Moda "plus size" cz.2 - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-01, 14:24   #4021
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Dorka - wiem, że dilej , ale bardzo wpadły mi w oko Twoje buty z all. Możesz pokazać na nodze?

Dziewczyny, widzę,że tu znowu stanikowo - czy to dziwne, że przy 87 noszę 75tki? Może za bardzo się ściskam?
Co do Effuniak - widziałam ładne cieliste i białe, ale z jej kalkulatora mi wychodzi 85d Nie wiem, czy ryzykować, poza tym - i tak takiego rozmiaru nigdy nie ma

Ja też szukam sukienki - chciałabym coś kupić w lumpie, a widzę, że się da
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 15:36   #4022
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzę,że tu znowu stanikowo - czy to dziwne, że przy 87 noszę 75tki? Może za bardzo się ściskam?
Chyba nie dziwne ja mając w porywach od 88 do 92 cm pod biustem noszę 75 i 80, z czego 75 lepiej leży, ale mam tylko jeden bo o ile 80E znajdę w sklepie tak 75F już nie ;/
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 10:00   #4023
michas545
Wtajemniczenie
 
Avatar michas545
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 000
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Hej dziewczęta, chciałabym się dołączyć do wątku, bo tak podczytuję od jakiegoś czasu i jeszcze się nie odezwałam

Mam takie pytanie, czy któraś z Was prowadzi wątek wymiankowy?
michas545 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 11:26   #4024
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Chyba nie dziwne ja mając w porywach od 88 do 92 cm pod biustem noszę 75 i 80, z czego 75 lepiej leży, ale mam tylko jeden bo o ile 80E znajdę w sklepie tak 75F już nie ;/
Powiedz mi jak z takim obwodem mieścisz się w 75? Ja mam 84 na ścisku tak jak powinno się mierzyć i w 75 się nawet nie dopinam! Jak dopnę to mam wrażenie, że haftki pójdą.
U mnie w sklepach właśnie więcej 75F niż mojego 80E.
Michas545 Witamy Ja prowadzę wątek wymiankowy, ale same resztki, miałam zrobić nowy, ale coś się zabrać nie mogę
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 15:20   #4025
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Moje zakupy z wyjazdu dość skromne, drogo tam i mnóstwo badziewia Kupiłam 2 pary butów (), w pary spodni obydwie pumpy, jedne rybaczki drugie długie i chyba jedną bluzkę ala kimono/nietoperz no i 4 bransoletki 2 z muszli, jedna z masy perłowej i jedna srebrna (mnie się najbardziej podoba chociaż zdaje sobie sprawę że może się nie podobać bo jest wymyślna i ciężka) zdjecia jak się trochę ogarnę z praniem

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Powiedz mi jak z takim obwodem mieścisz się w 75? Ja mam 84 na ścisku tak jak powinno się mierzyć i w 75 się nawet nie dopinam! Jak dopnę to mam wrażenie, że haftki pójdą.
U mnie w sklepach właśnie więcej 75F niż mojego 80E.
Michas545 Witamy Ja prowadzę wątek wymiankowy, ale same resztki, miałam zrobić nowy, ale coś się zabrać nie mogę
a mnie znów te 80 takie ciasne są że mi zjeżdżaja mimo ciasnych ramiączek i piłują i ogólnie no nie dam rady musi być 85, lepiej się w nich czuje
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 15:41   #4026
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
mnie znów te 80 takie ciasne są że mi zjeżdżaja mimo ciasnych ramiączek i piłują i ogólnie no nie dam rady musi być 85, lepiej się w nich czuje
nie rozumiem, co zjeżdża i jak ramiączka mogą być ciasne?
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 15:51   #4027
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Powiedz mi jak z takim obwodem mieścisz się w 75? Ja mam 84 na ścisku tak jak powinno się mierzyć i w 75 się nawet nie dopinam! Jak dopnę to mam wrażenie, że haftki pójdą.
U mnie w sklepach właśnie więcej 75F niż mojego 80E.
Michas545 Witamy Ja prowadzę wątek wymiankowy, ale same resztki, miałam zrobić nowy, ale coś się zabrać nie mogę


Normalnie się mieszczę. Czasem obowdy są tak rozciągliwe że mogłabym pewnie w 65tki wejsc xD

wiecej 75F? a w jakich kupujesz? bo triumph odpada
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 17:43   #4028
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
nie rozumiem, co zjeżdża i jak ramiączka mogą być ciasne?
wytłumaczę to bardziej łopatologicznie:
ramiączka są ciasne gdy są mocno podciągnięte i cię cisną, wtedy jest ci ciasne

A co do zjeżdżania to miałam takie uczucie że zamiast zbierać całkowicie biust, miałam wrażenie że stanik zjeżdża mi na brzuch, może dlatego że były sztywne miseczki, u dołu nie było zbytnio miejsca a u górnej krawędzi aż za dużo nreszta 80-tek była za ciasna, zewsząd się wylewało i obcierało, a najbardziej pod ręką

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez michas545 Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta, chciałabym się dołączyć do wątku, bo tak podczytuję od jakiegoś czasu i jeszcze się nie odezwałam

Mam takie pytanie, czy któraś z Was prowadzi wątek wymiankowy?
ja mam wymiankowy, zaknięty ale jak chcesz to zajrzyj

Witam na modowym

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Normalnie się mieszczę. Czasem obowdy są tak rozciągliwe że mogłabym pewnie w 65tki wejsc xD

wiecej 75F? a w jakich kupujesz? bo triumph odpada
jeju ja nie mam szczęścia jak jest 90 to się mega rozciąga a jak taka 80 to mikroskopijnie
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 18:17   #4029
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
wytłumaczę to bardziej łopatologicznie:
ramiączka są ciasne gdy są mocno podciągnięte i cię cisną, wtedy jest ci ciasne

A co do zjeżdżania to miałam takie uczucie że zamiast zbierać całkowicie biust, miałam wrażenie że stanik zjeżdża mi na brzuch, może dlatego że były sztywne miseczki, u dołu nie było zbytnio miejsca a u górnej krawędzi aż za dużo nreszta 80-tek była za ciasna, zewsząd się wylewało i obcierało, a najbardziej pod ręką [COLOR="Silver"]
wejdź w końcu na wątek stanikowy, co?

po 1 ramiączka nie powinny cisnąć bo stanik ma się trzymać na obwodzie, ramiączka służą pomocniczo do odpowiedniego ułożenia biustu na wysokości, którą utrzymuje obwód Jeśli cisną to znaczy że to one dźwigają biust - czyli obwód jest za luźny.

czy zjeżdżanie na brzuch łączyło się z podjeżdzaniem obwodu z tyłu w górę? Jeśli tak to masz to co ja miałam ostatnie 12 lat - ciężki biust w połączeniu z za luźnym obwodem ciągnie stanik w dół, bo ma do tego prawo, gdy obwód nie trzyma się ciała. Cała reszta objawów to za małość miseczek (wylewanie, to że stanik wydaje się za mały). Stanik nie ma prawa obcierać pod pachami, jeśli obciera to znaczy że należy poszukać sobie innego modelu, bo ten jest do..no wiadomo do czego

Jeśli "wylewało się" w okolicach obwodu (np. na plecach) to paradoksalnie też świadczy o za dużym obwodzie i za małej misce - ale to już trzeba zobaczyć samemu na sobie jak się zacznie nosić dobre staniki

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
jeju ja nie mam szczęścia jak jest 90 to się mega rozciąga a jak taka 80 to mikroskopijnie
90-tka? wybacz, widziałam Cię na zdjęciach, nie ma szans, żebyś miała pod biustem koło 95-100cm :P Znajdź gdzieś koło siebie dobry sklep (dobry to nie triumph..) i pomierz staniczki w innych rozmiarach, może coś Ci modelem podpasuje..

http://balkonetka.pl/katalog/bra/ruby-pink-fifi-6 już to pokazywałam, ale wkleję jeszcze raz, stanik mi 1)zbiera piersi spod pachy i wrzuca to w dekolt, 2) obwód trzyma się w miejscu, ale jest bardzo ciasny i teraz wiem, że powinnam była wziąć 75 3) nic nie podjeżdża ani się nie wylewa Widziałyście mnie w kostiumie kąpielowym, wiecie jakie mam piersi bez tego stanika, zrozumiecie o co mi chodzi z całym dopasowaniem

Pare stron temu były też zdjęcia stanika Krisline, one mają trochę niepewną rozmiarówkę, ale jak na stanik pod zabudowane bluzki był bardzo fajny i dopasowany

I w ogóle ja tu nie chcę już mówić o stanikach, to jest modowy, w kwestiach stanikowych zapraszam na http://www.wizaz.pl/forum/showthread...35375&page=149 tam dziewczyny chętnie pomogą z wyborem rozmiaru, modelu. Tylko dobrze jest wcześniej się zmierzyć, ciasno pod biustem (i na wydechu) i luźno w biuście (jeśli biust nie jest jędrny to w jakimś miękkim staniku można).

Myślę, że staniki są dla nas ważnym problemem, o ile u szczupłej dziewczyny z mniejszymi piersiami dobre dobranie może niewiele zmienić wizualnie - o tyle u dziewczyny grubszej i posiadającej trochę większy biust - dobre dobranie odejmuje dobrych parę kilo i zupełnie zmienia sylwetkę. O.


Przypomnę się - nikt nie ma rurek na zbyciu?
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 18:48   #4030
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Moda "plus size" cz.2

ja mam.
ile w pasie masz?
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 19:38   #4031
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Moda "plus size" cz.2

w pasie czy w talii?
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 19:40   #4032
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Moda "plus size" cz.2

nie nie nie, nie mam 100 i nie kupuje 90 tylko na takie rozciagliwe trafiam, ale ich nie kupuje te staniki to koszmar Niestety to co robi ten stanik co wkleiłaś linka mi się absolutnie nie podoba, nienawidzę u siebie rozstrzelonych piersi, ja lubię je mieć złączone, z tak rozstrzelonym biustem wygladam po prostu beznadziejnie normalnie idę na ten wątek stanikowy
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 20:00   #4033
majcia00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 552
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Witajcie
Nie było mnie przez miesiąc bo wyjachałam do Karpacza dwa tygodnie pracy i dwa tygodnie chodzenia po górach a miałam pojechać na 3 dni i tle też ubrbań zabrałam
Ale dzięki temu odkryłam cudny SH w Jeleniej Górze ubrania juz przebrane i w dużych rozmiarach jedynie i nie jakieś tam worki bez kształtu ale naprawdę rewelacja niby urbań mało bo ilość jak w zwykłym sklepie ale naprawdę jest co przymierzać ja kupiłam sobie sunienkę dresy sponie bluzkę i tunikę zdjęcia jutro, ale moja mama nosi 52 i dla niej to naprwdę kilka ekstra ubranek znalałyśmy że aż ona się dziwiła że może tak dobrze wyglądać.... eHHH rozpisałam się ale aż mi żal że tak daleko mieszkam, a dwa tygodnie chodzenia po górach zaowocowały rozmiarem w dół w bioderkach aż w szoku jestem
majcia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 22:31   #4034
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Normalnie się mieszczę. Czasem obowdy są tak rozciągliwe że mogłabym pewnie w 65tki wejsc xD

wiecej 75F? a w jakich kupujesz? bo triumph odpada
Zmieścić to ja się mogę w spodnie mojej siostry, a to, że wyglądałabym jak pół nieszczęścia i pewnie przy pierwszej próbie schylenia się poszłyby szwy to już druga sprawa
Chodzi mi o to, że nawet jak jest rozciągliwy obwód to po prostu tłuszcz się wylewa absolutnie wszędzie! No nie wiem może ja jakaś wyjątkowo obtłuszczona jestem.
W Triumphie nie kupuje, bo się rozciągają staniki. Jeden kupiłam jak jeszcze miałam miskę C i po pół roku nadawał się do kosza!
Jest u mnie w mieście parę sklepików z bielizną, które mają większe rozmiary. Firmy najróżniejsze, ostatnio kupiłam Krissline (gdzieś wcześniej są zdjęcia) a mam jeszcze jeden firmy Vena (nie wiem czy to coś znanego, ale jestem z niego bardzo zadowolona).
Ineczka ten stanik fajnie leży bo widać, że ładnie piersi trzyma. Ty jesteś stanikowym ekspertem więc to co napiszę to pewnie tylko moje wrażenie. Więc mam wrażenie, że ten obwód jest ciasny, zbyt ciasny. Wygląda jakby się wpijał w ciało. Nie masz czerwonych śladów jak go zdejmiesz? Może to tylko moje odczucia, więc się nie gniewaj
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 07:30   #4035
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Chyba nie dziwne ja mając w porywach od 88 do 92 cm pod biustem noszę 75 i 80, z czego 75 lepiej leży, ale mam tylko jeden bo o ile 80E znajdę w sklepie tak 75F już nie ;/
Ja kupuję praktycznie tylko na allegro, bo 75 G ciężko znaleźć w stacjonarnych

Edit: Daga, a mi się wydaje, że właśnie jak ktoś ma mało tłuszczu to będzie nosił szerszy obwód, bo tłuszczyk próbujemy spychać do misek, ale co ja się tam znam

Edytowane przez anka_bzzz
Czas edycji: 2009-08-03 o 07:38
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 07:45   #4036
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Moda "plus size" cz.2

ja mam coś kolo 90 pod biustem a noszę 75
Owszem na początku te fałdki, były mocno widoczne, teraz już nie .
Fałdki (nawet te z pleców) powinno się wygarniać w kierunku miseczki.
Ja po 2 tygodniach noszenia nowego rozmiaru zobaczyłam zmiany, czyli jędrniejszy biust i w obwodzie pod biustem miałam 5 cm mniej, bo tłuszczyk wyemigrował do miseczki.
Po za tym każdy stanik jest inny. Mam takie 80, że mogłabym się nimi chyba ze dwa razy owinąć, tak się naciągają (od samego początku takie były).

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Co do tych nieszczęsnych czerwonych śladów.
Ja je mam owszem, ale one mnie nie bolą.

Powiem wam też, że staram się znajomym już nie doradzać, bo kiedyś przez przypadek usłyszałam, jakie ja to mam "odgnioty" . Najgorsze, jest to, że mówiła to osoba, której biust sięgał do pępka (nie żartuję ) i nosiła 75f.

Jak patrzę na takie biusty, które sa tak nisko, to ja wprost kocham te moje odgnioty, bo odkąd je mam, mam jędrniejszy biust i w domu jak mam tylko na to ochotę zdejmuje stanik i mam ładny sterczący biust. Oj a kiedyś tak nie było .
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 09:24   #4037
Magdalaena
Raczkowanie
 
Avatar Magdalaena
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzę,że tu znowu stanikowo - czy to dziwne, że przy 87 noszę 75tki? Może za bardzo się ściskam?
Co do Effuniak - widziałam ładne cieliste i białe, ale z jej kalkulatora mi wychodzi 85d
Ja tez noszę 75 (i 85 od effuniak) przy wymiarach około 87 pod biustem. A jak miałam jakieś 85, to wchodziłam w Arabelkę 32H !
__________________
Magdalaena

Poznaj swój prawdziwy rozmiar stanika na Lobby Biuściastych
!
Magdalaena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 10:22   #4038
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez Magdalaena Pokaż wiadomość
Ja tez noszę 75 (i 85 od effuniak) przy wymiarach około 87 pod biustem. A jak miałam jakieś 85, to wchodziłam w Arabelkę 32H !
Może kiedyś się zdecyduję na stanik Effuniak, ale póki co to, co czytam mnie nie zachęca... Ale dobrze, że nie jestem jakimś dziwadłem. Już się bałam, że sobie krzywdę robię, bo faktycznie, czerwone ślady mam, ale jest mi z nimi ok, tj. nie przeszkadzają mi.

A co do biustów na poziomie pępka... Właśnie miałam w piątek okazję widzieć kobietę, która chyba w ogóle stanika nie miała. Wyglądało to bardzo źle. Ale to nie moja sprawa. Mi po prostu żal dziewczyn, które mają biust na pępkiem, do tego buły i myślą, że tak już musi być...
Najbardziej jestem zła na siebie, że połapałam się tak późno. Zawsze narzekałąm, że mam problem z dobraniem stanika. Wtedy mi koleżanka powiedziała : "X ma większy biust niż ty i nie ma żadnego problemu". Nie pamiętam jak X wyglądała w tych "bezproblemowo dobranych" stanikach, ale to dowodzi tylko, że 75B będzie chyba nieśmiertelne
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 16:50   #4039
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda "plus size" cz.2

ja mam pod biustem 92 ( szerokie plecy :/) a chodzę w 80 D, składniam się ku 75 a wczesniej bylo 85/90 B nic mi nie jezdzi i chociaz nie mam duzego biustu jest lepiej niz bylo..
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 19:04   #4040
Zagadkowy Nick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez Dorka_Sz Pokaż wiadomość
ja mam coś kolo 90 pod biustem a noszę 75
Owszem na początku te fałdki, były mocno widoczne, teraz już nie .
Fałdki (nawet te z pleców) powinno się wygarniać w kierunku miseczki.
Ja po 2 tygodniach noszenia nowego rozmiaru zobaczyłam zmiany, czyli jędrniejszy biust i w obwodzie pod biustem miałam 5 cm mniej, bo tłuszczyk wyemigrował do miseczki.
Po za tym każdy stanik jest inny. Mam takie 80, że mogłabym się nimi chyba ze dwa razy owinąć, tak się naciągają (od samego początku takie były).

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Co do tych nieszczęsnych czerwonych śladów.
Ja je mam owszem, ale one mnie nie bolą.

Powiem wam też, że staram się znajomym już nie doradzać, bo kiedyś przez przypadek usłyszałam, jakie ja to mam "odgnioty" . Najgorsze, jest to, że mówiła to osoba, której biust sięgał do pępka (nie żartuję ) i nosiła 75f.

Jak patrzę na takie biusty, które sa tak nisko, to ja wprost kocham te moje odgnioty, bo odkąd je mam, mam jędrniejszy biust i w domu jak mam tylko na to ochotę zdejmuje stanik i mam ładny sterczący biust. Oj a kiedyś tak nie było .
No właśnie ja chciałam kiedyś uświadomi moją mamę i spotkało mnie bolesne rozczarowanie... Kupilam ładny biustonosz na all i jej pokazałam to ona wzruszyła ramionami i powiedziała ze taki sobie... A dodam że sama nosi babcine staniki :/ A jak jej wyszukałam w lumpie, to powiedziała mi że biust ma za wysoko Wiadomo, że jak dobry biustonosz uniesie pokaźny bioust to wida bardzo dobrze różnicę...
__________________
Obawiać się trzeba nie tych co mają inne zdanie, lecz tych, co maja inne zdanie, ale są zbyt tchórzliwi by je wypowiedzieć.
Zagadkowy Nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 19:11   #4041
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Moda "plus size" cz.2

a to mój biust wygarnięty z pleców ale i tak go ciut zwężę mam nadziej że się troszkę poprawiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciuchland 034.jpg (149,6 KB, 142 załadowań)
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 18:51   #4042
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Tak jak tu kiedys obiecalam wklejam swoje fotki z wesela brata bylam chyba na najlepszym weselu w zyciu!!! )))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EPSN0204.jpg (77,2 KB, 277 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EPSN0277.jpg (89,2 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EPSN0278.jpg (73,9 KB, 218 załadowań)
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 19:04   #4043
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Tak jak tu kiedys obiecalam wklejam swoje fotki z wesela brata bylam chyba na najlepszym weselu w zyciu!!! )))
Wow! Aleś opalona! I jaki słodki strój! Kieca świetna! Ślicznie wyglądałaś!
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 19:09   #4044
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Kasiu pięknie wyglądałaś. Wszystko takie dopracowane
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 19:10   #4045
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Tak jak obiecałam dodaje moje wakacyjne zakupy
1. Czarne skórzane buty
2. Brązowe skórzane buty
Obie pary są mega wygodne i co mnie zadziwiło pasują do wielu ubrań W ogóle nic nie obciera i są takie mięciutkie
3. Nietoperek
4. Pompy rybaczki
5. Pompy długie - jak spojrzałam na nie pierwszy raz to dostałam obrzydzenia, przez cały pobyt chodzIłam i je oglądałam aż się zakochałam i kupiłam ostatniego dnia pięknie się układają bo kaskady są na dole a nie w tyłku i udach
6. Bransoletki, muszelki i masa perłowa
7. Srebrna branoleta, w serduszku swą 2 kamienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciuchland 041.jpg (156,0 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciuchland 044.jpg (161,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciuchland 037.jpg (159,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciuchland 038.jpg (171,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciuchland 039.jpg (158,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciuchland 035.jpg (158,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciuchland 036.jpg (152,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciuchland 042.jpg (173,7 KB, 40 załadowań)
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 19:12   #4046
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Tak jak tu kiedys obiecalam wklejam swoje fotki z wesela brata bylam chyba na najlepszym weselu w zyciu!!! )))
po prostu jesteś lacha na 102!
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 20:41   #4047
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Moda "plus size" cz.2

dziewczyny mam taki maly dylemat podoba mi sie taka bluzka http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=699219860 ale bardziej ta http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=699401795 a ze jestem +size 86 pas 108 biodra tak sie zastanawiam czy nie bede wygladac w niej jeszcze bardziej przysadziscie no i jakie spodnie do niej mysle nad jakimis eleganckimi jak myslicie ? a jesli ktoras z was ma bluzke w takim stylu to czy nie bylo by problemem pokazania fotki w niej <prosi>

Edytowane przez Dezzire
Czas edycji: 2009-08-04 o 20:42
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 20:42   #4048
Zagadkowy Nick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam dodaje moje wakacyjne zakupy
1. Czarne skórzane buty
2. Brązowe skórzane buty
Obie pary są mega wygodne i co mnie zadziwiło pasują do wielu ubrań W ogóle nic nie obciera i są takie mięciutkie
3. Nietoperek
4. Pompy rybaczki
5. Pompy długie - jak spojrzałam na nie pierwszy raz to dostałam obrzydzenia, przez cały pobyt chodzIłam i je oglądałam aż się zakochałam i kupiłam ostatniego dnia pięknie się układają bo kaskady są na dole a nie w tyłku i udach
6. Bransoletki, muszelki i masa perłowa
7. Srebrna branoleta, w serduszku swą 2 kamienie
Przepraszam Cię bianeczkaa ale o ile do tej pory Twoje zakupy dosyc mi sie podobały to musze powiedziec ze te buty sa okropne! Jak te pierwsze zobaczyła moja siostra to się spytała czy one to sa sado-maso A te drugie to wyglądają jak z jakiegos filmu fistorycznego! Obydwie pary są na nie, bez względu jak wygodne są!
Jedyne co mi się podoba to bransoletki
__________________
Obawiać się trzeba nie tych co mają inne zdanie, lecz tych, co maja inne zdanie, ale są zbyt tchórzliwi by je wypowiedzieć.
Zagadkowy Nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 21:01   #4049
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Moda "plus size" cz.2

Cytat:
Napisane przez Dezzire Pokaż wiadomość
dziewczyny mam taki maly dylemat podoba mi sie taka bluzka http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=699219860 ale bardziej ta http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=699401795 a ze jestem +size 86 pas 108 biodra tak sie zastanawiam czy nie bede wygladac w niej jeszcze bardziej przysadziscie no i jakie spodnie do niej mysle nad jakimis eleganckimi jak myslicie ? a jesli ktoras z was ma bluzke w takim stylu to czy nie bylo by problemem pokazania fotki w niej <prosi>
Ta pierwsza jest cudna :ślina: Bardzo mi się podoba, zwłaszcza fiolet.
Druga też ok. Ale sama nie wiem, czy dobre na + size Sama chciałabym wiedzieć... Chętnie upolowałabym którąś z pierwszego linku, tylko ta cena :/ BTW. taka bluzka to chyba to jakichś spodni bardziej?

Kasiu - wyglądałaś obłędnie. Ciekawe fotki, odlotowe, rzekłabym
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 21:32   #4050
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Moda "plus size" cz.2

dokladnie cena jest troche za wysoka ale chodzilo mi o pokazanie bardziej fasonu i wlasnie chodzi mi do spodni taka bluzeczke bo spodnic nie nosze
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.