Ch³opak z autobusu - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-08-24, 01:43   #1
melancholiczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 5

Ch³opak z autobusu


Potrzebujê rady.

Od paru tygodni je¿d¿ê do pracy autobusem, którym je¼dzi te¿ pewien ch³opak. Naprawdê mi siê spodoba³. Pracuje tam gdzie ja, ale w pracy rzadko go spotykam. Chcia³abym nawi±zaæ z nim jaki¶ kontakt, ale jestem zbyt nie¶mia³a ¿eby zagadaæ czy co¶. Jakie¶ rady?
melancholiczka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-24, 02:58   #2
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 280
Dot.: Ch³opak z autobusu

A on zauwa¿a Twoj± obecno¶æ? Je¶li tak, to zwyczajnie siê do niego u¶miechaj na "dzieñ dobry", kiedy wasze spojrzenia siê spotkaj±. Po kilku dniach bêdzie Ciê kojarzy³ i je¶li te¿ wpadniesz mu w oko, mo¿e sam zagada.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spó³ka
Instagram
Regista jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-24, 09:37   #3
Amaranta16
Raczkowanie
 
Avatar Amaranta16
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Macondo
Wiadomo¶ci: 250
Dot.: Ch³opak z autobusu

Pracujecie w jednym miejscu, je¼dzicie jednym autobusem, to ju¿ wystarczaj±cy powód, aby z u¶miechem powiedzieæ ,,cze¶æ" kiedy go mijasz i nie zostac pos±dzona o napastowanie A to zawsze jakis poczatek, po kilku dniach bedzie Ci ³atwiej zagadaæ, a mo¿e to on zacznie rozmowê. Mo¿e obiekt Twoich westchnieñ, te¿ jest Tob± zainteresowany i takie radosne ,,cze¶æ" zachêci go do bli¿szego zapoznania.
__________________
Niczego nie ¿a³ujê, czasem po prostu nie by³o warto...
Amaranta16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-24, 11:59   #4
melancholiczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Ch³opak z autobusu

Niestety o tej porze co ja pracujê widzê go tylko raz w tygodniu
melancholiczka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-24, 17:07   #5
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 184
Dot.: Ch³opak z autobusu

Cytat:
Napisane przez melancholiczka22 Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety o tej porze co ja pracujê widzê go tylko raz w tygodniu
TO nastepnym razem jak go zobaczysz w autobusie to prze³am swoj± nie¶mia³o¶æ podejd¼ i zagadaj. A jak nie potrafisz to sobie odpu¶c...
ANKA54321 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-24, 19:45   #6
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomo¶ci: 5 383
Dot.: Ch³opak z autobusu

Cytat:
Napisane przez melancholiczka22 Poka¿ wiadomo¶æ
Potrzebujê rady.

Od paru tygodni je¿d¿ê do pracy autobusem, którym je¼dzi te¿ pewien ch³opak. Naprawdê mi siê spodoba³. Pracuje tam gdzie ja, ale w pracy rzadko go spotykam. Chcia³abym nawi±zaæ z nim jaki¶ kontakt, ale jestem zbyt nie¶mia³a ¿eby zagadaæ czy co¶. Jakie¶ rady?
Dowiedz sie jak ma na imiê czy cokolwiek i znajdz na fejsie
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-24, 21:38   #7
melancholiczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Ch³opak z autobusu

Cytat:
Napisane przez Clemence Poka¿ wiadomo¶æ
Dowiedz sie jak ma na imiê czy cokolwiek i znajdz na fejsie
Znam tylko imiê, wiêc raczej nic z tego...

Mo¿e co¶ zdzia³am nastêpnym razem. Spróbujê z³apaæ kontakt wzrokowy Mo¿e siê uda.

Edytowane przez melancholiczka22
Czas edycji: 2016-08-24 o 21:39
melancholiczka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 23:03   #8
An_04
Raczkowanie
 
Avatar An_04
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Ch³opak z autobusu

2 tygodnie temu by³am na ¶lubie znajomych, którzy poznali siê w autobusie. Z t± ró¿nic±, ¿e to facet zauwa¿y³ kobietkê. Podszed³ do niej, powiedzia³ co¶ g³upiego i tak siê ta znajomo¶c potoczy³a. Tak mi siê skojarzy³o. :p
__________________

We make a living
by what we get, but we make a life by what we give.
An_04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 03:26   #9
ThinkingAboutUs
Rozeznanie
 
Avatar ThinkingAboutUs
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Ch³opak z autobusu

Cytat:
Napisane przez Clemence Poka¿ wiadomo¶æ
Dowiedz sie jak ma na imiê czy cokolwiek i znajdz na fejsie
I co wtedy?
ThinkingAboutUs jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 09:56   #10
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 184
Dot.: Ch³opak z autobusu

Cytat:
Napisane przez Clemence Poka¿ wiadomo¶æ
Dowiedz sie jak ma na imiê czy cokolwiek i znajdz na fejsie
czy relacje miêdzyludzkie ju¿ tak zesz³y na psy ¿eby zamiast poznawaæ siê osobi¶cie skoro jest ku temu mo¿liwo¶æ, (bo autorka siê z nim widzi w tym autobusie) robiæ to przez internet.
... ? a¿ nie wierzê w to co czytam..
ANKA54321 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 10:21   #11
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 1 939
Dot.: Ch³opak z autobusu

Ja te¿ zaczê³abym od nawi±zywania z nim kontaktu wzrokowego, u¶miechania siê. Gdyby odwzajemni³ u¶miech zaczê³abym mówiæ mu "cze¶æ", a potem to ju¿ ³atwo przej¶æ do d³u¿szej wymiany zdañ, czy wrêcz rozmowy.

Nie szuka³abym go na Facebooku, ale mo¿e dlatego, ¿e taka stara jestem...
AlaZala jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-23, 03:56   #12
melancholiczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 5
Zauroczenie

Hej.
Niedawno skoñczy³am szko³ê, na razie zamiast na studia posz³am do pracy. I przez to mam teraz problem emocjonalny...
Pierwszego dnia zauwa¿y³am tam ch³opaka, który od razu mi siê spodoba³. Pracujê tam 3 miesi±ce i przerodzi³o siê to w niema³± fascynacjê, zauroczenie. Bardzo chcia³abym go poznaæ. Tak na prawdê nic o nim nie wiem. Nie wiem nawet ile ma lat. Znam tylko imiê. W pracy widujê go rzadko, nie codziennie, czasami siê mijamy. Czasami je¼dzimy razem autobusem. Za³o¿y³am ju¿ w±tek w³a¶nie o tym "ch³opaku z autobusu". Niestety rady typu "u¶miechaj siê" nie dzia³aj±, bo jak tylko go widzê to nie mogê siê zebraæ, ¿eby spojrzeæ mu w oczy, dostajê jakiego¶ parali¿u kiedy widzê k±tem oka, ¿e zerka w moj± stronê. Nied³ugo planujê odej¶æ z tej pracy i bojê siê, ¿e mogê go ju¿ nigdy nie spotkaæ. A nikt jeszcze nie zrobi³ na mnie takiego wra¿enia, ci±gle o nim my¶lê. Oczywi¶cie nigdy te¿ z nim nie rozmawia³am.
Nie wyobra¿am sobie do niego zagadaæ, jestem do¶æ nie¶mia³a. A na dodatek przy masie ludzi staje siê to jeszcze wiêkszym problemem. Mo¿liwe, ¿e on tak¿e jest nie¶mia³y, bo (choæ nie mam pewno¶ci) wydaje mi siê, ¿e zwraca³ na mnie uwagê, ale na spojrzeniu siê koñczy³o.
Mo¿e uznacie ten wpis za g³upi. Jednak mo¿e kto¶ co¶ doradzi, co robiæ. Bo ja ju¿ po prostu jestem bezradna, a wiem, ¿e je¶li ju¿ nigdy mam go nie spotkaæ to bêdê tego bardzo ¿a³owaæ...
Proszê o rady.

Edytowane przez melancholiczka22
Czas edycji: 2016-10-23 o 04:00
melancholiczka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-23, 04:13   #13
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 6 200
Dot.: Zauroczenie

Jak bêdziecie siê mijali daj mu karteczkê ze swoim numerem.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-23, 06:59   #14
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 612
Dot.: Zauroczenie

Jesli chcesz go poznac, to nie mozesz byc taka du... wolowa. Bedzie to wymagalo jakiejs odwagi. Pomysl z karteczka nie jest zly.

Poza tym... Troche nie przesadzasz z ta fascynacja? bardzo bedziesz zalowala, ze go nie poznasz? Nic o nim nie wiesz.. Wrzuc na wiekszy luz.

Znalazlas go na fb?

Wys³ane z mojego HTC Desire 820 przy u¿yciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-23, 10:03   #15
atimaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Zauroczenie

Nie wierze.
W dzisiejszych czasach, w dobie facebooka, whatsapa i innych komunikatorow masz problem, zeby do niego zagadac ?
Jak jestes niesmiala, to zawsze latwiej napisac.W najgorszym razie nie zareaguje.
Przeciez to kolega z pracy.Co, nikt go nie zna ? Nikt nie ma na niego namiarow ?
Nie macie wspolnych znajomych ?
atimaF jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-23, 10:25   #16
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 5 715
Dot.: Zauroczenie

Tamten w±tek jest z sierpnia i jeszcze nie zlapaliscie kontaktu?? Dziewczyno dzia³aj! Dodaj na fb, u¶miechnij siê, staraj siê bywac w pracy tam gdzie on bywa. Zagadaj jako¶.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-23, 17:08   #17
melancholiczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Zauroczenie

Po samym imieniu nigdzie go nie mog³am znale¼æ.
A je¶li chodzi o pracê to jak go widzê jest sam, raczej ze wszystkimi na dystans, z reszt± podobnie jak ja. To ogromna firma, ka¿dy idzie robiæ swoje i nawet nie ma z kiedy z lud¼mi pogadaæ, nie ma siê wiêkszych znajomych, szczególnie jak jest siê tymczasowo.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Chcia³abym zagadaæ. Ale po prostu nie potrafiê... nie wiem co mia³abym mu powiedzieæ. Z reszt± kiedy tak rzadko go widzê i to zazwyczaj przez chwilê...
melancholiczka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-23, 18:43   #18
GuardviaN
Raczkowanie
 
Avatar GuardviaN
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: Zauroczenie

Wiêc u¿alaj siê dalej i ³ód¼ siê ¿e przez teoriê na tej stronie co¶ siê zmieni.
Nie ma tak lekko w ¿yciu - nie siêgniesz po co¶ obiema rêkami , nie przetrzesz szlaku nie spocisz siê to nie zyskasz.
Albo jeste¶ bohaterem w³asnego dramatu ,albo zamierzasz co¶ z tym zrobiæ.
GuardviaN jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-23, 18:49   #19
topdong
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 647
Dot.: Zauroczenie

W±tek nr 187 z serii : widzê fajnego ch³opaka, ale bojê siê zagadaæ. Czytam jeszcze te karteczki etc i beka Teraz same widzicie, ¿e robota z perspektywy faceta wcale nie taka ³atwa, ¿eby podej¶æ, co nie?

Autorko, widujesz go od trzech miesiêcy i jeszcze nic z tym nie zrobi³a¶ maj±c jego imiê? Przecie¿ je¼dzisz z nim czasem autobusem, no ju¿ ³atwiej byæ nie mo¿e! Podchodzisz i rozpoczynasz rozmowê, obojêtnie jak, bez znaczenia, mo¿esz zacz±æ ¿e siê widujecie w pracy i nie ma kiedy pogadaæ, ooo chyba jedziemy w tym samym kierunku, a sk±d jeste¶, etc. I ju¿ bêdziesz du¿o wiedzia³a. Potem z³apiesz kontakt na fb, mo¿e siê dowiesz czy ma dziewczynê.

Chyba, ¿e dalej bêdziesz siê do tego zbieraæ jak pies do je¿a. Nastêpny punkt kontrolny w roku 2018
topdong jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-23, 18:52   #20
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 4 758
Dot.: Zauroczenie

A ja w takich sytuacjach ju¿ wychodzê z za³o¿enia, ¿e je¶li kto¶ nie ma odwagi siê prze³amaæ i poczyniæ jakiegokolwiek kroku ku drugiej osobie to znak, i¿ jednak wcale a¿ tak bardzo nam na tej osobie nie 'zale¿y'. I tyle
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierz±.'
nyana89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-24, 14:12   #21
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bia³a Podlaska
Wiadomo¶ci: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Zauroczenie

Dziewczyny napisa³y ju¿ wszystko, co by³o do napisania. Jakiej jeszcze rady oczekujesz? Przecie¿ nikt nie zapozna siê z tym ch³opakiem za ciebie
Musisz zadzia³aæ, a je¶li nie jeste¶ w stanie-to odpu¶ciæ i szukaæ gdzie¶ indziej.
Opcje s±, trzeba tylko chêci.
Wiesz, w sytuacji, gdy jeste¶ tam tymczasowo i nie widujecie siê wcale zbyt czêsto to nic straconego, nawet wtedy, gdy on nie odpowie na twoje zaloty.
Musisz podej¶æ do niego w tym autobusie. Powiedz, ¿e niedawno zauwa¿y³a¶, ¿e je¼dzicie razem do pracy. Zagadaj o to jak mu siê pracuje, czy jest tam na sta³e czy na trochê, tak jak ty. Mo¿e potem zaczniecie sobie mówiæ 'cze¶æ' i jako¶ siê to potoczy.
Druga opcja to ta karteczka. Napisz na niej swój numer i co¶ w stylu 'chcia³abym ciê poznaæ, je¶li ty te¿ masz ochotê to zadzwoñ do mnie' albo, ¿e zapraszasz na kawê, je¶li ma chêæ to niech siê odezwie.



Cytat:
Napisane przez GuardviaN Poka¿ wiadomo¶æ
Wiêc u¿alaj siê dalej i ³ód¼ siê ¿e przez teoriê na tej stronie co¶ siê zmieni.
Hej, £ód¼ to miasto, a ³ód¼ to to, czym p³ywamy. Masz na my¶li s³owo '³udziæ siê', od 'u³udy', a to piszemy trochê inaczej. Mam nadziejê, ¿e siê nie obrazisz za zwrócenie uwagi, ale zawsze warto dowiedzieæ siê czego¶ nowego, pozdrawiam
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka¿ wiadomo¶æ
¦pij dobrze - Wiza¿ Ciê rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-24, 14:54   #22
mononoke
Raczkowanie
 
Avatar mononoke
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 268
Dot.: Zauroczenie

Opcja z karteczk± wcale nie jest z³a! Ostatnio sama zosta³am zaczepiona przez ch³opaka, powiedzia³, ¿e jestem bardzo piêkna, chcia³by mnie zaprosiæ na kawê i wrêczy³ karteczkê ze swoim numerem telefonu.
Mo¿esz spróbowaæ
__________________
Komm in mein Boot
ein Sturm kommt auf
und es wird Nacht
mononoke jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-24, 15:27   #23
201709120941
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 608
Dot.: Zauroczenie

Cytat:
Napisane przez mononoke Poka¿ wiadomo¶æ
Opcja z karteczk± wcale nie jest z³a! Ostatnio sama zosta³am zaczepiona przez ch³opaka, powiedzia³, ¿e jestem bardzo piêkna, chcia³by mnie zaprosiæ na kawê i wrêczy³ karteczkê ze swoim numerem telefonu.
Mo¿esz spróbowaæ
i co zrobi³a¶ ?

Wysy³ane z Compacta za pomoc± Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-24, 17:11   #24
topdong
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 647
Dot.: Zauroczenie

Cytat:
Napisane przez mononoke Poka¿ wiadomo¶æ
Opcja z karteczk± wcale nie jest z³a! Ostatnio sama zosta³am zaczepiona przez ch³opaka, powiedzia³, ¿e jestem bardzo piêkna, chcia³by mnie zaprosiæ na kawê i wrêczy³ karteczkê ze swoim numerem telefonu.
Mo¿esz spróbowaæ
I jak na to zareagowa³a¶? Naprawdê lepiej ni¿ gdyby podszed³ bezpo¶rednio? :P S±dzê, ¿e to siê spodoba pojedynczym dziewczynom, szczególnie tym m³odszym i mniej do¶wiadczonym. U pozosta³ych to jest trochê przejaw braku pewno¶ci siebie, a to jak wiadomo podstawa podstaw


Autorko, ja Ci to wyt³umaczê jeszcze pro¶ciej. W wiêkszo¶ci sytuacji codziennie na ulicy dan± osobê widujesz zasadniczo raz w ¿yciu. Ok, mo¿e j± spotkasz za pó³ roku, za rok czy tam ile ponownie, ale jej wtedy pewnie nawet nie poznasz, ta osoba bêdzie inna, wiêc to siê nie liczy. A najprawdopodobniej nie spotkasz jej wcale. Czas leci, facet mo¿e teraz jest wolny, mo¿e Ty te¿ mu siê podobasz. A za parê miesiêcy, jak ju¿ wreszcie siê zbierzesz w sobie - to mo¿e byæ ju¿ pozamiatane.

I nie rób ¿adnej spiny typu "muszê ju¿ teraz w autobusie!!!", "muszê mu podrzuciæ karteczkê!"

Notabene - to jest raczej s³aba opcja z t± karteczk± mimo wszystko, ja bym o takiej dziewczynie pomy¶la³ chyba bardziej jako...co najmniej dziwnej, skoro boi siê zagadaæ...zreszt± czemu mia³bym pó¼niej do niej dzwoniæ, skoro nawet nie wiem jak siê z ni± rozmawia? Czy my siê dogadujemy? A mo¿e ona beznadziejny g³os, mo¿e brzydko pachnie? Dzwoniê w ciemno na podstawie wygl±du który pamiêtam! Jasne, jak mi siê mega podoba to to bêdzie manna z nieba, ale je¶li ju¿ tak ¶rednio...to wtedy ten charakter i to podej¶cie w³a¶nie stanowi± decyduj±c± ró¿nicê o byæ/nie byæ (bo mo¿e mamy to samo poczucie humoru, zainteresowania - wtedy chêtnie siê spotkam!). Ba, wtedy jak bêdzie sz³o dobrze to mo¿e nawet jako efekt uboczny ten ch³opak sam Ciê zaprosi i zrobi robotê za Ciebie (bo pocz±tkowo to Ty chcesz spotkania).

Tak¿e ¿adnej spiny, mo¿e byæ w busie, mo¿e byæ po pracy, mo¿e byæ w przerwie na kawê, na korytarzu - Ty nie szukasz mê¿a. Po prostu lu¼no odezwij siê, zobacz jak leci rozmowa. Mo¿e on jest ¶wirniêty, mo¿e jest g³upi - nie wiesz tego, nigdy z nim nie rozmawia³a¶, a ju¿ idealizujesz, ¿e "jeszcze nikt na Tobie nie zrobi³ takiego wra¿enia" Najpierw go poznaj

Edytowane przez topdong
Czas edycji: 2016-10-24 o 17:13
topdong jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-25, 08:08   #25
mononoke
Raczkowanie
 
Avatar mononoke
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 268
Dot.: Zauroczenie

Cytat:
Napisane przez topdong Poka¿ wiadomo¶æ
I jak na to zareagowa³a¶? Naprawdê lepiej ni¿ gdyby podszed³ bezpo¶rednio? :P S±dzê, ¿e to siê spodoba pojedynczym dziewczynom, szczególnie tym m³odszym i mniej do¶wiadczonym. U pozosta³ych to jest trochê przejaw braku pewno¶ci siebie, a to jak wiadomo podstawa podstaw
Hehe
Przecie¿ ten cz³owiek podszed³ do mnie bezpo¶rednio, powiedzia³ kilka zdañ i wrêczy³ mi kartkê. By³am zaskoczona ca³± akcj±. Odmówi³am ze wzglêdu na jego pochodzenie (wygl±da³ na Turka). Nie potrafiê odpowiedzieæ, czy bym siê zgodzi³a na jakie¶ spotkanie, gdyby by³ bia³y
Natomiast: gdybym kojarzy³a go¶cia z widzenia, mówiliby¶my sobie "cze¶æ", wiedzia³abym o nim cokolwiek i jeszcze do tego uzna³abym go za "mo¿liwego", to kto wie

Aha, bo teraz dopiero doczyta³am - tu nie chodzi³o o podrzucanie karteczki! Tylko o zagadanie do go¶cia i wrêczenie mu jej po rozmowie! A przynajmniej ja tak to odebra³am

Edit: Teraz doczyta³am jeszcze w w±tku... Samo wrêczenie kartki z numerem, bez rozmawiania, moim zdaniem jest bez sensu. Na wasz± radê na³o¿y³am z automatu moje do¶wiadczenie i wysz³o nieporozumienie.
__________________
Komm in mein Boot
ein Sturm kommt auf
und es wird Nacht

Edytowane przez mononoke
Czas edycji: 2016-10-25 o 08:23 Powód: dopisane
mononoke jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-10-25 09:08:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.