mamy z Niemiec - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-25, 14:32   #4321
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Madzia czyli jednak kupiliscie domek mysle, ze budowa jedank sie nie oplaca na dluzsza mete.. choc sama nie wiem
No wlasnie napisz cos wiecej . Jak duzy, czy drogi czy z ogrodem? czy jakis nowy czy stary i odnawiacie

No i najwazniejsze jak wam sie z jednej pensji ualo kupic dom


Kamilko super, ze Andre spal lepiej i jak po wizycie poloznej? a jestescie tylko na cycusiu?

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość


Chyba tez zrobie sobie nalesniczki

Zrob i dla mnie
ja sie przymierzam do zrobienia nalesnikow z maki z cieciorki ponoc sa pyszne
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 14:34   #4322
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Hmm, dlugo by tu pisac
Magdaleno...wystawiasz ma cierpliwosc na ciezka probe... Ale ja sie nie poddam tak latwo...

A ja sie zmartwilam, bo byla u nas polozna i powiedziala, ze musimy isc z André do lekarza, bo ma lekko splaszczona glowke z jednej strony....to od tego spania na tej jednej stronie no...

Poza tym maly wazy juz 4300 g No, ale ta glowka...


---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Kamilko super, ze Andre spal lepiej i jak po wizycie poloznej? a jestescie tylko na cycusiu?


Tak, na cycusiu tylko...przymierzam sie, zeby dac mu sprobowac butli...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 15:34   #4323
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Madzia czyli jednak kupiliscie domek mysle, ze budowa jedank sie nie oplaca na dluzsza mete.. choc sama nie wiem
No wlasnie napisz cos wiecej . Jak duzy, czy drogi czy z ogrodem? czy jakis nowy czy stary i odnawiacie

No i najwazniejsze jak wam sie z jednej pensji ualo kupic dom







jedna pensja ale jaka

Kamilko.....wiem wiem
Ale jak tu pisac, jak moj syn odlacza kabel, albo zamyka laptopa
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 15:39   #4324
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
jedna pensja ale jaka

Kamilko.....wiem wiem
Ale jak tu pisac, jak moj syn odlacza kabel, albo zamyka laptopa




Kurde Madzia pisz mi tu szybko co i jak bo ja tez chce kupic dom tylko teraz pytanie tu.. czy w USA bo za te same pieniadze mam dwa kompletnie rozne standardy
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 10:00   #4325
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Kamilko.....wiem wiem
Ale jak tu pisac, jak moj syn odlacza kabel, albo zamyka laptopa

Dobra dobra...teraz zwalamy wine na niewinnego Ediego... Ja tam jakos nie wierze, ze on moglby sabotowac kontakt z ciociami wizazowymi...

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Kurde Madzia pisz mi tu szybko co i jak bo ja tez chce kupic dom tylko teraz pytanie tu.. czy w USA bo za te same pieniadze mam dwa kompletnie rozne standardy

Ale chcialabys mieszkac w USA?? Bo ja np. na 100% nie.....
A jak tam sprawa z Chinami, cos sie szykuje..?

Jakos przezylismy dzisiejsza noc...zeby nie marudzic ujme to tak - chyba moim prezentem swiatecznym bedzie lozko dla mnie do pokoju André...bo fotel mimo ze super wygodny jest to jednak kolo 5 rano plecy troche bola...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 11:02   #4326
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Dziewczyny, prosze o cierpliwosc
Od wczoraj mamy gosci, a nocka kompletnie do bani

Odezwe sie jak czas pozwoli
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 11:20   #4327
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Kamilko a moze lepiej Andre przeniec z lozeczkiem na jakis do was do sypialni??Laura do teraz spi z nami. Pewnie okolo swiat bedziemy ja przenosic do jej pokoiku .
No wlasnie.. glowna siedziba firmy jest w USA, i R&D osrodki sa w USA, Chinach ,Niemczech w UK i chyba w Brukselii, wiec nie wiele a ja chce do kraju anglojezycznego

No wlasnie Tz chce do Chin a ja ... tak sobie... nie wiem jak z jezykiem i cala reszta

A w USA za cene domu tutaj mam wille z basenem i bog wie czym jeszcze

Madziu nic sie nie boj my sie nie ruszamy nigdzie czekamy na info toz co wielkie wydarzenie domu sie nie kupuje co tydzien
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 12:21   #4328
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prosze o cierpliwosc
Od wczoraj mamy gosci, a nocka kompletnie do bani

Odezwe sie jak czas pozwoli
Dobsz dobsz...my tu jestesmy i cierpliwie sobie poczekamy...

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Kamilko a moze lepiej Andre przeniec z lozeczkiem na jakis do was do sypialni??Laura do teraz spi z nami. Pewnie okolo swiat bedziemy ja przenosic do jej pokoiku .
No wlasnie.. glowna siedziba firmy jest w USA, i R&D osrodki sa w USA, Chinach ,Niemczech w UK i chyba w Brukselii, wiec nie wiele a ja chce do kraju anglojezycznego

No wlasnie Tz chce do Chin a ja ... tak sobie... nie wiem jak z jezykiem i cala reszta

A w USA za cene domu tutaj mam wille z basenem i bog wie czym jeszcze


Ja wlasnie nie chcialam uczyc go spania z nami...ani w naszym pokoju, bo potem moze byc ciezko oduczyc...

Ja juz pisalam, ze mi sie w Chinach podobalo...no i mowia tam po angielsku...prawie kazdy chinczyk zna przynajamniej dwa zdania
1. Only for you my friend...
2. ...the best pries...

a niektorzy znaja nawet wiecej...

A poza tym pisalas, ze u was wchodzi w gre Pekin albo Szanghaj wiec tam to juz w ogole jezykowo spoko...

My jestesmy wlasnie na etapie wynajmowania naszego mieszkania, bo lokatorzy sie wyprowadzaja...wlasnie bylam pokazywac i mialam okazje poznac Immobilienmakerin...wrrr. ..co za irytujaca babka...mala turczynka, ktora gada jak katarynka i jeszcze takie same glupoty, ze uszy wiedna...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:01   #4329
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Ja wlasnie nie chcialam uczyc go spania z nami...ani w naszym pokoju, bo potem moze byc ciezko oduczyc...

Ja juz pisalam, ze mi sie w Chinach podobalo...no i mowia tam po angielsku...prawie kazdy chinczyk zna przynajamniej dwa zdania
1. Only for you my friend...
2. ...the best pries...

a niektorzy znaja nawet wiecej...

A poza tym pisalas, ze u was wchodzi w gre Pekin albo Szanghaj wiec tam to juz w ogole jezykowo spoko...

My jestesmy wlasnie na etapie wynajmowania naszego mieszkania, bo lokatorzy sie wyprowadzaja...wlasnie bylam pokazywac i mialam okazje poznac Immobilienmakerin...wrrr. ..co za irytujaca babka...mala turczynka, ktora gada jak katarynka i jeszcze takie same glupoty, ze uszy wiedna...
Kamilko, tez sie tego balam, ale tak maly dzidziolek potrzebuje nas wiem co mowie Laura spi sama w lozeczku ale mam je w sypialni, wiec jak cos zawsze Tz wstanie jak mi sie juz bardzo nie chce mysle, ze do roku mozesz spokojnie spac z Andre w sypialni a czasami fajnie jest tez pobyczycz sie razem w lozku Laura spala ze mna jak byla mniejsza tak od 5-6 rano do 11 czasami wiec moglysmy razem odespac . Naprawde nie ma sie czego bac a jak cos to przyjade i bede oduczac

Kurde Kamilka dzis pogadam z Tz o tym wyjezdzie .

Dlaczego ja mieszkam tak daleko bym sobie u was wynajela mieszkanie
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 16:29   #4330
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Kamilko, tez sie tego balam, ale tak maly dzidziolek potrzebuje nas wiem co mowie Laura spi sama w lozeczku ale mam je w sypialni, wiec jak cos zawsze Tz wstanie jak mi sie juz bardzo nie chce mysle, ze do roku mozesz spokojnie spac z Andre w sypialni a czasami fajnie jest tez pobyczycz sie razem w lozku Laura spala ze mna jak byla mniejsza tak od 5-6 rano do 11 czasami wiec moglysmy razem odespac . Naprawde nie ma sie czego bac a jak cos to przyjade i bede oduczac

Kurde Kamilka dzis pogadam z Tz o tym wyjezdzie .

Dlaczego ja mieszkam tak daleko bym sobie u was wynajela mieszkanie

No wlasnie - dlaczego tak daleko?

Co do lozeczka André to kurcze i tak musielibysmy je rozebrac, bo w calosci przez drzwi nie przejdzie...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 16:42   #4331
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

No wlasnie - dlaczego tak daleko?

Co do lozeczka André to kurcze i tak musielibysmy je rozebrac, bo w calosci przez drzwi nie przejdzie...
no wlasnie

A tak serio mowie moze warto sprobowac z tym lozeczkiem?? jestem pewna ze wyjdzie to wam to wszystkim na zdrowie ( i ty kochanie w koncu sobie cos odespisz :glaszcze: ) jak uznasz, ze Andre spi juz na tyle ladnie, ze nie musisz co chwile wstawac do niego, i uznasz, ze juz czas zeby wrocil do swojego pokoiku tak tez zrobicie

Trzymam kciuki

aa i jeszcze my z Tz postanowilismy, ze przy kolejnym dziecku bede miec takie lozeczko
__________________

Edytowane przez raspberry69
Czas edycji: 2009-11-26 o 16:47
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 17:18   #4332
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
no wlasnie

A tak serio mowie moze warto sprobowac z tym lozeczkiem?? jestem pewna ze wyjdzie to wam to wszystkim na zdrowie ( i ty kochanie w koncu sobie cos odespisz :glaszcze: ) jak uznasz, ze Andre spi juz na tyle ladnie, ze nie musisz co chwile wstawac do niego, i uznasz, ze juz czas zeby wrocil do swojego pokoiku tak tez zrobicie

Trzymam kciuki

aa i jeszcze my z Tz postanowilismy, ze przy kolejnym dziecku bede miec takie lozeczko

Hehehe...taka "dostawke" do lozka to ja juz mialam nawet zamowiona przed porodem w BabyWalz...tylko jak André tak ladnie spal sam przez te pierwsze 3-4 tyg to z tej radosci odwolalismy zamowienie...


W szpitalu mialam taka tez...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 19:25   #4333
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Hehehe...taka "dostawke" do lozka to ja juz mialam nawet zamowiona przed porodem w BabyWalz...tylko jak André tak ladnie spal sam przez te pierwsze 3-4 tyg to z tej radosci odwolalismy zamowienie...


W szpitalu mialam taka tez...

O masz tez mialam to cudo w szpitalu bardzo sie przydaje, zwlaszcza kiedy karmi sie piersia

Napewno cos wymyslicie
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 20:22   #4334
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

No wlasnie - dlaczego tak daleko?

Co do lozeczka André to kurcze i tak musielibysmy je rozebrac, bo w calosci przez drzwi nie przejdzie...
My mielismy ten sam problem, a nie chcialo nam sie rozbierac lozeczka, przeniesc go a potem znowu skladac wiec mala spala obok mojej strony lozka w swoim wozku Zreszta krotko po jej narodzinach chcielismy kupic komode do sypialni wiec na lozeczko ani tak nie byloby miejsca A gondola wozka jest dosyc duza wiec miala sporo miejsca Dla nas bylo to super rozwiazanie A jak miala 6 miesiecy to przenioslam ja do swojego pokoiku i przesypia bez problemu cale noce W dzien tez nauczylam ja tam spac i jest ok A ona w ogole to jest kochana, jak miala 2 miesiece zaczela przesypiac juz cale noce i tak jest do dzis (z malymi wyjatkami ) Daje mamie pospac aniolek

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
aa i jeszcze my z Tz postanowilismy, ze przy kolejnym dziecku bede miec takie lozeczko
Niezle cudo, pierwsze widze
asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 10:11   #4335
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
O masz tez mialam to cudo w szpitalu bardzo sie przydaje, zwlaszcza kiedy karmi sie piersia

Napewno cos wymyslicie

Dzisiaj moje malo obudzilo sie przed 3 w nocy i zdecydowanie domagalo sie spania z mamusia...ok, nie ma problemu wzielam go do siebie i tak przespal do...6 rano
I chcial jeszcze dalej spac, ale obudzilam go lekko na mleczko (ostatnie jadl o 00:30..), zjadl przez sen i pospal dalej - juz sam w lozeczku - do 9...
Za to od rana humorek cos nie bardzo...zobaczymy, moze jeszcze sie polepszy... Tatus ma dzisiaj urodzinki wiec byloby dobrze, gdyby synek dal mu troszke spokoju wieczorem...


Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
My mielismy ten sam problem, a nie chcialo nam sie rozbierac lozeczka, przeniesc go a potem znowu skladac wiec mala spala obok mojej strony lozka w swoim wozku Zreszta krotko po jej narodzinach chcielismy kupic komode do sypialni wiec na lozeczko ani tak nie byloby miejsca A gondola wozka jest dosyc duza wiec miala sporo miejsca Dla nas bylo to super rozwiazanie A jak miala 6 miesiecy to przenioslam ja do swojego pokoiku i przesypia bez problemu cale noce W dzien tez nauczylam ja tam spac i jest ok A ona w ogole to jest kochana, jak miala 2 miesiece zaczela przesypiac juz cale noce i tak jest do dzis (z malymi wyjatkami ) Daje mamie pospac aniolek

U nas opcja bylaby ewentualnie kolyski od wozka, bo samego wozka na gore raczej lepiej nie wnosic....
No zobaczymy jak to u tego mojego malego bedzie...na razie mamy znow skok rozwojowy wiec generalnie wszystko dozwolone, nie...? A jakby co to zatyczki do uszu tez mam...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 17:31   #4336
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Kamila, nam w szkole rodzenia i szpitalu doradzali, by do 1r.z.zycia dziecka spac z dzieckiem w tym samym pokoju (niekoniecznie w tym samym lozku) ale po prostu byc blisko, by dziecko czulo sie bezpieczniej. Takie rozwiazanie zmniejsza tez ryzyko naglej smierci lozeczkowej Wiec nie wiem, czemu sie tak przed tym bronicie.

Po 1 r.z przenieslismy sie do swojej sypialni i bez problemow sie to odbylo. (tyle, ze my nigdy nie przyzwyczajalismy Edika do spania z nami w lozku) W sytuacjach kryzysowych spal z nami, ale nigdy przez cala noc

Co do skoskow rozwojowych....od dwoch dni i nocy moje dziecko zachowuje sie jak maly szatan. Nie wiem, czy cos mu dolega, czy testuje nasza cierpliwosc...stawiam na to drugie
Jestem mega niewyspana i zmeczona
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2009-11-27 o 20:14
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 19:23   #4337
Hela28
Raczkowanie
 
Avatar Hela28
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Daleko nad jeziorem
Wiadomości: 240
Dot.: mamy z Niemiec

Witam wszystkie mamuski!!!
Ja rowniez jestem mamuska mam 28 lat -nasz synek Elias urodzil sie 31 grudnia 2008 , takze Sylwestrowe dziecko.Mieszkam nad jeziorem Bodenskim, a pochodze z woj.Slaskiego, a konkretnie z Rudy Slaskiej i jestem tu naprawde samotna.Ciesze sie z tego forum jak macie jakies pytanka to sluze pomoca.Ja mam rowniez pytanie:wybieram sie do polski samolotem i musze wziasc ze soba wozek,i reissebett,czy musze za reisbett dodatkowo placic ?Czy wezma mi go razem z wozkiem za darmo?Moze ktoras ma jakies doswiadczenia w tej sprawie.pozdrawiam
Hela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 21:26   #4338
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Co do skoskow rozwojowych....od dwoch dni i nocy moje dziecko zachowuje sie jak maly szatan. Nie wiem, czy cos mu dolega, czy testuje nasza cierpliwosc...stawiam na to drugie
Jestem mega niewyspana i zmeczona
Jak tam trening rodzicielskiej cierpliwosci..? Zakonczony juz mam nadzieje...

Cytat:
Napisane przez Hela28 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamuski!!!
Ja rowniez jestem mamuska mam 28 lat -nasz synek Elias urodzil sie 31 grudnia 2008 , takze Sylwestrowe dziecko.Mieszkam nad jeziorem Bodenskim, a pochodze z woj.Slaskiego, a konkretnie z Rudy Slaskiej i jestem tu naprawde samotna.Ciesze sie z tego forum jak macie jakies pytanka to sluze pomoca.Ja mam rowniez pytanie:wybieram sie do polski samolotem i musze wziasc ze soba wozek,i reissebett,czy musze za reisbett dodatkowo placic ?Czy wezma mi go razem z wozkiem za darmo?Moze ktoras ma jakies doswiadczenia w tej sprawie.pozdrawiam


Witam

Nie pomoge ci w sprawie przelotu, bo takie atrakcje dopiero przed nami...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 22:09   #4339
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Hela28 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamuski!!!
Ja rowniez jestem mamuska mam 28 lat -nasz synek Elias urodzil sie 31 grudnia 2008 , takze Sylwestrowe dziecko.Mieszkam nad jeziorem Bodenskim, a pochodze z woj.Slaskiego, a konkretnie z Rudy Slaskiej i jestem tu naprawde samotna.Ciesze sie z tego forum jak macie jakies pytanka to sluze pomoca.Ja mam rowniez pytanie:wybieram sie do polski samolotem i musze wziasc ze soba wozek,i reissebett,czy musze za reisbett dodatkowo placic ?Czy wezma mi go razem z wozkiem za darmo?Moze ktoras ma jakies doswiadczenia w tej sprawie.pozdrawiam
Witaj Hela Ja tez jestem ze Slaska a dokladnie z Bytomia takze w Polsce mialysmy do siebie naprawde niewiele Teraz mieszkam troche dalej od Ciebie ale nie az tak Do Bodensee mam jakies 100 km Czesto jezdzilismy z Tz na wyspe Meinau jak bylismy jeszcze sami ( swoja droga piekne miejsce ), ostatni raz bylismy 2 lata temu jak bylam w ciazy Z nasza juz teraz 19 miesieczna coreczka jeszcze nie bylismy ale mysle ze na wiosne to szafniemy Co do lotu to z mala jeszcze nie lecialam wiec nie wiem Moze zadzwon po prostu do swojego przewoznika i zapytaj A kiedy jedziesz do Polski ?? My sie tez prawdopodobnie wybieramy na Swieta ale autem
asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-01, 09:38   #4340
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Hela witaj mysle, ze tak jak asienka ci radzi, zadzwon po prostu do przewoznika i dowiedz sie. Kazda linia ma swoje zasady .

Madzia o masz... straszysz mnie tu kolejnym skokiem mam nadzieje, ze lepiej u was.


Kamilka
a co u was?
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 10:34   #4341
Hela28
Raczkowanie
 
Avatar Hela28
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Daleko nad jeziorem
Wiadomości: 240
Dot.: mamy z Niemiec

Dziekuje za dobre rady,bede musiala jeszcze probowac podzwonic,juz probowalam ale wiadomo tam sie dodzwonic to masakra.
Da asienki : wstyd sie przyznac ale na mainau jeszcze nie bylam ale w przyszlym roku nie odpuszcze.Aha a daleko masz do miasta Meminngen,bo tam jest lotnisko i wyloty do polski kosztuja na jedna osobe ok.40euro-bede stamtad leciala na wiosne.Narazie wylatujemy z Stuttgardu -lecimy oczywiscie na swieta.A Bytom nawet dobrze znam,troche imprez tam spedzilam,i przez 3 lata pracowalam w Plejadzie,zaraz jak ja otworzyli.Pozdrawiam
Hela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 10:54   #4342
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
My sie tez prawdopodobnie wybieramy na Swieta ale autem

Pamietam jak 2 lata temu jechalismy do Pl na swieta...jechalismy dosc pozno, bo kolo 23 grudnia i do dzis pamietam te widoki na autostradzie - polacy z calej Europy sciagajacy do domku na swieta...ze wszystkie tablice rejestrycyjne, ale jeden wspolny jezyk i jeden kierunek...jakos tak cieplo na serduszku mi sie robilo jak o tym myslalam...nawet moj tz byl pod wrazeniem...


Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Madzia o masz... straszysz mnie tu kolejnym skokiem mam nadzieje, ze lepiej u was.


Kamilka
a co u was?

A u nas co...zyjemy... André ma dzisiaj marudny dzien...pewnie to pogoda
Ja zreszta tez jakas taka wypluta jestem... Tylko mnie jakos nikt nie chce ponosic na rekach dla poprawy humoru...

A jak tam nasza mala ksiezniczka - Laurka?

Co do tych skokow rozwojowych to my niby tez jestesmy w trakcie kolejnego...

A u nas co...zyjemy...
André ma dzisiaj marudny dzien...pewnie to pogoda
Ja zreszta tez jakas taka wypluta jestem... Tylko mnie jakos nikt nie chce ponosic na rekach dla poprawy humoru...

Co do tych skokow rozwojowych to my niby tez jestesmy w trakcie kolejnego...
Odlot - 2 tyg temu byl skok, tydzien temu byly dni i glownie noce bolacego brzuszka a teraz znow skok...normalnie zyc nie umierac... A wlasnie - kiedy wasze maluchy byly pierwszy raz szczepione? W ktorym tyg?

Wczoraj moja mama zrobila nam niespodzianke i wstapila po drodze do Düsseldorfu Byla dosc pozno, bo po 23, ale zobaczyla wnusia i bardzo sie ucieszyla
Nawiozla zieciowi kielbas i oscypkow...
I jeszcze Michalki przywiozla...jak ja kurcze nie moge a tak uwielbiam... moze jednego sobie skubne, co..?

A na dole fotka, tego co zamowilam mojemu pysiowi na Swieta... Moga byc..? Caly czas jeszcze poluje na jedno ubranko "mikolajowe"...

__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 11:18   #4343
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Hela28 Pokaż wiadomość
Da asienki : wstyd sie przyznac ale na mainau jeszcze nie bylam ale w przyszlym roku nie odpuszcze.Aha a daleko masz do miasta Meminngen,bo tam jest lotnisko i wyloty do polski kosztuja na jedna osobe ok.40euro-bede stamtad leciala na wiosne.Narazie wylatujemy z Stuttgardu -lecimy oczywiscie na swieta.A Bytom nawet dobrze znam,troche imprez tam spedzilam,i przez 3 lata pracowalam w Plejadzie,zaraz jak ja otworzyli.Pozdrawiam

No to musisz koniecznie zaliczyc Meinau, naprawde warto.
Nie mam pojecia ile mam do tego miasta, jak narazie lecielismy do polski ze stuttgartu do krakowa Troche kiepskie polaczenie bo tu musielismy jechac 250 km na lotnisko a z krakowa tez mam 100-we do domu. Mamy jeszcze po nosem Szwajcarie wiec ewentualnie stamtad ale znowu sa przesiadki ehhh Teraz jedziemy autem, zreszta odkad jest mala to zawsze jezdzimy autem U nas to nigdy nic nie wiadomo, zawsze wybieramy sie z dnia na dzien wiec bilety lotnicze mielibysmy sicher drozsze niz diesel Co do Plejady to moze mnie obslugiwalas bo dosyc czesto tam bywalam

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
A wlasnie - kiedy wasze maluchy byly pierwszy raz szczepione? W ktorym tyg?

Moja mala o ile dobrze pamietam to miala chyba 2 miesiace

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Wczoraj moja mama zrobila nam niespodzianke i wstapila po drodze do Düsseldorfu Byla dosc pozno, bo po 23, ale zobaczyla wnusia i bardzo sie ucieszyla
Nawiozla zieciowi kielbas i oscypkow...
I jeszcze Michalki przywiozla...jak ja kurcze nie moge a tak uwielbiam... moze jednego sobie skubne, co..?

No to mialas niespodzianke Ja mysle, ze jeden Michalek nie zaszkodzi, swoja droga ale mi smaka zrobilas

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
A na dole fotka, tego co zamowilam mojemu pysiowi na Swieta... Moga byc..? Caly czas jeszcze poluje na jedno ubranko "mikolajowe"...

Przesliczne i te zywe kolory

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 11:23   #4344
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: mamy z Niemiec

Czesc Dziewczyny

Kami,widzialas juz te kostiumy na ebay?
http://baby.shop.ebay.de/i.html?_nkw...=&_osacat=8471
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 11:38   #4345
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość

No to mialas niespodzianke Ja mysle, ze jeden Michalek nie zaszkodzi, swoja droga ale mi smaka zrobilas

Pytanie brzmi czy uda mi sie zjesc TYLKO jednego...

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny

Kami,widzialas juz te kostiumy na ebay?
http://baby.shop.ebay.de/i.html?_nkw...=&_osacat=8471
Jakie slodkie
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 11:39   #4346
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: mamy z Niemiec

hej...to ja sie tez dolacze...bylam na watku o dietcie dopólki nie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy Tez mieszkam w de w gutersloch. Mam synka a teraz czekamy na drugiego szkraba...
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 11:47   #4347
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
hej...to ja sie tez dolacze...bylam na watku o dietcie dopólki nie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy Tez mieszkam w de w gutersloch. Mam synka a teraz czekamy na drugiego szkraba...

Witaj
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 11:54   #4348
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Pytanie brzmi czy uda mi sie zjesc TYLKO jednego...
Hehe skad ja to znam, to lepiej nie zaczynac

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
hej...to ja sie tez dolacze...bylam na watku o dietcie dopólki nie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy Tez mieszkam w de w gutersloch. Mam synka a teraz czekamy na drugiego szkraba...
Witamy, a gdzie jest Gutersloch
asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 12:00   #4349
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: mamy z Niemiec

Jesli chodzi o Gütersloh,to w NRW

Asienka,sliczna corcia w avatarku
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 12:02   #4350
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
hej...to ja sie tez dolacze...bylam na watku o dietcie dopólki nie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy Tez mieszkam w de w gutersloch. Mam synka a teraz czekamy na drugiego szkraba...
Witam

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
Hehe skad ja to znam, to lepiej nie zaczynac
Hehehe......

A dlaczego nie mozna czekolady w ciazy, bo zapomnialam...?
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-17 17:59:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.