Buźka do zdjęcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-18, 07:16   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Buźka do zdjęcia


Mam pytanko-do fachowca-będę robiła sobie makijaż do ślubu i oczywiście tym samym do zdjęć-chodzi mi o to, czy twarz do zdjęcia powinna byc raczej matowa ( puder i cienie), czy można musnąć ją rozświetlaczem i cienie lekko perłowe? Jak lepiej buźka wychodzi na zdjęciach-jak jest matowa, czy rozświetlona. Przy okazji-który z rozświetlaczy dostępnych na rynku ( średnia półka raczej) najlepiej wybrać? Z góry dziękuję za dobre rady.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 07:58   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Buźka do zdjęcia

Ostrożnie z rozświetlaczem- buzia na zdjęciu może sprwić efekt tłustej a nie rozświetlonej. Kolorowe zdjecia bardzo eksponują wszelkie niedociągnięcia w makijażu, więc poświęc mu dużo czasu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 08:31   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Buźka do zdjęcia

Makijaż fotograficzny jest bardzo wymagający - widać wszelkie niedoskonałości. Osobiście poleciłabym mat, szczególnie na twarzy - dobrze kryjący podkład (np. Colorstay Revlonu. Duży nacisk należy położyć na wymodelowanie twarzy (róż, ciemniejszy i jaśniejszy odcień podkładu), co jest niezbędne przy makijażu fotograficznym. Oczy mogą być lekko lśniące - to da efekt rozpromienionej twarzy - bardzo wskazany przy makijażu ślubnym. Ale cienie raczej satynowe niż perłowe, kolory stonowane, aby nie uzyskać efektu "barokowego".
Życząc powodzenia, serdecznie pozdrawiam!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 08:40   #4
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: Buźka do zdjęcia

Jest dokładnie jak mówi Justy. Popełniłam kiedyś ten błąd - wprawdzie nie na własnym ślubie [img]icons/icon12.gif[/img] - musnęłam policzki opalizującym pudrem. Efekt na zdjęciach był taki, jakbym była spocona albo miała mocno przetłuszczoną twarz. Nie ryzykuj, warto może oddać się w ręce specjalistki. To nie kosztje aż tak dużo... Poza tym na takie okazje makijażystki mają specjalne kosmetyki, których w sklepach nie uwidzisz...
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.