Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 20:05   #2911
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo masz naprawde z czego

Aby Misiana skutecznie przeflancować na niepalącego, to musiałbyśmy sie u niego zainstalować na jakis czaś i truć mu , truć do znudzenia
to bym dopiero paliła, z nerw, przecież jak piszę o tym paleniu to co i raz fajczur w łapie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:06   #2912
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
dziewczyny, no ja wiem, że można, ja nawet rok nie paliłam i kilka razy po kilka miesięcy
ale nie byłam ani zdrowsza, ani ładniejsza, ani się lepiej nie czułam, wręcz przeciwnie - gorzej, bo byłam grubsza i to sporo
Diddianko - fakt, pierwsze o czym myślę jak przychodzi myśl o rzucaniu fajek, to owa poranna kawka, jak ją bez fajki wypić. I też wiem, ze można (ja np. u Mum nie palę), ale to już nie to , więc ograniczam kawkę
no i chodzę ospała (mam niskie ciśnienie, a że całe prawie życie na dopalaczach typu kawa i fajki, to nagłe odstawienie mam dodatkową porcję szoku dla mojego organizmu, ledwo się poruszam i mam zawroty głowy takie, ze się zupełnie serio boję)

i wiecie, ja to wszystko już znam, więc jakby wiem czego się bać, to mnie mocno zniechęca

a z drugiej strony, niby wiem, że to ostatnia chwila, żeby zawalczyć o skórę, bo jeszcze nie mam np. zmarszczek palacza (tzw. małpki), ale stara jestem, grawitacja już zaczyna się i mogę mieć je nagle szybko

no i kasa, fakt, spory argument, bo żałuję sobie na wiele rzeczy, ale jakoś fajczury kupuję

no fakt, cośz tym trza poczynić, ale niczego nie obiecuję, żeby potem nie było, ze znów zawodzę :P
Misianko, moim zdaniem to był Twój subiektywny punkt widzenia, niech mi nikt nie powie, ze jak ktoś przestaje palic, to wcale nie wyglada lepiej od siebie palacego
A co do wagi, samo odstawienie papierósow nie tuczy absolutnie, za to słaba wola i problem co zrobić z rękami powoduje, ze do lodówki sie za czesto zagląda i stad potem obiegowe opinie, ze rzucenie fajek równa sie tyciu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:11   #2913
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Misianko, moim zdaniem to był Twój subiektywny punkt widzenia, niech mi nikt nie powie, ze jak ktoś przestaje palic, to wcale nie wyglada lepiej od siebie palacego
A co do wagi, samo odstawienie papierósow nie tuczy absolutnie, za to słaba wola i problem co zrobić z rękami powoduje, ze do lodówki sie za czesto zagląda i stad potem obiegowe opinie, ze rzucenie fajek równa sie tyciu

tylko, że Ty to wiesz z literatury, a ja to wiem też, tylko z praktyki, więc zaręczam Ci, że to nie takie proste powiedzieć sobie i przede wszystkim wykonać: nie palę i nie podjadam zarazem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:13   #2914
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
to bym dopiero paliła, z nerw, przecież jak piszę o tym paleniu to co i raz fajczur w łapie
A spróbowałabyś, paluchy bym pucinała przy każdym sięgnięciu po faję

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
tylko, że Ty to wiesz z literatury, a ja to wiem też, tylko z praktyki, więc zaręczam Ci, że to nie takie proste powiedzieć sobie i przede wszystkim wykonać: nie palę i nie podjadam zarazem
Nie, nie pisze czegos czego nei widzialam sama Miałam na mysli moja Mamę
Wiec wiem ze to bzdury o tej wadze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:17   #2915
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
dziewczyny, no ja wiem, że można, ja nawet rok nie paliłam i kilka razy po kilka miesięcy
ale nie byłam ani zdrowsza, ani ładniejsza, ani się lepiej nie czułam, wręcz przeciwnie - gorzej, bo byłam grubsza i to sporo
Diddianko - fakt, pierwsze o czym myślę jak przychodzi myśl o rzucaniu fajek, to owa poranna kawka, jak ją bez fajki wypić. I też wiem, ze można (ja np. u Mum nie palę), ale to już nie to , więc ograniczam kawkę
no i chodzę ospała (mam niskie ciśnienie, a że całe prawie życie na dopalaczach typu kawa i fajki, to nagłe odstawienie mam dodatkową porcję szoku dla mojego organizmu, ledwo się poruszam i mam zawroty głowy takie, ze się zupełnie serio boję)

i wiecie, ja to wszystko już znam, więc jakby wiem czego się bać, to mnie mocno zniechęca

a z drugiej strony, niby wiem, że to ostatnia chwila, żeby zawalczyć o skórę, bo jeszcze nie mam np. zmarszczek palacza (tzw. małpki), ale stara jestem, grawitacja już zaczyna się i mogę mieć je nagle szybko

no i kasa, fakt, spory argument, bo żałuję sobie na wiele rzeczy, ale jakoś fajczury kupuję

no fakt, cośz tym trza poczynić, ale niczego nie obiecuję, żeby potem nie było, ze znów zawodzę :P
To już sporo,jak tyle nie paliłaś.Z tym tyciem to u mnie niestety nie sprawdziło się,a troszkę by się przydało.Jak wspominam moje rzucanie,a było to lata temu,to najgorzej właśnie tą poranną kawe wspominam,tez jestem niskociśnieniowiec i kawosz,uwielbiam
Nie wierzę Misku,że nie czułaś się lepiej,brak tej kluski w gardle to było wspaniałe,jakis lepszy i glębszy oddech z rana.Pamiętam,że przez jakis czas ograniczałam spotkania ze znajomymi palaczami,co by mnie nie częstowali
Kawę pij,bo my niskociśnieniowcy musimy ją pić,ale przy tym zamiast papierosa to na ten wątek zapraszamy,przy nas od razu zapomnisz o fajach

To jak od jutra zaczynasz?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:18   #2916
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
...

Nie, nie pisze czegos czego nei widzialam sama Miałam na mysli moja Mamę
Wiec wiem ze to bzdury o tej wadze
to akurat na jedno wychodzi, bo ja miałam na myśli to, ż sama nigdy nie paliłaś i nie rzucałaś, nie masz doświadczeń z autopsji - zaręczam, że wiele rzeczy wygląda inaczej, jak dotyczy nas samych, nawet jak mieliśmy ustalone zdanie przedtem, ale nie na podstawie własnego przypadku

i oczywiście nie przeczę, że też można, tylko ... j.w., nieco inaczej to się czuje
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:19   #2917
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a ponoć śliczna jestem

a poważnie, to (znów) przymierzam się do e-papierosa, jak co zima
męczy mnie smród w mieszkaniu, od ciągłego wietrzenia zimno jak w lodówce, wychodzenie w pracy na fajkę na zimno takie też średnio atrakcyjne(niby mamy palarnię, ale tam tak śmierdzi, że ) ...
To ja się wtrące

Przed operacją paliłam 2 paczki dziennie serio Po powiedziałam o nie kupuje epapierosa a tamte odstawiam I tak minęło 4 miesiące a ja pale efajki. Czasem zapale normalnego ale to nie 2 paczki dziennie jak było kiedyś także ze swojej strony polecam
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 20:20   #2918
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Wrocilam z wlasna puszka Benefita .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:22   #2919
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44431648]Wrocilam z wlasna puszka Benefita .[/QUOTE]
Wiedziałam
Coś jeszcze wpadło Ci w oko,albo w łapki
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:22   #2920
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
to akurat na jedno wychodzi, bo ja miałam na myśli to, ż sama nigdy nie paliłaś i nie rzucałaś, nie masz doświadczeń z autopsji - zaręczam, że wiele rzeczy wygląda inaczej, jak dotyczy nas samych, nawet jak mieliśmy ustalone zdanie przedtem, ale nie na podstawie własnego przypadku

i oczywiście nie przeczę, że też można, tylko ... j.w., nieco inaczej to się czuje
Nie przekonasz mnie Moja Mama byla tego przykładem Nie miała zadnych problemów z rzuceniem i niewiele ją to kosztowało. A rozmawiałam z nią na ten temat. A paliła kiedyś, bo z przyzwyczajenia, jak mi mówiła.

No i widzę, ze Ddiana ma podobnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:22   #2921
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja wróciłam z S.generalnie nic specjalnego,pustki w towarze i pustki jeśli chodzi o klientów,ale w 3mieście piękna pogoda,więc moze poszli spalic kalorie poswiąteczne na spacerze

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------


Niezły patent,ja właśnie tak robiłam,że podgrzewałam na nowo,a później szorowałam,bo domyć nie szło
Dziękuję . Odłożyłam sobie przez telefon meteoryty w kompakcie za 149 i nie wiem czy się po nie udać

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To ja się wtrące

Przed operacją paliłam 2 paczki dziennie serio Po powiedziałam o nie kupuje epapierosa a tamte odstawiam I tak minęło 4 miesiące a ja pale efajki. Czasem zapale normalnego ale to nie 2 paczki dziennie jak było kiedyś także ze swojej strony polecam
Zazdroszczę operacji nosa... Też sobie kiedyś zrobię
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 20:23   #2922
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44431648]Wrocilam z wlasna puszka Benefita .[/QUOTE]

A ja włąsnie miałam pisac, ze pewno James poleciała po ta puszkę i zaraz z nia wróci i ogłosi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:23   #2923
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
To już sporo,jak tyle nie paliłaś.Z tym tyciem to u mnie niestety nie sprawdziło się,a troszkę by się przydało.Jak wspominam moje rzucanie,a było to lata temu,to najgorzej właśnie tą poranną kawe wspominam,tez jestem niskociśnieniowiec i kawosz,uwielbiam
Nie wierzę Misku,że nie czułaś się lepiej,brak tej kluski w gardle to było wspaniałe,jakis lepszy i glębszy oddech z rana.Pamiętam,że przez jakis czas ograniczałam spotkania ze znajomymi palaczami,co by mnie nie częstowali
Kawę pij,bo my niskociśnieniowcy musimy ją pić,ale przy tym zamiast papierosa to na ten wątek zapraszamy,przy nas od razu zapomnisz o fajach

To jak od jutra zaczynasz?
wiesz, ja nie mam problemu z oddychaniem, to jest zresztą niezłe - codziennie, wielkokrotnie wbiegam po schodach na 3 piętro i idzie mi to szybciej niż niepalącym i zdecydowanie mniej dyszę

nie wiem, jak napisałam, postaram się, ale nic nie obiecuję
ja wiem, ze Wy chcecie dobrze i dziękuję, ale wolałabym nie obiecywać, czego nie zrobię
a jak się uda, to się pochwalę, ok?

a teraz sobie idę poczytać, to jedno z niewielu zajęć, które niweluje palenie u mnie, prawie do zera, ciekawe czemu nawiasem mówiąc?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:26   #2924
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To ja się wtrące

Przed operacją paliłam 2 paczki dziennie serio Po powiedziałam o nie kupuje epapierosa a tamte odstawiam I tak minęło 4 miesiące a ja pale efajki. Czasem zapale normalnego ale to nie 2 paczki dziennie jak było kiedyś także ze swojej strony polecam
Tylko te olejki sa trujące bardziej niż fajki.Jak poszłaś tak daleko to idź do końca i rzuć do gooowno ,dasz radę

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dziękuję . Odłożyłam sobie przez telefon meteoryty w kompakcie za 149 i nie wiem czy się po nie udać



Zazdroszczę operacji nosa... Też sobie kiedyś zrobię
Ja bym leciała na skrzydłach za tę cenę
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:26   #2925
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Wiedziałam
Coś jeszcze wpadło Ci w oko,albo w łapki


Podniosla mi tylko cisnienie wyprzedaz kremow Day Wear (za okolo 190 zlotych sa teraz), bo swoj kupilam przed swietami.
Sporo smierdziuchow Pat&Rub w zestawach za naprawde korzystne ceny. Nic mnie nie urzeklo. Jedynie na widok Flowerbombki me serce zadrzalo, ale mam spory zapas, poza tym mam juz dosc tego zapachu i zniesc go nie moge .


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja włąsnie miałam pisac, ze pewno James poleciała po ta puszkę i zaraz z nia wróci i ogłosi
A czyja to wina?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:28   #2926
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Zazdroszczę operacji nosa... Też sobie kiedyś zrobię
Jakby co służę pomocą

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Tylko te olejki sa trujące bardziej niż fajki.Jak poszłaś tak daleko to idź do końca i rzuć do gooowno ,dasz radę

No pewnie, że dam innej rady nie ma rzuciłam zwykłe to i te rzuce Mam nadzieję, że to się uda jeszcze w pierwszej połowie tego roku
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:28   #2927
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44431803]

A czyja to wina? [/QUOTE]

Wizazu? ....
Która puszke przytuliłas?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:29   #2928
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
wiesz, ja nie mam problemu z oddychaniem, to jest zresztą niezłe - codziennie, wielkokrotnie wbiegam po schodach na 3 piętro i idzie mi to szybciej niż niepalącym i zdecydowanie mniej dyszę

nie wiem, jak napisałam, postaram się, ale nic nie obiecuję
ja wiem, ze Wy chcecie dobrze i dziękuję, ale wolałabym nie obiecywać, czego nie zrobię
a jak się uda, to się pochwalę, ok?

a teraz sobie idę poczytać, to jedno z niewielu zajęć, które niweluje palenie u mnie, prawie do zera, ciekawe czemu nawiasem mówiąc?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:30   #2929
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Nalozylam ten nieszczesny Benetint na usta. Daje bardzo ladny efekt.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wizazu? ....
Która puszke przytuliłas?
Jedyna, ktora byla: tusz, Benetint i miniaturka bazy na pory aka moj bronzer .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 20:30   #2930
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44431803]

Podniosla mi tylko cisnienie wyprzedaz kremow Day Wear (za okolo 190 zlotych sa teraz), bo swoj kupilam przed swietami.
Sporo smierdziuchow Pat&Rub w zestawach za naprawde korzystne ceny. Nic mnie nie urzeklo. Jedynie na widok Flowerbombki me serce zadrzalo, ale mam spory zapas, poza tym mam juz dosc tego zapachu i zniesc go nie moge .




A czyja to wina? [/QUOTE]
Czemu mnie to nie dziwi?
W GB nie widziałam tych kremów EL w tej cenie.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:31   #2931
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44431852]Nalozylam ten nieszczesny Benetint na usta. Daje bardzo ladny efekt.[/QUOTE]

A teraz to ja Cie James spiorę Bo zamiast na alledrogo go wyneisc, to zachciało mi sie tez sprawdzić na sobie zwłaszcza ze KWC ma bardzo hurraoptymistyczne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:32   #2932
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jakby co służę pomocą

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------



No pewnie, że dam innej rady nie ma rzuciłam zwykłe to i te rzuce Mam nadzieję, że to się uda jeszcze w pierwszej połowie tego roku
Pewnie,że uda chcieć to móc
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:33   #2933
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Zachciało mi się bombki przez was, a u mnie nie ma zestawów
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:33   #2934
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Czemu mnie to nie dziwi?
W GB nie widziałam tych kremów EL w tej cenie.
U mnie dwa kremy byly chyba.

Flowerbombki mam dosc, serio. Uzywam od 2009 roku chyba .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A teraz to ja Cie James spiorę Bo zamiast na alledrogo go wyneisc, to zachciało mi sie tez sprawdzić na sobie zwłaszcza ze KWC ma bardzo hurraoptymistyczne
Ladnie wyglada . Bardzo naturalnie (nie widac zupelnie nic na ustach), ale ladnie ozywia buzie.

Se se se .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:36   #2935
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44431927]
Ladnie wyglada . Bardzo naturalnie (nie widac zupelnie nic na ustach), ale ladnie ozywia buzie.

Se se se .[/QUOTE]

Dobra, dobra, będe twarda i sie nie dam marketingowi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:37   #2936
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zachciało mi się bombki przez was, a u mnie nie ma zestawów
U nas było kilka i 30ki i 50ki w zestawach.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:37   #2937
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dobra, dobra, będe twarda i sie nie dam RP
Rozumiem . Ja jestem bardzo zadowolona, bo naprawde efekt niezly. Nie spodziewalam sie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:38   #2938
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44431927]U mnie dwa kremy byly chyba.

Flowerbombki mam dosc, serio. Uzywam od 2009 roku chyba .



Ladnie wyglada . Bardzo naturalnie (nie widac zupelnie nic na ustach), ale ladnie ozywia buzie.

Se se se .[/QUOTE]
Ja mam jeden Nówkę,tez kupiłam w listopadzie chyba.
Pamietam Twoje zamiłowanie
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:38   #2939
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44431648]Wrocilam z wlasna puszka Benefita .[/QUOTE]

Gratulacje A ja upolowałam różyk chanela, ależ mi się on podoba

Misianko jak już sie zdecydujesz, to trzymam mocno kciuki za skuteczny odwyk
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:40   #2940
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44432020]Rozumiem . Ja jestem bardzo zadowolona, bo naprawde efekt niezly. Nie spodziewalam sie.[/QUOTE]

Czyli tester w S, co macałąs był zjechany.
Ja ciekawa jestem tej bazy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.