Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, część V - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-29, 18:09   #631
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

I tez ostroznie z jazda autem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 18:10   #632
Marianna 54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 310
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Dziękuję za miłe przyjęcie

[QUOTE=Fame;46235056]

Witaj! Super, że nas znalazłaś U nas jest fajnie [COLOR="Silver"]

U Was jest bardzo fajnie i jesteście kopalnią wiedzy powoli kończę przeglądać 4 cześć pozostałych pewnie nie dam rady , sporo tego naskrobałyście, ja jestem dopiero na etapie kompletownia wyprawki ale jeszcze remont w trakcie więc nie chcę zwozić do mieszkania żeby się nie zakurzyło a i czasu na sklepy bardzo nie ma . Ale wszystko spisuje o czym piszecie bo ja świeżynka w tych tematach

I jeszcze prośba do Domi_oo czy ja też mogłabym prosić o te materiały ze szkoły rodzenia
Marianna 54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 18:12   #633
Iris1988
Rozeznanie
 
Avatar Iris1988
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocławia
Wiadomości: 508
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez svelta Pokaż wiadomość
Wiesz co... może tak dla bezpieczeństwa też bardziej się oszczędzaj. W ogóle wszystkie się oszczędzajmy. Jak widać niby czujemy się dobrze, a tu potem takie nieprzeyjemne zaskoczenia Chyba pora sobie powiedzieć, że trzeba się bardzo oszczędzać i o siebie zadbać

oszczedzam sie pilnuje tylko robotnikow i place faktury poruszam sie autem bo na piechote jestem za bardzo wyrywna i nie umiem chodzic spacerem goraco dzisiaj u nas ponad 20 stopni i slonko grzeje i chyba z tej temperatury mi spuchly nogi ale spryskalam sprayem chlodzacym polezalam i jest git Ciasto drożdżowe posmarowane maslem czekoladowym jest przepyszne :-D:-D:-D przepraszam slodkie mamy ale musialam sie tym podzielic














Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Iris1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 18:13   #634
Marianna 54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 310
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez elcia_ Pokaż wiadomość
Może jestem naiwna ale mam nadzieję że pozycja horyzontalna polepszy moją sytuację



Witaj

Fame ja też odpalam allegro i zaczynam robić zakupy, bo do tej pory się przecież tak fantastycznie czułam że nawet nic nie zaczęłam

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------



tak tak u nas jest fajnie tylko uważaj Marianna żebyś czego nie złapała czyt. cukrzycy, skracającej szyjki itp.
Cukrzycy na szczęcie nie mam ale właśnie przez krótką szyjkę od piątku na zwolnieniu jestem ale to już chyba takie uroki na tym etapie
Marianna 54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 18:16   #635
svelta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 874
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
Cukrzycy na szczęcie nie mam ale właśnie przez krótką szyjkę od piątku na zwolnieniu jestem ale to już chyba takie uroki na tym etapie
o nie, to już prawdziwa epidemia HALO CZY KTOŚ MA SZCZEPIONKĘ PRZECIW SKRACAJĄCEJ SIĘ SZYJCE?
svelta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 18:24   #636
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Szczepionki nie posiadam, ale dla odmiany mogę napisać, że po wczorajszej wizycie moja szyjka jest długa, twarda i zamknięta i oby tak zostało...
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 19:13   #637
roksanka88
Raczkowanie
 
Avatar roksanka88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 450
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilę. Lekarz powiedział że jak wytrzymam to za 3 tyg razem z rzeczami już do szpitala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oszczędzaj się Kochana współczuję tej szyjki

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Chciałabym do Was dołączyć od kilku dni jestem na l4 i odkryłam to forum od paru dni Was podglądam i wyszukuję cennym rad . Szkoda że wcześniej Was nie znalazłam . Termin mam na 3 lipca i będzimy mieli córeczkę
Witaj

Cytat:
Napisane przez elcia_ Pokaż wiadomość
Może jestem naiwna ale mam nadzieję że pozycja horyzontalna polepszy moją sytuację

tak tak u nas jest fajnie tylko uważaj Marianna żebyś czego nie złapała czyt. cukrzycy, skracającej szyjki itp.
Nie no kolejna trzymaj się no i odpoczywać

___
Normalnie aż strach otwierać kolejne strony prawie każda z nas coś jak nie cukrzyca to szyjka, wypadki, skaczące ciśnienie normalnie strach się bać a mnie na dodatek od kilku dni tak ciągnie w dole podbrzusza,że ciężko mi chodzić jak siedzę mniej boli, najlepiej jak leżę ale tylko na bokach aż się boję i zastanawiam się czy czasem wizyty z poniedziałku na piątek nie przenieść
__________________
Nasze Szczęście

"Tam jest Ci najlepiej, wiem.
Cicho... ciepło... ciemno...
I długo śni się dobry sen, że zawsze będziesz ze mną.
Tam, moje serce stuku puk, szepce Ci zaklęcia.
A ja czekam jak na cud, jak na małego księcia."
roksanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 19:14   #638
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Co tu się dzieje?? Dobrze ze jutro mam wizytę u ginki. Trzymajcie się kochane, oby jak najdłużej. Mam nadzieję ze skoro mam już cukrzycę to przynajmniej szyjka bedzie długa... moja mała dość spokojna więc nie otwiera mi jej ani główką ani nozkami;-)

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 19:25   #639
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Synek już śpi, męża jeszcze nie ma to ponadrabiałam prawie wszystko

Cytat:
Napisane przez ramirka Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedne pytanie odnosnie odejscia wod.... nie, nie jeszcze nie rodze ...chyba ale pytam dziewczyn ktore juz rodzily jak to wyglada? duzo tego jest?
mi wody poszły na fotelu przed porodem i to był jeden wielki chlust i tyle

co do samego porodu, to dzień przed miałam badanie i ok. 18 zaczęły się nieregularne skurcze przez ok. 2 godziny. Potem o 3 obudziły mnie już regularne co kilka minut, o 6 byliśmy na porodówce, a 9:02 wyskoczył synek
oprócz skurczy i różowego śluzu nie miałam żadnych objawów więcej bezpośrednio przed

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
Hej, ale szalejecie, nienadribue bo jestem w szpitalu troche mi sie szyjka skrocila i twardnial mi brzuch, leze pod kroplowka i sie wszystko uspokaja. Z malym wszystko ok, usg i ktg w porzadku, leze do czwartku na obserwacji
Trzymaj się Kochana
Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilę. Lekarz powiedział że jak wytrzymam to za 3 tyg razem z rzeczami już do szpitala
Ty również zaciskaj mocno nogi

co do ruchów, to synka czułam i jedynie sprawiał mi ból jak wciskał stópki pod żebra. Teraz niestety większość ruchów mnie boli mniej lub bardziej

Aż się zaczęłam stresować co jest z moją szyjką, bo ostatnią wizytę miałam na początku kwietnia, teraz w przyszły piątek 9.05. i wtedy szyjkę i rozwarcie miałam na granicy. Niby się oszczędzam, ale z małym dzieckiem w domu i tak jest co robić.

zrobiłam sobie listę co jeszcze potrzebuję i w przyszłym tygodniu/ew. piątek jadę na zakupy.

Mąż wrócił, papa
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 19:27   #640
roksanka88
Raczkowanie
 
Avatar roksanka88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 450
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Co tu się dzieje?? Dobrze ze jutro mam wizytę u ginki. Trzymajcie się kochane, oby jak najdłużej. Mam nadzieję ze skoro mam już cukrzycę to przynajmniej szyjka bedzie długa... moja mała dość spokojna więc nie otwiera mi jej ani główką ani nozkami;-)

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
Ja też mam taką nadzieję, że tylko na cukrzycy się skończy ale niepewność do poniedziałku pozostaje...
__________________
Nasze Szczęście

"Tam jest Ci najlepiej, wiem.
Cicho... ciepło... ciemno...
I długo śni się dobry sen, że zawsze będziesz ze mną.
Tam, moje serce stuku puk, szepce Ci zaklęcia.
A ja czekam jak na cud, jak na małego księcia."
roksanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 19:32   #641
framboise87
Raczkowanie
 
Avatar framboise87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 382
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Chciałabym do Was dołączyć od kilku dni jestem na l4 i odkryłam to forum od paru dni Was podglądam i wyszukuję cennym rad . Szkoda że wcześniej Was nie znalazłam . Termin mam na 3 lipca i będzimy mieli córeczkę
Witaj Marianna

Jezu, Dziewczyny, ale straszycie! dziś jak poczytałam o Waszych szpitalach i szyjkach to się popłakałam aż! i dostałam takiego schiza, że brzuch mnie zaczął boleć, tym bardziej, że wczoraj się przeforsowałam trochę i wieczorem nie mogłam dojść z auta do domu- miałam jakąś taką kolkę straszną
i dziś leżałam grzecznie cały dzień, dopiero wieczorem jak mi się już lepiej zrobiło, to wstałam i trochę poprasowałam.

po weekendzie majowym jadę na serio po wyprawkę, bo mam dosłownie kilka rzeczy, a dla siebie kompletnie nic- jedynie koszule na all wybrane
myślicie, że takie będą ok? chyba trzy zamówię
http://allegro.pl/koszula-ciazowa-do...126999882.html

ja jutro wieczorem też mam wizytę u gin- na szczęście, bo chyba oszalałabym po tym, jak się naczytałam o skracających się szyjkach...

i jeszcze parę info z mojej szkoły rodzenia, wczoraj było o przyjęciu na salę porodową i w ogóle, kiedy jechać do szpitala. Położna mówiła, że czop śluzowy może odejść do dwóch tyg przed porodem, że jak odejdą wody a są czyste (takie różowawe i nie pachnące niczym brzydkim) i nie ma skurczów, to można spokojnie w domu poczekać ze dwie-trzy godziny. Jeśli wody odejdą brudne, zielone, albo brązowe to jechać natychmiast. No i że jak skurcze są co 10-7 minut to żeby się też zbierać
to chyba tyle, co pamiętam

Mysza moja dziś szaleje w brzuchu, a śniło mi się w nocy że już był urodzony i taki śliczny, z czarnymi włoskami i nawet do tż-a podobny był
__________________
Oh, in this love I found strength I never knew I had
framboise87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 19:44   #642
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Wiecie.. ja do tej pory byłam przekonana, że jeszcze 2 miesiące do porodu, ale po tym co lekarz mi powiedział to uświadomiłam sobie, że tego ostatniego miesiąca nawet nie ma co liczyć, bo w 9 mc można urodzić w każdej chwili
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 19:55   #643
Yuza
Raczkowanie
 
Avatar Yuza
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 408
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
Hej, ale szalejecie, nienadribue bo jestem w szpitalu troche mi sie szyjka skrocila i twardnial mi brzuch, leze pod kroplowka i sie wszystko uspokaja. Z malym wszystko ok, usg i ktg w porzadku, leze do czwartku na obserwacji
trzymaj się ciepło

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilę. Lekarz powiedział że jak wytrzymam to za 3 tyg razem z rzeczami już do szpitala
.
jestem w szoku, chociaż wiadomo, że już teraz to wszystko jest możliwe

Dziewczyny oszczędzajcie się bo z szyjką jak widać nie ma żartów, za to, żebyśmy wszystkie donosiły bobaski do 9mc

Dobry wieczór

Ja odkąd tż przyjechał do domku jestem mega zalatana, nie mam zupełnie czasu na odpoczynek może jutro będzie trochę spokojniej Dzisiaj zamówiłam sporo rzeczy dla dzidziulka na all (m.in.: przewijak, podgrzewacz do butelek, butelki, ręczniki i inne), czekam na dostawę byliśmy też w askocie, ale jakoś nic nie wybrałam. W smyku kupiłam kocyk do wózka z przepięknym samochodzikiem no i nabyłam sukienkę na komunię, którą mam za 2 tygodnie jestem z siebie dumna zaraz zmykam do mycia się i spać. Miłego wieczorka
__________________
Olinek 14.07.2014r.
Yuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 20:19   #644
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Roksanka mogę Ci rękę podać. I chyba przełożę wizytę bo ten brzuch to mnie niepokoi.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 20:24   #645
svelta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 874
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Wiecie.. ja do tej pory byłam przekonana, że jeszcze 2 miesiące do porodu, ale po tym co lekarz mi powiedział to uświadomiłam sobie, że tego ostatniego miesiąca nawet nie ma co liczyć, bo w 9 mc można urodzić w każdej chwili
svelta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 20:37   #646
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

mam nadzieje że już żadna nie wyskoczy z czymś co może przyspieszyć poród no chyba że chce dostać
ja uciekam spać, mam nadzieje że na jutrzejszej wizycie wszystko będzie ok dam wam oczywiście znać
dobranoc
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 20:38   #647
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Ja też zmykam

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 20:40   #648
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe przyjęcie


U Was jest bardzo fajnie i jesteście kopalnią wiedzy powoli kończę przeglądać 4 cześć pozostałych pewnie nie dam rady , sporo tego naskrobałyście, ja jestem dopiero na etapie kompletownia wyprawki ale jeszcze remont w trakcie więc nie chcę zwozić do mieszkania żeby się nie zakurzyło a i czasu na sklepy bardzo nie ma . Ale wszystko spisuje o czym piszecie bo ja świeżynka w tych tematach

I jeszcze prośba do Domi_oo czy ja też mogłabym prosić o te materiały ze szkoły rodzenia
Witam na forum i gratuluję dziewczynki

Co do materiałów, wyślij mi proszę maila w wiadomości prywatnej

Edytowane przez Domi_00
Czas edycji: 2014-04-29 o 20:42
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 20:42   #649
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Ale panikary jesteście Co zabawne, ja podchodzę do wszystkiego na luzie. To znaczy nie boję się, że skróci mi się szyjka, że pojawi się rozwarcie etc. Mam ataki paniki, ale na zupełnie innym polu
Z resztą przecież skracająca się szyjka to jeszcze nie poród, jesteśmy pod dobrą opieką Dziewczyny, nie mieszkamy na końcu świata, sa szpitale, więc nie ma co siać paniki
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 20:53   #650
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Co tu się dzieje?? Dobrze ze jutro mam wizytę u ginki. Trzymajcie się kochane, oby jak najdłużej. Mam nadzieję ze skoro mam już cukrzycę to przynajmniej szyjka bedzie długa... moja mała dość spokojna więc nie otwiera mi jej ani główką ani nozkami;-)

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki mocno
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 21:34   #651
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
Kurcze ale sie porobilo z tymi szyjkami. Zadam glupie pytanie jest taka opcja, ze szyjka znowu np sie troche wydluzy? Chyba lekarza zapytam, tylko nie wiem czy ze smiechu nie padnie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też o tym dziś pomyślałam, ale wydaje mi się że to niemożliwe, w końcu grawitacja działa...
Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Chciałabym do Was dołączyć od kilku dni jestem na l4 i odkryłam to forum od paru dni Was podglądam i wyszukuję cennym rad . Szkoda że wcześniej Was nie znalazłam . Termin mam na 3 lipca i będzimy mieli córeczkę
mamy podobny termin gratulacje córeczki
Cytat:
i wymyśliłam, że zakupy robię przez Internet nie mogę teraz ganiac po sklepach więc to będzie najlepsze rozwiązanie
no i git

Ładna epidemia z tymi szyjkami... az przypomniało mi sie dzisiaj, że u mnie w 1szej ciąży gin stwierdził że coś zaczyna się dziać z szyjką pod koniec 8 miesiąca... a Matyldkę przynosiłam suma sumarum o tydzień po tp... Także dziewczyny bądźcie dobrej myśli, jak będziecie się oszczędzać wsztstko jeszcze może pójść zgodnie z planem Co nie zmienia faktu, że ciuszki trza prac i torby pakować

framboise świetna ta koszula, chyba sobie taką kupię do porodu po spełnia wszystkie kryteria (no może poza tym że nie jest ciemna) tzn że jest dość krótka, rozpinana i na ramiączkach właśnie takiej szukałam

-----
Po moich dzisiejszych wojazach jestem bardzo zadowolona Udało mi się dużo rzeczy załatwić, ze zwolnieniem na czele, bo już od czwartku go nie miałam .. Nie chciały mi kobity w sekretariacie dać zwolnienia poszpitalnego na 2 tyg.. tak mi pasowało planowo do następnej wizyty, bede musiała iść do lekarza tydzień wcześniej, ale może to i lepiej.. W szpitalu wyczytałam że od 32 tygodnia powinno się chodzić na wizyty co 2 tyg.. (wcześniej co 3 lub 4)
W lumpku byłam i kupiłam sobie kiecke na komunię, taka niby w łączke, ale ładna, elegancka, nie potęguje mojego i tak dużego brzucha W ogóle stwierdzam że moje oczy w lumpku bardziej kierują się na rzeczy do karmienia niż na te dziecięce czy ciążowe.. dziwne.... Z wyprawki nie kupiłam jednak nic ale nie ma tych rzeczy wiele, w razie czego octenisept może i tż kupić...
Zakupiłam za to ten lidlowski proszek do odplamiania, jutro się spróbujemy ze starymi plamami
Aha i na drodze byłam grzeczna, nic nie wymuszalam, rozgladalam się wszędzie trylion razy.. Chociaż raz dziadek by we mnie wjechał wymuszając pierwszeństwo... ale na szczęście jeszcze refleks dziadzio miał

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez debesciara
Czas edycji: 2014-04-29 o 21:42
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 22:04   #652
svelta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 874
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Zmykam spać. Do jutra
svelta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 22:57   #653
wisienka1000
Wtajemniczenie
 
Avatar wisienka1000
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 047
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Cześć brzuchatki

Ale mnie zszokowałyście tymi szpitalami teraz sama łapię schizo... dzisiaj mój mały jakiś nad wyraz spokojny i już mnie nachodzi tona głupich myśli... No nic, każdej z osobna życzę dużo zdrówka i odpoczynku będzie dobrze... bo musi być. I witam nową mamusię

Ja ostatnio jakoś nie mam czasu kompletnie, tż na urlopie więc ciągle coś robimy i załatwiamy co się da, to kredyt, to szkoła rodzenia, to zamówienia i zakupy itd. Na szczęście już nam niewiele zostało. Zamówiliśmy mebelki , wszystkie potrzebne sprzęty użytku domowego, zostały apteczne drobiazgi a z większych rzeczy zamówić wózek (który od dawna mamy wybrany ale rodzice chcą zafundować) i fotel do karmienia dla mnie i pojechać po materacyk do Ikei bo chyba weźmiemy od nich piankowy za 130 zł, wydaje się porządny (jakieś doświadczenia?). Bujaczki, maty itp. zostawiamy bliskim na prezenty może ktoś się zlituje i kupi też nianię z monitorem oddechu a jak nie to kupimy już w lipcu.

Z dolegliwości ciążowych - dopadły mnie nocne skurcze łydki boli jak jasna cholera!! Wzięłabym jakiś magnez ale się boję na własną rękę więc chyba napiszę do gina co radzi jak nie wytrzymam do 7go do wizyty. No i zgaga mnie czasami zabija... kupiłam Gaviscon ale jest dla mnie tak paskudny, ze biorę tylko w stadium ekstremalnym.

Ale dziś była piękna pogoda dlaczego znów ma się wszystko popsuć w majówkę
wisienka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 05:38   #654
Karolinek_
Raczkowanie
 
Avatar Karolinek_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 430
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Czesc Brzuchatki
U nas juz lepiej. Magnez, luteina i nospa pomagaja. Jeszcze czasami jak sie schyle albo za szybko wstane, to cos sie dzieje, ale lezac na lewym boku brzuch mieciutki teraz dopiero widze, jak bardzo poszalalam ze wszystkim i jak malo zwracalam uwage na tempo czynnosci. Od wczoraj tylko leze, pachne i chodze do lazienki cisnienie ok, tetno Malucha tez

Witaj Marianna

Tz juz poskladal lozeczko i ogarnia teraz wozek siedzial u mnie do samego konca, do 19:00. Boroczek tez to przezywa

A Wy pilnowac sie, bo nie zna sie dnia ani godziny, kiedy szyjka zaatakuje

Edytowane przez Karolinek_
Czas edycji: 2014-04-30 o 05:40
Karolinek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 06:15   #655
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Dzien dobry! Czekam na badanie i jak bedzie ok to dzisiaj popoludniu wychodze.
Kochane trzymajcie kciuki

Wisienka jesli lapia Ciebie skurcze lydek to wez magnez. Od skurczu lydek sie u mnie zaczelo i przeszlo na skurcze macicy. Lekarz mi powiedzial ze niski poZiom magnezu jest jedna z przyczyn skurczow.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 06:38   #656
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Dzień dobry

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 07:02   #657
ramirka
Raczkowanie
 
Avatar ramirka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 255
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Czesc!!

Melduję sie ze jeszcze nie urodziłam

widzę ze temat szyjki goracy az boje sie wchodzic tutaj
Dziewczyny chciałam Wam sie pochwalic bo jestem w szoku, byłam na badaniu krwi i mnie przepuscili:pazu rki: no normalnie szok, pierwszy raz mi sie to zdarzyło, i święto

Zapowiada sie ładna pogoda a ja trzymam mocno nogi zamaist cos robic
ramirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 07:05   #658
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

[QUOTE=sunfire;46241278]Dzien dobry! Czekam na badanie i jak bedzie ok to dzisiaj popoludniu wychodze.
Kochane trzymajcie kciuki

Wisienka jesli lapia Ciebie skurcze lydek to wez magnez. Od skurczu lydek sie u mnie zaczelo i przeszlo na skurcze macicy. Lekarz mi powiedzial ze niski poZiom magnezu jest jedna z przyczyn skurczow.
[/QUOTE]
Łoj! no to szybko, nie przetrzymają Cię tych "ustawowych 3 dni"? Tylko się cieszyć, teraz tż będzie podawał drinki w domu
Mnie swego czasu też łapały skurcze w łydkach i to straszne! Zaczęłam na włąsną rękę brać Magnez "skurcz" z potasem, potem na wizycie powiedziałam wszystko lekarzowi i nie miał zastrzeżeń W razie takiego skurczu u mnie pomagało tylko "rozchodzenie" tego bólu, co oczywiście początkowo też strasznie bolało.. ale tylko dzięki temu w końcu przechodziło

Karolinek u Ciebie jeszcze nie ma mowy o wypisie? Najważniejsze że lepiej się czujesz, że brzuch nie twardnieje

Witam się porannie dzisiaj jadę w odwiedziny do pracy zawieźć l4, wezmę małą więc będzie wesoło już się stęskniłam za moimi dziewczynami, będą ploteczki Zapomniałam znów zmolestować tżta, żeby mi wyjął pudła z Matyldkowymi pierwszymi ubrankami.. więc pranie zdaje się znów odwlecze...
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 07:13   #659
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

sunfire, trzymam kciuki za wypis

Karolinek, super, że się poprawia Również trzymam kciuki za to, żeby nie trzymali Cię w tym szpitalu bez potrzeby za długo

Ja dziś całą noc nie spałam
Wczoraj myślałam, że ducha wyzionę, bo jak mi ciśnienie wróciło na normalny poziom to dla organizmu był to tak wielki skok, że prawie gryzłam ściany
No ale dziś, odpukać, na razie jest ok
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 07:27   #660
Karolinek_
Raczkowanie
 
Avatar Karolinek_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 430
Dot.: Jeszcze trzy lub dwa miesiące i już będą nasze brzdące. MAMY LIPCOWE 2014, częś

Zobaczymy po porannym obchodzie mam nadzieje, ze bedzie dobrze, ale ten lewy bok, to juz mi cierpnie od tego lezenia - chyba mi wrosnie w to lozko

Dzieki Dziewczynki za kciuki i dobre slowo
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

Juz chce wracac do domku i wszystko prac
Karolinek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-18 12:27:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.