Blade lato potrzebuje duzej zmiany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 11:02   #1
MyAlterego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Witajcie

Zdjecie bez makijazu.
Typ urody-chyba lato? Dobrze czuje sie w przytlumionych kolorach.
Czy moge miec kolorek czysty blond?
Co polecacie do zrobienia z wloskami?
Jaka pomadka?Zawsze marzyl mi sie jakis zgaszony kolorek bordo jak myslicie?
Wszelkie uwagi mile widziane.

pozdrawiam

Zapomniałam-zdjatko w zalaczniku

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-07-26 o 19:32 Powód: post pod postem
MyAlterego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 18:42   #2
Paranoir
Raczkowanie
 
Avatar Paranoir
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 107
GG do Paranoir
Dot.: Blade lato potrzebuje duzej zmiany

W sumie z tego co widzę masz podobny typ urody do mojej
ja bym polecała Ci blond, tylko taki z refleksami a nie "hełm" ufarbowany
Polecałabym Ci też regulację brwi-najlepiej u kosmetyczki .
Co do ust, może jakieś pomadki typu "nude"? Z domieszką pudrowego różu...
Masz piegi czy mi się wydaje?
__________________
Le ciel étoilé au-dessus de moi et la loi morale en moi.

Immanuel Kant
Paranoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 19:59   #3
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Blade lato potrzebuje duzej zmiany

ale jesteś ładna! kości policzkowe oddaj ! hm tak jak kolezanka powyżej, mi sie wydaje, że jakis nie taki super jasny blond, ale taki naturalny, może z jakimiś złocistymi refleksami
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:28   #4
Moi16
Raczkowanie
 
Avatar Moi16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 459
GG do Moi16
Dot.: Blade lato potrzebuje duzej zmiany

Jesteś śliczną dziewczyną, ale kto powiedział, że nie może być lepiej?
O regulacji brwi dziewczyny już powiedziały, to naprawdę robi różnicę.
Dalej zadbałabym o włosy, by były uniesione i bardziej puszyste. Te obecnie robią cię na szarą myszkę chociaż może to wina nieświeżych włosów w czasie robienia fotografii. Nie myślałaś, żeby podciąć włosy do linii szczęki?

Jeśli się malujesz to puder wygładzający cerę i podkreślenie rzęs tuszem. Mówisz, że zdj bez makijażu jednak widać jeszcze czarne obramowania oczu, nie sądzę by takie podkreślenie było korzystne. Ale ja nie jestem zwolennikiem wyrazistego makijażu.

Ok właśnie tak się na ciebie zapatrzyłam, że sięgnęłam ręką zamiast do kubka z płatkami kukurydzianymi to do kubka z herbatą
__________________
Jak zmieniamy świat?
Wystarczy co jakiś czas spełnić dobry uczynek
("Evan Almighty")

To bardzo niebezpieczne zaglądać głębiej kobiecie w serce.
Mikołaj Gogol

Moi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:28   #5
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Blade lato potrzebuje duzej zmiany

Co do fryzury to zgadzam się z poprzedniczką, włosy ścięte do linii brody wyglądałyby fajnie
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 10:06   #6
misssia222
Raczkowanie
 
Avatar misssia222
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
GG do misssia222
Dot.: Blade lato potrzebuje duzej zmiany

Cytat:
Napisane przez Paranoir Pokaż wiadomość
W sumie z tego co widzę masz podobny typ urody do mojej
ja bym polecała Ci blond, tylko taki z refleksami a nie "hełm" ufarbowany
Polecałabym Ci też regulację brwi-najlepiej u kosmetyczki .
Co do ust, może jakieś pomadki typu "nude"? Z domieszką pudrowego różu...
Masz piegi czy mi się wydaje?
ja tez jestem lato polecam nastepujace rady i postaw na pasemka ja mam je i jestem wreszcie zadowolona z siebie Lato jest zróżnicowanym typem, ponieważ należą do niego i blondynki i szatynki. Lato jest w naszym kraju najbardziej popularnym typem urody.

Najlepsze kolory dla lata:

- biały, może być bardziej zgaszony, czy złamany,

- brązy, przykładowo: orzech włoski, mleczny brąz

- beże (bardziej popielate,

- jeśli żółty to raczej waniliowy odcień,

- pudrowy róż,

- z fioletów polecam śliwkę, bez, jeżynę, czy lawendę,

- z zieleni natomiast mięta, pistacja, lub morska zieleń,

- z niebieskich odcieni wybieraj przede wszystkim bardziej stalowy, metaliczny, gołębi, złamany szarym, lub niebiesko - zielony,

- z czerwieni zaś te złamane różem: malina, arbuz, wiśnia, burgund, wino, fuksja. Nie jest jednak powiedziane, że czysty czerwony będzie wyglądał źle. Czerwona szminka bowiem rządzi się swoimi prawami!

- dobrze prezentuje się również kolor szary.

Osobiście polecam grafitowy, czy granatowy, który gasi zbyt różowy kolor skóry.

Często odradza się mocne i wyraziste barwy. Jest to jednak moim zdaniem sprawa bardzo indywidualna. Niektórzy świetnie się z nich czują.

Ponieważ lato zalicza się do zimnego typu polecam zachować ostrożność z ciepłymi, ostrymi kolorami. Z doświadczenia wiem, że lato nie będzie w nich dobrze wyglądać. Nie musisz rezygnować z kolorowych ubrań, ale wybieraj raczej przygaszone, pastelowe odcienie.

W makijażu:

Kieruj się podobna zasadą - pastelowo. Kolory cieni to na przykład: szaro niebieski, szaro - zielony, dobrze będzie wyglądał też liliowy, czy pastelowy róż. Wszystko zależy oczywiście od koloru i oprawy oczu, oraz karnacji. Nie ma tu złotych zasad, które będą pasowały absolutnie do każdego.

Jeśli masz jasne brwi, podkreślaj je raczej beżowo - popielatym odcieniem. Nie za mocno!

Jeśli chodzi o usta, na co dzień świetnie będą sprawdzały się jasne pastelowe błyszczyki, beżowe, lub delikatnie różowe. Na wieczór czerwień, lub mocna fuksja.

Jeśli chodzi o róże - wybieraj te w kolorach różu. Brzoskwiniowy nie zawsze będzie się dobrze komponował z twoim odcieniem skóry.

Na koniec raz jeszcze podkreślę, że indywidualizm liczy się przede wszystkim. I każdy może wybierać te kolory, w których czuje się zwyczajnie najlepiej!

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez misssia222 Pokaż wiadomość
ja tez jestem lato polecam nastepujace rady i postaw na pasemka ja mam je i jestem wreszcie zadowolona z siebie Lato jest zróżnicowanym typem, ponieważ należą do niego i blondynki i szatynki. Lato jest w naszym kraju najbardziej popularnym typem urody.

Najlepsze kolory dla lata:

- biały, może być bardziej zgaszony, czy złamany,

- brązy, przykładowo: orzech włoski, mleczny brąz

- beże (bardziej popielate,

- jeśli żółty to raczej waniliowy odcień,

- pudrowy róż,

- z fioletów polecam śliwkę, bez, jeżynę, czy lawendę,

- z zieleni natomiast mięta, pistacja, lub morska zieleń,

- z niebieskich odcieni wybieraj przede wszystkim bardziej stalowy, metaliczny, gołębi, złamany szarym, lub niebiesko - zielony,

- z czerwieni zaś te złamane różem: malina, arbuz, wiśnia, burgund, wino, fuksja. Nie jest jednak powiedziane, że czysty czerwony będzie wyglądał źle. Czerwona szminka bowiem rządzi się swoimi prawami!

- dobrze prezentuje się również kolor szary.

Osobiście polecam grafitowy, czy granatowy, który gasi zbyt różowy kolor skóry.

Często odradza się mocne i wyraziste barwy. Jest to jednak moim zdaniem sprawa bardzo indywidualna. Niektórzy świetnie się z nich czują.

Ponieważ lato zalicza się do zimnego typu polecam zachować ostrożność z ciepłymi, ostrymi kolorami. Z doświadczenia wiem, że lato nie będzie w nich dobrze wyglądać. Nie musisz rezygnować z kolorowych ubrań, ale wybieraj raczej przygaszone, pastelowe odcienie.

W makijażu:

Kieruj się podobna zasadą - pastelowo. Kolory cieni to na przykład: szaro niebieski, szaro - zielony, dobrze będzie wyglądał też liliowy, czy pastelowy róż. Wszystko zależy oczywiście od koloru i oprawy oczu, oraz karnacji. Nie ma tu złotych zasad, które będą pasowały absolutnie do każdego.

Jeśli masz jasne brwi, podkreślaj je raczej beżowo - popielatym odcieniem. Nie za mocno!

Jeśli chodzi o usta, na co dzień świetnie będą sprawdzały się jasne pastelowe błyszczyki, beżowe, lub delikatnie różowe. Na wieczór czerwień, lub mocna fuksja.

Jeśli chodzi o róże - wybieraj te w kolorach różu. Brzoskwiniowy nie zawsze będzie się dobrze komponował z twoim odcieniem skóry.

Na koniec raz jeszcze podkreślę, że indywidualizm liczy się przede wszystkim. I każdy może wybierać te kolory, w których czuje się zwyczajnie najlepiej!
ps. tak jestes lato to twoj typ urody
misssia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 11:00   #7
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Blade lato potrzebuje duzej zmiany

ja bym zrobiła złocisty brąz
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 19:11   #8
MyAlterego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Blade lato potrzebuje duzej zmiany

Dzieki za wszytkie rady
Koniecznie chce sprobowac czegos z blondu- mowicie pasemka?
Kiedys mialam teraz troche zciemnialy.
Bawilam sie troche na stronie palmolive wirtualnym fryzjerem. Pomijajac ksztalt fryzury- zawsze jakos koszmarnie wychodzi efekt koncowy:P
który kolorek blondu polecacie?
MyAlterego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 10:52   #9
perfekcjonistka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 36
Dot.: Blade lato potrzebuje duzej zmiany

Zgaszone barwy?- to nie dla Ciebie. Według mnie powiennas p[ozostać przy swoim kolorze, zafabrowanie na blon to duża ingerencja, sa odrosty i włosy niszczą się. Na Twoim miejscu zostawiłambym naturalny kolor włosów, podkreśliła troszeczke brwi, dużo bym nie regulowała- naturalność na pierwszym miejscu. Długość włsów bym zostawiła, nie rób grzywki. Zamiast jasnych wlsów, jasne ciuchy- czyli nie ciemne, nie przygaszone, ale stonowane beże, ogólnie jasne kolory, ale nioe jaskrawe, bo to przytłumi Twoja delikatna urode. Kolarowa pomadka - taka jak na obrazku i delikatny róż na policzki, wytuszowane rzęsy. Jeszcze raz Cię od tego blonu odwodze, bo nigdy nie wiadomo jak dane włosy na farbe zareagują i nie wiadomo czy wyjdzie taki kolor jaki chceiliśmy, ja nawet u profesjonalisty nie zdobyłam wymarzonego koloru, zapłaciłam kilka stów i do tego zniszczyłam swoje włosy. Jak już bardzo sie uparłaś to tylko pasemka i to bardzo delikatne. Na koniec- śliczna jesteś
perfekcjonistka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 10:54   #10
perfekcjonistka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 36
Dot.: Blade lato potrzebuje duzej zmiany

może byc nawet odrobine ciemniejsza
perfekcjonistka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 19:44   #11
MyAlterego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Blade lato potrzebuje duzej zmiany

Dziekuje
Chce zmiany i to sporej stad blondyna i kolor blond most wanted
Bawilam sie troche na stonie taaz.com (swoja droga polecam swietna aplikacja, ponad 200 fryzur do wyboru mówi samo za siebie)
co Wy na to)??
MyAlterego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.