Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane cz.II - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-24, 08:36   #2821
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Typowy "nice guy". Teraz wiesz, dlaczego nie ma dziewczyny, mimo że niby taki miły i fajny.
Najwyraźniej dla mnie jest miły, bo ja jestem taka "szczupła fajna".
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 17:36   #2822
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie to opisać, więc zrobię to tutaj. Mam kolegę, który jest do bólu przeciętny. Ani mądry ani głupi, ani ładny ani brzydki, z brzuszkiem, ma lekki trądzik, z charakteru fajny, miły. Zupełnie nie w moim typie. Od jakiegoś czasu narzeka, że jest samotny, że chce kogoś spotkać, poznać, kogoś do kochania, chce za kimś tęsknić. Ciągle mówi, żebym go poznała ze swoimi koleżankami. Stwierdziłam, że w sumie to mogę go poznać z moją przyjaciółką, która ma nadwagę, ale za to jest po pierwsze super osobą, mądra, przyjacielska, otwarta, pomocna, a poza tym jest bardzo ładna. Oboje zgodzili się na spotkanie (nie chciałam ich swatać na siłę, tylko wspomniałam, że taki i taki facet chciałby się z nią spotkać, ona stwierdziła, że czemu nie). Spotkali się, pogadali, a ten gość do mnie, że w sumie jest fajna, ale charakter to nie wszystko i on nie będzie się spotykać z wielorybem. Bo on to by chciał taką ładną, fajną, szczupłą, bo on to takie lubi. Byłam zaskoczona, więc pytam, co on ma do zaoferowania takiej "ładnej, szczupłej", bo na ani wyglądu, ani charakteru, ani kasy nie ma,żeby "taka " na niego poleciała. A on do mnie, że facet nie musi być przystojny, to kobieta ma być ładna.
znam sporo takich :P sami nie mają wiele do zaoferowania, ale ich dziewczyna to niezła laska musi być (+ OCZYWIŚCIE powinna prać/gotować/sprzątać/mieć takie same zainteresowania jak oni - nie wiem tylko jak miałaby na to wszystko znaleźć czas, bo przecież dbanie o swój wygląd sporo czasu zabiera)

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Spotykałam sie ja z facetem. Poznanym na funskanie (taki sms-czat w plusie). Najpierw nie chciał spotykac sie w miescie. Stwierdził, ze ma w moim mieście za duzo wrógów. No spoko. Byłam świeżo po roztaniu z facetem (moją pierwszą miłością), wylądowaliśmy w łóżku. Najpierw mnie nie chciał odprowadzić na bus, potem chciał iść ze mną, moją przyjaciółką, i jego kolega na imprezę. Wiązałoby sie to ze spaniem w hotelu. Mówimy obie- spoko oni razem, my razem. Nie. Bo chce sobie poużywać. Napisałam mu, że chyba nie i to troche chamskie było. Potem się obraził i odpuściłam go sobie. Napisałam mu by się odczepił. Dwa tygodnie spokój. Pisze, że chce w hotelu "pogadać" i dlaczego ja sie nie zgadzam. Przecież jestem jego. "Ale przecież ja zerwałam"
"Ale ja nie zerwałem"

Potem były inne akcje:
- pisał jako kumpel swój, aby dowiedzieć się jaki był w łóżku. "sam sprawdź" nie działało
- zapraszał na "rozmowę w hotelu", na stanowcze "nie", reagował bluzgami
- uspokoił się dopiero jak postraszyłam go policją. Na pół roku.
- potem już jako zaręczona babka odbierałam smsy od "koleżanki": "bo on cię tak kocha, srutututu. Żadne argumenty o pierścionku na palcu nie trafiały. Dwa tygodnie później skończył mi się numer i nie odnawiałam umowy.

Spotykałam sie z nim jakiś miesiąc. Akcje trwały około 1,5 roku.
to z wrogami baaaardzo by mnie zastanowiło

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez watchout Pokaż wiadomość
Coś wątek umarł. Czyżby Panowie zrobili się grzeczni?

Mój były (z którym zerwałam cztery lata temu, a byliśmy razem chyba ledwo cztery miesiące) cały czas rozpaczliwie szuka kontaktu ze mną, zalewając mnie idiotycznymi mejlami, w których pisze takie głupoty, że głowa mała. Ostatnio po raz kolejny napisałam mu parę "ciepłych" słów, żeby dał mi w końcu święty spokój. Na co on zaczął mi wygarniać różne rzeczy, poczynając od rzeczy z naszego związku sprzed czterech lat, poprzez pytanie, czy "mam zadrę, bo nie chciał ze mną kontynuować relacji" (a przecież to ja z nim zerwałam ), ale najlepsze co napisał: "No i te twoje koleżanki, którym dałaś mój numer i które wydzwaniały do mnie, proponując mi seks." Normalnie szczęka mi opadła, bo po pierwsze oczywiście nic takiego nie miało miejsca, a po drugie.. no wyobraźcie to sobie - z pewnością to jest to, co każda dziewczyna robi po rozstaniu z facetem - daje jego numer swoim wyposzczonym seksualnie koleżankom, co by biedaczek na brak seksu nie narzekał (w końcu były też człowiek, trzeba dbać o niego, nie?). Normalnie tak mnie już osłabił tym tekstem, że zablokowałam jego adres w końcu.
przynajmniej mogłaś zablokować, u mnie jeden koleś, niezadowolony z tego, że nie jestem zainteresowana jakimkolwiek związkiem (po czasie i koleżeństwem) z nim, wydzwaniał do mnie z rana, a potem dostawałam spam o podtekstach seksualnych, także w końcu musiałam zmienić maila
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 10:00   #2823
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Kolega w pracy wrzucił do kibelka, z którego zwykle tylko ja korzystam, zdechłą mysz Świetny żart.
__________________
dumał nie dumał carem nie budiesz
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 10:38   #2824
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Pamiętacie tego kolegę, co to "nie chciał wieloryba"? Bardzo, bardzo mnie prosił, żebym pomogła mu wybrać prezent dla mamy, ja mimo ograniczenia kontaktów się zgodziłam, bo zaoferował się, że mnie podrzuci na uczelnię. Zachciało mu się pić, wiec wziął takie picie w papierowym kubku ze słomką jak z maca czy kfc. Musiałam wejść do JEDNEGO sklepu, po jedną rzecz (nie, żeby oglądać, tylko wziąć, zapłacić i wyjść). Poprosiłam, żeby poczekał z tym piciem przed sklepem, cała wizyta w sklepie zajęłaby 30 sekund. Powiedział, że ok. więc weszłam do sklepu. Za chwilę się oglądam, a on stoi obok, pytam się co zrobił z piciem. A on... postawił je pod sklepem na ziemi, a po wyjściu jak gdyby nigdy nic je podniósł i wziął ze sobą. Pytam się go po co za mną wchodził, a on, że NUDZIŁO MU SIĘ STANIE I CZEKANIE. Nudziło mu się stać 15 sekund.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 11:25   #2825
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Pamiętacie tego kolegę, co to "nie chciał wieloryba"? Bardzo, bardzo mnie prosił, żebym pomogła mu wybrać prezent dla mamy, ja mimo ograniczenia kontaktów się zgodziłam, bo zaoferował się, że mnie podrzuci na uczelnię. Zachciało mu się pić, wiec wziął takie picie w papierowym kubku ze słomką jak z maca czy kfc. Musiałam wejść do JEDNEGO sklepu, po jedną rzecz (nie, żeby oglądać, tylko wziąć, zapłacić i wyjść). Poprosiłam, żeby poczekał z tym piciem przed sklepem, cała wizyta w sklepie zajęłaby 30 sekund. Powiedział, że ok. więc weszłam do sklepu. Za chwilę się oglądam, a on stoi obok, pytam się co zrobił z piciem. A on... postawił je pod sklepem na ziemi, a po wyjściu jak gdyby nigdy nic je podniósł i wziął ze sobą. Pytam się go po co za mną wchodził, a on, że NUDZIŁO MU SIĘ STANIE I CZEKANIE. Nudziło mu się stać 15 sekund.
Może nie zrozumiałam, ale nie wiem w czym problem.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 11:35   #2826
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

jak można zostawić picie gdzieś na chodniku, a potem je podnieść i pić dalej? przecież to obrzydliwe
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 12:15   #2827
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Co w tym obrzydliwego? Przecież nie pijesz od spodu o.O

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-23, 12:56   #2828
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Dla mnie to strasznie obrzydliwe.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 13:07   #2829
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dla mnie to strasznie obrzydliwe.
No ale co konkretnie? W domu jak ci stoi butelka z piciem na podłodze albo kubek z kawą to też bleee? No chyba że odgórnie zakładasz że ktoś mógł chcieć nieco wypić koledze picia.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 13:08   #2830
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

W domu na podłodze to w domu na podłodze. Na chodniku pod ścianą gdzie sikają psy, ludzie łażą w brudnych butach - oblecha.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 13:16   #2831
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

No i co, przecież przez kubek Ci nie przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-23, 13:27   #2832
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
W domu na podłodze to w domu na podłodze. Na chodniku pod ścianą gdzie sikają psy, ludzie łażą w brudnych butach - oblecha.
Jak ktoś ci poda rękę na powitanie to jaką masz pewność że nie gmerał sobie wcześniej w nosie albo w majtach?

Nie dajmy się zwariować..
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 14:00   #2833
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Równie dobrze ktoś mógł tam napluć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 14:05   #2834
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Albo pies obsikać Ja tez juz bym nie wypila. Tak samo jakbym nie wypila drinka w klubie ktorego spuscilam z oczu chocby na te 15 sekund.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 14:33   #2835
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

no ja się nie dziwię, też bym tego picia nie ruszyła. za to dziwię się, że gdziekolwiek z nim poszłaś...
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 14:48   #2836
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Tez bym tego nie wypila.

Wysłane z 📱
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 15:19   #2837
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Też bym już czegoś takiego nie wypiła, ale po co robić aferę z takich rzeczy? Całować się z nim, zakładam, nie będziesz, ręki też mu nie musisz podawać. Kompletnie nie ogarniam bulwersu.
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 16:45   #2838
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez giselle2504 Pokaż wiadomość
Też bym już czegoś takiego nie wypiła, ale po co robić aferę z takich rzeczy? Całować się z nim, zakładam, nie będziesz, ręki też mu nie musisz podawać. Kompletnie nie ogarniam bulwersu.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 15:21   #2839
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Mam już buraka 2017!!!!
Moja przyjaciolka ma piegi, nie duze - male, tylko jest ich sporo. Zawsze miala na tym punkcie kompleksy, chociaz kazdy uwazal, ze wyglada dziewczeco
Nic to nie pomagalo, zawsze uzywala kryjacych podkladow i pudrów.

Ostatnio poznała męzczyzne. 2 lata starszy, wyzszy, wyksztalcony, z praca, bez gorszych nalogow ideal! Chodzili na randki na lodowisko, do restauracji, dlugie rozmowy... W koncu nadszedl ten dzien, sie przespali i po obudzeniu sie rano, wszystko prysnelo. Oschlosc, zero rozmowy itd. Po wyjsciu nie dzwonil, nie pisal smsow.

Wydawaloby sie, ze typowy zaliczacz. Ale nie!

Spotkali sie za chyba 2 mce w pubie. Siedzial pijany przy stoliku. W skali 1-10 miał 9. Zwichnięty na maxa.

A, ze X była tez po kilku drinkach podeszla do niego i zaczela mu tlumaczyc, ze zawiodla sie i w ogole. A ten jej na to.

- X to nie jest tak. Ja tez sie zakochalem, ale ta twoja twarz rano... Ja nienawidze piegow, zawsze mi sie kojarzą, jakby resztka rozwolnienia trafiła komuś z rozbryzgu na twarz. Nie bierz tego do siebie, to ja jestem nienormalny.

Dziękuję do widzenia
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-09, 16:19   #2840
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

To mój ojciec - dawno temu, gdy chodziłam do podstawówki:
- Koleżanka na ciebie czeka.
-Która? - pytam.
- Ta z długą twarzą w kropki.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 18:34   #2841
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Mam już buraka 2017!!!!
(...)
- X to nie jest tak. Ja tez sie zakochalem, ale ta twoja twarz rano... Ja nienawidze piegow, zawsze mi sie kojarzą, jakby resztka rozwolnienia trafiła komuś z rozbryzgu na twarz. Nie bierz tego do siebie, to ja jestem nienormalny.

Dziękuję do widzenia
Mam nadzieję, że ta koleżanka również widzi, jak z niego burak i debil, a nie "ideał". Nie, nie zakochał się. Jakby się zakochał, to w niej jako osobie, całej, a nie że nagle piegi są problemem nie do przeskoczenia.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 23:28   #2842
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że ta koleżanka również widzi, jak z niego burak i debil, a nie "ideał". Nie, nie zakochał się. Jakby się zakochał, to w niej jako osobie, całej, a nie że nagle piegi są problemem nie do przeskoczenia.
Ręce jej opadły, odeszła bez słowa
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 08:48   #2843
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że ta koleżanka również widzi, jak z niego burak i debil, a nie "ideał". Nie, nie zakochał się. Jakby się zakochał, to w niej jako osobie, całej, a nie że nagle piegi są problemem nie do przeskoczenia.
Dokładnie. Mój tż ma długą blizne przechodząca przez oko (a'la ciri), i chociaż na początku mi się to rzuciło w oczy i przeszkadzało, a potem przestałam to zauważać.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 09:32   #2844
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że ta koleżanka również widzi, jak z niego burak i debil, a nie "ideał". Nie, nie zakochał się. Jakby się zakochał, to w niej jako osobie, całej, a nie że nagle piegi są problemem nie do przeskoczenia.
Dokładnie. Zauważyłam, że faceci strasznie szastają słowami "zakochałem się" i "kocham Cię".
Mój ex TŻ - jeden wielki numer. Rozstania, powroty. Ostatecznie oświadczył mi się (po raz drugi) ze słowami, że nie chce już dłużej czekać. Po 3 tygodniach rozstał się ze mną przez SMS. Zadzwoniłam, żeby to wyjaśnić - oświadczył, że już nic do mnie nie czuje, że mnie nie kocha. Mimo, że tydzień wcześniej zapewniał, że kocha, rozmawialiśmy o wspólnych planach. Ręce mi opadły. Facet w wieku 35+. Stwierdzam, że faceci w wieku nastoletnim są bardziej dojrzali i odpowiedzialni niż on. Dla mnie jest skreślony.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 10:19   #2845
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Dokładnie. Zauważyłam, że faceci strasznie szastają słowami "zakochałem się" i "kocham Cię".
Mój ex TŻ - jeden wielki numer. Rozstania, powroty. Ostatecznie oświadczył mi się (po raz drugi) ze słowami, że nie chce już dłużej czekać. Po 3 tygodniach rozstał się ze mną przez SMS. Zadzwoniłam, żeby to wyjaśnić - oświadczył, że już nic do mnie nie czuje, że mnie nie kocha. Mimo, że tydzień wcześniej zapewniał, że kocha, rozmawialiśmy o wspólnych planach. Ręce mi opadły. Facet w wieku 35+. Stwierdzam, że faceci w wieku nastoletnim są bardziej dojrzali i odpowiedzialni niż on. Dla mnie jest skreślony.
Oj tak, zgadzam się z tym szastaniem słowami. A to już przecież deklaracja o dużej wartości..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 11:11   #2846
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Oj tak, zgadzam się z tym szastaniem słowami. A to już przecież deklaracja o dużej wartości..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Też się pod tym podpisuję. Mój ex, facet wtedy 26letni więc dojrzały bardzo szybko mi powiedział kocham cię, a w sumie nie kocham a kosiam. Już wtedy powinna mi się zapalić lampka ostrzegawcza. Mąż po 3 miesiącach już normalne kocham ale prawie mnie tym nie odstraszył.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 11:14   #2847
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;6948870 6]Też się pod tym podpisuję. Mój ex, facet wtedy 26letni więc dojrzały bardzo szybko mi powiedział kocham cię, a w sumie nie kocham a kosiam. Już wtedy powinna mi się zapalić lampka ostrzegawcza. Mąż po 3 miesiącach już normalne kocham ale prawie mnie tym nie odstraszył.[/QUOTE]
Mój facet też mi czasem mówi "kosiam cię", ale to dla jaj, nigdy nie pomyślałam, żeby mnie to odstraszyło. Gdyby tak mówił ciągle, to tak, ale raz na jakiś czas?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 11:21   #2848
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Mój facet też mi czasem mówi "kosiam cię", ale to dla jaj, nigdy nie pomyślałam, żeby mnie to odstraszyło. Gdyby tak mówił ciągle, to tak, ale raz na jakiś czas?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


No nie wiem. Dla mnie to infantylne. I w sumie taka degradacja tego słowa. U mojego specyficznego ex było to nagminne i tylko to słowo używane. Ale ja głupia i naiwna byłam, taki klasyk zupełny: zmieni się bad boy dla mnie, bo za mną szaleje i przecież mnie kosia (to nic że miesiąc wcześniej kosiał inną do szaleństwa) Taka historia.

Edytowane przez 871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Czas edycji: 2017-01-10 o 11:23
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 11:38   #2849
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;6948915 1]No nie wiem. Dla mnie to infantylne. I w sumie taka degradacja tego słowa. U mojego specyficznego ex było to nagminne i tylko to słowo używane. Ale ja głupia i naiwna byłam, taki klasyk zupełny: zmieni się bad boy dla mnie, bo za mną szaleje i przecież mnie kosia (to nic że miesiąc wcześniej kosiał inną do szaleństwa) Taka historia.[/QUOTE]
No infantylne, ale jak jest używane raz na jakiś czas to mnie nie razi

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 11:52   #2850
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Kiedyś miałam chłopaka który w pokoju rodziców miał stacjonarke. Ja miałam darmowe po 20-stej wiec czesto do niego dzwoniłam, poprzedzając zadzwonienie "sygnałem" na komórke.
No i na końcu zawsze mu mowilam, ze go kocham, a on ze wstydu przed rodzicami odpowiadał "ko". I zawsze się tak przekomarzaliśmy.
Potem jego mama mówiła, że on sie w koguta chyba zamienia bo siedzi i w słuchawke
- Ko, ko, ko, nie ja bardziej, ko, ko
Miał ksywke Koko
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-13 23:17:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.