Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-15, 16:55   #751
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Moja pani z dziekanatu jest NAJLEPSZA i kocham ją bardzo <3 tyle razy mi tyłek ratowała, sama z siebie do mnie dzwoniła, ze cos mam doniesc, bo brakuje <3
No lektorat jest mniej święty, bo mozna go zaliczyc certyfikatem z jezyka, tak udalo mi sie go uniknac ;D
A wf kazaliby ci zaliczac nawet jakbys byla kadłubkiem bez rak i nog, zapisaliby cie na pingponga i odbijaj czołem piłke



Ale to jeszcze nie wszystko! Odrobionych nieobecnosci tez jest limitowana ilosc bodajze 3 mozna odrobic a takze, odroboc zajecia mozna w ciagu 2tyg od nieobecnosci, potem przepada czytam to co pisze i to jest jakis surreal, no ale tak jest



Ja cale zycie mialam zwolnienie azurki: na studiach dopiero ćwiczylam. O ironio, w praktyce jestem blisko związana z branżą fitness, ale to już jak zaczelam cwiczyc




Z zapisami jest strasznie, w tym semestrze mialam zapisy od 16, 16:02 nie bylo juz miejsc. Wzielam cokolwiek zeby miec miejsce w ogole. Na szczescie pozniej zwolnilo sie msc na grupe, ktora mi pasowala (jakos w polowie godziny, a rzuty zapisow sa o pelnych godzinach) i udalo mi sie przepisac.

Jak cos to mogę wam polecic do kogo warto sie zapisac
Heh właśnie byłam o włos od przedłużenia studiów o rok z powodu WF <3 bo pana Włodzimierza nie obchodzi ze zagranico jest krótszy semestr, zawsze można się zapisać na obóz z końmi

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 18:37   #752
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Heh właśnie byłam o włos od przedłużenia studiów o rok z powodu WF <3 bo pana Włodzimierza nie obchodzi ze zagranico jest krótszy semestr, zawsze można się zapisać na obóz z końmi

wysłane z telefonu

Włodzimierz spoko człowiek, ale na straży jego zamku siedzi prawdziwy smok, ktory potraktowal mnie jak debila i lenia i jak tlumaczylam, ze kierwa mieszkam za granica i nie moge robic wfu to powtarzala jak zacieta 'bardzo sie cieszymy ze bedzie pani chodzic na wf do nas'
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 20:30   #753
mes_
Raczkowanie
 
Avatar mes_
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 221
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Jak cos to mogę wam polecic do kogo warto sie zapisac
To na co warto się zapisać, żeby jak najmniej robić a jedynie egzystować dla obecności?
mes_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 10:48   #754
kotek211
Raczkowanie
 
Avatar kotek211
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 156
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Czeka ktoś jeszcze na wyniki jutro 2 tury?
__________________
'lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być' – Ryszard Riedel
kotek211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 11:23   #755
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kotek211 Pokaż wiadomość
Czeka ktoś jeszcze na wyniki jutro 2 tury?
Ja, chociaż i tak wiem, że nie mam szans na ten kierunek.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 12:15   #756
kotek211
Raczkowanie
 
Avatar kotek211
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 156
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Ja, chociaż i tak wiem, że nie mam szans na ten kierunek.
a na co? Tylko na 1 skladalas? Ja tez wątpię pewnie nawet w 3 turze sie nie dostane
__________________
'lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być' – Ryszard Riedel
kotek211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 12:30   #757
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kotek211 Pokaż wiadomość
a na co? Tylko na 1 skladalas? Ja tez wątpię pewnie nawet w 3 turze sie nie dostane
Składałam na UWr na 2, z tym, że na chemię medyczną się od razu ładnie dostałam. Czekam na chemię i toksykologię sądową, ale to i tak 49 miejsc, 17 osób na miejsce, jestem na rezerwowej coś koło 170. Nawet jakby wszyscy zrezygnowali teraz to nie mam szans, no ale nadzieja umiera ostatnia, czekam na jutro. A z chemii medycznej i tak zrezygnowałam. A Ty jak, na co czekasz?
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 13:12   #758
kotek211
Raczkowanie
 
Avatar kotek211
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 156
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

to zrezygnowalas z chemii medycznej ale dostalas sie tam? no i co zorbisz jak jutro sie nie dostaniesz?
ja na pedagogikę tylko na to chcialam i zlozylam i chyba sie przeliczylam myslalam ze dostane sie a tutaj klapa
__________________
'lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być' – Ryszard Riedel
kotek211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 13:46   #759
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mes_ Pokaż wiadomość
To na co warto się zapisać, żeby jak najmniej robić a jedynie egzystować dla obecności?

A tego to nie wiem, ja wiem kto robi wycisk, ale ja jestem dziwna, bo lubię ;D
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 14:46   #760
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kotek211 Pokaż wiadomość
to zrezygnowalas z chemii medycznej ale dostalas sie tam? no i co zorbisz jak jutro sie nie dostaniesz?
ja na pedagogikę tylko na to chcialam i zlozylam i chyba sie przeliczylam myslalam ze dostane sie a tutaj klapa
Na medyczną się dostałam, ale nie złożyłam papierów. Zależało mi dużo bardziej (w sumie najbardziej) na chemii i toksykologii sądowej, ale że się nie dostałam... A poza tym składałam jeszcze papiery do innych uczelni na inne kierunki i wybrałam sobie właśnie zwierzątka w Lublinie, tam już jestem przyjęta, skoro toksykologii mieć nie będę. No nic, czekam jeszcze, może wszyscy nagle zrezygnują i zrobią mi miejsce.
A na inne uczelnie na pedagogikę nie składałaś? Może jeszcze się zrobi miejsce, jest przecież kilka tur rekrutacji, zawsze trochę miejsc odpada. Tak daleko na rezerwowych jesteś?
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 14:57   #761
amyblue666
Przyczajenie
 
Avatar amyblue666
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 13
Dot.: Składanie dokumentów

Cytat:
Napisane przez miko16 Pokaż wiadomość
Jaki wydział na UWr? Ja się właśnie waham gdzie iść... UWr czy UAM Poznań -.-
Też dostałam się i tu i tu . No,ale papiery złożyłam w końcu na UWr . A ty jakie kierunki ?
amyblue666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 18:52   #762
monsteraa
Przyczajenie
 
Avatar monsteraa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kotek211 Pokaż wiadomość
to zrezygnowalas z chemii medycznej ale dostalas sie tam? no i co zorbisz jak jutro sie nie dostaniesz?
ja na pedagogikę tylko na to chcialam i zlozylam i chyba sie przeliczylam myslalam ze dostane sie a tutaj klapa
a która jesteś na liście? może jeszcze Cię przyjmą na tę pedagogikę, jak nie w II turze to może w III. wiele osób wybiera ten kierunek na wypadek, gdyby nie dostali się na coś innego i potem rezygnują. mam nadzieję, że ja będę mogła też zrezygnować, bo dostałam się na pedagogikę, jednak wolałabym iść na pedagogikę specjalną, a jestem tam na liście rezerwowej. :p
monsteraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 19:20   #763
kotek211
Raczkowanie
 
Avatar kotek211
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 156
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Na medyczną się dostałam, ale nie złożyłam papierów. Zależało mi dużo bardziej (w sumie najbardziej) na chemii i toksykologii sądowej, ale że się nie dostałam... A poza tym składałam jeszcze papiery do innych uczelni na inne kierunki i wybrałam sobie właśnie zwierzątka w Lublinie, tam już jestem przyjęta, skoro toksykologii mieć nie będę. No nic, czekam jeszcze, może wszyscy nagle zrezygnują i zrobią mi miejsce.
A na inne uczelnie na pedagogikę nie składałaś? Może jeszcze się zrobi miejsce, jest przecież kilka tur rekrutacji, zawsze trochę miejsc odpada. Tak daleko na rezerwowych jesteś?

a czyli Ty sie dostaniesz gdzieś jestem 330 : hahaha:nie wiem jakim cudem, nie składałam do innego miasta bo tylko Wrocław wchodzi w gre, jak nie to zaoczne i trudno

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez monsteraa Pokaż wiadomość
a która jesteś na liście? może jeszcze Cię przyjmą na tę pedagogikę, jak nie w II turze to może w III. wiele osób wybiera ten kierunek na wypadek, gdyby nie dostali się na coś innego i potem rezygnują. mam nadzieję, że ja będę mogła też zrezygnować, bo dostałam się na pedagogikę, jednak wolałabym iść na pedagogikę specjalną, a jestem tam na liście rezerwowej. :p
OO to zrezygnuj dla mnie a ile mialas punktow? a ktora jestes na specjalnej ? Wydaje mi sie ze na specjalną mniej osob no nie ? Ale to zlozylas juz papiery na pedagogike tak? I czekasz czy dostaniesz sie na specjalna?
__________________
'lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być' – Ryszard Riedel
kotek211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 19:30   #764
monsteraa
Przyczajenie
 
Avatar monsteraa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kotek211 Pokaż wiadomość
a czyli Ty sie dostaniesz gdzieś jestem 330 : hahaha:nie wiem jakim cudem, nie składałam do innego miasta bo tylko Wrocław wchodzi w gre, jak nie to zaoczne i trudno

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------



OO to zrezygnuj dla mnie a ile mialas punktow? a ktora jestes na specjalnej ? Wydaje mi sie ze na specjalną mniej osob no nie ? Ale to zlozylas juz papiery na pedagogike tak? I czekasz czy dostaniesz sie na specjalna?
jak się dostanę na specjalną to na pewno zrezygnuję. miałam 67.8 pkt i jestem 235 na liście (a limit miał być do 220 ) . na specjalną miało być tylko 50 miejsc, ale pewnie też trochę przekroczyli limit, jednak się nie załapałam, a na liście jestem 98. złożyłam papiery na pedagogikę, ale wciąż czekam.
monsteraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 19:33   #765
kotek211
Raczkowanie
 
Avatar kotek211
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 156
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

miałam mniej od Ciebie punktów ale to mialas 67 punktow i dostalas sie na pedagogike w 1 turze? kurde moglam zdawac cos na maturze jeszcze i by bylo wiecej punktow :pro si: to moja znajoma na specjalna jest 118 wiec jednak chyba tam musi byc troche ludzi

a o ktorej te wyniki o 13 znowu?
__________________
'lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być' – Ryszard Riedel
kotek211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 19:38   #766
monsteraa
Przyczajenie
 
Avatar monsteraa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kotek211 Pokaż wiadomość
miałam mniej od Ciebie punktów ale to mialas 67 punktow i dostalas sie na pedagogike w 1 turze? kurde moglam zdawac cos na maturze jeszcze i by bylo wiecej punktow :pro si: to moja znajoma na specjalna jest 118 wiec jednak chyba tam musi byc troche ludzi

a o ktorej te wyniki o 13 znowu?
tak, w 1 turze. też żałuję, że nie zdawałam jeszcze czegoś, bo rozszerzenie tylko z WOSu pisałam :/
wydaje mi się, że o 13.
monsteraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 19:40   #767
kotek211
Raczkowanie
 
Avatar kotek211
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 156
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez monsteraa Pokaż wiadomość
tak, w 1 turze. też żałuję, że nie zdawałam jeszcze czegoś, bo rozszerzenie tylko z WOSu pisałam :/
wydaje mi się, że o 13.
a co ja mam powiedziec ja bylam w technikum i nic nie zdawalam rozszerzonego kurde ale dostalas się w 1 turze, a przeciez nawet po pedagogice nie jest źle bo masz wiecej specjalizacji błagam niech dużo ludzi zrezygnuje i ja sie dostanę
__________________
'lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być' – Ryszard Riedel
kotek211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 19:45   #768
monsteraa
Przyczajenie
 
Avatar monsteraa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kotek211 Pokaż wiadomość
a co ja mam powiedziec ja bylam w technikum i nic nie zdawalam rozszerzonego kurde ale dostalas się w 1 turze, a przeciez nawet po pedagogice nie jest źle bo masz wiecej specjalizacji błagam niech dużo ludzi zrezygnuje i ja sie dostanę
nie byłoby źle jakbym została na pedagogice, ale jednak wolałabym specjalną. mam też koleżankę, która dostała się na pedagogikę i czeka na kolejne tury, bo chce iść na inny kierunek. i właśnie tym sposobem sporo ludzi zrezygnuje.
monsteraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 19:46   #769
kotek211
Raczkowanie
 
Avatar kotek211
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 156
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez monsteraa Pokaż wiadomość
nie byłoby źle jakbym została na pedagogice, ale jednak wolałabym specjalną. mam też koleżankę, która dostała się na pedagogikę i czeka na kolejne tury, bo chce iść na inny kierunek. i właśnie tym sposobem sporo ludzi zrezygnuje.
a ile punktow miala wiesz? to moze razem bedziemy studiowac jak bym sie dostala cudem z nieba :rolley es: a jestes z Wrocławia?
__________________
'lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być' – Ryszard Riedel
kotek211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 19:54   #770
monsteraa
Przyczajenie
 
Avatar monsteraa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kotek211 Pokaż wiadomość
a ile punktow miala wiesz? to moze razem bedziemy studiowac jak bym sie dostala cudem z nieba :rolley es: a jestes z Wrocławia?
nie wiem dokładnie ile punktów, ale powyżej 100.
musimy czekać do jutra, a jak nie to za tydzień będzie chwila prawdy.
Mieszkam ponad 200 km od Wrocławia, a Ty?

Edytowane przez monsteraa
Czas edycji: 2015-07-16 o 19:59
monsteraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 19:58   #771
kotek211
Raczkowanie
 
Avatar kotek211
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 156
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez monsteraa Pokaż wiadomość
nie wiem dokładnie ile punktów, ale powyżej 100.
musimy czekać do jutra, a jak nie to za tydzień w czwartek będzie chwila prawdy.
a na co ona innego chce isc? To ta moja kolezanka ma 50 punktow na specjalną i jest 118 chyba licze ze duzo zlozylo tez na wczesnoszkolna i moze udalo im sie zdac te egzmainy praktyczne i zrezygnowali z pedagogiki
__________________
'lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być' – Ryszard Riedel
kotek211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 20:02   #772
monsteraa
Przyczajenie
 
Avatar monsteraa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kotek211 Pokaż wiadomość
a na co ona innego chce isc? To ta moja kolezanka ma 50 punktow na specjalną i jest 118 chyba licze ze duzo zlozylo tez na wczesnoszkolna i moze udalo im sie zdac te egzmainy praktyczne i zrezygnowali z pedagogiki
na filologię angielską. i pewnie sporo osób tam składało, które niekoniecznie chcą studiować jakąś pedagogikę, tylko coś innego.
monsteraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 20:04   #773
kotek211
Raczkowanie
 
Avatar kotek211
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 156
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez monsteraa Pokaż wiadomość
na filologię angielską. i pewnie sporo osób tam składało, które niekoniecznie chcą studiować jakąś pedagogikę, tylko coś innego.

oo a duzo osob jest przed nia? Mnie po maturze oświeciło ze tez bym chciala filologie a myslisz ile osob przyjeli w 1 turze na ta pedagogike?
__________________
'lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być' – Ryszard Riedel
kotek211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 20:10   #774
monsteraa
Przyczajenie
 
Avatar monsteraa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kotek211 Pokaż wiadomość
oo a duzo osob jest przed nia? Mnie po maturze oświeciło ze tez bym chciala filologie a myslisz ile osob przyjeli w 1 turze na ta pedagogike?
dobrze napisała maturę, a musiałoby ok. 80 osób zrezygnować, żeby się dostała, chociaż jak zwiększyli limity, to pewnie łatwiej będzie. nie mam pojęcia ile osób mogli przyjąć na pedagogikę. :/ powinny być listy osób przyjętych do każdego kierunku, a nie tylko do niektórych. -,-
monsteraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 20:12   #775
kotek211
Raczkowanie
 
Avatar kotek211
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 156
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez monsteraa Pokaż wiadomość
dobrze napisała maturę, a musiałoby ok. 80 osób zrezygnować, żeby się dostała, chociaż jak zwiększyli limity, to pewnie łatwiej będzie. nie mam pojęcia ile osób mogli przyjąć na pedagogikę. :/ powinny być listy osób przyjętych do każdego kierunku, a nie tylko do niektórych. -,-
wlasnie ta filologia oblegana jest ale uda jej sie na pewno to wychodzi na to ze ok 55 osob bylo gorszych ode mnie? w sensie mialo gorszy wynik bo chyba pisalo ze przyjeli 385 osob jakos tak? no wlasnie dali na prawo i administracje chyba a na pedagogike juz nie
__________________
'lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być' – Ryszard Riedel
kotek211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 20:18   #776
monsteraa
Przyczajenie
 
Avatar monsteraa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kotek211 Pokaż wiadomość
wlasnie ta filologia oblegana jest ale uda jej sie na pewno to wychodzi na to ze ok 55 osob bylo gorszych ode mnie? w sensie mialo gorszy wynik bo chyba pisalo ze przyjeli 385 osob jakos tak? no wlasnie dali na prawo i administracje chyba a na pedagogike juz nie
też myślę, że jej się uda. tak, tyle osób się zgłosiło, więc dobrze to obliczyłaś. pedagogika nie jest tak oblegana jak filologia, więc też masz spore szanse.
monsteraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 20:24   #777
kotek211
Raczkowanie
 
Avatar kotek211
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 156
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez monsteraa Pokaż wiadomość
też myślę, że jej się uda. tak, tyle osób się zgłosiło, więc dobrze to obliczyłaś. pedagogika nie jest tak oblegana jak filologia, więc też masz spore szanse.

wiadomo i filologia hiszpańska tez oblegana Mam nadzieje ze sie dostane bo zawsze chciałam, a nie bede czekac rok aby powtorzyc mature pojde na zaoczne wtedy
__________________
'lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być' – Ryszard Riedel
kotek211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 20:27   #778
monsteraa
Przyczajenie
 
Avatar monsteraa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kotek211 Pokaż wiadomość
wiadomo i filologia hiszpańska tez oblegana Mam nadzieje ze sie dostane bo zawsze chciałam, a nie bede czekac rok aby powtorzyc mature pojde na zaoczne wtedy
a z Wrocławia jesteś?
monsteraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 20:28   #779
kotek211
Raczkowanie
 
Avatar kotek211
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 156
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez monsteraa Pokaż wiadomość
a z Wrocławia jesteś?
Wyprowadziłam sie z Wro i mieszkam pod teraz Stascje pko mam obok wsiadam jade 40 min i jestem na dworcu pkp a obok uczelnia wiec to jakis + a Ty?
__________________
'lecz nie wiedzą o tym, że najgorzej w życiu to samotnym być' – Ryszard Riedel
kotek211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 20:30   #780
monsteraa
Przyczajenie
 
Avatar monsteraa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kotek211 Pokaż wiadomość
Wyprowadziłam sie z Wro i mieszkam pod teraz Stascje pko mam obok wsiadam jade 40 min i jestem na dworcu pkp a obok uczelnia wiec to jakis + a Ty?
ja mam ponad 200 km do Wrocka.
monsteraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-17 20:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.