Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-21, 21:30   #2581
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja mam portfel ze złotymi okuciami. Korzystam non stop i nic się nie dzieje.
ja mam portfel furla ze zlotymi obiciami i tez ok. Z tym, ze skora safiano jest ciezkawa i mysle zeby przejsc na lv. Z mk mam selme i nawet sporo ostatnio uzywam a zlote dekoracje w zaskakujaco w dobrym stanie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 07:33   #2582
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Mi za to złoto schodzi z Hamiltona
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-28, 20:33   #2583
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mi za to złoto schodzi z Hamiltona
mój Hamilton bez wkładu w środku niespecjalnie się prezentuje,
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-28, 21:19   #2584
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Ja do swojego nie mam zastrzeżeń
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-28, 22:34   #2585
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny . zakupiłam właśnie sloana i nie wiem czy na zapas się martwię czy zupełnie nie potrzebnie. Zapięcie w nim przesuwa się do środka tylko z lewej strony , z prawej jest nieruchome.. czy tak powinno być czy oznacza to , ze jest zepsute?? Z góry dzięki za podpowiedz!Załącznik 7242211


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Az poszlam sprawdzic jak jest u mnie😉 W mojej bezowej tez przesuwa sie z jednej, wlasnie lewej strony, takze jest ok☺ Gratuluje zakupu, ja uwielbiam ta torebke 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 08:42   #2586
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez kleo111 Pokaż wiadomość
Az poszlam sprawdzic jak jest u mnie�� W mojej bezowej tez przesuwa sie z jednej, wlasnie lewej strony, takze jest ok Gratuluje zakupu, ja uwielbiam ta torebke ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tak samo

Tez uwielbiam Sloan
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-09-30 o 14:09
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 15:03   #2587
OlciaBur
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 14
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Miłośniczki MK, pomóżcie!

Myślę nad wyborem torebki Korsa i nie wiem kompletnie która lepiej przypasuje mi na nadchodzące zimne miesiące

Do wyboru mam tą kolorystykę xxx

Wiem, że to straszna bzdura, ale nie jestem w stanie wybrać. Pomożecie niezdecydowanej duszyczce?

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-05-28 o 17:22 Powód: reklama
OlciaBur jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-30, 07:02   #2588
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez OlciaBur Pokaż wiadomość
Miłośniczki MK, pomóżcie!

Myślę nad wyborem torebki Korsa i nie wiem kompletnie która lepiej przypasuje mi na nadchodzące zimne miesiące
xxx
Wiem, że to straszna bzdura, ale nie jestem w stanie wybrać. Pomożecie niezdecydowanej duszyczce?
Nie działa mi link do 1. Druga bardzo Ładna.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-05-28 o 17:22
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 16:57   #2589
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie działa mi link do 1. Druga bardzo Ładna.
Roznia sie kolorami, obie fajne😉 Wiem, pomoglam😂 To zalezy jakie kolory przewazaja w Twojej szafie, ja uwielbiam beze i brazy, wiec pewnie bralabym pierwsza, choc druga chyba bardziej mi sie podoba☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-02, 17:21   #2590
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Haha, mam Sloana od roku i dopiero teraz zauważyłam, że to zapięcie się przesuwa tylko z jednej strony Wizaż uczy
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 08:00   #2591
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Dziewczyny czarna Selma messenger szuka nowego, kochającego domku ;-)
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-05, 17:30   #2592
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Selmy dark khaki szukają nowego domu
-large używana
-medium messenger nowa



__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 06:52   #2593
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

I ja przepadłam po nocach sni mi sie ta torebka
No i w koncu nadeszla wyplata i szukalam swojego wymarzonego modelu - jet set crossbody w kolorku acorn.
Tylko, ze na macys z przesylka, wychodzi ponad 900 zl
A moj fundusz to 600. W sumie to nie musi byc acorn, tylko jakis jasny bezowy? Jasno brazowy?
Jak myslicie, gdzie bym mogla ja odnalezc? Ona naaapewno już za mna teskni
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 09:45   #2594
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
I ja przepadłam po nocach sni mi sie ta torebka
No i w koncu nadeszla wyplata i szukalam swojego wymarzonego modelu - jet set crossbody w kolorku acorn.
Tylko, ze na macys z przesylka, wychodzi ponad 900 zl
A moj fundusz to 600. W sumie to nie musi byc acorn, tylko jakis jasny bezowy? Jasno brazowy?
Jak myslicie, gdzie bym mogla ja odnalezc? Ona naaapewno już za mna teskni
Nie wiem jak teraz w salonach, widziałam latem torebkę w kolorze acorn Cena z przesyłką bardzo duża jak na jet set crossbody, u nas to chyba 780 bez promocji.
Ze zblizonych kolorów to moze bardziej brązowy luggage albo orange ( brudna, zgaszona pomarancza ). Przez internet na pewno w gomez są jet sety crossbody w kolorach, które wymieniłam, ale ten mniejszy rozmiar. Można jeszcze na stronie Korsa i w Chiarze sprawdzić.

A za mną chodzi plecak Rhea i większy i ten mini, ale wybór aktualnie jest słaby
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 09:57   #2595
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Haha, mam Sloana od roku i dopiero teraz zauważyłam, że to zapięcie się przesuwa tylko z jednej strony Wizaż uczy

Jak się sprawuje po roku użytkowania ? jak skora jej kondycja o to się martwię , ponieważ jest bardzo delikatna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 10:07   #2596
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Jak się sprawuje po roku użytkowania ? jak skora jej kondycja o to się martwię , ponieważ jest bardzo delikatna
Ja akurat mam małą wersję "dżinsową", więc nie mam tego zmartwienia Skórzanej nie wzięłam właśnie dlatego, że traktuję swoje torebki dość ostro a wiem, że w klasycznych Sloanach dziewczyny mają problem z wycieraniem się na rogach postawy.
Moja znajoma nabiła do Sloana nóżki.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 22:03   #2597
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Nie wiem jak teraz w salonach, widziałam latem torebkę w kolorze acorn Cena z przesyłką bardzo duża jak na jet set crossbody, u nas to chyba 780 bez promocji.
Ze zblizonych kolorów to moze bardziej brązowy luggage albo orange ( brudna, zgaszona pomarancza ). Przez internet na pewno w gomez są jet sety crossbody w kolorach, które wymieniłam, ale ten mniejszy rozmiar. Można jeszcze na stronie Korsa i w Chiarze sprawdzić.

A za mną chodzi plecak Rhea i większy i ten mini, ale wybór aktualnie jest słaby
Dziekuje za odpowiedz Ide szukać

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Kurczaki przejrzałam wszystko i ten luggage jest za ciemny jednak, a orange raczej nie w moim stylu
Oyster jest za jasny, idealny jest peanut i acorn.
Znalazlam na macys, na telefonie z wysylka wyszedł acorn za 900 iles A na kompie, juz info, ze nie wysyłają do pl
Moge zwiekszyc cene do 800, ale gdzie zamowic oryginalna i w tym kolorze buuuu moje zycie bez niej jest bez sensu Chciałabym już ją dotknąć i powąchać :P

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Aaaaa kupiłam! http://allegro.pl/nowosc-michael-kor...966341400.html
jak myslicie jest oryginalna?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 07:09   #2598
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Mam jedną torebkę od tej dziewczyny, nie mam jej nic do zarzucenia poza tym, że się POTWORNIE długo czeka.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 08:20   #2599
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz Ide szukać

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Kurczaki przejrzałam wszystko i ten luggage jest za ciemny jednak, a orange raczej nie w moim stylu
Oyster jest za jasny, idealny jest peanut i acorn.
Znalazlam na macys, na telefonie z wysylka wyszedł acorn za 900 iles A na kompie, juz info, ze nie wysyłają do pl
Moge zwiekszyc cene do 800, ale gdzie zamowic oryginalna i w tym kolorze buuuu moje zycie bez niej jest bez sensu Chciałabym już ją dotknąć i powąchać :P

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Aaaaa kupiłam! http://allegro.pl/nowosc-michael-kor...966341400.html
jak myslicie jest oryginalna?
Aaa, gratulacje ! Właśnie o oyster tez miałam pisać, ale on i cement to juz bardzo jasne beże. Piękny kolor, niech się dobrze nosi.

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Mam jedną torebkę od tej dziewczyny, nie mam jej nic do zarzucenia poza tym, że się POTWORNIE długo czeka.
Dobrze wiedzieć Ja raz jej zadałam pytanie o selmę ( chyba o to czy przesyłka jest ubezpieczona na wypadek zaginięcia/zniszczenia ) i do dziś nie mam odpowiedzi. Trochę się zraziłam. Ale wybór czasem ma naprawdę duży

__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-12, 08:25   #2600
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć Ja raz jej zadałam pytanie o selmę ( chyba o to czy przesyłka jest ubezpieczona na wypadek zaginięcia/zniszczenia ) i do dziś nie mam odpowiedzi. Trochę się zraziłam. Ale wybór czasem ma naprawdę duży
Jakiś czas temu pisała tu dziewczyna mająca kiepskie doświadczenia - torebka nie dotarła, tłumaczenia tej allegrowiczki też brzmiały tak sobie, ale kasę oddała bez problemu.

Ja napisałam do niej przez allegro, szukając torebki w innym niż wystawione przez nią kolorze, odpisywała z dużym opóźnieniem przez różnicę czasu i jak sądzę nawał innych pytań na mailu. Podała mi jakie ma, wystawiła tą którą chciałam, potem jak pytałam o losy paczki to sprawdzała (numeru przesyłki mi nie podała) i pisała na jakim etapie paczka była w danym momencie.

Ale to czekanie to mnie zabiło, nie wiem czy się zdecyduję ponownie, bo ja z tych, które jak się na coś napalą, to muszą mieć to NATYCHMIAST
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 11:37   #2601
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu pisała tu dziewczyna mająca kiepskie doświadczenia - torebka nie dotarła, tłumaczenia tej allegrowiczki też brzmiały tak sobie, ale kasę oddała bez problemu.

Ja napisałam do niej przez allegro, szukając torebki w innym niż wystawione przez nią kolorze, odpisywała z dużym opóźnieniem przez różnicę czasu i jak sądzę nawał innych pytań na mailu. Podała mi jakie ma, wystawiła tą którą chciałam, potem jak pytałam o losy paczki to sprawdzała (numeru przesyłki mi nie podała) i pisała na jakim etapie paczka była w danym momencie.

Ale to czekanie to mnie zabiło, nie wiem czy się zdecyduję ponownie, bo ja z tych, które jak się na coś napalą, to muszą mieć to NATYCHMIAST
Myślę, ze moze to moje pytanie było niewygodne, bo ja do niej pisałam jeszcze w sierpniu, więc już naprawdę dłuuugo czekam na odpowiedż
W ogóle jestem strasznie zniesmaczona, że ludzie wystawiający na allegro/olx Korsa nie odpowiadają na pytania dot. paragonu itd. Nie wiem, może interesowałam się podróbkami i stąd brak odpowiedzi, ale jednak dla mnie wyglądały na oryginały, inaczej bym się nimi nie zainteresowała ... Gdy sama niedawno sprzedawałam selmę to odpisywalam wyczerująco, dosyłałam co trzeba, a tutaj zadaję konkretne pytanie i albo cisza albo obietnica dosłania zdjęcia i koniec kontaktu

<zlamanie regulaminu>
__________________


Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-10-12 o 12:30 Powód: próba kupna - złamanie regulaminu
KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 14:16   #2602
kurkaogorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 105
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Dziewczyny, czy w Korsie przy reklamacji niezbędny jest papierowy paragon, jeśli przy zakupie zarejestrowali go w systemie?
Chciałabym jak najszybciej zanieść moją Selmę do reklamacji.

Torebka ma 6 miesięcy. Skóra zaczyna pękać na obszyciu zamka, a z rączek odłazi parę centymetrów tego gumowego zabezpieczenia brzegów skóry. Dzisiaj to zauważyłam
kurkaogorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 06:55   #2603
wykalacka
Zadomowienie
 
Avatar wykalacka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 616
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz Ide szukać

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Kurczaki przejrzałam wszystko i ten luggage jest za ciemny jednak, a orange raczej nie w moim stylu
Oyster jest za jasny, idealny jest peanut i acorn.
Znalazlam na macys, na telefonie z wysylka wyszedł acorn za 900 iles A na kompie, juz info, ze nie wysyłają do pl
Moge zwiekszyc cene do 800, ale gdzie zamowic oryginalna i w tym kolorze buuuu moje zycie bez niej jest bez sensu Chciałabym już ją dotknąć i powąchać :P

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Aaaaa kupiłam! http://allegro.pl/nowosc-michael-kor...966341400.html
jak myslicie jest oryginalna?
widzę żę już kupiłaś, a właśnie miałam pisać, ze jesli Ci się nie spieszy to pewnie kwestia czasu jak ten kolor będzie wszędzie dostępny, bo to nowość

Tu jest tej sprzedającej profil na insta: https://www.instagram.com/renesmeefashion/
wykalacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 07:05   #2604
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez wykalacka Pokaż wiadomość
widzę żę już kupiłaś, a właśnie miałam pisać, ze jesli Ci się nie spieszy to pewnie kwestia czasu jak ten kolor będzie wszędzie dostępny, bo to nowość

Tu jest tej sprzedającej profil na insta: https://www.instagram.com/renesmeefashion/
Nawet nie wiedzialam Jak do mnie dotrze to ją obfoce, jak madki dziecko na fb
Jestem teraz w Korsowej ciąży i oczekuje na poród
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 09:46   #2605
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez kurkaogorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w Korsie przy reklamacji niezbędny jest papierowy paragon, jeśli przy zakupie zarejestrowali go w systemie?
Chciałabym jak najszybciej zanieść moją Selmę do reklamacji.

Torebka ma 6 miesięcy. Skóra zaczyna pękać na obszyciu zamka, a z rączek odłazi parę centymetrów tego gumowego zabezpieczenia brzegów skóry. Dzisiaj to zauważyłam
Paragon nie jest jedynym dowodem zakupu, możesz się posiłkować czymś innym przy reklamacji .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 10:26   #2606
kurkaogorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 105
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Dzięki, zareklamowałam na podstawie potwierdzenia z karty. Strasznie jestem zirytowana, bo torebka kosztowała kupę kasy i to mocne przegięcie, że zaczyna się psuć po takim czasie. Powołałam się na rękojmię i oczekuję wymiany na nową albo zwrot kasy.

Takich pęknięć koło zamka jest kilka i powstają nowe ;/ Przez te 6 miesięcy miałam ją ze sobą może 10 razy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20171013_112932.jpg (66,4 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20171012_131352.jpg (54,7 KB, 84 załadowań)

Edytowane przez kurkaogorka
Czas edycji: 2017-10-13 o 10:38
kurkaogorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 11:05   #2607
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez kurkaogorka Pokaż wiadomość
Dzięki, zareklamowałam na podstawie potwierdzenia z karty. Strasznie jestem zirytowana, bo torebka kosztowała kupę kasy i to mocne przegięcie, że zaczyna się psuć po takim czasie. Powołałam się na rękojmię i oczekuję wymiany na nową albo zwrot kasy.

Takich pęknięć koło zamka jest kilka i powstają nowe ;/ Przez te 6 miesięcy miałam ją ze sobą może 10 razy.
Az mi sie nie chce uwierzyc, ze taki badziewny egzemplarz wypuścili Ja swoją selme miałam duzo dłuzej i kompletnie nic sie z nia nie działo.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 11:51   #2608
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FB_IMG_1507883599336.jpg (63,7 KB, 81 załadowań)
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A

Edytowane przez Czekoladowe_Serce
Czas edycji: 2017-10-13 o 15:48
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 12:44   #2609
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Az mi sie nie chce uwierzyc, ze taki badziewny egzemplarz wypuścili Ja swoją selme miałam duzo dłuzej i kompletnie nic sie z nia nie działo.
Ja też A wyjątkowo akurat selma jest przeze mnie mało szanowana

No, ale wszędzie zdarzają się buble

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kurkaogorka Pokaż wiadomość
Dzięki, zareklamowałam na podstawie potwierdzenia z karty. Strasznie jestem zirytowana, bo torebka kosztowała kupę kasy i to mocne przegięcie, że zaczyna się psuć po takim czasie. Powołałam się na rękojmię i oczekuję wymiany na nową albo zwrot kasy.

Takich pęknięć koło zamka jest kilka i powstają nowe ;/ Przez te 6 miesięcy miałam ją ze sobą może 10 razy.
Faktycznie, pasek wygląda fatalnie.
Trzymam kciuki za szybkie załatwienie sprawy.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 12:54   #2610
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Ja też A wyjątkowo akurat selma jest przeze mnie mało szanowana

No, ale wszędzie zdarzają się buble
Myślałam, ze saffiano przetrwa wszystko

Ale jak piszesz, to musiał sie trafic jakis bubel jak nic
Mam pare torebek mk i w tym nie saffiano ale zwykła skórę i to juz kilka lat i nic sie jej nie dzieje, nawet zarysowań nie ma
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-11 16:42:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.