Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-03, 08:43   #3871
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

ja najdłużej nie obcinałam włosów 4 miesiące i to było w liceum. I z tego co pamiętam nawet sporo wtedy urosły. Dlatego teraz tak z czystej ciekawości chce zobaczyć jak to z nimi jest i jaki przyrost będe mieć po 6 miesiącach. wczoraj powiedziałam do dzieci brata, że dopiero 8 kwietnia obetne włosy na co 9 latek odpowiedział "ale cioci ale obiecaj, że tego 8 kwietnia nie obetniesz się znowu na krótko" biedna ja chyba nie mam wyjścia i musze zapuścić...
__________________
70/48





marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 14:46   #3872
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

cześć, dziewczyny pozwolicie, że do Was dołączę ?

dwa dni temu byłam u fryzjera i postanowiłam ściąć się na jeżyka. miałam okropnie suche, zniszczone ciągłym farbowaniem raz na czerń, raz na blond, codziennym prostowaniem i używaniem miliona specyfików, włosy... na początku chciałam wrócić do naturalnych przez zapuszczanie odrostu (udzielałam się w wątku o zapuszczaniu), ale kontrast był ogromny - jestem naturalną ciemną blondynką, a od dłuższego czasu farbowałam się na czerń - zresztą uznałam, że mam już dość tego siana. no i ciach w końcu mam swoje włosy, o długości jakoś 1, 5 cm. ciężko mi się przyzwyczaić. uważam, że wyglądam całkiem znośnie, moi najbliżsi również tak twierdzą, a nawet po wstawieniu zdjęcia na forum dostałam kilka komplementów, które bardzo podniosły mnie na duchu. jednak moi rówieśnicy (jeszcze się uczę, kończę gimnazjum...) szydzą ze mnie strasznie z tego powodu... ciężko jest mi ciągle słuchać, że wyglądam jak chłopak, co ja ze sobą zrobiłam, miałam takie ładne włosy (akurat ! a wcześniej na każdym kroku pytali, czemu ich nie zetnę, są przecież w fatalnym stanie) i że mam masakryczną fryzurę... właśnie wróciłam ze szkoły i jest mi strasznie przykro... nie wiem, jak wytrzymam, ale czasu nie cofnę. zresztą wcale nie żałuję, że ścięłam, bo to było najlepsze wyjście, jednak nie zmienia to faktu, że jest mi źle...
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 17:15   #3873
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

dawaj fote
i witaj
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 20:26   #3874
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

gabi witaj
według mnie bardzo ładnie wyglądasz z takimi włosami, masz taką delikatną buzie
__________________
70/48





marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 21:39   #3875
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Baardzo fajnie - to co trzymasz tak czy zapuszczasz;p
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 21:46   #3876
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
Baardzo fajnie - to co trzymasz tak czy zapuszczasz;p
zapuszczam zapuszczam
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 08:41   #3877
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
uprzedzam, że zdjęcie robione od razu po przyjściu od fryzjera, przepraszam że totalnie bez makijażu no i na dodatek cykane z ręki
Malkontenci nie mają racji - wyglądasz bardzo fajnie. I nie przesadzaj z zapuszczaniem, bo krótki styl całkiem Ci odpowiada.

PS. Wcześniej pisałem jako rochejaquelein, ale musiałem ponownie się zarejestrować. Tak bywa, kiedy komputer sprawia psikusa.

Edytowane przez rochejaqueleinkris
Czas edycji: 2011-11-05 o 08:44
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 13:10   #3878
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

witaj ponownie
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 16:43   #3879
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez rochejaqueleinkris Pokaż wiadomość
Malkontenci nie mają racji - wyglądasz bardzo fajnie. I nie przesadzaj z zapuszczaniem, bo krótki styl całkiem Ci odpowiada.

PS. Wcześniej pisałem jako rochejaquelein, ale musiałem ponownie się zarejestrować. Tak bywa, kiedy komputer sprawia psikusa.
ja tam jestem jednak fanką długich włosów, mój chłopak zresztą też




słuchajcie, mam dziś kryzys ciągle tylko patrzę w lustro i płaczę, po co to zrobiłam... czuję się jak facet... koleżanka z innego miasta prosiła mnie żebym jej wysłała zdjęcie, jak teraz wyglądam i zrobiłam chyba pięćdziesiąt, z którego wszystkie były okropne przez te włosy, bo wydawało się jakbym miała mega wysokie czoło i za duże oczy, nie mogę patrzeć na te fotki nie wiem co dalej...
__________________
zapuszczam naturalne wlosy

Edytowane przez gabi97
Czas edycji: 2011-11-05 o 22:35
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 08:23   #3880
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Oczy nie mogą być za duże, popatrz na mangi ) a jeśli tylko wyslesz jej to zdjęcie które tu Wstawilas to będzie zachwycona - ewentualnie wyślij jej zdjęcie sprzed Cięcia
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 09:56   #3881
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość

słuchajcie, mam dziś kryzys ciągle tylko patrzę w lustro i płaczę, po co to zrobiłam... czuję się jak facet... koleżanka z innego miasta prosiła mnie żebym jej wysłała zdjęcie, jak teraz wyglądam i zrobiłam chyba pięćdziesiąt, z którego wszystkie były okropne przez te włosy, bo wydawało się jakbym miała mega wysokie czoło i za duże oczy, nie mogę patrzeć na te fotki nie wiem co dalej...
zapodaj sobie jakies naprawde wielkie, dlugie, kolorowe kolczyki i od razu poczujesz sie bardziej kobieco
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 10:33   #3882
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Oooo nowa zapałka witaj gabi
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 10:55   #3883
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
Oczy nie mogą być za duże, popatrz na mangi ) a jeśli tylko wyslesz jej to zdjęcie które tu Wstawilas to będzie zachwycona - ewentualnie wyślij jej zdjęcie sprzed Cięcia
ale jej chodzi o to, jak wyglądam po cięciu
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:26   #3884
Syntia99
Przyczajenie
 
Avatar Syntia99
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Hej Gabi, bardzo fajnie wyglądasz obcieta na zapałkę, pasuje taka fryzurka do twojej urody, naprawdę powinnaś pomyśleć żeby na stałe włączyć ją do swojego repertuaru, zamiast myśleć o zapuszczaniu i kiedy ci odrosną. Pomyśl jest wiele dziewczyn które z wielko chęcią by się tak obcęły, ale nie mogą bo im by nie pasowało - ty jesteś szczęściarą bosko wyglądasz w takich włoskach, i badzo kobieco
Syntia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:10   #3885
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Prawda
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 20:36   #3886
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Witajcie kochane i tak ja-maniaczka długich włosów w końcu trafiłam do Was Właśnie dziś mąż zjechał mnie maszynką, na zapałkę, a właściwie na pół zapałki, bo zapałka ma 5 cm ( tak, tak dokładnie sprawdziłam, odbija mi ) a ja mam 2,5 cm. Czuję się...hmmm, łyso, dziwnie i zupełnie nie wiem jak sie ubierać Na necie nie mogę znaleźć fotek, by złapać jakiś styl...wiem, Natalie Portman itp, ale nie o to mi chodzi, Natalie jest piękna nawet jak worek nałoży.
Może wspomnę co mnie skłoniło do takiego kroku, otóż zaproszono mnie na pokaz farb Framesi, miałam być modelką.
Stan przed- zdrowe, błyszczące włosy trochę za ramiona, kolor jaśniutki brązik ( farbowane )
Stan po- zielono-bure gluty na głowie, po kąpieli rozjaśniającej ( miała nie niszczyć włosów ) i farbie 8.33, 7.23, te numerki śnią mi sie po nocach. Potem ścięcie, by uratować resztę, jakiś toner by pokryć zieleń. Po kilku dniach toner spłynął, została zielonka, w dodatku okropnie zniszczona, nie mogłam na siebie patrzeć i wtedy odwiedziłam Wasz wątek, przeczytałam cz.I i II i....sruuuu nie mam już glonów, ale jestem trochę zdołowana. Pozdrawiam ciepło, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie?
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 00:44   #3887
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
No to trochę odswiezycie tu wątek dziewczyny bo my tu pozapuszczane- wiecie jak jest -"dziś prawdziwych zapalek juz nie ma" ja osobiscie zapalka juz nie jestem co nie znaczy ze sie nie utozsamiam ale reszta jak ninedin nie zapuszcza juz albo zapuszcza ale z umiarem . Tak czy owak witajcie i zapuszczajcie z nami- lub scinajcie- mamy tu demokracje
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 02:09   #3888
jemiol115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 13
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Gabi - SUPER!
Ania - może moglibyśmy (przepraszam, że mówię za wszystkich) liczyć na jakąś foteczkę przed i po?
Tak samo Gabi, mogłabyś pokazać co było "przed"?
jemiol115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 07:19   #3889
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Chętnie, pokażę a co, ale jak przeglądam fotki w dłuższych włosach, głównie z lata, to mam tylko te na końskiem grzbiecie, w przebierankach, za wiele tam nie widać, ale ogólne pojęcie będziecie miały. Fotkę z jeżykiem, wyślę jak wrócę z pracy....znalazłam jeszcze takie z sierpnia przy ognisku, chciałam sie ogrzać czy co;-)? głupie, bo głupie, ale lepiej mnie widać. Włosy mam kręcone, efekt przy ognisku- modelowane na grubą szczotkę, że też mi się chciało;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ania sepia 1.jpg (120,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (40,3 KB, 36 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2011-11-08 o 07:33
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 07:51   #3890
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

z wlosami - bardzo ladnie -(ja mam w tej chwili taka dlugosc tyle, ze jeszcze dozapuszczowuje grzywke ), ale moze sie okazac, ze w zapalce jest ci milion razy lepiej
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:05   #3891
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Hej, udało mi się przez komórkę przesłać Wam fotę zapały, oj buuuu nie mogę się przyzwyczaić, więc ukrywam się pod chustami...pewnie z czasem będzie lepiej. Chciałabym wrócić do naturalnych włosów ( z natury jestem j. blondynką), planuję do wiosny nie farbować, ale gwarancji nie dam
Ps. Sorry za złą jakość fotki, pstrykałam w biegu, przed pracą, przy oknie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz.jpg (35,5 KB, 56 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2011-11-08 o 10:07
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:16   #3892
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Nie jest źle Anna
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:15   #3893
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Hej, udało mi się przez komórkę przesłać Wam fotę zapały, oj buuuu nie mogę się przyzwyczaić, więc ukrywam się pod chustami...pewnie z czasem będzie lepiej. Chciałabym wrócić do naturalnych włosów ( z natury jestem j. blondynką), planuję do wiosny nie farbować, ale gwarancji nie dam
Ps. Sorry za złą jakość fotki, pstrykałam w biegu, przed pracą, przy oknie.


no i co - dobrze jest - ale jakby inna osoba
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 13:12   #3894
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Bo inna-zapałkowa Ale może za duży przeskok, bo z dłuższych na zapałkę i z ciemnego na jasny jak szaleć, to szaleć. Miałam już wszystkie kolory włosów, od blondu, rudego po c.brąz...a nie, czerni nie miałam.
W każdych wyglądałam jak nowa osoba i nigdy ludzie nie mogli się zdecydować w których mi lepiej a dziś od dyrektorki usłyszałam: ,,tej to nawet w chuście dobrze" więc jakoś przeżyję. To dzięki Wam się odważyłam i mam nadzieję- dzięki Wam przetrwam a łatwo nie jest, czuję się podobnie jak w ciąży, raz ryk, raz euforia. Troche obawiam się, co na to moi pacjenci:brzydal

DZIEWCZYNY, KTO MA POŻYCZYĆ NA GRUDZIEŃ, LUB TANIO ODSPRZEDAĆ, ŁADNĄ, NATURALNIE WYGLĄDAJĄCĄ PERUKĘ, DŁUGOŚĆ MAX DO BRODY-RAMION, KOLOR OBOJĘTNY, byle naturalnie wyglądający-impreza wielka mi się szykuje. Proszę pisać na priv, by nie zaśmiecac wątku
Kupiłam kiedyś na All...ro, ale błyszczała się jak psu....
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2011-11-08 o 13:21
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 13:53   #3895
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

ale powiedz, po co ci????

przeciez wystarczy jak sobie wystylizujesz te wloski jakos, machniesz piekny makijaz, zalozysz bizuterie , cos seksownego na tylek i wszyscy beda mowic i widzeci tylko ciebie.
a nie chcesz chyba zeby gadali o tobie jak o "tej w peruce".
wygladasz dobrze, orginalnie i jako byla zapalka bede zawsze tweirdzic za nawet na duych imprezach wyglada sie najlepiej gdy sie jest pewnym siebie - dlugosc wlosow nie jest istotna kompletnie.
podesle ci link do swoejgo albumu zeby cie zmotywowac
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 14:11   #3896
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Laudik... ja po prostu panikuję, gdyby do tego czasu urosły mi do takiej, jak Twoja długości, byłabym przeszczęśliwa. Super wyglądasz i widać, że świetnie się bawisz, te postawione włosy-boskie
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 14:21   #3897
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

nie panikuj wlasnie
ja taka fruzure - i taka zupelnie krotka nosilam przez 11 lat (najkrotsze wlosy mialam scinane maszynka 2 - czyli prawei na lyso).
najwazniejsze zebys nosial to co masz na glwoei z pzrekonaniem - czego latwo mi sie komus zyczy, ale juz trudniej stosuje wobec samej siebie, ale Z POWODU DLUZSZYCH WLOSOW .

mozesz sobie rzucic okiem do mojego albumu - tam sa dowody jak to bylo .
mi osobiscie latwiej jest byc pewna siebie jak mam krotkie wlosy - co nie znaczy ze mam zamiar zrezygnowac z planu a wiec zapuszczania .
ale powiedzialam sobie ze kolejna dekade w moim zyciu - a wiec 5 rozpoczne Z WLOSAMI i tak wlasnie bedzie

nie lam sie - krotkie wlosy rosna blyskawicznie, sama sie przekonasz - a o peruce nie mysl bo to dramat
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2011-11-08 o 14:23
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 18:17   #3898
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez Syntia99 Pokaż wiadomość
Hej Gabi, bardzo fajnie wyglądasz obcieta na zapałkę, pasuje taka fryzurka do twojej urody, naprawdę powinnaś pomyśleć żeby na stałe włączyć ją do swojego repertuaru, zamiast myśleć o zapuszczaniu i kiedy ci odrosną. Pomyśl jest wiele dziewczyn które z wielko chęcią by się tak obcęły, ale nie mogą bo im by nie pasowało - ty jesteś szczęściarą bosko wyglądasz w takich włoskach, i badzo kobieco
dziękuję ale jednak z zazdrością spoglądam na dziewczyny z długimi, naturalnymi włosami i lubię też mieć co układać



Cytat:
Napisane przez jemiol115 Pokaż wiadomość
Gabi - SUPER!
mogłabyś pokazać co było "przed"?
dziękuję dziękuję

tutaj zdjęcie "przed" w czarnych farbowańcach przepraszam, że czarno-białe i słaba jakość, ale po ścięciu wywaliłam prawie wszystkie zdjęcia z czasów długich włosów, żeby nie płakać nad nimi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ffdf.jpg (18,7 KB, 34 załadowań)
__________________
zapuszczam naturalne wlosy

Edytowane przez gabi97
Czas edycji: 2011-11-08 o 18:18
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:21   #3899
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

gabi97, to co zapuszczamy razem?
Tak jak pisałam mam problemy z ubiorem, nie mogę znaleźć stylu dla siebie, jako że nosze chusty, zwróciłam uwagę na styl Korby z Lejdis, ale jest zimno i nie wiem jak łączyć te barwne kreacje tak by pasowały do kurtek, płaszcza
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:31   #3900
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

czesc dziewczyny

co do stylu ubierania - zawsze wydawalo mi sie ze do mojej ultrakrotkiej fryzury pasuje wszystko (inna sprawa, ze u mnie calosc determinowala fryzure a nie odwrotnie - innymi slowy - brak wlosow byl jednym z elementow MNIE)

teraz jestem w duzo wiekszym klopocie, bo czasem mi sie wydaje,
ze z wlosami wygladam paniusiowato, ale pocieszam sie, ze to okres pzrejsciowy - i jak dorosna do lopatek przestana mnie ograniczac
(i denerwowac)
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.