Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-28, 13:40   #1021
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Nie masz się co bać. W końcu to Twoje zdrowie i Twoje pieniądze na leczenie. Użyj kilku argumentów:
- dawka podana w ulotce
- powiedz że w wielu źródłach w internecie wyczytałaś o tej dawce minimalnej
- powiedz że zbyt droga jest kuracja aby ją powtarzać w razie gdyby dawka jednak okazała się za mała
- że wolisz nie ryzykować i wybrać tych kilka opakowan więcej
- jeśli masz wyniki krwi dobre to będzie kolejny argument do wydłużenia kuracji

Na razie tyle przychodzi mi do głowy.

P.S. Przesyłam Ci fragment ulotki Akne z dawkami.
azzis, jesteś wielka! dzięlkuję za ulotkę i argumenty hehe, których na pewno użyję
co do wyników krwi - wszystko w normie, ale LDL cholesterol i trójglicerydy są niebezpiecznie blisko normy. Pewnie je przekroczę niedługo, no ale trudno.... to chyba nie powód, żeby kurację przerwać, prawda?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 14:24   #1022
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
azzis, jesteś wielka! dzięlkuję za ulotkę i argumenty hehe, których na pewno użyję
co do wyników krwi - wszystko w normie, ale LDL cholesterol i trójglicerydy są niebezpiecznie blisko normy. Pewnie je przekroczę niedługo, no ale trudno.... to chyba nie powód, żeby kurację przerwać, prawda?
Ja też ostatnio miałam lekko przekroczone wyniki, ale to chyba normalne podczas brania Akne więc nie przejmuj się i leki przyjmuj dalej
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 17:32   #1023
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

ja mam bardzo wysoki cholesterol ale lekarz mówił, że po kuracji wróci do normy.... mam nadzieje...
Kurcze, dlaczego te grudki ciągle tkwią pod skórą ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 21:13   #1024
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
ja mam bardzo wysoki cholesterol ale lekarz mówił, że po kuracji wróci do normy.... mam nadzieje...
Kurcze, dlaczego te grudki ciągle tkwią pod skórą ?

Moja tez tak mowiła, że podczas kuracji to normalne że cholesterol wzrasta i po kuracji wróci do normy.

A. Wklejam fotki po kolejnych 3 miesiącach Wczesniej wklejałam z początku kuracji i po 3 miesiącach. Teraz od ostatnich 3 miesięcy do teraz

Jak pryszcze zeszły, to widać blizny i dziury
Ale jest super ))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lewa1.jpg (25,2 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prawa1.jpg (25,2 KB, 191 załadowań)
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 12:44   #1025
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

ładną buźkę masz azzis! przebarwienia masz podobne do mnie hehe
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 12:51   #1026
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
ładną buźkę masz azzis! przebarwienia masz podobne do mnie hehe
W porównaniu do początku to jest super, ale do ideału jej bardzo daleko

No, to teraz będziemy walczyć z przebarwieniami i bliznami...
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 13:32   #1027
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Azzis ślicznie Ci się wszystko goi!

Właśnie co do walki z przebarwieniami i bliznami...za kilka miesięcy pewnie będe miała wykonywane peelingi kwasowe u dermatologa, ale czy do tego czasu mogę stosować, np acne derm?? Kurację skonczyłam miesiąc temu.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 14:32   #1028
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

mila17 myślę, że możesz. Acne derm jest wg mnie stosunkowo łagodny.
Tylko nie używaj co codziennie, bo na pewno skóra jest jeszcze wrażliwa.
No i filtry
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 14:55   #1029
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

azzis dziękuję za odpowiedz

Czyli np. mogłabym używać go co drugi dzien na noc?

Właśnie filtrów się boję, mam SVR 100 i w sumie to nie wiem czy mnie kiedys zapchał czy nie, ale jak sobie pomyślę, ze zaskórniki miałyby powrócic to
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:10   #1030
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
azzis dziękuję za odpowiedz

Czyli np. mogłabym używać go co drugi dzien na noc?

Właśnie filtrów się boję, mam SVR 100 i w sumie to nie wiem czy mnie kiedys zapchał czy nie, ale jak sobie pomyślę, ze zaskórniki miałyby powrócic to
wg mnie mogłabyś. A lekasz nic nie mówił na ten temat?

Filtra musisz używać. A na zaskórniki polecam Effaclar K. Wcześniej go uzywałam i super wyczyścił wszelkie zaskórniki i pory na czole i wokół nosa. Tylko to kwas, wiec tez na noc i na poczatku uważnie, bo po retinoidach może podrażniać.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:15   #1031
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

A np.moj lekarz ma taka metode,ze po zakonczeniu kuracji Roa przez ok 1- 2 lata zaleca co noc lub co druga uzywac retinoidow zewnetrznych.
Ma to zapobiegać przed nawrotem zmian.
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 15:18   #1032
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Moja tez tak mowiła, że podczas kuracji to normalne że cholesterol wzrasta i po kuracji wróci do normy.

A. Wklejam fotki po kolejnych 3 miesiącach Wczesniej wklejałam z początku kuracji i po 3 miesiącach. Teraz od ostatnich 3 miesięcy do teraz

Jak pryszcze zeszły, to widać blizny i dziury
Ale jest super ))

Wyglądasz SUPER!!!!Tylko pozazdrościć. Ja niestety tak nie wyglądam, mimo że kończę piąty miesiąc. Dalej mam podskóre grudki, i wyskakują czerwone ropniaki. Najgorsze jest to że buzia przeważnie po myciu czy posmarowaniu jest strasznie czerwona I taka pozostaje. O bliznach nie wspominam
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:27   #1033
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Olinka23 Pokaż wiadomość
Wyglądasz SUPER!!!!Tylko pozazdrościć. Ja niestety tak nie wyglądam, mimo że kończę piąty miesiąc. Dalej mam podskóre grudki, i wyskakują czerwone ropniaki. Najgorsze jest to że buzia przeważnie po myciu czy posmarowaniu jest strasznie czerwona I taka pozostaje. O bliznach nie wspominam

Dziękuję
Nie martw się. Na pewno wszystko zniknie. Ja też mam problem z czerwoną buzią - nie zawsze, ale czasami po umyciu czy posmarowaniu kremem jest strasznie czerwona, głównie wieczorem. Na szczęście rano jest już normalna.

Olinka23, zmieniam lekarza Niestety Twoj lekarz przyjmuje w takich godzinach, że mi nie pasuje, ale przez przypadek znalazłam innego w innej przychodni (tylko nie wiem czy dobry ).
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:46   #1034
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Dziękuję
Nie martw się. Na pewno wszystko zniknie. Ja też mam problem z czerwoną buzią - nie zawsze, ale czasami po umyciu czy posmarowaniu kremem jest strasznie czerwona, głównie wieczorem. Na szczęście rano jest już normalna.

Olinka23, zmieniam lekarza Niestety Twoj lekarz przyjmuje w takich godzinach, że mi nie pasuje, ale przez przypadek znalazłam innego w innej przychodni (tylko nie wiem czy dobry ).
Ja przeważnie wyglądam jak buraczek W połączeniu z czerwonymi, ciągle wysychającymi ustami... Koszmar.

azzis niestety ona tylko tak przyjmuje Mam nadzieje ze Twój nowy lekarz dobrze Ce popraowdzi i nie będą mu przychodziły do głowy pomysły z kwasami ;-) Zresztą i tak wygladasz ślicznie

Mam pytanie z innej beczki, czy zdarza się Wam majstrować przy buzi? Tzn coś czasem przycisnąć, wycisnąć? Ja się czasem nie mogę powstrzymć jak widzę ogromną wielką bulę ((
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 16:09   #1035
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
wg mnie mogłabyś. A lekasz nic nie mówił na ten temat?

Filtra musisz używać. A na zaskórniki polecam Effaclar K. Wcześniej go uzywałam i super wyczyścił wszelkie zaskórniki i pory na czole i wokół nosa. Tylko to kwas, wiec tez na noc i na poczatku uważnie, bo po retinoidach może podrażniać.
Do dermatologa jadę w poniedziałek,razem z wynikami) Więc podpytam co i jak.

Co do zaskórników,to własnie ich teraz nie mam i niezmiernie mnie to cieszy, ogólnie tak czystej jak teraz cery nie miałam juz ho ho Chcę aby tak było jak najdłuzej dlatego postanowiłam 2 razy w tygodniu robic peeling i maseczki, ale własnie chciałam jeszcze lekki kwasik

Tylko własnie problem tkwi w tym filtrze, boje się, ze mogłby mi pozapychac pory.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 16:23   #1036
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Olinka23 Pokaż wiadomość
Ja przeważnie wyglądam jak buraczek W połączeniu z czerwonymi, ciągle wysychającymi ustami... Koszmar.

azzis niestety ona tylko tak przyjmuje Mam nadzieje ze Twój nowy lekarz dobrze Ce popraowdzi i nie będą mu przychodziły do głowy pomysły z kwasami ;-) Zresztą i tak wygladasz ślicznie

Mam pytanie z innej beczki, czy zdarza się Wam majstrować przy buzi? Tzn coś czasem przycisnąć, wycisnąć? Ja się czasem nie mogę powstrzymć jak widzę ogromną wielką bulę ((
Musisz usta nawilżać cały czas. Mi też bardzo wysychają, ale nie mam czerwonych, jak mam posmarowane to są normalnego różowego koloru.
Może używasz do mycia podrażniającego żelu? Ja używam dla dzieci z Rossmanna i jest super

Ja również mam nadzieję, że nowa lekarka okaże się lepasza od tej obecnej. I mam nadzieję, że zna się na leczeniu retinoidami i że utrzyma kurację tak, jak sobie zaplanowałam

Mi ostatnio (pierwszy raz od kilku miesięcy) wyskoczył jeden ropny syf, to nie mogłam się powstrzymać od wyciśnięcia Ale wycisnęłam dopiero po tym jak maść neomycynowa wyciągnęla wszystko do wierzchu - tak żeby nie masakrować jeszcze bradziej buzi.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:02   #1037
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Moja tez tak mowiła, że podczas kuracji to normalne że cholesterol wzrasta i po kuracji wróci do normy.

A. Wklejam fotki po kolejnych 3 miesiącach Wczesniej wklejałam z początku kuracji i po 3 miesiącach. Teraz od ostatnich 3 miesięcy do teraz

Jak pryszcze zeszły, to widać blizny i dziury
Ale jest super ))
u mnie jest dokładnie tak samo: zero pryszzcy ale takie same blizny i dziurki
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 10:34   #1038
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Musisz usta nawilżać cały czas. Mi też bardzo wysychają, ale nie mam czerwonych, jak mam posmarowane to są normalnego różowego koloru.
Może używasz do mycia podrażniającego żelu? Ja używam dla dzieci z Rossmanna i jest super

Ja również mam nadzieję, że nowa lekarka okaże się lepasza od tej obecnej. I mam nadzieję, że zna się na leczeniu retinoidami i że utrzyma kurację tak, jak sobie zaplanowałam

Mi ostatnio (pierwszy raz od kilku miesięcy) wyskoczył jeden ropny syf, to nie mogłam się powstrzymać od wyciśnięcia Ale wycisnęłam dopiero po tym jak maść neomycynowa wyciągnęla wszystko do wierzchu - tak żeby nie masakrować jeszcze bradziej buzi.
Do mycia twarzy stosuje żel Vichy do skóry tłustej z niedoskonałościami? Myślisz że jest zbyt mocny? Hm... jutro lece do Rossmanna

Moje usta czy je posmaruje czy nie i tak są czerwone. Gdybym lubiła się w czerwonej pomadce, nie musiałabym się malować ;-) a tak wszelkimi sposobami staram się doprowadzić je do normalnego różowego koloru

Dziś rano obudziłam się z 3 czerwonymi pryszczami - gulami. W środku pewnie coś siedzi, ale na zewnątrz nic nie widać I co tu teraz zrobić Z dościwadczenia wiem że jak się majstruje przy buzi to zostają czerwone placki, ale z drugiej strony nie wiem ile i czy się to zagoi samoistnie .Tak o wsiąknie? 12 kwietnia idę na wesele do koleżanki, będę świadkiem i nie chciałabym straszyć gości
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 11:21   #1039
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Olinka23 Pokaż wiadomość
Do mycia twarzy stosuje żel Vichy do skóry tłustej z niedoskonałościami? Myślisz że jest zbyt mocny? Hm... jutro lece do Rossmanna

Nie wiem jak Ty, ale ja już od dawna nie mam tłustej skóry Może Vichy Ci nie służy? Spróbuj jakiegoś specyfiku do cery wrażliwej. Ja teraz używam tylko tego żelu z Rossmanna. Juz trzecie opakowanie kończę
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13945 &recenzja=178359

Moje usta czy je posmaruje czy nie i tak są czerwone. Gdybym lubiła się w czerwonej pomadce, nie musiałabym się malować ;-) a tak wszelkimi sposobami staram się doprowadzić je do normalnego różowego koloru

Dziś rano obudziłam się z 3 czerwonymi pryszczami - gulami. W środku pewnie coś siedzi, ale na zewnątrz nic nie widać I co tu teraz zrobić Z dościwadczenia wiem że jak się majstruje przy buzi to zostają czerwone placki, ale z drugiej strony nie wiem ile i czy się to zagoi samoistnie .Tak o wsiąknie? 12 kwietnia idę na wesele do koleżanki, będę świadkiem i nie chciałabym straszyć gości
Ja na takie niespodzianki używam Neomycyny. Fajnie szybko wyciąga do wierzchu syfy i wszystko szybciej znika. Kup ją sobie. Maść kosztuje ok. 6zł. Można ją kupic w aptekach bez recepty, ale wiem że w niektórych żądają recepty na nią - chyba dlatego że jest z antybiotykiem.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 12:58   #1040
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Ja na takie niespodzianki używam Neomycyny. Fajnie szybko wyciąga do wierzchu syfy i wszystko szybciej znika. Kup ją sobie. Maść kosztuje ok. 6zł. Można ją kupic w aptekach bez recepty, ale wiem że w niektórych żądają recepty na nią - chyba dlatego że jest z antybiotykiem.
Fakt, nie pomyślałam Ja nadal czuje sie na etapie tłustej skóry
Od jutra zmieniam żel
Kiedyś smarowałam się Tormentiolem lub Maścią Ichtiolową i wyłaziły. Tyle tylko że trzeba z tym trochę pochodzić...
Zobaczymym... mam nadzieję że wyją :P
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 14:15   #1041
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Olinka, ale spróbuj żelu Ziaja Calma (taki biało-niebieski) - ja używam prawie od roku i bardzo sobie chwalę
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 08:51   #1042
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Dziękuje
A tak na podsumowanie mojego piątego miesiąca leczenie Akne - fotki
Nie są zbyt ostre bo robione z kamerki, ale to o co mi chodziło, jest widoczne...
Uciekam zaraz do lekarza, zobaczymym co mi powie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lewa2.jpg (6,5 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prawa.jpg (7,1 KB, 130 załadowań)
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 10:41   #1043
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Olinka23 Pokaż wiadomość
Dziękuje
A tak na podsumowanie mojego piątego miesiąca leczenie Akne - fotki
Nie są zbyt ostre bo robione z kamerki, ale to o co mi chodziło, jest widoczne...
Uciekam zaraz do lekarza, zobaczymym co mi powie

Założę się, że jest lepiej jak na początku. Może u Ciebie to wszystko musi dłużej potrwać? Na pewno wszystko zniknie

Napisz jak tam po wizycie
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 12:38   #1044
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Założę się, że jest lepiej jak na początku. Może u Ciebie to wszystko musi dłużej potrwać? Na pewno wszystko zniknie

Napisz jak tam po wizycie
Eh...zrobiło się zamieszanie u lekarza bo okazało się że ktoś miły mnie nie zarejstrował , więc poprosiłam tylko o receptę i idę w przyszłym tygodniu na konkretną już kontrolę
Przy okazji poszłam do apteki po próbkę Dermablendu
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 12:50   #1045
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Olinka23 Pokaż wiadomość
Eh...zrobiło się zamieszanie u lekarza bo okazało się że ktoś miły mnie nie zarejstrował , więc poprosiłam tylko o receptę i idę w przyszłym tygodniu na konkretną już kontrolę
Przy okazji poszłam do apteki po próbkę Dermablendu
Asz te wredne babaska Ale dobrze, że masz receptę.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 16:20   #1046
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

ah, wy to macie szczęście - ja nie znalazłam tu apteki, gdzie daliby mi próbkę Dermablendu :| Olinka, wiem, że pewnie już to pisałaś, ale tu każda z nas to ciagle piszę i już się gupię - jakie dawki w trakcie tych 5 miesiecy przyjmowalaś?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:16   #1047
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

azzis niestety, jak to zwykle nasza polska służba zdrowia

Limonatka sama się w tym wszystkim gubię ;-) U mnie wygląda to tak:
1 miesiąc 2x10mg
2-3 miesiąc 2x20mg
4-5 miesiąc 50mg (20mg,10mg,20mg)
i dalej...? jeszcze nie wiadomo, okaze się w przyszły czwartek
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:55   #1048
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

wydaje mi się, że dość słabe dawki brałaś....może za słabe, dlatego tak długo czekasz na lepsze efekty?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 23:04   #1049
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że dość słabe dawki brałaś....może za słabe, dlatego tak długo czekasz na lepsze efekty?
A mi sie wydaje ze wcale nie słabe.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem,ze Olinka brała pierwszego miesiaca 20mg dziennie,potem przez dwa 40 i teraz 50.
Moim zdaniem to duze dawki.ja przez 2,5 miesiaca brałam 40 a tak to cały czas 20...
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 06:50   #1050
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ja też uważam, że wcale te dawki Olinki23 nie były i nie są małe. Uważam, że dawka którą bierzesz teraz - 50mg, to bardzo dużo (a nawet 40mg to nie mało ).

Ja biorę znacznie mniejsze dawki, a efekty widziałam już po 2 tyg. Ale widać to sprawa indywidualna komu jaka dawka pomoże.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.