Dobry fryzjer - Pabianice - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 09:19   #181
visienko
Przyczajenie
 
Avatar visienko
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: fryzjer PABIANICE

już po wizycie i jestem zadowolona, włoski miękkie, błyszczące i ogólnie fajnie. Polecam
visienko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 08:54   #182
melodyjka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer PABIANICE

Hej dziewczyny,dawno sie nie odzywałam, bo unikałam fryjera ze wzgledu na to,że zapuszczałam włosy. Coś mnie podkusiło żeby wypróbować jak dla mnie nową fryzjerkę za Biedronką na Bugaju-Panią Karolinę. Nie spodobało mi się już tam na samym początku wizyty,a dokładniej przy myciu włosów. Głowe myła mi praktykantka, która nawet nie zabezpieczyła mi ręcznikiem karku, żeby mi woda nie naleciała za bluzke.Po umyciu też nie nałożyła ręcznika tylko z kapiącą głową musiałam się przesiąć na inny fotel. W salonie nie było za ciepło, a bluzkę na plecach miałam mokrusieńką. Pani Karolina po zapoznaniu się ze zdjęciami, które przedstawiały moją wymarzoną fryzurę przystapiła do pracy. Zaznaczam zapuszczałam włosy, Pani Karolina miała mi je tylko mocniej wycieniować, a ścieła mnie na króciutko zostawiając z tyłu ogon.łzy mi stenły w oczach i aż mnie zatkało, po pierwszym pociągnięciu brzytwą, gdzie spadło na podłogę 3/4 moich pieknych grubych włosków. Byłam i jestem załamana, takiego tragicznego ciecia jeszcze nigdy na głowie nie miałam!!! Po drodze weszłam do salonu Majka, w poszukiwaniu pomocy, ale niestety jedyne co mogła zrobić to zcieła mi tylko ogon,w którym wygladałam jakbym urwała się z dzikiego zachodu,a co do reszty muszę poprostu poczekać jak mi odrośnie
melodyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 11:29   #183
nellycor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ja byłam na dekoloryzacji w salonie Gabi na Powstańców i muszę przyznać, że mimo wysokich cen jakie tam mają naprawdę profesjonalnie podchodzą do tematu. Długo szukałam odpowiedniego fryzjera który,zejdzie mi z czarnych na blond włosy w miarę jak najkrótszym czasie.Żaden fryzjer nie chciał się podjąć takiego zadania,nie wiedząc czemu.Natomiast pani Gabrysia z tego salonu wytłumaczyła do jakiego koloru może ściągnąć,oceniła stan włosów.Na przejście z czarnego do blondu zajęły 2 wizyty,gdzie moje włosy po dekoloryzacji są w lepszym stanie niż przed.Generalnie bardzo polecam.Tam z niczego potrafią zrobić coś. Nie wiem jak ze ścinaniem,ale na kolor można spokojnie tam się udać.
nellycor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:18   #184
pscola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer PABIANICE

Witam a wiecie moze coś o salonie Norbi?
padobno ma rewelacyjną pracownicę?

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez pscola Pokaż wiadomość
Witam a wiecie moze coś o salonie Norbi?
padobno ma rewelacyjną pracownicę?










wiolę albo Jolę
pscola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 16:04   #185
nellycor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: fryzjer PABIANICE

Tak jeżeli chodzi o salon Norbiego to mogę z czystym sumieniem polecić.Dziewczyna nie wiem jak ma na imię świetnie radzi sobie z włosami,zwłaszcza jeżeli chodzi o kolor.Potrafi dobrać kolor do upodobań klienta i nie zdarzyło mi się jeszcze nigdy,żeby wyszła katastrofa na głowie,czego nie mogę powiedzieć o innych salonach np.Trendy, gdzie jedna Pani nie miała zielonego pojęcia o farbowaniu włosów,czego efektem była niemiła niespodzianka i rozczarowanie.Generalnie zawsze jestem zadowolona jak wychodzę z salonu Norbiego.Poza tym panuje w nim miły i sympatyczny nastrój i ceny są też przyjazne klientowi.
nellycor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 17:01   #186
pscola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer PABIANICE

juz wiem ta dziewczyna ma na imie Wiola.
Naprawdę polecam salonik.........
przenoszą się teraz podobno ale mam nadzieję ze się nie zmienią
pscola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 09:50   #187
kiskus
Przyczajenie
 
Avatar kiskus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: fryzjer PABIANICE

a słyszałyście o fryzjerze na Garncarskiej..wcześniej na Kościuszki?

Edytowane przez kiskus
Czas edycji: 2010-04-26 o 18:27
kiskus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 14:50   #188
sattine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 11
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cześć dziewczyny,
Rzadko chodzę do fryzjera bo zazwyczaj nie jestem do końca zadowolona z efektu. Ale niedługo idę na wesele i wypadaloby się uczesać Rozważam jakąś fryzurkę z zakręconymi, rozpuszczonami włosami. Może delikatnie podpięte, ale nie chciałabym żadnych koków. W związku z dostępnymi wolnymi terminami rozważam dwa zakłady fryzjerskie:
1. Nicole na ul. Powstancow Warszawy - ma mnie czesać pani Sylwia - co o niej sądzicie? Lub druga opcja:
2. Na Grabowej u pani Agnieszki (ona kiedyś czesała na Zamkowej w salonie Graf-C).
Jak sądzicie gdzie będę bardziej zadowolona? Pomóżcie, który wybrać
sattine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:27   #189
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: fryzjer PABIANICE

no ale wątek! dziewczyny! czy któraś może mnie poratować numerem do Emili z Metamorfoz? bo mi się porąbał telefon i nie mam a na jutro mam cięcie a nie pamiętam na którą godzinę!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 12:51   #190
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no ale wątek! dziewczyny! czy któraś może mnie poratować numerem do Emili z Metamorfoz? bo mi się porąbał telefon i nie mam a na jutro mam cięcie a nie pamiętam na którą godzinę!
ennkoo to Ty z Pabianic ??
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 12:54   #191
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez alphala Pokaż wiadomość
ennkoo to Ty z Pabianic ??
ano i też w Warszawie pomieszkiwalam i pracowałam piąteczka!
a telefon do Emili już znalazłam...o!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 12:59   #192
martitkusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer PABIANICE

witajcie kochane wizazanki ;-)

jesli chodzi o fryzjera w pabianicach to polecam salon fryzjerski EUFORIA !! gwarantuje wam ze wyjdziecie z tego salonu zadowolone ;-) ja zawsze jestem zachwycona tym co tamtejszy fryzjer robi z moimi wlosami ;-) dodam jeszcze ze moj brat tez korzysta z uslug euforii i rowniez jest zadowolony ;-) o jakosci uslug i zadowoleniu kobiet jak i mezczyzn moze mowic fakt ze trzeba sie zapisac... maja tam sporo pracy przy tak duzej ilosci osob chetnych ;-) tak wiec polecam ;-) jakby ktos chcial namiary to oczywiscie moge podac ;-)

pozdrawiam serdecznie i zycze udanych wizyt u fryzjerow ;-)
<martitkusia>
martitkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 10:24   #193
Papulcia1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 8
GG do Papulcia1988
Dot.: fryzjer PABIANICE

ja polecam gorąco salon na Jana Pawła II (okolice Bardowskiego ale wejście jest od JP II) zwłaszcza właścicielkę Panią Ewelinę Świetnie ścina i farbuje za niewielkie pieniądze (farbowanie + ścięcie + modelowanie 60 zł)!!! a jeszcze efekt powalający
Papulcia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 21:07   #194
Siwan88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: fryzjer PABIANICE

Hej,
Jestem akurat przejazdem w Pabianicach, przyjechałam do domu na wybory i mam jutro możliwość pójścia do fryzjera. Z czystym sumieniem polecam salon Norbi, chociaż nazywa się już pewnie inaczej
Mam cienkie i słabiutkie włosy i mimo, że studiuje we Wrocku to przyjeżdżam (jak mogę) do niego się strzyc. inych fryzjerów się boje, bo miałam już wiele nieudanych cięć ;/
Miał się przenosić, wie ktoś może czy już to zrobił i gdzie? I czy ma ktoś do niego aktualny tel (miał zmieniać)? Bo miałam zapisany, ale gdzieś mi zaginął.

Edytowane przez Siwan88
Czas edycji: 2010-06-20 o 21:10
Siwan88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 13:10   #195
Tunga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer PABIANICE

Hej. Chcę zmienić kolr włosów z czarnych na ciemny blond. Czy ktoś wie, do jakiego fryzjera w Pabianicach mam sie udać, by efekt był zadowalający i w atrakcyjnej cenie????
Tunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 18:26   #196
luniaAlunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 11
GG do luniaAlunia
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ja poszukuję, bo póki co jeszcze nie znalazłam nikogo kto by podciął mi włosy tak jak ja chcę, zawsze robią to zupełnie inaczej niż chcę;(
Dlatego odradzam wszystkich na ulicy Łaskiej, byłam już we wszystkich i za każdym razem był szloch w poduszkę...
Polecam za to salon "Nicol" na Wyszyńskiego 1. Bardzo dobre cięcie, a koszty nie wytarmosiły mojego portfela.

i tutaj proszę o podanie mi jakiegoś adresu + mniej więcej ile kosztuje podcięcie...
Pozdrawiam

Edytowane przez luniaAlunia
Czas edycji: 2010-08-22 o 18:46
luniaAlunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 13:39   #197
Alisja
Raczkowanie
 
Avatar Alisja
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 95
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

A ja mam pytanie troche z innej beczki - wie moze ktoś który salon fryzjerski pracuje na kosmetykach Loreala?
Alisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 18:55   #198
wwizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Witam, czy ma ktos numer telefonu i zna dokladny adres salonu "Prestige" w Ksawerowie.
wwizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 11:06   #199
wwizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Widzę że nikt nie kojarzy salonu "Prestige"... Z tego co pamiętam to jest on na ulicy Moniuszki chyba... Jezeli jakaś nawet osoba mieszka blisko tych rejonów to prosiłabym żeby zerkneła na dokładny adres albo i jeszcze lepiej zapytała się o numer telefonu...
wwizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 10:04   #200
Wyimagin0wana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 425
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Dziewczyny, a moze ktoras z Was wie, gdzie mozna zrobic takie drobne warkoczyki na całej głowie?
__________________
Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Gratuluję, dostajesz ode mnie koronę małej księżniczki wizaż 2012 w dziedzinie mózgi matematyczne.
Wyimagin0wana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 19:09   #201
anulkaanu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

dobry fryzjer w naszych pięknych Pabianicach.
Błażej Adamus ten z Kleszczowa on suer robi włosy (moje koleżanki jeżdziły do niego, ale to kawał drogi) a teraz on przyjezdrza do nas
na Bracką do tego solarium Spa podobno jest tam . Gościowi nic nie trzeba mówić sam wie co ma robić i super fryzurki i kolorki
anulkaanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 23:27   #202
mowita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Od kilku lat jestem klientka p.Wioli - obecnie właścicielką salonu Nicole na Powst. Warszawy. Nigdy nie wyszlam od niej niezadowolaona. Zdarzylo mi sie ze ludzie zaczepiali mnie na ulicy i pytali gdzie chodze do fryzjera. Dodam jeszcze ze nie lubie wizyt u fryzjera i srednio chodze tam raz na 3 m-ce, wiec tym bardziej duzy plus dla Wioli, ze nawet po odrosnieciu fryzura od niej wyglada ok.
mowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 18:50   #203
Agniecha32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Cytat:
Napisane przez mowita Pokaż wiadomość
Od kilku lat jestem klientka p.Wioli - obecnie właścicielką salonu Nicole na Powst. Warszawy. Nigdy nie wyszlam od niej niezadowolaona. Zdarzylo mi sie ze ludzie zaczepiali mnie na ulicy i pytali gdzie chodze do fryzjera. Dodam jeszcze ze nie lubie wizyt u fryzjera i srednio chodze tam raz na 3 m-ce, wiec tym bardziej duzy plus dla Wioli, ze nawet po odrosnieciu fryzura od niej wyglada ok.
fajny salon też tam chodziłam ale do p. Beaty ale ona się przeniosła na Dąbrowskiego Również polecam
Agniecha32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 19:01   #204
Agniecha32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Polecam salon Euforia na ul. Dąbrowskiego pracuje tam młode małżeństwo są kreatywni i jest bardzo miła obsługa, Ja osobiście chodzę do Beatki która przecudnie czesze za każdym razem kiedy idę na imprezę to wszyscy podziwiają moje fryzury Chodzi tam również cała moja rodzina i koleżanki...Ceny nie są takie wysokie i nie trzeba czekać na swoją kolej jak u innych

Polecam gorąco...
Agniecha32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 10:16   #205
gepi44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Witam.

Wybieram się dzisiaj do Atelier Emilii Bartczak na ściąganie ciemnego koloru. Przeczytałam cały watek z zaciekawieniem ponieważ od dawna szukam dobrego fryzjera w Pabianicach. Jak wrócę to dam znać jak poszło
gepi44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 10:03   #206
gepi44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Mogę z czystym sumieniem polecić ten salon fryzjerski
gepi44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 20:07   #207
tynka1988pce
Przyczajenie
 
Avatar tynka1988pce
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Hej dziewczyny, czy któraś jeszcze była w Atelier Emilii Bartczak, po moich ostatnich ekscesach z fryzjerami chciałabym usłyszeć Wasze opinie na temat tego salonu.
tynka1988pce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 08:47   #208
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

ja chodzę do Emilii od lat. To jedyna fryzjerka, które wie jak obcinać moje niesforne włosy. Dla mnie- artystka. I inne dziewczyny u niej też wiedzą co robią. Ja polecam bardzo , bardzo.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 09:31   #209
hagjoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Cześć dziewczyny. JA od lat szukam fajnego fryzjera i kusi mnie pojść własnie ddo Emilii. Jak ma ceny np za strzyzenie i jak wygladaja terminy
hagjoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 21:00   #210
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Dobry fryzjer - Pabianice

Ja polecam salon u pani Agnieszki na Grabowej. Byłam u niej na farbowaniu przed weselem kuzynki i dobrała mi kolor idealnie tak jak chciałam ( żeby był nie za ciemny i nie za jasny ) Do tego fryzura weselna była śliczna- loki takie, o jakich marzyłam, ładnie wytrzymały całą noc. Pani Agnieszka naprawiła mi też szkodę, którą zrobiła mi poprzednia fryzjerka- wyrównała mi to nieszczęsne cieniowanie, które przy moich cienkich i słabych włosach wyglądało fatalnie- dużo włosów u nasady, a na końcówkach miałam tak niewiele włosów, że bluzkę mi spokojnie było spod nich widać... dobrze, że to już za mną

Ceny też przystępne- za farbowanie+ podcięcie+ modelowanie 80 zł, a za weselne loki 30
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-30 16:04:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.