Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-22, 13:57   #1951
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja przy następnych semilackowych zakupach kupuje neony - pomarańcz, niebieski, zielony, żółty i róż i chce kupić koralowy ale waham się między 006 a 038. Szukałam koralowego wczoraj w neonail ale nie mają takiego odcienia jak potrzebuje. Szaraka wrzuciłam do watku "pokazujemy.." zdjęcie nie oddaje tego jak rzeczywiście pięknie wygląda, ale pewne jest to że niestety semilac takiego odcienia nie posiada
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 14:15   #1952
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez samantagrey Pokaż wiadomość
A takie pytanko z innej beczki: czy wzmacniacie paznokcie od środka?
Moje są mega miękkie, na jakiś czas pomogła diamentowa odżywka, proszek akrylowy polecany do Roses świetnie je utwardza, ale gdy zdejmę hybrydę lub mocniej o coś uderzę, to łamią się w niespotykanym tempie. Patrzę na Wasze pazurki i zastanawiam się, czy to tak naturalnie, czy wzmacniacie je jakoś od wewnątrz
Ja już pisałam wcześniej, że olejuje. Ale za wcześnie mówić, czy wpłynęło to na twardość pazurków.
Tabletek żadnych nie łykam, bo posiadają w większości skrzyp, a jestem uczulona.

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja przy następnych semilackowych zakupach kupuje neony - pomarańcz, niebieski, zielony, żółty i róż i chce kupić koralowy ale waham się między 006 a 038. Szukałam koralowego wczoraj w neonail ale nie mają takiego odcienia jak potrzebuje. Szaraka wrzuciłam do watku "pokazujemy.." zdjęcie nie oddaje tego jak rzeczywiście pięknie wygląda, ale pewne jest to że niestety semilac takiego odcienia nie posiada
A ja myślałam, że to fiolet. Co do jakości, to o ile sobie przypominam z tego co czytałam, to są gorsze od Semilaca? Czy coś mi się pokićkało?
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 14:25   #1953
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

nie powiedziałabym wcale że są jakieś gorsze. Bazy i topu nie próbowałam, pozostaje wierna semilackowi, ale mam dużo ich kolorków. Używam naprzemiennie kolorów semilac, neonail i estetiq i najgorsze z tej trójki są estetiq. Neonail i semilac wypadają na równi, szczególnie lubie pędzelki tych neonail bo są krótkie, dosyć grube i idealnie prosto cięte ostatnio sie poprawili - zmienili konsystencje lakierów - są rzadsze, wszystkie w szklanych butelkach i z naklejką z kolorem na górze nakrętki. Mam ich stacjonarnie po 22,90 za 6 ml więc możliwe że z powodu wzrostu ceny i pojemności semilaców bede coraz częściej je kupować

edit: thistle w sklepie na wzorniku był typowym jasnym siwym, u mnie na wzorniku obok swojego kolegi silver grey też wygląda jak typowy siwy. Aktualnie w świetle w którym przebywam wygląda jak bardzo jasny fiolet także kolor - kameleon. Silver grey też się tak zmienia

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2015-02-22 o 14:33
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 14:46   #1954
Szczurzynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

W piątek wieczorem zrobiłam sobie nową hybrydę, zastosowałam się do wszystkich Waszych rad, czyli dokładnie zmatowiłam całą płytkę, po bokach też, nałożyłam żel do skórek na płytkę i odepchałam te mikroskopijne skórki (których moim zdaniem nie było, bo ich nie widziałam nawet jak jeździłam patyczkiem po płytce, ale może są właśnie tak małe że ich nie widziałam).
Bazę też nałożyłam bardzo cienko.
Mam nadzieje że się będą trzymać, bo jak nie to nie wiem w czym problem, no ale nie ma co się martwić na zapas.
Szczurzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 15:02   #1955
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
nie powiedziałabym wcale że są jakieś gorsze. Bazy i topu nie próbowałam, pozostaje wierna semilackowi, ale mam dużo ich kolorków. Używam naprzemiennie kolorów semilac, neonail i estetiq i najgorsze z tej trójki są estetiq. Neonail i semilac wypadają na równi, szczególnie lubie pędzelki tych neonail bo są krótkie, dosyć grube i idealnie prosto cięte ostatnio sie poprawili - zmienili konsystencje lakierów - są rzadsze, wszystkie w szklanych butelkach i z naklejką z kolorem na górze nakrętki. Mam ich stacjonarnie po 22,90 za 6 ml więc możliwe że z powodu wzrostu ceny i pojemności semilaców bede coraz częściej je kupować

edit: thistle w sklepie na wzorniku był typowym jasnym siwym, u mnie na wzorniku obok swojego kolegi silver grey też wygląda jak typowy siwy. Aktualnie w świetle w którym przebywam wygląda jak bardzo jasny fiolet także kolor - kameleon. Silver grey też się tak zmienia
Też mam możliwość podjechac i kupić stacjonarnie. Może się skuszę na jednego

Tak czy inaczej kolor ładny
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 16:14   #1956
nadka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 18
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

co do lampy - lupy nie pisałam, że to konieczność... tylko ciekawe rozwiązanie
Powiedzcie Dziewczyny ile czasu u Was trwa nakładanie hybrydy z hardem i bez?
nadka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 18:56   #1957
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja przy następnych semilackowych zakupach kupuje neony - pomarańcz, niebieski, zielony, żółty i róż i chce kupić koralowy ale waham się między 006 a 038. Szukałam koralowego wczoraj w neonail ale nie mają takiego odcienia jak potrzebuje. Szaraka wrzuciłam do watku "pokazujemy.." zdjęcie nie oddaje tego jak rzeczywiście pięknie wygląda, ale pewne jest to że niestety semilac takiego odcienia nie posiada
super jest ten Twoj szary z neonail chyba też się skuszę na coś z neonail mimo, że jestem b wierna semilac:P
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 20:11   #1958
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny, czy któraś z was orientuje się czy dostanę Semilaca stacjonarnie w Łodzi? Wolałabym zobaczyć część kolorów szczególnie że to będzie mój debiut z hybrydami
Odnośnie kolorków, czy ktoś miał 072? Sądzicie że może być transparentny? Gdzieś natrafiłam na takie info. Na zdjęciach wygląda ładnie ale wolę się upewnić.
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 20:38   #1959
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

oglądałam 072 na żywo - już na pędzelku było widać że krycie będzie miał straszne, dlatego postanowiłam go nie brać
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 20:45   #1960
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez inka113 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was orientuje się czy dostanę Semilaca stacjonarnie w Łodzi? Wolałabym zobaczyć część kolorów szczególnie że to będzie mój debiut z hybrydami
Odnośnie kolorków, czy ktoś miał 072? Sądzicie że może być transparentny? Gdzieś natrafiłam na takie info. Na zdjęciach wygląda ładnie ale wolę się upewnić.
Odradzam, miałam i odsprzedałam po 3 warstwach końcówka nadal przebijała kolor również nie wzbudzał dużego zainteresowania.
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 21:24   #1961
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
A ja to się boje tego piłowania. Załatwiłam sobie przy pierwszym zdejmowaniu płytkę i jeszcze mi nie zrosła. Dlatego też nie mogę zapuścić pazurów bo są cienkie i ciągle pękają. Jeszcze pewnie z miesiąc zanim zrosną.

Roses, a to duża różnica między Full moon a glaze? Też mam chętke na kolorki, almam w tym miesiącu tyle urodzin u znajomych, że pójdzie na ich prezenty a nie mohe lakiery
Sugerowalam sie wzornikami z neta. Gelaze mnie uwiodl, a ze moglam go kupic za 7$ za 14ml to nie wahalam sie ani chwili. Z tego co widze to paczka jest juz w Polsce.

Testowalam Gelaze bez harda, bez wspomagania baza Gelish i trzyma swietnie. Myslalam ze jako 2w1 bedzie mial gorsza trwalosc, ale jest ok. Krycie ma srednie, kladlam 3 warstwy, chyba ze wrzuci sie go na chwile do zamrazarki zeby ciut zgestnial, to kryje nawet po jednej
Taki myk z zagramanicznego bloga

Mam chyba 072, jutro sprawdze, wydawalo mi sie ze krycie mial ok, ale teraz nie mam pewnosci czy mam sky czy sea
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 21:29   #1962
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ufff. Dobrze ze zapytalam wezme zamiast niego ten czarny z drobinkami 096 klasyczny, choc moze nie jest to wersja na lato ale ladny. Do tego 104, 064, 014. Nie moge sie doczekac az je wyprobuje mam nadzieje ze dobrze wybralam
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 00:14   #1963
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja przy następnych semilackowych zakupach kupuje neony - pomarańcz, niebieski, zielony, żółty i róż i chce kupić koralowy ale waham się między 006 a 038. Szukałam koralowego wczoraj w neonail ale nie mają takiego odcienia jak potrzebuje. Szaraka wrzuciłam do watku "pokazujemy.." zdjęcie nie oddaje tego jak rzeczywiście pięknie wygląda, ale pewne jest to że niestety semilac takiego odcienia nie posiada
ja róż i pomarańcz mam od początku, żółty dostałam kilka dni temu i właśnie dziś wypróbowałam i napatrzeć się nie mogę zielony też na pewno kupię ale neony tylko na biały inaczej wychodzą słabo,, Jeszcze róż i pomarańcz bez białego był w miarę, ale żółty po 4 warstwach nadal był brzydki i w ogóle nie kryjący ;/
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 06:33   #1964
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

mam pytanie do naprawiających paznokcie za pomoca harda pękły mi dwa paznokcie w strategicznym miejscu i naprawa klej + porcelana nie pomogły. Zamówiłam harda. I teraz czy mam najpierw pokombinowac z warstwą bazy i porcelaną czy od razu nałożyć ze 2 warstwy harda? jak Wy naprawiacie pęknięcia za pomoca harda żeby się trzymało?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 06:46   #1965
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

mi naprawa za pomocą harda rzadko wychodzi te kciuki połamane trzymałam na torebkach od herbaty a na to 2 warstwy harda. Złamanie było tak mocne że nic to nie dało, więc urwałam je do końca i przedłużyłam. dziś zaczyna się trzeci dzień jak je nosze i są w stanie idealnym
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 06:57   #1966
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
mi naprawa za pomocą harda rzadko wychodzi te kciuki połamane trzymałam na torebkach od herbaty a na to 2 warstwy harda. Złamanie było tak mocne że nic to nie dało, więc urwałam je do końca i przedłużyłam. dziś zaczyna się trzeci dzień jak je nosze i są w stanie idealnym
Przekonałaś mnie Piszę do Sabinki
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 07:08   #1967
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja tez obcielam zlamanego pazura i przedluzylam na szablonie z tym ze warstw harda mam chyba ze 4
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 07:29   #1968
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

czyli sugerujecie obciąć i przedłuzyć hardem na formie? tylko że nawet jak je obetnę to pęknięcia i tak nie wytnę
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 07:49   #1969
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

To moze sprobuj najpierw torebka od herbaty plus hard. Czuszka, jak MM znowy wyskoczy z super promocja to pisz prosze. O walentynkowej dowiedzialam sie dopiero teraz
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 07:52   #1970
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

hehe oki załatwione
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:03   #1971
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
czyli sugerujecie obciąć i przedłuzyć hardem na formie? tylko że nawet jak je obetnę to pęknięcia i tak nie wytnę
ja kleiłam torebką i pokrywałam hardem dopóki złamanie nie wyrosło poza kciuk niestety u prawej ręki to nie wyszło więc miałam problem z podłożeniem formy. Póki złamanie nie wystaje poza to torebka i kilka warstw harda załatwi sprawe
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:12   #1972
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

myślałam jeszcze o połączeniu harda z proszkiem porcelanowym? może hard to "scementuje"? bo z samym klejem nie dało rady
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:18   #1973
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

gdybym miała proszek porcelanowy to bym na pewno tak zrobiła paznokieć będzie raczej nie do ruszenia może nawet wytrzyma dopóki nie zetniesz złamania. Mi się tak raz środkowy pazur udało dochować złamanie hodowałam chyba 2 miesiące samą herbatą i hardem
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:22   #1974
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

no to chyba tak zaryzykuje ile warstw dać? myślałam żeby zrobic tak: baza gelish, na miejsce złamania proszek, na to hard, przemyć, wyrównać bloczkiem, przemyć, hard (1 lub 2 warstwy) i normalnie kolor. Jak myślisz?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:24   #1975
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

wydaje mi się że to będzie najlepsza opcja
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 08:25   #1976
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

no to czekam aż hardzik przyjdzie i jadę z koksem
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 09:19   #1977
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Napiszcie mi prosze czy Semilaca moge kupic w jakiejs drogerii sieciowej. Zalezy mi na tym zeby na zywo poogladac.
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 09:46   #1978
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

przez cały wątek w kółko o tym piszemy... wystarczy poczytać.

Semilac jest dostępny w większości drogerii sieci kosmeteria


Przy okazji - miałam na razie wstrzymać się z zakupami dopóki nie pojawią się nowe kolory, ale uznałam że gdy już w końcu wejdą to po 7 ml i tym samym droższe. Korzystając więc póki się da z tych 6 ml wysłałam maila do Sabinki z pytaniem czy są dostępne kolory, które by mnie interesowały. Okazało się że akurat są wszystkie, więc je wszystkie kupiłam nawet teraz w Sabince dużo bardziej opłaca się kupować niż na allegro. Nie mam możliwości podjechać, więc musiałam zamówić mailowo Zamówiłam neony 088 bo jestem w nim zakochana a od dawna na niego polowałam i 006. Wahałam się miedzy 006 a 038 - sprawy nie ułatwili bo oba były dostępne a liczyłam na to że któregoś nie będzie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 10:14   #1979
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Mam już moją Classic Wine. Nie mogę się doczekać kiedy zrobię manicure. Może jutro nad tym przysiądę.
Póki co 028 oglądana na pędzelku wydaje się mieć wyraźny dodatek fuksji. Mam nadzieję, że na paznokciach będzie już bardziej czerwona.



Mają wejść nowe kolory? Pewnie głupio, że pytam. Nie wiedziałam o nowościach. Skąd to info?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 10:18   #1980
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

takie słuchy krążą dystrybutorzy potwierdzają miały być w drugiej połowie lutego, ale na razie cicho na ten temat. Myśle że wejdą jak już zejdą z rynku wszystkie 6 ml. Najgorsze jest to że kupiłam większe pudełko na lakiery (kiedyś tam fote wrzucałam), ale jak dojdą lakiery które dziś zamówiłam to i to pudło będzie za małe
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.