Black Cashmere Donna Karan - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-06, 13:53   #61
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

P.S. Znam jedną tylko kobietę, która BC używała. I bynajmniej nie była to czarownica, a bardzo nowoczesna, silna i urodziwa kobieta, która z lubością "zakładała" BC w ciepłe wczesnojesienne dni do dżinsów, skórzanej kurtki i skórzanych czarnych geoxów. Na niej BC pachniał olejkami i różą, słodko i wibrująco. I świetnie pasował do jej stylu. To obaliło mit "średniwiecznej czarownicy" i dodało mi odwagi, by samej spróbować...[/quote]

hihi ja jestem eteryczną blondynką, też mi daleko do gotyckiej czarownicy Myślę, że BC ma wiele twarzy i pasuje do wielu typów kobiet. Najbardziej je lubię na mojej koleżance, ognistej tancerce flamenco. Pachną na niej jakoś tak cygańsko-hiszpańsko
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:15   #62
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez rawita
hihi ja jestem eteryczną blondynką, też mi daleko do gotyckiej czarownicy Myślę, że BC ma wiele twarzy i pasuje do wielu typów kobiet. Najbardziej je lubię na mojej koleżance, ognistej tancerce flamenco. Pachną na niej jakoś tak cygańsko-hiszpańsko
OT: Rawito, Ty jesteś eteryczną blondynką? Byłam przekonana, że masz swoją fotkę w avatarze... Witaj po urlopie .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:38   #63
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
OT: Rawito, Ty jesteś eteryczną blondynką? Byłam przekonana, że masz swoją fotkę w avatarze... Witaj po urlopie .
Widzę, że mnie nie zrozumieliście, nie chodziło mi że BC pasuje tylko do brunetek, a do blondynek czy rudych już nie….
Chodzi mi nie o kolor włosów, ale o klasę, dobry smak itp., a o brak tych cech nie podejrzewam tak wspaniałych wizażanek
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:51   #64
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez dreamer4 Pokaż wiadomość
Widzę, że mnie nie zrozumieliście, nie chodziło mi że BC pasuje tylko do brunetek, a do blondynek czy rudych już nie….
Chodzi mi nie o kolor włosów, ale o klasę, dobry smak itp., a o brak tych cech nie podejrzewam tak wspaniałych wizażanek
Dreamer, zrozumiałam, o co Ci chodziło (świetny opis zresztą ), tylko tak zdziwiła mnie informacja Rawity, że nie mogłam się powtrzymać przed małym off-topem .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:53   #65
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez kass Pokaż wiadomość
P.S. Znam jedną tylko kobietę, która BC używała. I bynajmniej nie była to czarownica, a bardzo nowoczesna, silna i urodziwa kobieta
Czarownica też moze byc urodziwa Poza tym BC do skórzanej kurtki pasuje jak najbardziej.
Oczywiście BC pasuje do kobiet o charyzmatycznej, magicznej osobowości, ktore niekoniecznie muszą stylizować sie na Gothic Lady. Pasują do silnych osobowości, natomiast mogą dziwnie się prezentować na dziewczynach w typie Barbie lub slodkich lolitkach
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 17:54   #66
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
OT: Rawito, Ty jesteś eteryczną blondynką? Byłam przekonana, że masz swoją fotkę w avatarze... Witaj po urlopie .

Ano, to nie ja, ale pomijając włosy całkiem podobna . Nie mam jakoś odwagi pokazać się w prawdziwej postaci.
Demoniku, a w Twoim awatarze to Ty?
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 19:09   #67
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez rawita
Ano, to nie ja, ale pomijając włosy całkiem podobna . Nie mam jakoś odwagi pokazać się w prawdziwej postaci.
Nie namawiam, bo rozumiem. Sama mam mnóstwo wątpliwości powodowanych moją manią prześladowczą .

Cytat:
Napisane przez rawita
Demoniku, a w Twoim awatarze to Ty?
Tak, to ja .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 20:32   #68
kass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 83
GG do kass
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Pewnie, że czarownice bywają urodziwe! A raczej "czarownice" bo tak naprawdę chodzi o tajemnicze, mroczne kobiety spowite w odmęty powłóczystych spódnic, tonące w czerni i zapachu świec, dalekie od tego, co zwie się stylem sportowym, minimalistycznym czy kokieteryjnym tudzież mocno dziewczęcym.

A co do osobowości - tu przyznaję Ci rację - BC wymaga "cywilnej" odwagi chodzenia pod prąd
kass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:43   #69
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Ale dlaczego q.... wstrzymali jego produkcje !
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:48   #70
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez Leo$ Pokaż wiadomość
Ale dlaczego q.... wstrzymali jego produkcje !
Żartujesz, prawda?

Leo$, Twój avatar
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 21:05   #71
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Czarownica też moze byc urodziwa Poza tym BC do skórzanej kurtki pasuje jak najbardziej.
Oczywiście BC pasuje do kobiet o charyzmatycznej, magicznej osobowości, ktore niekoniecznie muszą stylizować sie na Gothic Lady. Pasują do silnych osobowości, natomiast mogą dziwnie się prezentować na dziewczynach w typie Barbie lub slodkich lolitkach
Słodkie lolitki Na Black Cashmere krzyczą afuuu , ale to tylko komplement dla zapachu
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 22:28   #72
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Thumbs down Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez Leo$ Pokaż wiadomość
Ale dlaczego q.... wstrzymali jego produkcje !
Coś takiego
...powiem tak: wszyscy pięknie piszecie o BC, de gustibus non disputandum est etc., ale!!!!!!!!!!!!!!!
Od ponad 20 lat jestem perfumomaniaczką, posiadam ponad 100 wód jak już kiedyś pisałam... mam ten PROBLEM że prawie nie ma dla mnie zapachów brzydkich, prawie wszystkie potrafią mnie zauroczyć... obojętnie - zimne, ciepłe, szyprowe, ale to co przeżyłam z BC...
a teraz od momentu jak kliknęłam na tytuł tego wątku SŁOWO HONORU ŻE KŁUJE MNIE SERCE
Toż gorszego c o s h m a r u nie ma - początkowo zabijający odór żrącego kwasu, a po paru minutach cmentarna woń palacych się butwiejących liści... do tego ZADUCH ZATĘCHŁEJ KRUCHTY i łapiacy za gardło zapach świec podczas mszy żałobnej
Mąż jest laikiem, rzadko coś chwali (np. Eternity, Palomę Picasso) ale gdy w Sephorze dałam mu papierek popsikany tym specyfikiem o mało nie puścił pawia!
Nie wiem jak taki dziwoląg perfumeryjny może się podobać, sorry... może część z Was dało się zaczarować czarnemu flakonikowi który jest arcydziełem (ale to tylko opakowanie)... a inni... SNOBIZM???
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 22:40   #73
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
Coś takiego
...powiem tak: wszyscy pięknie piszecie o BC, de gustibus non disputandum est etc., ale!!!!!!!!!!!!!!!
Od ponad 20 lat jestem perfumomaniaczką, posiadam ponad 100 wód jak już kiedyś pisałam... mam ten PROBLEM że prawie nie ma dla mnie zapachów brzydkich, prawie wszystkie potrafią mnie zauroczyć... obojętnie - zimne, ciepłe, szyprowe, ale to co przeżyłam z BC...
a teraz od momentu jak kliknęłam na tytuł tego wątku SŁOWO HONORU ŻE KŁUJE MNIE SERCE
Toż gorszego c o s h m a r u nie ma - początkowo zabijający odór żrącego kwasu, a po paru minutach cmentarna woń palacych się butwiejących liści... do tego ZADUCH ZATĘCHŁEJ KRUCHTY i łapiacy za gardło zapach świec podczas mszy żałobnej
Mąż jest laikiem, rzadko coś chwali (np. Eternity, Palomę Picasso) ale gdy w Sephorze dałam mu papierek popsikany tym specyfikiem o mało nie puścił pawia!
Nie wiem jak taki dziwoląg perfumeryjny może się podobać, sorry... może część z Was dało się zaczarować czarnemu flakonikowi który jest arcydziełem (ale to tylko opakowanie)... a inni... SNOBIZM???

I to jest właśnie piękne w perfumach - to, że wzbudzają tak sprzeczne czasami odczucia.
Snobizm? Czy ja wiem? W końcu to "doskonałość Twojego Stylu", więc teoretycznie nic awangardowego . Mnie się po prostu podoba, i tyle . Dziwoląg? Może się kojarzyć mrocznie, czarownicowato, ale dla mnie to po prostu bardzo ładny, ciekawy zapach.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 22:50   #74
kass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 83
GG do kass
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
Coś takiego
...powiem tak: wszyscy pięknie piszecie o BC, de gustibus non disputandum est etc., ale!!!!!!!!!!!!!!!
Od ponad 20 lat jestem perfumomaniaczką, posiadam ponad 100 wód jak już kiedyś pisałam... mam ten PROBLEM że prawie nie ma dla mnie zapachów brzydkich, prawie wszystkie potrafią mnie zauroczyć... obojętnie - zimne, ciepłe, szyprowe, ale to co przeżyłam z BC...
a teraz od momentu jak kliknęłam na tytuł tego wątku SŁOWO HONORU ŻE KŁUJE MNIE SERCE
Toż gorszego c o s h m a r u nie ma - początkowo zabijający odór żrącego kwasu, a po paru minutach cmentarna woń palacych się butwiejących liści... do tego ZADUCH ZATĘCHŁEJ KRUCHTY i łapiacy za gardło zapach świec podczas mszy żałobnej
Mąż jest laikiem, rzadko coś chwali (np. Eternity, Palomę Picasso) ale gdy w Sephorze dałam mu papierek popsikany tym specyfikiem o mało nie puścił pawia!
Nie wiem jak taki dziwoląg perfumeryjny może się podobać, sorry... może część z Was dało się zaczarować czarnemu flakonikowi który jest arcydziełem (ale to tylko opakowanie)... a inni... SNOBIZM???
Ponieważ BC to takie złoto dla wytrwałych.

Większość silnych, dominujących zapachów ma to do siebie, że ich nuta głowy raczej nie powala (to najłagodniejsze określenie, na jakie mogłam się zdobyc wobec "smrodku" pierwszych chwil od spryskania się ww. perfumami). Ja sama przy pierwszym podejściu do BC posądzałam się o skojarzenia z napastowanym gumolitem.

Ale prawda jest taka, że woń perfum, ta właściwa, to jego nuta głębi, ta, która uwidacznia się dopiero po ok 2 godz. od ich aplikacji, kiedy zapach zrzuca pancerz nuty głowy i serca.

A na tą fazę końcową u BC warto poczekać, oj warto.
kass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 23:11   #75
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Żartujesz, prawda?

Leo$, Twój avatar
Niestety, w kazdym nowojorskim centrum handlowym i w kazdej perfumerii, ktore odwiedzilam, mowiono mi, ze od ponad roku go nie sprowadzaja, bo wstrzymano produkcje.
Na stoisku Donny Karan - potwierdzono, mi te informacje

Nieliczne perfumerie jeszcze go maja, bo sa zapasy w magazynach.
Nie rozumiem tego...
-------------------

Dla mnie, dodatkowo ich wartosc podnosi fakt, ze perfumy Donny Karan nie sa testowane na zwierzetach
Cytat:
Napisane przez kroliczek190
Toż gorszego c o s h m a r u nie ma - początkowo zabijający odór żrącego kwasu, a po paru minutach cmentarna woń palacych się butwiejących liści... do tego ZADUCH ZATĘCHŁEJ KRUCHTY i łapiacy za gardło zapach świec podczas mszy żałobnej.
Nie wiem jak taki dziwoląg perfumeryjny może się podobać, sorry... może część z Was dało się zaczarować czarnemu flakonikowi który jest arcydziełem (ale to tylko opakowanie)... a inni... SNOBIZM???
Drogi kroliczku190

Moze Kaszmir to zapach NIE dla...................... .. kroliczkow(?)
-------------------

Pozdrawiam
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 10:03   #76
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

[quote=Leo$;2662630]Niestety, w kazdym nowojorskim centrum handlowym i w kazdej perfumerii, ktore odwiedzilam, mowiono mi, ze od ponad roku go nie sprowadzaja, bo wstrzymano produkcje.
Na stoisku Donny Karan - potwierdzono, mi te informacje

Nieliczne perfumerie jeszcze go maja, bo sa zapasy w magazynach.
Nie rozumiem tego...
-------------------

Straszne! Faktycznie w USA można trafić teraz nawet na dziką wyprzedaż BC. Zrobiłam właśnie 100 ml zapasów, ale może powinnam więcej. Pomijając już własne zapotrzebowanie, za 2 lata zrobiłabym na tym majątek .
Ale pewnie i tak nie wyrzekłabym się za nic...
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 10:22   #77
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Straszne! Faktycznie w USA można trafić teraz nawet na dziką wyprzedaż BC. Zrobiłam właśnie 100 ml zapasów, ale może powinnam więcej. Pomijając już własne zapotrzebowanie, za 2 lata zrobiłabym na tym majątek .
Ale pewnie i tak nie wyrzekłabym się za nic...
Rawito, można zapytać gdzie upolowałaś BC? Bo ja szukam i szukam i znaleźć nie mogę a jeszcze ta wiadomość o wycofywaniu... jak można?
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 11:05   #78
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Rawito, można zapytać gdzie upolowałaś BC? Bo ja szukam i szukam i znaleźć nie mogę a jeszcze ta wiadomość o wycofywaniu... jak można?
Tulipanko, widzialam pare dnie temu w Sephorze w Galerri dominikanskiej
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 11:12   #79
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Tulipanko, widzialam pare dnie temu w Sephorze w Galerri dominikanskiej
Ja też Ale 280 zł za 50 ml to trochę sporo, jak na moją kieszeń... Poza tym ja jestem zachłanny człowiek, ja chcę setkę od razu Na ebay'u zagraniczym jest ich trochę... Tylko ja nigdy nic tam nie kupowałam i jestem całkiem zielona w tym wszystkim... muszę poczytać o PayPal'u, bo oni tam głównie taką formę płatności preferują, a ja nie wiem co to za cudo i te koszty wysyłki...
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-07, 11:32   #80
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Ja też Ale 280 zł za 50 ml to trochę sporo, jak na moją kieszeń... Poza tym ja jestem zachłanny człowiek, ja chcę setkę od razu Na ebay'u zagraniczym jest ich trochę... Tylko ja nigdy nic tam nie kupowałam i jestem całkiem zielona w tym wszystkim... muszę poczytać o PayPal'u, bo oni tam głównie taką formę płatności preferują, a ja nie wiem co to za cudo i te koszty wysyłki...

Sztraszne, trzeba robić zapasy, bo za rok będzie walka jak o Le feu lub EC, a BC dzięki flakonowi może chyba długo leżakować...
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 11:36   #81
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Dziewczyny, moge sprobowac sprowadzic do Polski, ale niestety nie jest tanio
za Eau de Parfum 50ml wychodzi 240zl
za Parfum Flacon (to bedzie chyba extract) 15ml - 320zl
To jest okropnie drogo ale na razie jest.
Jakby ktos chcial, to piszcie na pw, zeby nie zasmiecac forum.
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 11:38   #82
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez dreamer4 Pokaż wiadomość
Sztraszne, trzeba robić zapasy, bo za rok będzie walka jak o Le feu lub EC, a BC dzięki flakonowi może chyba długo leżakować...
Nawet nie mów... ja siedzę i co 5 min wstukuję "black cashmere" w wyszukiwarkę Allegro. Już nic innego nie chcę, tylko BC. Mam tylko małą fiolkę z Sephory, nawet jej nie używam
Wiem! (olśnienie) przyjaciółka jest w Belgii, mieszka koło sklepu bezcłowego! Może tam będą mieli...
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 11:47   #83
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Nawet nie mów... ja siedzę i co 5 min wstukuję "black cashmere" w wyszukiwarkę Allegro. Już nic innego nie chcę, tylko BC. Mam tylko małą fiolkę z Sephory, nawet jej nie używam
Wiem! (olśnienie) przyjaciółka jest w Belgii, mieszka koło sklepu bezcłowego! Może tam będą mieli...
Ja już napisałem rozpaczliwego emaila koleżance z USA...
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 11:51   #84
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez Leo$ Pokaż wiadomość

Drogi kroliczku190

Moze Kaszmir to zapach NIE dla...................... .. kroliczkow(?)
-------------------

Aaaaaa! Leo$, chcesz mnie zabić Albo przynajmniej wywołać u moich współpracowników (skądinąd absolutnie fałszywe ) przekonanie, że w pracy zajmuję się jakimiś śmiesznymi rzeczami zamiast pracować

Dobre, dobre.
Niestety niedobre jest potwierdzenie tego co już podejrzewałam od dawna Nie będzie czarnego koszmara
Nic, trzeba zapasy gromadzić
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 11:53   #85
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

No tak, zajrzałam na Allegro i... ani jednej sztuki. Ja tu sobie piszę, a tymczasem Wizażanki i Wizażanie przypuścili szturm na sprzedawców Allegro
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 12:02   #86
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Jak dobrze, że przedwczoraj zamówiłam zapasowy flakonik na Strawberry (jeszcze wtedy nie wiedziałam, że BC wycofują ) Za 50ml zapłaciłam niecałe 160zł
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 13:25   #87
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

jak dobrze ze wycofuja (prosze nie bic bede mogla wreszcie spokojnie odwiedzac pewien pokoj
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 13:36   #88
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
jak dobrze ze wycofuja (prosze nie bic bede mogla wreszcie spokojnie odwiedzac pewien pokoj
Z takimi niestosownymi uwagami stanowczo prosimy o opuszczenie wątku żałobniczego
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 15:07   #89
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Rawito, można zapytać gdzie upolowałaś BC? Bo ja szukam i szukam i znaleźć nie mogę a jeszcze ta wiadomość o wycofywaniu... jak można?

Przesyłam Wam link do sprawdzonego przeze mnie taniego źródła BC. Sprzedają trochę rzeczy "unboxed" za pół ceny. Kupiłam właśnie taką setkę za 31 dolarów, czyli niecałe 100 zł. Minusem jest to, że wypadałoby mieć kontakt w USA. Nie wiem, czy wysyłają poza Stany.

http://perfumebay.resultspage.com/se....x=0&image.y=0
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 15:22   #90
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Przesyłam Wam link do sprawdzonego przeze mnie taniego źródła BC. Sprzedają trochę rzeczy "unboxed" za pół ceny. Kupiłam właśnie taką setkę za 31 dolarów, czyli niecałe 100 zł. Minusem jest to, że wypadałoby mieć kontakt w USA. Nie wiem, czy wysyłają poza Stany.

http://perfumebay.resultspage.com/se....x=0&image.y=0
co za cena! dlaczego ja nie mam nikogo w USA?
Znalazłam jedynie informację: "Do you ship internationally?
We can ship to more than 30 international destinations via worldwide." o tutaj http://www.perfumebay.com/helpshippi...nternationally ale nie doszukałam gdzie dokładnie... Nawet jeśli przesyłka wynosiłaby 50 zł, to i tak się opłaca... Ale jeszcze cło chyba dochodzi...
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-25 17:38:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.