Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które s± na diecie. Rozmawiamy o zdrowym od¿ywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczno¶æ dobowa diet - musz± one mieæ ponad 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-02-14, 14:44   #3961
Fidare
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Nadal chora, z @, albo mi siê nic nie chce (w tym je¶æ), albo mam potem napady na jedzenie :P

R z wczoraj:

1. porcja owsianki na mleku z borówkami, bananem, gorzk± czekolada, nerkowce
2. du¿a kromka ¿ytniego pe³noziarnistego z szynk± i sa³at±, posypane pieprzem, sa³atka z pomidora, cebuli, sa³aty, paru kulek mozarelli i w zalewie
3. zupa krem z cukinii z kurczakiem i ziemniakami (zosta³o jeszcze)
4. trochê orzechów, na nic innego nie mia³am ochoty
5. makrela w pomidorach, herbata z cytryn±, kromka chleba

R (takie umowne, bo obiad mocny ) z dzisiaj:

1. porcja owsianki na mleku z bananem, pomarañcz±/mandarynk±, s³onecznik
2. nic, bo pó¼no wsta³am i zaraz by³ obiad praktycznie
3. spaghetti razowe z semoliny (tak to jest, jak siê kogo¶ wysy³a do sklepu :P) z kurczakiem na oliwie z oliwek, cebul±, czosnkiem i pieczarkami, past± z pomidorów
4. jogurt naturalny z cynamonem i jab³kiem, s³onecznik
5. tuñczyk w sosie w³asnym z pomidorem i papryk±, cebul±
Fidare jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:47   #3962
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomo¶ci: 1 066
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

R

I. 2 kromki razowego chleba - jedna z szynk± (3 plastry) i ogórkiem, druga z jajkiem na twardo i szczypiorkiem + herbata z imbirem i miodem (ok. 1/3 ³y¿eczki)
II. pó³ wêdzonej makreli
III. makaron pe³noziarnisty 50g z piersi± z kurczaka (ok. 150g), szpinakiem (ok. 200g mro¿onego), suszonymi pomidorami, cebul±, czosnkiem i serkiem Philadelphia
IV. sushi
5 x Umami Maki (³oso¶, tuñczyk, oshinko, sa³ata, majonez)
4 x California Maki (oshinko, surimi, ogórek, awokado)
3 x Hoso Maki (³oso¶)
3 x Ebi Tempura Maki (krewetka w temperze, ostry majonez)
+imbir i sos sojowy
__________________


Edytowane przez scandalistka
Czas edycji: 2014-02-14 o 16:51
scandalistka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-14, 19:42   #3963
klapkowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 747
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez agaczini Poka¿ wiadomo¶æ
nie mia³am ochoty na warzywa, mam @ i ogolnie na nic nie mam ochoty, ble ;p
Rozumiem, @ rz±dzi siê swoimi prawami

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Poka¿ wiadomo¶æ
I owsianka duszona z gruszk± z dodatkiem mleczka kokosowego + twaro¿ek z miodem, kawa³ek banana, 2 kostki gorzkiej
II 2 kromki ¿ytniego z hummusem, pomidorki kokt.
III spaghetti pe³noz. z cebul± karmelizowan± z sosem sojowym i octem winnym i z pomidorem, na oleju kokosowym, z 2 ³y¿eczkami tartego sera, kawa³ek miodownika (nieplanowany )
IV budyñ kakaowy z cukini±, z ³y¿k± wiejskiego i p³atkami kokosa
V jajeczna z 2 jajek, 1/3 puszki tuñczyka wsw i pomidora, na oleju kokosowym
Jak robisz budyñ?



Moje (w po³owie udane):
I musli i p³atki owsiane zalane na noc ¶wie¿ym sokiem pomarañczowym, rano doda³am jab³ko, parê (ostatnie 4-6 sztuk) orzechów ziemnych i kefir
II z³o¿ona kanapka z ¿ytniego z past± fasolow±, pieczark± i przyprawami + jab³ko
III pêczak gotowany z kalafiorem, z warzywami z mieszanki meksykañskiej, przecierem i przyprawami
IV i V do zapomnienia!

Edytowane przez klapkowa
Czas edycji: 2014-02-14 o 19:53
klapkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-14, 19:47   #3964
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Górny¦l±sk
Wiadomo¶ci: 9 201
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez klapkowa Poka¿ wiadomo¶æ
Jak robisz budyñ?
Cukiniê (mniej wiêcej 1/3) star³am na grubych oczkach, gotowa³am z 3/4 szkl. mleka i 2 ³y¿eczkami kakao a¿ by³a miêkka - zblendowa³am. W 1/2 szkl mleka rozpu¶ci³am ³y¿kê skrobi ziemniaczanej (trochê za du¿o, wyszed³ baaardzo gêsty) i wla³am do gotuj±cego siê mleka cukiniowego. A no i dos³odzi³am syropem z agawy
Z warzywnych bardzo polecam marchewkowy
__________________

Wiesz, co jest najwa¿niejsze w ¿yciu? Mieæ cel. I d±¿yæ do jego spe³nienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczê¶liwia mnie.
Dziêki niemu mam poczucie, ¿e warto ¿yæ, mimo przeciwno¶ci.
Ale czêsto w±tpiê.
Bardzo czêsto.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2014-02-14 o 19:48
magda_lena40 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-14, 20:12   #3965
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 6 855
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez scandalistka Poka¿ wiadomo¶æ
R

I. 2 kromki razowego chleba - jedna z szynk± (3 plastry) i ogórkiem, druga z jajkiem na twardo i szczypiorkiem + herbata z imbirem i miodem (ok. 1/3 ³y¿eczki)
II. pó³ wêdzonej makreli
III. makaron pe³noziarnisty 50g z piersi± z kurczaka (ok. 150g), szpinakiem (ok. 200g mro¿onego), suszonymi pomidorami, cebul±, czosnkiem i serkiem Philadelphia
IV. sushi
5 x Umami Maki (³oso¶, tuñczyk, oshinko, sa³ata, majonez)
4 x California Maki (oshinko, surimi, ogórek, awokado)
3 x Hoso Maki (³oso¶)
3 x Ebi Tempura Maki (krewetka w temperze, ostry majonez)
+imbir i sos sojowy

boska kolacja
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-15, 10:26   #3966
Linn13
Rozeznanie
 
Avatar Linn13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 845
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

R

1. jajecznica z 3 ma³ych jajek na ma¶le klarowanym, 1,5 du¿ej kromki chleba ¿ytniego, herbata zielona

2. 2 kromki pieczywa lekkiego z twarogiem typu w³oskiego Capri i ma³ym bananem, kawa z mlekiem

16km biegu

3. zupa krem z broku³ów, a godzinê po niej:

4. gotowane ziemniaki z pieczonym filetem z kurczaka (marynowanym w oliwie), gotowan± marchewk±, selerem, broku³em i kalafiorem

- gar¶æ migda³ów, orzechów w³oskich i laskowych

5. serek wiejski z papryk±, rzodkiewk±, siemieniem lnianym i s³onecznikiem
__________________


Edytowane przez Linn13
Czas edycji: 2014-02-15 o 10:27
Linn13 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-15, 19:25   #3967
klapkowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 747
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Poka¿ wiadomo¶æ
Cukiniê (mniej wiêcej 1/3) star³am na grubych oczkach, gotowa³am z 3/4 szkl. mleka i 2 ³y¿eczkami kakao a¿ by³a miêkka - zblendowa³am. W 1/2 szkl mleka rozpu¶ci³am ³y¿kê skrobi ziemniaczanej (trochê za du¿o, wyszed³ baaardzo gêsty) i wla³am do gotuj±cego siê mleka cukiniowego. A no i dos³odzi³am syropem z agawy
Z warzywnych bardzo polecam marchewkowy
Nie mam blendera niestety Ale przepis wart zapisania, chocia¿by dla inspiracji Dziêki!

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Linn13 Poka¿ wiadomo¶æ
R

1. jajecznica z 3 ma³ych jajek na ma¶le klarowanym, 1,5 du¿ej kromki chleba ¿ytniego, herbata zielona

2. 2 kromki pieczywa lekkiego z twarogiem typu w³oskiego Capri i ma³ym bananem, kawa z mlekiem

16km biegu

3. zupa krem z broku³ów, a godzinê po niej:

4. gotowane ziemniaki z pieczonym filetem z kurczaka (marynowanym w oliwie), gotowan± marchewk±, selerem, broku³em i kalafiorem

- gar¶æ migda³ów, orzechów w³oskich i laskowych

5. serek wiejski z papryk±, rzodkiewk±, siemieniem lnianym i s³onecznikiem
Dorzuci³abym co¶ do jajecznicy A pieczywo lekkie to typu Wasa? Je¶li tak, to najadasz siê tym? I zazdroszczê 16km




Moje:
I owsianka kokosowo-malinowa (5³y¿ek p³atków, 2³y¿ki otr±b, 3 ³y¿ki wiórek gotowane na herbacie malinowej) ze startym jab³kiem i twarogiem (~60g)
II 2 kromki ¿ytniego ze s³onecznikiem z domow± past± fasolow± i pomidorem + marchewka + kawa³eczek broku³u + jab³ko
III 400g kefiru (zakupy + godzinne czekanie na autobus powrotny do miasta)
IV pêczak gotowany z kalafiorem, z grochem, przecierem pomidorowym i kukurydz±
V serek wiejski (~250g) z ³y¿k± wiórek, migda³ów i laskowych, 2 ³y¿kami s³onecznika i pestek dyni oraz 3 ³y¿kami ziemnych (bakaliowe szaleñstwo!)
bêdzie Skalpel Chodakowskiej


Wg strony ilewa¿y zjad³am dzisiaj ~2100 kcal (przy czym ~950 na kolacjê ), z czego B=~110g, W=~225g, T=~100g i B³=~45g. Tak z ciekawo¶ci- czego za du¿o, czego za ma³o na moje 26lat/172cm/85kg?

Edytowane przez klapkowa
Czas edycji: 2014-02-15 o 19:45
klapkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 20:33   #3968
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomo¶ci: 1 066
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

R

I. 2 kromki razowego chleba (80g) z past± z chudego twarogu (ok. 100g), makreli w pomidorach (po³owa na porcjê) i posiekanej cebuli
~cappuccino z ³y¿eczk± cukru
II. jogurt probiotyczny 175g z bananem i 3 ³y¿kami musli (z Dorset Cereals, wersja tradycyjna)
III. kopytka (z dodatkiem razowej m±ki) z piersi± z kurczaka (ok. 120g, podsma¿ona na oliwie z oliwek), duszonymi pieczarkami i cebul±
IV. pó³ wêdzonej makreli
V. sa³atka: sa³ata mas³owa, szpinak baby, roszponka, pomidor, kawa³ek ¿ó³tej papryki, kilka czarnych oliwek, 3 plastry szynki podpra¿one z pestkami dyni (nieca³a ³y¿ka, bo tyle mia³am) + sosik z soku z cytryny i musztardy dijon

Trochê wiêcej jedzenia tym razem, ale nalata³am siê dzisiaj po mie¶cie, za³atwiaj±c ró¿ne rzeczy, a pó¼niej parê godzin sprz±ta³am.
Wiem ¿e makrela (IV) trochê dubluje siê ze ¶niadaniem, ale zosta³a mi ze wczoraj i nie chcia³am ¿eby siê zmarnowa³a, a rano jako¶ nie wpad³am na to, ¿eby dorzuciæ j± do pasty.
Nie jestem z siebie dzisiaj szczególnie zadowolona, mo¿e nie jest bardzo ¼le, ale posi³ki nie by³y szczególnie przemy¶lane.
__________________


Edytowane przez scandalistka
Czas edycji: 2014-02-15 o 20:34
scandalistka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-16, 10:32   #3969
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 6 855
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez scandalistka Poka¿ wiadomo¶æ
R

I. 2 kromki razowego chleba (80g) z past± z chudego twarogu (ok. 100g), makreli w pomidorach (po³owa na porcjê) i posiekanej cebuli
~cappuccino z ³y¿eczk± cukru
II. jogurt probiotyczny 175g z bananem i 3 ³y¿kami musli (z Dorset Cereals, wersja tradycyjna)
III. kopytka (z dodatkiem razowej m±ki) z piersi± z kurczaka (ok. 120g, podsma¿ona na oliwie z oliwek), duszonymi pieczarkami i cebul±
IV. pó³ wêdzonej makreli
V. sa³atka: sa³ata mas³owa, szpinak baby, roszponka, pomidor, kawa³ek ¿ó³tej papryki, kilka czarnych oliwek, 3 plastry szynki podpra¿one z pestkami dyni (nieca³a ³y¿ka, bo tyle mia³am) + sosik z soku z cytryny i musztardy dijon

Trochê wiêcej jedzenia tym razem, ale nalata³am siê dzisiaj po mie¶cie, za³atwiaj±c ró¿ne rzeczy, a pó¼niej parê godzin sprz±ta³am.
Wiem ¿e makrela (IV) trochê dubluje siê ze ¶niadaniem, ale zosta³a mi ze wczoraj i nie chcia³am ¿eby siê zmarnowa³a, a rano jako¶ nie wpad³am na to, ¿eby dorzuciæ j± do pasty.
Nie jestem z siebie dzisiaj szczególnie zadowolona, mo¿e nie jest bardzo ¼le, ale posi³ki nie by³y szczególnie przemy¶lane.

Mi siê podoba nie ma co narzekaæ ³adne eR.
Makrela dwa razy na dzieñ to przecie¿ nic z³ego, mnie bardziej razi to ¿e jad³a¶ j± sam±, ja bym tak po prostu nie mog³a
I jak jest trochê luzu czasem to dobrze, nie zawsze wszystko musi byæ przemy¶lane, odmierzone i zaplanowane.
A jak waga?/wymiary? leci co¶?
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-16, 10:57   #3970
Linn13
Rozeznanie
 
Avatar Linn13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 845
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez klapkowa Poka¿ wiadomo¶æ
Dorzuci³abym co¶ do jajecznicy A pieczywo lekkie to typu Wasa? Je¶li tak, to najadasz siê tym? I zazdroszczê 16km

Moje:
I owsianka kokosowo-malinowa (5³y¿ek p³atków, 2³y¿ki otr±b, 3 ³y¿ki wiórek gotowane na herbacie malinowej) ze startym jab³kiem i twarogiem (~60g)
II 2 kromki ¿ytniego ze s³onecznikiem z domow± past± fasolow± i pomidorem + marchewka + kawa³eczek broku³u + jab³ko
III 400g kefiru (zakupy + godzinne czekanie na autobus powrotny do miasta)
IV pêczak gotowany z kalafiorem, z grochem, przecierem pomidorowym i kukurydz±
V serek wiejski (~250g) z ³y¿k± wiórek, migda³ów i laskowych, 2 ³y¿kami s³onecznika i pestek dyni oraz 3 ³y¿kami ziemnych (bakaliowe szaleñstwo!)
bêdzie Skalpel Chodakowskiej


Wg strony ilewa¿y zjad³am dzisiaj ~2100 kcal (przy czym ~950 na kolacjê ), z czego B=~110g, W=~225g, T=~100g i B³=~45g. Tak z ciekawo¶ci- czego za du¿o, czego za ma³o na moje 26lat/172cm/85kg?
16 km nie ma co zazdro¶ciæ, tylko trzeba trenowaæ A inny Tobie te¿ bêd± zazdro¶cili

Tak, pieczywo typu Wasa - wcisnê³am to w siebie na si³ê (nie by³am wcale g³odna), ale nie chcia³am biegaæ tylko o ¶niadaniu.

Za to Twoja owsianka brzmi ¶wietnie. Musze kiedy¶ spróbowaæ takiej Ja zwykle zalewam p³atki wrz±tkiem, pó¼niej dodajê jogurt i jaki¶ owoc. Leniwa jestem
__________________

Linn13 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-16, 11:00   #3971
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 685
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Utrzymanie
1 ¦
owsianka pieczona:
jajko, p³atki, jab³ko, pestki s³onecznika, mleko, syrop z agawy
+ sok z buraka, marchewki, jab³ka, cytryny

2¦:
fasolka szparagowa posypana gomasio. roladki z pieczonego indyka, sera koziego, pora i przecieru pomidorowego

obiad:
cepeliny z miêsem z cebulk± na ma¶le klarownym, wyciskany sok z marchewki

podwieczorek:
mieszaanka warzywna z patelni na oliwie z oliwek, sznycel z indyka, ogromna kawa z mlekiem

kolacja:
serek wiejski z bananem, cynamonem i pra¿onymi migda³ami
siostraelwa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 11:12   #3972
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 2 499
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

moja dzisiejsza erka:

1) bu³eczka graham (50g) z pikantn± past± z czerwonej fasoli z puszki, gotowego kremu z chili ze s³oiczka i gotowanego jajka, ze szczypiorkiem i pestkami dyni + kawa z mlekiem 3,2%

jak±¶ godzinê pó¼niej by³ s³odki koktajl na soku z selera z 1/3 banana, szpinaku, ³y¿eczki miodu i cytryny (ale ten szpinak tu to by³o przegiêcie jednak)

2) sa³atka z lodowej, roszponki, pomidorków, ¿ó³tej marynowanej papryki i na to 4 du¿e podsma¿one na oleju rzepakowym i ³y¿ce mielonych orzechów krewetki, ca³o¶æ polana sosem z octu balsamicznego i odrobiny oliwy z oliwek.

3) zupa krem z kalafiora na ¶mietanie 15% (ok 2 ³y¿ki) z kawa³kami gotowanego w niej indyka (ok 100g)

wieczorem jest impreza, jak mnie nie podkusi to planujê zamówiæ sa³atkê (mozarella, pomidor, bazylia, oliwa z oliwek) i sok pomarañczowy - mo¿e raz na jaki¶ czas nie zaszkodzi normalnie w domu rozcieñcza³abym mineraln±, ale gdzie¶ to siê wstydzê wiêc najpierw wypije sok a resztê wieczoru bêdê o wodzie

nie wiem czy nie za du¿o t³uszczu dzi¶?
__________________

fusiacola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-16, 11:35   #3973
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 6 855
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez fusiacola Poka¿ wiadomo¶æ
moja dzisiejsza erka:

1) bu³eczka graham (50g) z pikantn± past± z czerwonej fasoli z puszki, gotowego kremu z chili ze s³oiczka i gotowanego jajka, ze szczypiorkiem i pestkami dyni + kawa z mlekiem 3,2%

jak±¶ godzinê pó¼niej by³ s³odki koktajl na soku z selera z 1/3 banana, szpinaku, ³y¿eczki miodu i cytryny (ale ten szpinak tu to by³o przegiêcie jednak)

2) sa³atka z lodowej, roszponki, pomidorków, ¿ó³tej marynowanej papryki i na to 4 du¿e podsma¿one na oleju rzepakowym i ³y¿ce mielonych orzechów krewetki, ca³o¶æ polana sosem z octu balsamicznego i odrobiny oliwy z oliwek.

3) zupa krem z kalafiora na ¶mietanie 15% (ok 2 ³y¿ki) z kawa³kami gotowanego w niej indyka (ok 100g)

wieczorem jest impreza, jak mnie nie podkusi to planujê zamówiæ sa³atkê (mozarella, pomidor, bazylia, oliwa z oliwek) i sok pomarañczowy - mo¿e raz na jaki¶ czas nie zaszkodzi normalnie w domu rozcieñcza³abym mineraln±, ale gdzie¶ to siê wstydzê wiêc najpierw wypije sok a resztê wieczoru bêdê o wodzie

nie wiem czy nie za du¿o t³uszczu dzi¶?

moim zdaniem bardzo ma³o tego jedzenia
jedyne z³o¿one wêgle u Ciebie to ma³a bu³eczka w ¶niadaniu
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-16, 13:59   #3974
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 287
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Zaplanowa³am sobie dzisiaj jedzenie na ca³y dzieñ i po podliczeniu wysz³o mi... trochê ponad 1000 kcal o.O czy to mo¿liwe, ¿e takie jedzenie mo¿e tyle mieæ?

¶niadanie:
serek wiejski, 3 rzodkiewki, banan
obiad:
tilapia (ok.120 g), br±zowy ry¿ (nieca³e pó³ woreczka), warzywa z hortex (te¿ ok. 120 g)
2 mandarynki
podwieczorek:
serek wiejski, jab³ko, cynamon
kolacja:
jajecznica z 2 jajek, szczypiorek, pomidor

wy³±czam gluten z diety, a z tego co widzê to pieczywo nabija³o mi dotychczas kalorie. jestem ju¿ po obiedzie i jem sobie drugiego dzi¶ banana, wychodzi mi 1185 kcal mo¿e po prostu ja nie umiem liczyæ kcal, nie wiem, dziwne mi siê to wydaje, bo czujê siê najedzona
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-16, 14:36   #3975
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomo¶ci: 1 066
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê podoba nie ma co narzekaæ ³adne eR.
Makrela dwa razy na dzieñ to przecie¿ nic z³ego, mnie bardziej razi to ¿e jad³a¶ j± sam±, ja bym tak po prostu nie mog³a
I jak jest trochê luzu czasem to dobrze, nie zawsze wszystko musi byæ przemy¶lane, odmierzone i zaplanowane.
A jak waga?/wymiary? leci co¶?
Leci, powoli ale leci. 3kg w 1,5 miesi±ca.
Mo¿e to jest dziwne, ale ja makrelê wêdzon± zawsze jem sam±, od dzieciñstwa, taka mi najbardziej smakuje.

R

I. omlet biszkoptowy (2 jajka, 2 ³y¿ki m±ki, pó³ ³y¿eczki miodu, odrobina mas³a do posmarowania patelni) z po³ow± banana i domow± konfitur± malinow±; ma³a kawa z mlekiem 2%
II. rosó³ (z kury i kaczki) z 2 ³y¿kami makaronu (s³oiki od rodziców to dobry wynalazek )
III. polêdwica z dorsza 125g upieczona w folii z odrobin± mas³a, kasza pêczak 50g z warzywami: papryka czerwona i ¿ó³ta, cebula, marchewka
0,5l ¶wie¿o wyciskanego soku z jab³ek, marchewki, pietruszki i selera naciowego
IV. serek wiejski 150g z podpra¿onymi pestkami dyni (³y¿ka) i pomidorem
__________________


Edytowane przez scandalistka
Czas edycji: 2014-02-16 o 14:44
scandalistka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-16, 15:18   #3976
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]¦l±sk / Ma³opolska[ ]
Wiadomo¶ci: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

R:

1. Jaglanka na mleku kokosowym, figi, suszone ¶liwki, jab³ko, migda³y, nasiona konopi

2. kromka razowca z olejem lnianym, rukol±, tofu i papryk±

3. ³oso¶ z pary, broku³, kasza gryczana niepalona z marchewk±, groszkiem, cebul±, natk± i oliw±

4. bêdzie koktajl z mango, papaji, je¿yn, szpinaku, rukoli, zmielonego siemienia lnianego i skórki z cytryny

5. bêdzie tuñczyk z oliwy, hummus z suszonymi pomidorami, nie³uskanym sezamem i ¶wie¿± kolendr±, warzywa do zagryzania, ¶wie¿a papryka, seler naciowy, s³upki z ogórka, czarne oliwki

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
DudiBoy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-16, 19:13   #3977
klapkowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 747
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Linn13 Poka¿ wiadomo¶æ
16 km nie ma co zazdro¶ciæ, tylko trzeba trenowaæ A inny Tobie te¿ bêd± zazdro¶cili

Tak, pieczywo typu Wasa - wcisnê³am to w siebie na si³ê (nie by³am wcale g³odna), ale nie chcia³am biegaæ tylko o ¶niadaniu.

Za to Twoja owsianka brzmi ¶wietnie. Musze kiedy¶ spróbowaæ takiej Ja zwykle zalewam p³atki wrz±tkiem, pó¼niej dodajê jogurt i jaki¶ owoc. Leniwa jestem
Ja kiedy¶ biega³am, ale maaarne parê km... Mo¿e kiedy¶ pobijê swój rekord! I bêdê lepsz± wersj± samej siebie

Ja nie jestem zwolenniczk± tych wszystkich chlebków i wafli, ale rozumiem, ¿e nie chcia³a¶ siê te¿ zapychaæ przed samym treningiem.

Eksperymentowanie z owsiank± polecam!, mo¿na poznaæ naprawdê fajne smaki

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez scandalistka Poka¿ wiadomo¶æ
Leci, powoli ale leci. 3kg w 1,5 miesi±ca.
Powoli, ale trwale



Moje:
I domowe musli (mix p³atków, suszonych owoców i orzechów) z kiwi, pomarañcz± i ma¶lank±
II kromka ¿ytniego ze s³onecznikiem z serem brie (3 plasterki) i ogórkiem + 2 ma³e marchewki + resztki (120ml) ¶wie¿ego soku pomarañczowego
III pe³noziarniste spaghetti ze szpinakiem, fet± light (50g) i pra¿onymi pestkami dyni (gar¶æ)
25min na orbitreku
IV warzywa (marchewka, kawa³ek selera i ogórka, po 2 ³y¿ki bia³ej fasoli, ciecierzycy i kukurydzy) z sosem pomidorowo-jogurtowym
V kostka chudego twarogu z jogurtem i pomidorem

Edytowane przez klapkowa
Czas edycji: 2014-02-16 o 19:21
klapkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-16, 21:06   #3978
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomo¶ci: 1 066
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez klapkowa Poka¿ wiadomo¶æ
Powoli, ale trwale


Moje:
I domowe musli (mix p³atków, suszonych owoców i orzechów) z kiwi, pomarañcz± i ma¶lank±
II kromka ¿ytniego ze s³onecznikiem z serem brie (3 plasterki) i ogórkiem + 2 ma³e marchewki + resztki (120ml) ¶wie¿ego soku pomarañczowego
III pe³noziarniste spaghetti ze szpinakiem, fet± light (50g) i pra¿onymi pestkami dyni (gar¶æ)
25min na orbitreku
IV warzywa (marchewka, kawa³ek selera i ogórka, po 2 ³y¿ki bia³ej fasoli, ciecierzycy i kukurydzy) z sosem pomidorowo-jogurtowym
V kostka chudego twarogu z jogurtem i pomidorem
No, w zasadzie te pó³ kg na tydzieñ to nie jest najgorzej, ale ja niestety cierpliwo¶ci± nie grzeszê i wszystko bym chcia³a mieæ na przedwczoraj. Ale w miesi±c siê 10kg nie przyty³o, to siê w miesi±c 10kg nie schudnie.
Zobaczymy jak mi dalej pójdzie, bo od jutra zaczynam nowy semestr na uczelni i zacznie siê siedzenie od rana do wieczora na zajêciach. Chocia¿ jak w sesji da³am radê, to i mo¿e teraz jako¶ pójdzie...

A Tobie jak idzie? Jak waga? £adne masz to menu dzisiejsze.
__________________

scandalistka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-16, 22:22   #3979
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 1 419
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

R

I 50 g kabanosa drobiowego, jajecznica z dwóch jajek, ³y¿eczka musztardy
~ kawa 3w1
II 200 g piersi z kurczaka, 200 g warzyw na patelniê, pó³ woreczka ry¿u parabolicznego
III jogurt naturalny, banan, cynamon
IV 2 kromki chleba razowego, 4 plasterki polêdwicy drobiowej, 2 plasterki ¿ó³tego sera z pomidorem, ogórkiem, rzodkiewk±, szczypiorkiem

Ponad 1500 kcal, mo¿e byæ?
Wysz³o mi oko³o 110 g bia³ka, a teoretycznie zgodnie z zapotrzebowaniem powinno byæ 83 g. Ju¿ zardzewia³am i nie pamiêtam - nadwy¿k± bia³ka siê przejmujemy czy nie?
eweelinaa91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 09:11   #3980
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

dzisiejszy jad³ospis, taki trochê ¶rednio redukcyjny, ale wrzucam

I - placuszki: banan rozgnieciony, 2 ³y¿ki m±ki, jajko, ma³y jogurt naturalny, ³y¿ka miodu, mas³o orzechowe, na oliwie z oliwek

II - rosó³ z ³azankami

III - 2 paszteciki z pieczarkami pikantne

IV - sa³atka: grillowana pier¶ kurczaka , szpinak, avocado, pomidor, kalarepa, ocet balsamiczny, pestki s³onecznika

trening si³owy dolnych partii (martwy ci±g 18 kg, przysiady 20 kg, wykroki 16 kg)
POTRENINGOWY SHAKE OD RAZU: truskawki, jogurt naturalny, mleko
godzina zumby

V - kanapki z makrel± i papryk±


i co my¶licie?
__________________
dieta reducyjna i zdrowe od¿ywianie
agaczini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:47   #3981
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez agaczini Poka¿ wiadomo¶æ
dzisiejszy jad³ospis, taki trochê ¶rednio redukcyjny, ale wrzucam

I - placuszki: banan rozgnieciony, 2 ³y¿ki m±ki, jajko, ma³y jogurt naturalny, ³y¿ka miodu, mas³o orzechowe, na oliwie z oliwek

II - rosó³ z ³azankami

III - 2 paszteciki z pieczarkami pikantne

IV - sa³atka: grillowana pier¶ kurczaka , szpinak, avocado, pomidor, kalarepa, ocet balsamiczny, pestki s³onecznika

trening si³owy dolnych partii (martwy ci±g 18 kg, przysiady 20 kg, wykroki 16 kg)
POTRENINGOWY SHAKE OD RAZU: truskawki, jogurt naturalny, mleko
godzina zumby

V - kanapki z makrel± i papryk±


i co my¶licie?
Oooj tam malo redukcyjny Ja w nim nic takiego nie widze.

Mniejsze ciezary, bo szlifujesz technike czy regres w sile po przerwie?
Erena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 10:28   #3982
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

hehe te paszteciory ;p ale akurat nic nie wzie³am do pracy a kolega przywioz³ ca³± torbê regres po przerwie - dwug³owe mi siê mocno os³abi³y jakos wiesz no i nie uwzglêdniam ciê¿aru sztangi, tylko same kr±¿ki. mo¿e dorzucê brzuch bo w sumie mam dzi¶ trochê czasu brzuchy na pi³ce, przyci±ganie nog na ³aweczce i sk³ony boczne
__________________
dieta reducyjna i zdrowe od¿ywianie

Edytowane przez agaczini
Czas edycji: 2014-02-17 o 10:32
agaczini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:16   #3983
martha22
Raczkowanie
 
Avatar martha22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 67
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Redukcja:
1. owsianka (p³atki ¿ytnie, rodzynki, orzechy, wiórki kokosowe, pestki dyni i s³onecznika, jab³ko, mleko 1,5 %)
2. 3 ³y¿ki serka wiejskiego light, pomarañcza, pestki dyni
3. sa³atka - tuñczyk kawa³ki wsw, kukurydza, ananas z puszki, jogurt naturalny 2%, curry
4. od¿ywka bia³kowa
5. tran, stek wo³owy antrykot 200g, kapusta kiszona, oliwa z oliwek
P90x schoulders and arms
6. pó³ makreli wêdzonej, broku³ gotowany.

Mo¿e byæ?
__________________
Wiecznie na diecie
73 kg / 168 cm

Edytowane przez martha22
Czas edycji: 2014-02-17 o 13:18
martha22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:59   #3984
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Dziewczyny !

Mam do¶æ dziwny problem z którym nigdy podczas odchudzania siê nie spotka³am . Otó¿ od tygodnia ( dzi¶ 8 dzieñ ) jestem na redukcji , i dok³adnie od zaczêcia diety mam problemy z trawieniem . A raczej "k³ucia" w brzuchu , domy¶lam siê , ¿e to jelita . Czuje siê taka napompowana w niektóre dni ( nie codziennie) jakbym mia³a wzdêcia + "k³ucia" w brzuchu - jak nacisnê palcami to tym bardziej czuæ . Czasami dochodz± do tego ma³e zaparcia .

Podam swój jad³ospis w którym ¶niadanie wygl±da³o tak samo przez 4 dni .

R

¦NIADANIE
-dwie drobiowe ma³e parówki , pokrojony ogórek , ketchup+musztarda i 2 kromki ma³ego s³onecznikowego ciemnego chleba z sa³at± LUB dzi¶ jad³am jajecznicê na oliwie z oliwek z 3 jajek + jedna kromka w.w chleba oraz odrobinê sa³atki greckiej .

II ¦NIADANIE
Ró¿nie z tym II ¶niadaniem bo zwyk³e ¶niadanie jadam ko³o 12.oo (przerwa sesyjna ) , wiêc jak ju¿ to jest to jab³ko . / a dz¶ jad³am pomarañczê z grejpfrutem

OBIAD
-Chudy rosó³ na kupnych 2 skrzyde³kach + pó³ kostki roso³owej i inne warzywa z pe³noziarnistym makaronem lub ry¿em i do miseczki zupy na II danie jem te 2 skrzyde³ka .

KOLACJA
Na kolacje przewa¿nie jadam sa³atkê owocow± z jab³ka oraz pomarañczy , czasami zjem dwie kromki z mas³em , sa³at± lodow± , szynk± drobiow± + jaki¶ owoc typu ogórek/pomidor LUB czêsto ostatnio jadam sa³atkê greck± na kolacje . (w ogóle greck± ubóstwiam i zdarzy³o mi siê j± na obiad nawet je¶æ )

+ spora ilo¶æ zielonej herbaty oraz woda niegazowana .
--------------------

Ogólnie wiem , ¿e ma³o warzyw oraz ma³o rzeczy typu jaka¶ owsianka , otrêby , orzeszki lub ma³o typowego bia³ka w postaci wie¶niaka/piersi z kurczaka etc . Ale jadam oczywi¶cie takie rzeczy tylko nie w ostatnim tygodniu.

Trochê misz-masz zrobi³am ale proszê któr±¶ z was o doradzenie z czego bior± sie te problemy trawienne. Ja osobi¶cie dzi¶ odstawi³am jab³ko gdy¿ je pos±dzam o puszczanie soków i próbê robienia wina w moim ¿o³±dku


Pozdrawiam i dziêkuje za przeczytanie tych wypocin
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkuj± sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:40   #3985
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomo¶ci: 1 066
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

R

(07:00) musli (4 ³y¿ki, dorset cereals tradycyjne) z jogurtem probiotycznym 175g i bananem
(10:30) grahamka 60g z wêdzonym ¿ó³tym serem (2 plastry-34g) i ¿ó³t± papryk± (1/4) + du¿e nies³odzone cappuccino z maca
(14:00) serek wiejski i jab³ko
(17:00) 60g pe³noziarnistych ¶widerków z bia³± kapust± (duuu¿o), cebul± (1) i szynk± (ok. 70g) - podsma¿one na oliwie z oliwek a potem duszone z pomidorami i du¿± ilo¶ci± czosnku
(20:00) 40g razowego chleba z past± z tuñczyka (pó³ puszki- tj. 80g tuñczyka wsw, ³y¿ka jogurtu, ³y¿eczka majonezu light, kleks keczupu, ³y¿ka kukurydzy)

Jak to wygl±da?
Ci±gle dzi¶ jestem g³odna, tu¿ przed @ i zjad³abym wszystko.
__________________

scandalistka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 21:08   #3986
klapkowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 747
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez scandalistka Poka¿ wiadomo¶æ
No, w zasadzie te pó³ kg na tydzieñ to nie jest najgorzej, ale ja niestety cierpliwo¶ci± nie grzeszê i wszystko bym chcia³a mieæ na przedwczoraj. Ale w miesi±c siê 10kg nie przyty³o, to siê w miesi±c 10kg nie schudnie.
Zobaczymy jak mi dalej pójdzie, bo od jutra zaczynam nowy semestr na uczelni i zacznie siê siedzenie od rana do wieczora na zajêciach. Chocia¿ jak w sesji da³am radê, to i mo¿e teraz jako¶ pójdzie...

A Tobie jak idzie? Jak waga? £adne masz to menu dzisiejsze.
Na pewno Ci siê ta cierpliwo¶æ op³aci Ja nie wiem, ile teraz dok³adnie wa¿ê, muszê sprawdziæ, ale na nic szczególnego nie liczê A chcia³abym zej¶æ wiêcej ni¿ 10kg...
Jak posz³a sesja?

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez scandalistka Poka¿ wiadomo¶æ
R

(07:00) musli (4 ³y¿ki, dorset cereals tradycyjne) z jogurtem probiotycznym 175g i bananem
(10:30) grahamka 60g z wêdzonym ¿ó³tym serem (2 plastry-34g) i ¿ó³t± papryk± (1/4) + du¿e nies³odzone cappuccino z maca
(14:00) serek wiejski i jab³ko
(17:00) 60g pe³noziarnistych ¶widerków z bia³± kapust± (duuu¿o), cebul± (1) i szynk± (ok. 70g) - podsma¿one na oliwie z oliwek a potem duszone z pomidorami i du¿± ilo¶ci± czosnku
(20:00) 40g razowego chleba z past± z tuñczyka (pó³ puszki- tj. 80g tuñczyka wsw, ³y¿ka jogurtu, ³y¿eczka majonezu light, kleks keczupu, ³y¿ka kukurydzy)

Jak to wygl±da?
Ci±gle dzi¶ jestem g³odna, tu¿ przed @ i zjad³abym wszystko.
O 14:00 by³a¶ pewnie jeszcze na uczelni... A jakby¶ doda³a do tego wiejskiego jeszcze jakie¶ ziarna?
Ja jeszcze parê dni temu czu³am siê tak, jak Ty, ale dzi¶ dosta³am @ i siê skoñczy³o Za to zaczê³o siê 'umieranie'



Dzisiejsze:
I domowe musli z ma¶lank± + jab³ko
II serek wiejski (~150g) z pomarañcz± i gar¶ci± s³onecznika
III resztka (~3-4 ³y¿ek) pêczaku z ciecierzyc±, ogórkiem, marchewk± i przecierem pomidorowym
IV gar¶æ orzechów ziemnych + ~300ml ¶wie¿ego soku marchwiowego (wiêcej nie wypi³am, bo sok okaza³ siê...nie¶wie¿y )
V z³o¿ona kanapka z fet± light, zmielonym twarogiem i czerwon± kapust± z jab³kiem

Edytowane przez klapkowa
Czas edycji: 2014-02-17 o 21:13
klapkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 21:11   #3987
Poa alpina
Zadomowienie
 
Avatar Poa alpina
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 290
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Dzisiejsze U wstawiam i marudzê, ¿e @ siê spó¼nia... ostatnio jak pomarudzi³am tutaj to przysz³a, mo¿e i tym razem pomo¿e

I (w podró¿y) Grahamka z pestkami dyni z: jajem na twardo, mas³em, rzodkiewk±, papryk± i sa³at±
II Owsianka z kasz± mann± i otrêbami orkiszowymi na mleku z kaw± zbo¿ow± z: pomarañcz±, serkiem homo, orzechami w³oskimi i miodem wielokwiatowym
III Zupa pomidorowa z ry¿em, w³oszczyzn± i miêsem z æwiartki kurczaka (+ dok³adka)
Przek±ska: jab³ko
40 minut fitness
IV 2 du¿e i jedna mniejsza kromki chleba graham z: kie³bas± wieprzowo-wo³ow±, musztard± i kiszonym ogórkiem / pieczarkowym serem ple¶niowym i pomidorem
__________________
od 10.7.2005 - T¯
od 3.03.2014 praca
od 11.07.2014 MGR IN¯



Poa alpina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 21:39   #3988
klapkowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 747
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Poa alpina Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiejsze U wstawiam i marudzê, ¿e @ siê spó¼nia... ostatnio jak pomarudzi³am tutaj to przysz³a, mo¿e i tym razem pomo¿e

I (w podró¿y) Grahamka z pestkami dyni z: jajem na twardo, mas³em, rzodkiewk±, papryk± i sa³at±
II Owsianka z kasz± mann± i otrêbami orkiszowymi na mleku z kaw± zbo¿ow± z: pomarañcz±, serkiem homo, orzechami w³oskimi i miodem wielokwiatowym
III Zupa pomidorowa z ry¿em, w³oszczyzn± i miêsem z æwiartki kurczaka (+ dok³adka)
Przek±ska: jab³ko
40 minut fitness
IV 2 du¿e i jedna mniejsza kromki chleba graham z: kie³bas± wieprzowo-wo³ow±, musztard± i kiszonym ogórkiem / pieczarkowym serem ple¶niowym i pomidorem
A gdzie jakie¶ Twoje fajne menu z weekendu?

Robi³a¶ kiedy¶ owsiankê na zwyk³ej kawie?
klapkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 22:19   #3989
Poa alpina
Zadomowienie
 
Avatar Poa alpina
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 290
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

Cytat:
Napisane przez klapkowa Poka¿ wiadomo¶æ
A gdzie jakie¶ Twoje fajne menu z weekendu?

Robi³a¶ kiedy¶ owsiankê na zwyk³ej kawie?
Menu z weekendu nie wstawiam, bo by³am poza domem i nie do koñca mia³am wp³yw na to, co jad³am .

Na zwyk³ej kawie nigdy nie robi³am, bo kawê pijam po owsiance.
__________________
od 10.7.2005 - T¯
od 3.03.2014 praca
od 11.07.2014 MGR IN¯



Poa alpina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-18, 09:50   #3990
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jad³ospisy cz. XIX - OCENA JAD£OSPISÓW

czesc zuchy, wrzucam dzisiejszy rozgrzewaj±cy jad³ospis )

I - 2 jajka sadzone na domowej kie³basie wieprzowej, 2 kromki chleba ¿ytniego posmarowane twaro¿kiem, ze szpinakiem i papryk±

II - gulasz wieprzowy z warzywami, kasza gryczana, surówka z kapusty

III - jab³ko

IV - sznycelki ze schabu, makaron z sosem z pomidorów z puszki

trening klatka, plecy, brzuch: rozpiêtki z hantlami na ³awce, wyciskanie hantli na sko¶nej, przenoszenie chwytem m³otkowym hantelki na g³owê w le¿eniu, szrugsy ze sztang±, przyci±ganie hantli wz³u¿ tu³owi ³okcie w górze, wyci±g górny go klatki
brzuch jak wczoraj

V - kanapki z chleba ¿ytniego z makrel± i warzywami
__________________
dieta reducyjna i zdrowe od¿ywianie
agaczini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Dietetyka


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-04 19:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.