Rude włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 23:45   #1
ashes1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7

Rude włosy


Witam serdecznie,pisze z prosba o rade.Marza mi sie takie wlosy jak modelka na pierwszym zdjęciu.Obecnie wygladam jak na drugim zdjeciu z tym tylko ze 8 kilo lzejsza i wlosy sa dluzsze-do ramion.Czy zmiana na rudy kolor wyjdzie mi na korzysc?Jesli nie taki ocien rudosci to jaki?Bardzo bym chciala moc spelnic swoje marzenie rudych wloskowMam brazowe wlosy,jasna gladka cere i zielone oczy.Pozdrawiam i dziekuje z gory za pomoc
ashes1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 23:54   #2
Ayrine
Zakorzenienie
 
Avatar Ayrine
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 3 547
Dot.: Rude włosy

8 kg lżejsza niż na zdjęciu? ;o matko kochana, z czego schudłaś? >_>

zielone oczy i jasna cera - dla mnie to już super powód żeby mieć rude włosy osobiście widziałabym Cię w czymś typu miedziana czerwień, nie radzę wpadać w rubinowe czerwienie czy coś, bo potem, jak będziesz chciała przejść na właśnie miedziany rudy, będziesz bardziej czerwona niż ruda i tak ^^'

samo przejście jest możliwe, ofc, ale radzę jednak na ten pierwszy raz skorzystać z pomocy fryzjera. potem przy odrostach nie powinnaś mieć problemu z uzyskaniem koloru, jaki sobie wybrałaś
Ayrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 00:02   #3
ashes1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Rude włosy

Ayrine a moglabys mi wkleic kolor albo chociaz nazwe odcieniu na jaki sie najpierw zafarbowac??Dziekuje serdecznie.W tej chwili waze 55 kg przy 171 cm i czuje sie o niebo lepiej
ashes1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 00:39   #4
hermajona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 598
Dot.: Rude włosy

Moim zdaniem, by uzyskać taki kolor, musiałabyś użyć najpierw rozjaśniacza. W przeciwnym razem możesz mieć szanse tylko na ciemny rudy, a nie taki jak na zdjęciu.

Ważysz 55 kg przy 171 cm wzrostu? Wow, ciekawa jestem jak wyglądasz. Może wkleisz foto? :P Ja mam 169 cm i się zastanawiam czy 55 kg to nie byłoby za mało;D
__________________
Si abres el estuche lo que debes encontrar
Es una joya que te deslumbrar
á
hermajona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 00:46   #5
ashes1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Rude włosy

hermajona przepraszam cie najmocniej,nie posiadam aktualnyh zdjec calej sylwetki ale zapewniam cie ze do chudosci mi daleko ale u kazdego ta sama waga inaczej sie rozklada.Jaki kolorek bys mi proponowala? i czy dlugie proste wlosy z grzywka beda ok?
ashes1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 07:38   #6
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Rude włosy

Pozwoliłam sobie na małe przeróbki twojego zdjęcia i uważam że świetnie ci w rubinowych włosach I znalazłam farbe dla ciebie:
Palette Deluxe Farba do włosów Rubinowy Fiolet nr 679

Tylko nie wiem czy ci wyjdzie taki kolorek bez rozjaśniania
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 10:20   #7
Ayrine
Zakorzenienie
 
Avatar Ayrine
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 3 547
Dot.: Rude włosy

Cytat:
Napisane przez ashes1984 Pokaż wiadomość
Ayrine a moglabys mi wkleic kolor albo chociaz nazwe odcieniu na jaki sie najpierw zafarbowac??Dziekuje serdecznie.W tej chwili waze 55 kg przy 171 cm i czuje sie o niebo lepiej
tak jak koleżanka wyżej, najpierw potrzebny byłby rozjaśniacz - naturalnie mam kolor taki jak Ty i farbowałam się miedzianą czerwienią na własną rękę, bez pomocy fryzjera (a wcześniej miałam na głowie rubinowe czerwienie właśnie i raz śliwkowy, który na szczęście po 3 miesiącach zrobił się czerwony ^^) i jedyne miejsce, w którym jestem ruda jak na zdjęciu prezentującym farbę, to odrosty. dlatego na pierwszy raz idź do fryzjera, tam Ci powinni doradzić konkretnie bo kombinowanie po raz pierwszy samej w domu Ci się nie opłaci - przynajmniej jeśli chodzi o wygląd ^^
Ayrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 14:20   #8
ashes1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Rude włosy

Dzisiaj pojde do fryzjerki i zapytam co o tym mysli.Wkleje Wam jeszcze siebie przerobiona w programie taaz.com.Tak wlasnie chcialabym wygladac lacznie z fryzurka i kolorem:P.na drugim ja z wyprostowanymi wlosami.Wyszlam niekorzystnie:P.Nie wiem tylko jaki to odcien na tej pierwszej fotce:/ i czy mozliwe do uzyskania za pierwszym nalozeniem farby..Co myslicie dziewczyny?Dziekuje serdecznie za kazda pomoc
ashes1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 22:19   #9
niezapomniane
Raczkowanie
 
Avatar niezapomniane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: Rude włosy

mam bardzo podobny kolor do Ciebie, długo farbowałam się n a marchewę z pierwszej fotki ( super intensywna) i powiem,że rozjaśniacz w ogólne nie był potrzebny,( był to szampon ) polskiej formy ventita.p
__________________
Wiara w piękno pozostanie niezmienna...
niezapomniane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 22:29   #10
Ayrine
Zakorzenienie
 
Avatar Ayrine
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 3 547
Dot.: Rude włosy

myślę że byś w ogóle fajnie wyglądała z grzywką albo prostą, albo taką "okrągłą". i ten kolor też Ci pasuje

dzisiaj farbowałam w końcu po 4 miesiącach hodowania odrostów i w świetle sztucznym mam rudo-czerwony kolor, zamiast ładnej czerwonej miedzi z opakowania mam nadzieję, że jutro w świetle dziennym kolor będzie wyglądał nieco ładniej więc dalej podtrzymuję - na pierwszy rudy raz spotkanie z fryzjerem konieczne ^^ tylko nie daj się namówić na mieszanie farby rudej z czerwoną, bo potem będziesz wyglądać jak ja =p
Ayrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 13:07   #11
ashes1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Rude włosy

Dziekuje wam dziewczyny serdecznie,teraz pozostaje mi tylko poczekac do grudnia by uzyskac dluzsze wlosy bo na nich bedzie wieksze pole do manewru.Czyli miedzian czerwien tak?Pozdrawiam wszystkich!!
ashes1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 20:59   #12
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Rude włosy

ja bym Cie widziala w miedzi, a nie miedzianej czerwieni farbowac bedziesz wczesniej?
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 18:29   #13
ashes1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Rude włosy

Skazana_na_bluesa nie nie bede,chyba...Miedz? myslisz ze lepiej mi bedzie niz miedzianej czerwienii?Marzy mi sie bys rudzielcem
ashes1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.