Wasz Trener ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 04:45   #31
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez *jamajka*
heh nie nie, Wojtuś znany na wątku "Pół żartem pół serio.." gdzie zanudzam moje dziewczynki opowieściami o nim i jedna z nich tutaj to potwierdziła tylko
nie no ja tez potwierdzam dzieki opowiesciom czuje, jakbym Wojtka osobiscie znala
naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 12:38   #32
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wasz Trener ;)

Cytat:
Napisane przez *jamajka*
mój ma dziewczynę i to pracującą w klubie, więc yy muszę się pilnować no ale co ja poradzę, że my się tak lubimy nic

mój ciągle się śmieje i mnie rozśmiesza a najbardziej śmiać mi się chce na ćwiczeniu, co się leży, robi brzuszki, a nogi są rozkraczone w górze, jak przy porodzie albo czym innym i on sobie tak chodzi między tymi nogami i patrzy, no ja konam już wtedy
Ojjj znam to ćwiczenie Czasem mam wrażenie że oni tylko czekają az zaserwują nam taką pozycje i wtedy chodza jak na złość a Ty musisz wytrzymać
Taki drugi prawie najulubieńszy hehe Zawsze się ze mnie śmieje gdy się rąbne w krokach Bo zawsze mnie chwali a rzadko poucza, i czasem gdy się zamyślę to już mi się wszystko tak kiełbasi od liczby zrobionych układów że mogę się rąbnąć w krokach i nagle się ocknę to on prawie pokłada się ze śmiechu że wyglądam wtedy jak takie małe, nieporadne dziecię. Bezczel noo

A tak na serio to trzeba złożyć wielki hołd naszym trenerom Gdyby nie oni to już dawno miałabym porozrywane wszystkie mięsnie i ścięgna Nie wspominając o wczesniejszym ich zaniku i w ogóle bezkształtnym ciele Tyle cierpliwości ile oni wszyscy do nas mają to nie ma nikt (dobra, płacimy ale zdarzają sie tacy co to idą dalej z choreografią nawet gdy łapie 1/3 grupy). Poza tym po treningu zawsze znajda czas na indywidualne porady o co tylko chcesz zaqpyatać. No i podoba mi się to,że gdy jest ABT to pytają się na co większy nacisk kładziemy dzisiaj? I tak ogólnie
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:00   #33
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Wasz Trener ;)

ojjj tak cierpliwość oni mają na medal ehh
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 09:14   #34
weronikawroblewska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
Dot.: Wasz Trener ;)

witam,
moim trenerem jest pan Jarosław z Egobody. Cierpliwy, spokojny, wszystko po woli tłumaczy. Jestem z niego w pełni zadowolona .

Edytowane przez weronikawroblewska
Czas edycji: 2015-03-31 o 10:20
weronikawroblewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 10:14:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.