Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13. - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-01, 15:37   #1891
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

U nas tez noc przespana, Lila się nie obudziła a strzelali długo

My tez dziś dzień lenistwa na kanapie przy choince, cudownie. A jutro powrót do harówki ale w sumie 6ego znowu wolne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mehja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 16:28   #1892
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Mehja no hej gratulacje za 1 zabka w koncu się doczekaloscoe

My wróciliśmy do domu po 22. L przespala całe fajerwerki A ładowali nam pod oknem.jak się skończyły to L się o o obudzila

Ja wypilam pół wina bezalkoholowego. Pycha. I całe piccolo 😁

My zakończyliśmy fajnie rok bo mały tak mnie skopal,ze aż tz czuł pod ręką 😁😂




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ojej <3
pierwsze ruchy M poczulam wlasnie dzien po swietach,jak bylismy moich bylych wspollokatorek. Teraz wasze ciaze przypominaja mi tez fajne momenty

...tapatalk...

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Zaraz idziemy do moich rodziców na obiad wiec znowu nie popisze z wami ale tęsknie, przez nadmiar pracy nie mam czasu na forum a jak jestem w domu to każda wolna chwila chce się nacieszyć Lilinią

Poczytałam pobieżnie ostatnie 20 stron i widzę ze nie ma żadnej nowej ciężarnej co jest ?

Aika uśmiałam się z twojego prezentu od tz, co mu przyszło go głowy ?

Marei to fajnie ze tz daje radę sam w domu brawo
dzieki T nakladla mu troche do glowy tez.

...tapatalk...

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
No właśnie takie 'cos',łaskotanie czułam już jakieś 2 tygodnie temu. A od paru dni jakby kopniaki. I wczoraj właśnie trzymałam rękę i na 100% to ruchy były bo całkowicie na tam na dole brzucha baardzo delikatne i tz tylko niektore czul

Z L.też miałam tak wcześnie.


U nas też szumis włączony


L sprzedana na krotki spacer dziadkom więc idę się położyć. Później jeszcze rodzeństwo przyjeżdża na Nowy Rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszcze. Z tego wszystkiego tutaj najbardziej brakuje mi wlasnie rodzenstwa.

...tapatalk...

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Aika213 Pokaż wiadomość
Gratuluje. Nawet sobie dzis o Was myslalam czy Lila ma juz zabki.




Super
Ja wczoraj wypiłam dwa drinki i poszłam spać zaraz po północy. Z tego wszystkiego zapomniałam o mojej pigułce anty i teraz nici z seksow przez 7 dni :-(
U nas nie najgorzej z fajerwerkami. Strzelali ale nie długo.
minusy pigulek. gdyby nie moj zoladek tez wolalabym pigulki. Aaa najbardziej ringi,glupia bylam,ze dalam sie namowic na ta spirale. Lekarz chcial sobie zarobic widocznie.

...tapatalk...

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

aaa Prince nie pamietam czy Ci odpisalam. Udalo mi sie zalatwic fajna prace na jarmarku swiatecznym. Szkoda, ze juz po

...tapatalk...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 16:54   #1893
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Umieram a nie piłam

Jestem taka wymęczona ze nie pytajcie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 19:33   #1894
gapulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar gapulinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 357
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
W norwegii te wozki są na porządku dziennym, same stokki i inne drogie. U nas to luksus i dlatego takie ceny..
Ty mialas cama zwyklego wczesniej? I co donkey dużo lepszy?
Mam jeszcze mojego cama 3. Jakos nie możemy się zebrać z tz do sprzedaży. Tz nie lubi donkeya. Jest mniej skrętny ale lepiej zachowuje się na dziurach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Hej Mehja!!! Myślałam ostatnio o was i o Lili uzębieniu😀
Bosz jak mi ciężko. Ciężko mi i jestem nerwowa. Prawdopodobnie to moje ostatnie 3 tyg w ciąży. Mam jeszcze kupę prasowania, torba nie spakowana, pieluch nie mam kupione luuuz. Jakoś inaczej jak z Marcyniem hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Szujka co taka niewyraźna? Dotrwalas do Zenka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 19:37   #1895
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

A w Uk jeszcze jutro wolne

Gapu teraz tez tak planujesz szybko do pracy wrocic?
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 19:40   #1896
gapulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar gapulinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 357
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez Aika213 Pokaż wiadomość
A w Uk jeszcze jutro wolne

Gapu teraz tez tak planujesz szybko do pracy wrocic?
O super masz! U nas pt wolny.
Planuje zaszaleć i zrobić 3 msc wolnego po porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 21:15   #1897
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Hejo lachony wszystkiego dobrego w nowym roku!!!
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-01, 21:20   #1898
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
O super masz! U nas pt wolny.
Planuje zaszaleć i zrobić 3 msc wolnego po porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nasza mrowka

...tapatalk...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 21:33   #1899
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Gapu, wiem, że takie masz realia, ale to co piszesz o pracy cała ciążę i bardzo szybko po porodzie to dla mnie i tak kosmos.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 21:59   #1900
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
Mam jeszcze mojego cama 3. Jakos nie możemy się zebrać z tz do sprzedaży. Tz nie lubi donkeya. Jest mniej skrętny ale lepiej zachowuje się na dziurach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Hej Mehja!!! Myślałam ostatnio o was i o Lili uzębieniu
Bosz jak mi ciężko. Ciężko mi i jestem nerwowa. Prawdopodobnie to moje ostatnie 3 tyg w ciąży. Mam jeszcze kupę prasowania, torba nie spakowana, pieluch nie mam kupione luuuz. Jakoś inaczej jak z Marcyniem hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Szujka co taka niewyraźna? Dotrwalas do Zenka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tylko duet z Maryla widziałam bo wczesniej karmiłam

K wstał o północy i oglądał fajerwerki a potem szalał do 2:30


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 22:37   #1901
gapulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar gapulinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 357
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Gapu, wiem, że takie masz realia, ale to co piszesz o pracy cała ciążę i bardzo szybko po porodzie to dla mnie i tak kosmos.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
To tylko tak przerażająco wygląda, serio. Pracuję na 3/4 etatu od 7 do 13 w domu przed kompem. W zasadzie dopiero od 8 zaczyna się praca bo moja firma przed 8 zaczyna W domu jest tz a jak wyjeżdża to moja mama mi pomaga. Szczerze, pracując jestem bardziej wypoczęta niż jak mam wolne bo całym tym ogarnianiem Marcela do 13 zajmuję się wowczas ja😀 a tak to się zamykam i jedyne co muszę zrobić rano to owsiankę dla mnie i M bo tz robi słabą 😀 Praca tez nie jest jakos specjalnie wymagająca, ot powiedzmy ze zwykła biurówka ze stresem czasem w tle jak to w pracy wymagającej terminow.
Jak Marcel był malutki to było jeszcze łatwiej. Nie potrzebowałam mamy do pomocy jak tz był na obozie. Karmilam M, odkładalam na matę gdzie się bawił czy leżał kolo mnie na kanapie podczas mojej pracy, przebranie, odlozenie na drzemkę i tyle. Odkąd stał się kumaty i mobilny to niestety trzeba mu dostarczać innych rozrywek 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-02, 07:33   #1902
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
To tylko tak przerażająco wygląda, serio. Pracuję na 3/4 etatu od 7 do 13 w domu przed kompem. W zasadzie dopiero od 8 zaczyna się praca bo moja firma przed 8 zaczyna W domu jest tz a jak wyjeżdża to moja mama mi pomaga. Szczerze, pracując jestem bardziej wypoczęta niż jak mam wolne bo całym tym ogarnianiem Marcela do 13 zajmuję się wowczas ja😀 a tak to się zamykam i jedyne co muszę zrobić rano to owsiankę dla mnie i M bo tz robi słabą 😀 Praca tez nie jest jakos specjalnie wymagająca, ot powiedzmy ze zwykła biurówka ze stresem czasem w tle jak to w pracy wymagającej terminow.
Jak Marcel był malutki to było jeszcze łatwiej. Nie potrzebowałam mamy do pomocy jak tz był na obozie. Karmilam M, odkładalam na matę gdzie się bawił czy leżał kolo mnie na kanapie podczas mojej pracy, przebranie, odlozenie na drzemkę i tyle. Odkąd stał się kumaty i mobilny to niestety trzeba mu dostarczać innych rozrywek 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli i od dziecka dużo zależy, przy Domi sukcesem było zjedzenie obiadu, a co dopiero kilka godzin pracy, ona nigdy tak nie leżała sobie na macie bez zabawiania. Kciuki za organizację wszystkiego.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 08:29   #1903
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Czyli i od dziecka dużo zależy, przy Domi sukcesem było zjedzenie obiadu, a co dopiero kilka godzin pracy, ona nigdy tak nie leżała sobie na macie bez zabawiania. Kciuki za organizację wszystkiego.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Ja teraz jestem w stanie zrobić więcej niż jak Lena była niemowlakiem.. Ona teraz od 8 siedzi i się bawi. Tylko śniadanie jej dałam...
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 08:38   #1904
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Ja teraz jestem w stanie zrobić więcej niż jak Lena była niemowlakiem.. Ona teraz od 8 siedzi i się bawi. Tylko śniadanie jej dałam...
A my się tulimy, Domi na mnie wisi, każe się głaskać, przekręca mi głowę żebym patrzyła na nią i do niej mowila, ale zaraz musi się sobą sama zająć bo będę pakować rzeczy i jedziemy na reha.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 08:51   #1905
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Kaja i Gapu nic tylko pogratulowac spokojnych dzieci.

W ogole ten weekend byl szczesliwy w nowe wiadomosci, trzy kumpele sa w ciazy jedna po az czterech latach, druga bedzie miala blizniaki

...tapatalk...

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

chociaz macie racje z M tez mozna zrobic wiecej, bo juz nie wisintyle przy cycu, nie musze go tyle nosic. czasami uda mi sie go zajac czyms na chwile i moge cos sama zrobic.

...tapatalk...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 09:18   #1906
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Lena jak była mała to tylko noszenie, płacze, cycki itd... A teraz sobie chodzi, wyjmuje jakieś rzeczy, bawi się.. Kłócą się z blanka
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 09:53   #1907
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Ja teraz jestem w stanie zrobić więcej niż jak Lena była niemowlakiem.. Ona teraz od 8 siedzi i się bawi. Tylko śniadanie jej dałam...
U nas tez więcej sama się teraz zajmuje sobą, sama rysuje, maluje, w kółko układa czuczu, robi kawę i herbatę
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 09:55   #1908
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Lena jak była mała to tylko noszenie, płacze, cycki itd... A teraz sobie chodzi, wyjmuje jakieś rzeczy, bawi się.. Kłócą się z blanka
roznica w zachowaniu spora. moze M tez wydorosleje.
Te klotnie musza zabawnie wygladac. M po swojemu opieprza kota a na koniec do niego paluszkiem "nununu". Nas tez czasami tak ochrzania, ale kot mu nie odpowiada tylko siedzi i patrzy na niego z mina, jakby faktycznie cos przeskrobal.
Ostatnio zaczal interesowac siendziecmi. Podchodzi do kolegi, bierze go za reke, ale mimi ze statszy pol roku, w ogole sie zabqwa z M nie interesuje. Za to starszy brat tamtego, 10 latek, bawi sie z M bardzo ladnie i M go uwielbia.

...tapatalk...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 10:17   #1909
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2017-01-02 o 10:20
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-02, 10:20   #1910
gapulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar gapulinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 357
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Czyli i od dziecka dużo zależy, przy Domi sukcesem było zjedzenie obiadu, a co dopiero kilka godzin pracy, ona nigdy tak nie leżała sobie na macie bez zabawiania. Kciuki za organizację wszystkiego.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Łudzę się ze to przez przyzwyczajenie Marcela od pierwszego dnia w domu ze tak to ma wyglądać. Zobaczymy co Zojka na to😀 Ostatnio byliśmy u znajomych zobaczyć 5 tyg niemowlaka. Ogólnie malutka bardzo spokojna ale kol nazeka bo cała uwaga musi być na nią skierowana. Ciężko jej zrobić obiad bo mala owszem lezy spokojnie ale trzeba być obok niej. Ja Marcelka zawsze odkładalam do bujaczka i stamtąd spokojnie obserwował co się dzieje wokół.
Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Lena jak była mała to tylko noszenie, płacze, cycki itd... A teraz sobie chodzi, wyjmuje jakieś rzeczy, bawi się.. Kłócą się z blanka
Marcel tez ma sporo zajęć. A to poukłada puzzle, powyciaga kosmetyki z szuflady a potem je spowrotem odkłada.

Od jakiegoś czasu nie włączam mu tych durnych piosenek bo był to dla nas strzał w stopę. Zero ułatwienia bo jak już to i tak zerkal max 10 min a więcej wrzasku ze chce niewiadomoktóreKOKOO!! 😀 Teraz już nie zwraca uwagi na tv i super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 10:23   #1911
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
Łudzę się ze to przez przyzwyczajenie Marcela od pierwszego dnia w domu ze tak to ma wyglądać. Zobaczymy co Zojka na to😀 Ostatnio byliśmy u znajomych zobaczyć 5 tyg niemowlaka. Ogólnie malutka bardzo spokojna ale kol nazeka bo cała uwaga musi być na nią skierowana. Ciężko jej zrobić obiad bo mala owszem lezy spokojnie ale trzeba być obok niej. Ja Marcelka zawsze odkładalam do bujaczka i stamtąd spokojnie obserwował co się dzieje wokół.

Marcel tez ma sporo zajęć. A to poukłada puzzle, powyciaga kosmetyki z szuflady a potem je spowrotem odkłada.

Od jakiegoś czasu nie włączam mu tych durnych piosenek bo był to dla nas strzał w stopę. Zero ułatwienia bo jak już to i tak zerkal max 10 min a więcej wrzasku ze chce niewiadomoktóreKOKOO!! 😀 Teraz już nie zwraca uwagi na tv i super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas to samo.. Skończył mi się 3 dni temu transfer netu w telefonie i nie włączalam piosenek. I nie ma.. Nagle przestała chciec kokoko..
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 11:16   #1912
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
A my się tulimy, Domi na mnie wisi, każe się głaskać, przekręca mi głowę żebym patrzyła na nią i do niej mowila, ale zaraz musi się sobą sama zająć bo będę pakować rzeczy i jedziemy na reha.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
U nas podobnie Straszny przytulak się zrobił z L.
Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Kaja i Gapu nic tylko pogratulowac spokojnych dzieci.

W ogole ten weekend byl szczesliwy w nowe wiadomosci, trzy kumpele sa w ciazy jedna po az czterech latach, druga bedzie miala blizniaki

...tapatalk...

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

chociaz macie racje z M tez mozna zrobic wiecej, bo juz nie wisintyle przy cycu, nie musze go tyle nosic. czasami uda mi sie go zajac czyms na chwile i moge cos sama zrobic.

...tapatalk...
Ale super To będziesz ciotka dobra rada


Tak porównując też chyba mogę zrobić więcej ale albo mi się teraz nie chce albo jak już robię to więcej się ogadam i dłużej mi schodzi np. robienie obiadu bo jest tylko L. nie rób tak, nie bierz tego, odejdź od piekarnika, nie wchodź, spadniesz, itp. itp.
Nie zajmie się sobą tylko muszę być obok.


A ja się dowiedziałam, że znajoma która ma młodszą o miesiąc córkę od L., jest w ciąży i ma termin na ten sam dzień co ja
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 14:55   #1913
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Odłożyć dziecko żeby się bawiło samo Abstrakcja
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 15:36   #1914
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Gapu ja Ciebie podziwiam. O y z dwójką tez był tak fajnie

Ja nawet nie mowie co u nas bo jednym slowem kicha. Dziecko od rana bajki a matka nie jest w stanie wstac z lozka.
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 16:06   #1915
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
U nas podobnie Straszny przytulak się zrobił z L.
Ale super To będziesz ciotka dobra rada


Tak porównując też chyba mogę zrobić więcej ale albo mi się teraz nie chce albo jak już robię to więcej się ogadam i dłużej mi schodzi np. robienie obiadu bo jest tylko L. nie rób tak, nie bierz tego, odejdź od piekarnika, nie wchodź, spadniesz, itp. itp.
Nie zajmie się sobą tylko muszę być obok.


A ja się dowiedziałam, że znajoma która ma młodszą o miesiąc córkę od L., jest w ciąży i ma termin na ten sam dzień co ja
ooo super

nieee to sa doswiadczone mamy. tzn ta od blizniakow pierwszy raz, ale to ten typ z ktorym lepiej w dyskusje nie wchodzic. Pozostale to drugie i trzecie dziecko, takze one mi doradzaly a nie na odwrot

...tapatalk...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 21:44   #1916
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
U nas tez więcej sama się teraz zajmuje sobą, sama rysuje, maluje, w kółko układa czuczu, robi kawę i herbatę
ona chyba rocznik wcześniej, coś oszukujesz

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
roznica w zachowaniu spora. moze M tez wydorosleje.
Te klotnie musza zabawnie wygladac. M po swojemu opieprza kota a na koniec do niego paluszkiem "nununu". Nas tez czasami tak ochrzania, ale kot mu nie odpowiada tylko siedzi i patrzy na niego z mina, jakby faktycznie cos przeskrobal.
Ostatnio zaczal interesowac siendziecmi. Podchodzi do kolegi, bierze go za reke, ale mimi ze statszy pol roku, w ogole sie zabqwa z M nie interesuje. Za to starszy brat tamtego, 10 latek, bawi sie z M bardzo ladnie i M go uwielbia.

...tapatalk...
ostatnio weszłam do pokoju, w którym dzieci się bawiły i J. od razu mówi: mamusiu a Dominisia to zrobiła to, to i tamto.. A Domi wstała, stanęła przed nim, ręce oparła na biodrach i zaczęła po swojemu mu dogadywać: dabadabadabadabu, itd. Nic nie zrozumieliśmy, ale porządnie mu nagadała za to skarżenie
teraz jak brat jej coś zabiera, krzyczy daj, on na to nie, znowu daj, nie, daj, nie. w końcu Domi krzyczy: sio! i pokazuje palcem inne pomieszczenie.
komedia z nimi czasami...

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
Łudzę się ze to przez przyzwyczajenie Marcela od pierwszego dnia w domu ze tak to ma wyglądać. Zobaczymy co Zojka na to😀 Ostatnio byliśmy u znajomych zobaczyć 5 tyg niemowlaka. Ogólnie malutka bardzo spokojna ale kol nazeka bo cała uwaga musi być na nią skierowana. Ciężko jej zrobić obiad bo mala owszem lezy spokojnie ale trzeba być obok niej. Ja Marcelka zawsze odkładalam do bujaczka i stamtąd spokojnie obserwował co się dzieje wokół.

Marcel tez ma sporo zajęć. A to poukłada puzzle, powyciaga kosmetyki z szuflady a potem je spowrotem odkłada.

Od jakiegoś czasu nie włączam mu tych durnych piosenek bo był to dla nas strzał w stopę. Zero ułatwienia bo jak już to i tak zerkal max 10 min a więcej wrzasku ze chce niewiadomoktóreKOKOO!! 😀 Teraz już nie zwraca uwagi na tv i super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 22:02   #1917
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
ona chyba rocznik wcześniej, coś oszukujesz



ostatnio weszłam do pokoju, w którym dzieci się bawiły i J. od razu mówi: mamusiu a Dominisia to zrobiła to, to i tamto.. A Domi wstała, stanęła przed nim, ręce oparła na biodrach i zaczęła po swojemu mu dogadywać: dabadabadabadabu, itd. Nic nie zrozumieliśmy, ale porządnie mu nagadała za to skarżenie
teraz jak brat jej coś zabiera, krzyczy daj, on na to nie, znowu daj, nie, daj, nie. w końcu Domi krzyczy: sio! i pokazuje palcem inne pomieszczenie.
komedia z nimi czasami...
haha ojej faktycznie komedia. Sio

...tapatalk...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 06:50   #1918
Domincia_1987
Zadomowienie
 
Avatar Domincia_1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 642
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Dziewczyny jeszcze nie zdążyłam, wiec życzę wam Happy New Year

Widziałam, że przewijal się wątek z jedzeniem - u nas są różne okresy - czasem jr wszystko ładnie a czasem wybrzydza. Ogólnie jogurty i owoce pochłania w każdej ilości. Jak jej coś nie smakuje to próbuje dana rzecz przyrządzić w inny sposób albo odpuszczam i po kilku tygodniach proponuje podobnie.


Jestem pod wrażeniem ile wasze dzieci mówią u nas cały dzień Misia nawija, ale po swojemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
OD KIEDY CIE POZNAŁAM ROZPOCZĄŁ SIĘ NAPIĘKNIEJSZY RODZIAŁ MOJEGO ŻYCIA



Jedna z wielu
Wierzaca mimo wszystko w swoja siłe
Czasem walczy ze wspomnieniami
Chce zyć tym szcześciem, które teraz ma
Domincia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 09:22   #1919
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
ona chyba rocznik wcześniej, coś oszukujesz



ostatnio weszłam do pokoju, w którym dzieci się bawiły i J. od razu mówi: mamusiu a Dominisia to zrobiła to, to i tamto.. A Domi wstała, stanęła przed nim, ręce oparła na biodrach i zaczęła po swojemu mu dogadywać: dabadabadabadabu, itd. Nic nie zrozumieliśmy, ale porządnie mu nagadała za to skarżenie
teraz jak brat jej coś zabiera, krzyczy daj, on na to nie, znowu daj, nie, daj, nie. w końcu Domi krzyczy: sio! i pokazuje palcem inne pomieszczenie.
komedia z nimi czasami...


Jakbym o moich czytała bo wyglada to tak samo. Lila tak dyryguje bratem ze on nie ma nic do gadania bo inaczej mu awanti robi i tez mówi sio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mehja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 11:13   #1920
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Jakbym o moich czytała bo wyglada to tak samo. Lila tak dyryguje bratem ze on nie ma nic do gadania bo inaczej mu awanti robi i tez mówi sio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
to macie wesolo

...tapatalk...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-06 21:31:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.