problemowe paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-18, 15:00   #1
dmartita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 37

problemowe paznokcie


Jestem po kursie przedłużania paznokci i mam problem z jedną kolezanka która koniecznie chce założyć sobie tipsy na wesele, problem w tym że ona obgryzała pznokcie i jej palce nie wygladaja najlepiej.nie wiem jak to Wam opisać ale ma krótkie,wrastające paznokcie a na koncu palca ma takie zgrubienie ze skóry. Boję się że tipsy nie będą się trzymać takich paznokci a może się myle?
dmartita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 15:10   #2
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: problemowe panokcie

Zagdza się , tipsy nie będą sie prawdopobnie trzymać - dlatego takie paznokcie przedłuzamy na szablonie.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 15:13   #3
dmartita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 37
Dot.: problemowe panokcie

tak też myslałam.Niestety ja nie potrafię przedłużać na szblonie wiec polece jej kogoś innego.dzięki
dmartita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 16:41   #4
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: problemowe panokcie

To gdzie Ty ten kurs robiłaś? Wydaje mi sie, w dobrej firmie na ursie jest i szablon i tips.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 08:41   #5
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: problemowe panokcie

W dobych osrodkach szkoleniowych tak ale i sa kiepskie gdzie wybiera sie jedną metode (czeto własnie te kursy sa wybierane przez dzuiewczyny bo sa tanie). Niestety wiekszość wybiera na tipsie bo jest to łatwiejsze podczas gdy praktyczniej jest sie nauczyć na szablobnie. Wtrrzymałosc taka sama a to co daje sie zrobić na szablonie niezawsze wychodzi na tipsie.

Odpowiedz do pytania:
1. Na takich paznokciach da sie jak najbardziej przedłuzyć paznokcie. I powinny sie one trzymac z tym ze na pewno badą to paznokcie którkie. Tak naprawdę w przyadku paznokci obgryzionych i słabych (niepowinno sie odrazu rzucac ze soebie robie sztuczne no i bach 3 cemtymetrowe) poleca sie zrobić na poczatek przedłuzenie od wolnego brzego około 30-40% długosci płytki na której jest konstruowane przedłuzenie.
2. Nie ma znaczenia czy przedłuzenie bedzie zelowe czy akrylowe oba beda sie trzymac tak samo. I niewierzyc w zadne ploty dotyczace tego ze tylko zel lub akryl sie nadaje na takie paznokcie. nadają sie obie metody tak samo jak i ich kombinacje
3. Przedłuzenie poobgryzanych paznokcie wykonujemy przewaznie na szablonie. Paznokcie poobgryzane są czesto nierówne, mają rozne kształyty i dopasowac tipsa idealnie jest problem, tak samo jak i na takich paznokciach jest mało miejsca na przytwierdzenie tipsa. Dlatego przedłuzenia dokonuje sie na szablonie.

Jezeli uczyłas sie tylko na tipsie to lepiej wysłac kolezanke do stylistki która to potrafi robić bardzo dobrze na szablonie niz eksperymentowac przed slubem. Slub jest wielkim wydazeniem i lepiej by sie dziewczyna w tym dniu czuła pewna i wujatkowa a nie miała jakies drobne obawy ze coś bedzie nie tak.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 10:09   #6
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: problemowe panokcie

Eenax raczej nie masz racji
Jak chcesz tu przykleic tipsa?
Jak on sie moze trzymac na 2mm fragmecie pazura?



A na drugiej fotce przedwczorajsze ogryzki - na szablonie, calkiem fajnie wyszly.. NIeco zbyt długie ale to walnięta Szwedka , ktora pewnie tylko raz sobie przedłuzy - korzystając z naszych polskich , smiesznych cen
NIe mowiac o tych cyrkoniach - nawet jak dla mnie przegiecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1063_2.JPG (7,6 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM2112.JPG (93,8 KB, 68 załadowań)
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 10:47   #7
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: problemowe panokcie

Przeczytałam swoją wypowiedz jeszcze raz i ja w niej napisałam ze ogryzki robi sie na szablonie i ze tipsa niepolecam bo nie ma gdzie i jak do ogryzka przykleic.

Jedyna rzecz jaką mozna zakwestionowac to to ze napisałam ze nie lecimy słuzej niż 30-40% długości naturalnego paznokcia poza wolny brzeg.

Potrafią byc niektóre paznokcie tak zrzarte ze sie na nich nic nie da ale dziewczyna nie pisała nic o całkiem zjedzonych z zgryzionych.

Moze faktycznie sie gdzies pomyliłam to prosze o wskazanie gdzie to sie poprawię.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 21:26   #8
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: problemowe panokcie

Sorki, przewidziało mi się

Myslałam ,że w punkcie pierwszym piszesz o przedłużeniu na tipsie


Jak najbardziej masz racje
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 14:19   #9
dmartita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 37
Dot.: problemowe panokcie

Cytat:
Napisane przez Butterflynails
To gdzie Ty ten kurs robiłaś? Wydaje mi sie, w dobrej firmie na ursie jest i szablon i tips.
Kurs nie należał do najlepszych i teraz wybieram się do Euro Fashion na szkolenie.
dmartita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.