Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-13, 09:11   #211
buka1
Przyczajenie
 
Avatar buka1
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Hej dziewczyny. Ja wczoraj ufarbowałam włosy naturalnym brązem nr 50 i jestem baaaardzo zadowolona. Dodam że pierwszy raz w życiu farbowałam włosy sama(bez pomocy koleżanki) i mogę powiedzieć że poszło jak z płatka(włosy długie!)Pianka równomiernie pokryła włosy, co ważne rzeczywiście nie spływała i nie brudziła wszystkiego w około. Kolor nie jest czarny ale też nie mogę powiedzieć że jest jak na opakowaniu. Wyszedł zdecydowanie ciemniejszy ale liczyłam się z tym, natomiast już 2 koleżanki od wczoraj powiedziały mi że mam ładny kolor włosów
buka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 17:55   #212
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

gratuluję koloru
Masz może jakieś zdjęcia...?

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

P.S. możesz jeszcze napisać jaki miałaś kolor przed farbowaniem i ile czasu trzymałaś farbę ...??

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ASIULKA1975 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim farbowałam farbką o numerze 53 j zgadzam się włoski po tej farbie są super

a nie masz różnicy między odrostem a farbowanym włosem
jak możesz dołącz fotki
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 17:10   #213
serafina
Raczkowanie
 
Avatar serafina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 99
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Ja dziś farbowałam włosy numerem 60 czyli naturalny jasny brąz.
Włosy wyszły okropne! Paskudny brąz z rudą poświatą w dodatku mam nierówno pokryte! Mam dosłownie plamy na włosach choć równo nałożyłam! Chce mi się beczeć
serafina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 23:29   #214
xyz_xyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 17
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Dwa razy farbowałam już tą pianką (naturalny jasny brąz, potem słoneczny złocisty brąz) i muszę stwierdzić, że jestem zawiedziona. Liczyłam, że farba porządnej firmy w końcu mnie zadowoli a tymczasem jest odwrotnie. Końcówki mam innego koloru niż reszta włosów, farba na początku jest duuuużo ciemniejsza niż to wynika z opisu koloru i bardzo szybko się zmywa. Może skuszę się na jeszcze jedno farbowanie naturalnym jasnym brązem i jeśli efekt będzie taki sam wracam do konkurencji. Nie zazdroszczę dziewczynom, które miały ładny blond i się skusiły a potem doznały szoku bo zamiast blondu wyszedł brąz. Może jedynie czarny byłby taki jak na opakowaniu. Spodziewałam się czegoś więcej po Loreal.
xyz_xyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 08:56   #215
ASIULKA1975
Przyczajenie
 
Avatar ASIULKA1975
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Witam !!!! Masz bardzo fajny kolorek włosów. Osobiście bardzo mi się podoba!!! Pozdrawiam
ASIULKA1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 10:47   #216
buka1
Przyczajenie
 
Avatar buka1
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
gratuluję koloru
Masz może jakieś zdjęcia...?

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

P.S. możesz jeszcze napisać jaki miałaś kolor przed farbowaniem i ile czasu trzymałaś farbę ...??

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------




a nie masz różnicy między odrostem a farbowanym włosem
jak możesz dołącz fotki
Hej,
przed farbowaniem miałam taki średni brąz z połyskiem miedzianym którego chciałam się pozbyć. Farbę trzymałam 30 min. W najbliższy weekend wyjeżdzam i może porobię parę zdjęć to coś podrzucę.

Pozdrawiam
buka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 15:02   #217
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Świetnie
Zatem czekam na zdjęcia
Życzę udanego weekendu
Pozdrawiam.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 16:34   #218
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

aplikacja jest super, ale efekt przeciazonych wlosow przez kilka myc jest tragiczny....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 02:41   #219
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Kochane, musze przestrzec was przed kupowaniem tych farb. Są beznadziejne, nawet sama niechcący jednej wyprubowałam.
1. Farby zasadniczo jest o wiele, wieele mniej niż normalnej farby
2. jest ciężka do dobrego wymieszania składników
3.okropnie brudzi, nawet po zmyciu niemalże natychmiast
4. kolor ku mojemu zdziwieniu wychodzi nierównomierny (nakładałam farbe pasmo po paśmie + mieszanie przed każdym nałożeniem
5.cały czas wydaje sie, że farba zaraz się skończy(takie durne uczucie)
6. Moje włosy dzięki temu cudeńku stały się okrnopnie sianowate i zaczeły wypadać!

UZYSKANY EFEKT (farba czarna) luquretice black 1:
Włosy bardzo zniszczone, sianowate, kolor zamiast wyjść z odcieniem różowawym wyszedł niebieski, włosy zaczeły mi się kruszyć, nierównomierny kolor, trudny do uzyskania jednolitości innymi farbami po zastosowaniu tej, zmywała się szybko na brąz.

(Moje włosy są zniszczone, ale nigdy nie uzyskałam takiego "efektu" nawet z palette! jak z tej farby. Naprawde nie opłaca się ich kupować bo to pic na wode a producęci takich farb zarabiają podwójnie, bo z jednej normalnej farby zrobią 2 albo i nawet 3 piankowe farby

Uhh..przepraszam <zmęczona>
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 15:44   #220
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Kochane, musze przestrzec was przed kupowaniem tych farb. Są beznadziejne, nawet sama niechcący jednej wyprubowałam.
1. Farby zasadniczo jest o wiele, wieele mniej niż normalnej farby
2. jest ciężka do dobrego wymieszania składników
3.okropnie brudzi, nawet po zmyciu niemalże natychmiast
4. kolor ku mojemu zdziwieniu wychodzi nierównomierny (nakładałam farbe pasmo po paśmie + mieszanie przed każdym nałożeniem
5.cały czas wydaje sie, że farba zaraz się skończy(takie durne uczucie)
6. Moje włosy dzięki temu cudeńku stały się okrnopnie sianowate i zaczeły wypadać!

UZYSKANY EFEKT (farba czarna) luquretice black 1:
Włosy bardzo zniszczone, sianowate, kolor zamiast wyjść z odcieniem różowawym wyszedł niebieski, włosy zaczeły mi się kruszyć, nierównomierny kolor, trudny do uzyskania jednolitości innymi farbami po zastosowaniu tej, zmywała się szybko na brąz.

(Moje włosy są zniszczone, ale nigdy nie uzyskałam takiego "efektu" nawet z palette! jak z tej farby. Naprawde nie opłaca się ich kupować bo to pic na wode a producęci takich farb zarabiają podwójnie, bo z jednej normalnej farby zrobią 2 albo i nawet 3 piankowe farby

Uhh..przepraszam <zmęczona>
Myśle że problem leży po stronie wielu z Was. Na ulotce jest wyraźnie napisane żeby przekręcić opakowanie z 2 składnikami dwukrotnie i to w zupelności wystarczy do ich połączenia. Musy są dość specyficzne i tutaj "dokładne" mieszanie i wytrząsanie niestety szkodzi

I w jakim celu nakładałaś piankę pasmo po paśmie? Przecież ona chwyta z powierzchni, ma konsystencję taką a nie inną, nie trzeba jej wmasowywać jak krem
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 17:12   #221
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Myśle że problem leży po stronie wielu z Was. Na ulotce jest wyraźnie napisane żeby przekręcić opakowanie z 2 składnikami dwukrotnie i to w zupelności wystarczy do ich połączenia. Musy są dość specyficzne i tutaj "dokładne" mieszanie i wytrząsanie niestety szkodzi

I w jakim celu nakładałaś piankę pasmo po paśmie? Przecież ona chwyta z powierzchni, ma konsystencję taką a nie inną, nie trzeba jej wmasowywać jak krem
Czyli Ty jak farbujesz włosy to dajesz farbe na czubek głowy i rozczesujesz grzebieniem? no wiesz ja mam to do siebie że chce mieć dobrze zafarbowane włosy to po 1, po 2 nie rozumiem o co ci chodzi, jeżeli pisze co zrobiła farba z moimi włosami a nie o tym jak użyłam opakowania. Po 3 mam prawo wyrazić opinie co do tego szmelcu, dla mnie farba nie tylko okropna ze względu na kolorystyke ale właśnie powodów technicznych, co to potrząśnięcia 2 razy to nie wiem gdzie to wyczytałaś ale ja sobie tego nie wyobrażam. Pozatym nie lubie kiedy ktoś się czepia mnie i zupełnie innej sprawy, bo nie lubie zanieczyszczać tematu, sprawa dotyczy opini, którą napisałam i prosze sie odemnie odczepić, jeżeli Tobie coś nie pasuje to pw mam odblokowane i tam prosze pisać. Ale najlepiej nie ze sztucznymi problemami tak jak tutaj.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 17:19   #222
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Czyli Ty jak farbujesz włosy to dajesz farbe na czubek głowy i rozczesujesz grzebieniem? no wiesz ja mam to do siebie że chce mieć dobrze zafarbowane włosy to po 1, po 2 nie rozumiem o co ci chodzi, jeżeli pisze co zrobiła farba z moimi włosami a nie o tym jak użyłam opakowania. Po 3 mam prawo wyrazić opinie co do tego szmelcu, dla mnie farba nie tylko okropna ze względu na kolorystyke ale właśnie powodów technicznych, co to potrząśnięcia 2 razy to nie wiem gdzie to wyczytałaś ale ja sobie tego nie wyobrażam. Pozatym nie lubie kiedy ktoś się czepia mnie i zupełnie innej sprawy, bo nie lubie zanieczyszczać tematu, sprawa dotyczy opini, którą napisałam i prosze sie odemnie odczepić, jeżeli Tobie coś nie pasuje to pw mam odblokowane i tam prosze pisać. Ale najlepiej nie ze sztucznymi problemami tak jak tutaj.
Heh, nie unoś się Jasne że masz prawo wyrażać opinię, jak każdy. Chodziło mi o to, że jak się nie używa produktu zgodnie z przeznaczeniem czy instrukcją to nie powinno się komentować. To jakby kupić puder sypki do używania pędzlem, wlać do niego wody, nakładać palcem i dziwić się nie działa Nie będę pisać PW bo nie mówimy tu o Tobie tylko o farbie do włosów. Wiesz, mam wrażenie, że albo mówisz o innej farbie albo nie przeczytałaś instrukcji
Ja pianki koloryzujące nakładam wyciskując ją na rękawiczkę i nakładam na włosy (jak normalną piankę do włosów) i masuję jakbym używała szamponu do włosów. Można też nałożyc całość na odrosty i potem wmasować przy końcu czasu na resztę włosów.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 17:25   #223
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Heh, nie unoś się Jasne że masz prawo wyrażać opinię, jak każdy. Chodziło mi o to, że jak się nie używa produktu zgodnie z przeznaczeniem czy instrukcją to nie powinno się komentować. To jakby kupić puder sypki do używania pędzlem, wlać do niego wody, nakładać palcem i dziwić się nie działa Nie będę pisać PW bo nie mówimy tu o Tobie tylko o farbie do włosów. Wiesz, mam wrażenie, że albo mówisz o innej farbie albo nie przeczytałaś instrukcji
Ja pianki koloryzujące nakładam wyciskując ją na rękawiczkę i nakładam na włosy (jak normalną piankę do włosów) i masuję jakbym używała szamponu do włosów. Można też nałożyc całość na odrosty i potem wmasować przy końcu czasu na resztę włosów.
Też tak robie, ale ja robie to od początku do końca i dokładnie.
A mi się wydaję że mam prawo skomentować to na czym się zawiodłam i przestrzec.
A skoro nie mówimy tu o mnie to po co się mnie czepiasz? nie nawidze czegoś takiego, gdy spoce sie, dodam coś wyczerpującego i szczerego a ktoś zamiast już najlepiej nie odzywać się po prostu mnie oczernia. Właśnie dlatego zawiodłam się na tym forum, bo zawsze znajdą się osoby, którym najmniejszy mało ważny szczegół nie pasuje i muszą, muszą coś napisać.

Co do farby moja kuzynka również ją farbowała, jakimś ciemnym brązem (ona bardzo czyta te wszystkie ulotki, bo nie farbuje często) i wyszedł jej tagkże kolor nierównomiernie i spustoszenie na włosach. Farbowała na ciemny blond i teraz ma coś wręcz śmiesznego bo nie posłuchała.
Pozdrawiam

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-05-19 o 17:27
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 17:37   #224
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Też tak robie, ale ja robie to od początku do końca i dokładnie.
A mi się wydaję że mam prawo skomentować to na czym się zawiodłam i przestrzec.
A skoro nie mówimy tu o mnie to po co się mnie czepiasz? nie nawidze czegoś takiego, gdy spoce sie, dodam coś wyczerpującego i szczerego a ktoś zamiast już najlepiej nie odzywać się po prostu mnie oczernia. Właśnie dlatego zawiodłam się na tym forum, bo zawsze znajdą się osoby, którym najmniejszy mało ważny szczegół nie pasuje i muszą, muszą coś napisać.

Co do farby moja kuzynka również ją farbowała, jakimś ciemnym brązem (ona bardzo czyta te wszystkie ulotki, bo nie farbuje często) i wyszedł jej tagkże kolor nierównomiernie i spustoszenie na włosach. Farbowała na ciemny blond i teraz ma coś wręcz śmiesznego bo nie posłuchała.
Pozdrawiam
Nie "czepiam" się Ciebie tylko stwierdzam, że skoro nie użyłaś produktu tak jak zaleca producent to nie bardzo masz podstawy narzekać - nie widzisz róznicy? Z oczernianiem przesadzasz. Skoro dla Ciebie złe przygotowanie mieszanki to "mało ważny szczegół" to sorry
http://www.perfectmousse.pl/aplikacja/film/ <-- tu masz filmik jak to zrobić prawidłowo. Dot. pianki Schwarzkopfa ale w L'orealu mieszanie rózni się tym, że pojemnik obraca się 2 razy nie raz.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 17:39   #225
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Farbowalas niezgodnie z instrukcja - moj kolor wyszedl ladny i rowny, farba niczego nie pobrudzila a wlosy sa w kondycji calkiem przyzwoitej, a na pewno nie gorszej niz przed farbowaniem. Nie jest to farba-ideal, ale narzekanie na cos, co nie zostalo uzyte zgodnie z instrukcja, to dziwne zachowanie.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 00:37   #226
sysia881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Ja farbowałam zgodnie z instrukcją, kolor wyszedł bardzo równomierny, wszystko idealnie pokryte mimo, że na głowie miałam wiele odcieni blondu. Pomimo tego, że dużo ciemniejszy niż miał być (norma)
, to inne aspekty są pozytywne. łatwo się nakłada, z moich włosów farba zmywa się bardzo wolno.Minęły już dwa tygodnie od farbowania a kolor cały czas intensywny( chociaz ja akurat wolalabym zeby sie zmyl bo za ciemny). Włosy są błyszczące, ale faktycznie tez zauważyłam że wypadają... Ale nie winie za to tylko tej farby, z natury nie mam mocnych włosów i już po niejednej wypadały.
sysia881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 07:38   #227
wroniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Czyli Ty jak farbujesz włosy to dajesz farbe na czubek głowy i rozczesujesz grzebieniem? no wiesz ja mam to do siebie że chce mieć dobrze zafarbowane włosy to po 1, po 2 nie rozumiem o co ci chodzi, jeżeli pisze co zrobiła farba z moimi włosami a nie o tym jak użyłam opakowania. Po 3 mam prawo wyrazić opinie co do tego szmelcu, dla mnie farba nie tylko okropna ze względu na kolorystyke ale właśnie powodów technicznych, co to potrząśnięcia 2 razy to nie wiem gdzie to wyczytałaś ale ja sobie tego nie wyobrażam. Pozatym nie lubie kiedy ktoś się czepia mnie i zupełnie innej sprawy, bo nie lubie zanieczyszczać tematu, sprawa dotyczy opini, którą napisałam i prosze sie odemnie odczepić, jeżeli Tobie coś nie pasuje to pw mam odblokowane i tam prosze pisać. Ale najlepiej nie ze sztucznymi problemami tak jak tutaj.
tam dokładnie jest napisane żeby NIE potrząsać,a jedynie 2 razy przekręcić (na yotube laski pokazują jak ktoś nie rozumie)
a pianka to nie zwykła farba dlatego i nakładanie się różni
jeśli się nie stosuje do zaleceń producenta nie można mieć pretensji
tę farbę nakłada się od góry prawie jak szampon (góra,boki,tył)
pianka nie chlapie,nie skapuje,wchłania się we włosy,a brudzi jak każda inna farba jeśli się nią ciuchy ubrudzi (bo ze skóry schodzi w moment)

jedynym minusem tej farby jest nie trzymanie się w próbkach,opisie i zdjęciach koloru "po"

jak robisz po swojemu to nie iej pretensji,że farba jest do bani tyllko zaznacz,że do bani jest jak się instrukcji nie trzyma

ps.
mam włosy do pasa
1 opakowanie wystarczyło spokojnie

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez sysia881 Pokaż wiadomość
Ja farbowałam zgodnie z instrukcją, kolor wyszedł bardzo równomierny, wszystko idealnie pokryte mimo, że na głowie miałam wiele odcieni blondu. Pomimo tego, że dużo ciemniejszy niż miał być (norma)
, to inne aspekty są pozytywne. łatwo się nakłada, z moich włosów farba zmywa się bardzo wolno.Minęły już dwa tygodnie od farbowania a kolor cały czas intensywny( chociaz ja akurat wolalabym zeby sie zmyl bo za ciemny). Włosy są błyszczące, ale faktycznie tez zauważyłam że wypadają... Ale nie winie za to tylko tej farby, z natury nie mam mocnych włosów i już po niejednej wypadały.
ja za radą dziewczyn myłam szamponem p.łupieżowym
szybko zmywa zbyt ciemny odcień
wroniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 08:12   #228
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

oglądałam te farby i zdziwiły mnie mocno kolory na opakowaniu i na próbnikach
np. 6.0 w tej piance odpowiada natężeniem koloru 7.0 albo nawet 8.0 innych farb loreala , dziwne
czy wystarczy, że będę się sugerować numerem koloru i mogę oczekiwać, że jesli nałożę sobie 6.0 to uzyskam podobny kolor jak po użyciu 6.0 loreal preference ?
czym się bardzie sugerować ? zdjęciem czy próbnikiem czy numerkiem ?
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 16:10   #229
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
oglądałam te farby i zdziwiły mnie mocno kolory na opakowaniu i na próbnikach
np. 6.0 w tej piance odpowiada natężeniem koloru 7.0 albo nawet 8.0 innych farb loreala , dziwne
czy wystarczy, że będę się sugerować numerem koloru i mogę oczekiwać, że jesli nałożę sobie 6.0 to uzyskam podobny kolor jak po użyciu 6.0 loreal preference ?
czym się bardzie sugerować ? zdjęciem czy próbnikiem czy numerkiem ?
Ja nie widziałam próbnika ale na pewno kolory są inne na włosach niż te na opakowaniu. Na próbniku są jasniejsze czy ciemniejsze niż na opakowaniu?
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 21:44   #230
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Zapewne jaśniejsze, bo tego typu farby zazwyczaj wychodzą ciemniej.
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 17:36   #231
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

na próbniku tak o pół tonu ciemniejsze niż na opakowaniu ale i tak podejrzanie jasne
myślę, że lepiej kierować się numerkiem niż próbnikiem 6.0 to wg przyjętej m.in. przez loreal systematyki jednak jest jasny brąz , na opakowaniu wygląda na blond, może ciemny blond ;-)
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 19:32   #232
marmoladee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

dziewczyny mam bardzo jasny złoty blond na głowie l'oreal preferance, niedawno farbowany ale nie jestem zadowolona i chce przyceimnić je do ciemnego blondu. co polecacie? pianka smakowity jasny kasztan albo naturalny ciemny blond dala by rade? mam włosy prawie do pasa, bardzo gęste i w średnim stanie. pomóżcie !
marmoladee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 22:56   #233
menobody
Przyczajenie
 
Avatar menobody
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Witam,

nie ukrywam, iż jestem zaskoczona faktem, iż tak wiele negatywnych opinii pojawiło się na forum na temat tejże farby.

Osobiście wczoraj miałam przyjemność użyć koloru "Namiętny ciepły kasztan" i z efektu jestem bardzo zadowolona. Bardzo!

1 - łatwe nakładanie
2 - równomierne pokrycie włosów
3 - piękny kolor
4 - lśniące, przyjemne w dotyku włosy /nie odczuwam żadnej suchości, czy przeciążenia włosów

Pozostaje mi życzyć Wam równie pozytywnych odczuć Pozdrawiam.
menobody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 18:54   #234
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez menobody Pokaż wiadomość
Witam,

nie ukrywam, iż jestem zaskoczona faktem, iż tak wiele negatywnych opinii pojawiło się na forum na temat tejże farby.

Osobiście wczoraj miałam przyjemność użyć koloru "Namiętny ciepły kasztan" i z efektu jestem bardzo zadowolona. Bardzo!

1 - łatwe nakładanie
2 - równomierne pokrycie włosów
3 - piękny kolor
4 - lśniące, przyjemne w dotyku włosy /nie odczuwam żadnej suchości, czy przeciążenia włosów

Pozostaje mi życzyć Wam równie pozytywnych odczuć Pozdrawiam.

Mam bardzo podobne odczucia. Farbowałam odcieniem 70 i na rozjaśnionych wczesniej farbą wlosach wyszedł brąz - czyli w normie. Dokładnie jak przy innych drogeryjnych farbach. Włosy błyszczą, kolor wyszedł równy. Za pare dni dorobię zdjęcie jak to bedzie wyglądało po kilku myciach i wkleję zdjęcia
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 15:37   #235
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez xyz_xyz Pokaż wiadomość
Dwa razy farbowałam już tą pianką (naturalny jasny brąz, potem słoneczny złocisty brąz) i muszę stwierdzić, że jestem zawiedziona. Liczyłam, że farba porządnej firmy w końcu mnie zadowoli a tymczasem jest odwrotnie. Końcówki mam innego koloru niż reszta włosów, farba na początku jest duuuużo ciemniejsza niż to wynika z opisu koloru i bardzo szybko się zmywa.
Mialam to samo i jestem tego samego zdania co ty
Teraz mam zamiar zafarbowac na dniach jasnym brazem (500) castinga.
Zobaczymy jaki bedzie efekt.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 13:35   #236
awunia
Zakorzenienie
 
Avatar awunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 709
GG do awunia
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

dziewczyny powiedzcie czy ten balsam sie spłukuje czy nie?
bo na opakowaniu i w ulotce nic o spłukiwaniu nie mówią, a do złudzenia balsam przypomina mi ten z casting'a który się spłukuje :P
pomóżcie
__________________
awunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 15:56   #237
sandrus_91
Przyczajenie
 
Avatar sandrus_91
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Hej dziewczyny,

Ja zdecydowałam się na farbę Sublime Mousse w odcieniu nr53 słoneczny złocisty brąz.

Na początku chciałam kupić farbę Schwarzkopf Perfect Mousse, ale jakoś przekonała mnie nieduża różnica w cenie, a jednak produkty firmy L'oreal cechuje lepsza jakość. Farbę kupiłam w cenie 23 zł ( poza promocją cena w Bytomiu i okolicach waha się między 28-30zł).

Farba bardzo wygodna i przede wszystkim aplikacja jest dziecinnie łatwa. Wcześniej farbowałam tradycyjną farbą i moje samodzielne farbowanie skończyło się tym, że wyglądałam jakbym miała z tyłu głowy jakieś fatalnie wykonane pasemka , nie ukrywam, że bałam się farbować samodzielnie po tej klapie.

Co do sublime mousse - jedno opakowanie spokojnie starczyło - mam włosy lekko opadające na ramiona, ale zawsze używałam dwóch opakowań farby, ponieważ mam gęste włosy i jedno opakowanie dawało raczej kiepski efekt :|.

Ku mojemu zdziwieniu farba wyjątkowo łatwo się zmywa z uszu czy czoła - wystarczy wacik nasączony delikatnym zmywaczem do paznokci lub spirytusem, farba ma naprawdę przyjemny zapach. Fajny jest również balsam- włosy po nim stają się miękkie i gładkie. Odpowiadam od razu na pytanie z poprzedniej wypowiedzi - moim zdaniem należy go spłukać, chyba jest zbyt tłusty aby zostawić go na włosach.

Efekt naprawdę niesamowity. Kolor piękny. Dodam, że mój naturalny kolor włosów to szatyn, kolor w chwili farbowania to kakao (palette intensive color creme nr G4) .
Dotąd używałam już farb Garnier 100% color, Pallette i SYOSS.. Zwykle moje włosy były po farbowaniu mniej lub bardziej suche, ale praktycznie zawsze były bardzo ciężkie :/, a po tej piance są takie "sypkie", delikatne, miękkie, i naprawdę największy połysk jaki miałam po farbie do włosów.

Jestem tylko ciekawa czy kolor będzie się utrzymywał i jak będzie się z czasem zachowywał na włosach.

Ale na razie naprawdę duuuży pozytyw


Po tym farbowaniu naprawdę doszłam do wniosku, że wolę dać za farbę nawet 30zł niż 12 czy 15zł ;P Jest różnica

Edytowane przez sandrus_91
Czas edycji: 2011-05-26 o 16:06
sandrus_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 16:26   #238
awunia
Zakorzenienie
 
Avatar awunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 709
GG do awunia
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

dzięki! oj gamonie w ulotce nie napisali :P
__________________
awunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 17:40   #239
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez awunia Pokaż wiadomość
dzięki! oj gamonie w ulotce nie napisali :P
Jasne
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 20:19   #240
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Farbowalam kolorem 56 Namiętny Ciepły Kasztan.
Mam wlosy za ucho, farbowanie bylo szybkie i jestem zadowolona z efektu.
Nareszcie nie mam brudnej skory glowy, czola, uszu i plecow bo zwykle tak sie to konczylo chocbym nie wiem jak bardzo starala sie uwazac. Ta farba po prostu latwiej sie spiera.
Bardzo regulrnie pokryla mi wlosy. Jest wygodna w uzyciu bo po dokladnym przeczytaniu instrukcji trzeba tylko pamietac zeby nie wstrzasac buteleczka.
Podoba mi sie rowniez to, ze jest gestsza niz moj ulubiony Casting.
Co do koloru to jest bardzo spektakularny, podobny do tego, ktory jakis czas temu miala Cheryl Cole. Mnie sie podoba bo zawsze chcialam taki miec, ale w sumie balm sie na niego zdecydowac, a ten wyszedl troche z przypadku bo spodziewalam sie czegos innego.
Nie wiem jeszcze jak z trwalaoscia bo farbowalam w zeszlym tygodniu.
Odzywka jest chyba taka sama jakw Castingu, pachnie tak samo
Wlosy zdycydowanie nie zmienily stanu, nie wygladaja w zadnym wypadku na bardziej zniszczone. Kolor jest bardzo blyszczacy.
Planuje zakup drugiego opakowania przede wszytskim dlatego, ze wybor kolorow jest dosyc szeroki - te w Castingach troche mi sie juz znudzily.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 15:48:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.