Co mam dalej robić?Czekać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-01, 18:24   #1
paTkaPa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 40

Co mam dalej robić?Czekać?


Hej dziewczyny nie mam z kim pogadać, żeby coś mi ktoś sensownego doradził, więc myślę, że Wy mnie zrozumiecie.

Teraz byłam na wakacjach u moich kuzynów. Pod koniec lipca poznałam kolegę kuzyna.Ma na imię K i ma 25 lat. Od razu wpadliśmy sobie w oczy. Ale następnego dnia musiałam wrócić do domu na 2 tyg. W tym czasie pisaliśmy do momentu gdy moja eks koleżanka nie dorwała mi telefonu i prosto z mostu napisała do niego czy mu zależy i że szukam chłopaka.Napisał tylko tyle, że nie szuka narazie dziewczyny. Nic już potem nie pisaliśmy. Dopiero jak wróciłam to spotykałam go pod sklepem na piwku z kolegą i dosiadałam się. I tak po kilku spotkaniach było ok. Traktował chyba na poważnie nazywał słoneczkiem, przytulał, śpiewał nasze ulubione piosenki.Mogłam z nim rozmawiać o wszystkim... I chyba przez to nie mogę teraz przestać myśleć o nim. 2 dni przed moim wyjazdem spotkaliśmy się sam na sam.Seksu nie było, bo nie miał gumek. Ale palcówka tak. Pierwszy raz tak bez niczego oddałam się chłoapkowi. Nie bałam się go. Czułam się przy nim tak inaczej niż w związkach w, których do tej pory byłam to nawet pocałować się nie dawałam. A do niego oddałabym się cała, na dodatek całował tak czule i przytulał.
Na drugi dzień poszłam do niego do domu, ale był trochę obojętny.Powiedziałam, że spalę fajkę i idę.Na tym się skończyło.

Pojechałam. Kuzyn mi mówił jeszcze przed pierwszym wyjazdem, że on mówił, że zachowuję się trochę dziecinnie. I w sumie ma trochę racij, bo kilka razy widział mnie z piwem i papierosem w ręku. Teraz trochę żałuję, ale czasu nie cofnę.
W styczniu konczę 18 lat, akurat ferie się zaczynają i tam pojadę, ale czy to ma sens?? Spróbuję trochę wydorośleć przez ten czas. Nie chcę goo stracić. a może powinnam do niego czasem napisać?? co mam zrobić? jak mam mu udowodnić, że nie jestem laską, która ciągle pije i pali??
paTkaPa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 19:00   #2
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Co mam dalej robić?Czekać?

Cytat:
Napisane przez paTkaPa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny nie mam z kim pogadać, żeby coś mi ktoś sensownego doradził, więc myślę, że Wy mnie zrozumiecie.

Teraz byłam na wakacjach u moich kuzynów. Pod koniec lipca poznałam kolegę kuzyna.Ma na imię K i ma 25 lat. Od razu wpadliśmy sobie w oczy. Ale następnego dnia musiałam wrócić do domu na 2 tyg. W tym czasie pisaliśmy do momentu gdy moja eks koleżanka nie dorwała mi telefonu i prosto z mostu napisała do niego czy mu zależy i że szukam chłopaka.Napisał tylko tyle, że nie szuka narazie dziewczyny. Nic już potem nie pisaliśmy. Dopiero jak wróciłam to spotykałam go pod sklepem na piwku z kolegą i dosiadałam się. I tak po kilku spotkaniach było ok. Traktował chyba na poważnie nazywał słoneczkiem, przytulał, śpiewał nasze ulubione piosenki.Mogłam z nim rozmawiać o wszystkim... I chyba przez to nie mogę teraz przestać myśleć o nim. 2 dni przed moim wyjazdem spotkaliśmy się sam na sam.Seksu nie było, bo nie miał gumek. Ale palcówka tak. Pierwszy raz tak bez niczego oddałam się chłoapkowi. Nie bałam się go. Czułam się przy nim tak inaczej niż w związkach w, których do tej pory byłam to nawet pocałować się nie dawałam. A do niego oddałabym się cała, na dodatek całował tak czule i przytulał.
Na drugi dzień poszłam do niego do domu, ale był trochę obojętny.Powiedziałam, że spalę fajkę i idę.Na tym się skończyło.

Pojechałam. Kuzyn mi mówił jeszcze przed pierwszym wyjazdem, że on mówił, że zachowuję się trochę dziecinnie. I w sumie ma trochę racij, bo kilka razy widział mnie z piwem i papierosem w ręku. Teraz trochę żałuję, ale czasu nie cofnę.
W styczniu konczę 18 lat, akurat ferie się zaczynają i tam pojadę, ale czy to ma sens?? Spróbuję trochę wydorośleć przez ten czas. Nie chcę goo stracić. a może powinnam do niego czasem napisać?? co mam zrobić? jak mam mu udowodnić, że nie jestem laską, która ciągle pije i pali??
Według mnie po prostu fajnie spedził czas i tyle. Przeciez na to wyszło że "jestes laska ktora pije i pali" Poza tym przeciez napisał że nie szuka dziewczyny.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-09-01 o 19:01
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 19:07   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Co mam dalej robić?Czekać?

Picia piwa i alko dziecinne? Dzieci przeciez tego nie robia!

Temu kolesiowi na Tobie nigdy nie zalezalo. Nie szukal dziewczyny - napisal Ci to. Chcial sie tylko zabawic i na Twoje szczescie, nie mial wtedy gumek przy sobie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 19:35   #4
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Co mam dalej robić?Czekać?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Picia piwa i alko dziecinne? Dzieci przeciez tego nie robia!

Temu kolesiowi na Tobie nigdy nie zalezalo. Nie szukal dziewczyny - napisal Ci to. Chcial sie tylko zabawic i na Twoje szczescie, nie mial wtedy gumek przy sobie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Jakby faktycznie chciał to i by sie gumki znalazły Tez sie zabawił tyle że bez seksu.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 19:39   #5
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Co mam dalej robić?Czekać?

Cytat:
Kuzyn mi mówił jeszcze przed pierwszym wyjazdem, że on mówił, że zachowuję się trochę dziecinnie. I w sumie ma trochę racij, bo kilka razy widział mnie z piwem i papierosem w ręku.
...powiedział koleś pijący POD SKLEPEM piwko z kolegą Wesoło tutaj
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 19:43   #6
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Co mam dalej robić?Czekać?

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
...powiedział koleś pijący POD SKLEPEM piwko z kolegą Wesoło tutaj
dokładnie. Autorko tu wcale nie chodziło to to ze pijesz i palisz koles nie był zainteresowany.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 19:45   #7
MagnoliowaKarla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Co mam dalej robić?Czekać?

Ale Ty tak serio? Klient miał na Ciebie wywalone, a ty będziesz na niego czekać jak wierny pies? Dziewczyno, szanuj siebie! Olej kolesia. Jak na kimś Ci naprawdę zależy to nie ma formułek "chcesz być moją dziewczyną/chłopakiem" to naprawdę wychodzi samo z siebie
MagnoliowaKarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 19:52   #8
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Co mam dalej robić?Czekać?

Wakacyjne zauroczenie. Szkoda, że jednostronne
Daruj sobie, bo on nie był i nie będzie tobą zainteresowany na poważnie. Zabawił się z dziewczyną, bo czemu i nie, ale na pewno nie będzie z tego nic więcej.
Tobą targają za to silne emocje, zauroczyłaś się, wyidealizowałaś go sobie i dodałaś mnóstwo rzeczy do tego, co było faktycznie.
Przejdzie ci.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 20:52:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.