Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-29, 07:00   #4651
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja z włosami sama mam problem. Kupiłam sobie ostatnio wałek "wieloigłowy lyapko" i sobie używam na skórę głowy.
i jakie wrażenia? ja widziałam filmik Hudy jak pokazywała że używa dermarollera na wyłysiały placek od kucyka i odgrzebałam swoj dermaroller ale po pierwsze - ona pokazywała że włosy praktycznie po kilku dniach jej zaczęły odrastać po 2 - nie wiem czy dobrze to robię bo od rolowania to bym sobie resztkę włosów wyrwała więc tak robie co kawałek mini ruchy
nie wiem czy to cokolwiek daje poza tym ze czasami sobie strupków na głowie narobie

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2020-01-29 o 08:17
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 09:06   #4652
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
i jakie wrażenia? ja widziałam filmik Hudy jak pokazywała że używa dermarollera na wyłysiały placek od kucyka i odgrzebałam swoj dermaroller ale po pierwsze - ona pokazywała że włosy praktycznie po kilku dniach jej zaczęły odrastać po 2 - nie wiem czy dobrze to robię bo od rolowania to bym sobie resztkę włosów wyrwała więc tak robie co kawałek mini ruchy
nie wiem czy to cokolwiek daje poza tym ze czasami sobie strupków na głowie narobie
Tym moim rollerem to całkiem przyjemny ten masaż głowy, za krótko robię, żeby jeszcze efekty ocenić. Ale nie ma mowy o zrobieniu sobie strupków, bo on nie, przecina skóry. Tylko właśnie trzeba patrzeć, żeby włosy się nie powkręcały i delikatnie to robić Generalnie wydaje mi się, że warto używać takich dermarollerów ja twarz sobie jeszcze też robię i szyję i dekold
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 11:31   #4653
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Wiem że Ty nie jesteś z tego zadowolona ale zazdroszczę Lublina z jednego powodu burgery w pubie u Św.Michała- są przepyszne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jest tam też opcja bezmięsna?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 18:05   #4654
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A jest tam też opcja bezmięsna?
Nie wiem, pewnie są

Mam pytanie z innej beczki, kupiłam w poniedziałek lodówkę, we wtorek popołudniu byla już w pełni uruchomiona, po paru godzinach włączył się alarm że zamrażalnik ma za niską temperaturę i od tegi momentu stopniowo przestała chodzić. Czy mam jakieś prawo żądac od sklepu zabrania lodówki i wymiany na nową czy muszę wezwać serwis? Serwisant może być najwczesniej w poniedziałek, jutro chce rozmawiać z kierownikiem sklepu i chciałabym być zorientowana czego mogę wymagać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 19:14   #4655
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A jest tam też opcja bezmięsna?

Jest burger z opiekanym serem i żurawiną jeśli dobrze pamiętam
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 19:19   #4656
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Jest burger z opiekanym serem i żurawiną jeśli dobrze pamiętam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 19:41   #4657
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Czy spotkałyście gdzieś w Warszawie z pysznymi burgerami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-29, 21:04   #4658
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziękuję . Oj takie wynalazki to nie dla mnie .

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------


Ja póki co odpuszcze przedłużanie, moze na lato, zobaczę. Kiedyś juz miałam przedłużone i to jednak sporo zabawy z tym, nie chce mi sie póki co .

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------


Dziękuję, nie znałam tej marki . A co polecasz konkretnie z tych produktów?
Ja uwielbiam ich mleczko Hmilk, olejek na koncówki, szampon silk, szampon rebuilding, maskę moisture. Nie polecam ich olejku do nabłyszczania (za bardzo obciąża włosy)

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Czy spotkałyście gdzieś w Warszawie z pysznymi burgerami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pasibus w Warszawie generalnie to od sasa do lasa - każdy znajdzie coś dla siebie

Dziewczyny, trzymajcie kciuki za mnie, próbuję zmienić pracę czas zmieniać swoje życie na jeszcze lepsze
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 06:18   #4659
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam ich mleczko Hmilk, olejek na koncówki, szampon silk, szampon rebuilding, maskę moisture. Nie polecam ich olejku do nabłyszczania (za bardzo obciąża włosy)



Pasibus w Warszawie generalnie to od sasa do lasa - każdy znajdzie coś dla siebie

Dziewczyny, trzymajcie kciuki za mnie, próbuję zmienić pracę czas zmieniać swoje życie na jeszcze lepsze
masz tę moc
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 07:18   #4660
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam ich mleczko Hmilk, olejek na koncówki, szampon silk, szampon rebuilding, maskę moisture. Nie polecam ich olejku do nabłyszczania (za bardzo obciąża włosy)



Pasibus w Warszawie generalnie to od sasa do lasa - każdy znajdzie coś dla siebie

Dziewczyny, trzymajcie kciuki za mnie, próbuję zmienić pracę czas zmieniać swoje życie na jeszcze lepsze
Trzymam mocno!
Wczoraj się dowiedziałam, że u mnie w miejscowości też jest kusząca oferta pracy... Chyba złożę cv.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 07:28   #4661
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Trzymam mocno!
Wczoraj się dowiedziałam, że u mnie w miejscowości też jest kusząca oferta pracy... Chyba złożę cv.
oooo spróbuj, nic nie tracisz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-30, 09:58   #4662
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

M

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 10:40   #4663
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Oliwia, Oktawia - mocne kciuki i powodzenia



Ja dziś w końcu zaczęłam ćwiczyć - 30 minut cardio latino dance - jak młody nie śpi to tylko trening na stojąco bo inaczej włazi mi na plecy

Korinka a ty jak tam z ćwiczeniami?
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 11:15   #4664
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Oliwia, Oktawia - mocne kciuki i powodzenia



Ja dziś w końcu zaczęłam ćwiczyć - 30 minut cardio latino dance - jak młody nie śpi to tylko trening na stojąco bo inaczej włazi mi na plecy

Korinka a ty jak tam z ćwiczeniami?
w tym tygodniu -0, ale wiecznie coś... w poniedziałek walka z płytkami, wtorek dentysta i zakupy w hurtowni, wczoraj dogrywanie szczegółów odnośnie sprzedaży mieszkania (na 90%poszło, proszę o kciuki, oby wszystko poszło ok), dzisiaj znowu zakupy płytek i tak cały czas, a w weekend malowanie
Mamy już położone płytki na podłodze w sypialni, na przedpokoju i mam nadzieję że do soboty ogarnie łazienkę i jakiś pokój A my w sobotę gruntujemy i malujemy w niedziele Muszę rozejrzeć się za fugą wykańczanie jest wykańczające miliony decyzji na już
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 11:37   #4665
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Trzymam kciuki:
Mieszkaniowe
Budowlane
Pracowe
Życiowe też (bo pewnie jacyś potrzebujący się znajdą)

Proszę, trzymajcie też za mnie, co by te cztery kółka, na które się zdecydowałyśmy, nie zrównały nas z ziemią...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 11:49   #4666
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki:
Mieszkaniowe
Budowlane
Pracowe
Życiowe też (bo pewnie jacyś potrzebujący się znajdą)

Proszę, trzymajcie też za mnie, co by te cztery kółka, na które się zdecydowałyśmy, nie zrównały nas z ziemią...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

samochodzik kupiliście?
Dziewczyny gdzie kupić dobre listwy przypodłogowe? Nie chcemy tych plastikowych, myślimy o drewnianych, albo o białych z mdf macie jakieś doświadczenie?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 12:16   #4667
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Trzymam mocno!
Wczoraj się dowiedziałam, że u mnie w miejscowości też jest kusząca oferta pracy... Chyba złożę cv.
Składaj! Razem zmieniałyśmy pracę w zeszłym roku, to damy radę i w tym. Ja mam taką sytuację, że to praca szuka mnie, pytanie czy zgodzą się na moje warunki
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 12:18   #4668
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

samochodzik kupiliście?
Dziewczyny gdzie kupić dobre listwy przypodłogowe? Nie chcemy tych plastikowych, myślimy o drewnianych, albo o białych z mdf macie jakieś doświadczenie?
Nie... I nez bardziej przydatne na wsi

To zależy jakie masz podłogi. My drewniane listwy i deski naa podłogę kupowałyśmy w tartaku. Montaż też zrobili ich ludzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312

Edytowane przez KiLaNeCzKa
Czas edycji: 2020-01-30 o 12:25
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 12:25   #4669
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Składaj! Razem zmieniałyśmy pracę w zeszłym roku, to damy radę i w tym. Ja mam taką sytuację, że to praca szuka mnie, pytanie czy zgodzą się na moje warunki
to przeznaczenie Trzymam mega kciuki
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Nie... Ciągnik

To zależy jakie masz podłogi. My drewniane listwy i deski naa podłogę kupowałyśmy w tartaku. Montaż też zrobili ich ludzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

mamy płytki ala drewno, ściany i drzwi białe...
Wstępnie mamy wszystko ustalone w tartaku, tylko musimy pomierzyć, ale myślę jeszcze nad białymi mdf.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-30, 13:58   #4670
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Składaj! Razem zmieniałyśmy pracę w zeszłym roku, to damy radę i w tym. Ja mam taką sytuację, że to praca szuka mnie, pytanie czy zgodzą się na moje warunki
Już nie składam, dowiedziałam się, ile tam wynosi wynagrodzenie... 3 tys zł brutto
TŻ również ma tak, że za każdym razem praca szuka jego, on cv nie rozsyła.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 19:02   #4671
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
w tym tygodniu -0, ale wiecznie coś... w poniedziałek walka z płytkami, wtorek dentysta i zakupy w hurtowni, wczoraj dogrywanie szczegółów odnośnie sprzedaży mieszkania (na 90%poszło, proszę o kciuki, oby wszystko poszło ok), dzisiaj znowu zakupy płytek i tak cały czas, a w weekend malowanie
Mamy już położone płytki na podłodze w sypialni, na przedpokoju i mam nadzieję że do soboty ogarnie łazienkę i jakiś pokój A my w sobotę gruntujemy i malujemy w niedziele Muszę rozejrzeć się za fugą wykańczanie jest wykańczające miliony decyzji na już
oj rozumiem oczywiscie trzymam

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki:
Mieszkaniowe
Budowlane
Pracowe
Życiowe też (bo pewnie jacyś potrzebujący się znajdą)

Proszę, trzymajcie też za mnie, co by te cztery kółka, na które się zdecydowałyśmy, nie zrównały nas z ziemią...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

a co to za 4 kólka?

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Już nie składam, dowiedziałam się, ile tam wynosi wynagrodzenie... 3 tys zł brutto
TŻ również ma tak, że za każdym razem praca szuka jego, on cv nie rozsyła.

o to faktycznie
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 23:06   #4672
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Wszystkim potrzebujacym --za prace, zmiany, zakupy mocne kciuki.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 08:10   #4673
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
oj rozumiem oczywiscie trzymam




a co to za 4 kólka?




o to faktycznie

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Wszystkim potrzebujacym --za prace, zmiany, zakupy mocne kciuki.
jak z domem? udało się dogadać z kupującym?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 08:36   #4674
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A i jak macie coś fajnego nowego do pielęgnacji włosów to też poleccie . Miała któraś z Was kosmetyki marki Briogeo? Interesuje mnie maseczka .

Kupiłam niedawno tą sławną maskę Briogeo i jest dobra Włosy są po niej bardzo ładne.


Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
i jakie wrażenia? ja widziałam filmik Hudy jak pokazywała że używa dermarollera na wyłysiały placek od kucyka i odgrzebałam swoj dermaroller ale po pierwsze - ona pokazywała że włosy praktycznie po kilku dniach jej zaczęły odrastać po 2 - nie wiem czy dobrze to robię bo od rolowania to bym sobie resztkę włosów wyrwała więc tak robie co kawałek mini ruchy
nie wiem czy to cokolwiek daje poza tym ze czasami sobie strupków na głowie narobie

Ja robiłam rozstępy dermarollerem 1,5mm. Przyjemne to nie było Dwa dni było czerwone, teraz mam strupki. Nie wiem czy nie przesadziłam


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A jest tam też opcja bezmięsna?

Jeśli szukasz opcji wege to polecam burgery w Umea Mała lokalna knajpka w centrum.


Dzień dobry wszystkim. Czasem tu zaglądam, ale jeszcze nie pisałam.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 09:09   #4675
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość


Dzień dobry wszystkim. Czasem tu zaglądam, ale jeszcze nie pisałam.

Witaj
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 09:20   #4676
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Kupiłam niedawno tą sławną maskę Briogeo i jest dobra Włosy są po niej bardzo ładne.





Ja robiłam rozstępy dermarollerem 1,5mm. Przyjemne to nie było Dwa dni było czerwone, teraz mam strupki. Nie wiem czy nie przesadziłam





Jeśli szukasz opcji wege to polecam burgery w Umea Mała lokalna knajpka w centrum.


Dzień dobry wszystkim. Czasem tu zaglądam, ale jeszcze nie pisałam.
hej
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 10:59   #4677
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


jak z domem? udało się dogadać z kupującym?
U nas gonitwa... Kupujący jak się wycofał tak my to nazywamy w żargonie dostał "cold feet". Więc musimy się pogodzić że mała szansa na tzw be back jest. Niestety ale tak działają mechanizmy sprzedaży. Jest bardzo duże zainteresowani bo dodatkowo przechwytujemy klientów którzy oglądają inne domy dookoła. Jest ich chyba 5 czy 6 ale. Muszą przejechać obok nas później. Więc bardzo dobrze. Bo nasz dom największy i jka wszyscy mówią najlepszy i najładniejszy no ale cena... Wczoraj się Włoch odezwał zdawkowo na zasadzie do zobaczenia przy następnej wizycie... No ale to nic nie znaczy... Myślę że taki wybieg aby zachować kontakt i pp tych problemach po prostu złoży bardzo niska ofertę kupna. Której my nie zaakceptujemy.. .. No taka zabawa pewnie będzie.


Trzymam kciuki za waszą sprzedaż aby szybko i bezproblemowo poszło.

Wybieram się do urzędów.... Teczki mam... Ciekawe co mi dziwn przyniesie. Zaplanowałam 2 mocne urzedy.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-01-31 o 11:01
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 11:06   #4678
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
U nas gonitwa... Kupujący jak się wycofał tak my to nazywamy w żargonie dostał "cold feet". Więc musimy się pogodzić że mała szansa na tzw be back jest. Niestety ale tak działają mechanizmy sprzedaży. Jest bardzo duże zainteresowani bo dodatkowo przechwytujemy klientów którzy oglądają inne domy dookoła. Jest ich chyba 5 czy 6 ale. Muszą przejechać obok nas później. Więc bardzo dobrze. Bo nasz dom największy i jka wszyscy mówią najlepszy i najładniejszy no ale cena... Wczoraj się Włoch odezwał zdawkowo na zasadzie do zobaczenia przy następnej wizycie... No ale to nic nie znaczy... Myślę że taki wybieg aby zachować kontakt i pp tych problemach po prostu złoży bardzo niska ofertę kupna. Której my nie zaakceptujemy.. .. No taka zabawa pewnie będzie.


Trzymam kciuki za waszą sprzedaż aby szybko i bezproblemowo poszło.

Wybieram się do urzędów.... Teczki mam... Ciekawe co mi dziwn przyniesie. Zaplanowałam 2 mocne urzedy.

Nasi podobno mają zdolność, chcą to mieszkanie i co do ceny tez się dogadaliśmy. Wszystko zostaje, więc nie musimy nic przewozić. Mam nadzieję że w banku u nich pójdzie ok, bo są obcokrajowcami (Ukraincy). W sobotę mają przyjechać dograć formalności.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 11:18   #4679
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dziewczyny mam problem. Wysylalam kurierem GLS portfel do Francji , zginal mi moj tracking wiecie moze czy da to sie jednak sprawdzic?
Jestem zrozpaczona bo zaginela przesylka


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 13:34   #4680
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

Nasi podobno mają zdolność, chcą to mieszkanie i co do ceny tez się dogadaliśmy. Wszystko zostaje, więc nie musimy nic przewozić. Mam nadzieję że w banku u nich pójdzie ok, bo są obcokrajowcami (Ukraincy). W sobotę mają przyjechać dograć formalności.
Ukraińców bardzo dużo kupuje. Na bank w Krakowie. Roboty w pl dużo. W krk mosty., drogi, frakcje tramwajowe itp są robione tylko dzięki temu że Ukraińcy robią bo brak ludzi do pracy. Więc w KTW pewnie podobnie. W sklepach przy starym mieście to chyba w każdym ktoś z Ukrainy pracuje. Czasem jest problem jak nie kumaja o co. Pytamy no ale przyjechali aby żyć normalnie więc trzeba to zrozumieć. I pracują, podatki, składki płacą Również.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Wysylalam kurierem GLS portfel do Francji , zginal mi moj tracking wiecie moze czy da to sie jednak sprawdzic?
Jestem zrozpaczona bo zaginela przesylka


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Może zadzwoń do kuriera na infolinie i dopytaj bez podawania danych i szczegółów.... A potem z info wystosuj oficjalne pismo/maila... Chyba że zaczniesz robić porządki i znajdziesz tracking... Teraz tak myślę że jak założyła konto klienta w GSL to może tam będziesz mieć info o transakcjach...

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-01-31 o 14:06
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.