Zara, NK, wyprzedaże + OT - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-06, 21:46   #1051
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
ja pracuję z dziećmi i to, co widzę w toalecie czasem mnie przeraża. Dzieci robią tak w domu i rodzice nie zwracają im na wiele rzeczy uwagi. Generalnie mam wrażenie, że panuje wszechobecna obojętność i brak kultury. Nie daj boże zwrócisz komuś uwagę, to Cię zjedzą! MASAKRA!!!

Dziewczyny ja offtopowo wpadam, bo o zgrozo już 2 wyprzedaż nic nie kupiłam, ale przy maluszku w domu pojawiło mi się pytanie zwiazane z wygodnictwem Pamiętam, że kiedyś była rozmowa o depilatorach laserowych. Czy któraś może polecić lub odradzić, a może ktoś miał oba i ma porównanie? Zastanawiam się nad zakupem Lumea prestige bri 596 lub Braun Silk-expert ipl 5137. Podpowiecie coś?
Ja brudne toalety u ludzi z dwójką dzieci widuję non stop, ale że nie mam dzieci myślę, że to może trudne do upilnowania...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 21:46   #1052
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez frankee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Czy ktoś widział tę sukienkę na żywo? Jestem ciekawa jak się prezentuje ...
Dla mnie w niej za duzo sie działo, te paski, ta ilość, warstw materiału. Mi nie leżała
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 21:52   #1053
teja1
Zakorzenienie
 
Avatar teja1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 977
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja brudne toalety u ludzi z dwójką dzieci widuję non stop, ale że nie mam dzieci myślę, że to może trudne do upilnowania...
Mam 2, a na dodatek często wpada 2 mojego brata, czyli mamy 3 chłopców (bo najmłodszy ma 4 miesiące więc nie ta liga ), którzy nie tylko spuszczają po sobie wodę, ale UWAGA myją ręce i opuszczają deskę zawsze! Jak moje dziecko nasikało kiedyś na podłogę, bo w nocy na śpiocha wydawało mu się, że podniósł deskę, to przyszedł mnie po cichutku obudzić, czy mogłabym mu pomóc posprzątać, bo sam chyba nie da rady (4,5 roku). Nie bijemy żeby tak było, po prostu sami sprzątamy po sobie i myjemy ręce
__________________
gonię kreski po ekranie...
teja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 23:10   #1054
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Eh rozumiem, że przyjęli?


W końcu tak ale po awanturze:/ zamawiałam online... masakra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-06, 23:13   #1055
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
ja pracuję z dziećmi i to, co widzę w toalecie czasem mnie przeraża. Dzieci robią tak w domu i rodzice nie zwracają im na wiele rzeczy uwagi. Generalnie mam wrażenie, że panuje wszechobecna obojętność i brak kultury. Nie daj boże zwrócisz komuś uwagę, to Cię zjedzą! MASAKRA!!!
No właśnie. Tak coś czułam, że to o wychowanie domowe chodzi i nawyki.
Moja mama opowiadała mi, że gdy ja chodziłam do przedszkola wieki temu to panie przedszkolanki same mówiły między sobą, że np. Basia i Kasia to mają te same rajtuzy i majteczki, co wczoraj, a to były czasy spania, więc dzieci się przebierały. I nie o biedę tu chodzi tylko o ogólną czystość, bo mydło kosztuje ok.1 zł.


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja brudne toalety u ludzi z dwójką dzieci widuję non stop, ale że nie mam dzieci myślę, że to może trudne do upilnowania...
O matko! to są zwykłe brudasy! Większość moich koleżanek ma dwoje dzieci, mają też zwierzątka, a są czyściutkie. Nie są pedantkami, pracują, ale same są czyste, zadbane to i takie są dzieci i dom. To tak jakby raz na tydzień myć zęby, głowę i się kapać - niektórzy uważają, że to jest ok ale wiadomo, że nie jest
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 08:12   #1056
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja offtopowo wpadam, bo o zgrozo już 2 wyprzedaż nic nie kupiłam, ale przy maluszku w domu pojawiło mi się pytanie zwiazane z wygodnictwem Pamiętam, że kiedyś była rozmowa o depilatorach laserowych. Czy któraś może polecić lub odradzić, a może ktoś miał oba i ma porównanie? Zastanawiam się nad zakupem Lumea prestige bri 596 lub Braun Silk-expert ipl 5137. Podpowiecie coś?
Ja pisalam, ze kupilam na black friday Philips Lumea model advanced. Wstepnie jestem zadowolona i na lydkach widze pierwsze efekty, ale dokladna rezenzje napisze na kwc za jakis czas. Drugi raz wybralabym prestige, bo sam mierzy moc do danej partii ciala. Advanced tej funkcji nie posiada.

U mnie soldy w Zarze zaczynaja sie dopiero jutro, ale juz nie wytrzymalam u kupilam czarny klasyczny plaszcz. Na stronie zara.pl ten model nie byl przeceniony, wiec byc moze nie ma co czekac, ze we Francji przecenia. Bylam przeciwna krojowi meskiemu, bo lubie wciecia w talii, ale jak przymierzylam to okazalo sie, ze lezy super.

https://www.zara.com/fr/fr/manteau-m...305&v2=1281593
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 09:36   #1057
heyimsue
🤡
 
Avatar heyimsue
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 103
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Jak ten wełniany sweter? Może ma któraś z was? Fajny? IMG_7112.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
heyimsue jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-07, 09:36   #1058
heyimsue
🤡
 
Avatar heyimsue
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 103
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

I jeszcze złapałam męski kaszmir camelowy. Ktoś ma? IMG_7113.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
heyimsue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 09:37   #1059
heyimsue
🤡
 
Avatar heyimsue
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 103
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Przyszły dziś golfy o których pisałam wyżej, wełna/lyocell/kaszmir - malusienkie! Rozmiar M uszyty na XS... Zostawiam tylko jeden - czarny w rozmiarze L.

A te z limitowanej edycji prążkowane 100% wełna cienkie są przezroczyste jak papier i również bardzo zaniżona rozmiarówka - m to xs/s.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heyimsue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 09:40   #1060
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
ja pracuję z dziećmi i to, co widzę w toalecie czasem mnie przeraża. Dzieci robią tak w domu i rodzice nie zwracają im na wiele rzeczy uwagi. Generalnie mam wrażenie, że panuje wszechobecna obojętność i brak kultury. Nie daj boże zwrócisz komuś uwagę, to Cię zjedzą! MASAKRA!!!

Dziewczyny ja offtopowo wpadam, bo o zgrozo już 2 wyprzedaż nic nie kupiłam, ale przy maluszku w domu pojawiło mi się pytanie zwiazane z wygodnictwem Pamiętam, że kiedyś była rozmowa o depilatorach laserowych. Czy któraś może polecić lub odradzić, a może ktoś miał oba i ma porównanie? Zastanawiam się nad zakupem Lumea prestige bri 596 lub Braun Silk-expert ipl 5137. Podpowiecie coś?
Mam lumea prestige. Gdybym była bardziej skrupulatna i używała regularnie, to podejrzewam, że byłoby dużo lepiej. Na włosach ciemiejszych działa, tzn są dużo słabsze i wolniej odrastają. Na jasnych - nogi już jest gorzej, ale ja mam problem z rogowaceniem mieszków. Przez to każdy wyrastający włosek sprawiał ból. A zakładanie spodni na nogi z dwudniowym zarostem było katorgą. Teraz jest dużo lepiej, nie muszę golić nóg codziennie, wystarczy 2 razy w tygodniu. Pachy i bikini - efekt jest, włoski cieńsze i bardziej przerzedzone. Pod pachami już praktycznie ich nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 10:40   #1061
teja1
Zakorzenienie
 
Avatar teja1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 977
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja pisalam, ze kupilam na black friday Philips Lumea model advanced. Wstepnie jestem zadowolona i na lydkach widze pierwsze efekty, ale dokladna rezenzje napisze na kwc za jakis czas. Drugi raz wybralabym prestige, bo sam mierzy moc do danej partii ciala. Advanced tej funkcji nie posiada.

U mnie soldy w Zarze zaczynaja sie dopiero jutro, ale juz nie wytrzymalam u kupilam czarny klasyczny plaszcz. Na stronie zara.pl ten model nie byl przeceniony, wiec byc moze nie ma co czekac, ze we Francji przecenia. Bylam przeciwna krojowi meskiemu, bo lubie wciecia w talii, ale jak przymierzylam to okazalo sie, ze lezy super.

https://www.zara.com/fr/fr/manteau-m...305&v2=1281593
Dziękuję

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Mam lumea prestige. Gdybym była bardziej skrupulatna i używała regularnie, to podejrzewam, że byłoby dużo lepiej. Na włosach ciemiejszych działa, tzn są dużo słabsze i wolniej odrastają. Na jasnych - nogi już jest gorzej, ale ja mam problem z rogowaceniem mieszków. Przez to każdy wyrastający włosek sprawiał ból. A zakładanie spodni na nogi z dwudniowym zarostem było katorgą. Teraz jest dużo lepiej, nie muszę golić nóg codziennie, wystarczy 2 razy w tygodniu. Pachy i bikini - efekt jest, włoski cieńsze i bardziej przerzedzone. Pod pachami już praktycznie ich nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, dziękuję.
__________________
gonię kreski po ekranie...
teja1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-07, 11:44   #1062
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Wrzucili skorzane ramoneski w rozmiarze M, lapcie : https://www.zara.com/pl/en/leather-b...56&v2=1432333t
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 13:38   #1063
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Wrzucili skorzane ramoneski w rozmiarze M, lapcie : https://www.zara.com/pl/en/leather-b...56&v2=1432333t
Ma któraś z Was? Macie jakieś zdjęcia? Jak wypadają?
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 13:49   #1064
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was? Macie jakieś zdjęcia? Jak wypadają?
Byłam na nią dość mocno napalona, ale po zobaczenia na żywo zrezygnowałam. Większość miała otarcia od zamka... Niby kurtka jest ciężka i wygląda porządnie, ale skórka jest bardzo delikatna i przez to chyba podatna na uszkodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 17:04   #1065
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No właśnie. Tak coś czułam, że to o wychowanie domowe chodzi i nawyki.
Moja mama opowiadała mi, że gdy ja chodziłam do przedszkola wieki temu to panie przedszkolanki same mówiły między sobą, że np. Basia i Kasia to mają te same rajtuzy i majteczki, co wczoraj, a to były czasy spania, więc dzieci się przebierały. I nie o biedę tu chodzi tylko o ogólną czystość, bo mydło kosztuje ok.1 zł.




O matko! to są zwykłe brudasy! Większość moich koleżanek ma dwoje dzieci, mają też zwierzątka, a są czyściutkie. Nie są pedantkami, pracują, ale same są czyste, zadbane to i takie są dzieci i dom. To tak jakby raz na tydzień myć zęby, głowę i się kapać - niektórzy uważają, że to jest ok ale wiadomo, że nie jest
Jak czytam takie rzeczy to aż mnie wszystko swędzi.....
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 20:03   #1066
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Pisałam ostatnio o moim zwrocie do pickup point DPD. Zdam więc relację jakie to postępy w tej sprawie.
Byłam w pickup poincie, zgłosiłam sprawę do zary i wysłałam reklamację do dpd. No i nic to nie dało. Paczka do dziś leży w pickup'ie. Za kilka dni będzie miesiąc. No żenada.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 20:14   #1067
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;87481867]Jak czytam takie rzeczy to aż mnie wszystko swędzi.....[/QUOTE]



Ja o tej częstotliwości mycia pomyślałam jak ktoś pisał o zwracanych ubraniach z brudnymi metkami na karku... Uważam się za osobę wyluzowaną pod względem sterylności życia, ale brudnej metki jeszcze nie wyhodowałam, więc zastanawia mnie jaki to jest level gniewania się z mydłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 20:20   #1068
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja o tej częstotliwości mycia pomyślałam jak ktoś pisał o zwracanych ubraniach z brudnymi metkami na karku... Uważam się za osobę wyluzowaną pod względem sterylności życia, ale brudnej metki jeszcze nie wyhodowałam, więc zastanawia mnie jaki to jest level gniewania się z mydłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może ktoś poprostu zapomina umyć plecaki przecież jak nie widać, to nie trzeba...
Ewentualnie, co z oczu...
A że pleców nie widać, trzeba się nagimnastykować albo mieć specjalne narzędzie... To po co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 20:23   #1069
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;87481867]Jak czytam takie rzeczy to aż mnie wszystko swędzi.....[/QUOTE]

Eee tam, w Afryce myją się piaskiem
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-07, 20:32   #1070
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;87481867]Jak czytam takie rzeczy to aż mnie wszystko swędzi.....[/QUOTE]

A ich pewnie nie


Cytat:
Napisane przez koteknaplotek Pokaż wiadomość
Pisałam ostatnio o moim zwrocie do pickup point DPD. Zdam więc relację jakie to postępy w tej sprawie.
Byłam w pickup poincie, zgłosiłam sprawę do zary i wysłałam reklamację do dpd. No i nic to nie dało. Paczka do dziś leży w pickup'ie. Za kilka dni będzie miesiąc. No żenada.
Ja bym im napisała na tablicy FB i codziennie bym dzwoniła na ich infolinię! To jest skandal!
Ale na DPD napisałabym oficjalną skargę.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 20:41   #1071
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A ich pewnie nie




Ja bym im napisała na tablicy FB i codziennie bym dzwoniła na ich infolinię! To jest skandal!
Ale na DPD napisałabym oficjalną skargę.
Chciałam dzwonić to nie da rady na stronie żadnego numeru znaleźć. (albo ślepa jestem) .Wszystko internetowo. Niby wysłałam reklamację - skargę, tyle z możliwości znalazłam.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 20:46   #1072
MadziaMalinka25
Zakorzenienie
 
Avatar MadziaMalinka25
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 359
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was? Macie jakieś zdjęcia? Jak wypadają?
Ja ją mam i mega mi się podoba tzn.taki klasyk. Wzięłam rozmiar większą i leży super
MadziaMalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 20:59   #1073
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek Pokaż wiadomość
Chciałam dzwonić to nie da rady na stronie żadnego numeru znaleźć. (albo ślepa jestem) .Wszystko internetowo. Niby wysłałam reklamację - skargę, tyle z możliwości znalazłam.
http://prntscr.com/qkjyz6 dzwoń codziennie, napisz na FB na tablicy, że jesteś oburzona, że co to za traktowanie, że złodziejstwo, bo już miesiąc paczka leży, no spokojnie daj upust, wtedy odpiszą
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 21:17   #1074
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

czy miałyście sytuację, że przyszło do was zamównie nie kompletne a pobrali całą kwotę z konta oraz zero informacji że rozłożą na 2 paczki lub brak produktu ? dziś byłam odebrać zamówienie w sklepie i brakuje swetra, zgłosiłam na infolinie i czekam
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 21:23   #1075
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
czy miałyście sytuację, że przyszło do was zamównie nie kompletne a pobrali całą kwotę z konta oraz zero informacji że rozłożą na 2 paczki lub brak produktu ? dziś byłam odebrać zamówienie w sklepie i brakuje swetra, zgłosiłam na infolinie i czekam
Zdarzyło się, znajdzie się
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 21:26   #1076
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
czy miałyście sytuację, że przyszło do was zamównie nie kompletne a pobrali całą kwotę z konta oraz zero informacji że rozłożą na 2 paczki lub brak produktu ? dziś byłam odebrać zamówienie w sklepie i brakuje swetra, zgłosiłam na infolinie i czekam
A odebrałaś paczkę 1/1 czy może np 1/2 ? Może druga część leży w sklepie ale nie zauważyli przy wydawaniu. Chociaż w gorszym przypadku może jej poprostu tej rzeczy nie spakowali na magazynie, ale takiej sytuacji nie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 21:50   #1077
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
A odebrałaś paczkę 1/1 czy może np 1/2 ? Może druga część leży w sklepie ale nie zauważyli przy wydawaniu. Chociaż w gorszym przypadku może jej poprostu tej rzeczy nie spakowali na magazynie, ale takiej sytuacji nie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O właśnie, popatrz na oznaczenia na pudełku.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 21:59   #1078
martaa5986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 80
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
czy miałyście sytuację, że przyszło do was zamównie nie kompletne a pobrali całą kwotę z konta oraz zero informacji że rozłożą na 2 paczki lub brak produktu ? dziś byłam odebrać zamówienie w sklepie i brakuje swetra, zgłosiłam na infolinie i czekam

Ja dziś! Odbierałam kilka paczek, parę zbiorczych na które zawsze szczególnie zwracam uwagę i zamiast 5 paczek Pani przyniosła mi 6. Otworzyłam wszystkie i się okazało ze dostałam tez paczkę która jest ciagle w przygotowaniu, nie dostałam żadnego e-mail z informacja o wysyłce choćby właśnie częściowej a w paczce zamiast trzech rzeczy były dwie. Infolinia już nie pracowała wiec napisałam e-mail


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martaa5986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 22:47   #1079
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek Pokaż wiadomość
Pisałam ostatnio o moim zwrocie do pickup point DPD. Zdam więc relację jakie to postępy w tej sprawie.

Byłam w pickup poincie, zgłosiłam sprawę do zary i wysłałam reklamację do dpd. No i nic to nie dało. Paczka do dziś leży w pickup'ie. Za kilka dni będzie miesiąc. No żenada.


A postraszyłaś UOKIKiem? To zwykle działa, szczególnie na firmy kurierskie. Chociaż w tym przypadku zawarłaś umowę z operatorem Zary online i to on, w Twoim imieniu, powinien załatwiać sprawę. A i oczywiście nie kończ na „straszeniu” - jeśli nadal sytuacja się nie zmieni śmiało zgłaszaj do rzecznika praw konsumenckich.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-07, 22:57   #1080
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
czy miałyście sytuację, że przyszło do was zamównie nie kompletne a pobrali całą kwotę z konta oraz zero informacji że rozłożą na 2 paczki lub brak produktu ? dziś byłam odebrać zamówienie w sklepie i brakuje swetra, zgłosiłam na infolinie i czekam
Zdarzało się. Były takie zamówienia, które dzielili, a info nie było. Były też takie, że zamówienia łączyli, też bez informacji z ich strony. Suma sumarum zawsze wszystko jednak dotarło.

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
http://prntscr.com/qkjyz6 dzwoń codziennie, napisz na FB na tablicy, że jesteś oburzona, że co to za traktowanie, że złodziejstwo, bo już miesiąc paczka leży, no spokojnie daj upust, wtedy odpiszą
do zariusza to mam numer, bo dzwoniłam i "byli w szoku" ... i chyba nadal są, bo nic nie zdziałali jeszcze. Ale jutro sobie znowu zadzwonię.
Chciałam do dpd dzwonić ale numer schowali w czeluściach strony.

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość
A postraszyłaś UOKIKiem? To zwykle działa, szczególnie na firmy kurierskie. Chociaż w tym przypadku zawarłaś umowę z operatorem Zary online i to on, w Twoim imieniu, powinien załatwiać sprawę. A i oczywiście nie kończ na „straszeniu” - jeśli nadal sytuacja się nie zmieni śmiało zgłaszaj do rzecznika praw konsumenckich.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Do dpd póki co wysłałam reklamację przez internet i mam odpowiedź, że mają... 30 dni na rozpatrzenie.
I zara i dpd generalnie cyrk odstawia. Dopóki odsyłałam inpostem było ok ale zariusz "ulepszył" system zwrotów.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-08 19:40:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.