Kosmetyki Nivea - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-14, 21:17   #151
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Nivea

Ja latem zakochałam się w Nivea Creme (znajoma używała nałogowo do wszystkiego, miała zawsze w torebce, więc postanowiłam kupić i... jakim cudem ja przez te wszystkie lata nigdy go nie kupiłam?!)
Obecnie jestem po próbce Nivea Soft- świetny na buzię, muszę wypróbować na ciało i jak się sprawdzi- kupić. I przez te klasyki mam ochotę na krem Nivea Visage do suchej skóry, używałam często i naprawdę bardzo sobie chwaliłam, dawał radę nawet zimą, i to pod makijaż.

Heh. Nie dość, że od wiosny ziajomaniaczka, to zaczęła się jeszcze ze mnie robić essencomaniaczka i niveomaniaczka
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 16:36   #152
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Nivea

hihihi nie ma to jak byc maniaczka.
Swoja drogo to rzeczywiscie dziene, jak moglas przez te wszystkie lata nie kupic ani razu kremu Nivea? Dinozaur z ciebie heheh, a te juz wyginely. naprawilas sie wkoncu hihihi
Ja dzis bylam w miescie i weszlam do sklepu Nivea. Niby sie to sklep nazywa ale i mozna po naszemu nazwac stoiskiem, bo to w duzym kaufhäusie jest. W moim Rossmannie nie ma kosmetykow dla mezczyzn i tak jakos zaczelam zerkac w ich strone i co widze? Roll-on pod oczy z Q10 ma przeciwdzialac opuchnieciom i sincom pod oczami. Wczesniej kremik byl w dozowniku, a teraz zrobili nowe opakowanie. Roll-ony mnie kusza, bo wydaje mi sie to fajna aplikacja, ale albo zawieraja polyacrylamide jak garnier, albo cena mi nie pasuje jak u Vichy. Popatrzylam na sklad Nivea i ok, krotki, moze i fajnie bedzie nawilzal, bedzie lekki i moze cos zdziala na lekkie since? Bylam w Dm i kupilam krem balea na takie porblemy za niziutka cene, wiec narazie sie wstrzymam z Nivea dla facetow, ale kusi ta Nivea. Pomyslalam, ze moze krem dla chlopa bardzij sie sprawdzi na mojej babskiej skorze niz typowo kosmetyk dla kobiet. No, ale jak pisalam, poczekam z tym zakupem.

akisia tak oficjalnie cie przywitam jeszcze.
Witam nowa niveamaniaczke heheheh
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 19:13   #153
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Nivea

Bycie maniaczką jest straszne, bo potem chcę wszystkie kosmetyki danej firmy jakie są ^^
Myślałam długo, czy kiedyś był u nas w domu Nivea Creme, ale nie, jak byłam mała mama smarowała nam twarz na mróz Penatenem, jakiś z Ziaji rumiankowy też się przewijał, a ja przez ten cały okres dzieciństwa nienawidziłam wszystkich kremów, bo były wg mnie tłuste i takie "bleee"
Kremów zaczęłam używać jak miałam ze 12-13 lat i były to Eris dla nastolatek (pamiętam te białe opakowania z czarnym napisem, ech ) potem seria Aloe Oriflame była u mnie długo nr 1, a pierwszy z Nivei to Aqua Cool czy jakoś tak, za czasów liceum, potem był Visage dla suchej skóry, ale jakoś tak "uchroniłam się" przed większością klasyków.

A roll-on-u dla kobiet nie ma? To niesprawiedliwe, dla kobiet też powinni zrobić
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 20:00   #154
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Nivea

Nie nie ma roll-onu dla kobiet. jest krem z Q10 w tubce, ale jakos nim zachwcona nie jestem. za malo nawilza . Moje skore pod oczami zeszlej zimy nawilzal fantastycznie Aqua Beauty w Pl sensation sie chyba nazywa. Do tego jesli chodzi o Q10 to sie szybko utlenia, zwalszcza w kremie do twarzy, gdzie po otwarciu sloiczka krem ma duzy dostep do powietrza. Pewnie w tubce jest lepiej, ale jakos cos mi w tym kremie brakuje i pomyslalam, ze moze ten dla chlopow bedzie super nawilzal. na rece z testera( tester chyba jeszcze stary bo byl taki z pompka do wyciskania), byl fajny. Poaz tym taki roll-on nie ma prawie wcale dostepu do powietrza, tzn ta kulka tylko i tak sobie mysle, ze to Q10 powinno dluzej w tym roll-onie przezyc, zanim calkiem sie utleni.
Mnie lepiej pasuje od kremu w tubce z Q10 dla kobiet jak sobie moj Nivea Sensitive balance wymieszam w innym sloiczku z Q10. na cala buzie jakos ineczej sie juz wchlanial i sprobowalam pod oczy. bardzij mi wtedy pasuje niz orginalnie krem pod oczy z Q10 od Nivea.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:22   #155
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Nivea

Pojawil sie u mnie krem Nivea w limitowanej puszce o poj. 75 i 250ml. Kupilam 250ml oczywiscie, skoncze pewnie za rok zwlaszcza ze mam sie czym smarowac do ciala. Rok temu tez kupilam taka duza puszke limitowana i niedawno skonczylam, wlasnie dziecko sie nia bawi.

http://www.cosmoty.de/news/3363/
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:29   #156
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Nivea

Ojejku, ale słodkie te opakowania.
Mam nadzieję, że będą w PL.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 09:10   #157
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Nivea

Moze wejsz na polska stronke Nivea i napisz do nich . Bedziesz wiedziec czy masz wypatrywac limitowanego kremu czy tez nie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 16:21   #158
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Nivea

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Moze wejsz na polska stronke Nivea i napisz do nich . Bedziesz wiedziec czy masz wypatrywac limitowanego kremu czy tez nie.
Nie no, nie ma takiej potrzeby w sumie. Przypuszczam, że też będą te limitowane opakowania, bo już jakiś czas temu tak było.
Poza tym mam jeszcze połowę opakowania i akurat zdążę zużyć zanim się pojawią nowe opakowania na półkach.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 00:10   #159
chicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Kosmetyki Nivea

Nie przepadam za Nivea. Uważam, że jest przereklamowana. Kiedyś tylko kosmetyki z tej firmy, teraz nie mam żadnych. Sto razy wole np. Dove, Garnier, AA, Vichy
chicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 17:54   #160
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Nivea

Watek nam spadl i nikt nic nie pisze, to ja przelamie to milczenie.

Ostatnio kupilam balsam Soft Milk w wersji limitowanej z pompka i roz do policzkow z limitowanej serii Chantal Thomass
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 10:44   #161
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Nivea

No właśnie, wątek nam spadł... Ja kupiłam pomadkę Fruity shine i jestem nią zachwycona, pachnie melonem albo arbuzem
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 11:52   #162
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Nivea

akisia ostatnio pisalas ze uchornilas sie od klasycznych kremow przez swoje cale swoje mlode zycie , a jak jest teraz? Masz wkoncu klasyczny krem Nivea czy jeszcze nie? hihihi
I sory jesli juz gdzies pisalas, ale nie za bardzo mam czas wertowac watek i szukac odpowiedzi.
Co masz jeszcze z Nivea i co sobie chwalisz, co kupujesz ponownie jak sie skonczy, a co nie i probujesz nowego? Co cie kusi wyprobowac itp?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:32   #163
Pani Filifionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 392
Dot.: Kosmetyki Nivea

Ja mam obecnie krem Nivea Visage do suchej i wrażliwej, na dzień. Właściwie jestem zadowolona, oprócz tego, że ...używam go na noc Bo niestety na czole się świecę, choćbym nałożyła tylko odrobinę. Ale dobrze sobie poradził z suchymi skórkami i nie uczulił mnie, co mi się niestety często zdarza.
__________________

Pani Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 16:39   #164
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Nivea

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
akisia ostatnio pisalas ze uchornilas sie od klasycznych kremow przez swoje cale swoje mlode zycie , a jak jest teraz? Masz wkoncu klasyczny krem Nivea czy jeszcze nie? hihihi
I sory jesli juz gdzies pisalas, ale nie za bardzo mam czas wertowac watek i szukac odpowiedzi.
Co masz jeszcze z Nivea i co sobie chwalisz, co kupujesz ponownie jak sie skonczy, a co nie i probujesz nowego? Co cie kusi wyprobowac itp?
Mam, mam, nawet ze 2 odkryłam, że jest rewelacyjny na suche, popękane pięty.
Miałam/lub mam:
-krem Nivea Visage skóra sucha- to któryś już z kolei u mnie, bardzo go lubię, zwłaszcza na zimę, skóra jest po nim gładka, nawilżona i odżywiona. Lubię zmieniać kremy, ale do niego zawsze wracam
-tonik N. V. sucha skóra- też już go nieraz miałam, jest łagodny i delikatny, przez długi czas był moim nr 1
-kremowy żel oczyszczający N. V., też do suchej- rewelacyjny, jeden z baaaardzo nielicznych (jak nie jedyny) który sprawia, że buzia, mimo kontaktu z wodą, nie jest napięta i nie swędzi ( a zimą się to zdaża)
Tą trójkę mam obecnie w łazience. Chciałam się przerzucić na krem na dzień i na noc z Iwostinu do cery naczynkowej (dostałam na święta), ale są za słabe i zostałam na zimę przy Nivei.
-wygładzające mleczko do suchej skóry z wyciągiem z ginko i masłem shea- super! Wchłania się bez mocnego filmu, nawilża dobrze, rano nadal czuję to nawilżenie
-pielęgnujące mleczko do bardzo suchej skóry- z jednej strony jest świetne, bo naprawdę nawilża i odżywia, ale z drugiej... muszę mieć do niego cierpliwość, pozostawia tłusty film i czasem bardzo mi to przeszkadza. Na pewno nie polecałabym na codzień latem.
-szampon i odżywka prostujące włosy- jednym słowem tragedia. Nie polecam.
-krem Aqua Sensation- miałam dawno, ale byłam bardzo zadowolona, z tego co pamiętam. Pozostawiał uczucie świeżości i dobrze nawilżał. W sumie chętnie bym go kupiła ponownie
-żel Good-bye Cellulite - miałam jeden, dość drogi, ale skuteczny. Polecam.
-dezodorant w sztyfcie Energy fresh- dla mnie zdecydowanie za słaby. Ładnie pachniał.
-krem na noc N.V.- dobrze odżywiał, byłam zadowolona.
-żel do mycia twarzy N. V. Young Wash off!- nie cierpię. Pozostawiał dziwne uczucie na twarzy i trochę szczypał.
-pomadka ochronna Pearl&Beauty- używałam kiedyś namiętnie, nawet nie pamiętam ile opakowań
-pomadka ochronna Velvet rose- nadawała różany połysk, też miałam wiele razy
-pomadka Milk&Honey- też byla ok, z tego co pamiętam.
Więcej nie pamiętam póki co jak mi się przypomni, to dopiszę

Chętnie wypróbowałabym balsam Q10, bo potrzebuję ujędrnić skórę, dezodoranty Double Effect, linię Diamond Gloss i niedostępną w Pl kolorówkę (zwłaszcza tusze i rozświetlający podkład)
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:24   #165
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Nivea

Dziewczyny nowosci Nivea w tym roku
http://www.cosmoty.de/news/3443/
http://www.cosmoty.de/news/3475/
http://www.cosmoty.de/news/3481/ juz sie go doczekac nie umie hihihi
http://www.cosmoty.de/news/3405/
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:44   #166
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Nivea

Nie działają mi linki możesz wstawić fotki albo napisać, co to jest?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:47   #167
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Nivea

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ten spray do włosów Re.fresh (musiałam napisać z kropką, bo wizaż jakoś to blokuje i wychodzą gwiazdki) jest już w PL od roku chyba.
Ale za to te dezodoranty z Nivea Happy Time..

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2010-01-14 o 19:48
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 21:54   #168
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: Kosmetyki Nivea

witam
jakis czas temu byłam juz na tym watku, ale jakos pisanie mi nie szło ostatnio w kazdym razie grzecznie powracam. jestem wielkaaaa (!!!!) maniaczka nivei!!! Własciwie wszystko co moge uzywam nivei! Zele pod prysznic(wszystkie), balsamy(7), kremy(6 + pod oczy 1 ), toniki(3), mleczka(4) , do demakijazu kosmetyki(2), kremy do rak(2), szampony(kilka), mydła(w kostkach + w płynie-rózne rodzaje), odzywki do wlosów, balsamy do ust, kosmetyki do wlosów... oczywiscie nivea soft i creme klasyk to podstawa Kocham wrecz ta firme!!
Jestem alergiczka a nivea w ogole mnie nie uczula. Odkad pamietam w domu zawsze był klasyczny krem nivei
Wszystkie kosmetyki sa wspaniałe.
załuje tlyko,ze w PL nie ma nivea maskar ale mam nadzieje,ze sie to szybko zmieni.
O prosze happy time deo teraz bede czekac na nie...
a ja kupiłam przed wczoraj balsam z minerałami morskimi. pierwszy raz w koncu udało mi sie go dorwac,bo jak dotad nie było go w moim miescie w zadnym rossmanie ani markecie. a w tesco dopiero go dorwałam teraz

pozdrawiam wszystkie maniaczki NIVEI
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 11:15   #169
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Nivea

monika ale tego masz... az dziw bierze ze cie nie uczula. jak bym co roz siegala po inny produkt to pewnie znow mialabym problemy ze skora i nie bylo by zmiluj sie bo to Nivea i mi krzywdy nie robi hihihi.

fuksja no wlasnie dowiedzialam sie ze ten spraj juz macie od ok roku. U nas bedzie to nowosc, ale i tak nie kupie . jak sie wlosy u nasady przetluszcza to takie cuda nie dzialaja u mnie. Wyglada to jeszcze gorzej niz jak bym tylko natapirowala i nalakierowala wlosy.

akisia a wiec wejdzie w litym nowy podklad o przedluzonej trwalosci z mineralami w butelce z pompka.
Juz jest i kupilam nowe deo sensitive wersja w spraju i rol-on, ja mam roll-on. Ladnie i delikatnie pachnie.
Nowe doe happy time. Znasz balsam z tej serii? ja mialam probke, nawet mily byl i zapach odbieralam pozytywnie. Nie lubie takich zapachow w KK bo sa mi za sztuczne wole prawdziwe zapachy z NK, ale ten od Nivea byl ok. Wiec jest juz u mnie i spraj i roll-on.
Wspomniany przez fuksje spraj odswiezajacy frzyure, ktory juz macie od roku. U mnie to bedzie nowosci.

A tak wogole to sie wkoncu pokazaly deo od Garniera i rexony u minaralami. Juz bylam przekonana ze tego Garniera u mnie nie bedzie. Coraz czesciej obserwuje ze w Pl rzeczy pojawiala sie szybciej niz u mnie, a kiedys bylo odwrotnie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 12:34   #170
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: Kosmetyki Nivea

Monika no własnie z nivei nic mnie nie uczula. od dziecka ta firma jest dla mnie cudowna. moja mama tez ja lubi i uzywa kosmetyki nivei.
A moja babcia od lat uzywa TYLKO zwykłego klasycznego kremu i ma sliczna cere,naprawde malo i dosc płytkie zmarszczki

A tak w ogole to chciałam napisac,ze w tesco sa juz deodoranty Happy Time
Bardzo ladnie delikatnie pachna
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 13:34   #171
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Nivea

monika o tak te wszystkie babcie i krem NIvea... co ja sie naczytalam o tym po necie. Sama wrocilam do zwyklej pielegnacji i do kremu Nivea, bo zawiodlam sie na tym calym anti-age. moja buzia lepiej wyglada po kremie NIvea niz po kremach z kilometrowym skladem. Od kiedy skora na calym ciele zaczela sie buntowac na kolorowe zele i niestety zel kremowy od Nivea ja jeszcze dodatkowo podraznil, przerzucialam sie na naturalne mydla i krem Nivea. ostatnio skusilam sie na Soft MIlk ten balsam w liliowej butelce z limitowanej edycji czyli z pompka. Gingko dziala dobrze na moje popekane naczynka na udach i ogolem na koloryt skory. W starym opakowaniu mi sie spodoabal ten balsam to sie skusialm na nowe poki sa te pompki, bo to zawsze wygodniej uzywac taka 400ml butle.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 13:31   #172
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Nivea

Ale nam watek spadl. znalazlam go na 7 stronie.

bylam wczoraj w miescie i dorwalam nowy podklad Nivea. Dzis testuje.
Widzialam tez balsam z Q10 ale do suchej skory bez alkoholu w skladzie. nareszcie moje modly zostaly wysluchane i mamy tresciwsza wersje tego balsamu.

http://www.nivea.de/products/show/40736
sklad: Aqua, Paraffinum liquidum, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, C13-16 Isoparaffin, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Ubiquinone, Creatine, 1-Methylhydantoine-2-imide, Sorbitan Stearate, Cera Microcristallina, Hydrogenated Coco-Glycerides, Dimethicone, Phenoxyethanol, Sodium Carbomer, Methylparaben, Ethylparaben, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Parfum

Fajnie jest bo jest o poj. 400ml wiec jak wkoncze moj balsam to bede mogla bez problemu przelozyc pompke. Jestem go ciekawa, ale coz nie kupie poki nie wykoncze tego w liliowej flaszce, a troche to potrwa bo nie uzywam go regularnie, bo zuzywam moje poprzednie zakupy. Ehhh nie dobrzy byc niveomaniaczka hihihi

Poza tym kupilam sobie wkoncu roll-on pod oczy z Q10 z serii meskiej. damski krem z Q10 nie za bardzo mi lezy, wiec moze ten roll-on podejdzie bardzij, opakowanie lepsze dla mnie. Mezowi na urodziny kupilam taki kremobalsam ktory mozna uzywac po goleniu albo na cala twarz

http://www.nivea.de/products/show/33107

Ciekawe czy mu podejdzie, bo kiedys nawet sensitive rzeczy po goleniu go szczypaly.

A jak tam u was z pielegnacja Nivea? nadal zadowolone jestescie?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 17:31   #173
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Nivea

No to ja znow podciagam watek.

Musialam przejsc sie dzis do apteki i weszlam jeszcze do Rossmanna po kilka rzeczy i wyszlam z matowym cieniem Nivea i mleczkiem do demakijazu Nivea z Q10. Bardzo lubie ich emulsje do mycia z rozowej serii. Ostatnia zime uzywalam i wkoncu mi sie cera nie odwadniala. Teraz postanowilam wyporbowac to mleczko, oby sie nadawalo do mojej wrazliwej cery. U mnie zima i mam dosc kombinowania z sucha buzia. Odstawiam narazie moje naturalne mydla( nie wysuszaja jak drogeryjne ale jednak w zimie gdy w domu cieplo, a na dworze zimno , buzia ciutke szaleje i sie odwadnia) .
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 17:41   #174
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Nivea

Zazdroszczę Ci kolorówki Nivei
A kremowej emulsji do mycia twarzy też używam i bardzo sobie chwalę
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 18:45   #175
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Nivea

akisia na Allegro sprzedaja kolorowke i to taniej niz u mnie w drogerii. Rozejrzyj sie tam.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 19:06   #176
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Nivea

Dzięki
A co z kolorówki Nivei polecasz? Chodzi mi głownie o tusz i podkład
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 10:11   #177
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Nivea

Tusz bardzo podobal mi sie ten Weit Open Eyes czy jak sie to tam pisze. bardzo ladnie podkrecam moje z natury wywiniete rzesy. Oko mialam takie wielkie i zalotki nie trzeba bylo. Az mi sie wierzyc nie chcialo ze cos moze mi podniesc jeszcze bardzij rzesy niz one same z natury sa. Jednak tusze Nivea u mnie zmieniaja konsyste4ncje juz po ok miesiacu. gestnieja, gorzej sie nanosza i nie ma juz takiego efektu. Nie wiem moze to ze mam cieplo w lazience? Inne dziewczyny na KWC nie pisza o takich rzeczach. Kusi mnie ta rozowa maskara, ale nie wkupie, poczekam na promocje w Rossmannie, bo ajk zrobi mi sie to samo... to bede zla.

Podklad to lubie( czytak KWC) Ideal Finish. Dobrze kryje, nawet sie pod oczy nadaje. teraz kupilam ten nowy i jestem w ramach testu.

Puder Ideal Finish tez fajny, dosc dobrze kryje jak na prasowanca. Mialam jeszcze ten drugi puder w kompakcie, ale wtedy to byla zima i nie umialam dojsc z moja odwodniona cera do ladu, wiec i ten puder sprawowal sie jak sie sprawowal. oddalam kolezance. Teraz zmianilam calkiem pielegnacje, wiec co robic jak mi sie buzia odwadnia i umie ja w zimie utrzymac w dobrym stanie, wiec moze sie kiedys skusze na ten drugi puder ponownie.
Mam puder sypki, ktory juz nie istnieje i szkoda ze go firma wycofala.
Cienie tez lubie zwlaszcza kolor szaroniebieski bo idealny dla moich skelpow i jest transparentny. zeby miec mocniejszy kolor nakladam go palcem. Lubie cienie ktore nie sa mocno napigmentowane wiec dla mnie to plus, a wtarte cienie palcem lepiej sie trzymaja.
Blyszczyki sa calkiem, calkiem, bez parafiny. Mialam jeden z pedzelkiem w kolorze ktorego juz nie ma. Potem mialam inny ale aplikator to byla juz gabeczka i blyszczyk byl juz ciezszty bardzij klejacy. Pomadka dajaca efekt blyszczyka tez fajna, delikatna bez drobinek, ale polyskuje jak tafla lodu. niezbyt trwala, ale za to rowno sie zjada. teraz mam limitowana, ale jest dla mnie zbyt kryjaca. jednak znalazlam sposob zeby zrobic jak transparentna. Mam tez roz limitowany , ladny transparentny kolor, dajacy swiezosci.Korektor w sztyfcie super kryje i nawet szyciej sie syfki goja.

ogolem powiem tak, jak przyjechalam do D to kolorowka ta dawala wiele do zyczenia. Obrazilam sie na Nivea i nie kupowalam nic przez wiele lat. Od tego czasu opakowania sie zmienily i formuly i zaczelam pomalu niesmialo siegac w strone tej firmy i nie narzekam. tylko chcialabym jeszcze znalesc tusz w Nivea ktory by mi tak szybko nie wysychal i robil takie rzesy jak lubie. Licze na maskare w rozowym opakowaniu, bo ma szczoteczke taka jak lubie i jesli bedzie robic takie rzesa jak lubie i po miesiacu nie zgestnieje i bedzie nadal dobrze sie nia malowac to juz bede calkiem zadowolona.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 19:29   #178
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 188
Dot.: Kosmetyki Nivea

Marka nivea kojarzy mi sie dobrze.
Maja dobre pomadki i odżywki do włosów. Krem nivea tez dobry-szczególnie na noc.
Reszty nie uzywałam wiec nie wiem.
I oni nie próbują kosmetyki na zwierzętach wiec za to ich cenie.
Lasd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 23:12   #179
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Kosmetyki Nivea

Ja niestety z kosmetyków Nivei namiętnością pałam jedynie do kremu do rąk Nivea Hand Q10 Plus. Używam też mleczka oczyszczającego Nivea Visage Q10 Plus ale sporadycznie ze względu na skład a mianowicie parafinę. Kiedyś używałam balsamu z serii Nivea Baby Nutrisensitive a także szampony Nivea Baby z proteinami jedwabiu. A także pomadki ochronne. Najmilej wspominam tę z mlekiem i miodem choć wielkiej rewelacji nie było. Niestety składowo ta firma zeszła na psy...Nie tylko ona zresztą. Sentyment jednak pozostał...do kremu w niebieskim opakowaniu, który towarzyszył w dzieciństwie i był panaceum na dosłownie wszystko. Co prawda teraz nie kupuję już tego kremiku ale dzięki niemu dałam szansę serii aptecznej EUCERIN tego samego producenta co Nivea. Zobaczymy jak się spiszą... Na razie testuje Eucerin Q10 Active i jedyne co mogę stwierdzić to to że pachnie straszliwie. Ale za to olejek naturalny jest boski - mój KWC!
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 21:33   #180
ermety
Raczkowanie
 
Avatar ermety
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 51
Dot.: Kosmetyki Nivea

Mój pierwszy kosmetyk...
ermety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-28 09:37:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.