karmelkowe włosy:)) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-25, 14:53   #511
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ja mam taki kolorek i jestem zadowolona Robota fryzjera


Wybaczcie miny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RES02479.JPG (77,2 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RES02480.JPG (88,2 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RES02552.JPG (66,6 KB, 302 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RES02554.JPG (66,2 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RES02539.JPG (66,7 KB, 203 załadowań)
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:50   #512
aneczka777
Przyczajenie
 
Avatar aneczka777
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
GG do aneczka777
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Mam IDENTYCZNY kolorek jak Izaluka więc zdjecie jest zbędne tym bardziej ze nie mam talentu to fotografowania


Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Ja mam taki kolorek i jestem zadowolona Robota fryzjera


Wybaczcie miny
Izaluka malowalas karmelową czekolada welli ?? ?? ??
aneczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 21:33   #513
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Izaluka,miło Cie wdzieć śliczna z Ciebie dziewczyna i kolorek fajny,ja bym wolała coś ciut jaśniejszego ze złotymi,miedzianymi refleksami...coś jak na opakowaniu Wellatonu... ale kolorek fajny,karmelkowy
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 07:18   #514
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ja tam nie widze zeby to był karmel tylko raczej jasny brąz który na dodatek mozna uzyskac zwykłą farbą ze sklepu,nie wiem czy sie tak zachwycac...
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 07:19   #515
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Ja tam nie widze zeby to był karmel tylko raczej jasny brąz który na dodatek mozna uzyskac zwykłą farbą ze sklepu,nie wiem czy sie tak zachwycac...
No widać każdy karmel pojmuje inaczej,co nie znaczy że trzeba od razu krytykować niekarmelkowy kolorek dla mnie to jest karmel, bardzije wpadający w brąz ale fajnie to wygląda, skoro dziewczynom się podoba to chyba najważniejsze, mają szczęście, że znalazły swój wymarzony kolorek
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 07:23   #516
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: karmelkowe wlosy:))

Oczywiscie ze uwazam ze skoro jej sie podoba to ok.Wyrazam swoje zdanie a nie krytykuje co chyba mozna tu robic czy tylko wszystkich trzeba chwalic nawet jak kolor mi sie nie podoba?? Myśle ze skoro byla u fryzjera to mogł jej zrobic lepszy kolor i tyle
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 07:28   #517
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze uwazam ze skoro jej sie podoba to ok.Wyrazam swoje zdanie a nie krytykuje co chyba mozna tu robic czy tylko wszystkich trzeba chwalic nawet jak kolor mi sie nie podoba?? Myśle ze skoro byla u fryzjera to mogł jej zrobic lepszy kolor i tyle
Pewnie,że nie musisz sie zachwycać a lepszy to pojęcie subiektywne, być może dla Niej to właśnie najlepszy kolorek Pozdrawiam.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 07:36   #518
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Ja tam nie widze zeby to był karmel tylko raczej jasny brąz który na dodatek mozna uzyskac zwykłą farbą ze sklepu,nie wiem czy sie tak zachwycac...
podobnie uważam, że jest to jasny brąz...możliwe, że to wina monitora lub warunków oświetlenia przy robieniu zdjęcia

Tak na marginesie- zakładając ten wątek nie spodziewałam się, iż się on tak szybko rozrośnie
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 09:05   #519
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Po prostu karmelki sa bardzo modne (chociaz widze, ze polskie gwiazdy juz z nich zrezygnowaly:P) i wydaje mi sie, ze bardzo twarzowe. Szkoda tylko, ze wlasciwie jeden producent- Wella (no i teraz Loreal) wyszedl na przeciw oczekiwaniom klientow

PS: Zdjecia slabo oddaja prawdziwy kolor wlosow-np. moje z fleszem wygladaja jak prawdziwy sliczny karmelek, a w rzeczywistosci raczej niebardzo .
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 11:29   #520
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez aneczka777 Pokaż wiadomość
Mam IDENTYCZNY kolorek jak Izaluka więc zdjecie jest zbędne tym bardziej ze nie mam talentu to fotografowania


Izaluka malowalas karmelową czekolada welli ?? ?? ??
Nie, ale nie wykluczam, że z czasem spróbuję A Ty właśnie takiej farby użyłaś? Jaki miałaś przed farbowaniem kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Izaluka,miło Cie wdzieć śliczna z Ciebie dziewczyna i kolorek fajny,ja bym wolała coś ciut jaśniejszego ze złotymi,miedzianymi refleksami...coś jak na opakowaniu Wellatonu... ale kolorek fajny,karmelkowy
Dzięki Zależy też od światła. Raz to taki karmel z żółtymi refleksami, raz chłodny blond.

Ty też ostatnio zmiany wprowadziłaś w wyglądzie Fajnie Ci, wyszedł niby taki rudawy, ale bardzo fajny. Inaczej foty, inaczej rzeczywistość. Ale czasem jakiś nieoczekiwany efekt się pojawia, a okazuje się, że nam pasuje

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Ja tam nie widze zeby to był karmel tylko raczej jasny brąz który na dodatek mozna uzyskac zwykłą farbą ze sklepu,nie wiem czy sie tak zachwycac...
Ty nie musisz się zachwycać. Wkleiłam tu foty, bo przeglądając w tył widziałam tu różne kolorki i dla każdego karmel czy jego odcienie to coś innego.

Pokaż mi farbę, którą uzyskam taki kolor, a będę Cię po stopach całować

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze uwazam ze skoro jej sie podoba to ok.Wyrazam swoje zdanie a nie krytykuje co chyba mozna tu robic czy tylko wszystkich trzeba chwalic nawet jak kolor mi sie nie podoba?? Myśle ze skoro byla u fryzjera to mogł jej zrobic lepszy kolor i tyle
Tak, podoba mi się

Lepszy kolor? A co to niby znaczy lepszy? Że w Twoim odczuciu będzie ładniejszy? Jesteś bardzo subiektywna, a możesz taka być wtedy gdy chodzi o Twoje włosy, a nie kogoś.

Miałam długie włosy blond. Mam nałożony toner w 4 odcieniach brązu, blondu, karmelu, beżu. Byłam w profesjonalnym salonie. U zwykłej fryzjerki kolor mógł wyjść zielony. Włosy mocno rozjaśniane miały by problem z przyjęciem pigmentu.

Kolor ma się sukcesywnie spierać. Nie lubię jedno kolorowych włosów i już teraz pojawiają mi się jasne refleksy.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 18:24   #521
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: karmelkowe wlosy:))

A to moj kolorek wlosow,naturalnie naturalny

czy karmelkowy??? niewiem... ja wole to nazywac ciemny blond lub jasny szatyn...
moj TZ z kolei mowi ze jestem ruda...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3478.JPG (91,0 KB, 213 załadowań)
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 10:15   #522
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Chii1986 - No i jak sprawuje sie Casting??
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 10:23   #523
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Jestem zadowolona póki co, dawniej musiałam myć włosy codziennie,teraz o dziwo wytrzymują 3 dni i dopiero w 3 dzień wymagają mycia, są bardziej świeże, może to dlatego,że koloryzacja wysusza włosy,nie wiem... włosy mają ładny połysk,fajnie się układają, odżywka dodana do Castinga jest moim zdaniem bardzo dobra. Włosy od farbowania myłam dopiero 2 razy wiec nie wiem jak ze spieraniem się szamponu, na razie nie zauważyłam różnicy, woda jest leciutko zabarwiona ale minimalnie. Sama jestem ciekawa czy szampon zejdzie czy bedzie schodził równomiernie itp. Może Svinecka sie na ten temat wypowie, Ona ma chyba dłużej Casting,ciekawe jak sie u Niej sprawuje...
jeszczepare uwag do Castinga-farby jest bardzo dużo,mam włosy do ramion, nałożyłam bardzo dużo farby a i tak zostało ok 1/4... moja mama zużyła reszte- nie pokrywa siwych włosów ale tego nie obiecywał producent. Napewno nie jest to szampon który drastycznie pokryje włosy w jednolitym kolorze,ja miałam włosy od spodu ciemniejsze, z ciemniejszymi i jaśniejszymi pasemkami i taki efekt jest też po Castingu...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 10:33   #524
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

A u mnie wlasnie blond 700 bardziej i ladniej pokryl na jasniejsze pasemka niz na cala reszte wlosow :/ No i zauwazylam, ze mimo, iz kolor wlosow wyglada teraz jak moj naturalny, to zlotawy polysk pozostal, a blond pasemek nadal nie widac.. Dotychczas wszystko lacznie z farbami zmywalo mi sie szybko i calkowicie z wlosow! Akurat w tym wypadku efekt mi sie bardzo podoba, ale obawiam sie, ze jak uzyje karmelkoweg odciena to potem bede miec odrosty
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 10:40   #525
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

A bo zapomniałam,że ty też masz Castinga a jak ze zmywaniem,zmywa się równo, szybko czy nie? A jaki kolorek karmelkowy planujesz położyć coś z Castinga czy jakis inny szampon?
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 10:55   #526
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Kolor zmyl mi sie rowno- ale w sumie wielkiej roznicy nie bylo miedzy nim, a moim naturalnym. Karmelek chyba najpierw sprobuje ten Joanny, bo jest tanszy no i pewnie szybciej sie spierze (o ile w ogole zlapie). Ale to dopiero za jakis czas , bo nie chce tak meczyc wlosow. Casting to moze jesli juz w jakis ferie, jak uda mi sie go dorwac w promocji.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 14:54   #527
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Hej dziewczyny muszę Wam powiedzieć,że myłam włosy ok 5 razy i Casting bardzo szybko się spiera, teraz mam jasne pasemka i kolorek pasujący właśnie pod określenie bursztynowy blond a nawet już jaśniejszy niż modelka na opakowaniu,teraz mam kolor przypominający ten z opakowania Castinga miodowy blond, z rudym ma już niewiele wspólnego-teraz to taki złoty,ciepły blond...ciut przypominający jasny karmelek- bardzo fajnie to wygląda jednak spodziewałam się dłuższej żywotności ..chciałam być ruda chociaż przez 2 tyogdnie ale niestety... może to moje rozjaśniane włosy tak krótko trzymają kolor:/ w każdym razie gdyby była farba trwała z Castinga w odcieniu bursztynowego blondu to zaryzykowałabym bo chce się cieszyć jednym kolorem troche dlużej niż niecałe 2 tygodnie...
Najchętniej znów nałożyłabym szampon ale bez przesady co 2 tygodnie to za często, poza tym zbankrutowałabym... no i słyszałam,że nakładając szampon na nie do końca sprany kolor może wyjść niewiadomo jaki kolor na głowie... wiec poczekam cierpliwie jeszcze kilkanaście myć... pare osób pisało,że ten szampon sie cieżko zmywa..a tu prosze...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:30   #528
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny muszę Wam powiedzieć,że myłam włosy ok 5 razy i Casting bardzo szybko się spiera, teraz mam jasne pasemka i kolorek pasujący właśnie pod określenie bursztynowy blond a nawet już jaśniejszy niż modelka na opakowaniu,teraz mam kolor przypominający ten z opakowania Castinga miodowy blond, z rudym ma już niewiele wspólnego-teraz to taki złoty,ciepły blond...ciut przypominający jasny karmelek- bardzo fajnie to wygląda jednak spodziewałam się dłuższej żywotności ..chciałam być ruda chociaż przez 2 tyogdnie ale niestety... może to moje rozjaśniane włosy tak krótko trzymają kolor:/ w każdym razie gdyby była farba trwała z Castinga w odcieniu bursztynowego blondu to zaryzykowałabym bo chce się cieszyć jednym kolorem troche dlużej niż niecałe 2 tygodnie...
Najchętniej znów nałożyłabym szampon ale bez przesady co 2 tygodnie to za często, poza tym zbankrutowałabym... no i słyszałam,że nakładając szampon na nie do końca sprany kolor może wyjść niewiadomo jaki kolor na głowie... wiec poczekam cierpliwie jeszcze kilkanaście myć... pare osób pisało,że ten szampon sie cieżko zmywa..a tu prosze...
najlepiej idz do fryzjera i niech ci polozy porzadna farbe.
ja robilam sobie w marcu tzw. Liuminizacje (kilkanascie cieniutkich pasemek z wierzchu wlosow) i kolor zaczal sie spierac dopiero w maju ale bardzo powoli,tak, ze jeszcze widac jego intensywnosc...
robila mi mieszanka farb loreal professionel,a wlasciwie to byl kolor Karmel...
i powiem jeszcze ze te pasma ktore byly farbowane sa w lepszej kondycji niz moje wlasne(nie farbowane) wlosy...farba nie zniszczyla ich wogole,polecam.
jak zdecyduje sie na jakis konkretny kolor( w koncu) to na 100% wybiore wlasnie ich farby u fryzjera,sa swietne
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:33   #529
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
najlepiej idz do fryzjera i niech ci polozy porzadna farbe.
ja robilam sobie w marcu tzw. Liuminizacje (kilkanascie cieniutkich pasemek z wierzchu wlosow) i kolor zaczal sie spierac dopiero w maju ale bardzo powoli,tak, ze jeszcze widac jego intensywnosc...
robila mi mieszanka farb loreal professionel,a wlasciwie to byl kolor Karmel...
i powiem jeszcze ze te pasma ktore byly farbowane sa w lepszej kondycji niz moje wlasne(nie farbowane) wlosy...farba nie zniszczyla ich wogole,polecam.
jak zdecyduje sie na jakis konkretny kolor( w koncu) to na 100% wybiore wlasnie ich farby u fryzjera,sa swietne
Tylko,że farba to decyzja na długo... a ja wolałabym szampon..po prostu myślałam,że wytrzyma ciut dłużej :/ ale dzieki za rade,przemyśle to
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 16:55   #530
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Tylko,że farba to decyzja na długo... a ja wolałabym szampon..po prostu myślałam,że wytrzyma ciut dłużej :/ ale dzieki za rade,przemyśle to
no tak...
ja do szamponow mam uraz kiedys,kiedys farbowalam wlosy jakims sama w domu...piekielnie zniszczyl mi wlosy,schodzil tragicznie...bylam ruda...
w koncu jakos go "zdjelam" szamponem gleboko oczyszczjacym i odetchnelam z ulga...
minelo juz pare latek wloski odrosly.ale strasznie mi ciemnieja,i maja rudy polysk,co mi bardzo przeszkadza, mysle zeby sie przefarbowac na taki ciemno mysi blond,zeby nadac im jednolity kolor,bo moje klaczki to zyja swoim zyciem,rozjasniaja sie od slonca i wogole wygladam jakbym je sama rozjasniala...miejscami jestem blondynka a miejscami szatynka...eh...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 19:46   #531
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ja juz Castinga na pewno nie sprobuje (chyba ze chcac powrocic do naturalnego koloru). Normalnie jak sie dobrze przyjrze mam odrosty. Cale szczescie moj Blond 700 nie odbiega bardzo od naturalnego koloru moich wlosow, ale na karmelki z tej serii niestety sie nie skusze Zawiodlam sie na Lorealu, a szkoda, bo kolory naprawde wygladaja zachecajaco
:/ Szkoda, ze na naszym rynku nie ma porzadnego szamponu w takiej tonacji
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 19:09   #532
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Dziewczyny liczę na Was Od dluzszego czasu farrbuje włosy na bardzo jasny popoielaty blond > fota. Tak doradzila mi fryzjerka, że mam raczej ciepla karnacje i dla kontrastu lepiej wybierac chlodne odcienie, ludzie mowia ze kolor mi pasuje, no ale jednak tylko ja wiem o tym jak bardzo niszczą mi się wlosy maski, odzywki, szampony, codzienna pielegnacja pochlania mase czasu a efekty są różne... Chcę zmiany, tylko czy kolory karmelkowe pasuja do mojego typu urody ? Podoba mi się kolor Welli Safiry Tygrysie oko.. Nie chcę mocno przyciemniać wlosów, zeby to był taki średni,naturalny blondzik . Proszę o pomoc, poradę w doborze koloru, nie boję się zadnej krytyki bo moze jednak kiepsko wygladam w dotychczasowym kolorze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SNB10320.JPG (83,3 KB, 347 załadowań)
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 20:02   #533
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Poison27- moim zdaniem o wiele ladniej bedzie ci w takim jasny karmelku/miodzie. Kolor ociepli twoja twarz i bedziesz wygladac duzo naturalniej. No i wlosy pewnie mniej ci sie zniszcza. Popielaty blond chyba w ogole przestaje byc modny. Wystrarczy spojrzec na odcienie nowych linii farb do wlosow- w wiekszosc to naturalne kolory, wg mnie takie wlasnie sa ladniesze, niz dotychczas wychwalane sztuczne blondy lub czernie.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 20:23   #534
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Poison27- moim zdaniem o wiele ladniej bedzie ci w takim jasny karmelku/miodzie. Kolor ociepli twoja twarz i bedziesz wygladac duzo naturalniej. No i wlosy pewnie mniej ci sie zniszcza. Popielaty blond chyba w ogole przestaje byc modny. Wystrarczy spojrzec na odcienie nowych linii farb do wlosow- w wiekszosc to naturalne kolory, wg mnie takie wlasnie sa ladniesze, niz dotychczas wychwalane sztuczne blondy lub czernie.
modny czy niemodny musi byc dobrany do typu karnacji...popieram ze w miodowym blondzie bedzie lepiej,pozatym szkoda wlosow...
lepiej je troszke przyciemnic,lub zdecydowac sie na jakis ciemniejszy np. typowy ciemny blond z jakimis jasniejszymi pasemkami...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 20:33   #535
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
modny czy niemodny musi byc dobrany do typu karnacji...
Zgadzam sie, ale wg mnie nikt kto z natury nie ma takich wlosow wyglada w tych kolorach zbyt sztucznie.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 15:03   #536
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Próbowałam na moich blond włosach wellatonu karmelowa czekolada..tzn. na pasemku..dobrze,że nie zafarbowałam całości bo kolor wyszedl czekoladowy,ciemny...ale karmelkowy napewno nie,przynajmniej u mnie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 16:36   #537
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, ale wg mnie nikt kto z natury nie ma takich wlosow wyglada w tych kolorach zbyt sztucznie.

nom czasem tak...zwlaszcza jesli ktos jest jeszcze mega opalony...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 17:44   #538
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Próbowałam na moich blond włosach wellatonu karmelowa czekolada..tzn. na pasemku..dobrze,że nie zafarbowałam całości bo kolor wyszedl czekoladowy,ciemny...ale karmelkowy napewno nie,przynajmniej u mnie.
A kupilas farbe, czy probowalas od kogos?? Moze na blond wlosach bardziej lapie, albo trzeba krocej ja trzymac.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 17:51   #539
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
A kupilas farbe, czy probowalas od kogos?? Moze na blond wlosach bardziej lapie, albo trzeba krocej ja trzymac.
Mama farbowała to próbowałam od razu jak ona farbowała... nie trzymałam jakoś długo.. ogólnie nie wyszedł bardzo ciemny ale wyszedł bardziej brązowy nie miał nic wspólnego z kolorem na opakowaniu ani karmelem. Ostatnio zauważyłam z Wellatonu odcień cynamon ale chyba bedzie bardziej rudy niż karmelowy. Ale ja ogólnie już nie chce mieć karmelu bo bardzo mi sie rudy spodobał, tylko wszystkie fajne odcienie to farby...dlaczego u nas tak mało szamponów
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 18:26   #540
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

A twojej mamie jak wyszedl?? Tez taki braz ??
Ten kolor cynamon to z Wellatonu?? Bo nie moge nigdzie go znalezc.. jest tylko zlocisty cynamon z Safiry.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.