepiej sie złącza. Czarne shrinkies obkurczaja sie super. Przy prawidłowym założeniu i zdjęciu, nie powinny wtapiać się we włosy.
Jesli pytasz o ogolnie dostepne metody na rynku, to teraz bardzo popularna przynajmniej wsrod moich klientek jest metoda kanapkowa, wrzuc sobie na you tube hairtalk. Świetna, szybka metoda, zakłada sie ja w 30 min. zdejmuje bez uszkodzeń włosa, niewyczuwalna, niewidoczna, bo paski sa w kolorze włosów, i mozna je wielokrotnie wykorzystywać (przekładać) Naprawde polecam. Ale oczywiscie decyzja należy do Ciebie. Na allegro zestaw na całą głowę mozna kupic za 350 zl
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 11:59   #2165
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Ile pasemek zastosować?

Cytat:
Napisane przez M O N I Q U E Pokaż wiadomość
Shrinkies będzie się w miare trzymac, pod warunkiem, ze pasemka będą miały zakończenia keratynowe, jak pod ringi czy tulejki. Generalnie na rynku te przezroczyste, z tego co zaobserwowalam słabo sie obkurczaja, dlatego z keratyną lepiej sie złącza. Czarne shrinkies obkurczaja sie super. Przy prawidłowym założeniu i zdjęciu, nie powinny wtapiać się we włosy.
Jesli pytasz o ogolnie dostepne metody na rynku, to teraz bardzo popularna przynajmniej wsrod moich klientek jest metoda kanapkowa, wrzuc sobie na you tube hairtalk. Świetna, szybka metoda, zakłada sie ja w 30 min. zdejmuje bez uszkodzeń włosa, niewyczuwalna, niewidoczna, bo paski sa w kolorze włosów, i mozna je wielokrotnie wykorzystywać (przekładać) Naprawde polecam. Ale oczywiscie decyzja należy do Ciebie. Na allegro zestaw na całą głowę mozna kupic za 350 zl
Oj napaliłam się na te shrinkers Zdejmę włosy które noszę teraz i za 2 miesiące sprawdzę ta metodę
Jesli chodzi metodę kanapkową- kupiłam super włosy do tej metody w wakacje. za pierwszym razem całość trzymała mi się 2 tygodnie- przy prawidłowej pielęgnacji, myciu czesaniu itepe. Pomyslałam więc ze zostały zle załozone, poszłam do innej pani i to samo, w ciagu pierwszego tygodnia spadło mi 10 pasm a czego 3 na parkiecie na weselu kuzyna Wiekszego wstydu nie miałam jak ludzie w wytrzeszczem oczu i pytającymi minami na mnie patrzyli gdy włosy zbierałam z podłogi.... Powiedziałam -nigdy więcej!
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 12:05   #2166
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Ile pasemek zastosować?

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Oj napaliłam się na te shrinkers Zdejmę włosy które noszę teraz i za 2 miesiące sprawdzę ta metodę
Jesli chodzi metodę kanapkową- kupiłam super włosy do tej metody w wakacje. za pierwszym razem całość trzymała mi się 2 tygodnie- przy prawidłowej pielęgnacji, myciu czesaniu itepe. Pomyslałam więc ze zostały zle załozone, poszłam do innej pani i to samo, w ciagu pierwszego tygodnia spadło mi 10 pasm a czego 3 na parkiecie na weselu kuzyna Wiekszego wstydu nie miałam jak ludzie w wytrzeszczem oczu i pytającymi minami na mnie patrzyli gdy włosy zbierałam z podłogi.... Powiedziałam -nigdy więcej!
To daj znac potem
Bo powiem ,ze mnie ta metoda zaciekawila

Co do wypadajacych pasemek to nie mialas za wesolo ja mam teraz na ultradzwieki wypadlo mi kilka ,ale wszystkie w domu

edit;tak btw. to czy ty masz znowu platyne?
__________________

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez WweronikaWw
Czas edycji: 2011-01-17 o 12:06
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 12:11   #2167
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: Ile pasemek zastosować?

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Oj napaliłam się na te shrinkers Zdejmę włosy które noszę teraz i za 2 miesiące sprawdzę ta metodę
Jesli chodzi metodę kanapkową- kupiłam super włosy do tej metody w wakacje. za pierwszym razem całość trzymała mi się 2 tygodnie- przy prawidłowej pielęgnacji, myciu czesaniu itepe. Pomyslałam więc ze zostały zle załozone, poszłam do innej pani i to samo, w ciagu pierwszego tygodnia spadło mi 10 pasm a czego 3 na parkiecie na weselu kuzyna Wiekszego wstydu nie miałam jak ludzie w wytrzeszczem oczu i pytającymi minami na mnie patrzyli gdy włosy zbierałam z podłogi.... Powiedziałam -nigdy więcej!
oj, z tego co wiem duzo jest tasm na innej tasmie, i klejonych na dodatkowa tasme, widzialam u kilku moich klientek takie "podróby"
Moje klientki nosza min. 2 miesiące, ale tasma jest juz na pasmach z wlosami, i nie jest chropowata... poza tym trzeba włosy dobrze odtłuścic ... jest wiele tajników których nie zdradzę, na to aby sie trzymały az do sciagniecia
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 13:13   #2168
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Ile pasemek zastosować?

Ja miałam taśmę od kegla tzn 2 za ok 600 zł, same włosy były świetne ale taśmy były takie jak Ty opisujesz tzn: sam plastik chropowaty bez kleju, na to dopiero była kładziona taśma dwustronnie klejąca. jeśli włosy są zakończone tak jak Ty opisujesz to rzeczywiście może byc inaczej i to wszystko bedzie się dobrze trzymało do czasu sciagnięcia.
mi bardzo odpowiadają ultradzwięki bo mogę się dowolnie czesać i mam duzy komfort noszenia
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 17:59   #2169
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
I przyznam szczerze, że od dłuższego czasu czaiłam się na włosy foxy
i jeśli nie to, że przesyłka jest taka droga to bym je pewnie zamówila
a jaką chcesz długosc? 50 czy 55? bo jest kilka aukcji
Długość jest mi obojetna, wolalabym krótsze.
Cały czas sie zastanawiam, jak zamówię dam znać.

A mówilas ze na Allegro są tańsze, tak samo dobre i w cenie 200zł-polecisz coś?

sintagma

ale miałaś z włosami,tasmy odpadły, współczuję.
Ja bardzo chciałam przedłużyć włosy, ale dla mnie chyba nie ma metody.
Keratynę też czuć pod reka, widać i kucyka ciezko pewnie związać, dlatego chyba zamówię clipy i nauczę się je mocować
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 06:38   #2170
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Przykro mi z powodu włosów.

Miałam kiedyś przedłużane włosy właśnie na microringi włosy, mimo intensywnej pielęgnacji zaczęły się kołtunić właśnie u nasady. Fryzjerka mnie straszyła, że będzie trzeba sporo moich włosów obciąć, żeby zdjąć doczepiane pasma, ale ja je zdjęłam sama i prawie w ogóle nie straciłam swoich włosów. Trochę czasu i wysiłku to zajęło, ale teraz cieszę się, że wzięłam sprawy w swoje ręce i obeszło się bez udziału nożyczek.
Hey,
Jakiekolwiek włosy po obróbce chemicznej (tak samo jak nasze) mogą się kołtunić i splątać - dlatego tak ważne są odpowiednie kosmetyki i pielęgnacja (mycie, czesanie odpowiednio i w odpowiednim momencie). Nie ważne przy jakiej metodzie, bo takie włosy to 95% tego co spotkamy u nas w sprzedaży. Oczywiście zdarzają się w wyjątkowo niskich cenach po prostu po mocnej obróbce i dodatkowo jest z nimi trudniej (te bez obróbki to koszt na 1 głowę od 600 zł).
Dużym problemem jest niestety brak wyspecjalizowanej kadry - bo fryzjerka oprócz doczepiania powinna dać bardzo ale to bardzo obszerną instrukcje.
Dodatkowo - żadnego kołtuna nie trzeba ścinać - nie raz zdarzały mi się Pani od "specjalistek", które nie wiedziały co i jak. Takie kołtuny rozczesuje się oczywiście bardzo mozolnie (zdarzyła mi się klientka, której zdejmowałam włosy 6 godzin). Ktoś kto się nie zna oczywiście pójdzie najszybszym sposobem - obcięciem.
Pamiętajcie dziewczyny lepiej wybrać kogoś dobrego (często droższego) nic trafić na takich ludzi.

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Juliaa20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny słuchajcie mam przedłużane włoski od połowy października 2010r metodą microring. Jestem bardzo zadowolona z efektu, mimo upywu czasu i codziennej stylizacji włosy są w doskonałym stanie i ciężko odróżnic je od moich włsnych mimo że mam tylko 60 pasemek( zależało mi jedynie by zagęscic troszke dół włosów) Ale mam problem z łuskami tych pasemek. Rozklejają mi się. Im dłużej je nosze tym bardziej się rozklejają. Z czego to może wynikac? Bardzo dbam o włosy (zreszta zawsze dbałam ale teraz moje wysiłki i starania powiększylam o jakies 200%) więc sama nie wiem.
Po każdym myciu czuję jak koncówki są mieciutkie i się niesamowicie kleją Na poczatku myslałam że może to dlatego że używam prostownicy i że łuski rozkleją się pod wpływem "bliskiego" ciepła. Zaczełam bardziej uważać, myje wloski w letniej wodzie i społukuje chłodną, czasem zimną wrecz. A i tak łuski sie kleją.
Na jakims forum wyczytałam że to moze byc od szamponu,wiec teraz zamówiłam sobie profesjonalny fryzjerki z BALMAIN. Nie wiem czy to cos pomoże?
Aha - pod żadnym pozorem nie dotykam odzywkami łączen i łusek.. nakladm je na 3/4 wlosów..
Moze ktos mi doradzi cóż począć? Bo wlosy są zadbane i ładne ale jak łuska sie rozkleji całkiem to bede musiała je wymienic, a przecież nie o to chodzi by wciąż wymieniac, tylko by cieszyc się nimi jak najdłużej prawda?
Doradzcie cos

To co opisujesz to najprawdopodobniej wpływ, któregoś kosmetyku jaki użyłaś. Końcówki pod micro ring są czasami robione za pomocą kleju jak w metodzie na zgrzew (można tam użyć mocniejszego bo nie trzeba go sklejać z włosami i wtedy problem jest mniejszy). Klej reaguje na alkohol, ceramidy, proteiny - potrafi uszkadzać (rozklejać go). Szampon, który zamówiłaś jest ok ale do włosów tej firmy - bo jeżeli kupiłaś, gdzie indziej to czy to oznacza, że korzystają z tych samych rodzajów:
a) włosów
b) kleju (rodzajów klejów używanych do przedłużań jest niezliczona ilość - tzw. klej keratynowy)?
Uważaj jeżeli włosy się rozkleją i zaczną wyczesywać zaczną się też puszyć i plątać (wypadające włosy będą zahaczać łuskami o te co nie wypadają) - wtedy nie unikniesz przeczesywania włosów co 30 min.
Same włosy to niestety nie wszystko - odpowiedni kosmetyk (odpowiedni nie najdroższy i wg nas najlepszy) to 70% sukcesu przedłużania
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 09:06   #2171
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Cyt"Dodatkowo - żadnego kołtuna nie trzeba ścinać - nie raz zdarzały mi się Pani od "specjalistek", które nie wiedziały co i jak. Takie kołtuny rozczesuje się oczywiście bardzo mozolnie (zdarzyła mi się klientka, której zdejmowałam włosy 6 godzin). Ktoś kto się nie zna oczywiście pójdzie najszybszym sposobem - obcięciem.
Pamiętajcie dziewczyny lepiej wybrać kogoś dobrego (często droższego) nic trafić na takich ludzi."

To nie dziwię się że pewna Pani od przedłuzania bierze za rozczenanie kołtuna z podziałem na mniejszego i wiekszego ,odpowiednio 200 i 400 zł


__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 11:35   #2172
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Sintagma
Jaką metodą masz doczepiane włosy na ultradżwięki,tzn.z jakiej firmy?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 12:07   #2173
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Sintagma
Jaką metodą masz doczepiane włosy na ultradżwięki,tzn.z jakiej firmy?
Powiem szczerze że włosy zamawiam z Niemiec tzn z firmy która zajmuje się perukarstwem. Ich polskim odpowiednikiem ze wzgledu na jakość jest kegel , są podobne pod wzgledem uzytkowym.( bardzo sobie je chwalę). No i dobrewlosy.pl jak chcę przyoszczędzić
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 12:21   #2174
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Powiem szczerze że włosy zamawiam z Niemiec tzn z firmy która zajmuje się perukarstwem. Ich polskim odpowiednikiem ze wzgledu na jakość jest kegel , są podobne pod wzgledem uzytkowym.( bardzo sobie je chwalę). No i dobrewlosy.pl jak chcę przyoszczędzić
Powiedz mi ..te wlosy dobrewlosy to co ile wymieniasz? i co ile podciagasz?


drugi raz juz pytam pewnie nie zauwazylas
czy ty znowuu masz platyne ?
Pamietam ,ze kiedys mialas platynowe (watek ag) ,a potem zrobilas sie na ciemno
Powiedz mi bo ja coraz czesciej mysle o ciemnych ,ale staram sie to sobie wybic z glowy


MONIQUE czym sciaganac wlosy ,ktore sa na keratynie i dodatkowo kleju hmm?
__________________

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez WweronikaWw
Czas edycji: 2011-01-18 o 12:22
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 12:57   #2175
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Powiedz mi ..te wlosy dobrewlosy to co ile wymieniasz? i co ile podciagasz?


drugi raz juz pytam pewnie nie zauwazylas
czy ty znowuu masz platyne ?
Pamietam ,ze kiedys mialas platynowe (watek ag) ,a potem zrobilas sie na ciemno
Powiedz mi bo ja coraz czesciej mysle o ciemnych ,ale staram sie to sobie wybic z glowy


MONIQUE czym sciaganac wlosy ,ktore sa na keratynie i dodatkowo kleju hmm?
Hej
Przepraszam ale nie zauważyłam Twojego wczesniejszego pytania
Włosy z DW noszę do momentu ściagnięcia, gdy juz widzę że odrosły tj. około trzy miesiące- puźniej już je wyrzucam i kupuję nowe. Nie chce mi się bawić w dorabianie końcówek, a i tak cos zawsze się wyczesze więc tak czy siak trzeba włosy dokupić. Wolę założyć nowe.
Miałam ciemne włosy przez około 3 miesiące i bardzo tego żałowałam, wyglądałam staro, szaro i ponuro. Musiałam się mocniej malować i nakładać samoopalacz bo nie było mnie widać. Ale to było około2 lat temu- dobrą masz pamięć teraz mam jasny blond, jasną cerę i jestem bardzo zadowolona Żałowałam tego brązu okropnie, zwłaszcza zniszczonych włosów po ściąganiu tego koloru.
Pytanie nie do mnie, ale jesli moge polecić czym sciągnąć włosy to albo specjalnym removerem (allegro-10zł) albo zwykłą naftą kosmetyczną ( apteka- 5zł)
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:09   #2176
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Hej
Przepraszam ale nie zauważyłam Twojego wczesniejszego pytania
Włosy z DW noszę do momentu ściagnięcia, gdy juz widzę że odrosły tj. około trzy miesiące- puźniej już je wyrzucam i kupuję nowe. Nie chce mi się bawić w dorabianie końcówek, a i tak cos zawsze się wyczesze więc tak czy siak trzeba włosy dokupić. Wolę założyć nowe.
Miałam ciemne włosy przez około 3 miesiące i bardzo tego żałowałam, wyglądałam staro, szaro i ponuro. Musiałam się mocniej malować i nakładać samoopalacz bo nie było mnie widać. Ale to było około2 lat temu- dobrą masz pamięć teraz mam jasny blond, jasną cerę i jestem bardzo zadowolona Żałowałam tego brązu okropnie, zwłaszcza zniszczonych włosów po ściąganiu tego koloru.
Pytanie nie do mnie, ale jesli moge polecić czym sciągnąć włosy to albo specjalnym removerem (allegro-10zł) albo zwykłą naftą kosmetyczną ( apteka- 5zł)
dzieki
tez mam jasna karnacje wiec pewnie wygladala bym tak samo

nafta o kurcze to sprawdze bo mam
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:50   #2177
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
dzieki
tez mam jasna karnacje wiec pewnie wygladala bym tak samo

nafta o kurcze to sprawdze bo mam
Musisz mieć kombinerki, nawet takie zwykłe. polać naftą łaczenia, chwilkę potrzymać to na włosach i zacznij to rozgniatać. Musisz zrobić to delikatnie.
Masz teraz na keratynę zrobione? Zadowolona jesteś?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:02   #2178
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Musisz mieć kombinerki, nawet takie zwykłe. polać naftą łaczenia, chwilkę potrzymać to na włosach i zacznij to rozgniatać. Musisz zrobić to delikatnie.
Masz teraz na keratynę zrobione? Zadowolona jesteś?
mam na ultradzwieki na keratyne mialam wczesniej
tylko zostalo mi kilka pasemek na keratynie

Keratyna raz to nie podoba mi sie ,ze na cieplo ,a dwa ponad polowa wlosow wyczesala sie ze zgrzewow.

ultradzwieki nie jest na ciepło mozna robic blizej skory no i narazie odpadlo mi kilka pasemek (chyba nalozylam odzyywke) ogolnie jestem bardziej za ultradzwiekami
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:49   #2179
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
mam na ultradzwieki na keratyne mialam wczesniej
tylko zostalo mi kilka pasemek na keratynie

Keratyna raz to nie podoba mi sie ,ze na cieplo ,a dwa ponad polowa wlosow wyczesala sie ze zgrzewow.

ultradzwieki nie jest na ciepło mozna robic blizej skory no i narazie odpadlo mi kilka pasemek (chyba nalozylam odzyywke) ogolnie jestem bardziej za ultradzwiekami
Hey,
Dla uściślenia. Ultradźwięki również są robione wysoką temp. Za pomocą ultradźwięków można rozgrzać coś co znajduje się pomiędzy zgrzewarką do bardzo wysokich temp (nawet rzędu 300-400 stopni co przy zgrzewarce - max. 200 stopni jest niczym). Bajer jest taki, że nagrzewa się to co jest pomiędzy, a nie same końcówki (jak w zgrzewarce) i mamy "niby" metodę na zimno
Bajer w tej metodzie jest tylko, ale to tylko przy zastosowaniu odpowiednich włosów (2-3 firmy tak naprawdę produkuje pod tą metodę) - używa się tam super wytrzymałego kleju (bardzo trudny do ściągnięcia), który przy małej ilości trzyma włosy bardzo dobrze i jest go super mało.
UWAGA - obecnie wielu nieogarniętych sprzedawców sprzedaje, zakłada (specjalistów) włosy np. pod zgrzew za pomocą taniej maszynki ultradźwiękowej. Nie będzie się to różnić praktycznie niczym, jakby założone było zgrzewarką, a nader często nie da się dokładnie tą maszynką założyć takich włosów - będą się wyczesywać lub wypadać w całości - tylko włosy oryginalne pod tą metodę będą super (włosy zazwyczaj indyjskie koszt ok. 10 zł/ pasmo).
Co do zgrzewu - włosy nie wyczesują się gdy:
a) są odpowiednio założone (nie za duża, nie za mała temp. do danego kleju)
b) odpowiednie zamknięcie łuski
c) odpowiednie użytkowanie - wiele kosmetyków rozpuszcza łączenia i one puszczają
d) czasami bardzo słaby klej (sporadycznie)

Mam nadzieje że trochę pomogłam
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 21:15   #2180
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez specjalistka99 Pokaż wiadomość
Hey,
Dla uściślenia. Ultradźwięki również są robione wysoką temp. Za pomocą ultradźwięków można rozgrzać coś co znajduje się pomiędzy zgrzewarką do bardzo wysokich temp (nawet rzędu 300-400 stopni co przy zgrzewarce - max. 200 stopni jest niczym). Bajer jest taki, że nagrzewa się to co jest pomiędzy, a nie same końcówki (jak w zgrzewarce) i mamy "niby" metodę na zimno
Bajer w tej metodzie jest tylko, ale to tylko przy zastosowaniu odpowiednich włosów (2-3 firmy tak naprawdę produkuje pod tą metodę) - używa się tam super wytrzymałego kleju (bardzo trudny do ściągnięcia), który przy małej ilości trzyma włosy bardzo dobrze i jest go super mało.
UWAGA - obecnie wielu nieogarniętych sprzedawców sprzedaje, zakłada (specjalistów) włosy np. pod zgrzew za pomocą taniej maszynki ultradźwiękowej. Nie będzie się to różnić praktycznie niczym, jakby założone było zgrzewarką, a nader często nie da się dokładnie tą maszynką założyć takich włosów - będą się wyczesywać lub wypadać w całości - tylko włosy oryginalne pod tą metodę będą super (włosy zazwyczaj indyjskie koszt ok. 10 zł/ pasmo).
Co do zgrzewu - włosy nie wyczesują się gdy:
a) są odpowiednio założone (nie za duża, nie za mała temp. do danego kleju)
b) odpowiednie zamknięcie łuski
c) odpowiednie użytkowanie - wiele kosmetyków rozpuszcza łączenia i one puszczają
d) czasami bardzo słaby klej (sporadycznie)

Mam nadzieje że trochę pomogłam
Bravo Specjalisto za rzeczowe podejscie do sprawy: oklaski:
Ja osobiście widzę róznicę pomiedzy ultradźwiekami a keratyną. Ta pierwsza metoda zdaje się być trwalsza i same łącza są mocniejsze- przy keratynie niestety jest inaczej.
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:22   #2181
Mizolec
Przyczajenie
 
Avatar Mizolec
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Banbury (UK)
Wiadomości: 11
GG do Mizolec
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Ja właśnie dzisiaj przedłużyłam sobie swoje krótkie włoski metodą micro loop ring. Poszło nawet gładko - 60 pasemek w dwie godzinki. Niestety okazało się że to jednak za mało... wraz z koleżanką która mi to zakładała źle oceniłyśmy ilość i czekam na kolejne 60 pasemek które mają mi dostarczyć w piątek. Mam piękne czerwone włoski lekko sięgające za łopatki Było i będzie trochę kombinowania bo mi się zachciało asymetrycznej fryzury i jeden bok swoich włosów mam krótszy tak do ucha, a drugi dłuższy. Więc na razie to włosy mogę wiązać jedynie w kitek, co do pracy i tak mi pasuje. Ale ogólnie już różne kombinacje wypróbowałam i mogę w końcu włosy jakoś ładnie ułożyć. Jedyne ale jak na razie, to to że boli mnie nieco głowa od tych ringów, kiepsko się spało no i muszę nieźle kombinować żeby zakryć ten krótszy bok, żeby nie było widać łączeń... ech...no ale cóż do odważnych świat należy Moje pytanie jest - jak mam pielęgnować te włoski żeby wyglądały cały czas pięknie ?

Jak się ogarnę to wrzucę zdjęcia przed i po
Mizolec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 14:55   #2182
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny od pewnego czasu podglądam ten wątek i wasze rozmowy. Jestem ciekawa czy orientujecie się może ile zapłaciłabym u fryzjera za przedłużenie włosów(pasma naturalne) jeżeli kupiłabym samodzielnie włosy? Ciekawe ile fryzjer wziąłby za samą robociznę.

Zależy jaki fryzjer. U mnie to koszt 150zł. Ale słyszałam też o salonach które biorę 500zł.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Mizolec Pokaż wiadomość
Ja właśnie dzisiaj przedłużyłam sobie swoje krótkie włoski metodą micro loop ring. Poszło nawet gładko - 60 pasemek w dwie godzinki. Niestety okazało się że to jednak za mało... wraz z koleżanką która mi to zakładała źle oceniłyśmy ilość i czekam na kolejne 60 pasemek które mają mi dostarczyć w piątek. Mam piękne czerwone włoski lekko sięgające za łopatki Było i będzie trochę kombinowania bo mi się zachciało asymetrycznej fryzury i jeden bok swoich włosów mam krótszy tak do ucha, a drugi dłuższy. Więc na razie to włosy mogę wiązać jedynie w kitek, co do pracy i tak mi pasuje. Ale ogólnie już różne kombinacje wypróbowałam i mogę w końcu włosy jakoś ładnie ułożyć. Jedyne ale jak na razie, to to że boli mnie nieco głowa od tych ringów, kiepsko się spało no i muszę nieźle kombinować żeby zakryć ten krótszy bok, żeby nie było widać łączeń... ech...no ale cóż do odważnych świat należy Moje pytanie jest - jak mam pielęgnować te włoski żeby wyglądały cały czas pięknie ?

Jak się ogarnę to wrzucę zdjęcia przed i po

60? pasemek to na zageszczanie sie nadaje. I współczuje- metoda najgorsza jaka istnieje

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Hej
Przepraszam ale nie zauważyłam Twojego wczesniejszego pytania
Włosy z DW noszę do momentu ściagnięcia, gdy juz widzę że odrosły tj. około trzy miesiące- puźniej już je wyrzucam i kupuję nowe. Nie chce mi się bawić w dorabianie końcówek, a i tak cos zawsze się wyczesze więc tak czy siak trzeba włosy dokupić. Wolę założyć nowe.
Miałam ciemne włosy przez około 3 miesiące i bardzo tego żałowałam, wyglądałam staro, szaro i ponuro. Musiałam się mocniej malować i nakładać samoopalacz bo nie było mnie widać. Ale to było około2 lat temu- dobrą masz pamięć teraz mam jasny blond, jasną cerę i jestem bardzo zadowolona Żałowałam tego brązu okropnie, zwłaszcza zniszczonych włosów po ściąganiu tego koloru.
Pytanie nie do mnie, ale jesli moge polecić czym sciągnąć włosy to albo specjalnym removerem (allegro-10zł) albo zwykłą naftą kosmetyczną ( apteka- 5zł)

no to mnie rozbawiłaś
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 15:07   #2183
Juliaa20
Przyczajenie
 
Avatar Juliaa20
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Cyt"Dodatkowo - żadnego kołtuna nie trzeba ścinać - nie raz zdarzały mi się Pani od "specjalistek", które nie wiedziały co i jak. Takie kołtuny rozczesuje się oczywiście bardzo mozolnie (zdarzyła mi się klientka, której zdejmowałam włosy 6 godzin). Ktoś kto się nie zna oczywiście pójdzie najszybszym sposobem - obcięciem.
Pamiętajcie dziewczyny lepiej wybrać kogoś dobrego (często droższego) nic trafić na takich ludzi."

To nie dziwię się że pewna Pani od przedłuzania bierze za rozczenanie kołtuna z podziałem na mniejszego i wiekszego ,odpowiednio 200 i 400 zł
Dziewczyny drogie, jesli robia sie wam kołtuny to ja nie wiem co Wy robicie z tymi włosami??? Nie wiem - nie czeszecie ich przynajmniej 2 razy dziennie? Przecież włosy czesze się bez względu na to czy są przedłuzone czy nie. Jak ktoś ma duzo pasemek to mozna przeciez kupic specjalną szczotkę..
Jak ktos decyduje sie na poprawienie urody to musi liczyć sie z tym że pielegnacja będzie wymagać trochę wiecej czasu...
Ja mam microringi od października i zadne kołtuny mi sie nie zrobiły. A nie mam żadnej profesjonalnej szczotki ( choc ostatnio myslę żeby ją wypróbowac) POPROSTU DBAM o włosy. Nie żałuję też na kosmetyki do wlosów, liczyłam sie z tym że to całe "przedłużanie" trochę uderzy po portfelu ale zdecydowałam się - mając to na uwadze.
Podam Wam przykład - moja koleżanka też ma zrobione włoski, tą samą metodą jak ja, takimi samymi wlosami i u tej samej osoby. I nikt nie chce nam wierzć że wszystko jest tak samo, bo u niej po niecałym miesiacu jest jedno wielkie siano na glowie... Więc jak ktoś napisał wczesniej - pielęgnacja jest bardzo wazna. Nie tylko przedłuzonch wlosów ale tez naszych wlasnych.
Od razu dodam że nie chcę nikogo urazić, tylko czasem az czytac sie nie chce bzdur jakie sie tu wypisuje.
Juliaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 19:41   #2184
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: Ile pasemek zastosować?

Cytat:
Napisane przez M O N I Q U E Pokaż wiadomość
Shrinkies będzie się w miare trzymac, pod warunkiem, ze pasemka będą miały zakończenia keratynowe, jak pod ringi czy tulejki. Generalnie na rynku te przezroczyste, z tego co zaobserwowalam słabo sie obkurczaja, dlatego z keratyną lepiej sie złącza. Czarne shrinkies obkurczaja sie super. Przy prawidłowym założeniu i zdjęciu, nie powinny wtapiać się we włosy.
Jesli pytasz o ogolnie dostepne metody na rynku, to teraz bardzo popularna przynajmniej wsrod moich klientek jest metoda kanapkowa, wrzuc sobie na you tube hairtalk. Świetna, szybka metoda, zakłada sie ja w 30 min. zdejmuje bez uszkodzeń włosa, niewyczuwalna, niewidoczna, bo paski sa w kolorze włosów, i mozna je wielokrotnie wykorzystywać (przekładać) Naprawde polecam. Ale oczywiscie decyzja należy do Ciebie. Na allegro zestaw na całą głowę mozna kupic za 350 zl
Pozwolisz Monika że troche uzupełnie twoja wypowiedz.. Na internecie sa dostepne wlosy , ktore zaklada sie w ten sam sposob ci hair talk . Ale hair talk to nie jest. Jest spora róznica w jakosci włosów tej firmy a włosów ogólnie dostępnych. Ponadto wlasnie paski na ktorych maja sie trzymac te wlosy wlasnie lubia sie odklejac i potem znamy przypadki gubienia włosów na weselu chociazby . Tylko hair talk oraz firma catzy( bo ta też ma podobna metodę ) maja paski ktore pozwalaja wlosy nosic i 4 miesiace. Po drugie shrienkiesy wlasnie zaklada sie tak ze obkurczaja sie za pomoca ciepla i lacza z keratyna , ktora sie tez roztapia.. Nie zdażyło mi sie spotkac shrienkiesa , ktory po sciagnieciu nie zostawiłby sladu keratyny na włosach , chyba ze przeźroczyste bo te rzeczywiscie słabo sie trzymaja i same spadaja. Zatem do shrienkiesa , ktorego mozna sciagac za pomoca szczypcy jak i zgrzewarki potrzebne jest zawsze nieco plynu do sciagania keratyny, ktory usunie jej resztki.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:32   #2185
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Ile pasemek zastosować?

Fashionistka dlaczego Cie rozbawiłam?
Sciąganie tym sposobem jest powszechnie stosowane Ja tak sciagam sobie wlosy gdy nie mam removera i powiem Ci że przy okazji nie niszczy ona tak wlosów
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:41   #2186
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Ile pasemek zastosować?

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Fashionistka dlaczego Cie rozbawiłam?
Sciąganie tym sposobem jest powszechnie stosowane Ja tak sciagam sobie wlosy gdy nie mam removera i powiem Ci że przy okazji nie niszczy ona tak wlosów

Pierwsze słyszę o takim sposobie a zajmuje się przedłużaniem od 3 lat
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:14   #2187
najwka
Przyczajenie
 
Avatar najwka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny!

Chcialabym przedłużyć sobię włosy metodą warkoczykową u Reni. Jednak mam obawy co do włosów, nie wiem które wybrać, a napewno chciałabym je pofarbować i od czasu do czasu wyprostować, dodam że moje włoski są ciemne, lekko kręcone, robią się takie fale jak po termolokach. Teraz pytanie: napewno będą to włosy naturalne tylko nie wiem czy indyjskie(650zł) czy europejskie(1100zł)?Co do jakości wykonania przedłużania to nie mam wątpliwości co do tej osoby, przetrzepałam wszystkie wątki o przedłużaniu i bardzo dużo dziewczyn z forum było jej klientkami ,widziałam zdjęcia i włoski są śliczne.

Proszę o odpowiedź!!
najwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 23:33   #2188
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez najwka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Chcialabym przedłużyć sobię włosy metodą warkoczykową u Reni. Jednak mam obawy co do włosów, nie wiem które wybrać, a napewno chciałabym je pofarbować i od czasu do czasu wyprostować, dodam że moje włoski są ciemne, lekko kręcone, robią się takie fale jak po termolokach. Teraz pytanie: napewno będą to włosy naturalne tylko nie wiem czy indyjskie(650zł) czy europejskie(1100zł)?Co do jakości wykonania przedłużania to nie mam wątpliwości co do tej osoby, przetrzepałam wszystkie wątki o przedłużaniu i bardzo dużo dziewczyn z forum było jej klientkami ,widziałam zdjęcia i włoski są śliczne.

Proszę o odpowiedź!!

1100zl za przedluzanie europejskimi? co za zdzierstwo
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 00:24   #2189
najwka
Przyczajenie
 
Avatar najwka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Anetko( podejrzałam na Twoim blogu) a ile Tobie trzeba zapłacić za przedłużenie europejskimi met.warkoczykową 55 cm?
najwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 01:08   #2190
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez najwka Pokaż wiadomość
Anetko( podejrzałam na Twoim blogu) a ile Tobie trzeba zapłacić za przedłużenie europejskimi met.warkoczykową 55 cm?
warkoczykowa nie robie bo nie lubie tej metody, robie na tulejki i zgrzewy. jezeli ktos ma swoje wlosy to zakladam je za 150zl niezaleznie od pasemek. jezeli moimi wlosami to 55cm 120-140pasemek ok 400-500zl za włosy naturalne europejskie. słowiańskie to ok 800-900zl, syntetykami nie robie- ewentualnie na zyczenie klientki to ok 200-300zl

---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 02:06 ----------

a jak sama zapewne widziałaś na moim blogu nie robię źle
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.