Fotodepilacja - Nomasvello - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 19:04   #1
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103

Fotodepilacja - Nomasvello


Cześć. Zastanawiam się czy iść na fotodepilacje do Nomasvello. Tylko czy warto?czy nie będą to wyrzucone pieniądze w błoto? Zamierzam sobie usunąć włoski przy sutkach (nie ma ich tam dużo) Jak sądzicie wystarczą 3-4 zabiegi? czy taka depilacja takiego miejsca będzie potrzebowała większej ilości zabiegów? Byłabym wdzięczna o napisanie wszelkich informacji na temat Nomasvello przez dziewczyny, które miały okazje poddać się u nich zabiegom
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 15:04   #2
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Poczytaj sobie te wątki, tam jest dużo napisane na ten temat https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=73237 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=160168 miłej lektury
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 20:02   #3
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

dzięki już się zabieram za lekturę, ale jeśli ktoś by napisał kilka słów jeszcze od siebie na temat tej fotodepilacji w nomasvello to było by miło
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 10:43   #4
kasiuniaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Jestem po czwartym zabiegu fododepilacji w salonie Nomasvello. Włosy pod pachami prawie w ogóle nie odrastają ale pewnie za jakiś miesiąc będę musiała powtórzyć zabieg może nawet 2 razy. Mimo to jestem bardzo zadowolona.

Edytowane przez kasiuniaaaaaaa
Czas edycji: 2011-02-26 o 10:44
kasiuniaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 19:17   #5
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

ja to chyba zdecyduje się na depilację LS...widzę, że są b. różne opinie o nomasvello.
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 10:59   #6
kinga7171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

hej
bylam 4 razy na armi krajowej we wrocławiu..
włosy jak byly tak sa!!!
wloski sa jasne i podobno ciezkie do usuniecia...
moze ktos polecilby mi inna metode??
dziekuje!
kinga7171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 09:03   #7
pakoolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

czesc,ja tez bylam na armii krajowej we wro.Na razie na jednej serii zabiegów obejmującej nogi,pachy,bikini i kark.Włosy zaczęły mi wypadać okoł 4-5 dni po zabiegu,ale ODRADZAM robienie tam bikini!!to jakiś żart!!!chciałam mieć spokój,zrobić głębokie brazylijskie zotawiając tylko mały prostokącik z przodu.Parę dni wcześniej,zgodnie z zaleceniami,ogoliłam się ta,aby było widać co ma zostać,a co nie.Pani wykonująca zabieg miała własną koncepcję i teraz tylko się denerwuje,bo wyglądam jakbym wpadła pod kosiarkę.Miałam wrażenie,że pani wykonująca zabieg normalnie się krępowała!jakaś kompletna pomyłka!dlatego teraz szukam gabinetu,gdzie zrobią mi bikini tak jak chcę.Możecie coś poradzić?

jeśli chodzi o same zabiegi,którym się poddałam to wydaje mi się,że poziom bólu który odczuwmy zależy od szybkości wykonywania zabiegu przez panią obsługującą laser.Im szybciej to robi,tym bardziej boli.Ja robiłam zabiegi w NOvello na armii krajowej we wro i cały czas upominałam tą kobietę,żeby robiła to powoli,bo mnie to bolało!nie jest to ból nie do zniesienia,ale mam wrażenie,że strasznie się spieszą żeby zdarzyć "oporządzić" większą ilość klientów.

Sam zabieg w moim przypadku był skuteczny bardzo.Z bikini wypadła mi chyba połowa włosków,teraz odrastają duużo wolniej.Pachy miałam mało owłosione,więc po pierwszym zabiegu zostały jakieś niedobitki.Na nogach,które bolały okrutnie(łydki szczególnie,uda luzik) chyba nic mi nie wypadło.

Podsumowując,po pierwszym zabiegu idę na następne.Pani powiedziała,że trzeba około 6 zabieów żeby wszytkiego się pozbyć.
Na bikini ODRADZAM aboslutnie ale za sposób wykonania,a nie za skuteczność!
pozdrawiam i czekam na info odnośnie salonu,w którym nie krępują się depilować bikini!
pakoolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 11:44   #8
jolka29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Czesć dziewczyny co do wypowiedzi Pakoolinki:
sama mam problem z bikini, bo idąc na basen, spędzam wesołe chwile w łazience usilnie próbując pozbyć się włosów, ale co z tego, ze robią się krostki i wygląda to jeszcze gorzej, niż przed... ;( dlatego postanowiłam poddać się zabiegowi fotodepilacji w no + vello i mogę z czystym sercem powiedzieć, że zabieg był wykonany profesjonalnie i dokładnie. Pani wykonująca zabieg świetnie radziła sobie z moim wstydem i za to jestem wdzięczna temu salonowi Na prawde, profesjonalne, pełne empatii podejście do klienta.
Ale to zalezy gdzie się trafi... Ja byłam akurat w Gliwicach na Śląsku/

Podrawiam
jolka
jolka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 12:01   #9
MarchEw87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Cześć dziewczyny
Wklejam tu posta, którego zamieściłam gdzieś wcześniej, ale zamieściłam w złej kategorii i tu pewnie prędzej dostanę odpowiedź.

Zastanawiam się nad depilacją w Nomasvello, naczytałam się trochę wątków na forum, ale nie wszystko jest jeszcze dla mnie jasne, może chciałybyście mi pomóc i odpowiedzieć na parę pytań?

Na początek to chciałabym wiedzieć, czy dobrze rozumiem, że fotodepilacja i depilacja laserowa to jedno i to samo? Czy może jednak są jakieś różnice?

Inna rzecz: czy podczas wykonywania serii depilacji mogę przyjmować pigułki
antykoncepcyjne, czy powinnam je na pewien czas odłożyć?

Czy pomiędzy zabiegami mogę usuwać włosy golarką, czy to źle
wpłynęłoby na efekt i trzeba jednak czekać, aż wszystko samo powypada? Gdzieś czytałam, że pewnej pani po golarce
zaczęły odrastać coraz mocniejsze włosy..

Czy po wykonaniu serii zabiegów włosy już nigdy nie odrastają? A jeśli
odrastają to po jakim czasie należy wykonać zabieg przypominający? Czy to byłby pojedynczy zabieg czy znów powtórzenie całej serii?

Gdybym zaczęła serię w następnym tygodniu, to przed moim urlopem w sierpniu zdążyłabym zrobić 4 zabiegi. Czy to byłoby wystarczająco, by pozbyć się włosów na 2 miesiące urlopu? Na kolejny zabieg mogłabym przyjść dopiero w październiku, zależy mi by w ciągu dwumiesięcznego urlopu nie mieć problemów z włosami, będę przebywać w różnych warunkach, niezawsze pozwalających na higieniczne golenie.. Jeśli 4 zabiegi do sierpnia okazałyby się niewystarczające to czy 5 zabieg mogę zrobić w odstępie 10 tyg od poprzedniego, czy nie miałoby to sensu i może lepiej rozpocząć fotodepilację jesienią? Na urlopie będę też mocno narażona na słońce - ile tygodni unikania silnego słońca jest wymaganych po zabiegu?

Dzięki wielkie
i miłego dnia wszystkim forumowiczkom
MarchEw87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:08   #10
samira88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Hej

miałam ten sam problem co Ty, MarchEw87 ale jestem już po 8 zabiegach w No+Vello i moge Ci troszkę powiedzieć na ten temat

Otóź najpierw byłoby dobrze żebyś znalazła sobie dobry salon, w sensie obsługi, która odpowie Ci profesjonalnie na każde pytanie, bo to już połowa sukcesu. Wiesz, bez ściemy i mydlenia oczu... coś o tym wiem, niestety :/
I zależy, gdzie mieszkasz, bo mogę Ci polecić taki jeden salon na Śląsku, do którego obecnie chodzę. A z czystym sercem moge przyznać, ze obsługa jest dość dobra troche na uboczu, ale spacerek mam ;D
Jedna z moich Poprzedniczek chyba o nim pisała, o ile sie nie myle

Z tego, co wiem, to fotodepilacja a laser działają w zasadzie tak samo. Chodzi tu o to, ze lasery generuja nieco wyższą moc i i długość fali, przez co raczej są bolesne - koleżanka sie przekonała
A IPL na których pracuja w novello to taki sam system. Pani z salonu powiedziała, że niszczy to komórki włosa, ale zeby zabieg miał sens, trzeba go wykonać podczas fazy wzrostu i potem powtarzać co miesiąc. Ja po pierwszym zabiegu miałam juz nieco mniej włosów ;D

Co do tabletek, to nie wiem, niestety ;(

Jesli chodzi o golarkę to z doświadczenia wiem, że najlepiej przed 1 zabiegiem ok. 4 albo 3 dni wczesniej nalezy zgolic włochy a w trakcie sesji też, tylko to Ci juz powiedzą, bo te włosy odrastaja strasznie wolno! ;O

Tak, jak mówilam, jestem po 8 zabiegu i po 1 włosów było znacznie mniej, potem rosły strasznie wolno, ale do 4 zabiegu pani powiedziała, żebym, przychodziła co miesiąc - regularnie, potem było z górki, umawiałysmy sie co 1,5 albo 2 miesiące. teraz to już końcówka i mm pare, strasznie jasnych, lichych włosków

powodzenia,
Zuzka/samira ;0
samira88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 21:23   #11
majka_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Cytat:
Napisane przez anna1718 Pokaż wiadomość
Cześć. Zastanawiam się czy iść na fotodepilacje do Nomasvello. Tylko czy warto?czy nie będą to wyrzucone pieniądze w błoto? Zamierzam sobie usunąć włoski przy sutkach (nie ma ich tam dużo) Jak sądzicie wystarczą 3-4 zabiegi? czy taka depilacja takiego miejsca będzie potrzebowała większej ilości zabiegów? Byłabym wdzięczna o napisanie wszelkich informacji na temat Nomasvello przez dziewczyny, które miały okazje poddać się u nich zabiegom
Osobiście chodzę do Yasumi epil, mają trochę lepszy sprzęt i trochę tańsze zabiegi na nogi. Z tego co rozmawiam z koleżankami to są to fajne, niedrogie zabiegi, ale jeżeli w Twoim mieście jest wybór to sugeruję Yasumi.

PS. Genialna sprawa jak się wykupi pakiet to dostaje się gratisem wynajem urządzenia do peelingu kawitacyjnego. Można sobie kawitacje w domu przed lustrem robić Buźka gładka jak pupa niemowlaka po takim peelingu.
majka_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 08:23   #12
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Hej ,też się zastanawiam nad fotodepilacją, czy któraś z was może polecić dobry salon nomasvello w Krakowie? Ile płaciłyście za depilację?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 16:11   #13
siemianisowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 90
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

hej, pracuję w jednym z salonow nomasvello i wiem o tym dosłownie wszystko, także jeśli któras z Was chcialabym szczegolowych informacji to piszcie na pw i odpisze

jedno moge Wam powiedziec: pracuje od października i w moim salonie nie ma klientki, ktora pozbyłaby sie w 100% wlosow. ja nie uwazam zabiegow za skuteczne, efekt jest, ale to nie jest pozbycie sie wlosow w 100%, depilacji odradzam bo trzeba sie nastawic na conajmniej 10 zabiegow jak nie wiecej, a klientki zazwyczaj chca ich mniej. mi juz jest tak glupio przed klientami, ze nie wiem juz co im mowic, tym bardziej, ze na poczatku centrala gwarantowala skutecznosc po 4 do 8 zabiegow i stale to zwieksza, w chwili obecnej w ich wersji zabiegow potrzeba od 8 do 15 (a moim zdaniem to duzo)

zabiegi sa bezbolesne (umiarkowanie) i tanie, ale na efekt trzeba sie nachodzic niestety....

jesli chodzi o pozytywne opinie to nie do konca bym w nie wierzyla

natomiast z czystym sumieniem polecam wszystkim pozostale zabiegi: fotoodmładzanie, usowanie przebarwien lub tradziku - daja dosyc dobre rezultaty, a cena jest mocno konkurencyjna w stosunku do pozostalych firm. ale nomasvello nie daje tez zadnej gwarancji skutecznosci - pamietajcie o tym. w ogole radzilabym wymagac duzo w takich salonach. np jakbyscie poprosily o jakies gwarancje czy chociazby raport z badan o tym, czy zabiegi sa bezpieczne to na bank ich nie dostaniecie, a przeciez to moze byc szkodliwe dla zdrowia. uwazajcie tez na to, czy obsluga zamalowuje wam dobrze i dokladnie kazdy jeden pieprzyk biala kredka - jak ktorys nie bedzie zamalowany a dostatnie impulsem to moga byc z tego nieprzyjemne komplikacje zdrowotne - a obsludze zwyczajnie sie nie chce lub nie maja czasu na dojkadnosc, bo limity czasowe na poszczegolne zabiegi sa tragiczne. moge tu pisac i pisac, bo to moja codziennosc wiec lepiej po prostu pytajcie a ja odpisze
siemianisowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 17:05   #14
Fantazja21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Ja byłam i mogę polecić nomasvello.... Po 7 zabiegu nie mam prawie wszystkich włosów. Poza tym są pakiety na których można sporo zaoszczędzić.
Fantazja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 07:52   #15
siemianisowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 90
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Cytat:
Napisane przez Fantazja21 Pokaż wiadomość
Ja byłam i mogę polecić nomasvello.... Po 7 zabiegu nie mam prawie wszystkich włosów. Poza tym są pakiety na których można sporo zaoszczędzić.
Jeszcze ci odrosną, zobaczysz.
Poza tym 'prawie' to nie jest jeszcze ten rezultat, po który przychodzą klienci, bo żeby w ogóle nie mieć włosów będziesz potrzebowała kolejnych zabiegów. Powodzenia
siemianisowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 09:57   #16
Fantazja21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Cytat:
Napisane przez siemianisowa Pokaż wiadomość
Jeszcze ci odrosną, zobaczysz.
Poza tym 'prawie' to nie jest jeszcze ten rezultat, po który przychodzą klienci, bo żeby w ogóle nie mieć włosów będziesz potrzebowała kolejnych zabiegów. Powodzenia
Myślę, że to zależy od podejścia... Panie mnie od razu poinformaowały że zabieg działa na 80 % włosów. Więc byłam przygotowana na taki efekt. A poza tym tych parę wosków wogóle nie widać. To tak jak niektórzy mają na rękach włosy takie delikatne, których wogóle nie widać i nie przeszkadza to... u mnie efekt już utrzymuje się półtora roku... Ale najważniejsze, że nie bolało. Wykupując pakiety za całą depilację pach zapłaciłam 500 zł. Jak dla mnie super....
pozdrawiam
Fantazja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 14:54   #17
siemianisowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 90
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Cytat:
Napisane przez Fantazja21 Pokaż wiadomość
Myślę, że to zależy od podejścia... Panie mnie od razu poinformaowały że zabieg działa na 80 % włosów. Więc byłam przygotowana na taki efekt. A poza tym tych parę wosków wogóle nie widać. To tak jak niektórzy mają na rękach włosy takie delikatne, których wogóle nie widać i nie przeszkadza to... u mnie efekt już utrzymuje się półtora roku... Ale najważniejsze, że nie bolało. Wykupując pakiety za całą depilację pach zapłaciłam 500 zł. Jak dla mnie super....
pozdrawiam
oj, cos chyba kręcisz. salon nomasvello ktory otworzyl sie jako pierwszy - w warszawie, jest otwarty niecale 2 lata. wczesniej pisalas, ze jestes po 7 zabiegach - co zajeloby ci 8,5 miesiaca + 1,5 roku efektu....??? coś daty szwankują.... poza tym jakie pakiety kupowalas, ze 7 zabiegow po 99zł wyniosły cie 500zł?
siemianisowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 10:55   #18
hanyseq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 36
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Nie nie nie - dziewczyny, laser i IPL to 2 różne rzeczy!!! Laser to laser- wiazka swiatła stałego a IPL (intense pulsed light) to NIE LASER tylko wiązka pulsującego światła. bez wdawania się w szczegóły - działają w epilacji na różnych zasadach i tak laser diodowy niszczy trwale mieszki włosowe a IPL na niektórych nie działa a na niektórych działa ale efekt ten nie jest trwały - czasami wystarczy na 1,5 roku, czasami na 3 a czasami na 5(rzadko...) lat. Jest jeszcze laser aleksandrytowy który usuwa jasne włoski (skuteczny tylko ten firmy Candela), jasne włoski mozna tez usunac laserem diodowym LightSheer przy b.wysokich ustawieniach mocy ale niesie to za sobą ryzyko poparzeń i plam zanikowych - które docelowo powinny zniknąć. Poza tym branie pigułek antykoncepcyjnych, antybiotyków fotouczulających, dziurawca i innych fotouczulaczy znacząco zwiększa ryzyko powstania trwałych przebarwień.
hanyseq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 23:25   #19
Coria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Cytat:
Napisane przez siemianisowa Pokaż wiadomość
Jeszcze ci odrosną, zobaczysz.
Poza tym 'prawie' to nie jest jeszcze ten rezultat, po który przychodzą klienci, bo żeby w ogóle nie mieć włosów będziesz potrzebowała kolejnych zabiegów. Powodzenia
Bardzo mnie ciekawi, z jakiego miasta jesteś. Wydaje mi się, że nie trafiłam do salonu, w którym Ty pracujesz, bo z "moich" pań tryska entuzjazm. Szczerze mi też od razu powiedziały, że w 100% włosów nie usuniemy. Ja chodzę we Wro na Armii Krajowej i mogę polecić. Może tak - na bikini po 7 zabiegach zostało mi ok. 30-40% włosów, ale przy wcześniejszych problemach z wrastającymi włoskami itd, jestem naprawdę zadowolona. Natomiast pachy - super. Też 7 zabiegów i zostało tylko kilka pojedynczych. Teraz panie zaleciły mi przychodzić co ok. 2 mies i to w zupełności wystarcza. I wiem też, że pierwszym salonem w PL był właśnie ten na Armii a nie któryś z warszawskich i mając do wyboru któryś z wrocławskich ze względu na największe doświadczenie personelu, zdecydowałam się właśnie na ten na AK.

Mówisz, że włosy odrosną... a Ty sama robiłaś sobie zabiegi? Czy tylko oceniasz efekty u klientek? Jeśli zabiegi robisz z takim samym zapałem, to nie dziwię się, że Twoje klientki są niezadowolone. Ja nomasvello mogę polecić, aczkolwiek tylko na własnym przykładzie.

Z innych zabiegów tej firmy nie korzystałam.
Coria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 23:55   #20
Coria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Dodam jeszcze , że zabiegi nie są, tak jak oni na stronie sugerują - bezbolesne. Szczególnie na bikini. Ale chyba najgorszy jest pierwszy zabieg. Potem z górki
Coria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 09:25   #21
domi_nika85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Nieco bolesne są pierwsze dwa zabiegi, ponieważ włosków jest sporo i w związku z tym uczucie ciepła jest bardziej odczuwalne.
Osobiście przeszłam serię 8 zabiegów na bikini oraz na pachy i właściwie w 90% włosy zostały usunięte. Te, które pozostały są bardzo jasne i delikatne. Zalecono mi, aby zabiegi wykonywać regularnie co 4 tygodnie, ponieważ wtedy efekt będzie najlepszy. Tak też zrobiłam. Po pierwszych sesjach moja skóra była nieco przesuszona, o czym także zostałam poinformowana na pierwszym spotkaniu. Zdecydowałam się więc na zakup emulsji do fotodepilacji i uważam, że były to dobrze zainwestowane pieniądze Obecnie rozpoczęłam serię redukcji trądzika, ponieważ mam problem z nadmierną produkcją sebum, co z kolei prowadzi do tworzenia się nieestetycznych krostek. Uważam, że w połączeniu z kremem, jaki zakupiłam wcześniej efekty są rewelacyjne, a przeszłam dopiero 3 zabiegi. Z czystym sumieniem mogę polecić zabiegi w sieci no+vello, ale tak jak pisała jedna z moich poprzedniczek ważne jest, aby trafić do salonu z wykwalifikowaną i kompetentną obsługą, która fachowo podejdzie do tematu.
Pozdrawiam.
domi_nika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 10:34   #22
siemianisowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 90
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

co za bzdury! na prawde podejscie nie zmienia jakosci dzialania maszyny. dziewczyny nie dajcie sie nabrac - od razu widac, ze komentarze pisze ktos z firmy, suchary jak nie wiem co, jakby przepisywali z podrecznika, moglibyscie sie bardziej wysilic. poza tym kazdy salon ma szkolenia w tym samym miejscu i takie same wiec kazdy jest tak samo kompetentny.masakra...
a poza tym napisalam, ze trzeba duzo zabiegow, zeby osiagnac efekt, jeszcze nie mialam klientki, ktora by przyszla i powiedziala: oooo, siedem zabiegow i tylko troche wloskow, ale super, ekstra, zarabiscie. pfff
siemianisowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 11:07   #23
lovekids
Przyczajenie
 
Avatar lovekids
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 14
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Można taki zabieg wykonywać na skórze bardzo wrażliwej?
lovekids jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 14:30   #24
domi_nika85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Nie jestem pracownicą firmy, tylko zadowoloną klientką. I nie rozumiem dlaczego się Pani tak bulwersuje. Nikt mi nie dawał gwarancji, że pozbędę się 100% włosów już po kilku zabiegach. Ale uważam, że jak na cenę, jaką oferuje no+vello, efekt jest naprawdę zadowalający. Może i kwota 99 zł finalnie kumuluje się w całkiem pokaźną sumę porównywalną z laserem, ale nie muszę jej płacić "z góry".
Nie wiem jakie Panie przechodzą szkolenia i jak wygląda polityka wewnętrzna firmy, ale jeśli do klientek ma Pani takie podejście, jak tu na forum, to może nie w braku efektów leży przyczyna braku zadowolonych klientów.
Być może ma Pani powody, aby w ten sposób wypowiadać się na temat miejsca Pani zatrudnienia, ale jeśli chodzi o kwestie ekonomiczne wydaje mi się, że powinno Pani zależeć, aby zabiegi cieszyły się zainteresowaniem. Bo może to zabrzmi brutalnie, ale to my- klienci - płacimy Pani pensję. A jeśli mają Panie prowizyjny system wynagrodzenia, to tym bardziej powinna Pani dbać o to, aby tych klientów było jak najwięcej. Bez względu na to, jakie ma Pani zdanie na temat skuteczności zabiegów.

Pozdrawiam.
domi_nika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 13:07   #25
Rose 28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Cześć dziewczyny
Chodziłam do no+vello na zabiegi depilacji bikini i pach. Jestem bardzo zadowolona gdyż obawiałam się, że i ta metoda okaże się bolesna Natomiast czułam lekkie ukucia, które nie sprawiały mi bólu. Skończyłam już zabiegi wystarczyło mi 5 spotkań.
Rose 28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 14:13   #26
Rose 28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

iwonia122 a do którego salonu chodzisz? bo też jestem z trójmiasta i polecam Wrzeszcz
Rose 28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 06:51   #27
MissNadzad12341234
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Witam
W Nomasvello nie byłam, ale korzystałam z usług Fotodepilacji w www.dermatis.com.pl. miło czysto no i tanio. ilość zabiegów uzależniona jest od włosa, ja mam ciemne włosy więc działa super podobno u jasnych blondynek nie ma tak szybkiego efektu. Wiem jedno za tą cenę warto!!!!
MissNadzad12341234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 14:03   #28
justynaz3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

Cześć dziewczyny,
korzystam z usług no+vello i jestem bardzo zadowolona! Panie w salonie poinformowały mnie ze włosy nie zostaną usunięte w 100%, i ze może zostać mały procent włosów. Cena jest bardzo przystępna w porównaniu do innych salonów.
Polecam salon w Gdyni centrum, Panie są tam bardzo sympatyczne i odpowiedzą na każde pytanie.
justynaz3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 16:57   #29
monika725
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

jestem po 2 zabiegach bikini i pach w salonie no+vello i widzę różnicę włosków jest coraz mniej i wolniej rosną co bardzo mnie cieszy bo mam ogromny problem z owłosieniem. rozmyślałam także nad fotoodmładzaniem twarzy czy ktoś już korzystał z takiej usługi?
monika725 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 00:18   #30
Coria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Fotodepilacja - Nomasvello

szanowna siemianisowo, czy jak Ci tam.Nie życzę sobie tego typu insynuacji, jeśli dobrze śledzisz poczynania na wizażu to możesz sprawdzić, że zarejestrowana jestem na forum od dawna. czy ktoś z wlascicieli nomasvelo widząc nieprzychylne komentarze czekał by z ripostą tyle miesięcy???? zapewne dla niepoznaki, co??? ciekawa jestem, czy dalej pracujesz w tej strasznej firmie. jeśli jesteś taka nieszczęśliwa, to zakładam, że znalazłaś już coś na miarę Twoich możliwości i starań. aczkolwiek nie sądzę, ażebyś gdziekolwiek zagrzała miejsce. strzeżmy się takiej obsługi w salonach kosmetycznych i takich pracowniczek!!!

Ps. Jestem po 2,5 miesiącach przerwy od ost. zabiegu na pachy i mam tam dosłownie kilka słabych włosów. aż szkoda mi iść wydawać kasy na nie, poczekam jeszcze trochę. a Ty, jako "specjalistka" co mi radzisz? wykonać zabieg, czy poczekać, aż będzie tam nieco więcej?
Coria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-19 11:58:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.