Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13. - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-16, 08:57   #2311
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
Graty hehe



Dzis w nocy moja przyjaciolka Magda urodzila Jagodke ❤ jestem wzruszona maksymalnie, to bylo 8 lat staran i problemów i wszystko przezywalam razem z nia wiec ogromnie przezywalam jej ciążę 😀
To cudownie! Gratulacje!

...tapatalk...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 09:22   #2312
gapulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar gapulinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 357
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Ale zwróć uwagę, że my wszyscy rodziny fizjoterapeutów, tata Lilki tez, więc na to trzeba brać poprawkę, Kuba Vojtą tyrał Konrada mimo, że nie trzeba było


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta vojta wygląda przerażająco.

Indu świetna wiadomość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 09:50   #2313
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
Graty hehe



Dzis w nocy moja przyjaciolka Magda urodzila Jagodke jestem wzruszona maksymalnie, to bylo 8 lat staran i problemów i wszystko przezywalam razem z nia wiec ogromnie przezywalam jej ciążę

Super. Gratulacje dla koleżanki, musi byc bardzo szczęśliwa
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 10:41   #2314
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Ale zwróć uwagę, że my wszyscy rodziny fizjoterapeutów, tata Lilki tez, więc na to trzeba brać poprawkę, Kuba Vojtą tyrał Konrada mimo, że nie trzeba było


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ja wiem. Tylko ze Blanka z dnia na dzien zaczela tak hm stawiac delikatnie nozke do srodka.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 11:53   #2315
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

A to tak w temacie stóp: wasze dzieci chodzą na palcach? Chodziły?
L. połowę czasu tak przechodzi. Z tego co czytałam niby ma czas do 3 lat ale myślę, czy nie umówić się do naszej reha.


I czy któraś z Was kupowała tego typu buty: http://slippersfamily.com/ ?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 12:38   #2316
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Tak ja wiem. Tylko ze Blanka z dnia na dzien zaczela tak hm stawiac delikatnie nozke do srodka.
Dlugo to trwa? Moze cos ja zabolalo tylko albo gdzies zobaczyla i nasladuje? Jak killa dni to ja bym z M poszla do lekqrza. Niestety stopki sa wazne. Jakbys sobie wyobrazila takiego drewnianego ludzika, kukielke ruszajaca sie. Jak stoi dobrze, to stoi dobrze. Jak nozka stoi zle, to kolanko, bioderko, kregpslup, nawet ramiona sa zle i u naszych malenstw, ktore szybko rosna, to ma duze znaczenie. Dlatego lepiej reagowac od razu. Wiem, ze kiedys wystarczyl w niektorych przypadkach jakis bucik. Teraz nie mam zielonego pojecia. Lekarz bedzie wiedzial.

...tapatalk...

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Tak ja wiem. Tylko ze Blanka z dnia na dzien zaczela tak hm stawiac delikatnie nozke do srodka.
Eee jak to jest tak naprawde delikatnie to sama nie wiem...

...tapatalk...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 12:45   #2317
mycha_818
Zadomowienie
 
Avatar mycha_818
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 371
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Facebook zmobilizował mnie żeby się tu odezwać, może uda mi się ponownie wskoczyć na wasze tory 😉

Coś by trza napisać...😉
Indu gratulacje dla przyjaciółki!
Masija nigdy nie kupowałam takich butów i nie widziałam w ogóle takich.
Moje dziecko nie koślawi nóg, ale też chodzi non stop na palcach. Ortopeda powiedział, że to całkiem normalne i później jej minie, mamy się tym teraz nie przejmować.
Co do kubków 360 -u nas nie zdały rezultatu. Wprowadzałam jak Laura miała 9 miesięcy, potem 12 i 14 i nic. Ale teraz już od dwóch miesięcy pije sama z normalnego kubka albo szklanki i sytuacja sama się rozwiązała.
mycha_818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-16, 13:01   #2318
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A to tak w temacie stóp: wasze dzieci chodzą na palcach? Chodziły?
L. połowę czasu tak przechodzi. Z tego co czytałam niby ma czas do 3 lat ale myślę, czy nie umówić się do naszej reha.


I czy któraś z Was kupowała tego typu buty: http://slippersfamily.com/ ?

Chodzi. A ja myslalam ze to normalny etap i minie.
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 13:07   #2319
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A to tak w temacie stóp: wasze dzieci chodzą na palcach? Chodziły?
L. połowę czasu tak przechodzi. Z tego co czytałam niby ma czas do 3 lat ale myślę, czy nie umówić się do naszej reha.


I czy któraś z Was kupowała tego typu buty: http://slippersfamily.com/ ?
Jakis czas temu jak odkryla ze tam umie to miala gaze i tak kilka dni chodzila ale potem jej przeszlo teraz czasem jak sie wyglupia to chodzi na palcach
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 16:14   #2320
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Konrad nie, ale ja jak byłam mała to chodziłam tylko na palcach, wszystkie zdjęcia tez mam jak baletnica...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 17:31   #2321
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Lena nie chodzi na palcach ale blanka chodziła na palcach i do któregoś tam roku to takie normalne z tego co pamiętam.
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-16, 19:51   #2322
gapulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar gapulinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 357
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Marcelek czasami chodzi na palcach ale tylko krótka chwilę. Bardziej się popisuje.

Jestem po wizycie. Mala wazy 3400, rozwarcie 1,5 cm. Kolejna wizyta za tydzień w środę i jak do tego czasu nie urodzę to chce mnie mocno namawiać na 26.01 na wywołanie. No ja pier. Z moja asertywnościa juz widzę jak jadę za tydz w czwartek na rzeź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 19:59   #2323
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Dzięki za odp. Niby do 3 lat dziecko może tak chodzić. Ale u nas to przez pół dnia tak śmiga i sama nie wiem czy to zostawić
czy warto sprawdzić.
Pewnie i tak jak się mała urodzi to będę dzwoniła do naszej reha to przyjedzie i sprawdzi od razu L

Gapu ooo jest fest kobitka😁😂
Kurde ale co on tak ciśnie na wywoływanie? :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 20:08   #2324
gapulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar gapulinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 357
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dzięki za odp. Niby do 3 lat dziecko może tak chodzić. Ale u nas to przez pół dnia tak śmiga i sama nie wiem czy to zostawić
czy warto sprawdzić.
Pewnie i tak jak się mała urodzi to będę dzwoniła do naszej reha to przyjedzie i sprawdzi od razu L

Gapu ooo jest fest kobitka😁😂
Kurde ale co on tak ciśnie na wywoływanie? :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mnie to zastanawia. Czy szpital ma kasę większą za to czy jaki chuj, nie wiem. Do tego czasu może mnie już samo wziąć. Juz teraz mam takie bóle okresowe kilka razy dziennie. To chyba przepowiadacze ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 20:14   #2325
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Dlugo to trwa? Moze cos ja zabolalo tylko albo gdzies zobaczyla i nasladuje? Jak killa dni to ja bym z M poszla do lekqrza. Niestety stopki sa wazne. Jakbys sobie wyobrazila takiego drewnianego ludzika, kukielke ruszajaca sie. Jak stoi dobrze, to stoi dobrze. Jak nozka stoi zle, to kolanko, bioderko, kregpslup, nawet ramiona sa zle i u naszych malenstw, ktore szybko rosna, to ma duze znaczenie. Dlatego lepiej reagowac od razu. Wiem, ze kiedys wystarczyl w niektorych przypadkach jakis bucik. Teraz nie mam zielonego pojecia. Lekarz bedzie wiedzial.

...tapatalk...

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------


Eee jak to jest tak naprawde delikatnie to sama nie wiem...

...tapatalk...
Zadzwonie chyba do naszej rehabilitantki i zapytam. Powiem ci ze dopiero ostatnio zwrocilam na to uwage ze tak zaczela chodzic. Musze zobaczyc czy mam jakies filmiki gdzie to widac to wam wrzuce na fb.

Masija patryk chodzi ale tylko jak sie wyglupia.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 20:41   #2326
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
Marcelek czasami chodzi na palcach ale tylko krótka chwilę. Bardziej się popisuje.

Jestem po wizycie. Mala wazy 3400, rozwarcie 1,5 cm. Kolejna wizyta za tydzień w środę i jak do tego czasu nie urodzę to chce mnie mocno namawiać na 26.01 na wywołanie. No ja pier. Z moja asertywnościa juz widzę jak jadę za tydz w czwartek na rzeź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No właśnie co on Cie tak ciśnie o to wywoływanie. Nie daj sie. Twarda bądź ;-)
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 20:44   #2327
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
Tez mnie to zastanawia. Czy szpital ma kasę większą za to czy jaki chuj, nie wiem. Do tego czasu może mnie już samo wziąć. Juz teraz mam takie bóle okresowe kilka razy dziennie. To chyba przepowiadacze ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie też się kiedyś nad tym zastanawiałam jak mnie tak mój gin o to cisnal:/
Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Zadzwonie chyba do naszej rehabilitantki i zapytam. Powiem ci ze dopiero ostatnio zwrocilam na to uwage ze tak zaczela chodzic. Musze zobaczyc czy mam jakies filmiki gdzie to widac to wam wrzuce na fb.

Masija patryk chodzi ale tylko jak sie wyglupia.
Hm..to nie,u L to normalne.. przejdzie parę metrów na całych stopachva później na palcach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 20:50   #2328
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Nie mam filmiku zeby wam wrzucic na ktorym byloby widac jak chodzi musze nagrac.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 21:03   #2329
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Ale dlaczego chce wywolywac? Jest jakies zagrozenie? Wody cos nie teges? Bez powodu nie daj sie. Czym wywoluja? Cewnik foleya czy jakos tak to rzeznia, a na oxy boli. Tu w de przynajmniej tabletkami na wrzody wywoluja, rok mialam spokoj z zoladkiem

...tapatalk...
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-16, 21:05   #2330
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
Marcelek czasami chodzi na palcach ale tylko krótka chwilę. Bardziej się popisuje.

Jestem po wizycie. Mala wazy 3400, rozwarcie 1,5 cm. Kolejna wizyta za tydzień w środę i jak do tego czasu nie urodzę to chce mnie mocno namawiać na 26.01 na wywołanie. No ja pier. Z moja asertywnościa juz widzę jak jadę za tydz w czwartek na rzeź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za zje b. Az mi się ciśnienie podnioslo. Niech spada. Czekaj spokojnie na cudowne odejście wod.

Gapuuu ja właśnie ze względu na strach przed porodem czytam książkę na Ten temat. Niesamowite jest jakie podejście kobiety jest wazne. Bądź bojowo nastawiona, a będzie Ci dany szybki poród.
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 21:26   #2331
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
Marcelek czasami chodzi na palcach ale tylko krótka chwilę. Bardziej się popisuje.

Jestem po wizycie. Mala wazy 3400, rozwarcie 1,5 cm. Kolejna wizyta za tydzień w środę i jak do tego czasu nie urodzę to chce mnie mocno namawiać na 26.01 na wywołanie. No ja pier. Z moja asertywnościa juz widzę jak jadę za tydz w czwartek na rzeź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Masz większe rozwarcie niż ja w dzien porodu. Sorry, po 5 godzinach porodu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 23:42   #2332
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

- Z lovi 360 ciężko się pije, Domi pół dnia potrafi z tym kubkiem chodzić a wypić niewiele. Jak jej dałam to i starszy krzyczał o taki kubek, jak dostał to później prosił: mamusiu, tylko dla mnie bez tej zakretki. Kiedyś z niego pil, teraz już mu ciężko. Domi pije ze zwykłego kubka, albo slomke jej daję do kubka (albo pije albo robi bąbelki...), z bidonu rzadko teraz.
- Smoczka nie odstawiam bo nigdy nie było, Domi już nie ma potrzeby ciumkania niczego, pieluszek też nie przytulala nigdy, czasem pluszaka weźmie tylko

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak nauczyć picia przez słomkę :płacze: Olo za ciul nie ogarnia...nie i juz. Od x czasu mamy butelkę z smoczkiem niekapkiem z mam i to ciągle w użyciu plus ze szklanki bidonu. ..ale taka butla ze slomką byłaby wygodniejsza..ale on nie ogarnia nic a nic... jeść to i owszem łyżka widelcem a nawet już nożem i widelcem próbuje A słomki nie ogarnia...heh. U nas smoczek nigdy nie był w użyciu. .nie zaakceptowal żadnego wiec nie mam problemu odsmoczkowywania. ..
Wez picie, wodę w woreczek, włóż do niego slomke, dawaj dziecku i sciskaj żeby leciało, albo soczek w kartoniku, tak samo, sciskaj żeby trochę polecialo aż dziecko zalapie.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Masija - ale zmiana :-D

Marei - ja bym się nie zdecydowała ze względu na ilość zmian, ale ja z natury nie lubię zbyt wielu zmian

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Szuuu no wlasnie nie jaja

Aika dokładnie tj Marei napisała wolałabym elastyk chociaż wiem,ze w lecie może być za gorąco,bo nie dam rady na początku ze zwykła chusta.
próbowałam z L i to był koszmar. L wyje. Materiału w **uj, sama się uczę z Internetu wiazania, nie wiem czy nie za mocno nie za słabo zaciskam chuste..szlag mnie trafiałMiałam wiele podejść ale ewidentnie L nie był dzieckiem które libilo być tak noszone. W nosidle też nie lubiła

Marei eh faceci.. A Wy w ogóle nie planujecie wrócić do pl?

Co do chusty elastycznej to znowu czytałam ze niedlswiadczone osoby jpg źle wiązać,niedociagac itp. Na pewno umowie się z doradcą tylko ciekawe czybdam radę



Ja też mam kiepski dzień. Kolejna noc kiepska. Brzuch mnie boli. Dzisiaj miałam jakoś dziwny skurcz..:/ wszystko pozamykane na szczęście i nic się nie skraca ale brzuch boli coraz częściej.
L jest marudna okropnie.


Gapu żyjesz? Myślę non stop czy już nie urodzilas 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak masz w planach doradcę to raczej na tkana się nastawiaj. Ja motalam Domi od kiedy miała 2.5 tyg, najpierw w ciensza tkana, łatwiej było, z czasem kupiłam grubsza chuste.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 06:56   #2333
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Hej
Dziewczyny a jak wasze nowe wątki mamusiowe? Wkrecilyscie się?

Sprzedaliśmy w 2dni mieszkanie po babci i chyba będziemy próbować kupić ten dom o którym wam kiedyś pisałam, ale ciagle się waham i boje kredytu, ale znowu taka okazja może się nie powtorzyc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mehja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 07:04   #2334
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
Marcelek czasami chodzi na palcach ale tylko krótka chwilę. Bardziej się popisuje.

Jestem po wizycie. Mala wazy 3400, rozwarcie 1,5 cm. Kolejna wizyta za tydzień w środę i jak do tego czasu nie urodzę to chce mnie mocno namawiać na 26.01 na wywołanie. No ja pier. Z moja asertywnościa juz widzę jak jadę za tydz w czwartek na rzeź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Loo ładna waga

Ten gin jakiś dziwny, że tak ciśnie...
Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Co za zje b. Az mi się ciśnienie podnioslo. Niech spada. Czekaj spokojnie na cudowne odejście wod.

Gapuuu ja właśnie ze względu na strach przed porodem czytam książkę na Ten temat. Niesamowite jest jakie podejście kobiety jest wazne. Bądź bojowo nastawiona, a będzie Ci dany szybki poród.
A ja myślę że to prawda przynajmniej w dużej mierze
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 10:26   #2335
mycha_818
Zadomowienie
 
Avatar mycha_818
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 371
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Mehja ja nie piszę na nowym wątku. Ale tu też rzadko (chociaż wszystko raczej czytam) więc nie jestem miarodajna 😉😉
mycha_818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 11:11   #2336
gapulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar gapulinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 357
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
No właśnie też się kiedyś nad tym zastanawiałam jak mnie tak mój gin o to cisnal:/

Hm..to nie,u L to normalne.. przejdzie parę metrów na całych stopachva później na palcach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twój tez namawiał ? Dzisiaj gadaliśmy o tym z tz i stwierdzil ze szpital musi mieć chyba kasę sporą za to na chlopski rozum jadąc ze skurczami liczy się w szpitalu tylko poród a ze skierowaniem mają kasę bo wywołanie ekstra plus poród. Inaczej nie potrafię wytłumaczyć tego ciśnienia. Szkoda ze nie znam nikogo kogo mogłabym się zapytać bo strasznie mnie to ciekawi.
Ja tego 25 chyba nie pójdę wcale do niego. Kolejne 150zl pójdzie się rypac tylko po to żeby mi powiedział ze wszystko jest ok.

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Ale dlaczego chce wywolywac? Jest jakies zagrozenie? Wody cos nie teges? Bez powodu nie daj sie. Czym wywoluja? Cewnik foleya czy jakos tak to rzeznia, a na oxy boli. Tu w de przynajmniej tabletkami na wrzody wywoluja, rok mialam spokoj z zoladkiem

...tapatalk...
Wszystko jak najbardziej ok. Zaczynają od oxy z tego co wiem.
Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Co za zje b. Az mi się ciśnienie podnioslo. Niech spada. Czekaj spokojnie na cudowne odejście wod.

Gapuuu ja właśnie ze względu na strach przed porodem czytam książkę na Ten temat. Niesamowite jest jakie podejście kobiety jest wazne. Bądź bojowo nastawiona, a będzie Ci dany szybki poród.
A wiesz ze mi ten wielki stres który towarzyszył prawie całą ciążę minął? Teraz jestem ciekawa jak to będzie tym razem wyglądało.
Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Masz większe rozwarcie niż ja w dzien porodu. Sorry, po 5 godzinach porodu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak szybko zjawiłas się w szpitalu? Ja podczas przyjęcia miałam 4cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 11:15   #2337
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
Twój tez namawiał ? Dzisiaj gadaliśmy o tym z tz i stwierdzil ze szpital musi mieć chyba kasę sporą za to na chlopski rozum jadąc ze skurczami liczy się w szpitalu tylko poród a ze skierowaniem mają kasę bo wywołanie ekstra plus poród. Inaczej nie potrafię wytłumaczyć tego ciśnienia. Szkoda ze nie znam nikogo kogo mogłabym się zapytać bo strasznie mnie to ciekawi.
Ja tego 25 chyba nie pójdę wcale do niego. Kolejne 150zl pójdzie się rypac tylko po to żeby mi powiedział ze wszystko jest ok.



Wszystko jak najbardziej ok. Zaczynają od oxy z tego co wiem.

A wiesz ze mi ten wielki stres który towarzyszył prawie całą ciążę minął? Teraz jestem ciekawa jak to będzie tym razem wyglądało.

Tak szybko zjawiłas się w szpitalu? Ja podczas przyjęcia miałam 4cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdro. Ja drugim razem chce jechac duzo pozniej do szpitala. Poczekam az skurcze sie nasila. Chce kupic nawet pilke
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 12:02   #2338
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Monika pewnie tak będzie. Elastyczną może uda mi się skombinować. Zobaczę co powie doradczyni i jakie będą moje odczucia

mehja nie, w ogóle tam nie zaglądam. Odkąd mądre mamy waliły swoimi pięknymi wypowiedziami o których Wam napisałam na fb tak nie mam kompletnie ochoty tak wchodzić.

A co do domu to do kiedy macie się zdecydować?
Nie dziwię Ci się, sama boję się kredytu ale czasami nie ma chyba innej opcji..

gapu oj tak, miałam już wyznaczony termin. Tylko u mnie były mocne skurcze, rozwarcie i szyjka krótka. Ale założę się, że nawet jakby tak nie było to i tak by mnie namawiał na wywołanie.

On już teraz mi mówi, że pewnie będzie podobnie i 'położymy się wcześniej'...
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 13:09   #2339
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Gapu ja bym nie szla tego 25 jesli wszystko bedzie ok i bedziesz sie dobrze czuc to czekaj spokojnie na swoj termin. Wywalisz kase a za dwa dni samo cie wezmie a tak tylko sie nasluchasz o wywolaniu i naw☠☠☠☠iasz
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 13:20   #2340
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Mamusie czerwcowe 2015! :) część 13.

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Zazdro. Ja drugim razem chce jechac duzo pozniej do szpitala. Poczekam az skurcze sie nasila. Chce kupic nawet pilke

Ja piłkę kupiłam kilka tyg przed porodem i na niej skakałam i takie kolka robiłam. Jak sie poród zaczął i usiadłam to myslalam ze z bólu padnę. Nie dało sie na niej siedzieć.
Nie wiem czy to zasługa piłki i tych ćwiczeń przed ale poród szybko i łatwo przebiegł.

Edytowane przez Aika213
Czas edycji: 2017-01-17 o 13:23
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-06 21:31:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.