Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-04, 08:07   #91
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Jak jeden koleś robił mi mocno pod górkę (ówczesny współlokator) to dostał w ryj tak, że krwią się zalal, policję wzywał i karetkę, ale jak się uspokoił to dało się z nim rozmawiać juz jak z człowiekiem.

Stupid - właśnie dlatego, że nie wierzę w wymiar sprawiedliwości uważam ze sprawę powinno się załatwić samodzielnie, albo przynajmniej spróbować.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
danie po mordzie może pomóc w przypadku osoby w miare normalnej, ktorą trzeba otrzeźwić, ale jak ktoś niezrównoważony zabiera i nie wiadomo gdzie przetrzymuje zwierzątka, ktorych zabicie jest łatwiejsze niż splunięcie, to słabo to widzę.
Też zdarzyło mi się niejednokrotnie używać argumentu siłowego i mam świadomość, że są przypadki kiedy on nie zadziała a wręcz obróci się przeciwko ofierze.

(student z zabrza oberwał nie raz, a i tak bawił się w rozbijanie kotów o ścianę)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 08:16   #92
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A mnie by mordobicie do głowy nie przyszło.
A mnie by przyszło, jakby szło o mojego kota, to bez najmniejszych skrupułów z bekiem poleciałabym dzwonic do kolegi mariusza 120 kilo byłego drechola, który mimo ucywilizowania, nadal nie ma oporów żeby komuś lutnąć.
Z doswiadczen z kolegami typu Mariusz też wiem, że policja wcale nie jest taka skora do lecenia i robienia prawa i sparwidliwości w drobnych jednak, miedzyludzkich zatargach. A i swoje oczy ma i umie ocenić czy lutnięty dostał za cichy chód czy faktycznie mu się nalezało.

2. Zaalarmowałabym wszytkich wspólnych znajomych. nacisk znajomych tez potrafi zdziałać cuda, sama bym ruszyła do boju o czyjegoś kota, zeby wariat najpierw kota oddawał a potem dopiero by mnie interesowało czy został pokrzywdzony rozstaniem czy nie.
I tu trezba sobie uzmysłowić, ze znajomi często mają o wiele wiekszy wpływ niz rodzice.

Oczywiście moze sie pojawic brak wspólnych znajomych, ale ja tego typu zwiazków nie ogarniam,.

Niestety jeśli szlo by o jakieś gupiki czy patyczaki, to nie mam serca, zaproponowałabym nawet zeby sobie je żeżarł i się udławił.

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
danie po mordzie może pomóc w przypadku osoby w miare normalnej, ktorą trzeba otrzeźwić, ale jak ktoś niezrównoważony zabiera i nie wiadomo gdzie przetrzymuje zwierzątka, ktorych zabicie jest łatwiejsze niż splunięcie, to słabo to widzę.
Też zdarzyło mi się niejednokrotnie używać argumentu siłowego i mam świadomość, że są przypadki kiedy on nie zadziała a wręcz obróci się przeciwko ofierze.

(student z zabrza oberwał nie raz, a i tak bawił się w rozbijanie kotów o ścianę)
I niby ten poziom niezrównowazenia ujawnił się tak nagle? cacy, cacy, na tyle cacy że zostawiam samego w domciu z owymi zwierzetami i nagle wyłania się Hannibal Lecter w wersji zoo?
W swiecie gdzie zabicie karpia na święta przekracza mozliwości psychiczne przecietnego faceta?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 08:17   #93
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cava zgadzam się. Gdyby policja zatrzymywala każdego za drobny zatarg to by nic innego nie robili, serio. Wspomniany kolega był zalany krwią, miał złamany nos i wstrzasnienie mózgu a policja pomarudzila, spisali i pojechali.
Pomysł ze znajomymi tez jest dobry. Skoro taka osoba jak Adeedra była z gościem w związku to chyba nie jest totalnym psycholem, nie wierzę że akurat ona nie zauwazylaby symptomów wcześniej. Jak dla mnie jest z jakiegoś powodu zamroczony żalem po rozstaniu, ale jest szansa do niego dotrzeć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 08:17   #94
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

O, wspólni znajomi to też dobra opcja.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 08:25   #95
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

I niby ten poziom niezrównowazenia ujawnił się tak nagle? cacy, cacy, na tyle cacy że zostawiam samego w domciu z owymi zwierzetami i nagle wyłania się Hannibal Lecter w wersji zoo?
W swiecie gdzie zabicie karpia na święta przekracza mozliwości psychiczne przecietnego faceta?
a jaka to roznica teraz po fakcie?
Podejrzewam, że to jedna z sytuacji kiedy czlowiek zrobilby wszystko zeby cofnąć czas.
A co do dręczenia zwierząt, to niestety robią to też ludzie ''idealni'' na zewnątrz, po ktorych nikt ze znajomych by sie namiastki przemocy nie spodziewal.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 08:46   #96
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Może od czapy, ale przypomniał mi się wątek kalinci. Ten o kotach znajomej. Też obcy ludzie z forum zaangażowali się w sprawę bardziej niż główna zainteresowana...
Pominę moje wątpliwości i przypomnę tylko, że facet wcale nie musi się nad zwierzakami pastwić, żeby miały traumę. Kotom (a też kojarzę, że adeedra wspominała o kotce) do traumy niewiele potrzeba. Wyjatkowo wrażliwe psy też się zdarzają.

Dobra, napiszę to. Jestem prawie pewna, że to kolejny eksperyment adeedry na co wrażliwszych wizażankach. Ale, ponieważ chodzi o sierściuchy w niebezpieczeństwie, mogę wyjść na naiwną.
I zapytam. Autorko, jak sytuacja?
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 08:58   #97
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
Może od czapy, ale przypomniał mi się wątek kalinci. Ten o kotach znajomej. Też obcy ludzie z forum zaangażowali się w sprawę bardziej niż główna zainteresowana...
Pominę moje wątpliwości i przypomnę tylko, że facet wcale nie musi się nad zwierzakami pastwić, żeby miały traumę. Kotom (a też kojarzę, że adeedra wspominała o kotce) do traumy niewiele potrzeba. Wyjatkowo wrażliwe psy też się zdarzają.

Dobra, napiszę to. Jestem prawie pewna, że to kolejny eksperyment adeedry na co wrażliwszych wizażankach. Ale, ponieważ chodzi o sierściuchy w niebezpieczeństwie, mogę wyjść na naiwną.
I zapytam. Autorko, jak sytuacja?
Dopiero co chciała rodzić dziecko tego "psychola" i porywacza zwierząt.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-04, 09:06   #98
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Dopiero co chciała rodzić dziecko tego "psychola" i porywacza zwierząt.
A założenie, że to o tego właśnie faceta chodzi, to skąd Ci się wzięło?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2016-10-04 o 09:10
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 09:12   #99
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Było na początku wątku.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 09:12   #100
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Treść usunięta

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2016-10-04 o 09:16
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 09:21   #101
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Było na początku wątku.
Nie było. Padło tylko "wcześniejsza znajomość nie ma znaczenia, w związku z ostatnimi wydarzeniami jestem absolutnie pewna, że jest w stanie skrzywdzić zwierzęta, możliwe że już to zrobił", co nigdzie nie potwierdza, że to TEN facet. Autorka lubi nie odpowiadać wprost na pytania, tutaj też nie ma jasności.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Mnie też ciężko jest uwierzyć w takie zlanie przez policję, ale może tylko u mnie są policjanci, którzy reagują na zgłoszenie kradzieży i zniszczenia mienia. U mnie to jest normalne, w przypadku posiadania ubezpieczenia na ruchomości w mieszkaniu/domu, ubezpieczyciel wymaga dokumentu potwierdzającego zgłoszenie kradzieży/zniszczenia.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-04, 09:23   #102
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Zastanawiam się czy to, że autorka mało się odzywa jest wynikiem traumatycznych przeżyć i prób ratowania zwierząt, czy celowego budowania dramaturgii i napięcia na wątku.

Nie twierdzę, że trolluje, ale wypowiada się dość enigmatycznie.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 10:00   #103
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Wiadomo coś ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 11:29   #104
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Śledzę wątek. Autorko odzyskałas zwierzaki?
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 11:39   #105
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
Ja też jestem mocna w gębie, ale nie darowałabym, bo w podobnej sytuacji byłam.
Ex, po kłótni wziął mojego psa i wyszedł sobie z nim, wcześniej grożąc, że go wyrzuci przez balkon (ale ten to wszystko chciał przez balkon wywalać, mnie też).
Była już noc, ale jak wyleciałam w piżamie i papuciowych baletkach, to moje wrzaski do teraz sąsiedzi pewnie pamiętają, facet zatrzymał się w korytarzu i wrócił.
Potem też zabrał mi kilka rzeczy pod moją nieobecność, ale już pal licho, bo to jakaś psia piłka była, szampon i inne bzdety, to mi się nawet do niego jechać nie chciało. A psa i tak po tej sytuacji do mamy wywiozłam.
Ale gdyby jednak jakoś mu się udało tego psa zabrać... pojechałabym pod jego dom, dzwoniła na policję, że ukradł psa i się znęca nad nim (nawet jeśli nie wiedziałabym, czy tam go trzyma), książeczka w łapę i darłabym się. Serio, ile sił w płucach, darłabym się jak opętana, przez płot by usłyszał. I okolica też by usłyszała, że marek markowski ukradł mi psa i znęca się nad nim.
Jak ktoś wezwie policję, dobra moja.
A jakby trzymał psa w innym miejscu, to taki cyrk bym odwaliła, włącznie z ryczeniem przy policjantach, że widziałam, jak go zabrał, że co mu mógł zrobić, wszystko bym powiedziała. Policjanci też ludzie, jak widzą ryczącą dziewczynę to nie oleją jej ot tak, bo to by serce rozdzierało, a sam ex by miał dość moich jęków i wstydu przed sąsiadami.

Tak, zachowywałabym się jak wariatka, ale o ile inne rzeczy mam w nosie, o tyle zwierzęta i dzieci to dla mnie cena nie ma znaczenia, jeśli muszę je odzyskać.
Eks mojej siostry kiedyś zabrał nam zwierzaka, pojechałyśmy pod jego dom i zrobiłyśmy co wyżej. Wyrzucił nam, że jesteśmy histeryczki, narobiłyśmy mu wstydu (fakt, połowa sąsiadów wyszła i wisiała na płotach) ale zwierza odzyskałyśmy.
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 20:08   #106
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Nie ma to jak narobić rabanu i zniknąć, szczególnie, jeśli wcześniej na forum bywało się praktycznie non stop i każdemu miało się coś do powiedzenia
Chyba dobry trop z tym trollem na samym początku wątku.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 20:30   #107
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Nie ma to jak narobić rabanu i zniknąć, szczególnie, jeśli wcześniej na forum bywało się praktycznie non stop i każdemu miało się coś do powiedzenia
Chyba dobry trop z tym trollem na samym początku wątku.
Masz problem: piszesz na wizazu. Reakcja:
-jak mozesz tu siedziec i klepac posty!!! Idz rob cos!!!!
Nie piszesz na wizazu bo dzialasz.
-no tak. jak mozna pisac tak enigmatycznie albo zniknac!!!! Na pewno troll !!!
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 20:40   #108
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Masz problem: piszesz na wizazu. Reakcja:
-jak mozesz tu siedziec i klepac posty!!! Idz rob cos!!!!
Nie piszesz na wizazu bo dzialasz.
-no tak. jak mozna pisac tak enigmatycznie albo zniknac!!!! Na pewno troll !!!


W tym temacie pojawiło się jedno i drugie.
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 21:20   #109
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Masz problem: piszesz na wizazu. Reakcja:
-jak mozesz tu siedziec i klepac posty!!! Idz rob cos!!!!
Nie piszesz na wizazu bo dzialasz.
-no tak. jak mozna pisac tak enigmatycznie albo zniknac!!!! Na pewno troll !!!


A czemu tak bronisz i tłumaczysz cały czas?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-04, 21:44   #110
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez Buzzerka Pokaż wiadomość
A czemu tak bronisz i tłumaczysz cały czas?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bo obrońca uciśnionej autorki też się musi pojawić, żeby wszystkie punkty zostały odhaczone zgodnie ze standardem wizażu.

A tak serio, to chyba nie ma nic dziwnego, że wszystkie jesteśmy ciekawe jak sytuacja przebiega.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 21:48   #111
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez Buzzerka Pokaż wiadomość
A czemu tak bronisz i tłumaczysz cały czas?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bo bedac w podobnej sytuacji czy jakiejkolwiek innej kryzysowej ostatnia rzecz o jakiej bym myslala, to zdawanie relacji zadnym wrazen wizazankom,

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Bo obrońca uciśnionej autorki też się musi pojawić, żeby wszystkie punkty zostały odhaczone zgodnie ze standardem wizażu.

A tak serio, to chyba nie ma nic dziwnego, że wszystkie jesteśmy ciekawe jak sytuacja przebiega.
No spoko. Ale domagac sie relacji po tym jak oskarzylo sie autorke o biernosc i klepanie postow to troche smieszne c'nie?

(Pomijam juz fakt, ze opisywany w watku osobnik bez skrepowania podczytuje sobie wizaz)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 21:56   #112
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Masz problem: piszesz na wizazu. Reakcja:
-jak mozesz tu siedziec i klepac posty!!! Idz rob cos!!!!
Nie piszesz na wizazu bo dzialasz.
-no tak. jak mozna pisac tak enigmatycznie albo zniknac!!!! Na pewno troll !!!
Nie mów w taki sposób jakbym napisała w swojej wypowiedzi jedno i drugie
Akurat IMO: jak zakładasz wątek i dostajesz rady to jednak wypadałoby czasem wchodzić i dawać znać co dalej. Akurat to nie jest nowy użytkownik, a osoba, która-z małymi wyjątkami-bywa dzień w dzień. Nagle zniknęła i co? Od wczoraj od 22 stoi pod płotem i odzyskuje jeńców?
Mimo, że wcześniej nawet nie była tym tematem zainteresowana i siedziała na tyłku, zamiast działać?
Jakoś właśnie z trollami kojarzy mi się rozkręcanie afery i znikanie. Nie wspominając o tym, że ta osoba ogólnie lubuje się w nakręcaniu wątków.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 21:59   #113
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Nie mów w taki sposób jakbym napisała w swojej wypowiedzi jedno i drugie
Akurat IMO: jak zakładasz wątek i dostajesz rady to jednak wypadałoby czasem wchodzić i dawać znać co dalej. Akurat to nie jest nowy użytkownik, a osoba, która-z małymi wyjątkami-bywa dzień w dzień. Nagle zniknęła i co? Od wczoraj od 22 stoi pod płotem i odzyskuje jeńców?
Mimo, że wcześniej nawet nie była tym tematem zainteresowana i siedziała na tyłku, zamiast działać?
Jakoś właśnie z trollami kojarzy mi się rozkręcanie afery i znikanie. Nie wspominając o tym, że ta osoba ogólnie lubuje się w nakręcaniu wątków.
Osobom, które jej nie wierzą?
Gdybym założyła wątek, który zostałby potraktowany w ten sposób, też już bym się nie wypowiadała. Bo po co? Żeby sobie ludzie mogli pokpić jeszcze bardziej?

Edytowane przez trzyrazypiec
Czas edycji: 2016-10-04 o 22:01
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 22:02   #114
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Nie mów w taki sposób jakbym napisała w swojej wypowiedzi jedno i drugie
Akurat IMO: jak zakładasz wątek i dostajesz rady to jednak wypadałoby czasem wchodzić i dawać znać co dalej. Akurat to nie jest nowy użytkownik, a osoba, która-z małymi wyjątkami-bywa dzień w dzień. Nagle zniknęła i co? Od wczoraj od 22 stoi pod płotem i odzyskuje jeńców?
Mimo, że wcześniej nawet nie była tym tematem zainteresowana i siedziała na tyłku, zamiast działać?
Jakoś właśnie z trollami kojarzy mi się rozkręcanie afery i znikanie. Nie wspominając o tym, że ta osoba ogólnie lubuje się w nakręcaniu wątków.
Ranyboskie. 24h nie wejsc na wizaz - to sie nie ma prawa zdarzyc

Rozumiem rozczarowanie - fajnie sie afera zaczela, mozna sie bylo popisac i autorce dowalic bo sie jej (wreszcie!!!) noga powinęla a tutaj taki zonk.
Ale nie ma sie co martwic - w koncu to Adeedra - bez wizazu dlugo nie wytrzyma i na pewno zaspokoi tlum domagajacy sie igrzysk jakims pikantnym newsem.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 23:15   #115
koniczyna82
Rozeznanie
 
Avatar koniczyna82
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Uważam, że zwyczajnie trolujesz. I tyle.

Kto by walnął taki tytuł, w odniesieniu do kradzieży zwierząt z którymi jest się związanym uczuciowo chocby w stopniu naparwdeniewielkim i ktorym w dodatku grozi jakies potencjalne niebezpieczeństwo?
Taki tytuł to mógłby skonstruować co najwyzej Zbigniew hodowca brojlerów, jakby mu sąsiad kurczaka cichczem zakosił.
Ja bym walnęła. Właśnie dlatego, że to "określenie" przyniesione z komisariatu najbardziej definiowało by absurd w którym się znalazłam, bezsilność i gniew. I wielki żal. W najgorszych sytuacjach z mojego życia kiedy w dodatku napotykałam na taki irracjonalny opór i tumiwisizm ludzi, którzy powinni teoretycznie mi pomóc popadałam w takie właśnie mechaniczne nastawienie na działanie z wyłączonymi totalnie emocjami, jak robot. Inaczej była bym w stanie tylko wyć w poduszkę a na to nie miałam czasu. I wiem, ze nie tylko ja tak mam.

Edytowane przez koniczyna82
Czas edycji: 2016-10-04 o 23:27
koniczyna82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:19   #116
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Ranyboskie. 24h nie wejsc na wizaz - to sie nie ma prawa zdarzyc

Rozumiem rozczarowanie - fajnie sie afera zaczela, mozna sie bylo popisac i autorce dowalic bo sie jej (wreszcie!!!) noga powinęla a tutaj taki zonk.
Ale nie ma sie co martwic - w koncu to Adeedra - bez wizazu dlugo nie wytrzyma i na pewno zaspokoi tlum domagajacy sie igrzysk jakims pikantnym newsem.
Skoro ciebie temat nie interesuje to co tu wciąż robisz?

Doczepiłaś się do moich wypowiedzi i po raz drugi usiłujesz wepchnąć w moje posty to, czego raczej w nich nie widziałaś.
W którym miejscu wyczytałaś, że ja chcę jej dowalać?
Jeśli czegoś nie pisałam to bądź łaskawa mi tego nie zarzucać, bo po raz drugi najeżdżasz na mnie huk wie o co, a nie moim problemem jest to co piszą inne użytkowniczki i to, jak się nabuzowałaś poprzednimi czterema stronami.
Dziękuję za uwagę, nadal czekam na autorkę.
W ocenie tego, że zniknęła opieram się na jej ogólnej aktywności na forum, znikąd sobie nie wzięłam tego, że wcześniej bywała dzień w dzień, a teraz nagłym trafem-cisza.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza

Edytowane przez czarna_maciejka
Czas edycji: 2016-10-05 o 11:22
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:28   #117
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Skoro ciebie temat nie interesuje to co tu wciąż robisz?

Doczepiłaś się do moich wypowiedzi i po raz drugi usiłujesz wepchnąć w moje posty to, czego raczej w nich nie widziałaś.
W którym miejscu wyczytałaś, że ja chcę jej dowalać?
Jeśli czegoś nie pisałam to bądź łaskawa mi tego nie zarzucać, bo po raz drugi najeżdżasz na mnie huk wie o co, a nie moim problemem jest to co piszą inne użytkowniczki i to, jak się nabuzowałaś poprzednimi czterema stronami.
Dziękuję za uwagę, nadal czekam na autorkę.
W ocenie tego, że zniknęła opieram się na jej ogólnej aktywności na forum, znikąd sobie nie wzięłam tego, że wcześniej bywała dzień w dzień, a teraz nagłym trafem-cisza.
a Ty? czekasz na sensację?

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Nie ma to jak narobić rabanu i zniknąć, szczególnie, jeśli wcześniej na forum bywało się praktycznie non stop i każdemu miało się coś do powiedzenia
Chyba dobry trop z tym trollem na samym początku wątku.

mogę sobie komentować kogo chcę, jak chcę i gdzie chcę - taki urok forum - jeśli się Ci to nie podoba to polecam przycisk ''ignoruj".

Temat mnie interesuje, ale bynajmniej nie z powodu heheszków i węszenia trolli.

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2016-10-05 o 11:37
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:50   #118
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Dziewczyny, proszę o ostudzenie wypowiedzi, negatywne emocje nikomu nie służą.

Nie chodzi o sensację, tylko rozumiem, że ktoś, kto lubi zwierzęta, jest zainteresowany co się dzieje, szczególnie, że Autorka prosiła o pomoc ale wszystko napisała dosyć lakonicznie.
Z drugiej strony nie dziwię się pewnemu sceptycyzmowi, bo niestety kilka wątków o ratowaniu zwierzaków już pojawiło się na wizażu, dziewczyny się bardzo zaangażowały a później się okazało, że to tylko zabawa dla zabicia nudy.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 12:00   #119
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o ostudzenie wypowiedzi, negatywne emocje nikomu nie służą.

Nie chodzi o sensację, tylko rozumiem, że ktoś, kto lubi zwierzęta, jest zainteresowany co się dzieje, szczególnie, że Autorka prosiła o pomoc ale wszystko napisała dosyć lakonicznie.
Z drugiej strony nie dziwię się pewnemu sceptycyzmowi, bo niestety kilka wątków o ratowaniu zwierzaków już pojawiło się na wizażu, dziewczyny się bardzo zaangażowały a później się okazało, że to tylko zabawa dla zabicia nudy.
napisała też, że ex ma dostęp do jej kont, więc raczej nie ma się co dziwić, że dopóki sprawa się nie rozwiąże w ten czy inny sposób o działaniach nie chce/nie ma czasu pisać publicznie.

A co do zabaw na forum o tematach zwierzęcych - w tej którą śledziłam zdemaskowanie trollowania to były dwa telefony. Ale nawet ta fałszywa akcja finalnie dobrze się skonczyła bo jeden z bezdomnych kotów stamtąd znalazł dom u wizażanki.
Ja uważam, że lepiej zaangażować się w fałszywą akcję - zwłaszcza, że pomoc wirtualna wiele nie kosztuje niż zakładając, że wszyscy trollują przeoczyć moment kiedy ktoś naprawdę będzie szukał pomocy.
(zwłaszcza w kontekscie tego co się stało z jedną z wizażanek, ktora tez tutaj prosiła o pomoc)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 12:26   #120
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Ja uważam, że lepiej zaangażować się w fałszywą akcję - zwłaszcza, że pomoc wirtualna wiele nie kosztuje niż zakładając, że wszyscy trollują przeoczyć moment kiedy ktoś naprawdę będzie szukał pomocy.
(zwłaszcza w kontekscie tego co się stało z jedną z wizażanek, ktora tez tutaj prosiła o pomoc)
Z którą?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-20 19:04:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.