Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13. - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-23, 11:54   #1591
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Czemu?


U nas pewnie będzie tylko czasami bo L śpi w każdym rogu łóżka. Ale widzę, że chce mieć coś pod głową więc kupię

Dzięki za odp.


Aa, Olaf-zabawka z Krainy lodu-wszechobecna, reklamowana chyba na każdym możliwym blogu (tzn. reklama baterii Duracell), niesamowte-że nagle wszystkie dzieci (te z blogów) jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zasypiają same/bawią się same/żyją same/pierdzą same.... Że też wcześniej nie wiedziałam o Olafie, och jakie moje życie byłoby łatwiejsze

Łooooo, zostaje blogerkom!!!

Czyli już go odsyłasz za granicę?

Ja też




U mnie kubanka, wz-tka, chałwowe zrobione, sernik - jak L wstanie, sałatka śledziowa jest (się pochwalę, że za☠☠☠ista.
ta wz to o matko. chodzi za mna. w de jej nie ma i kojarzy mi sie z polska.
kubanke chyba twz jadlam kiedys. Przez ciebie zrobilam sie glodba jeszcze te sledzie. Nigdy nie robilam, zrobie za rok w koncu.

M tez spi po calyn lozku. I przytula sie do szumisia albo kolderki. Bez szumka nie ma mowy o spaniu. Nawet wylaczony byke by byl. Pomyskec, ze przez pierwsze miesiace go nie lubil

tez nie lubie takich natretnych reklam.

...tapatalk...

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Aika213 Pokaż wiadomość
Do nas nikt w święta nie przychodzi wiec sie nie musze spinać. Jutro tylko siostra na wigilie i tyle. Zreszta tu nie ma takiej tradycji zastawiania stołu dla gości. tylko kawa albo herbata i jakies czekoladki czy ciastka i tyle.
Robie tylko rafaello i sałatkę.
Jutro barszcz i ryby, groch. Siostra robi kapustę. Uszka, pierogi i krokiety kupujemy u takiej polskiej pani co robi u siebie w domu co roku.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Aaaaaa i jeszcze przecież Tz towi robie jego angielski, swiąteczny obiad
olsnilo mnie. przeciez tutaj na pewno tez sa takie panie. co za zacmienie lo matko i corko. my do barszczu mamy tortellini haha
niemcy zalezy. jak zapraszaja na kawe to tylko kawa i ciasto, ale jak na grilla, raclette czy kolacje, to stol zastawiony. tez zalezy skad sa, bo szwabi to nieeee. Oni wszystko jak najmniejszym kosztem.
co anglicy jedza w wigilie?

...tapatalk...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 12:22   #1592
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Fartuch no i fajnie

Prince ech, znowu?? :/ zdrowia dla L.

szuuu powiedz, że nie będzie u Ciebie Olafa na blogu...:brzyda l:


Dziewczyny jakie macie poduszki dla dzieci?
L jest w końcu gotowa na poduszkę bo non stop śpi na kocyku.
Możecie coś polecić?



Ja czekam na tż., jemy obiad i lecę na zakupy. A tak mi się nie chcee
Domi ma płaskiego jaska, zamawiałam kiedyś na allegro, ale średnie są. Starszy ma tak samo płaską, ale większą, 40x60 i jest super, wiele razy prana, nie zbija się, a te małe kijowe po praniu. Czasem śpią na naszych jak wędrują w nocy, ale z założenia albo na tych płaskich, albo wcale jak wyladuja obok.

____________

Byłyśmy u neuro, dalej chcą Domi na oddział kłaść na badania :-( :-( :-( Myślałam że jak już zaczęła chodzić to nas ominie...



Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 12:27   #1593
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Daj mu 10 minut na zimny prysznic i zostaw mu dziewczyny, zaraz sie obudzi. O 14 to w sklepach bedzie Kongo... no chyba ze jest jeszcze AŻ TAK na☠☠☠any to lepiej nie ;p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Ja kolejny dzien mdłości, zeby nie to ze nie pozwalam sie dotknąć ostatnio to bym miała mysli ;P

Ale u mnie grypa żołądkowo jelitowa zawsze tylko jedna strona idzie... na szczęście góra ;p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zostawiłam ale teraz... Poszłam szybko do sklepu po lekkie Rzeczy i będę kończyć piernik i robić obiad a potem sobie pojadę po resztę.. Bo oczywiście jak wróciłam tylko do domu to napisał ze jest już samochód :/
Ale w lidlu pustki. Jak w zwykły dzień..
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 12:38   #1594
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
ta wz to o matko. chodzi za mna. w de jej nie ma i kojarzy mi sie z polska.
kubanke chyba twz jadlam kiedys. Przez ciebie zrobilam sie glodba jeszcze te sledzie. Nigdy nie robilam, zrobie za rok w koncu.

M tez spi po calyn lozku. I przytula sie do szumisia albo kolderki. Bez szumka nie ma mowy o spaniu. Nawet wylaczony byke by byl. Pomyskec, ze przez pierwsze miesiace go nie lubil

tez nie lubie takich natretnych reklam.

...tapatalk...

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------


olsnilo mnie. przeciez tutaj na pewno tez sa takie panie. co za zacmienie lo matko i corko. my do barszczu mamy tortellini haha
niemcy zalezy. jak zapraszaja na kawe to tylko kawa i ciasto, ale jak na grilla, raclette czy kolacje, to stol zastawiony. tez zalezy skad sa, bo szwabi to nieeee. Oni wszystko jak najmniejszym kosztem.
co anglicy jedza w wigilie?

...tapatalk...

Tortellini hahaha

Jedzą indyka, ziemniaki pieczone i warzywa - marchewka, pietruszka, słodki ziemniak to pieką w piekarniku. Do tego gotowana rzepa, brukselki. Niektórzy zamiast indyka pieką wołowinę,ja bede wołowinę piec . I na deser maja swiąteczny pudding zrobiony z masła, brandy, bakalii, cynamonu. Przy podaniu polewa sie go taka śmietana z wanilia. Dobre to jest. Przygotowuje sie go 5 tyg wczesniej.
Oni tutaj nie obchodzą wigili i swój swiąteczny obiad jedzą 25-tego.
W wigilie zwykle wychodzą do pubu na kilka drinków ze znajomymi i wieczorem pakują prezenty bo tu dzieci otwierają je 25-tego rano.
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 13:26   #1595
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Domi ma płaskiego jaska, zamawiałam kiedyś na allegro, ale średnie są. Starszy ma tak samo płaską, ale większą, 40x60 i jest super, wiele razy prana, nie zbija się, a te małe kijowe po praniu. Czasem śpią na naszych jak wędrują w nocy, ale z założenia albo na tych płaskich, albo wcale jak wyladuja obok.

____________

Byłyśmy u neuro, dalej chcą Domi na oddział kłaść na badania :-( :-( :-( Myślałam że jak już zaczęła chodzić to nas ominie...



Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
A czemu chca ja klasc skoro sie wszystko wyprostowalo?

U mnie miasto nieprzejezdne. Jechalam rano do mamy i chcialam se tylko do biedry po bulki wstapic to dramat. Przez godzine probowalam zaparkowac a potem wyjechac z jednej ulicy. W samej biedrze tez dramat....Zaznaczam ze to male miasto, nie wiem co sie musi dzias w wielkich

Ja nie robie nic specjalnego bo idziemy na wigilie inpierwsze swieto do moich rodzicow i teściów. Pierniki sa zrobione a jutro rano robimy makowki. No i ryba. I to koniec :P

U mojej mamy robilam dzis szpajze bo od kilku lat jemu szpajze po kolacji wigilijnej zamiast 40 ciast :P taka nowa swiecka tradycja
Wiec u mojej mamy bedzie szpajza, makowiec i sernik. I tyle
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 13:37   #1596
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
zamordowalabym



z dwojga złego ja jednak wolę te druga stronę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No co Tyyyyyy


Marei nie, teraz nie Za bardzo w ciry dostaje od K zeby ogarnąć . Najpierw chce chociaż sso na budowie osiągnąć ;p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Jezu gotowana rzepa zaraz rzygne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 13:50   #1597
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Ja swój piernik skończyłam

Ugotowalam zupę na obiad ale jej nie chce bo nazarlam się polewy, przecież zostało to nie,wywale nie,:p?

Z koczym się,żremy. Taki tam świąteczny nastrój..

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Położyłam się do leny i słyszę ze stuka łyżka.. Je obiad ojojoj głodny biedak..
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 13:57   #1598
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Ja swój piernik skończyłam

Ugotowalam zupę na obiad ale jej nie chce bo nazarlam się polewy, przecież zostało to nie,wywale nie,:p?

Z koczym się,żremy. Taki tam świąteczny nastrój..

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Położyłam się do leny i słyszę ze stuka łyżka.. Je obiad ojojoj głodny biedak..
Ooo to zdrowieje
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 14:14   #1599
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Ooo to zdrowieje
Tiaa
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 14:54   #1600
sylwka321
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwka321
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Tz naprawil piekarnik. Chociaz raz z niego jakis pozytek..

Swieta uratowaneee!!

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
Jeeeeju pozazdroscic takiego porodu gratuluje synka!

Cos mi sie dzieje z ryjem, musze kupic jakies apteczne kosmetyki bo zaraz mi twarz popeka.....mam tak sucha i wrazliwą ze kazdy tonik mnie pali ogniem, dzis myslałam ze pod makijazem mam juz pekniecia. Dramat nasmarowalam sie na noc goski niveją sos, swiece aie jak psu jajca ale moze mi troche zlagodzi i natlusci ten moj pysk.....

A z pozytywow to chcialam sie pochwalić ze schudlam 4 kilo jeszcze 6 i bedzie ladnie

Huhu jeszcze trochę i będziesz wywlokaaaa

Cytat:
Napisane przez Aika213 Pokaż wiadomość
Policja przyjeżdża za każdym razem jak sa ale nie mogą ich usunąć bo oni maja prawo tam protestować.
Policja mówi ze nie mogą wrzucać zdjeć ludzi ale oni wrzucaja i policja nic z tym nie robi.
Ogólnie jest to jedna wielka propaganda. Dowiedzieliśmy sie ze sa oni opłacani przez wegańska organizacje zeby werbowac ludzi. Wypisują takie bzdury na tym Facebooku ale robią to w taki sposób ze jakbym tu nie pracowała to sama bym w to uwierzyła. To, ze przychodzą w święta to kolejna ich zagrywka.
Ogólnie jesteśmy mordercami którzy nie powinni chodzić po tej ziemi i spalimy sie w piekle.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

A farmerzy to gwałciciele bo zapładniają sztucznie krowy zeby produkowały mleko. Rzucają sie im pod ciężarówki a potem wrzucają na fb ze chcieli ich rozjechać.


Cytat:
Napisane przez Aika213 Pokaż wiadomość
Gratuluje! Tak to można rodzic




Brawo!

Jeszcze 2 dni pracy i 4 dni wolnego jupi

Weganie nie ospuszczaja jednak. Ostatnio jeden wlazł na drzewo i zrobił mi zdjecie, idealne zbliżenie na twarz i wrzucili na stronę. I sie zaczelo ze jestem cipa i takie tam.
Moja firma interweniowała, moj Tz tez do nich napisał i w końcu usunęli.
Przychodzą w pierwszy dzien świat tylko nie wiem po co jak nikogo nie bedzie od 8:00-20:00

Omg.... co za po☠☠☠ki z nich. Współczuje


Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Tz wczoraj wrócił o 4 rano z wigili.. Jak go przed chwila budziłam był jeszcze tak napruty.
Załatwił mnie w chuj.. Samochodu mojego mi nie naprawił, a jego samochód jest 20km stąd! a zaiście, na plecach będę robić zakupy :/

Japrd ale bym się wkurzyła

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Domi ma płaskiego jaska, zamawiałam kiedyś na allegro, ale średnie są. Starszy ma tak samo płaską, ale większą, 40x60 i jest super, wiele razy prana, nie zbija się, a te małe kijowe po praniu. Czasem śpią na naszych jak wędrują w nocy, ale z założenia albo na tych płaskich, albo wcale jak wyladuja obok.

____________

Byłyśmy u neuro, dalej chcą Domi na oddział kłaść na badania :-( :-( :-( Myślałam że jak już zaczęła chodzić to nas ominie...



Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka


W sumie badania nie zaszkodzą, szkoda tylko ze zestresuja małą





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 15:13   #1601
Domincia_1987
Zadomowienie
 
Avatar Domincia_1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 642
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Dziewczyny czytam was na bieżąco, ale na większe pisanie nie mam czasu.

Niech moc w trakcie przygotowań przedświątecznych będzie z wami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
OD KIEDY CIE POZNAŁAM ROZPOCZĄŁ SIĘ NAPIĘKNIEJSZY RODZIAŁ MOJEGO ŻYCIA



Jedna z wielu
Wierzaca mimo wszystko w swoja siłe
Czasem walczy ze wspomnieniami
Chce zyć tym szcześciem, które teraz ma
Domincia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 15:48   #1602
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
A czemu chca ja klasc skoro sie wszystko wyprostowalo?

U mnie miasto nieprzejezdne. Jechalam rano do mamy i chcialam se tylko do biedry po bulki wstapic to dramat. Przez godzine probowalam zaparkowac a potem wyjechac z jednej ulicy. W samej biedrze tez dramat....Zaznaczam ze to male miasto, nie wiem co sie musi dzias w wielkich

Ja nie robie nic specjalnego bo idziemy na wigilie inpierwsze swieto do moich rodzicow i teściów. Pierniki sa zrobione a jutro rano robimy makowki. No i ryba. I to koniec

U mojej mamy robilam dzis szpajze bo od kilku lat jemu szpajze po kolacji wigilijnej zamiast 40 ciast taka nowa swiecka tradycja
Wiec u mojej mamy bedzie szpajza, makowiec i sernik. I tyle
indu robicie standardowa szpajze czy macie swoj sekretny przepis? wrzucilabys?

...tapatalk...

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Markus zadowolony, ze jestesmy oboje w domu i dopisuje mu aoetyt. zjadl na obiad zupe z pora, porcje wieksza niz ja.

Tz musial isc po make. Poprosilam Markuska o pomoc przy ciescie, trzeba bylo go jakos zajac. Dalam tortownice z kilkoma kroplami oleju i poprosilam zeby pedzlem rozsmarowal po tortownicy. Szlo mu suoer do momentu, kiedy tz zawolal zeby mu choinke potrzymac. Wrocilam po momencie doslownie, a Markusek zdazyl nasypac sobie do tortownicy 300g maki i dolac oleju. Mial prawdziwe ciasto.

Oczywiscie do biszkopta kupi make 403. Wyjdzie z takiej w ogole? jak nie to bedzie jadl zakalec ciasto bedzie dla niego, z masa mascarpone. I tyle pieczenia. Jeszcze jutro zrobie na swieta rolady z modra kapusta i koniec gotowania bedzie. Rybe na wigilie tz robi.

...tapatalk...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 15:55   #1603
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Indu, Sylwka - badania ze względu na to że wszystko tak długo trwało i wymuszone rehabilitacja, nadal nie chodzi dobrze, mamy jeszcze mieć rehabilitację. Neuro nie chce jeszcze odpuścić tematu. A nie chcę bo jednak rezonans robi się w znieczuleniu ogólnym... Gdyby to było mniej inwazyjne nie zastanawialabym się tak. No i te 4-5 dni w szpitalu, spanie na podłodze pod lozeczkiem, stawanie na głowie żeby dziecko czymś zająć. Plus problem co ze starszakiem w tym czasie.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 16:33   #1604
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
indu robicie standardowa szpajze czy macie swoj sekretny przepis? wrzucilabys?

...tapatalk...

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Markus zadowolony, ze jestesmy oboje w domu i dopisuje mu aoetyt. zjadl na obiad zupe z pora, porcje wieksza niz ja.

Tz musial isc po make. Poprosilam Markuska o pomoc przy ciescie, trzeba bylo go jakos zajac. Dalam tortownice z kilkoma kroplami oleju i poprosilam zeby pedzlem rozsmarowal po tortownicy. Szlo mu suoer do momentu, kiedy tz zawolal zeby mu choinke potrzymac. Wrocilam po momencie doslownie, a Markusek zdazyl nasypac sobie do tortownicy 300g maki i dolac oleju. Mial prawdziwe ciasto.

Oczywiscie do biszkopta kupi make 403. Wyjdzie z takiej w ogole? jak nie to bedzie jadl zakalec ciasto bedzie dla niego, z masa mascarpone. I tyle pieczenia. Jeszcze jutro zrobie na swieta rolady z modra kapusta i koniec gotowania bedzie. Rybe na wigilie tz robi.

...tapatalk...
Chyba robie standardowo czyli tyle ile jajek to tyle lyzeczek zelatyny i lyzek cukru tyle ze ja na koniec mieszam jeszcze wszystko z bita smietaną, jest mniej zbita i bardziej smietankowa i lepsza w smaku owocowych nie lubie. Do tej smietankowej wsypuje tylko na spod bakalie i gorzka czekolade
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 16:48   #1605
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Marei moj dobry kolega z dzieciństwa dorwał kilogram maki, wysypał na podloge i.... Nasikał na to. Widzialam nawet zdjecie :p mial 2,5 roku.
Wiec nie masz tak zle
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 17:44   #1606
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Marei moj dobry kolega z dzieciństwa dorwał kilogram maki, wysypał na podloge i.... Nasikał na to. Widzialam nawet zdjecie mial 2,5 roku.
Wiec nie masz tak zle
omg
nie mam zle, wrecz przeciwnie, ciesze sie ze takie rzeczy ogarnia u wie z czego robi sie ciasto kilka jin wczesniej dolewalam sama oleju do maki i reszty.

dzieki Indu. nie jadlam z bita smietana kiedys sprobuje.

...tapatalk...

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Monika boisz sie usypiania? moze nie bedzie to takie zle. wiadomo ten dzien moze byc pozniej ciezki chyba ze z kontrastem, ale to tez nie jest jakis koszmar. a nie moga was wziac tylko na rezonans z rana? u nas mali pacjenci musza byc usypiani i przychodza rano na 7, przebieraja ich itd, o osmej sa u nas, anestezjolog usypia juz na stole i po kilkunastu min wybudza, juz w poludnie wychodza do domu. Chyba ze o 15 maja kolejna frakcje, to musza lezec na oddziale tyle dni ile trwa leczenie.

moze sie uda to obejsc, skoro nie chcesz isc z Domi do szpitala. Tym bardziej jezeli uwazwsz, ze to zbedne.

...tapatalk...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 20:31   #1607
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
omg
nie mam zle, wrecz przeciwnie, ciesze sie ze takie rzeczy ogarnia u wie z czego robi sie ciasto kilka jin wczesniej dolewalam sama oleju do maki i reszty.

dzieki Indu. nie jadlam z bita smietana kiedys sprobuje.

...tapatalk...

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Monika boisz sie usypiania? moze nie bedzie to takie zle. wiadomo ten dzien moze byc pozniej ciezki chyba ze z kontrastem, ale to tez nie jest jakis koszmar. a nie moga was wziac tylko na rezonans z rana? u nas mali pacjenci musza byc usypiani i przychodza rano na 7, przebieraja ich itd, o osmej sa u nas, anestezjolog usypia juz na stole i po kilkunastu min wybudza, juz w poludnie wychodza do domu. Chyba ze o 15 maja kolejna frakcje, to musza lezec na oddziale tyle dni ile trwa leczenie.

moze sie uda to obejsc, skoro nie chcesz isc z Domi do szpitala. Tym bardziej jezeli uwazwsz, ze to zbedne.

...tapatalk...
Nie ma rezonansu ambulatoryjnie, przynajmniej w tym szpitalu, teraz, brak kontraktu czy coś.. Poprzednio jak miałyśmy termin kazali nam być dzień wcześniej rano w szpitalu a dopiero na następny dzień rezonans. Jeszcze eeg jest w planach i badania z krwi, więc kilka dni na pewno. Rezonans ma być w piątek, to pobyt od czwartku, nie wiem kiedy to eeg, do poniedziałku na pewno byśmy były.. Nie wiem już sama, boję się bo to obciążenie, i badania i sam pobyt w obcym miejscu, no i mam wątpliwości czy to konieczne.. Będę jeszcze rozmawiać po świętach z rehabilitantka a potem umówiłam się na telefon do neuro i zobaczymy.. Z drugiej strony jeśli ma nas to nie ominąć to wolę teraz..

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 21:10   #1608
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Nie ma rezonansu ambulatoryjnie, przynajmniej w tym szpitalu, teraz, brak kontraktu czy coś.. Poprzednio jak miałyśmy termin kazali nam być dzień wcześniej rano w szpitalu a dopiero na następny dzień rezonans. Jeszcze eeg jest w planach i badania z krwi, więc kilka dni na pewno. Rezonans ma być w piątek, to pobyt od czwartku, nie wiem kiedy to eeg, do poniedziałku na pewno byśmy były.. Nie wiem już sama, boję się bo to obciążenie, i badania i sam pobyt w obcym miejscu, no i mam wątpliwości czy to konieczne.. Będę jeszcze rozmawiać po świętach z rehabilitantka a potem umówiłam się na telefon do neuro i zobaczymy.. Z drugiej strony jeśli ma nas to nie ominąć to wolę teraz..

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
szkoda, ze nie ma rezonansu ambulatoryjnie to by duzo ulatwilo. sam rezonans nie jest obciazeniem, natomiast usypianie zawsze jakies tam jest. Zalezy jak wazne sa te wyniki.
masz racje,jak was ma nie ominac to jak najszybciej miec to za soba. trzymam kciuki!

M mial eeg latem. Fajna babka robila, widac doswiadczona i o dziwo wytrzymal.

...tapatalk...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 07:29   #1609
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Monia ja bym robiła badania. Za dużo się słyszy o powikłaniach poszczepiennych itp. Apropo? Szczepicie normalnie? Z problemami neurologicznymi trzeba bardzo uważać.

Fartuch świetnie wieści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-24, 08:17   #1610
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Wesolych Swiat Dziewczyny!

...tapatalk...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 09:04   #1611
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Dziewczyny ja i Amy tez Wam życzymy zdrowych i spokojnych Świat.

Dobra biorę sie za robotę. Nie ma to tamto
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 11:15   #1612
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Odemnie tez dla Was mordy moje kochane wszystkiego dobrego
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 11:18   #1613
gapulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar gapulinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 357
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Wszystkiego Najlepszego Wywłoki kochane!!!!!

wstawilam pierwsza beze, żeby tylko wyszła diablica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 12:04   #1614
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Wesołych Świąt baby
Zebysmy dotrwaly do następnych Świąt razem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 13:09   #1615
Domincia_1987
Zadomowienie
 
Avatar Domincia_1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 642
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Laseczki Kochane zdrowych, wesołych i pogodnych świat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
OD KIEDY CIE POZNAŁAM ROZPOCZĄŁ SIĘ NAPIĘKNIEJSZY RODZIAŁ MOJEGO ŻYCIA



Jedna z wielu
Wierzaca mimo wszystko w swoja siłe
Czasem walczy ze wspomnieniami
Chce zyć tym szcześciem, które teraz ma
Domincia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 13:15   #1616
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Goska wlasnie zezarla cale dzwonko karpia :P i kartofla do tego
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 13:17   #1617
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Wesołych swiat, zeby sie jadło i szło w cycki

Tz położył mała na drzemke, pieke makowca, jeszcze śmietanowiec został do zrobienia i wszystko gotowe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 18:19   #1618
groszkolino
celebriti
 
Avatar groszkolino
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 972
GG do groszkolino
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Dziewczynki wesołych ))))
__________________
Cytat:
robię dobre naleśniki i parówki.. to moze naleśniki i parówki?!
wiesz co, zaczynam bać się oddychać


groszkolino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 19:43   #1619
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Wes


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 20:07   #1620
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Wes


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jestes u T ??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-06 21:31:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.