Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-11, 21:39   #211
kar1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Trzebinia
Wiadomości: 17
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Azalia1992 Pokaż wiadomość
Zaczęłam się nawet łapać na tym, że gdy się kochamy to chcę, aby jak najszybciej Tż skończył i przestało boleć.
dokładnie mam to samo co wyżej. seks nie jest dla mnie żadną przyjemnością i coraz gorzej sie z tym czuje
kar1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 19:23   #212
niki00000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
okropny ból podczas seksu ... :(

Witajcie

Piszę ponieważ mam problem... Wiem, że powinnam zapisać się do ginekologa ale chciałam Was o coś zapytać.
Od roku współżyję z moim chłopakiem, ale nie jest tak jakbym chciała, a wiem że powinno być inaczej. Za każdym razem odczuwam okropny ból przy głębokim wprowadzeniu członka. Boli mnie brzuch i wszystko w środku.
Wszystko jest ok, jestem dobrze nawilżona, podniecona i bardzo chcę się kochać dopóki nie poczuję tego okropnego bólu.
Przy palcówce wszystko jest dobrze, nic mnie nie boli, nawet gdy wkłada mi 2 palce tak głęboko.
Orgazm mam tylko przy palcówce i oralu, przy współżyciu nie...
Naprawdę nie wiem czemu tak jest. czytałam że może to być tyłozgięcie macicy, ale dowiem się tego dopiero gdy pójdę do lekarza. W następnym tygodniu mam wizytę.

Czy wiecie może dlaczego tak jest? Czy ćwiczenia mięśni kegla pomogłoby mi?

Dodam jeszcze że próbowaliśmy różnych pozycji i zawsze jest tak samo...

Bardzo proszę o jakieś rady
niki00000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 19:29   #213
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: okropny ból podczas seksu ... :(

Mnie bolało przez guza, tylko ginekolog Ci powie co i jak. My możemy tylko wróżyć
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 19:58   #214
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: okropny ból podczas seksu ... :(

Ja miałam podobnie. Uzasadnienia jakiegoś zdrowotnego nie było... Lekarz tłumaczył to tym, że musi być to przez napięcia i żebym się wyluzowała.

A człowiek był wyluzowany.

Z tego co kojarzę, bo było to jakiś czas temu, to samo przeszło gdy przez jakiś czas nie uprawiałam seksu z chłopakiem.
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 09:24   #215
jasminkaa1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 19
Ból w podbrzuszu po stosunku

Piszę, bo mam problem i może ktoś ma podobnie....
Umówiłam się już na wizytę u ginekologa a ciągle zachodzę w głowę co to może być.....
Chodzi o to, że przed stosunkiem, kiedy robi się gorąco i powstaję atmosfera podniecenia zaczyna boleć mnie w podbrzuszu. Jest to silny ból, jakby skurcze. Podczas stosunku ból brzucha mija, ale ogólnie stosunek jest bolesny. Już przy płytkich pchnięciach czuje że boli i mam wrażenie że penis mojego lubego o coś "zahacza". Uderza w coś, co wywołuje u mnie ból. Po stosunku wraca ból podbrzusza z tym że z powieloną siłą. Dosłownie zgina mnie w pół i boli do tego stopnia, że nie mogę chodzić tj. nie mogę się wyprostować. Wczoraj po współżyciu nie wytrzymałam i rozpłakałam się .....dziś z samego rana zapisałam się prywatnie na wizytę do ginekologa ale dopiero na środę udało mi się wbić Bardzo się denerwuje tym bardziej, że już baaaaardzo dawno się badałam. Miałyście może kiedyś podobnie?
jasminkaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 11:09   #216
Dyziax3
Raczkowanie
 
Avatar Dyziax3
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 153
Dot.: Ból w podbrzuszu po stosunku

Może wchodzi w ciebie pod złym kątem? wiem że to śmiesznie brzmi, ale ja kiedy kocham się z Tż i wchodzi od tyłu to też mnie boli jeśli się właściwie nie "ustawię"
Spróbuj się podczas stosunku powyginać..
Dyziax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 17:29   #217
anisza08
Przyczajenie
 
Avatar anisza08
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

.

Edytowane przez anisza08
Czas edycji: 2013-11-22 o 08:55
anisza08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 15:02   #218
ZahaPoCzai
Przyczajenie
 
Avatar ZahaPoCzai
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: okropny ból podczas seksu ... :(

Hmm... A może pomyśl o przyczynach.. fizycznych ? Może partner jest bogato obdarzony i to wywołuje ból ? Próbowaliście delikatniej ? Tak żeby nie pchać się do końca.. ?
Kobiety mają różną anatomię, cytat z wikipedii: " Pochwa u kobiety ma długość od 5 cm do 14 cm (zazwyczaj 6 cm do 8 cm) " 5 cm a 14 to ogromna różnica a jeżeli partner "ma dużego" to być może przez to boli..
ZahaPoCzai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 13:36   #219
szary posrod tlumu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 167
Dot.: Ból w podbrzuszu po stosunku

NIE ZNAM SIĘ TO SIĘ WYPOWIEM.

Na moje wprawne oko to może być polip, idź szybko na usg ginekologiczne.
szary posrod tlumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 11:57   #220
Marthha91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 188
Ból, dyskomfort u faceta po wytrysku..

Dziewczyny.. sama nie wiem co o tym myśleć, czuję się zażenowa ostatnio sytuacją z facetem.. otóż zamierzaliśmy się kochać (on miał przed ,pólłroczną przerwę), doszedł bardzo szybko.. nawet nie przystąpiłam porządnie do oralnego zaspakajania go.. następnie tłumaczyć się że nie da rady nic już "zdziałać" , jak to mówił czuł ogólny dyskomfort, dotyk ciała go drażnił..
i teraz się zastanawiam, czy rzeczywiście jest to możliwe czy poprotu facet był rozczarowany mną i postanowił odpuścić stosunek
Pomóżcie
Marthha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 12:28   #221
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Ból, dyskomfort u faceta po wytrysku..

Cytat:
Napisane przez Marthha91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. sama nie wiem co o tym myśleć, czuję się zażenowa ostatnio sytuacją z facetem.. otóż zamierzaliśmy się kochać (on miał przed ,pólłroczną przerwę), doszedł bardzo szybko.. nawet nie przystąpiłam porządnie do oralnego zaspakajania go.. następnie tłumaczyć się że nie da rady nic już "zdziałać" , jak to mówił czuł ogólny dyskomfort, dotyk ciała go drażnił..
i teraz się zastanawiam, czy rzeczywiście jest to możliwe czy poprotu facet był rozczarowany mną i postanowił odpuścić stosunek
Pomóżcie
Bardzo wątpię, że był rozczarowany i postanowił odpuścić, myślę, że nie byłoby nic dziwnego jakby faktycznie nie dał rady po raz drugi, a przy tym możliwe że czuł się też zażenowany szybkim wytryskiem. Dajcie sobie czas, wyrozumiałość i cierpliwość, dopiero jeśli taka sytuacja będzie się powtarzać to podejmijcie jakieś kroki (seksuolog na przykład?), bo bardzo podobna, powtarzająca się sytuacja ("dzięki" niej seksu jako takiego po prostu między nami nie było) po prostu rozjechała mój wieloletni związek, tak że nie było co zbierać.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 12:12   #222
aurelia80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 54
Dot.: Ból w podbrzuszu po stosunku

Poczytaj o endometriozie.
aurelia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:31   #223
Splinter
Raczkowanie
 
Avatar Splinter
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 234
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Nie wiem, czy to komus pomoze, ale u mnie bol jajnikow podczas i po seksie, a takze uczucie, ze czlonek obija sie jakby o scianke macicy wynika z mojej budowy, czyli tylozgiecia macicy. U mnie jest ono dosyc duze i nie moge kochac sie we wszystkich pozycjach.

Przepraszam za brak polskich znakow.
__________________
Julian Tuwim
Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa.
Splinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 13:00   #224
jasminkaa1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 19
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Dopiero dzisiaj byłam u ginekologa, bo okres pokrzyżował mi moje wcześniejsze plany :/ Do tego czasu doszły mi upławy i ból prawego jajnika.
Poszłam na NFZ no i wiadomo.....
żadnego badania prócz manualnego się nie doprosiłam
Zdaniem lekarza to zapalenie błony śluzowej macicy i pochwy. Dostałam jakieś globulki i czopki ale nawet jak mi przejdzie....chyba nie będę spokojna póki nie porobię jakiś badań.... co za kraj!! Nawet USG nie można się doprosić!

Edytowane przez jasminkaa1988
Czas edycji: 2013-12-05 o 13:01
jasminkaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 18:22   #225
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Witajcie, chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was też miała taki problem jak ja...
Otóż, w roku 2012 gin znalazła u mnie małą nadżerkę, stwierdziła, że nic nie trzeba specjalnego z nią robić, ale przepisała globulki feminella hyalosoft. Wybrałam opakowanie do końca. Jakoś od pół roku podczas palcówki odczuwam pieczenie przedniej ścianki pochwy, od niedawna pieczenie to odczuwane jest również podczas stosunku. Zauważyłam też, że zapach z mojej pochwy stał się nieprzyjemny - przypomina zapach cebuli.. Któraś z Was miała coś podobnego? Może to być spowodowane tą nadżerką czy przypałętało się do mnie coś jeszcze?
W swoim rodzinnym mieście do gin próbowałam się dostać 2 razy, zaraz na początku odczuwanych dolegliwości, ale NFZ to NFZ i nikt nawet nie raczy zadzwonić, że niespodziewanie nieczynne/nieplanowany urlop, mimo że umówiłam się na wizytę miesiąc wcześniej... Studiuję w innym mieście i dopiero teraz znalazłam godnego zaufania ginekologa, do którego umówię się dopiero na styczeń z racji bliskiego okresu i świąt, stąd moje pytania. Chciałam się mniej więcej zorientować czy któraś z Wizażanek miała podobny problem. Dziękuję z góry za odpowiedzi.
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:51   #226
maroma
Raczkowanie
 
Avatar maroma
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Może inny ginekolog?
maroma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 23:26   #227
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Pastela92 Pokaż wiadomość
Witajcie, chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was też miała taki problem jak ja...
Otóż, w roku 2012 gin znalazła u mnie małą nadżerkę, stwierdziła, że nic nie trzeba specjalnego z nią robić, ale przepisała globulki feminella hyalosoft. Wybrałam opakowanie do końca. Jakoś od pół roku podczas palcówki odczuwam pieczenie przedniej ścianki pochwy, od niedawna pieczenie to odczuwane jest również podczas stosunku. Zauważyłam też, że zapach z mojej pochwy stał się nieprzyjemny - przypomina zapach cebuli.. Któraś z Was miała coś podobnego? Może to być spowodowane tą nadżerką czy przypałętało się do mnie coś jeszcze?
W swoim rodzinnym mieście do gin próbowałam się dostać 2 razy, zaraz na początku odczuwanych dolegliwości, ale NFZ to NFZ i nikt nawet nie raczy zadzwonić, że niespodziewanie nieczynne/nieplanowany urlop, mimo że umówiłam się na wizytę miesiąc wcześniej... Studiuję w innym mieście i dopiero teraz znalazłam godnego zaufania ginekologa, do którego umówię się dopiero na styczeń z racji bliskiego okresu i świąt, stąd moje pytania. Chciałam się mniej więcej zorientować czy któraś z Wizażanek miała podobny problem. Dziękuję z góry za odpowiedzi.
Do stycznia jeszcze kupa czasu, może jednak postaraj się umówić wcześniej? I prywatnie, bo wiesz, na zdrowiu się nie powinno oszczędzać, a sprawa nie wygląda ciekawie.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 16:58   #228
Katrinaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 13
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Więc zacznę od tego ze biorę tabletki anty,ogólnie widziałam różnice że jestem suchsza niż zwykle ale jest okej, miesiąc temu miałam grzybice byłam u gin. dostałam leki i przeszło, teraz pojawił się taki problem że jest mi strasznie ścisło gdy ma dojść do seksu, boli mnie strasznie,nawet podczas samego seksu podniecam się a nadal czuje to że jest mi tak ścisło i sucho i to zaczyna robić że seks staje się bolesny, próbowaliśmy z nawilżaczami ale nic nie dają,byłam tydzień temu u ginekologa i zapomniałam spytać...;/ ale miałam usg robione, Czy to wszystko może być winna tabletek i powinnam je zmienić? czy poczekać i może to przejdzie? bo w sumie to nie wiem co mam z tym zrobić...
Katrinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 20:32   #229
ulor
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Suchość pochwy może być spowodowana braniem tabletek anty, menopauza, infekcją, po antybiotykoterapii, po porodzie. Przyczyn może być wiele. U mnie wystąpiła właśnie po porodzie, ale jeśli nie masz jakiś innych niepokojących objawów to jak najbardziej moze byc ona u ciebie spowodowana tabsami. Ja ratowałam się hydrovagiem. Lubię te globulki bo kuracja trwa tylko 7 dni i nie brudzą jakoś strasznie bielizny. Myślę, ze możesz bez problemu je spróbować i zobaczysz co dalej. Pozdrawiam
ulor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 19:11   #230
gloomysaturday
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Bol w pozycji misjonarskiej z uniesionymi nogami

Czym moze byc taki silny bol spowodowany? Moze dodam, ze chodzi o sytuacje kiedy mezczyzna nie ma duzego penisa. Chodzi o pozycje jakby misjonarska, tylko z nogami zarzuconymi wysoko.
gloomysaturday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 19:50   #231
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Bol w pozycji misjonarskiej z uniesionymi nogami

Cytat:
Napisane przez gloomysaturday Pokaż wiadomość
Czym moze byc taki silny bol spowodowany? Moze dodam, ze chodzi o sytuacje kiedy mezczyzna nie ma duzego penisa. Chodzi o pozycje jakby misjonarska, tylko z nogami zarzuconymi wysoko.
Budową anatomiczną albo niedostatecznym nawilżeniem.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 19:56   #232
maruda69
Raczkowanie
 
Avatar maruda69
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 96
Dot.: Bol w pozycji misjonarskiej z uniesionymi nogami

Też tak mam Budowa anatomiczna, nic nie poradzisz. Nie każda pozycja każdemu odpowiada, niestety.
Ma to też swoje zalety- będziesz błogosławić swoją krótką i ciasną pochwę kiedy zakochasz się w mniej hojnie obdarzonym facecie... Albo kiedy wszystkie Twoje koleżanki będą narzekać, że po którymś porodzie nie mają już frajdy z seksu ;]
maruda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 21:37   #233
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Bol w pozycji misjonarskiej z uniesionymi nogami

Cytat:
Napisane przez maruda69 Pokaż wiadomość
Też tak mam Budowa anatomiczna, nic nie poradzisz. Nie każda pozycja każdemu odpowiada, niestety.
Ma to też swoje zalety- będziesz błogosławić swoją krótką i ciasną pochwę kiedy zakochasz się w mniej hojnie obdarzonym facecie... Albo kiedy wszystkie Twoje koleżanki będą narzekać, że po którymś porodzie nie mają już frajdy z seksu ;]
Oj ja będę taką koleżanką, ale po pewnym czasie i przy dobrym nawilżeniu można wszystko w łóżku już robić ;d
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 09:40   #234
katrina12345678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 42
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Dziewczyny mam dwa pytania właśnie odpowiednie do wątku. Niestety mam wrażenie, że moje samopoczucie psują non stop jakieś objawy dróg rodnych....

1. Bardzo często mam bodajże zapalenie pęcherza- o ile nie cewki bo nie potrafię tego rozróżnić. Nadchodzi to niespodziewanie, raz na dwa tygodnie lub częściej, już od 3 miesięcy. Oczywiście ból, pieczenie, uczucie igieł przy oddawaniu moczu i odczucie- jakby podpalenia ogniem warg sromowych. Nie jestem w stanie przewidzieć kiedy to nadejdzie, bo jest to bardzo niespodziewane. Biorę profilaktycznie urofuraginum, zawsze, ale to zawsze załatwiam się przed i po stosunkiem, to samo z myciem, więc nie jest to kwestia pełnego pęcherza czy higieny. Bardzo dużo piję wody, jem dużo cytrusów. Jestem aktywna seksualnie, ale już sama nie wiem co jest tutaj powodem. Rozmyślam nad przebadaniem moczu, ale moje objawy mijają zwykle na drugi dzień, wiec nie wiem czy mocz- nafaszerowany urofuraginum z dnia poprzedniego wykryje jakieś bakterie i czy jeżeli już czuję się lepiej- również.

2. Od niedawna stosuję tabletki antykoncepcyjne, ale tutaj pojawia się okropny problem z higieną. Byłam przebadana niedawno ginekologicznie pod każdym względem, więc różnego rodzaju grzybic i innych nie posiadam- zostałam wyleczona antybiotykiem. Nie jestem ekspertem jeżeli chodzi o kończenie mężczyzny wewnątrz mnie, ale mam problem by usunąć nasienie ze mnie. Mianowicie po zakończeniu lecę pod prysznic, to samo rano i bardzo dbam o higiene ale kompletnie nie mogę pozbyć się tego specyficznego zapachu... Nie wiem czy w połączeniu spermy z moim śluzem powstaje taka wybuchowa mieszanka, ale ten ostry, jakby rybi zapach jest nie do zniesienia i utrzymuje się około 2 dni... Wiadomo, że wypłukać się dokładnie tam nie jestem w stanie. Więc nie wiem co jest grane, ale strasznie mnie to irytuje, czy zawsze tak będzie?
katrina12345678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 23:40   #235
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Żeby wykryć zarażenie bakterią powodującą nawracanie zapalenia pęcherza należy przebadać mocz. Badania ginekologiczne nic nie dadzą. Więc jeśli Ci się przytrafi przypadek, to zbierz mocz do słoiczka i dopiero weź furaginę. Nie może jej być w moczu do badania, bo zafałszujesz wyniki.

Ogólnie ja miałam ten sam problem jak zaczęłam intensywniejsze życie seksualne - i mam tu na myśli do kilku stosunków w tygodniu. Trochę to trwało, praktycznie non stop jechałam na furaginie, a potem po prostu mi przeszło. Problem występuje tylko jeśli nie współżyję dłuższy czas, ale wtedy już profilaktycznie biorę dwie tabletki jakiś czas po. I tyle. Czasem mam wrażenie, że to wynika z niedostatecznego nawilżenia (mam z tym kłopot na pigułkach anty) ale z różnych przyczyn nigdy nie stosowałam żadnego nawilżacza, więc nie umiem ocenić, czy naprawdę ma to jakiś wpływ.

Ogólnie - urolog. Ginekolog Ci nie pomoże.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 11:56   #236
katrina12345678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 42
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Żeby wykryć zarażenie bakterią powodującą nawracanie zapalenia pęcherza należy przebadać mocz. Badania ginekologiczne nic nie dadzą. Więc jeśli Ci się przytrafi przypadek, to zbierz mocz do słoiczka i dopiero weź furaginę. Nie może jej być w moczu do badania, bo zafałszujesz wyniki.

Ogólnie ja miałam ten sam problem jak zaczęłam intensywniejsze życie seksualne - i mam tu na myśli do kilku stosunków w tygodniu. Trochę to trwało, praktycznie non stop jechałam na furaginie, a potem po prostu mi przeszło. Problem występuje tylko jeśli nie współżyję dłuższy czas, ale wtedy już profilaktycznie biorę dwie tabletki jakiś czas po. I tyle. Czasem mam wrażenie, że to wynika z niedostatecznego nawilżenia (mam z tym kłopot na pigułkach anty) ale z różnych przyczyn nigdy nie stosowałam żadnego nawilżacza, więc nie umiem ocenić, czy naprawdę ma to jakiś wpływ.

Ogólnie - urolog. Ginekolog Ci nie pomoże.
No tak, ale nie jestem w stanie przewidzieć o jakiej porze dnia mi się to przytrafi. Co więc gdy o godzinie 8.00 rano w niedzielę, albo w godzinach wieczorych? Słyszałam, ze mocz najlepiej pobierać tego samego dnia co zanosi się do analizy i to najlepiej bardzo rano. Przetrzymywanie słoika całą noc w lodówce chyba wyniki też trochę zafałszuje? Sory, że tak generalizuje, ale po prostu nie wiem jak się zabrać za to leczenie, a wiem, że urolog też najpierw będzie kazał mi pobrać mocz, więc bedzie to znów kwestia czekania na ,,atak" i minie dobry miesiąc.
katrina12345678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 16:54   #237
biologicznochemiczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 25
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne. Wczoraj odbyłam pierwszy stosunek 'do końca' z moim chłopakiem. Część spermy wypłynęła od razu, ale dziś koło 15 gdy wróciłam z zajęć poszłam do toalety zobaczyłam, że wypływa ze mnie sporo gęstego śluzu. Był przeźroczysty i rozciągliwy z domieszką spermy. Czy to normalne? Czy możliwe aby nie był to śluz produkowany przy podnieceniu tylko śluz płodny skoro regularnie biorę tabletki?
biologicznochemiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 23:59   #238
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez katrina12345678 Pokaż wiadomość
No tak, ale nie jestem w stanie przewidzieć o jakiej porze dnia mi się to przytrafi. Co więc gdy o godzinie 8.00 rano w niedzielę, albo w godzinach wieczorych? Słyszałam, ze mocz najlepiej pobierać tego samego dnia co zanosi się do analizy i to najlepiej bardzo rano. Przetrzymywanie słoika całą noc w lodówce chyba wyniki też trochę zafałszuje? Sory, że tak generalizuje, ale po prostu nie wiem jak się zabrać za to leczenie, a wiem, że urolog też najpierw będzie kazał mi pobrać mocz, więc bedzie to znów kwestia czekania na ,,atak" i minie dobry miesiąc.
Nikt nie umrze jak pobierzesz poranny mocz na drugi dzień. Najlepiej może i tak, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. A bakterie od dnia poprzedniego do następnego Ci tak nie znikną, jedyny kłopot to przemęczenie się bez furaginy te ileś godzin aż do poranka.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 20:07   #239
Mashroom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 59
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Słuchajcie. Biorę tabsy. Kocham się z facetem regularnie, ale zauważam, że bezpośrednio po stosunku (facet nie kończy we mnie) swędzi i piecze mnie wejście do pochwy. Zakladam, ze to nie jest normalne. Nie używamy prezerwatyw, a ja po tych tabsach jestem trochę bardziej sucha. Niemniej chyba nie na tyle, zeby mnie potem wszystko swędziało. Co mi dolega i jak temu zapobiec?
Mashroom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 09:55   #240
pijanabaletnica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Dziewczyny zauważyłam u siebie nietypowy problem, mianowicie chodzi o nawilżenie. Nietypowy, bo zarówno podczas masturbacji i fantazjowaniu o chłopaku, jak i podczas zwykłych przytulanek, gdy np. oglądamy film i gładzi mnie dłonią po plecach momentalnie robię się mokra. Natomiast co dziwne, kiedy przechodzimy do poważnych rzeczy robię się nagle suchutka, nie pomaga oral, a palcówka wręcz sprawia mi ból. Podczas tradycyjnej penetracji po kilu pchnięciach jest ok, nawilżenie jest na tyle wystarczające, że nic nie boli.
Dodam, że od pół roku biorę tabletki, to mój pierwszy partner, mamy za sobą raptem kilka stosunków.
Nie wiem, może to kwestia małego doświadczenia albo musimy się jeszcze dograć? Stresować się raczej nie stresuję.
pijanabaletnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-20 12:17:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.