Jak wydepilowac cala strefe intymna? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-24, 21:31   #391
coc9
Wtajemniczenie
 
Avatar coc9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 194
GG do coc9
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

a ile taki zabieg kosztuje ? i na ile starcza ?
__________________
Jednej rzeczy wam brakuje-wszystkim bez wyjątku: odwagi. Nie mówię o jakimś popisyaniu się czymś przed kimś.Chodzi mi o odwagę przeżycia siebie aż do końca.Wszytko jedno gdzie: dożywtnie więzienie, klaztor, ferma wśród bushu czy wyokie stanwsko w jakimś ohydnym wielkim mieście
Bogini Sportu


coc9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 10:14   #392
Ratata
Raczkowanie
 
Avatar Ratata
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 125
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Podbijam
Ratata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 15:21   #393
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

ja po depilacji uzywam kremu Nivea baby przeciw odparzeniom wtedy nie mam rzadnego uczulenia .... heh jak u niemowlaczka
__________________
... just ask me.
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 20:32   #394
monos-ka
Raczkowanie
 
Avatar monos-ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
GG do monos-ka
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

mam pytanie: wg ktorego sposobu robisz paste (moze jakis link?)? bo ja probowalam i mi nie wychodzi, wszystko sie klei ;( z gory dziekuje i pozdrawiam <przytul>

Cytat:
Napisane przez Kasiek85
ja raz robiłam głęboką depilacje ale pastą i do przeżycia było jak dla mnie sama pasta jest super, ale niestety z wrastaniem u mnie problem już się praktycznie zaleczyłam, ale teraz Kasiek kombinuj co tu zrobić żeby sobie zaś nie zaszkodzić
monos-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 06:22   #395
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Polecam pastę cukrową. Wejdź sobie na samej górze we "Wszystko o depilacji" Tam jest wszystko na ten temat. Początkowo gdy zaczynałam stosowac tę metodę to trochę włoskw mi wrastało. Na golonym wcześniej bikini nawet sporo. Ale teraz to już przeszłość. To idealna metoda.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 12:48   #396
monos-ka
Raczkowanie
 
Avatar monos-ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
GG do monos-ka
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

przebrnelam swego czasu przez ten watek ale przepisow jest kilka - roznia sie proporcjami i skladem. dlatego moze ktos moglby podac sprawdzona recepture?
pozdrawiam
Monika
monos-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 10:50   #397
joan_joan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Jestem nowa na forum. Znalazłam was bo poszukuję kosmetyczki w Krakowie która wykonuje głęboką depilację (czy inaczej brazylijską).
Może wy taką znacie. proszęo namiary
Z góry dziękuję. Bo co dzwonię do jakiejś kosmetyczki to dowiaduję się że ona nie robi i nie wie gdzie robią ((
joan_joan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-23, 12:11   #398
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ja uważam, że tradycyjna maszynka to nie najlepszy pomysł. Wosku nie lubię.
Ale znalazłam inny sposób - domowy jak dla mnie nie zawodny!!
Nabyłam depilator BRAUN z 2 końcówkami. Uważam ,że ta goląa idealnie nadaje sie do deliktnych miejsc. Nie sposób się zaciąć i wloski odrastające nie są takie ostre. żadnych grudek, krostek itp. Dla mnie bomba!!! Po goleniu tylko kremik nivea i jest suuper!!

Naprawdę polecam!
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 11:21   #399
PAWEL.bolwan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

dlaczego to zdjecie nie chce sie wyswietlic?
PAWEL.bolwan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 12:05   #400
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ja polecam paste cukrowa (cukier i sok z cytryny) jest najlepsz ei bardzo mało boli a jestem wrażliwa na bół :/ depilator Boże broń- oczy wychodzą na wierzch a golić trzeba często i np ja się ciagle zacinam bo odrastające wloski są sztywne Na dodatek, jeśli chcesz wydepilowac całośc to mam dobre wieści..albo zle..nie wiem sama ocenisz- najbardziej boli sam wzgórek łonowy, dolne partie- wydawałoby się bardziej wrazliwe, prawie nie bolą
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 22:04   #401
schiz
Raczkowanie
 
Avatar schiz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 187
GG do schiz
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Hmm.... golę się od dawna.
Szczerze przyznam, że pierwszy raz był okropny. O rany bolało szczypało i nieźle się pozacinałam.
Po którymś jednak razie, włoski robią się coraz słabsze, goli sie je 100 razy łatwiej. Dziwie się wam dziewczyny, które chcecie się depilować woskiem! Przecież to musi strasznie boleć auć! Zdecydowanie wolę samodzielną depilacje maszynką.
schiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-10, 22:47   #402
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

hm a elektroliza w tak delikatnej strefie?ale chyab to tortury hehe
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 12:42   #403
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

zrobiłam sobie wosk - ten jeden jedyny raz -płakałam. krzyczałam i przeklinałąm.. to absolutnie nie dla mnie, chociaż nogi czy wąsik nie stanowi problemu
zastanawiam się nad kremem do depijacji, ale trochę się boję. Czysta chemia do miejsc wrażliwych?? sposób jest dobry na pachwiny, ale tak głęboko...? nie mam przekonania. Czy któraś próbowała?
PS: napewno jest gdzieś w wątku, ale nie chciało mi się ryć
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 14:02   #404
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez Iwona31 Pokaż wiadomość
Ja to zrobiłam depilatorem. Bolało jak diabli, ale depilowałam na raty. Było warto. Teraz mam to miejsce delikatne jak u niemowlaczka. Na wrastające włoski mam taką radę: przy codziennym myciu używam gąbki antycellulitowej (ostrej) na masowanie pachwin i kremu nawilżającego. Nigdy nie mam problemu też z krostkami, bo po depilacji przemywam te miejsca płynem po goleniu męża .
Ja też używam depitatora(na boczki),a dalej wosk . Już zdążyłam przyzwyczić się do bólu bo depiluję się tym sposobem juz jakieś parę lat.Efekt całkiem dobry,jednak jest małe ale... kilka przebarwień po wrastających włoskach
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 15:24   #405
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
zrobiłam sobie wosk - ten jeden jedyny raz -płakałam. krzyczałam i przeklinałąm.. to absolutnie nie dla mnie, chociaż nogi czy wąsik nie stanowi problemu
zastanawiam się nad kremem do depijacji, ale trochę się boję. Czysta chemia do miejsc wrażliwych?? sposób jest dobry na pachwiny, ale tak głęboko...? nie mam przekonania. Czy któraś próbowała?
PS: napewno jest gdzieś w wątku, ale nie chciało mi się ryć
Ja robię głęboką depilację kremem VEET.Fakt- trzeba robić to bardzo uważnie i uważać , żeby krem nie dostał się na łechtaczkę Grozi opuchlizną i podrażnieniem
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 15:36   #406
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

zgadzam się sama praktykuję
blueone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 15:38   #407
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Próbowałam ostatnio depilatoram ale strasznie szarpie skóre nie wiem może jakos źle to robie ale za każdym razem tak jest jak gole paszki to też.Ból jest okropny więc tradycyjnie używam maszynki jednak wkurza mnie ten "jeż" na drugi dzień a codziennie nie chce mi sie tego robić.
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 19:38   #408
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Dzięki. Skoro żyjecie to i ja się odważę
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 19:43   #409
so_na_ta
Rozeznanie
 
Avatar so_na_ta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 801
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

kup plastry do depilacji ,ale tez trzeba mieć w tym wprawe
so_na_ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-11, 22:11   #410
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Mam plastry Veet i są do bani
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 09:44   #411
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

żadnych plastrów, pasty ani wosku nigdy więcej, brrr. spróbuję z kremem, ale z tanitą, bo tego używam i ogólnie zadowolona jestem. Tylko czy kupić taki do miejsc wrażliwych, czy wystarczy zwykly 3 min? Jak myślicie?
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 10:17   #412
_Virgo_
Przyczajenie
 
Avatar _Virgo_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Ja polecam paste cukrowa (cukier i sok z cytryny) jest najlepsz ei bardzo mało boli a jestem wrażliwa na bół :/ depilator Boże broń- oczy wychodzą na wierzch a golić trzeba często i np ja się ciagle zacinam bo odrastające wloski są sztywne Na dodatek, jeśli chcesz wydepilowac całośc to mam dobre wieści..albo zle..nie wiem sama ocenisz- najbardziej boli sam wzgórek łonowy, dolne partie- wydawałoby się bardziej wrazliwe, prawie nie bolą
Ja również polecam pastę cukrową!!! z tym że ja swoją kupiłam na Allegro, bo próbowałam już różnych przepisów, ale jakoś nic mi nie wychodziło
Co do bólu, to się zgadzam z powyższym - niby najwrażliwsze partie prawie nie bolą, no i skóra jest gładziutka że hej
_Virgo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 11:06   #413
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Mnie tez kusi ta pasta z allegro-widziałam ją równeż w Superpharmie.Za pierwszym razem Ci wszytsko ładnie poszło?
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 11:22   #414
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez Domisinia Pokaż wiadomość
a nie lepiej poświęcić tym miejscą godzinkę i maszynką jedno razową wszystko ładnie wydepilować , potem lekko zwilżyć wodą , i zrobić np. kremem depilującym VEET a na koniec ciepłym ręczniczkiem wysuszyć te miejsca i lekko na waciku przejechać wszystko wodą utlenioną ?? to nic nie boli a efekty są rewelacyjne !! i codziennie przemywać wodą utlenioną !! włoski będą miękkie , nie będą drażnić i będą jaśniejsze !! po jakimś miesiącuy będą pbialutkie !! TO JEST SERIO EXTRA robię tak już od roku to jest ekstra !!
to fajnie ale jak robisz woda utleniona to nie piecze czy nie boli??
a mozna sama maszynka a potem woda ult czy veet tez musi byc?
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 11:29   #415
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
to fajnie ale jak robisz woda utleniona to nie piecze czy nie boli??
a mozna sama maszynka a potem woda ult czy veet tez musi byc?
najpierw maszynką , a potem jeszcze VEET??!Kiedyś po goleniu golarką elektryczną chciałam jeszcze dopracować włoski VEETem i od tego czasu wiem , że mogę stosoać tylko jedną metode depilacji jednego dnia Skóra strasznie mnie piekła i była bardzo podrażniona.
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 11:46   #416
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Według mnie jest jedna niezawodna metoda- niestety WOSK! Powiem szczerze, że stosuję regularnie od dwóch lat, ten ból jest do przeżycia, a wszystko naprawdę zależy od KOSMETYCZKI. Przeżyłam koszmar, jak moja ukochana kosmetyczka zaszła w ciążę i przestała pracować, odwiedziłam 6 w międzyczasie, wszystko do bani!!!!!!!!!! Czy sobie wyobrażacie, jak niewielki odsetek kosmetyczek sobie radzi z tym tematem? Byłam w szoku, bo ja więcej wiedziałam na ten temat niż one??? Patrzyły się na mnie jakbym oczekiwała nie wiadomo czego, i zgłupim wyrazem twarzy mówiły mi, że nigdy wcześniej tego nie robiły?

Teraz chodzę do Salonu Dermiki, i to jest profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wszystko trwa 15 minut i prawie nie boli.
Poszukajcie w swoich miastach Salonów Dermiki, to firma w pełni profesjonalna i obsługa także.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 12:04   #417
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
żadnych plastrów, pasty ani wosku nigdy więcej, brrr. spróbuję z kremem, ale z tanitą, bo tego używam i ogólnie zadowolona jestem. Tylko czy kupić taki do miejsc wrażliwych, czy wystarczy zwykly 3 min? Jak myślicie?
jesli chcesz wydepilowacc doglebnie, to lepiej kup do intymnych miejsc. Ja robilam normalnym kremem i mnie pozniej troche pieklo, a efekt byl taki sobie
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 14:43   #418
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Według mnie jest jedna niezawodna metoda- niestety WOSK! Powiem szczerze, że stosuję regularnie od dwóch lat, ten ból jest do przeżycia, a wszystko naprawdę zależy od KOSMETYCZKI. Przeżyłam koszmar, jak moja ukochana kosmetyczka zaszła w ciążę i przestała pracować, odwiedziłam 6 w międzyczasie, wszystko do bani!!!!!!!!!! Czy sobie wyobrażacie, jak niewielki odsetek kosmetyczek sobie radzi z tym tematem? Byłam w szoku, bo ja więcej wiedziałam na ten temat niż one??? Patrzyły się na mnie jakbym oczekiwała nie wiadomo czego, i zgłupim wyrazem twarzy mówiły mi, że nigdy wcześniej tego nie robiły?

Teraz chodzę do Salonu Dermiki, i to jest profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wszystko trwa 15 minut i prawie nie boli.
Poszukajcie w swoich miastach Salonów Dermiki, to firma w pełni profesjonalna i obsługa także.
Robią depilację głęboką?Ile płacisz?
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 19:40   #419
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ja sobie robiłam wosk w bardzo dobrym salonie u świetnej kosmetyczki.. co z tego, skoro ból mnie przerósł.. chciałam jej zwiewać z wydepilowana tylko jedną stroną ale to zależy od progu wytrzymałości na ból, widzialam panny, które się tylko lekko krzywiły przy brazylijskim IPL, a moja własna prywatna ze strachu się kuliła
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 00:19   #420
Afrodisiac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 18
GG do Afrodisiac
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ja osobiscie polecam tylko i wylacznie depilacje pasta cukrowa...jest o wiele delikatniejsza od wosku...i niech inni mowia co chca ze to fanaberia i nic nie daje ja wiem swoje ...bo prawda jest jedna....pasta cukrowa nie przykleja się do skóry!! Woski przywierają ściśle do skóry, przez co w trakcie odrywania usuwają również powierzchniową warstwę skóry. Dlatego depilacja woskiem jest po pierwsze bolesna, po drugie moze wywołać zaczerwienienie skóry po zabiegu. Dzięki delikatności tego zabiegu Depilacyjna Pasta Cukrowa może być kilkakrotnie naniesiona na tą samą partię skóry, dzieki czemu mozna usunac dokladnie wszystkie wloski...wosk moze zostac nalozony na okreslona partie skory tylko raz bo nalozony po raz drugi na to samo miejsce wydepiluje nam wlosy z wierzchnia warstwa naskorka Ponadto jest higieniczna...wyrzuca sie ja po uzyciu...a pseudo jednorazowe aplikatory z woskiem kto wie ile wczesniej ''bobrow'' nimi potraktowano .... Ja nie wyobrazam sobie innego sposobu depilacji POLECAM Po depilacji mozna zastosowac Folisan skuteczny środek stosowany przy problemach z wrastającymi włoskami, zapaleniu mieszków włosowych i zaczerwienieniu skóry po depilacji mozna kupic w aptece
__________________
Sztuką jest minąć koniec i iść dalej...
Afrodisiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.