I love BURBERRY :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: Ktory z zapachow Burberry najbardziej Ci sie podoba?
Brit 33 28,21%
Brit Gold 1 0,85%
Brit Red 10 8,55%
Burberry Woman 17 14,53%
Weekend 15 12,82%
Touch 4 3,42%
Baby touch 0 0%
Tender touch 1 0,85%
London 36 30,77%
Głosujący: 117. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-03, 21:25   #91
Anabell
Raczkowanie
 
Avatar Anabell
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 130
Dot.: I love BURBERRY :)

A jak odbieracie męską wersję Buberry London, tę w kraciastej tkaninie? Na KWC nie ma żadnej recenzji.
Anabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 22:43   #92
Yaollinne
Raczkowanie
 
Avatar Yaollinne
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 41
GG do Yaollinne
Dot.: I love BURBERRY :)

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
To może być wyjaśnieniem:
Burberry London 1995r.: http://parfyym.pri.ee/?op=body&id=201&cid=124
Burberry London 2006r.: http://parfyym.pri.ee/?op=body&id=201&cid=6056

Wyżej (od postu 81) dziewczyny o tym pisały

Ten sam producent, ta sama nazwa, a dwa różne zapachy.
Wiele osób było podobnie jak Ty zawiedzionych tymi nowymi perfumami

Dziękuję za odpowiedź Sprawdzałam te nowe, czyli muszę poszukać poprzednich

Pozdrawiam
__________________
>In Tune And On Time<
Yaollinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 04:16   #93
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: I love BURBERRY :)

Nie moge powiedziec o sobie "I love Burberry" , jednak sa dwa zapachy tej firmy, ktore naprawde lubie. Przede wszystkim Brit Red- pyszne waniliowe ciasto z rabarbarem. Na mojej skorze rabarbar pobrzmiewa tylko w tle, bez wspomnianych kwasnych nutek. Mily poprawiacz humoru na jesienno-zimowe dni, intensywnie o nim mysle ostatnio i doszlam do wniosku, ze idealnie pasuje mi do mojej kolekcji akurat teraz. Podoba mi sie tez stary Burberry London, swojego flakonu nigdy nie mialam, ale czesto testuje w perfumerii. Naprawde przyjemny zapach.
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2007-10-22 o 13:56 Powód: literowki
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 13:37   #94
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: I love BURBERRY :)

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Nie moge powiedziec o sobie "I love Burberry" , jednak sa dwa zapchy tej firmy, ktore naprawde lubie. Przede wszystkim Brit Red- pyszne waniliowe ciasto z rabarbarem. Na mojej skorze rabarbar pobrzmiewa tylko w tle, bez wspomnianych kwasnych nutek. Mily poprawiacz humoru na jesienno-zimowe dni, intensywnei o nim mysle ostatnio i doszlam do wniosku, ze idealni pasuje mi do mojej kolekcji akurat teraz. Podoba mi sie tez stary Burberry London, swojego flakonu nigdy nie mialam, ale czesto testuje w perfumerii. Naprawde przyjemny zapach.
ja również lubię te dwa zapachy miałam kiedyś Burberry to klasyczne i katastrofa, strasznie cukierkowate było
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 22:38   #95
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: I love BURBERRY :)

Hm, ja wlasnie jestem po kilku testach Weekendu i musze powiedziec, ze milosc to chyba nie bedzie, chyba, ze latem i to upalnym. Moj TZ mowi, ze nie takie to najgorsze, no ale wyczul tam roze(!) i to mu nie pasuje.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 00:14   #96
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: I love BURBERRY :)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
ja również lubię te dwa zapachy miałam kiedyś Burberry to klasyczne i katastrofa, strasznie cukierkowate było
W moich najblizszych planach Brit Red na okres jesienno-zimowy. Po prostu musze miec!
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 09:37   #97
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: I love BURBERRY :)

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
W moich najblizszych planach Brit Red na okres jesienno-zimowy. Po prostu musze miec!
to tak jak ja już się na czaję na allegro, choć po cichu marzę by pojawił się w rossmanie
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 12:31   #98
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: I love BURBERRY :)

Cytat:
Napisane przez Anabell Pokaż wiadomość
A jak odbieracie męską wersję Buberry London, tę w kraciastej tkaninie? Na KWC nie ma żadnej recenzji.
Jest boski! Jak dla mnie mocno drzewny z delikatną koniakową nutą - nr 1 wśród męskich zapachów.

Wczoraj poznałąm dzięki wymianie stary London i tez bardzo mi się spodobał. Nie wiem tylko, czy jest jeszcze dostępny,

nie cierpie Brit Red - jak dla mnie to nie rabarbar, ale powodujący u mnie mdłości zapach marchewki...
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 12:38   #99
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: I love BURBERRY :)

Nie znam dużo zapachów tej marki ale klasyczne Burberry niesamowicie przypadło mi do gustu
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 12:46   #100
SoBeautiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 391
Dot.: I love BURBERRY :)

Na początku tego roku zakochałam się od pierwszego wąchnięcia w nowym Londonie w "sweterku". Badzo ładny zapach chociaż kwiatowy do bólu Już parę dni po tym miałam swoje 30 ml Sporo komplementów się posypało. Niestety,spodobał się też mojej mamie,zwinęła mi go bez słowa,a ja biedna przez kilka dni myslałam że zgubiłam,do momentu kiedy nie poczułam że mama coś dziwnie wypachniona Londonem Teraz ona go używa i nie chce oddać,a ja zastanawiam się czy jeszcze kiedyś nie kupić "krateczki"...

Zapach bardzo,bardzo kobiecy nie ma żadnych wątpliwości "unisexowych",lekko słodki,zwiewny ale dość trwały.
SoBeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 21:43   #101
Paura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
GG do Paura
Dot.: I love BURBERRY :)

Jestem perfumoholiczką i nie podchodziłam do Burberry od początku kariery swojego nałogu. Spowodowane było to najprawdopodobniej głupim założeniem, że warte uwagi zapachy nie stoją na samym dole .

Ostatnio przetestowałam kilka produktów Burberry i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona- nie tylko nimi, ale także niezwykle trafnymi opisami udzielających się w tym temacie wizażanek. To nie do wiary, ale żaden z tych zapachów nie został uznany przeze mnie za odrażający i nijaki! Bogowie, jakie to w dzisiejszych, smutnych czasach trudne...

Tak czy inaczej, Burberry London to faktycznie piękny, soczysty, leśny, owocowy zapach, absolutnie wyjątkowy i... jakby znajomy (Niestety, ten flakon...). Weekend pachnie na początku ładnie, przypomina Pola Elizejskie, potem ładnie i tak... Tak... Em... Em, no, jak by to powiedzieć, wiejsko? Brit Red to zapach zbyt orientalny, bym mogła go nosić, ale Brit klasyczny... Wyczuwam w nim podobieństwo (Duże) do Shalimara i (Względne) do Cristobala. Ten ostatni jest piękny, odrobinę bardziej wilgotny (Wiem, suchy jak pieprz, ale do Brit trochę mu brakuje ) i kobiecy, waniliowy, ale ma w sobie mnóstwo pokładów kobiecości miękkiej, natomiast Brit po prostu... po prostu kobiecości (Wiadomo, beza, gruszki, zdrowe łakocie, te sprawy). Aż trudno mi zdecydować, wiem, herezje prawę, który z tych zapachów uważam za piękniejszy...
__________________
Have ruled out artificially intelligent virus... unless it's very intelligent, and toying with me!
Paura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 10:59   #102
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: I love BURBERRY :)

A ja wczoraj przeszlam obok poleczki z Burberry i rzucily mi sie w oczy dwa zapachy: Touch i tender touch. Ten drugi kusil fioletem, ktory kocham, ale zadnego w koncu nie przetestowalam. Nie chce mi sie isc trzeci raz z rzedu do tej samej Sephory, bo mnie stamtad chyba wyrzuca Czy mozecie mi powiedziec jaki jest klasyczny Touch? Czy jest slodki i cieply? Bo jesli nie, to chyba nie warto nawet testowac, bo ja wlasnie czegos takiego szukam. I chcialabym zeby nie pachnial podobnie do Brit, zandych landrynkowych slodyczy pomieszanych z owocowa swiezoscia... Bede wdzieczna za odpowiedz
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 11:44   #103
Nastusia85
Raczkowanie
 
Avatar Nastusia85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 33
Dot.: I love BURBERRY :)

zapach Burberry intrygowały mnie od zawsze.. ta charakterystyczna kratka jednak jakos wiele razy po prostu je omijałam.. jednak od niedawna jesli juz wchodze do jakiejs drogerii, najwięcej czasu poswięcam właśnie na poznawanie tych perfum oczarowały mnie szczególnie London.. jednak chciałabym byc 100% pewna, czy sa akurat dla mnie, bo w zależnosci od mojego nastroju albo powalały mnie na kolana, albo i nie.. raz wyczuwam w nich oszałamiającą woń czarnej porzeczki, która kocham.. a innym razem czuje w nich jakis apteczny polot.. no i teraz sama juz nie wiem.. chociaż prawdopodobnie i tak je kupie, bo niesamowicie kojarzą mi sie z Anglia, która kocham tak samo jak perfumy, a to juz jest jakis argument, prawda?
zastanawia mnie tylko czym rózni sie stara wersja tych perfum od nowej? miałam okazje zapoznac sie tylko z wersja w krateczkowym "kubraczku". Heh.. teraz czekam tylko az na moje konto wpłyna jakiekolwiek fundusze i smigam po London (do London tez bym chciała, ale to nie ta bajka..) na chwile obecna czuje, ze ich potrzebuje mam nadzieje, ze jak juz stane sie szczęśliwą posiadaczka, nagle mi sie nie odwidza..
Nastusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 18:48   #104
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: I love BURBERRY :)

Muszę przetestować London, widzę, że jest ulubieńcem wielu osób. Testowałam Brit i Weekend, ale nie zrobiły na mnie wrażenia - ładne, bezkonfliktowe zapachy, a ja szukam czegoś bardziej wyjątkowego niż po prostu ładny zapach. Z repertuaru Burberry chciałabym poznać jeszcze Tender Touch, pamiętam jakąś bardzo zachęcającą recenzję na KWC...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 20:38   #105
Nastusia85
Raczkowanie
 
Avatar Nastusia85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 33
Dot.: I love BURBERRY :)

a ja juz mam London w swoim posiadaniu.. oczywiście zdania nie zmieniłam.. dalej szalenie mi se podoba.. tylko nie wiem czemu, ale mam wrazenie, ze na mnie jest strasznie nietrwały a znów nie chce go wylewac w niezdrowych ilościach na body, bo dla kogos mogłaby byc to męczarnia cóż.. a moze juz sie przyzwyczaiłam do tego zapachu i po prostu nie czuje juz ich tak intensywnie.. sama nie wiem ale i tak mi sie podobaja.. i bede ich namietnie używała.. w koncu mam 100 ml
Nastusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 21:01   #106
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: I love BURBERRY :)

"I love" to trochę na wyrost, ale miałam okazję przetestować kilka zapachów tej firmy i żaden mnie nie odrzucił.
Jako pierwsze poznałam "nowe" Burberry London, to w sweterku. Spodobało mi się ze względu na dominujący w nim jaśmin ( a jaśmin w perfumach lubię bardzo) jednak po pewnym czasie zapach stał się dla mnie nieco za ostry.
Z Brit Red na mojej skórze wychodzą wszelkie możliwe kwasy,co daje efekt nie ciasta rabarbarowego a raczej kompotu - i to mocno niedosłodzonego
Przez jakiś czas używałam równiez klasycznego Burberry London i jest to dla mnie taki spokojny, ciepły, nieinwazyjny zapach, dobry w zasadzie na każda okazje, choc brakuje mu tego "pazurka".
Aktualnie jestem na etapie fascynacji Burberry Brit - przy okazji promocji w Rossmanie nabyłam wersję edt - niestety, uciekała ze mnie w tempie błyskawicy, aczkolwiek sam zapach spodobał mi się tak, że zapolowałam na edp przewiduje, że może to być sympatyczny ocieplacz na nadchodzące mrozy.
Hmmm.. ciekawe, co dalej?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 21:36   #107
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: I love BURBERRY :)

Testowałam ostatnio Brit Red. Cudowne, przepyszne słodziutkie ciacho. Tak jak w przypadku L LL miałam ochotę lizać nadgarstek
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 13:51   #108
Santorio
Zadomowienie
 
Avatar Santorio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 271
GG do Santorio
Dot.: I love BURBERRY :)

Brit for men to moja nowa, jakże spóźniona miłość (już będzie ze trzy lata od premiery).
Na mnie niesamowity.
Zielona mandarynka w nucie głowy, na mnie traci gorzkie i kwaśne nutki i jest lekko słodkawa stanowi przepieką uwerturę pod korzenny imbir przepleciony dziką róża wyraźnie dominującą w nucie najbliższej serca.
Na koniec ostrość szyszek cedrowych (bliźniacza jak w Rocabar Hermesa). Dla mnie ten zapach to prawdziwe arcydzieło (gratuluje twórcy zapachu), chociaż wiem, że KWC się nim aż tak nie zachwyca i podejrzewa o wtórność czy wręcz banał .
Santorio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 10:58   #109
ZuOla
Raczkowanie
 
Avatar ZuOla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 274
Dot.: I love BURBERRY :)

Słuchajcie, kupiłam jakiś czas temu szanownemu małżonkowi Burberry London for men w Rossmanie. Tak na próbę wzięłam 30 ml <bardzo mi się spodobał> Dość orientalny przypominający troszkę Fahrenheit'a... Wczoraj patrzyłam w Douglasie 100 ml i to nie był ten zapach!!! Zupełnie inny, niczym nie przypominający naszej 30 ... Nie wiem już o co chodzi ...
ZuOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 14:21   #110
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: I love BURBERRY :)

Odkopuje wátek bo wlasnie podczas wizyty w Bootsie znowu zakochalam sie w Weekend.
To naprawde piekny zapach, wyjatkowo mocny i charakterystyczny. Z takim malym pazurem, pazurkiem
Idealny na jesien, wspanialy na zimé. Czuje sié w nich taka ANGIELSKA, ze mam ochote nosic tweed
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 21:27   #111
kometa333
Raczkowanie
 
Avatar kometa333
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: I love BURBERRY :)

Mam pytanie do posiadaczek Burberry Brit. Kupiłam niedawno w perfumerii internetowej owe perfumy w wersji edp. Wydaje mi sie ze sa dosc nietrwale jak na edp, zapach utrzymuje sie na skorze jakies 4-5 godzin, a potem sa calkowicie niewyczuwalne. Czy to możliwe że kupiłam podróbkę? Flakon i kartonik wydają mi się w porządku, a perfumeria ma wiele pozytywnych komentarzy.
kometa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 15:27   #112
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: I love BURBERRY :)

Cytat:
Napisane przez kometa333 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek Burberry Brit. Kupiłam niedawno w perfumerii internetowej owe perfumy w wersji edp. Wydaje mi sie ze sa dosc nietrwale jak na edp, zapach utrzymuje sie na skorze jakies 4-5 godzin, a potem sa calkowicie niewyczuwalne. Czy to możliwe że kupiłam podróbkę? Flakon i kartonik wydają mi się w porządku, a perfumeria ma wiele pozytywnych komentarzy.
Na mnie też utrzymuje się mniej więcej tyle. Testowałam w perfumerii.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 15:16   #113
sunny belle
Rozeznanie
 
Avatar sunny belle
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 906
Dot.: I love BURBERRY :)

Ja obecnie jestem na poziomie fascynacji Brit. Zauroczyl mnie od chwili zetknięcia się z nim. Ta gruszka Zapach jest ultra kobiecy i przyjemny dla nosa. Poluję na 50 ml, ale 100 też nie pogardzę
__________________
"To by była droga ich miłości gdyby wiedzieli jakie nieszczęście pokochało mnie"

sunny belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 17:57   #114
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: I love BURBERRY :)

a ja skonczyłam flakonik brit red
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:23   #115
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: I love BURBERRY :)

Po przeczytaniu nowych postów w tym wątku znowu zapragnęłam Burberry London (starsza wersja) niesamowity zapach a Wy moje Drogie nrobiłyście mi ochoty na nie Co do Burberry Brit to miałam okazję testować są w miarę trwałe cały dzień je wyczuwałam,jednak nic nie przebije Brit Red czułam je przez cały dzień bardzo intensywnie a nie przesadzałam z aplikacją - mimo to były bardzo ekspansywne dla otoczenia

Edytowane przez La bamba
Czas edycji: 2009-02-26 o 14:25
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 16:51   #116
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: I love BURBERRY :)

Dziewczyny, jak to jest z tym London/Classic for women?
Planuję je nabyć. Szukałam na Allegro, ale niestety na różnych aukcjach mają podane różne nuty zapachowe Znalazłam:

Nuta głowy: limonka, lodowa gruszka, zielone migdały
Nuta serca: biała peonia, migdały w cukrze
Nuta bazy: drzewo mahoniowe, żywica, wanilia, bób tonka.

oraz

Nuta głowy: czarna porzeczka, zielone jabłko, bergamotka.
Nuta serca: jaśmin, drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, mech.
Nuta podstawowa: wanilia, piżmo.


I teraz nie wiem które mam kupić, które były przeze mnie wąchane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nd.818.jpg (10,9 KB, 0 załadowań)
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy

Edytowane przez hailie21
Czas edycji: 2014-10-18 o 16:53
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 21:55   #117
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Dot.: I love BURBERRY :)

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to jest z tym London/Classic for women?
Planuję je nabyć. Szukałam na Allegro, ale niestety na różnych aukcjach mają podane różne nuty zapachowe Znalazłam:

Nuta głowy: limonka, lodowa gruszka, zielone migdały
Nuta serca: biała peonia, migdały w cukrze
Nuta bazy: drzewo mahoniowe, żywica, wanilia, bób tonka.

oraz

Nuta głowy: czarna porzeczka, zielone jabłko, bergamotka.
Nuta serca: jaśmin, drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, mech.
Nuta podstawowa: wanilia, piżmo.


I teraz nie wiem które mam kupić, które były przeze mnie wąchane
pierwszy opis to opis nut Burberry Brit

drugi opis to opis nut Burberry Classic (ten na zdjęciu)

żaden z nich to opis Burberry London
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 09:07   #118
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: I love BURBERRY :)

Cytat:
Napisane przez Latiha Pokaż wiadomość
pierwszy opis to opis nut Burberry Brit

drugi opis to opis nut Burberry Classic (ten na zdjęciu)

żaden z nich to opis Burberry London
Czyli nawet na wizażu są źle opisane
Te ze zdjęcia mają na KWC opis nut zapachowych nr 1 (z bobem tonka).
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 22:07   #119
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: I love BURBERRY :)

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Czyli nawet na wizażu są źle opisane
Te ze zdjęcia mają na KWC opis nut zapachowych nr 1 (z bobem tonka).
Też zwróciłam na to uwagę, ale na moje to ktoś zgłaszając się pomylił i wkleił nuty Brit. Dla mnie najlepszym źródłem nut jest fragrantica.pl .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-19 23:07:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.