obrazy malowane igłą - haft malarski - akupiktura - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-13, 12:26   #121
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: obrazy malowane igłą - haft malarski - akupiktura

Dziewczyny niewiem czy ktoś tu zaglądnie ale spróbuję. Otóż nie mam zielonego pojęcia o hafcie, ale chcę zacząć interesuje mnie haft płaski i wstążeczkowy, i mam pytanie rozumiem jak przenieść na materiał jakieś małe pojedyncze wzory, ale mnie się marzy kiedyś tam zrobić takie cuda jak na tej stronie http://www.dicraft.co.za/blog/french-knot-rose/ i właśnie jak przenieść tak jakby cały obraz na płótno żeby go tylko "uzupełnić" haftem płaskim i wstążkowym.

I drugie pytanie z tej samej serii, wiem że są programy które przerabiają np. zdjęcie na schemat do haftu krzyżykowego ale co dalej drukuje go na papierze, ale jak tu go przenieść na kanwę??

Mam nadzieję ze rozumiecie
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 20:32   #122
yen22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: obrazy malowane igłą - haft malarski - akupiktura

Dawno nikt tutaj nie zaglądał. Chciałabym więcej dowiedzieć się na temat haftu malarskiego. Może ktoś mógłby podać tytuły pozycji dotyczących historii haftu. Byłabym wdzięczna. Szukam też warsztatów na ten temat, ewentualnie kogoś, kto mógłby pokazać podstawy. Mieszkam w okolicy Katowic.
Pozdrawiam

Edytowane przez yen22
Czas edycji: 2012-09-19 o 20:34
yen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.