karmelkowe włosy:)) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-22, 11:15   #481
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
A mnie jeszcze zainteresowala teraz ta Joanna, o ktorym wspomnial ktos w watku o Karmelkowym blondzie. Szkoda, ze kolor jest taki jasny, bo pewnie u mnie nie wyjdzie.. ale moze chociaz nada blasku. Joanna bedzie zapewne dosc tania, wiec nawet jak nie spodoba mi sie na pasemku, to nie bedzie mi zal jej wyrzucic. Bo Castingu to pewnie jeszcze sprobuje to w jakis ferie (zaluje, ze teraz go nie sprobowalam, ale w sumie nie mialam kiedy), zeby w razie czego zdazylo sie sprac zanim zobacza mnie ludzie
też myślałam nad joanną ale nie widziałam w drogerii.. nad Wellatonem karmelową czekoladą też,wszyscy piszą,że ciemny wychodzi ale na moich rozjaśnianych wyszedłby pewnie ok...no ale zostane już przy Castingu...swoją drogą gdybym miała brązowe włosy i chciała mieć karmel to nie wiem czy pofarbowałabym jakimś blondem z Castinga czy właśnie paletą miód i karmel czy może nugatem(on chyba jest też w palecie miód karmel)...cieżki wybór...na polskiej stronie Loreala są opisane wszystkie plaety Castinga.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:31   #482
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Z Castinga wybralabym albo bursztynowy blond, albo orzech laskowy albo nugat. Niestety Casting jest drogi i szkoda mi tak wydawac kasy na eksperymenty. Joanny tez nie widzialam jeszcze w sklepach, ale moze byc ciekawa :P. Co do Welli to mimo wszystko jest to farba, a mi po farbie wypadaja wlosy i stasznie schna. Jednak szampon do szampon
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 12:55   #483
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
A ja właśnie myślałam,że ta fotka w avie to karmelek...jakiś żólty mi sie wydawał dlatego napisałam,że wolę inny ale jeśli to nie jest ten karmelek to zwracam honor jutro zafarbuje i wrzuce fotki
na fotce z awa mam swoje wloski zafarbowane tygrysim okiem i doczepione w kolorze miodowy blond

ale i tak na zdjeiciu wyszly jasniejsze niz byly rzeczywiscie ale to chyba efekt sztucznego swiatla i lampy blyskowej

jak umyje glowe to postaram sie zrobic swierze fotki
ale i tak zdjecia klamia hmm
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 12:56   #484
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
na fotce z awa mam swoje wloski zafarbowane tygrysim okiem i doczepione w kolorze miodowy blond

ale i tak na zdjeiciu wyszly jasniejsze niz byly rzeczywiscie ale to chyba efekt sztucznego swiatla i lampy blyskowej

jak umyje glowe to postaram sie zrobic swierze fotki
ale i tak zdjecia klamia hmm
No niestety fotki nigdy nie oddadzą realnego koloru i tego blasku,który po Castingu jest całkiem niezły..po rozjaśniaczu nie było mowy o fajnych,świetlistych refleksach a po Castingu jest inaczej...oczywiście pewnie tylko przez jakiś czas, po paru myciach to sie pewnie zmieni...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 12:59   #485
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: karmelkowe wlosy:))

jesli chcesz aby Twoje wlosy byly caly czas lsniace i blyszczace to zafarbuj sobie fryzjerskim Synciem z Matrixa

on jest na zasadzie szamponu i na maksa odzywia wlosy
po nim sa zawsze lsniace

jest do kupienia gdzies w internecie

nazywa sie MATRIX COLOR SYNC
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 13:00   #486
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
jesli chcesz aby Twoje wlosy byly caly czas lsniace i blyszczace to zafarbuj sobie fryzjerskim Synciem z Matrixa

on jest na zasadzie szamponu i na maksa odzywia wlosy
po nim sa zawsze lsniace

jest do kupienia gdzies w internecie

nazywa sie MATRIX COLOR SYNC
dziekuje za info
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 13:20   #487
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: karmelkowe wlosy:))

tu masz palete
http://matrix.com/salon_pro/products...shadeChart.pdf

ale powiem Ci szczerze ze na zywo wyglada ona ciut inaczej
ale podobnie

a wlosy po synku sa tak gladkie i lsniace ze szok
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 10:25   #488
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Jestem po farbowaniu kolor wyszedł taki jak na opakowaniu taki rudawy karmelek. Jeśli komuś marzy się blond karmel albo ciepły brąz karmelowy-to ta farba napewno nie da takiego efektu,daje rude,ciepłe refleksy-zresztą tak jak na opakowaniu,mi efekt się podoba natomiast miałam nierówno rozjaśniane włosy z pasemkami i miejsca gdzie były najjaśniejsze wyszły moim zdaniem troche zbyt rudo np. grzywka, tył włosów wyszedł ciemniejszy, góra bardziej świetlista. Narobiłam dużo fotek ale żadna nie oddaje za bardzo realnego koloru:/ moge jedynie napisać że kolor jest taki jak na opakowaniu.. dla jednych jest to pewnie karmelek dla innych nie, napewno z kolorów blond,brąz,rudy najbardziej przypomina rudy.
Na jednym zdjęciu zakryłam twarz bo walnełam mine
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00163.JPG (4,4 KB, 1840 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00172fsarb.jpg (12,1 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00188.JPG (13,2 KB, 299 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00185kkk.jpg (15,0 KB, 230 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00183.JPG (13,5 KB, 144 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2007-09-23 o 12:43
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 10:36   #489
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
a z tym testem pasemkowym też bedzie problem bo wiadomo,że farbe należy nałożyć jak najszybciej na włosy,nakładając na jedno-dwa pasemka i czekając na efekt 20 i 40minut, pozostała mieszanka zacznie wchodzić z sobą w reakcje i nie wiadomo co nam na głowie wyjdzie.

ja zawsze przed farbowaniem farbuje najpierw jakies pasemko odciete;d ale nie znaczy to ze musze odrazu mieszac farbe, wystarczy kropelka farby i tego co do niej jest i juz

dziewczyny orzech laskowy z Castinga to totalna rudz! mialam go i cos mnie tkenlo zeby tylko na pasemko nalozyc i wyszedl jasny pomarancz-rudy, marchewka 100%. Nigdy na rudy nie farbowalam wiec to nie przebijanie po wczesniejszych farbach. jak dobrze ze nie nalozylam na calosc......

za to fajna jest "karmelowa czekolada" z Welli.(Wellaton - brązy) Wychodzi duzo ciemniejsza i brązik taki fajny. zero rudosci. aczkowliek ciemniejszy niz na opakowaniu na pewno.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 10:37   #490
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
ja zawsze przed farbowaniem farbuje najpierw jakies pasemko odciete;d ale nie znaczy to ze musze odrazu mieszac farbe, wystarczy kripelka farby i tego co do niej jest i juz
hehe też tak zrobiłam i kolor wyszedł mi taki jak na całych włosach wiec jednym słowem warto tak zrobić bo później nie ma niespodzianek
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 10:42   #491
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Czy macie może jakieś wyraźne zdjęcia kolorów z gamy karmel i miód castinga ? Nie chcę farbowac całych włosów ale myślę o pasemkach więc chciałabym pokazac fryzjerce jaki miałyby miec odcień a te mi się podobają ale znalazłam jedynie baardzo małe fotki .
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 10:56   #492
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Czy macie może jakieś wyraźne zdjęcia kolorów z gamy karmel i miód castinga ? Nie chcę farbowac całych włosów ale myślę o pasemkach więc chciałabym pokazac fryzjerce jaki miałyby miec odcień a te mi się podobają ale znalazłam jedynie baardzo małe fotki .
Z tego co wiem na stronie polskiej Loreala są tylko wymienione palery kolorów i opisane...nie ma zdjęć a szkoda ale są zdjęcia opakowań może na nich dojrzysz odcienie na modelkach...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 11:02   #493
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
hehe też tak zrobiłam i kolor wyszedł mi taki jak na całych włosach wiec jednym słowem warto tak zrobić bo później nie ma niespodzianek

zgadzam sie w 100%. Gdyby nie to nie wiem jakie mialabym teraz wlosy. A w mojej szafie lezy cała siata farb ktore (cale szczescie) wyprobowalam na pasemku wczesniej. I okazywalo sie ze kolor to zueplnie cos innego niż na opakowaniu albo najczesciej wlasnie z odcieniem rudego (nie cierpie rudawych brązów) lub czarny itp. Moze kiedys napisze o tych niewypalach ku przestrpdze....

ahh i zawsze zastanawiaja mnie wizazanki ktore pisza ze kupily sobie farbe i boją sie ja uzyc, albo 'zobaczymy co z tego wyjdzie". Przeciez zawsze mozna próbke zrobic a nie zalowac pozniej i dekoloryzowac!
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 11:39   #494
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

A mam jeszcze naiwne pytanie(to dlatego,że nigdy wcześniej nie farbowałam i nie mam o niczym pojęcia), kiedy mogę ponownie nałożyć kolor na włosy (ten mi sie podoba,wiec zapewne znów go kupię),czy mam poczekać te 28dni bo po tylu niby się zmywa czy jeśli zauważę,że zszedł szybciej mogę nałożyć wcześniej?
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 12:05   #495
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem na stronie polskiej Loreala są tylko wymienione palery kolorów i opisane...nie ma zdjęć a szkoda ale są zdjęcia opakowań może na nich dojrzysz odcienie na modelkach...
Na Niemieckiej znalazłam - http://www.lorealparis.de/minisites/casting/casting.asp

Czy w Polsce jeszcze nie ma castingów czekoladek takich jak w Niemczech ?

Edit: Na fotce 1
te czekoladowe odcienie, a na 2 ten który mi się strasznie podoba.
__________________


Edytowane przez Anja92
Czas edycji: 2017-06-19 o 16:15
Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 12:08   #496
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Na Niemieckiej znalazłam - http://www.lorealparis.de/minisites/casting/casting.asp

Czy w Polsce jeszcze nie ma castingów czekoladek takich jak w Niemczech ?
Nie wiemzwracałam tylko uwagę na blondy,odcienie miód i karmel... widziałam nugat,mroźny beż..ale na ciemne uwagi nie zwracałam. Musiałabyś pochodzić po drogieriach albo poczytać KWC są 4 strony opinii o tej farbie, może ktoś napisał akurat o jakimś czekoladowym kolorku
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 12:10   #497
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
A mam jeszcze naiwne pytanie(to dlatego,że nigdy wcześniej nie farbowałam i nie mam o niczym pojęcia), kiedy mogę ponownie nałożyć kolor na włosy (ten mi sie podoba,wiec zapewne znów go kupię),czy mam poczekać te 28dni bo po tylu niby się zmywa czy jeśli zauważę,że zszedł szybciej mogę nałożyć wcześniej?
to nie jest trwala farba i nie zawiera amoniaku wiec spokojnie za dwa tyg mozesz nalozyc znow

no chyba ze Ci sie nie spierze to same odrosty

ale mi sie juz po dwoch myciach leciutko spral
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 12:24   #498
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Na Niemieckiej znalazłam - http://www.lorealparis.de/minisites/casting/casting.asp

Czy w Polsce jeszcze nie ma castingów czekoladek takich jak w Niemczech ?

Edit: Na fotce 1
te czekoladowe odcienie, a na 2 ten który mi się strasznie podoba.
o wlasnie po karmelowej czekoladzie wellatonu wychodzi taki jak ci sie podoba, przynajmniej mi taki wyszed;, wlasnie cos takiego. Teraz nie farbuje gdyz chce miec pasemka ale jak dla mnie to najelpszy brązik (bo widac ze brąz a nie czarny)/polecam
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 12:27   #499
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
o wlasnie po karmelowej czekoladzie wellatonu wychodzi taki jak ci sie podoba, przynajmniej mi taki wyszed;, wlasnie cos takiego. Teraz nie farbuje gdyz chce miec pasemka ale jak dla mnie to najelpszy brązik (bo widac ze brąz a nie czarny)/polecam
O, fajnie . A jaki miałaś kolor wyjściowy ?
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 12:40   #500
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: karmelkowe wlosy:))

brąz z odrostami, ale ta farba bardzo kryje i wedlug mnie niewazne jaki kolor pod spodem a wyjdzie taki sam, no chyba ze ktos ma jasny blond to pewnie jasniej, ja polecam bo fajny kolorek
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 11:09   #501
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Tak sobie teraz pomyslalam, zeby moze napisac jakis list, albo petycje z podpisami (zeby lepiej wygladalo) do Welli, zeby rozwazyli propozycje dodania odcienie Karmelowa Czekolada równiez do palety szamponow koloryzujacych. Tylko nie wiem czy to by cos dalo...
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 18:06   #502
kokesh1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Znam, Osobiście Wyszło Mi Takie Jak U Joanny Brodzik. Może Zacznę Od Początku: Mam Ciemne Włosy Przez X Czasu Rozjaśniane Pasemkami. A Ze Pasemka Niemodne, A Ponadto Zauważyłam Ze Moje Wlosy Nie Blyszczą Się Zafarbowalam Na Ciemny Blond - Wyszły Prawie Czarne. Po Wielokrotnym Myciu I Przeprowadzeniu Wywiadu (jak To Ja Wyglądam W Takich Wlosach??) Kolor Się Sprał I Zrobił Się Takie Ciemne Sianko. Zdecydowanie Nie Podobalo Mi Się To I Poszłam I Kupilam (hehe) Farbę "joanny" Kolor Cappucino
I Ten Kolorek To Jest Właśnie Taki. Bylam, Zdziwiona że Farba Za 5 Złotych Wyszła Na Ciemniejszych Włosach, Ale Wyszła I Wyszła Doskonale, Na Tyle Nieźle że Zaczepiano Mnie Niejednokrotnie Na Ulicy I Się Pytano Co To Ja Mam Na Wlosach No Więc Polecam. Ten Kolorek Tu Się Tak Nazywa, A W Innych Farbach Karmelowy. Co Za Różnica? Ważne By Wyszlo Ok
kokesh1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 20:50   #503
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Tak sobie teraz pomyslalam, zeby moze napisac jakis list, albo petycje z podpisami (zeby lepiej wygladalo) do Welli, zeby rozwazyli propozycje dodania odcienie Karmelowa Czekolada równiez do palety szamponow koloryzujacych. Tylko nie wiem czy to by cos dalo...
mysle ze jako szampon to moglby nie dac rady zrobic tego braziku bo on ma taki specyficzny braz (jak na focie castinga-ktos wkleil,juz pisalam) to by bez amoniaku nie wyszlo raczej na ciemnych
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 20:57   #504
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Tylko, ze ja nie mam ciemnych wlosow :P mam cos miedzy srednim a ciemnym blondem, wiec raczej u mnie by wyszedl dobrze.

A od amoniaku to mi wchodza niestety nie dobre kolory, a wlosy z glowy
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 21:14   #505
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Tylko, ze ja nie mam ciemnych wlosow :P mam cos miedzy srednim a ciemnym blondem, wiec raczej u mnie by wyszedl dobrze.

A od amoniaku to mi wchodza niestety nie dobre kolory, a wlosy z glowy
ahh no masz racje, wyszedlby ci spokojnie,ja kiedys sie zastanawialam co by bylo jakby nalozyc na wlosy farbe bez utleniacza czy aktywatora..........;d
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 07:42   #506
aneczka777
Przyczajenie
 
Avatar aneczka777
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
GG do aneczka777
Dot.: karmelkowe wlosy:))

hej dziewczyna wypróbowałam w koncu "karmelowa czekolade" welli na którą tyle czasu sie czaiłam ;P no i w koncu w akcie desperacji (nie mogłam patrzec na poprzedni kolor) kupiłam farbe i odstrzelliłam sie na karmel powiem wam ze wyszedł podobny do tego z obrazka, jestem baaaardzo zadowolona <jupi> ;D
aneczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 08:21   #507
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez aneczka777 Pokaż wiadomość
hej dziewczyna wypróbowałam w koncu "karmelowa czekolade" welli na którą tyle czasu sie czaiłam ;P no i w koncu w akcie desperacji (nie mogłam patrzec na poprzedni kolor) kupiłam farbe i odstrzelliłam sie na karmel powiem wam ze wyszedł podobny do tego z obrazka, jestem baaaardzo zadowolona <jupi> ;D
aneczka,a jaki miałaś kolor wyjściowy przed farbowaniem? Ja jestem prawie pewna,że kolor wyszedłby mi taki jak na opakowaniu ale to jednak farba a ja nie jestem pewna czy chce zmieniać kolor na stałe wolałabym szampon ale nie ma dałam mamie farbe jak bedzie sobie robić to zrobie sobie test na pasemku ale nawet jak wyjdzie fajnie raczej nie zrobie sobie bo jak mówie, wiem,że za pare miesiecy zatęsknie za moim blondem... póki co jestem zadowolona z bycia karmelkowym rudzielcem..zobaczymy jak sie kolor zmyje czy narzuce znów bnursztynowy blond czy jakis inny
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 10:05   #508
Agatkkka
Raczkowanie
 
Avatar Agatkkka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 132
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez aneczka777 Pokaż wiadomość
hej dziewczyna wypróbowałam w koncu "karmelowa czekolade" welli na którą tyle czasu sie czaiłam ;P no i w koncu w akcie desperacji (nie mogłam patrzec na poprzedni kolor) kupiłam farbe i odstrzelliłam sie na karmel powiem wam ze wyszedł podobny do tego z obrazka, jestem baaaardzo zadowolona <jupi> ;D

jak mozesz to wklej fotkę
Agatkkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 13:23   #509
aneczka777
Przyczajenie
 
Avatar aneczka777
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
GG do aneczka777
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Agatkkka Pokaż wiadomość
jak mozesz to wklej fotkę
OK, wieczorem bo musze podladowac aparat
aneczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 13:29   #510
aneczka777
Przyczajenie
 
Avatar aneczka777
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
GG do aneczka777
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
aneczka,a jaki miałaś kolor wyjściowy przed farbowaniem? Ja jestem prawie pewna,że kolor wyszedłby mi taki jak na opakowaniu ale to jednak farba a ja nie jestem pewna czy chce zmieniać kolor na stałe wolałabym szampon ale nie ma dałam mamie farbe jak bedzie sobie robić to zrobie sobie test na pasemku ale nawet jak wyjdzie fajnie raczej nie zrobie sobie bo jak mówie, wiem,że za pare miesiecy zatęsknie za moim blondem... póki co jestem zadowolona z bycia karmelkowym rudzielcem..zobaczymy jak sie kolor zmyje czy narzuce znów bnursztynowy blond czy jakis inny
Przed farbowaniem mialam takiego mixa
tzn. cos pomiedzy jasnym a srednim bladem + ODROSTY i kolorek wzszedl ku mojemu zdziwieniu jednolity, nie ma roznicy miedzy odrostami a cala dlugoscia wlosow.
aneczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.