Mazidla dostepne w Niemczech :) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-23, 12:56   #2761
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
kroliczku jak masz problemy z rumieniem to mythiki moga cie zarozowic. U mnie bylo dobrze 2 lata, dopoki sie cera naczynkowa nie pogorszyla. Wyciagnelam wtedy te rozowe kolki i bylo dobrze. Potem na swieta ukazaly sie velury i tez okazalo sie ze musze wyciagnac rozowe i bordowe kolki.
Jak i u ciebie tak bedzie to sobie wyciagniesz rozowe kolki i mozesz je jako rozu uzywac.
nie mam problemu z rumieniem, jestem strasznie blada i np. meteorytki voyage uczynily ze mnie swinke, ale kuleczkowe mythic sa ok, nie rozowia mnie, zastanawiaja mnie tylko prasowane mythic, bo sa calutkie rozowe, a ja nie chcialabym znow byc swinka
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 13:00   #2762
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
tak sie przygladalam tym...

Bobbi Brown - Creamy Concealer -

Clinique - Line Smoothing Concealer -

do tej pory uzywalam Lancome Maquicomplet i w sumie bardzo go lubie ale u nas sa tylko ciemne kolory ... ciemniejsze od tego co mam...

.

Bobbi Brown powinien sie sprawdzic w tej roli
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 13:04   #2763
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Bobbi Brown powinien sie sprawdzic w tej roli
Kurcze tylko musialabym w ciemno kupic, bo nigdzie nie ma gabloty BB... chyba, ze bede w Nürnberg w srode to popatrze. Wolalabym taki troche plynny jak ten z Lancome bo z kremowymi to roznie bywa... opinie w dougim online dostal dobra ale dziewczyna pisze, ze trzeba bo rozgrzac ... ale wybor kolorow ma rewelacyjny... do tego stopnia, ze nie wiem, ktory jasny mam wybrac ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 13:10   #2764
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Mi sie wydaje,ze takie kremowe mozna latwiej wklepac,niz plynne...
No ale w ciemno kupowac,to troche do kitu,lepiej pomacac
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 13:13   #2765
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje,ze takie kremowe mozna latwiej wklepac,niz plynne...
No ale w ciemno kupowac,to troche do kitu,lepiej pomacac
punktowo to takie plynne sa ok ... dlatego Lancome byl super... ehhh... i gdzie ja mam teraz macac te BB ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 13:32   #2766
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Na stronie BB mozna sprawdzic,czy gdzies w okolicy nie masz...
http://www.bobbibrowncosmetics.com/locator/index.tmpl#

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

MAC ma tez duzy wybor kolorow
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 13:58   #2767
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Na stronie BB mozna sprawdzic,czy gdzies w okolicy nie masz...
ja ciagle nie przekonana do MAC ... wiec sobie daruje ...

tak jak myslalam... BB jest w Douglasie w Nbg ...

wracajac do Lancome... w stanach w Sephora sa takie fajne oddcienie... ehhh... ja mam Light Buff i jak widze to pasowalby mi Clair II ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 14:32   #2768
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Taki OT maly-zaczytalam sie na blogu kot dziewczynka (zanalzlam link na blogu futrzakow)-rewalacyjne wpisy i podpisy do zdjec
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 15:01   #2769
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Taki OT maly-zaczytalam sie na blogu kot dziewczynka (zanalzlam link na blogu futrzakow)-rewalacyjne wpisy i podpisy do zdjec
dobre podpisy i tytuly sa tez w sadze o Konradzie ryzym ... i bardzo lubie Kociokwik (pierwszy blog z trzykropkiem) ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 18:07   #2770
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
nie mam problemu z rumieniem, jestem strasznie blada i np. meteorytki voyage uczynily ze mnie swinke, ale kuleczkowe mythic sa ok, nie rozowia mnie, zastanawiaja mnie tylko prasowane mythic, bo sa calutkie rozowe, a ja nie chcialabym znow byc swinka
Kup kulki, sa wieksze i tansze, a do tego mozesz je rozmontowac i swtorzyc swoja wlasna kombinacje, mozesz je pomieszac z inna wersja itp. A jakie kolki maja te voyage?

desti jak lancome ci pasuje to czemu go znow nie kupisz? Bedzie problem z glowy.
Mnie na punktowe uzywanie podoba sie korektor Nivea, ale to nie wyzsza polka, a w tej nie pomoge, bo sie nie lubie z wysoka polka.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 18:09   #2771
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Voyage to prasowane kulki mythic, także mają takie kolory jak kulki mythic
a kulek to ja mam pełno, teraz chcę testować nowe rzeczy hihi
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 18:17   #2772
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Voyage to prasowane kulki mythic, także mają takie kolory jak kulki mythic
a kulek to ja mam pełno, teraz chcę testować nowe rzeczy hihi
taaaaa ...

Kroliczku wymianka zapakowana w babelkowa koperte plus obie rzeczy w podwojne babelki wiec powienno byc ok... jutro rano pojdzie bo dzis mi sie nie chcialo... wiadomo urlop ... jutro meza na poczte pogonie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 18:19   #2773
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

maja takie same kolory? to sobie mythic mozna darowac.
Ja tam wole kolki za mniej niz 50€ i miec 33g niz wydac 120€( taka byla kiedys cena ile teraz dokladnie prasowane kosztuja to nie wiem) i miec...ile tam jest? 10g? do tego zadnej mozliwosci z zabawa kolorami jesli sie okarze ze nas wlasnie rozowy odcien wyprosiacza.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 18:24   #2774
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
taaaaa ...

Kroliczku wymianka zapakowana w babelkowa koperte plus obie rzeczy w podwojne babelki wiec powienno byc ok... jutro rano pojdzie bo dzis mi sie nie chcialo... wiadomo urlop ... jutro meza na poczte pogonie ...
a nie mam ? hihi
dzięki Desti, czekam niecierpliwie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 16:28   #2775
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dziewczyny, potrzebuję cień do oczu, kolor śliwka węgierka. Bardzo proszę o typy, moze któras z Was uzywała i moze coś doradzić. Ma się dobrze trzymac, nie osypywać i nie zbierać w zgięciu powieki
Chciałabym kupić cos sprawdzonego, jak sie da.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 17:32   #2776
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Hmmm Luba z tym trzymaniem to u kazdego jest inaczej. Mnie sie w wiekszosci cienie sciagaja, ale mam maly sposob na nie( baza nie pomaga). Ja widzialam ladne sliwki w manhattanie w tych na magnes ale i pewnie tez w tych pojedynczych odpowiednik bedzie. Na jesien byla matowa kolekcja i byla sliwka, nie wiem czy jeszcze dostaniesz. Dzis patrzylam na matowa sliwke u Rival de Loop. Art Deco spewnosci tez cos bedzie mialo.Poza tym wiele firm ma takie sliwki, kwestia tego czy to ma byc perla, czy mat jak mocno napigmentowany kolor itp.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 19:14   #2777
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Luba, ja ze sliwek mam cien pojedynczy ten na magnes z artdeco, numer 92 (chyba jest lekko perlowy, ale efekt pol-matowy daje). zdaje sie, ze sliwek mieli tam wiecej... 288 z tych duochrome np. - wszystko zalezy, jaki polysk chcesz. i zeby sie nie zbieral nigdzie to tylko z baza. odkad nakladam cienie na baze artdeco, to nic mi sie w zalamaniu powieki nie zbiera. oczywiscie trzeba wszystko dobrze nalozyc, cienka warstwa, lekko dac zastygnac itp itd, ale warto
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 19:37   #2778
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dzięki wielkie , poprzyglądam się
Dziewczyny, ja mam cienie Chanel i mozna je spokojnie nakładac bez bazy na powiekę i nic się nie dzieje, trzymają się cały dzień, nie zbierają w zagięciu, no nic. Tylko nie mam ochoty kupować następnych chanelek...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 19:55   #2779
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dostalam 5 ml probke D&G - 11 La Force ... w pierwszym momencie mnie odrzucilo ale w sumie jak ogrzalo sie na skorze to nie jest tak zle...

Maja mozesz bezposrednio podac link do postow, wtedy nie trzeba tych dwoch szukac ...
Ja mam cala butle


Majus piekne rozswietlacze szkoda, ze niemam nic co moglabym ci zaoferowac w zamian


Dziewczyny czy ktoras z was uzywala moze RETIN A?
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 20:11   #2780
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

tez bym byla ciekawa jak retin a sie sprawuje...

Luba, jak bys chciala cos szybkiego, bez baz i takich tam, to jeszcze mi sie kojarzy shiseido w kremie - i tam chyba mieli tez sliwke, albo artdeco taki z aplikatorem. podwojne shiseido i pojedyncze pudrowe tez mi sie podobaly, ale na oczach jeszcze nie testowalam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 20:28   #2781
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
tez bym byla ciekawa jak retin a sie sprawuje...

No wlasnie ja juz zaczelam kuracje ale przesadzilam bo nalozylam retin dwa dni pod rzad i teraz mam strasznie podrazniona skore
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 20:41   #2782
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Ja mam cala butle
ja musze powachac nr 3 ... podobno powienie byc swiezy... do tego nr 11 chyba sie nie przekonam tak do konca... ciekawy ale nie do konca moj ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 22:49   #2783
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
desti
Jola, sukienke z kozaczkami ubierz sobie najpierw na jakis maly shopping. tak sie odstrzel, torebke w reke i pojdz na miasto. jak sie po chwili bedziesz czula swobodnie, to mozesz wprowadzic taki stroj w zycie codzienne i gratuluje kozakow! tez wlasnie takie do okolo 3/4 lydki kupilam, ladnie lydki w takich wygladaja
Dzieki Cloche Chyba tez tak zrobie O ile pogoda pozwoli

Cytat:
Napisane przez Sylwia*** Pokaż wiadomość
Jolek, jakie sukienki sobie kupilas? Szybko zamieszczaj tu zdjecia, bo juz strasznie ciekawa jestem!!!
Sylwek Jak obfoce, to pokaze A wlasnie w temacie sukienek... Pisalas kiedys, ze w Orsay znajdujesz fajne... Szczesciara... W moim Orsayu zaledwie trzy na krzyz widzialam I w dodatku zadna mi sie nie podobala

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Biedaku JA nie rozumiem dlaczego tak malo perfumerii ma pelna kolorowke Guerlain...
Majek Nie uwierzysz, ale udalo mi sie pomacac Imperiale W jednym malym Douglasie byly... Ale tak ukryte, ze ledwo zauwazylam... I nie jakos wyeksponowane zachecajaco do kupna, tylko rozwalone na stoisku do malowania klientek I wszystko wokol obsypane pylkiem z kulek... Pomazalam troche pedzlem reke i w sztucznym swietle przepieknie sie mienia Ale jak wyszlam na swiatlo dzienne to kompletnie nic nie widac

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
A mi sie udalo wlasnie wygrac aukcje na ebay z czarnymi oficerkami Esprit Mam juz takie jedne,tylko brazowe,ale sa tak wygodne,ze z milosci tej,postanowilam zaopatrzyc sie w jeszcze jedna pare
Sukienke tez kupilam w h&m ,z mysla o wigili...
Gratuluje wygranej aukcji Pokaz sukienke

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję cień do oczu, kolor śliwka węgierka. Bardzo proszę o typy, moze któras z Was uzywała i moze coś doradzić. Ma się dobrze trzymac, nie osypywać i nie zbierać w zgięciu powieki
Chciałabym kupić cos sprawdzonego, jak sie da.
Tak jak Cloche, polecilabym ArtDeco Ogromny wybor kolorow, ktore sa dosc nasycone i dobrze sie trzymaja

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja musze powachac nr 3 ... podobno powienie byc swiezy... do tego nr 11 chyba sie nie przekonam tak do konca... ciekawy ale nie do konca moj ...
Wachalam wszystkie i zaden mnie na kolana nie rzucil Jakies takie... zwyczajne sa. Mialam wrazenie, ze kazdy z tych zapachow juz znam. Po wczorajszej wizycie w Douglasie odnowila mi sie milosc do Armani Code Zostalo mi pare kropelek z zeszlego roku i zamowilam nowy Uwielbiam ten zapach
Chcialam zobaczyc ta baze ArtDeco, ktora kupilas i nie znalazlam jej Byla tylko Lifting Lip Base, nakladana jak blyszczyk i w kolorze podkladu Znalazlam cos podobnego do Lifting Lip Stylo, ale to byl jakis Lippenstift Fixierer czy cos w tym stylu. Echhh... nic w tej mojej wiosce nie ma Moze nastepnym razem znajde
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 08:04   #2784
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Jola dlatego ja kupuje w dougim online ... mnie kusi Armani Idole ... jade dzis do Nürnbergu... bede wachac i macac
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:23   #2785
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Majus piekne rozswietlacze szkoda, ze niemam nic co moglabym ci zaoferowac w zamian
Dziewczyny czy ktoras z was uzywala moze RETIN A?
Gosiaczku a co Ci sie podoba,mozemy pomyslec
Ja retin A nie uzywalam,ale jesli mnie pamiec nie myli,to UrbanWarrior ma doswiadczenie w tym temacie ...

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
Majek Nie uwierzysz, ale udalo mi sie pomacac Imperiale W jednym malym Douglasie byly... Ale tak ukryte, ze ledwo zauwazylam... I nie jakos wyeksponowane zachecajaco do kupna, tylko rozwalone na stoisku do malowania klientek I wszystko wokol obsypane pylkiem z kulek... Pomazalam troche pedzlem reke i w sztucznym swietle przepieknie sie mienia Ale jak wyszlam na swiatlo dzienne to kompletnie nic nie widac
Takie sa wlasnie meteoryty,nie widac ich prawie wcale ,a robia z twarza cos takiego,ze kazdy sie zachwyca,jak to ladnie sie wyglada

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
Gratuluje wygranej aukcji Pokaz sukienke
Dziekuje
Ta moja sukienka to taki granatowy worek na ziemniaki w sumie bez formy,prostokat i dwa rekawki ,ale fajnie wyglada ze skorzanym paskiem,czarnymi,kryjacym i rajstopami +szpileczki Online nie umiem jej znalezc,moze potem strzele fotke ...


Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
Wachalam wszystkie i zaden mnie na kolana nie rzucil Jakies takie... zwyczajne sa. Mialam wrazenie, ze kazdy z tych zapachow juz znam. Po wczorajszej wizycie w Douglasie odnowila mi sie milosc do Armani Code Zostalo mi pare kropelek z zeszlego roku i zamowilam nowy Uwielbiam ten zapach
Ja sie czaje na nowy zapach od Jean Paul Gaultier,ale nigdzie nie ma testerow

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
... jade dzis do Nürnbergu... bede wachac i macac
Milego dnia
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 18:12   #2786
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

dziekuje Maja... byl udany ...

nie ma swiatecznej kolekcji Diora ... nigdzie ... a chcialam pomacac piateczki ehhh... z rozpaczy i na pocieche kupilam prasowane Imperiale ... i to tez tylko w drogierii Müller byly... w Douglasie i Kaufhofie bieda taka, ze az mi sie slabo zrobilo ... i udalo mi sie dostac moj korektor Lancome Maquicomplet 01 Clair dore... jasniutki... taki jak mial byc ... za to te z BB mi nie podeszly... ja jednak nie lubie takiej konsystencji ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:29   #2787
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

No to faktycznie dzien udany byl...

I co moge jeszcze powiedziec,gratuluje zakupow
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:37   #2788
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

ale te sprzedawczynie w Douglasie to naprawde kiedys pomorduje... jak osy... nachalne do bolu... juz sie chcialam spytac o obie kolekcje swiateczne bo nie tylko Diora nie byla ale tez po Imperialach ani sladu... i jakby zrobily glupia mine pelna zdumienia... to bym sie spytala czy moze w koncu bylyby na biezaco i stanowily jakas pomoc a nie tylo brzeczaly kolo uszu ...

a teraz "przed" swietami to juz podwojnie upierdliwe sa...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:42   #2789
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dlatego ja wole do Kaufhof chodzic...

Ile Imperiale prasowane kosztuja? Chyba ponad 100€? Pomimo,ze uwielbiam kosmetyki Guerlain,to byloby mi szkoda wydac tyle kasy...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:48   #2790
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

w Müller zaplacilam 125 ale tak mi sie wydaje, ze w Douglasie taniej widzialam... o jakies 10 euro ... maz to laskawie podciagnal pod urodziny, ktore mialam ... sama pewnie tez bym nie kupila ale widzial mnie z taka mina ... za kazdym razem przy gablocie Guerlain... i jak slysze... "no to sobie kup" ... to nie trzeba mi dwa razy powtarzac ... niech mu sie wydaje, ze ma wladze ...

w Kaufhof tez bylam... nedza straszliwa... tzn. to amo co w Douglasie ... naprawde zawiodlam sie dzis strasznie pfff...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.