Kosmetyki mineralne SILKNATURALS - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 18:53   #871
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Nie, no co Ty
Nie ruszam Waszych rzeczy
E tam bez przesady,powąchać mogłaś
To w takim razie jak dostanę paczuszkę to dam znać jak pachną
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 15:20   #872
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
E tam bez przesady,powąchać mogłaś
To w takim razie jak dostanę paczuszkę to dam znać jak pachną
Ciesz się że nie wąchałaś
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 16:42   #873
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziewczyny próbowała któraś z Was bazy pod cienie Silk Naturals?
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 19:27   #874
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dziewczyny próbowała któraś z Was bazy pod cienie Silk Naturals?
Ja nie miałam, ale widziałam tę recenzję http://www.youtube.com/watch?v=3ZfbFWXi_mU i sobie darowałam
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 20:14   #875
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja nie miałam, ale widziałam tę recenzję http://www.youtube.com/watch?v=3ZfbFWXi_mU i sobie darowałam
Dziękuję
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 13:09   #876
wurpdaborbuko
Raczkowanie
 
Avatar wurpdaborbuko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

przybyło mi parę rzeczy
w końcu rozcieńczyłam sobie podkład- niech to będzie przestroga dla wszystkich merdających podkład SN- wsypujcie pigmenty w ilości bardzo znikomej. ja mam aktualnie niekończący się zapas zbyt ciemnej mieszanki. i rzecz jasna- jeśli rozcieńczacie, to dosypujcie podkład DO bazy, a nie bazę do nieudanej mieszanki.
ja w swojej głupocie straciłam połowę drugiej zamówionej bazy, nie stosując się do tej zasady.
teraz posiadam zapas do rozcieńczenia i trochę dobrego podkładu. na szczęście ten jest bardzo wydajny- mimo, że jest go mało, to jakoś się nie kończy. to pocieszające.
używam formuły medium- ale teraz sprawię sobie heavy. generalnie- same plusy: twarz mniej się błyszczy, pory są mniej widoczne, wyglądam naturalnie i fajnie.

wyskakują mi niestety dziwne rzeczy na twarzy, może to to oczyszczanie się skóry. mam nadzieję, że to minie szybko.

zielony korektor w proszku- kryje za słabo jak na mój gust, ale całkiem fajnie sprawdza się jako baza pod podkład, położony na większą część twarzy. jakoś nie wyobrażam go w roli korektora punktowego- kremowy byłby chyba lepszy.

jestem fanką róży SN. lady, flirt, stardust, stellar- piękne.
wurpdaborbuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:25   #877
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ja ostatnio bardzo polubiłam podkłady SilkNaturals Testowałam medium coverage, vegan ivory i original ivory i to ten ostatni najbardziej przypadł mi do gustu. Kryje lekko (zgodnie z opisem), ale mi akurat o taki efekt chodziło Początkowo obawiałam się tego całego samodzielnego mieszania, ale okazało się to bardzo proste. Teraz uważam taką formę podkładu za zaletę - można sobie dokładnie dobrać jasność i odcień podkładu (co było moim problemem, gdy używałam Meow). Co więcej, podkład wygląda naturalnie, dobrze się trzyma, nie waży, nie świecę się po nim bardziej niż przy Meow, a mam wrażenie że mniej od Meow wysusza (chociaż nawilżenie twarzy zależy od różnych czynników, nawet nie jestem pewna czy to Meow mnie wysuszał, czy primer czy jeszcze coś innego). No i mi nic po nim nie wyskoczyło
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 21:35   #878
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Moja ulubioną formułą też jest Original. Ostatnio testowałam również najnowszą, czyli All Purpose. Krycie ma pośrednie między Original a Medium, zbliżone chyba do krycia Vegan, jest jednak mniej od nich wysuszająca. Nie próbowałam jeszcze nakładać jej na mokro (takie jest główne przeznaczenie tej formuły), ale na sucho sprawdza się wyśmienicie. Są dni, kiedy bardziej ją lubię od Original. Chyba spróbuję mieszanki obu formuł (All Purpose i Original), może okaże się moim ideałem.
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 07:02   #879
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Walentynkowa kolekcja jest już na stronie
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 16:10   #880
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Jestem bardzo zadowolona z ostatnich nabytków(Adusiadu)
-masełko do ciała cytrusowo-imbirowe
-pomadka pilęgnacyjna spicy citrus
-odżywka do rzęs eye conditioning-opiszę po miesiącu używania
-nawilżacz do twarzy z Q10-chyba też się polubimy choć zapach ma straszny
W weekend może cyknę fotki
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 17:51   #881
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

pare dni temu dotarło do mnie zamowienie z SN
mam pytanko do dziewczyn ktore uzywały serum Green Tea&aloe,
po 1 użyciu wyskoczyło mi na buzce pare bolacych krostek. Martwie sie ze moze to serum tak na mnie wpłyneło, nie chce probowac ponownie przed weekendem.
Czy macie podobne doswiadczenia? czy tez macie po serum mocno sciagnieta buzke?
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 17:59   #882
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez paooolka23 Pokaż wiadomość
pare dni temu dotarło do mnie zamowienie z SN
mam pytanko do dziewczyn ktore uzywały serum Green Tea&aloe,
po 1 użyciu wyskoczyło mi na buzce pare bolacych krostek. Martwie sie ze moze to serum tak na mnie wpłyneło, nie chce probowac ponownie przed weekendem.
Czy macie podobne doswiadczenia? czy tez macie po serum mocno sciagnieta buzke?
Odstaw i po jakimś czasie znów spróbuj jak cie wysypie to masz wizowajcę.
Jezeli chodzi o serum to właściwie jest to kosmetyk pod krem,ja mam dosć tłustą skórę ale samo serum mogę używac sporadycznie bo cera zaczyna tracić jakby barierę ochronną.Ja lubie dodawać 1-2 krople ulubionego olejku do porcji serum i używam co 2 dzień.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:05   #883
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

ja mam bardzo sciagnieta, ale nic mi nie wyskakuje...
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 21:11   #884
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

mnie też nic się złego nie działo po tym serum, a przy mojej tłustej-odwodnionej skórze nie było wystarczającym nawilżaczem, ściagało mnie trochę.

EmiloDz78, możesz coś więcej powiedzieć o tym sztyfcie do ust? Jaką ma konsystencję, zostawia jakąć wartwę? Da rade nawilżyć permanentnie wysuszone usta? Ostatnio skusiłam się na YesToCarrots które miały być niezłe ale dla mnie za słabe na zimę Bazują na oleju kokosowym który niestety po chwili wsiąka i tyle z ochrony :/. Szukam czegoś bardziej otulającego skórę warg. Black label jest super ale są malutkie. Te ochronne wyglądają mi na większe.
Dziewczyny czy któraś z Was używała pomadki z linii vegańskiej w kolorze xxx? To taki nude beż. Jaki ma stopień jasności i właściwości na ustach (ewentualne pielęgnacyjne, trwałość w porównaniu do zwykłych slickerów)? Ponoć te wegańskie sztyfty mogą wysuszać a tego chcę uniknąć
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 22:09   #885
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
mnie też nic się złego nie działo po tym serum, a przy mojej tłustej-odwodnionej skórze nie było wystarczającym nawilżaczem, ściagało mnie trochę.

EmiloDz78, możesz coś więcej powiedzieć o tym sztyfcie do ust? Jaką ma konsystencję, zostawia jakąć wartwę? Da rade nawilżyć permanentnie wysuszone usta? Ostatnio skusiłam się na YesToCarrots które miały być niezłe ale dla mnie za słabe na zimę Bazują na oleju kokosowym który niestety po chwili wsiąka i tyle z ochrony :/. Szukam czegoś bardziej otulającego skórę warg. Black label jest super ale są malutkie. Te ochronne wyglądają mi na większe.
Dziewczyny czy któraś z Was używała pomadki z linii vegańskiej w kolorze xxx? To taki nude beż. Jaki ma stopień jasności i właściwości na ustach (ewentualne pielęgnacyjne, trwałość w porównaniu do zwykłych slickerów)? Ponoć te wegańskie sztyfty mogą wysuszać a tego chcę uniknąć
Niedawno widziałam na YT filmik, gdzie dziewczyna pokazywała tą pomadkę... Może znajdę to wkleję

EDIT:
http://www.youtube.com/watch?v=mbn1mJ6hIuA

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-02-02 o 22:10
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 22:18   #886
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Może mi ktoś wytłumaczyć tak łopatologicznie czym się różnią od siebie produkty z zakładki "Serums" od "Moisturizers"? Które z nich ma silniejsze działanie? Stosuje się je codziennie? Przykładowo czy taki Jojoba Moisturizer może zastąpić krem? I np. umyć twarz olejkiem z BU, spryskać hydrolatem i wysmarować Jojobą to wystarczy? Właśnie obmyślam swoją pielęgnację Doszła do mnie paczuszka z BU i z Joppy mam trochę pielęgnacji i z SN trochę więcej i kombinuję jak to rozplanować
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:27   #887
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Serum są takie wodniste, miałam styczność z trzema i każdy taki był, kolory miały bezbarwne, niektóre leciutko żółtawe. Moisturizers to są kremy właśnie (mam raspberry i jest bardzo lekki, więc komuś z suchą skórą pewnie nie wystarczy-ja mam mieszaną i też daję tylko po domu, bo na dwór za słaby). Jojoby nie próbowałam, ale mam ją na swojej liście, kiedyś na pewno kupię próbkę
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 13:11   #888
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

dokładnie, mi raspberry nie wystarcza, potrzebuje wiekszego nawilżenia i natłuszczenia, szczegolnie teraz w okresie zimowym.
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 13:55   #889
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Mam pytanie do Dziewczyn bardziej orientujących się w produktach SN, co mozecie powiedzieć o ich rozświetlaczach trwałe są? A dokładniej chodzi mi o Angela i Cherub, jakiej one są na żywo kolorystyki, ktoś widział? Bo szukam czegoś zimnego, bez żadnych złotych drobinek. Który byście mi poleciły? Angel wg opisów jest chłodny, ale na stronie wygląda na ciepły, to już nie wiem.
Chciałam od razu kupić cały bez bawienie się w sample, bo doszłam do wniosku, że na sample brane w ciemno wydaję za duzo, zwłaszcza, że dochodzi też koszt ponownej wysyłki, jeśli już coś z tych sampli wybiorę.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 14:15   #890
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Dziewczyn bardziej orientujących się w produktach SN, co mozecie powiedzieć o ich rozświetlaczach trwałe są? A dokładniej chodzi mi o Angela i Cherub, jakiej one są na żywo kolorystyki, ktoś widział? Bo szukam czegoś zimnego, bez żadnych złotych drobinek. Który byście mi poleciły? Angel wg opisów jest chłodny, ale na stronie wygląda na ciepły, to już nie wiem.
Chciałam od razu kupić cały bez bawienie się w sample, bo doszłam do wniosku, że na sample brane w ciemno wydaję za duzo, zwłaszcza, że dochodzi też koszt ponownej wysyłki, jeśli już coś z tych sampli wybiorę.
Odzywa się właścicielka Angela Uwielbiam go Tak, on jest chłodny. Daje na mnie srebrny błysk (b. podobny do sparkle beige z EDM). Drobinek na skórze w nim nie widzę, widzę błysk. Ja swój po długiej męce przesypałam do innego, większego pojemniczka, gdzie mogę nabierać go z nakrętki... Tamto SN-owskie jest za małe i pędzel mi się nie mieści w nakrętce (a mam mały), przez co nieraz nabierałam za dużo i musiałam zostawiać go na ręce. Może już je zmienili, bo ja swój kupowałam ze 2 lata temu, chociaż wątpię...

Aha i dodam, że na zdjęciach Silk Naturals jest bardzo mylnie zobrazowany...Wygląda na jasne złoto.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-02-05 o 14:18
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 14:24   #891
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;24871982]Odzywa się właścicielka Angela Uwielbiam go Tak, on jest chłodny. Daje na mnie srebrny błysk (b. podobny do sparkle beige z EDM). Drobinek na skórze w nim nie widzę, widzę błysk. Ja swój po długiej męce przesypałam do innego, większego pojemniczka, gdzie mogę nabierać go z nakrętki... Tamto SN-owskie jest za małe i pędzel mi się nie mieści w nakrętce (a mam mały), przez co nieraz nabierałam za dużo i musiałam zostawiać go na ręce. Może już je zmienili, bo ja swój kupowałam ze 2 lata temu, chociaż wątpię...

Aha i dodam, że na zdjęciach Silk Naturals jest bardzo mylnie zobrazowany...Wygląda na jasne złoto.[/QUOTE]

No to jak tylko będzie organizowane zbiorowe to go biorę, bo o co piszesz brzmi baaardzo zachęcająco
Dziękuję za odpowiedz
Ja już zaczynałam myśleć, że mam omamy wzrokowe, bo czytam, że on chłodny, a na foto widzę złotko.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 14:57   #892
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;24811465]Niedawno widziałam na YT filmik, gdzie dziewczyna pokazywała tą pomadkę... Może znajdę to wkleję

EDIT:
http://www.youtube.com/watch?v=mbn1mJ6hIuA[/QUOTE]

Dzięki za podpowiedź! Własnie po obejrzeniu tego filmika zainteresował mnie ten kolorek, jakoś ostatnio pierwszy raz w życiu naszło mnie na jasne, cieliste pomadki a że tego typu kolory w odcieniu różowym wygladają na mnie koszmarnie, stąd moje pytanie, bo ten ponoć jest bardzo neutralny.
Czyli podbijam pytanie - ma ktoś pomadkę XXX i mógły krótko opisać jej odcień i konsystencje?
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 00:10   #893
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Dziewczyn bardziej orientujących się w produktach SN, co mozecie powiedzieć o ich rozświetlaczach trwałe są? A dokładniej chodzi mi o Angela i Cherub, jakiej one są na żywo kolorystyki, ktoś widział? Bo szukam czegoś zimnego, bez żadnych złotych drobinek. Który byście mi poleciły? Angel wg opisów jest chłodny, ale na stronie wygląda na ciepły, to już nie wiem.
Chciałam od razu kupić cały bez bawienie się w sample, bo doszłam do wniosku, że na sample brane w ciemno wydaję za duzo, zwłaszcza, że dochodzi też koszt ponownej wysyłki, jeśli już coś z tych sampli wybiorę.
Angel'a pokazywałam m.in TUTAJ . Jest srebrzystym rozświetlaczem, raczej w kierunku bieli (choć złamanej, nie czystej) niż w kierunku złotawym.
Choć ja osobiście zdecydowanie bardziej wolę Cheruba. Byłam pewna, że pokazywałam go na blogu, ale wyszukiwarka mi nie znajduje, więc postaram się jutro wstawić porównanie na blogu tych dwóch rozświetlaczy : Cherub vs. Angel
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 08:07   #894
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Angel'a pokazywałam m.in TUTAJ . Jest srebrzystym rozświetlaczem, raczej w kierunku bieli (choć złamanej, nie czystej) niż w kierunku złotawym.
Choć ja osobiście zdecydowanie bardziej wolę Cheruba. Byłam pewna, że pokazywałam go na blogu, ale wyszukiwarka mi nie znajduje, więc postaram się jutro wstawić porównanie na blogu tych dwóch rozświetlaczy : Cherub vs. Angel
Wielkie dzięki
Na Twoich zdjęciach Angel wygląda fajnie, czegoś takiego właśnie szukam.
Bardzo chętnie zobaczę porównanie ich
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 09:08   #895
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

piekne porownanie
cherub musi byc moj
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:38   #896
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Właśnie złożyłam zamówienie i ostatecznie kupiłam oba , a co tam będę sobie żałowała

Muszę się jednak poskarżyć, że mimo iż po raz pierwszy składałam zamówienie to kod friend nie działał, był komunikat "Coupon Redemption", niby te 5% to nie dużo, no ale zawsze...
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 08:54   #897
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

ja dalej robie proby z serum green tea&aloe i niestety chyba sie nie polubimy
moja skóra wyglada po nim jak poparzona, wczoraj zmieszałam kropelke z olejem i efekt taki sam. mimo nalozenia kremu nawilzajacego a pozniej czegos tłusciejszego efekt sie utrzymuje
no coz chyba serum trafi na wymianke
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 15:07   #898
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Hej dziewczyny

Właśnie się zastanawiam nad zamówieniem z SN, i interesuje mnie puder Tempt Tryst- Golden Perfecting Powder.

Czy któraś z was może go używała ? Jak się sprawował?

Ja obecnie używam pudru z Lumiere Veena Silk Veil, może któraś z was ma porównanie?

z góry dzięki za wszelkie informacje
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 07:53   #899
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Właśnie się zastanawiam nad zamówieniem z SN, i interesuje mnie puder Tempt Tryst- Golden Perfecting Powder.

Czy któraś z was może go używała ? Jak się sprawował?

Ja obecnie używam pudru z Lumiere Veena Silk Veil, może któraś z was ma porównanie?

z góry dzięki za wszelkie informacje
Ja zamówiłam go jako próbkę,niestety jeszcze nie używałam bo czekam aż przyjdzie zamówienie,wtedy się będę mogła wypowiedzieć
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 13:50   #900
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziewczyny chcialam sobie zrobic zamowienie z SN i kliknelam kod znizkowy i mi policzylo i przeszlo do platnosci ale sobie cos przypomnialam i cofnelam sie do sklepu i pozniej juz mi nie wzielo tej znizki a jak wpisuje drugi raz to jest " You have used the coupon the maximum number of times allowed per customer.2 times." i co mam zrobic nie zlozylam jeszcze zamowienia to co przepadla ta znizka?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 06:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.