Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-21, 14:29   #3811
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Jeszcze sie pochwale wlosami, wczoraj bylamnu fryzjera, mial wyjsc jasny roz, ale nie chcielismy z fryzjerka mocniej palic wlosow, wiec wyszlo to Załącznik 7654146

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny odcień .


To i ja się pochwale tym co miałam na włosach czyli gónwem i to co mi fryzjerka zrobiła
Super macie włosy

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
NAdrobiłam

Oktawia gratki dla Tżeta



dziekuje




dziekuje



jak do Siebie to nic :P można dzwonić do weterynarza po kilka razy dziennie, w tym o pierwszej w nocy




super

U mnie kumulacja złych rzeczy 0 najpierw zgubiony portfel, wczoraj wywalało korki i to w całym pionie - elektryk sprawdził siec i jest ok. Korki wysadzała wtyczka od kuchenki i to tak ,że przepaliła gniazdko. Albo tylko wtyczka albo cała kuchenka do wymiany A w nocy bojler zaczał cieknac i zostałam bez piekarnika a miałąm jeszcze piernik upiec Gadałam z Teściowa i zrobie to juz u niej
Współczuje
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 14:32   #3812
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
piękne fryzy

Liv fajnie że jesteś za zakupy



o rany współczuję






no to u Ciebie tak samo jak u mnie mało tego - nie wydaje mi się żeby dziś i jutro coś się posunęło do przodu ja jestem zwolennikiem minimalizmu - mam się zamiar minimalnie wysilić







ja miałam takiego kota co nie umiał sobie otworzyć tych drzwiczek do kuwety stał pod nią i się darł dopiero jak je zdemontowałam na stale to się odważył wchodzić ale on ogólnie niezbyt rozgarnięty był bo wszystkie koty same się uczyły otwierać drzwi (w sensie wepchnąć się w nie jak uchylone) albo otwierały same łapą drzwi do szafy przesuwnej a ten nigdy się nie nauczył ani tego ani tego
Jestem podobnego zdania zresztą uważam, że nie zdrowo jest się przejadać, lepiej mniej a dobrze, człowiek nie potrzebuje aż tak dużo jedzenia

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gratsy Dziewczyny, przpiekne włosy macie

Never, mam na zbycie puder Beccy prasowany



To i ja wrzucam swoje z niedawnej eskapady
Świetny kolor
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 14:36   #3813
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Super macie włosy

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------


Współczuje
dziękuję
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 14:39   #3814
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Świetny kolor
Dziękuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 14:50   #3815
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Piękne macie te blondy
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 14:56   #3816
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
cześć kochana ślicznie


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny odcień .


To i ja się pochwale tym co miałam na włosach czyli gónwem i to co mi fryzjerka zrobiła

ja wlasnie ostatnio mialam popalone takie grubsze pasmo, teraz juz prawie opanowalam i tylko troche zostalo, ale sie zastanawialam czy ja zawinilam czy fryzjerka bede szukac nowej farby w drogeriach albo sie przestawie na farby od fryzjerek...
jakie polecacie farby?

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
NAdrobiłam
...

super

U mnie kumulacja złych rzeczy 0 najpierw zgubiony portfel, wczoraj wywalało korki i to w całym pionie - elektryk sprawdził siec i jest ok. Korki wysadzała wtyczka od kuchenki i to tak ,że przepaliła gniazdko. Albo tylko wtyczka albo cała kuchenka do wymiany A w nocy bojler zaczał cieknac i zostałam bez piekarnika a miałąm jeszcze piernik upiec Gadałam z Teściowa i zrobie to juz u niej



Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Eleganckie blondy, dziewczyny .


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gratsy Dziewczyny, przpiekne włosy macie
...


To i ja wrzucam swoje z niedawnej eskapady
piekny kolor

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
piękne fryzy

Liv fajnie że jesteś za zakupy

...


Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
dziekuje
...

LIv, Corii, Never - super blondy
...


Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Super macie włosy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 15:26   #3817
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość





ja wlasnie ostatnio mialam popalone takie grubsze pasmo, teraz juz prawie opanowalam i tylko troche zostalo, ale sie zastanawialam czy ja zawinilam czy fryzjerka bede szukac nowej farby w drogeriach albo sie przestawie na farby od fryzjerek...
jakie polecacie farby?












piekny kolor













Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 15:30   #3818
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
NAsz kot wchodzi do zółwiowego akwarium i sie grzeje pod lampami i chyba gdzies chomikuje rzeczy - bo zniknał korek od brodzika, i młodego elementy zabawek a kot czasem rózne rzeczy w pysku nosi
Jak nie ekshibicjoniści, to kleptoman... Co to z tymi kotami się dzieje?!

A propos farb... Moja mama farbuje włosy. Próbowała już u różnych fryzjerek, różnych farb, szamponów, ale po 2 tygodniach wlsy wyglądają źle. Kolor się okrutnie wypłukuje. Już dłużej trzyma jak jej w domu zrobię. Czy to normalne? Tez tak macie? Rozumiem odrosty, wypłykiwanie się, no ale kurcze płacić dużo kasy, a efekt.. M wątpliwy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 15:39   #3819
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jak nie ekshibicjoniści, to kleptoman... Co to z tymi kotami się dzieje?!

A propos farb... Moja mama farbuje włosy. Próbowała już u różnych fryzjerek, różnych farb, szamponów, ale po 2 tygodniach wlsy wyglądają źle. Kolor się okrutnie wypłukuje. Już dłużej trzyma jak jej w domu zrobię. Czy to normalne? Tez tak macie? Rozumiem odrosty, wypłykiwanie się, no ale kurcze płacić dużo kasy, a efekt.. M wątpliwy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wlasnie sie zastanawiam co z tymi farbami sie stalo... uzywal ktos bez amoniaku jakies dobrej farby?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 15:51   #3820
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Już patrzyłam, mamy jednego 50 km od nas. Pierwsza wizyta 150-200 zł + dojazd, kolejne 150 zł... Z torbami pójdę...
wiesz moze da ci rady dosc skuteczne, mysle ze warto .. moze pomoze 1 wizyta?
moze cos jest nie tak w poscieli? nie wiem proszek?
kurcze a na fejsie nie odpowiedzieli?

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Tata dzwonił, że malutka zrobiła kupę w kuwecie u mnie w pokoju, sama! Ale wiecie co, ściągnęłam pokrywę z tej kuwety.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------



Może jeden bierze przykład z drugiego? Nie wiem...

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Tak, tak, jaramy się kocią kupą, że aż dzwonimy do siebie z radosną informacją
a moze wlasnie to to.. tez mialam kryta i koty nie lubily. Natomiast nasza hrabianka tez wali kupe przed kuweta na jakis czas.. no i jesli drzwi przymkniete do kibelka z kuweta to sama nie otworzy..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 15:58   #3821
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
NAdrobiłam

Oktawia gratki dla Tżeta



dziekuje




dziekuje



jak do Siebie to nic :P można dzwonić do weterynarza po kilka razy dziennie, w tym o pierwszej w nocy




super

U mnie kumulacja złych rzeczy 0 najpierw zgubiony portfel, wczoraj wywalało korki i to w całym pionie - elektryk sprawdził siec i jest ok. Korki wysadzała wtyczka od kuchenki i to tak ,że przepaliła gniazdko. Albo tylko wtyczka albo cała kuchenka do wymiany A w nocy bojler zaczał cieknac i zostałam bez piekarnika a miałąm jeszcze piernik upiec Gadałam z Teściowa i zrobie to juz u niej
Nie mów, że ludzie do TŻa tak dzwonią...
Współczuję przeżyć

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Świetny kolor !

Kurde i ja bym chciała jakiś fiolet taki albo róż ale na razie mi jasny blond wystarczy, po tym co miałam na łbie to i tak różnica kolosalna ale odcień super masz .
A to ja go chce, a za co? .
Moja mama ma taki cudny blady róż, zakochana jestem w tym jej kolorze. Niedawno miała rainbow effect czy jakoś tak, padłam Wpadłam na pomysł, że sama sobie rozjaśnię włosy, żeby uzyskać taki efekt, ale jednak odeszłam od tego pomysłu
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 15:58   #3822
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Moja Celina jak do na trafiła, to w ogóle nie znała kuwety. Kupę robiła tuż przy wejściu. Ale kilka razy ją tam wsadził am, pokazałam, że klapka się rusza i załapała. Teraz czasem się zdarza, że siedzi przed kuwetą i bawi się tą klapką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 16:06   #3823
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A to zajrzyj na moją fragrę, link mam w podpisie albo daj jakąś liste zapachów jakich szukasz bo mam pełno gotowych odlewek ale leżą sobie w pudle i jest tego od groma .
A weź i ja poszłam do takiego super polecanego, nawet zaniosłam zdjęcie z ich salonu jaki efekt chce i zapewniono mnie, że wyjdzie to samo, trzymała mi ta pinda włosy pod folią chyba 2 godziny, a później rozczesywać sie ich nie dało . Jak im napisałam na fb opinie i dodałam zdjęcia to mnie prawnikami straszyli zj*by . Nie można ufać opinion ludzi na fb bo nieprzychylne są kasowane.
Never ja szukam tego:
https://www.fragrantica.pl/perfumy/A...une-36828.html

http://www.sephora.pl/Perfumy/Dla-Ko...etowa/P3247015

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
O właśnie! No emoglam sobie przypomnieć tytułu... Widziałam jeden odcinek w którym kot siurkał i kupczył po całym pokoju mimo że mial kuwetę. Okazało się, że kot mógł przebywać tylko w jednym pokoju chyba. Jak dostał więcej przestrzeni, cały dom do dyspozycji, to rozwiązał się problem. Widocznie nawet kor wariuje w czterech ścianach Dlatego pytałam Oktawię, czy koty są wychodzące, bo może mają zbyt mało przestrzeni...
Fakt, że oba tak robią jest zaskakujący, bo jedyne co mi przychodzi do głowy, to jeden oznacza teren informując w ten sposób, że tu zajęte. Ale skoro kociaki są z jednego miejsca, znały się już wcześniej jest zaskakujący. Chociaż jak pisałam, wcześniej u mnie na początku też jednemu kotu siękilka razy zdarzyło. Miałam dwa koty z jednego miotu. Jeden robił niespodzianki, a drugi już nie.




Może się boją wchodzić do krytej? Albo to ekshibicjoniści i wolą publicznie?

Każda kupa zrobiona we właściwym miejscu zasługuje na

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koty nie znały się wcześniej
Pani, od której jest kociczka znalazła ją. W tym czasie, co TŻ po nią pojechał, u tej pani była koleżanka, której z miotu został jeden puchacz. I śmiała się, że może TŻowi dorzucić kotka do kompletu. No i wziął
A koty mają cały piętrowy dom, jak im nie wystarcza grubo ponad 200 m kw, to ja nie wiem jak ludzie w blokach żyją

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
piękne fryzy

Liv fajnie że jesteś za zakupy



o rany współczuję






no to u Ciebie tak samo jak u mnie mało tego - nie wydaje mi się żeby dziś i jutro coś się posunęło do przodu ja jestem zwolennikiem minimalizmu - mam się zamiar minimalnie wysilić







ja miałam takiego kota co nie umiał sobie otworzyć tych drzwiczek do kuwety stał pod nią i się darł dopiero jak je zdemontowałam na stale to się odważył wchodzić ale on ogólnie niezbyt rozgarnięty był bo wszystkie koty same się uczyły otwierać drzwi (w sensie wepchnąć się w nie jak uchylone) albo otwierały same łapą drzwi do szafy przesuwnej a ten nigdy się nie nauczył ani tego ani tego
Pierwszej nocy, jak postawiliśmy w pokoju krytą kuwetę, usłyszałam obijanie tych drzwiczek. Zeskoczyłam z łóżka, zaświeciłam światło, patrzę, a puchacz w środku się załatwia, mała kotka natomiast uderzała łapką w drzwiczki i biła go nimi po głowie

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
wiesz moze da ci rady dosc skuteczne, mysle ze warto .. moze pomoze 1 wizyta?
moze cos jest nie tak w poscieli? nie wiem proszek?
kurcze a na fejsie nie odpowiedzieli?

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------


a moze wlasnie to to.. tez mialam kryta i koty nie lubily. Natomiast nasza hrabianka tez wali kupe przed kuweta na jakis czas.. no i jesli drzwi przymkniete do kibelka z kuweta to sama nie otworzy..
Po Świętach zobaczymy, jeśli się nie unormuje, to faktycznie skorzystamy z porady.
Na fb Mieszko nie odpisał
Napisałam na kocim wizażowym forum, jedna dziewczyna zaleciła badania. TŻ był dziś u weterynarza, pani kazała przyjść po Świętach.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 16:08   #3824
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Koty nie znały się wcześniej
Pani, od której jest kociczka znalazła ją. W tym czasie, co TŻ po nią pojechał, u tej pani była koleżanka, której z miotu został jeden puchacz. I śmiała się, że może TŻowi dorzucić kotka do kompletu. No i wziął
A koty mają cały piętrowy dom, jak im nie wystarcza grubo ponad 200 m kw, to ja nie wiem jak ludzie w blokach żyją
Aaa, to wcześniej zrozumiałam, że ta kobieta miała koty i znalazła jeszcze porzucone. To może jednak jakaś konkurencja? Ale tutaj, to tak jak pisze ranka, może behawiorysta coś poradzi.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------



Pierwszej nocy, jak postawiliśmy w pokoju krytą kuwetę, usłyszałam obijanie tych drzwiczek. Zeskoczyłam z łóżka, zaświeciłam światło, patrzę, a puchacz w środku się załatwia, mała kotka natomiast uderzała łapką w drzwiczki i biła go nimi po głowie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 16:21   #3825
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jak nie ekshibicjoniści, to kleptoman... Co to z tymi kotami się dzieje?!

A propos farb... Moja mama farbuje włosy. Próbowała już u różnych fryzjerek, różnych farb, szamponów, ale po 2 tygodniach wlsy wyglądają źle. Kolor się okrutnie wypłukuje. Już dłużej trzyma jak jej w domu zrobię. Czy to normalne? Tez tak macie? Rozumiem odrosty, wypłykiwanie się, no ale kurcze płacić dużo kasy, a efekt.. M wątpliwy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj tak

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Nie mów, że ludzie do TŻa tak dzwonią...
Współczuję przeżyć

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------



Moja mama ma taki cudny blady róż, zakochana jestem w tym jej kolorze. Niedawno miała rainbow effect czy jakoś tak, padłam Wpadłam na pomysł, że sama sobie rozjaśnię włosy, żeby uzyskać taki efekt, ale jednak odeszłam od tego pomysłu
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Never ja szukam tego:
https://www.fragrantica.pl/perfumy/A...une-36828.html

http://www.sephora.pl/Perfumy/Dla-Ko...etowa/P3247015

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------



Koty nie znały się wcześniej
Pani, od której jest kociczka znalazła ją. W tym czasie, co TŻ po nią pojechał, u tej pani była koleżanka, której z miotu został jeden puchacz. I śmiała się, że może TŻowi dorzucić kotka do kompletu. No i wziął
A koty mają cały piętrowy dom, jak im nie wystarcza grubo ponad 200 m kw, to ja nie wiem jak ludzie w blokach żyją

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------



Pierwszej nocy, jak postawiliśmy w pokoju krytą kuwetę, usłyszałam obijanie tych drzwiczek. Zeskoczyłam z łóżka, zaświeciłam światło, patrzę, a puchacz w środku się załatwia, mała kotka natomiast uderzała łapką w drzwiczki i biła go nimi po głowie

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------



Po Świętach zobaczymy, jeśli się nie unormuje, to faktycznie skorzystamy z porady.
Na fb Mieszko nie odpisał
Napisałam na kocim wizażowym forum, jedna dziewczyna zaleciła badania. TŻ był dziś u weterynarza, pani kazała przyjść po Świętach.
dziekuje
tak dzwonia raz usłyszał ze pani myslała ze weterynarz to pracuje 24 /7 a lecznica ma stałe godziny no i Tż ma telefon ale to w załozeniu ostro dyzurowy tzn dzsonic jak cos nagłego - pies potracony, pogryzienia, porody, chore cielaki a nie pierdoły
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 17:30   #3826
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Pamiętam jak moja sunia zasłabła w czerwcu, w niedzielę przed 8 rano. Zrobiłyśmy ze 100km, wszyscy albo na weselach albo na wakacjach... A niby pomoc 7dni w tygodniu, bo przydomowe gabinety. Zero pomocy... Dopiero 50km dalej wygooglałam lecznicę czynną w niedzielę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 17:49   #3827
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Pamiętam jak moja sunia zasłabła w czerwcu, w niedzielę przed 8 rano. Zrobiłyśmy ze 100km, wszyscy albo na weselach albo na wakacjach... A niby pomoc 7dni w tygodniu, bo przydomowe gabinety. Zero pomocy... Dopiero 50km dalej wygooglałam lecznicę czynną w niedzielę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O kurczę

Dotarła moja przesyłka z Ali. Nie płaciłam nic dodatkowo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 18:05   #3828
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Pamiętam jak moja sunia zasłabła w czerwcu, w niedzielę przed 8 rano. Zrobiłyśmy ze 100km, wszyscy albo na weselach albo na wakacjach... A niby pomoc 7dni w tygodniu, bo przydomowe gabinety. Zero pomocy... Dopiero 50km dalej wygooglałam lecznicę czynną w niedzielę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
współczuje Wiesz w takich sytuacjach Tż jedzie do gabinetu No chyba ze nas nie ma ale to jest info na facdboku lecznicy Chodziło mi raczej o telefony w stylu pierdoły o pierwszej w nocy. Do nagłych rzeczy sie jezdzi bo trzeba i juz

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
O kurczę

Dotarła moja przesyłka z Ali. Nie płaciłam nic dodatkowo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to super
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 18:09   #3829
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
współczuje Wiesz w takich sytuacjach Tż jedzie do gabinetu No chyba ze nas nie ma ale to jest info na facdboku lecznicy Chodziło mi raczej o telefony w stylu pierdoły o pierwszej w nocy. Do nagłych rzeczy sie jezdzi bo trzeba i juz
Ale ja absolutnie nie "piję" do was, poprostu przypomniała mi się sytuacja, która niestety skończyła się bardzo źle. A na wsi niestety jest problem, bo o ile mój weterynarz jest super, to niestety na weekend bardzo często go nie ma.

A fakt, ludzie potrafią być wybitnie upierdliwi i zawracać głowę pierdołami. Jak słyszę czasem z czym ludzie dzwonią do mojej mamy, to zastanawiam się gdzie oni mają mózg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 18:26   #3830
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Zbiorcze dziękuje



Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość





ja wlasnie ostatnio mialam popalone takie grubsze pasmo, teraz juz prawie opanowalam i tylko troche zostalo, ale sie zastanawialam czy ja zawinilam czy fryzjerka bede szukac nowej farby w drogeriach albo sie przestawie na farby od fryzjerek...
jakie polecacie farby?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem jakich moje włosy nie lubią farb- Loreala, dno i szajs.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------


Tych 1 nie znam ale nie lubię się z ta marką wiec pewnie by mi nie podeszły, Tom Ford lekko mnie męczy ale poza tym fajne są .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 19:27   #3831
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zbiorcze dziękuje




Wiem jakich moje włosy nie lubią farb- Loreala, dno i szajs.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------




Tych 1 nie znam ale nie lubię się z ta marką wiec pewnie by mi nie podeszły, Tom Ford lekko mnie męczy ale poza tym fajne są .
To moje chyba tez przestaly lubic wlasnie L'Oreala uzywam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 19:29   #3832
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Mamie farbuję prodigy (teraz wygooglałam, że to też loreal) i jest lepiej niż po profesjonalnych u fryzjera...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 20:36   #3833
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

No to mamy odpowiedz.

https://finanse.wp.pl/w-sortowni-poc...9694501877377a


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 20:50   #3834
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Oktawia mysle ze warto na razie ustawic kuwety odkryte. Jesli jest taka reakcja. Nie wszystkie koty toleruja takie rozwiazania.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 21:06   #3835
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
oj tak




dziekuje
tak dzwonia raz usłyszał ze pani myslała ze weterynarz to pracuje 24 /7 a lecznica ma stałe godziny no i Tż ma telefon ale to w załozeniu ostro dyzurowy tzn dzsonic jak cos nagłego - pies potracony, pogryzienia, porody, chore cielaki a nie pierdoły


---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Oktawia mysle ze warto na razie ustawic kuwety odkryte. Jesli jest taka reakcja. Nie wszystkie koty toleruja takie rozwiazania.
Ranka, odkąd rano odkryłam kuwetę nie było żadnej niespodziewanej kupy i nigdzie nie jest nasikane
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 21:10   #3836
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Pamiętacie kolegę od cynamonek po odejściu Pankejka?
Dzisiaj dostałam to
Focaccia i strudel jabłkowy w cieście francuskim z dodatkiem migdałów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (189,1 KB, 79 załadowań)
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 21:12   #3837
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Oktawiaaaa, miałam podobny problem z jednym z kotów. Ślepy (o czym dowiedzieliśmy się jakieś dwa miesiące później :p), do dziś nie ogarnia koncepcji drzwiczek do kuwety. Tyle tylko, że on robił kupy nie na łóżkach, a za zasłoną. A że miało to miejsce w gorącym okresie (członek rodziny z Alzheimerem w szpitalu po fali upałów, musieliśmy z narzeczonym na zmianę spędzać tam praktycznie całą dobę bo pielęgniarki nie wyrabiały z opieką, a co dopiero mówić o pilnowaniu...), to zorientowaliśmy się po dwóch dniach... Na szczęście wyjęte drzwiczki załatwiły sprawę. Odkryta kuweta się u nas nie sprawdzi, bo drugi kot w trakcie zakopywania potrafi wyrzucać żwir na jakieś dwa metry wokół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 21:39   #3838
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Pamiętacie kolegę od cynamonek po odejściu Pankejka?
Dzisiaj dostałam to
Focaccia i strudel jabłkowy w cieście francuskim z dodatkiem migdałów
Fiu fiu super. Tż nie zazdrosny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 22:58   #3839
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
1. Sprzedam kota w rozmiarze S.
2. Piątkowe przygody.
3. Gdzie są koty?
4. Holenderskie słodycze, po prawej specjalne ciasteczka
Awwwwwww A skąd te ciasteczka specjalne?

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość

To było ryzyko, moje zamówienie było za cóż około 24 dolarów
za zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli jeszcze cła nie pobierają jak przesyłki są taniutkie? Bo ja Alli dopiero zaczynam ogarniać, a do przesyłki powiedzmy za 10 zł bez sensu jest płacić 50 cła


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dzień dobry
Wyprzedaż ruszyła w Home and You
Hmm, poluję na 1 stolik, ale chyba raczej się muszę wybrać jak będzie promo 2 produkt za dyszkę, czy jakoś tak

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
o jest taki jeden fajny program "kot z piekła rodem"
Tam to się czasem dzieją dantejskie sceny

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Jeszcze sie pochwale wlosami, wczoraj bylamnu fryzjera, mial wyjsc jasny roz, ale nie chcielismy z fryzjerka mocniej palic wlosow, wiec wyszlo to Załącznik 7654146

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny odcień .


To i ja się pochwale tym co miałam na włosach czyli gónwem i to co mi fryzjerka zrobiła
Ło matko, to Ty spalone włosy miałaś? :O

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gratsy Dziewczyny, przpiekne włosy macie

Never, mam na zbycie puder Beccy prasowany



To i ja wrzucam swoje z niedawnej eskapady


Ech, ja to włosy brązowo-czarne naturalny kolor, czyli ni to brąz ni to czerń i choć raz w życiu tak bardzo chciałabym zostać ładną blondynką

Dopiero chwilkę czasu miałam na podczytanie, bo masakra z przygotowaniami do świąt, zwłaszcza że u mnie rodzice i tż się pochorowali i znikąd pomocy, zostałam sama z zakupami, odbieraniem paczek, dosprzątaniem i gotowaniem ;( S.A.M.A. I w wigilię mnóstwo luda, w urodziny taty 25 grudnia mnóstwo luda, potem 1 dzień względnego odpoczynku, potem impreza z ludźmi z pracy i mnóstwo luda, bo w tym roku padła organizacja na mnie (co roku się zmieniamy), 28 pracuję, 29 jadę na imieniny, 30 jadę do kuzynki, a 31 tż mnie zabiera na urlop, chyba ten urlop prześpię Nie wiem już w co ręce włożyć

Z zakupów u mnie ostatnio tylko Douglas - dzisiaj opłaciłam zamówienie, o którym zapomniałam, że je zrobiłam, jutro rano kończę odbierać jeszcze paczki z resztą prezentów i koszulę dla przyszłego teścia szytą na wymiar Z zamówień to też kiepsko, chyba ostatnio nic nie zamówiłam, a nie sorry, kupiłam jeszcze 2 parę tych butów z Deichmanna od niedoszłej młodej Królikowskiej Wieniawy, bo są tak wygodne do latania po mieście, że właściwie jak bez butów się chodzi
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 00:08   #3840
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
To moje chyba tez przestaly lubic wlasnie L'Oreala uzywam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Mamie farbuję prodigy (teraz wygooglałam, że to też loreal) i jest lepiej niż po profesjonalnych u fryzjera...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Loreal słabo sobie radzi z porządnym rozjaśnianiem, po prostu no. Może jak ktoś farbuje włosy na jasne ale nie platynowe blondy i inne kolory tęczy to spoko ale nie do platyny.
Tam gdzie farbowałam włosy w tym salonie w którym mi spalili te pasma to ta baba je*nięta powiedziała, że drugi raz by się nie podjęła farbowania moich włosów bo mam delikatne jak u dziecka, dziwne, że tutaj gdzie byłam teraz za jednym razem miałam je rozjaśniane 2 razy, a włosy wyglądają super. Wiecie co zauważyłam jeszcze? Jak ktoś farbuje na platyne to niech wybiera fryzjerki które od dawna same farbują się na taki odcień, ojj sprawdzone już.

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ło matko, to Ty spalone włosy miałaś? :O

Tam gdzie miałam pasemka ( na szczęście jakoś dużo ich nie było ) to włosy były mega uwrażliwione mimo używania specjalnej pielęgnacji poleconej mi w tamtym salonie. Do tego był problem z rozczesywaniem włosów i włosy w tych miejscach gdzie były pasemka jakby podciągały się do góry.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 11:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.