Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-30, 07:49   #3361
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Drobniutkie a robiłaś posiew moczu? Przy zumie się mało przybiera.. Przerabialam to



Eee ja takie noce mam codziennie! Pfii też mi nowość :P ostatnio Kinia śpi 20/20:30 do 7
Czekałam właśnie na Twój komentarz
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 07:54   #3362
PikPik09
Raczkowanie
 
Avatar PikPik09
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Wita, z rana!
Po zmianie czasu było tak trochę dziwnie(tez to pisałyście) ale teraz jest juz ok. Pierwsze dwa dni takie inne jakieś.

Co do nocy- pije butle dwa razy. Nie liczę tej koło 22. potem jest koło 1:30 i koło 5 rano. W sumie nie tak źle. I źle by nie było gdybym nie dostala @. Koaszmar! Znacie to uczucie- śpicie parę godzin z rzędu i potem... trzeba wstać. No i wstalam- dziecko płacze na rękach, mleko trzeba iść zrobic(przyjęlam patent z termosem) a tu leeecii! Ani się przycisnąć ani do toalety pobiec, maskara!! Po tej ciąży mam @ jak nigdy, bardzo obfity i to przez długi czas, co wcześniej max jeden dzień. W dodatku dzieje się ze mną coś dziwnego tak na dzień dwa przed. Nigdy taka nie byłam i nigdy tak mi się nie robiło. "Wkurzenie o to, że kurz opada" Okulary drażnią niesamowicie,a niech się znajdzie gdzieś włosek na twarzy! Pokrzykuję o byle co, dosłownie tracę panowanie nad sobą jednocześnie wiedząc, że to jest coś nie tak ale nie mogę zapanować nad sobą. A najgorsza jest płaczliwość! No nigdy taka nie byłam! Płaczę jak mi coś nie wyjdzie, jak zdenerwuje, Rafał patrzy, pyta co mi jest... dramat i jak dostanę @ to na drugi dzien już się wycisza. W ten czas nic mnie nie cieszy, nie potrafię udawać radości choć wiem, że ranię bliskich, a oni nie rozumieją.Nie potrafię się rozchmurzyć.To hormony? Tez to miałyście/macie?Przecież to dramat jakiś jest...

Co do zakończenia kp, czego żałuję, a czego absolutnie nie
Żałuję tego wtulania się z cycusiem w buzi i wygodnego karmienia nocą. A nie żałuję...nie znosiłam, kiedy przysypiał na ssaniu i tylko tak delikatnie drażnił sutek końcówką języka. czułam się jak idiotka, kto przezył to wie . i mega mnie to rozdrażniało.
Benuli rosnie piaty ząbek; górna prawa dwójka. wczoraj ibum dałam bo juz mocno mu dokuczał.
Jutro w szkole u nas strajk i nie ma lekcji.
__________________
Doświadczenie przemawia: Istnieją tylko dwie bezwarunkowe miłości- miłość między matką,a dzieckiem oraz miłość Boga do ludzi.
PikPik09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 08:04   #3363
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Sliweczko właśnie jest co coraz mniej i mniej Frankowi przeszkadza.

Na razie nie sprzątam przez chorobę F, no bo ani go zabrać w to zimno, ani go z kimś chorego zostawić bo maruda.
Ale dziś rusza powoli robota z centralnym

Agusia Ty wredna istoto, jeszcze się chwalisz?
Tak serio to ja też nie narzekam, mamy jedną pobudke w nocy, druga o 6. Czasem tej w nocy wcale nie ma jeśli się naje sporo na noc

Pik Pik to hormony i sławny pms. Też pierwszy raz doświadczyłam po porodzie. Ja teraz czekam na trzeci@ ale się nie zapowiada.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 08:38   #3364
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Czekałam właśnie na Twój komentarz
A co! Chociaż tym sie moge pochwalić

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Sliweczko właśnie jest co coraz mniej i mniej Frankowi przeszkadza.

Na razie nie sprzątam przez chorobę F, no bo ani go zabrać w to zimno, ani go z kimś chorego zostawić bo maruda.
Ale dziś rusza powoli robota z centralnym

Agusia Ty wredna istoto, jeszcze się chwalisz?
Tak serio to ja też nie narzekam, mamy jedną pobudke w nocy, druga o 6. Czasem tej w nocy wcale nie ma jeśli się naje sporo na noc

Pik Pik to hormony i sławny pms. Też pierwszy raz doświadczyłam po porodzie. Ja teraz czekam na trzeci@ ale się nie zapowiada.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 08:46   #3365
PikPik09
Raczkowanie
 
Avatar PikPik09
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Sliweczko właśnie jest co coraz mniej i mniej Frankowi przeszkadza.

Na razie nie sprzątam przez chorobę F, no bo ani go zabrać w to zimno, ani go z kimś chorego zostawić bo maruda.
Ale dziś rusza powoli robota z centralnym

Agusia Ty wredna istoto, jeszcze się chwalisz?
Tak serio to ja też nie narzekam, mamy jedną pobudke w nocy, druga o 6. Czasem tej w nocy wcale nie ma jeśli się naje sporo na noc

Pik Pik to hormony i sławny pms. Też pierwszy raz doświadczyłam po porodzie. Ja teraz czekam na trzeci@ ale się nie zapowiada.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest mój trzeci a z miesięczna przerwa po pierwszym i tez przychodzi jak chce. zobaczymy jak mi minie troche czasu od zakonczenia kp.
__________________
Doświadczenie przemawia: Istnieją tylko dwie bezwarunkowe miłości- miłość między matką,a dzieckiem oraz miłość Boga do ludzi.
PikPik09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 08:52   #3366
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień doberek U nas noc w sumie nienajgorsza, standardowo jedna pobudka na mleko, ok. 2. No i bonusowo było odciąganie kataru Potem jeszcze o 5 odciąganie kataru i do 7.30 spanko. Ale jak ona mi się drze przy tym odciąganiu, masakra... W nocy miała temp. w okolicach 37,5, teraz trzyma się w okolicach 37. Może to przez zęby? Nie wiem, pewnie jak (tfu tfu) się pogorszy, to pójdziemy do lekarza.

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Brawo australia. Marysia nie dała Ci wymówek i zasnęła jak należy
Ja z merci nie lubię tych czerwonych z czekolady deserowej. Najbardziej lubię nugatowe
Oczywiście, cholercia ja zeżarłam już te wszystkie michałki. Naprawdę
chciałam je sobie zostawić na 3 dni ale moja silna wola jest za silna i robi ze mną co chce...

Lena ja bym się nie martwiła, bo zwykle katar pod koniec robi się gęstszy. No chyba że jest go dużo i trwa dłużej.

A jak tam Wasz nowy domek? Dzieje się już tam coś? Sprzątacie?


chudziaszek pisała na fb że Wojtuś miał wczoraj pierwszą przespaną noc ever. Kurczę, jak ja jej zazdroszczę!
Dooobra, jedna pobudka też byłaby ok. ale nie co chwilę

W ogóle kto wymyslił to powiedzenie że "śpi jak niemowlę"? Powinno być " śpi jak matka niemowlęcia"
Oj tak, nugatowe najlepsze Ja też bym zjadła w 1 dzień te michałki A Nutella chociaż jeszcze została?

Pogrubione -

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Drobniutkie a robiłaś posiew moczu? Przy zumie się mało przybiera.. Przerabialam to



Eee ja takie noce mam codziennie! Pfii też mi nowość :P ostatnio Kinia śpi 20/20:30 do 7
Faaaajnie masz Ale ja w sumie nie narzekam, jedna pobudka to nie tragedia

Cytat:
Napisane przez PikPik09 Pokaż wiadomość
Wita, z rana!
Po zmianie czasu było tak trochę dziwnie(tez to pisałyście) ale teraz jest juz ok. Pierwsze dwa dni takie inne jakieś.

Co do nocy- pije butle dwa razy. Nie liczę tej koło 22. potem jest koło 1:30 i koło 5 rano. W sumie nie tak źle. I źle by nie było gdybym nie dostala @. Koaszmar! Znacie to uczucie- śpicie parę godzin z rzędu i potem... trzeba wstać. No i wstalam- dziecko płacze na rękach, mleko trzeba iść zrobic(przyjęlam patent z termosem) a tu leeecii! Ani się przycisnąć ani do toalety pobiec, maskara!! Po tej ciąży mam @ jak nigdy, bardzo obfity i to przez długi czas, co wcześniej max jeden dzień. W dodatku dzieje się ze mną coś dziwnego tak na dzień dwa przed. Nigdy taka nie byłam i nigdy tak mi się nie robiło. "Wkurzenie o to, że kurz opada" Okulary drażnią niesamowicie,a niech się znajdzie gdzieś włosek na twarzy! Pokrzykuję o byle co, dosłownie tracę panowanie nad sobą jednocześnie wiedząc, że to jest coś nie tak ale nie mogę zapanować nad sobą. A najgorsza jest płaczliwość! No nigdy taka nie byłam! Płaczę jak mi coś nie wyjdzie, jak zdenerwuje, Rafał patrzy, pyta co mi jest... dramat i jak dostanę @ to na drugi dzien już się wycisza. W ten czas nic mnie nie cieszy, nie potrafię udawać radości choć wiem, że ranię bliskich, a oni nie rozumieją.Nie potrafię się rozchmurzyć.To hormony? Tez to miałyście/macie?Przecież to dramat jakiś jest...

Co do zakończenia kp, czego żałuję, a czego absolutnie nie
Żałuję tego wtulania się z cycusiem w buzi i wygodnego karmienia nocą. A nie żałuję...nie znosiłam, kiedy przysypiał na ssaniu i tylko tak delikatnie drażnił sutek końcówką języka. czułam się jak idiotka, kto przezył to wie . i mega mnie to rozdrażniało.
Benuli rosnie piaty ząbek; górna prawa dwójka. wczoraj ibum dałam bo juz mocno mu dokuczał.
Jutro w szkole u nas strajk i nie ma lekcji.
No pewnie że hormony, przytulam!
Dwie pobudki na mleko to dobry wynik, nie możesz narzekać
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 08:55   #3367
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

A tutaj sytuacja sprzed kilku chwil. Poszłam do kuchni po herbatę, wracam i patrzę - moje dziecko dokształca się na przyszłość?

1490860523373.jpg
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 09:10   #3368
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

agusia Kinia tak ładnie śpi od urodzenia? Karmiłaś ją piersią bo nie pamiętam

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

australia też oglądamy z Ignasiem DDTVN ale on zainteresowany tylko jak reklamy lecą

Ubawiłam się z tego reportażu Filipa Chajzera. Samo życie Dzisiaj dla wielu ludzi sport= milion monet zostawionych w sklepie sportowym. kiedyś żeby biegać wystarczyło byle jakie buty sportowe założyć i heja, a dzisiaj to tyle gadżetów potrzebnych

Ładnie Wam dzieci śpią! Zazdroszczę bardzo!

I w ogóle Ignaś już po 1. drzemce. nie wiem co to się stało z nadejściem wiosny.
Zawsze wstawał koło 7., a po zmianie czasu wstaje nieco po 6. czyli 2 godziny wcześniej i potem jęczy bo jest śpiący Nie kumam.
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:26   #3369
Asiek121
Zakorzenienie
 
Avatar Asiek121
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 253
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez emiliii Pokaż wiadomość
Rudy jest super Mam dobre skojarzenia z rudymi osobami.
Wszystkiego Naj z okazji urodzin! I gratulacje wynajmu! Teraz wszystko się Wam pouklada

Dziękuje za miłe słowa

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------



I jak się sprawuje wózeczek? Ma jakieś wady?

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------



Badania krwi wyszly OK, mocz dopiero będziemy łapać
Chyba tak właśnie zrobimy i pójdziemy do innego pediatry jeszcze. Dzisiaj był nawet dobry dzień, bo ładnie jadła A wydaje mi się, że do braku apetytu dołożyly się zęby, bo ewidentnie górne idą, ma strasznie napuchnięte, czerwone dziąsła.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------



Emilka ma 69 cm i 7 kg
o to Nadia tak gdzieś ma , a ile miała jak sie urodziła?
Asiek121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:29   #3370
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Ignaś ostatnio nauczył się wkładać mi głowę w dekolt. Nie wiem czy ma to jakiś związek z kp czy taka zabawa w chowanego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1575.jpg (141,9 KB, 41 załadowań)
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:34   #3371
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
agusia Kinia tak ładnie śpi od urodzenia? Karmiłaś ją piersią bo nie pamiętam

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

australia też oglądamy z Ignasiem DDTVN ale on zainteresowany tylko jak reklamy lecą

Ubawiłam się z tego reportażu Filipa Chajzera. Samo życie Dzisiaj dla wielu ludzi sport= milion monet zostawionych w sklepie sportowym. kiedyś żeby biegać wystarczyło byle jakie buty sportowe założyć i heja, a dzisiaj to tyle gadżetów potrzebnych

Ładnie Wam dzieci śpią! Zazdroszczę bardzo!

I w ogóle Ignaś już po 1. drzemce. nie wiem co to się stało z nadejściem wiosny.
Zawsze wstawał koło 7., a po zmianie czasu wstaje nieco po 6. czyli 2 godziny wcześniej i potem jęczy bo jest śpiący Nie kumam.
Ja coś kojarzę, że chyba Kinia zaczęła przesypiać noce podczas pobytu w szpitalu parę miesięcy temu?

Oj tak Ja w ogóle wielbię Filipa i jego reportaże

Marysia też właśnie zalicza pierwszą drzemkę. Normalnie byłybyśmy na spacerze, ale że musimy dziś wyjść po południu, to nie chce mi się dwa razy wychodzić

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ignaś ostatnio nauczył się wkładać mi głowę w dekolt. Nie wiem czy ma to jakiś związek z kp czy taka zabawa w chowanego
Czaderskie to zdjęcie
Moja siostrzenica lubiła wkładać rękę pod bluzkę mojej siostry (gdzieś na wysokości dekoltu/biustu) do wieku 5 czy 6 lat
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 09:36   #3372
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Ja coś kojarzę, że chyba Kinia zaczęła przesypiać noce podczas pobytu w szpitalu parę miesięcy temu?

Oj tak Ja w ogóle wielbię Filipa i jego reportaże

Marysia też właśnie zalicza pierwszą drzemkę. Normalnie byłybyśmy na spacerze, ale że musimy dziś wyjść po południu, to nie chce mi się dwa razy wychodzić
Dzisiaj jak kulturalnie wyśmiał tego faceta w legginsach "nie dość że nosi pan legginsy to jeszcze są pożyczone od kolegi? A stringi ma pan swoje?"
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:51   #3373
CarycaKatharina
Zadomowienie
 
Avatar CarycaKatharina
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Dzisiaj jak kulturalnie wyśmiał tego faceta w legginsach "nie dość że nosi pan legginsy to jeszcze są pożyczone od kolegi? A stringi ma pan swoje?"
Dobre też było jak pan w sklepie rowerowym mu powiedział ile ten sport kosztuje😂
__________________
Żona 8.11.2014
ZHDK
CarycaKatharina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:55   #3374
PikPik09
Raczkowanie
 
Avatar PikPik09
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ignaś ostatnio nauczył się wkładać mi głowę w dekolt. Nie wiem czy ma to jakiś związek z kp czy taka zabawa w chowanego
Beni ma taki nawyk chyba po kp. jak chce sie przytulac to odrwaca sie do mnie i ciagnie za bluzkę

świetne te wasze zdjęcia
Zaraz po Rafałka a BEni jeszcze śpi...
__________________
Doświadczenie przemawia: Istnieją tylko dwie bezwarunkowe miłości- miłość między matką,a dzieckiem oraz miłość Boga do ludzi.
PikPik09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:09   #3375
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
agusia Kinia tak ładnie śpi od urodzenia? Karmiłaś ją piersią bo nie pamiętam

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

australia też oglądamy z Ignasiem DDTVN ale on zainteresowany tylko jak reklamy lecą

Ubawiłam się z tego reportażu Filipa Chajzera. Samo życie Dzisiaj dla wielu ludzi sport= milion monet zostawionych w sklepie sportowym. kiedyś żeby biegać wystarczyło byle jakie buty sportowe założyć i heja, a dzisiaj to tyle gadżetów potrzebnych

Ładnie Wam dzieci śpią! Zazdroszczę bardzo!

I w ogóle Ignaś już po 1. drzemce. nie wiem co to się stało z nadejściem wiosny.
Zawsze wstawał koło 7., a po zmianie czasu wstaje nieco po 6. czyli 2 godziny wcześniej i potem jęczy bo jest śpiący Nie kumam.
Kinia zaczęła noce przesypiac mając 3 miesiące, jak byłyśmy wtedy w szpitalu na zum mleko odciagałam i swoim karmiłam przez 3,5 miesiąca, więc jeszcze na moim mleku przesypiała tak ładnie noce ale raz na jakis czas zdarzy się jej wstać na mleko koło 3-4, ale to rzadko

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Ja coś kojarzę, że chyba Kinia zaczęła przesypiać noce podczas pobytu w szpitalu parę miesięcy temu?

Oj tak Ja w ogóle wielbię Filipa i jego reportaże

Marysia też właśnie zalicza pierwszą drzemkę. Normalnie byłybyśmy na spacerze, ale że musimy dziś wyjść po południu, to nie chce mi się dwa razy wychodzić

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------


Czaderskie to zdjęcie
Moja siostrzenica lubiła wkładać rękę pod bluzkę mojej siostry (gdzieś na wysokości dekoltu/biustu) do wieku 5 czy 6 lat
wow Australia, ale masz pamięć :O tak dokładnie wtedy zaczeła przesypiać noce, co wyżej już napisałam
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:19   #3376
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Ja skończyłam kp przed świętami, pierwszy@ 11grudzień, drugi@ 1 luty, trzeciego brak ale chyba też mam pms. Albo nie mam tylko zwyczajnie jestem nieznośna: D

Australia jeszcze chce się mała odmladzac? Znowu Ci do brzucha wejdzie!

Sliweczko Franek już raczej nie pamięta kp (jednak 3 msc to dla takiego malucha duzo) a też dekolt mi odciaga i zagląda. To samo robi babci: D

Agusia od samego początku sciagalas mleko? Wcale nie przystawialas? Szacun wielki: o



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:41   #3377
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Kinia zaczęła noce przesypiac mając 3 miesiące, jak byłyśmy wtedy w szpitalu na zum mleko odciagałam i swoim karmiłam przez 3,5 miesiąca, więc jeszcze na moim mleku przesypiała tak ładnie noce ale raz na jakis czas zdarzy się jej wstać na mleko koło 3-4, ale to rzadko

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------



wow Australia, ale masz pamięć :O tak dokładnie wtedy zaczeła przesypiać noce, co wyżej już napisałam
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:55   #3378
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Ja skończyłam kp przed świętami, pierwszy@ 11grudzień, drugi@ 1 luty, trzeciego brak ale chyba też mam pms. Albo nie mam tylko zwyczajnie jestem nieznośna: D

Australia jeszcze chce się mała odmladzac? Znowu Ci do brzucha wejdzie!

Sliweczko Franek już raczej nie pamięta kp (jednak 3 msc to dla takiego malucha duzo) a też dekolt mi odciaga i zagląda. To samo robi babci: D

Agusia od samego początku sciagalas mleko? Wcale nie przystawialas? Szacun wielki: o



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przystawiałam, ale nie bardzo chciała ciągnąć.. Ona jest wczesniakiem i przez 4 dni była na oddziale wcześniaków i tam ją karmili butelką, więc później było mi ciężko ją przyzwyczaić. Więc postanowiłam ściagać mleko i tak przez 3,5 miesiąca ciężko mi było podjąć taką decyzje, bo chciałam aby moje mleko piła, no ale byłam już zmęczona, miałam dość i zamiast spędzać czas z córką to ściagałam mleko co 3 h- 100 ml w godzinę.. Poddałam się i tyle.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 11:36   #3379
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Agusia jesteś super matka ze tak długo wytrzymalas ściągać. Podziwiam bardzo wszystkie matki kpi, nie ważne jak długo. Wiem jaki to wysiłek siedzieć z laktatorem



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 11:37   #3380
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Agusia jesteś super matka ze tak długo wytrzymalas ściągać. Podziwiam bardzo wszystkie matki kpi, nie ważne jak długo. Wiem jaki to wysiłek siedzieć z laktatorem



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzięki
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 12:28   #3381
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry
Dopiero się ogarnelam od rana i mam czas odpisać
Noc u nas dziwna, M nie daje się odlozyć do łóżeczka po karmieniu, jest walka a o 4 i tak ląduje u nas... Nie wiem whats up

Pikpik współczuję @... Ja też się boję czy nie będzie bardziej obfita bo wcześniej mialam delikatnie i przez 3dni

Australia zdrowia dla Marysi oby katar się nie rozpędził i poszedł precz

Lena wydaje mi się, że jeśli katar jest zielonkawy to raczej do lekarza bym szła. Ale jeśli tylko gęsty i budyniowaty to chyba się konczy po prostu

Marcelka lapie mnie za bluzkę i ciagnie dekolt jak chce pić z cyca zaglada mi wtedy tak głęboko w oczy


A co do "kosztów" uprawiania sportu to ostatnio podgladalam naszą fit kulezankę i ona na sobie reklamuje gacie do ćwiczeń zajrzalam na stronę tych gaci i one są po 130zł nie wiem czy dodają jakieś super moce, czy dooopa od razu w nich jak u Chodakowskiej ???
Moda na bycie fit i sporty napędza popyt ale czy to zawsze potrzebne to nie wiem. Nie jestem fit
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 12:57   #3382
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dziękuję Honciu w imieniu Marysi
Ale się uśmiałam z tych fit gaci Myślę, że chodzi bardziej o look na insta - no gdzie tam pozować do fotek w zwykłych dresach, za mało lajków by było
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 13:42   #3383
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Jestem
Noce znowu do d...:p jedynki ciagle wychodzą...starszak to przy gornych lepiej spal, ale miesiac wrocil tylko do cycka. Pamiętam, ze zalamana bylam, teraz tylko niewyspana
Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość
Hej hej.
Nie zniknęłam jestem😃
W domu miałam pocytowane ale nieestty wylądowałam z Hania w szpitalu😥 biegunka,wymioty,brak apetytu..
Wczoraj przespała calutki dzień w szpitalu (z kilkoma małymi przerwami).. Dziś.praktycznie tez cały dzień.
Ale zaczęła jeść cos więc nie jest źle.

Ale ogolnie jest lepiej i być może jutro wyjdziemy.😉


Australia dziękuje kochana za wpisanie na pierwsza stronę😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ze wyszliscie juz! Oby Hania zaczęła już ladnie jeść.

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Cześć
Dzieczyny Wasze komentarze mnie podbudowaly. Lekarz faktycznie bez sensu mi kazaniw wygłaszał, że nospa i cc przyczyniają się do problemów z napięciem miesniowym. Ja sobie potem wyrzuty robię tj robiłam.

Hania zaczęła od paru dni pełzać. Na początku powoli, teraz sprawie jej to idzie. W łóżeczku turystycznym raz usiadła pewnie się jednego boku złapała albo sama nie wiem bo to nie przy mnie. Wróciłam z,łazienki, zerkam a ona siedzi
Jak potrafi się sobą zająć czyli pełza to zupełnie inne dziecko mogę coś zrobić typu drobne porządki czy spokojnieksze przygotowanie posiłków.

Lena super wieści z wynajmem!!! W końcu życie Tak jak chcecie bez teściowej długo tam u niej wytrzymałas. Podziwiam skrycie
Oby Franek szybko wyzdrowiał.

Pikpik brawo za spadek wagi u Rafała. Męża współczuję po raz,kolejny nasuwa mi się myśl jak długo to jescze zniesiesz.

Pielęgnacja: twarz codziennie żel,tonik, krem na dzień inny na noc inny. Peeling raz w tygodniu, maseczka jak mi się przypomni. Staram się codzienne (ew co dwa dni) balsamu użyć.
Krem pod oczy muszę kupić.

Honcia jakie Marcelinka ma długie włosy <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
) tzn ze usiadla. Kombinatorka się podparla cheycila i o to tez chodzi
Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
No nie Zaraz mi się przypomniał kask dla dzieci uczących się chodzić, który kiedyś widziałam na Allegro
Ja to przy synku chcialam kupic bo masakra byla jak zaczął siadać. A widzialam taki u kumpeli z Finlandii.
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ignaś ostatnio nauczył się wkładać mi głowę w dekolt. Nie wiem czy ma to jakiś związek z kp czy taka zabawa w chowanego
Gabi też zaglada jak chce mocno kp

Dzisiaj mam rozwalony dzień, nic nie zrobilam bo Gabrysia pol godzinki spala rano. Teraz zasnęła, wiec lece trochę ogarnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 14:51   #3384
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry,
U nas zmiany. Łucja wczoraj pierwszy raz miała tylko 1 drzemkę a i tak poszła o 22 spać Kiedy to dziecko się wysypia?
W nocy temperatura 38.5 i zapisałam ją do pediatry. Coś mnie jednak naszło i sprawdziłam czy jej coś przez noc się nie wykluło. I tak moja córeczka stała się dumną posiadaczką pierwszego ząbka! Dziś dzień marudy...
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 15:56   #3385
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
U nas zmiany. Łucja wczoraj pierwszy raz miała tylko 1 drzemkę a i tak poszła o 22 spać Kiedy to dziecko się wysypia?
W nocy temperatura 38.5 i zapisałam ją do pediatry. Coś mnie jednak naszło i sprawdziłam czy jej coś przez noc się nie wykluło. I tak moja córeczka stała się dumną posiadaczką pierwszego ząbka! Dziś dzień marudy...
Brawo
A śpi najwidoczniej bardzo wydajnie krótko a porządnie

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Jestem
Noce znowu do d...:p jedynki ciagle wychodzą...starszak to przy gornych lepiej spal, ale miesiac wrocil tylko do cycka. Pamiętam, ze zalamana bylam, teraz tylko niewyspana

Super ze wyszliscie juz! Oby Hania zaczęła już ladnie jeść.



) tzn ze usiadla. Kombinatorka się podparla cheycila i o to tez chodzi

Ja to przy synku chcialam kupic bo masakra byla jak zaczął siadać. A widzialam taki u kumpeli z Finlandii.

Gabi też zaglada jak chce mocno kp

Dzisiaj mam rozwalony dzień, nic nie zrobilam bo Gabrysia pol godzinki spala rano. Teraz zasnęła, wiec lece trochę ogarnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przutylam i trzymam kciuki za nocki
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 18:38   #3386
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
U nas zmiany. Łucja wczoraj pierwszy raz miała tylko 1 drzemkę a i tak poszła o 22 spać Kiedy to dziecko się wysypia?
W nocy temperatura 38.5 i zapisałam ją do pediatry. Coś mnie jednak naszło i sprawdziłam czy jej coś przez noc się nie wykluło. I tak moja córeczka stała się dumną posiadaczką pierwszego ząbka! Dziś dzień marudy...
Gratuluję! Moj syn od 7mies mial drzemke jedna 30-45min. Zasypial ok 22 i spal do 9. W nocy jedna, dwie pobudki.
Gabi teraz też ma jedną drzemkę ale taką solidna ok 2h, czasami dłużej. Ale idzie spac o 20 i wstaje 7-7.30. Generalnie mi to pasuje, bo musimy rano odstawić starszaka do pkola.

Gabrysia zasuwa na czworaka jak szalona i jest makaronozercom. Zje wszystko, byleby byl makaron. sloiczki sa beee, chyba ze owoce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 18:39   #3387
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Sliweczka moja tez mi się tak rzuca w dekold, myślę, ze to ma związek z KP. Śmieje się, ze weszy jak ślepy Krecik 😂 zdjęcie super!

Nesanek brawo za pierwszego zabka!

Pikpik wspokczuje pms.. Ja miałam okres dopiero raz, wszystko przede mną!

Australia Marysia dobra z tym TV 😁 moja Hania lubi oglądać z siostrą Masze 😊
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 18:43   #3388
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Pielegnacja - uzywam na noc koniecznie tlustego kremu (ziaja np) glownie pod oczy, ostatnio na dzien uzywam przeciwzmarszczkowego z vichy i zaskakująco mi pasuje.
A pod prysznic odkrylam owocowy balsam eveline i nie muszę się już niczym kremowac to taka opcja dla leniwych jak ja.
Poza tym dzisiaj planowalam pomalowac paznokcie pierwszy raz od ciazy, ale... nie mialam kiedy.

Wieczorami cwiczymy z mężem. Od czasu do czasu biegamy. Tak od niecalego miesiaca. Z silami bywa roznie

Czytam dalej sporo, ale nie mam kiedy pisac - usiąść do kompa, wiec mam mega zaległości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 19:51   #3389
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Elaine, oby się Wam nocki polepszyły!

neesanek, gratuluję ząbka

Dżanet, Marysia nie przepada za bajkami... Próbowałam jej kilka razy włączyć, żeby w spokoju obciąć jej paznokcie, ale nic z tego. Reklamy lepsze I "Przyjaciele"

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Ile można dawać dziennie kropli wit. C? Na opakowaniu jest, że 8, ale ostatnio jak Marysia miała lekkie przeziębienie, to pediatra zaleciła trochę większą ilość, tylko nie pamiętam jaką Lena, ile dajesz teraz Frankowi?
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 20:18   #3390
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Australia wit c nie przedawkujesz, nadmiar wydalany jest z moczem.

Elaine brawo za ćwiczenia! 👏 jeszcze wspólne, super! 😍
Zazdroszcze biegania, ja nie potrafię biegać. Strasznie szybko się mecze.

Zainspirowana Wami kupilam płyn miceralny i peeling do twarzy z avonu. Przy okazji balsam antycellulitowy 😁 pod prysznic polecam olej kokosowy, super nawilza, nie trzeba się balsamowac. Od jakiegoś czasu używam go tez w kuchni, głównie do smażenia. Jest super, nie pali się a w potrawach zapach nie wyczuwalny. Oczywiście ten nierafirowany 😉
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-01 14:20:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.