Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-22, 07:04   #2491
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

[QUOTE=neverstop;25244191]
Cytat:
Napisane przez specjalistka99 Pokaż wiadomość


gratuluję. to wychodzi ok 2,7 klientek CODZIENNIE włącznie ze świętami, sobotami niedzielami itd to jak pójdziesz na urlop powiedzmy 2 tygodnie lub jesteś chora, to w jeden dzień po urlopie musisz nadrobić 37,8 klientek za 14 dni nie pracowania, jak nie wiecej bo piszesz że ponad 10 tysięcy no to masz troche roboty heheheheheheheheheheheheh he POWODZENIA !

Wiedzę już, że umiesz liczyć. Dziękuje, że przypomniałaś mi ogrom mojej pracy kiedyś. Tak jakieś 2-3 lata temu pracowałam po 15 godzin na dobę i 7 dni w tygodniu (nie 2,7 klientek/ dzień, a niekiedy i 5 i raczej przez kilka lat nie miałam urlopu). Później do mojego grona dołączyły 2 osoby, nad którymi sprawiałam piecze - i tu już Twoje obliczenia troszkę się posypią Bo są 3 osoby pracujące 5 dni w tygodniu.
Miło wiedzieć, że są tutaj tacy ludzie, którzy będą wyśmiewać się z każdego. Popracuj trochę, a później popatrz jak ktoś z Twojej pracy się śmieje - ciekawe czy będzie Ci przyjemnie.
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 07:36   #2492
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

[QUOTE=specjalistka99;2526 5798]
Cytat:
Napisane przez neverstop Pokaż wiadomość


Wiedzę już, że umiesz liczyć. Dziękuje, że przypomniałaś mi ogrom mojej pracy kiedyś. Tak jakieś 2-3 lata temu pracowałam po 15 godzin na dobę i 7 dni w tygodniu (nie 2,7 klientek/ dzień, a niekiedy i 5 i raczej przez kilka lat nie miałam urlopu). Później do mojego grona dołączyły 2 osoby, nad którymi sprawiałam piecze - i tu już Twoje obliczenia troszkę się posypią Bo są 3 osoby pracujące 5 dni w tygodniu.
Miło wiedzieć, że są tutaj tacy ludzie, którzy będą wyśmiewać się z każdego. Popracuj trochę, a później popatrz jak ktoś z Twojej pracy się śmieje - ciekawe czy będzie Ci przyjemnie.
Ja też nie rozumiem po co ta ironia ze strony neverstop?
Z czego tu się wyśmiewać?
Po co komuś tak podliczać, lepiej samemu zabrać się za robote a nie innych rozliczać
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:40   #2493
Krabba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Krabba Pokaż wiadomość
Mam pytania:
czy decydując się na clip in mogę nosić koński ogon? Jeżeli tak, to czy sposób "motażu" taśm jest taki sam jak w przypadku włosów rozpuszczonych?
czy taśmy trzymają się dobrze? czy nie wypadają? czy nie przesuwają się w ciągu dnia? czy w spinkach są silikonowe paseczki uniemożliwiające przesuwanie się taśmy?
Czy zakładając taśmy dobrze byłoby włosy co nieco podtapirować, czy też mogę obyć się bez tej czynności?
Proszę, nie odsyłajcie mnie na poprzednie strony, nie przebrnę
Dzięki z góry za uświadomienie
Proszę, nie ignorujcie mnie...
Krabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 12:00   #2494
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Jesli przypadkiem ktoras z Was jest teraz w domu to niech oglada na 2 programie " Czyje to wlosy" , widzialam to , dosyc ciekawe i mozna sie duzo dowiedziec miedzy innymi to , ze najtansze wlosy , ktore my kupujemy pochodza ze smietnisk w Indiach , gdzie codziennie ubodzy ludzie wygrzebuja je w postaci koltunow wyjetych zapewne ze szczotek spod sterty smieci.
Pisze o tym nie po to by zniszczyc klimat ale po to , ze sama kupilam kiedys takie wlosy pod przykrywka doskonalych , od pani ktora dosyc kwitnie na allegro. Cale szczescie kazde inne byly juz doskonale.
To tak na marginesie , ponadto reportaz jest ciekawy . Poleci do 13.50.
DWojka puszcza go drugi raz , wiec pewnie jeszcze go nie raz powtorzy.
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 12:45   #2495
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
Jesli przypadkiem ktoras z Was jest teraz w domu to niech oglada na 2 programie " Czyje to wlosy" , widzialam to , dosyc ciekawe i mozna sie duzo dowiedziec miedzy innymi to , ze najtansze wlosy , ktore my kupujemy pochodza ze smietnisk w Indiach , gdzie codziennie ubodzy ludzie wygrzebuja je w postaci koltunow wyjetych zapewne ze szczotek spod sterty smieci.
Pisze o tym nie po to by zniszczyc klimat ale po to , ze sama kupilam kiedys takie wlosy pod przykrywka doskonalych , od pani ktora dosyc kwitnie na allegro. Cale szczescie kazde inne byly juz doskonale.
To tak na marginesie , ponadto reportaz jest ciekawy . Poleci do 13.50.
DWojka puszcza go drugi raz , wiec pewnie jeszcze go nie raz powtorzy.
Właśnie skończyłam oglądać ten program. Troszkę mną wstrząsnęło, to co w nim zobaczyłam
Włosy ścinane są kobietą pod pretekstem ofiary i przekazywane są klasztorowi. Kobiety golone są na łyso! A klasztory ponoć je sprzedają!!!
Zarabiają na tym około 15 mln. funtów rocznie!
Najgorsze jest to, że w Indiach piekne, długie zdrowe włosy są wyznacznikiem urody i powodzenia w znalezieniu męża. Nawet biedne kobiety poddają się zabiegowi zgolenia włosów jako symbolu złożenia ofiary.

Jestem po prostu przerażona tym reportażem

P.S. Nie wspomnę już o włosach zbieranych na śmietniskach o ktorych napisałaś...
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 13:50   #2496
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Mnie oddawanie wlosow w ofierze nie wstrzasnelo , w koncu oni maja taka tradycje religijna i swiecie w to wierza.
Nie zauwazaja nawet tego , ze napedzaja swietny interes. Oddaja za darmo mimo iz zyja na granicy ubostwa a klaszor na tym kase trzepie. Mniejsza o to.

Zdumiewajace jak w etapie koncowym moze wygladac wlos , ktory byl poplatanym smierdzacym klakiem wygrzebanym ze smieci.
Da sie czlowieka nabrac
Taki wlos ukladany pozniej byle jak w pasemka , do tego kazdy pochodzi od innej kobiety demaskuje swoje oblicze po pierwszym , dwoch myciach.
Ja mialam takiego mopa na lbie , ze nawet babcia , ktora o wlosach troszke pojecia nie zna wyglosila swoja opinie.
Do dzis jak widze ta dziewczyne i jej uslugi , to mialabym ochote jej napluc w twarz , bo liczy sobie calkiem sporo , ponadto odkrylam , ze dyplomy ktore posiada sa do nabycia w internecie za granica , totez Polki mozna oszukiwac.

Wracajac do reportazu to wkurzyla mnie jeszcze cwaniara z Rosji , Tylko przy kamerze zaplacila dziewczynce o wiele wiecej , by sie pokazac , pewnie to pozniej niezle odchorowala.
W rzeczywistosci ona wlosy skupuje przez posrednika i placi za nie psie grosze.
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:38   #2497
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
Jesli przypadkiem ktoras z Was jest teraz w domu to niech oglada na 2 programie " Czyje to wlosy" , widzialam to , dosyc ciekawe i mozna sie duzo dowiedziec miedzy innymi to , ze najtansze wlosy , ktore my kupujemy pochodza ze smietnisk w Indiach , gdzie codziennie ubodzy ludzie wygrzebuja je w postaci koltunow wyjetych zapewne ze szczotek spod sterty smieci.
Pisze o tym nie po to by zniszczyc klimat ale po to , ze sama kupilam kiedys takie wlosy pod przykrywka doskonalych , od pani ktora dosyc kwitnie na allegro. Cale szczescie kazde inne byly juz doskonale.
To tak na marginesie , ponadto reportaz jest ciekawy . Poleci do 13.50.
DWojka puszcza go drugi raz , wiec pewnie jeszcze go nie raz powtorzy.

a od jakiego sprzedawcy kupowalas te wloski? jesli mozna wiedziec
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 07:38   #2498
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Takie włosy wygrzebywane - tzw. zbierane używa się do produkcji główek fryzjerskich. Dlatego właśnie powstało pojęcie REMY i NON REMY. REMY są to włosy ścinane , NON REMY - włosy zbierane - niekoniecznie tylko ze śmietników. Włosy na główce nie potrzebują być super jakości - ścina się je katuje farbami i innymi chemikaliami - na nie jest też duże zapotrzebowanie - a lepiej wykorzystywać gorsze, ale naturalne włosy.
Jednakże pokazuje to, jak łatwo dostać dobre włosy w Indiach - tam prawie każda młoda (a więc posiadająca dobre niefarbowane włosy) kobieta musi ściąć włosy - jest to ich rytuał. Czy jest biedna czy nie - zazwyczaj są to włosy niefarbowane (zazwyczaj biedak nie farbuje włosów - więc są to włosy jedne z fajniejszych i łatwiejszych w dostaniu. Są to zazwyczaj jednak ciemne kolory, które się rozjaśnia by uzyskać jaśniejsze kolory - stąd problemy z odpowiednim użytkowaniem takich włosów nawet ściętych. Ale ich jakość jest dosyć fajna i cena bardzo przyzwoita.
W europie problemem jest - zmuszenie osoby do ścięcia długich fajnych włosów. Dodatkowo europejki często jednak farbują, rozjaśniają swoje włosy co dodatkowo zmniejsza ich jakość - często robią to w domach wykorzystując farby drogeryjne i nie zawsze mają pojęcie o tym.
Cena w europie częściej nie rośnie ze względu na jakość tylko ze względu na dostępność materiału.
Zaś włosy bez obróbki (niefarbowane) w dobrym stanie jest jeszcze trudniej znaleźć. Rzadko ktoś fajne włosy w europie sprzedaje - nie są to kosmiczne ceny zakupu (jak koleżanka pisała - 200 zł za 120g pukiel jest w miarę normalną przyjętą stawką) - ale cena winduje wysoko od firmy, która najpierw wyszuka, a później sprzeda.
Bo kto zna kogoś kto chętnie sprzeda swoje fajne włosy w okolicy
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 15:37   #2499
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Mojej sąsiadki córka sprzedała po komuni piekne wloski blond ok 55 cm do salonu za UWAGA 200zł tam było chyba z 120-130 g czemu dopiero teraz się o tym dowiedziałam
Jesli chodzi o kegla- mam wrażenie ze ich włosy teraz stały się jeszcze "grubsze" jesli chodzi o pasemko. Powiem wam ze zamówiłam 100 pasm na swoje grube włosy i załozyłam tylko 70 do naprawde pełnego przedłużenia i zakładałam na te ultradżwieki "udawane" i widzę pomimo wszystko różnicę- zgrzew jest jak dla mnie twardszy niż przy zwykłej zgrzewarce.

Agatau jesli bedziesz przedłuzaa tymi keglami to jest ważne aby osoba która Ci to zrobi brała tyle wlosów twoich ile waży pasemko - by ich nie obciążyć
Czy miałaś dziś przedłużać?
Jak tak pochwal się efektami
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 18:28   #2500
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Jutro po południu się umówiłam Pochwalę się po wszystkim
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 19:29   #2501
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny mam pytanie. Chcę zamówić włosy clip in i zastanawiam się nad Cameronami (opinie juz wyczytałam na stronach wstecz, zdjęcia też oglądałam nie moge jednak doszukać się opinii na temat włosów ze strony www.wlosyonline.pl HAIR X-TEND POLAND. Bardzo was proszę o pomoc bo po wcześniejszych doświadczeniach szkoda mi wyrzucić takich pieniędzy w błoto...
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 10:53   #2502
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Chcę zamówić włosy clip in i zastanawiam się nad Cameronami (opinie juz wyczytałam na stronach wstecz, zdjęcia też oglądałam nie moge jednak doszukać się opinii na temat włosów ze strony www.wlosyonline.pl HAIR X-TEND POLAND. Bardzo was proszę o pomoc bo po wcześniejszych doświadczeniach szkoda mi wyrzucić takich pieniędzy w błoto...
te same włosy znajdziesz na stronie dobrewlosy.pl tylko ze duzo taniej.
Włosy swietnej jakości- bedziesz zadowolona
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 11:09   #2503
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
te same włosy znajdziesz na stronie dobrewlosy.pl tylko ze duzo taniej.
Włosy swietnej jakości- bedziesz zadowolona
Dzięki serdecznie! teraz tylko zastanawiam się na clip in 55cm z tej strony a Remy 60cm. Nie wydaje się Tobie, że w sumie jak na dobre włosy to nie jest góra pieniędzy? One są rzeczywiście 100% naturalne?
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 16:18   #2504
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej
Sluchajcie bo mam maly problem
Mam wlosy na keratyne i dodatku na klej musze scianac 5 pasemek.Zmoczylam je i w zmywaczu i w nafcie nic to nie dało ;/ Wiec sciagnela je prostownica.Pama wyszly ,ale zostal jakby ten "zgrze" i niestety mam posklejane włosy ;/ jak mam to zdjac ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 16:45   #2505
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Co myślicie o tych włosach clix ? Są dobre ? Bo na tym forum, chyba o nich nie słyszałam, a byłabym wdzięczna za odpowiedz.

http://sklep.racoon.pl/Treska_Clip_i...ipsow-235.html

I te: Co o nich myślicie ?

http://www.rapunzelofsweden.pl/1/pl/...uper-curly.php

&

http://www.rapunzelofsweden.pl/1/pl/...p-on-super.php
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:08   #2506
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

sintagma
jak tam włoski?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 22:44   #2507
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
te same włosy znajdziesz na stronie dobrewlosy.pl tylko ze duzo taniej.
Włosy swietnej jakości- bedziesz zadowolona
ja je mam kupilam na tasmie, bede robic z nich pasemka na ringi i sama sobie przedłuzac mam nadzieje ze po paru myciach nie bedzie totalnego siana
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 09:29   #2508
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
ja je mam kupilam na tasmie, bede robic z nich pasemka na ringi i sama sobie przedłuzac mam nadzieje ze po paru myciach nie bedzie totalnego siana
A można wiedzieć jaką długość kupiłaś? I jak tam końcówki wyglądają?
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 12:11   #2509
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Krabba Pokaż wiadomość
Proszę, nie ignorujcie mnie...
Napisane przez Krabba
Tyle sie opisałam i zniknął mi cały post.


Do kucyka załozysz mniej tasm niż do włosów rozpuszczonych, omija się przeważnie te boczne. Włoski szybko się wpina, spinki mają ten silikonowy paseczek, nie trzeba tapirować wlosów, moje się trzymają bez niczego. Taśm nie widać nawet na wietrze więc nie masz się czego obawiac.
Przy całym dniu noszenia trochę czuć je na głowie pozdrawiam
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 14:29   #2510
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

A za włosy z headkandy, można zapłacić przy odbiorze, czy trzeba przelewem ?
I ile mogą takie włosy iść ?
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 15:52   #2511
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
A można wiedzieć jaką długość kupiłaś? I jak tam końcówki wyglądają?
dlugosc 45 cm, konce sa znośne, nie wypiórzone
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 19:13   #2512
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Dobra, to już myślę, że wiem co zamawiać mam nadzieję, że ponoszę je dłużej niż te z poprzednich firm. Z ''niby naturalnych" od Beta Hair właśnie zrobiła się syntetyczna szczotka dzięki bardzo za takie włosy
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 22:46   #2513
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
a od jakiego sprzedawcy kupowalas te wloski? jesli mozna wiedziec
Niby mozna ale na pw.
Nie wierze absolutnie w wolnosc slowa i moje szczere zdanie ta osoba moglaby wykorzystac jako robienie jej antyreklamy a niepotrzebne mi klopoty.
Ja was obserwuje i jesli nadal bedziecie smialo sie dzielic informacjami od kogo macie zamiar kupic wlosy i jesli zauwaze to indywidum od razu napisze do was wiadomosc .
Cicho i bezszelestnie a wy wycofacie sie z zakupu .
I zeby nie bylo , ze w tej kwestii jestem laikiem.
Mialam juz wiele razy do czynienia z wlosami , sama przedluzalam od lat , gdy jeszcze w pl bylo cichutko.
Tak wiec umiem rozroznic go... owiniete w piekny papierek od dobrej jakosci wlosow.
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 13:13   #2514
Krabba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Tyle sie opisałam i zniknął mi cały post.


Do kucyka załozysz mniej tasm niż do włosów rozpuszczonych, omija się przeważnie te boczne. Włoski szybko się wpina, spinki mają ten silikonowy paseczek, nie trzeba tapirować wlosów, moje się trzymają bez niczego. Taśm nie widać nawet na wietrze więc nie masz się czego obawiac.
Przy całym dniu noszenia trochę czuć je na głowie pozdrawiam
Dziękuję bardzo za odp
Krabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 15:37   #2515
ewunkaaaaa098765
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Zastanawiam się nad włosami cameron hair 55cm 8 tasm 120gr tylko martwi mnie kolor miał może ktos 2 - brąz ? Różni się bardzo od ciemnego brązu ? bo wlasnie ciemny brąz za bardzo mi wpada w czerń a nie wiem czy brąz nie bedzie za jasny .
ewunkaaaaa098765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 10:22   #2516
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Witam wszystkich
Ja chciałabym przestrzec przed przedłużaniem/zagęszczaniem włosów tzw. metodą japońską - czyli bez zgrzewania, sklejania, ringów, taśm itd.
Metoda japońska polega na wplataniu w naturalne włosy - doczepianych kosmyków... każdy kosmyk jest wplatany w kosmyk naturalnych włosów i dodatkowo ściskany cieniutką gumką (przypominają tzw. gumki recepturki).
Około 2 lata temu przed moim ślubem zdecydowałam się na tą właśnie metodę - nie zależało mi na przedłużeniu, bo włosy miałam długie, ale bardzo chciałam swoje włosy zagęścić... efekt był super powalający... ale przez TYDZIEŃ. Mycie włosów to był koszmar, ciężko było domyć resztki odżywek w miejscach splotów, do tego moje naturalne włosy zaczęły masowo wypadać - tzn. na łączeniach było widać mnóstwo wyrwanych naturalnych włosów (widoczne cebulki), które trzymał tylko splot... przez co te włosy, które zostały były dodatkowo obciążone tą całą resztą kosmyka, którą musiały trzymać. Niestety w obawie przed całkowitym wyłysieniem zdecydowałam się na zdjęcie doczepianych włosów. W sumie miałam je na głowie tylko 3 tygodnie, zdjęłam praktycznie zaraz po ślubie. Niestety wypadło mi przez to bardzo dużo moich naturalnych włosów. Dodam, że nigdy nie miałam włosów rzadkich i cienkich... były dosyć gęste i mocne, niestety wymyśliłam sobie, że do ślubu chcę iść w rozpuszczonych włosach z bujnymi lokami i stąd pomysł z zagęszczeniem.... żałuję do dzisiejszego dnia, bo osłabiłam swoje naturalne włosy... nie wspominając o stracie kasy.
Nie wiem, czy ktoś już pisał o tej metodzie, bo nie czytałam całego wątku, chciałam tylko napisać o tym ku przestrodze.
Być może to co się stało z moimi włosami było efektem niekometencji osoby, która je zagęszczała - być może założyła ich zbyt dużo, być może zrobiła zbyt ciasny splot, być może zbyt mocno ścisnęła gumkami... tego nie wiem i nigdy się nie dowiem. Wiem jedno - już nigdy się nie zdecyduję na coś podobnego.

P.S.
Sprawdziłam w necie - osoba, u której zagęszczałam włosy nadal się tym zajmuje (na terenie Krakowa i Katowic). Ja robiłam w Krakowie - rejon Bronowic.
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 14:37   #2517
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ewunkaaaaa098765 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad włosami cameron hair 55cm 8 tasm 120gr tylko martwi mnie kolor miał może ktos 2 - brąz ? Różni się bardzo od ciemnego brązu ? bo wlasnie ciemny brąz za bardzo mi wpada w czerń a nie wiem czy brąz nie bedzie za jasny .
Ja z kolei zawsze mam problem z dobraniem koloru między # 1B a #1 (czarny brąz : czerń). Owszem, farbuję kolorem "czarny brąz" ale problemem jest zawsze ta poświata w świetle dziennym raz są brązowe, raz nawet rude. Wolę zamówić czarne i najwyżej przyciemnić własne, bo czasem te przedłużane nie "złapią" takiego koloru jak bym chciała
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 15:01   #2518
FollowMee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Wink Chcę zakupić włosy Clip in ! Proszę o pomoc

Witam!
Chcę zamówić włosy Clip in na allegro.
Niestety nie za bardzo się orientuję , a nie chcę , żeby włosy się ześlizgiwały, odczepiały, wypadały lub żeby było widać spinki broń Boże!
Chciałabym prosić o radę jakie włosy powinnam kupić, na co uważać, ile powinno być pasm itp.
Wiem , że muszę kupić włosy naturalne, muszą mieć silikonowe zapięcia i co jeszcze?? Na co też uważać wybierając?
FollowMee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 17:42   #2519
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Ja z kolei zawsze mam problem z dobraniem koloru między # 1B a #1 (czarny brąz : czerń). Owszem, farbuję kolorem "czarny brąz" ale problemem jest zawsze ta poświata w świetle dziennym raz są brązowe, raz nawet rude. Wolę zamówić czarne i najwyżej przyciemnić własne, bo czasem te przedłużane nie "złapią" takiego koloru jak bym chciała
kolor 1b przeważnie jest ciut jasniejszy niż prawdziwy czarny, gdy się farbuje włosy ciemnym brązem np z castinga naturalne włosy sa od tych clipów ciemniejsze. Ten kolor jest niby czarny ale własnie ma tą poświatę co twoje włosy - wpadającą w brąz. Moim zdaniem powinnaś wziąć kolor 1b i przy ewentualnej różnicy zafarbować clipy swoją farbą a nie odwrotnie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 20:41   #2520
ewunkaaaaa098765
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

A jaka farbe polecacie do clip in 1b ciemny brąz ? najlepiej jakby byl ciut jasniejszy bo nie chce byc czarna ;p
ewunkaaaaa098765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.