Kosmetyki Nivea - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-05, 13:42   #241
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Kosmetyki Nivea

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Takie bezpieczne juz nie sa, najnowsze badnia mowia ze jednak przedostaja sie glebiej, a uzywanie methylparabenu w kremach przeciwslonecznych wogole nie ma sensu, bo paraben ten powoduje szybsze starzenie sie skory jesli jest ona wystawiona na slonce.
A co to za dzemy ktore sa konserowane parabenami zamiast pasteryzowane? I co to za mrozonki, przciez jak cos sie mrozi to nie potrzeba tego konserwowac, zimno juz to zakonserwowalo.

ja bardzo ograniczylam parabeny i moja skora mi za to dziekuje. Wlasne wodne serum z HA owszem konserwuje Parabenem K, bo te naturalne sa wymagajace , a ja robie wieksza ilosc serum, poza tym to jedeny produkt jaki konserwuje. Oleju nie musze konserwowac, wlasnej shea sahne tez nie, hydrolat tez kupuje bez konserwantow, mydla mam naturalne bez konserwantow. Ograniczylam konserwanty juz dawno i chodz wczesniej uzywalam KK to szybko zauwazylam ze skora sie bardzo poprawila. I masz racje niektore NK potrafia byc bardziej "zrace"od KK. ja np nie moge uzywac olejkow eterycznych w duzych stezeniach. Owszem jeden produkt ok, ale jak tak wszystko perfumowane to moja cera zaczyna sie rumienic.

O innych konserwanatach tez mowi sie zle, np pochodne formaldehydu, czy te metro cos tam matko ja sie chyba nigdy nie naucze calej nazwy na pamiec. One wszystkie maja swoj potencjal drazniacy i coraz wiecej ludzi uczulaja.

To nie wiedziałam o najnowszych badaniach Coś w tym jest, bo np. moja skóra o wiele lepiej wygląda po oczyszczaniu olejem, delikatnym żelu z apteki niz po żelach z drogerii... Co do mrozonek nie miałam na mysli warzyw, ale lody, pizze itd (źle to ujęłam).
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 17:16   #242
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Nivea

Ja sie jeszcze skusze na jakis zel. Wlasnie wyciagnelam z szafy pianke NIvea co mi kolezanka na jesien z Francji przywiozla. Jak na KK to ok sklad, nie uzywalam odrazu bo jednak jak juz chlodno bylo to wole cos w postaci mleczka czy oleju i czekalam z ta pianka na wiosne , jak bedzie cieplo. Stesknilam sie troche za tym zapachem, mam wersje do suchej i wrazliwej skory( ta rozowa). Chcialam uzywac mydla naturalnego w plynie Dr. Bronner ale poki co jeszcze potrzebuje cos mniej wysuszajacego, za chude mi to mydlo, na lato jak buzia bedzie mocno mieszana i sie bardzo tluscic i pocic bedzie, to bedzie w sam raz. teraz bede zachwycach sie pianka NIvea

http://www.nivea.fr/Les-Produits/Soi...ante-Onctueuse

popatrz na sklad. jak na KK nie jest zle ;o) Uwielbialam kiedys ten ich krem do mycia buzi, ale ze wiele osob zachwyca sie produktami typu pianka, pomyslalam ze wyprobuej czy mi to pasuje. Pouzywam to cos wiecej bede umiala powiedziec. Narazie wiem ze bede sie rozkoszowac zapachem przy wieczornym zmywaniu makijazu. No nic na to nie poradze, ze uwielbiam zapach tej rozowej serii. Bardzo mnie odpreza, tak samo jak klasyczny Nivea Creme i Nivea Soft ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 15:42   #243
Kajuna777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ropczyce
Wiadomości: 24
GG do Kajuna777
Dot.: Kosmetyki Nivea

Ja te kosmetyki bardzo lubię. Mam:
- szampon nivea hydro care ale mam zamiar jeszcze spróbować szamponu nivea long repair
- odżywka nivea flexible curls i nivea long repair
- żel do mycia twarzy nivea pure effect (kiedyś to było nivea visage young)
- tonik nivea pure effecr (również kiedyś był nivea visage young)
- maseczka nivea pure effect
- pomadki ochronne wszystkie wypróbowałam oprócz nivea friuty shine wiśniowej
- żel pod prysznic nivea, kilka wypróbowałam, piękne zapachy
- czasem używałam też balsamów do ciała nivea - nawilżajacy (biały), odżywczy (granatowy), angel star
- kremy nivea creme i nivea soft - ten pierwszy nadaje się do wszystkiego, ma baaaaardzo wiele zastosować, do włosów, do demakijażu, pod oczy,
na noc, na zimę, jako baza pod maseczke, do ust, jako krem do rąk, jako balsam do ciała, jako odżywka do rzęs, jako odżywka do skórek ....
nivea soft to nawilżacz na ciepłe dni

Za 1,5 roku zmienie serie kosmetyków do twarzy - na nivea aqua effect
seria niebieska
Kajuna777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 15:40   #244
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Nivea

Wyciagam watek z czelusci ;o)

Kajuna , a czemu za 1,5 roku dopiero?

Ja wlasnie nabylam NIvea Soft w limitowanym opakowaniu. Od ponad roku uzywam natury, ale NIvea Creme i Nivea Soft musza byc w domu, jak nie jedno to drugie. Limitowane opakowania wersji soft ukazywaly sie normalnie przed latem, a w w tym roku u mnie wlasnie wyszly teraz. Ja na zime wole granatowa puszke, ale i wersja soft nie pogardze. jak nie zuzyje w zimne miesiace to zuzyje jak sie wiosna zrobi. ;o)
Zauwazylam ze od paru lat kupije te dwa kremy w limitowanych opakowaniach, ktorych nie wyrzucam. Potem jak sobie cos ukrece to mam ladne puszki na przechowywanie mojej wlasnej porodukcji.

Rozowej pianki, o ktorej wspominalam wyzej, jeszcze do konca nie zuzylam. Jak zrobilo sie calkiem cieplo, to okazala sie mi za tresciwa, wiec odstawilam, ale nie ma mowy zeby sie zmarnowala ;o) oj nie. Zuzyje ja. Szkoda tylko ze jej u mnie normalnie w sklepie kupic nie mozna, a jedynie w ich sklepie online i napewno w Nivea Haus, za to ta niebieska do mieszanej cery, ma byc dostepna w dm, ale nie sprawdzalam. U mnie w Rossmannie jej nie widzialam.

No to taka ze mnie naturaliska ;o) Nivea Creme i Nivea Soft sa stalymi goscmi w moim domu.

A jak to wyglada u was? tez trzymacie sie tych samych produktow? probujecie zmienic pielegnacje, ale i tak wracacie do tego konkretnego produktu NIvea, nie wazne jaki ma sklad, pasuje waszej skorze i musicie miec go w razie czego?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 07:48   #245
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Kosmetyki Nivea

Podnoszę wątek, gdyż też jestem fanką Nivea.
Szczególnie ich masełek do ust ! Niestety, nigdzie nie mogę dostać wersji karmelowej. Czy jest ona jeszcze dostępna na rynku, czy może została wycofana?
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 20:35   #246
Karpiczek_29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Nivea

Ja używam kosmetyków Nivea i jestem bardzo zadowolona. Kremy do twarzy, balsamy do ciała. Ostatnio kupiłam płyt miceralny i to był strzał w dziesiątkę, nie zamienię go na inny.
Karpiczek_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 12:24   #247
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Kosmetyki Nivea

Bede jedyna? Nie lubie nivea
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-23, 15:19   #248
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Kosmetyki Nivea

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
Bede jedyna? Nie lubie nivea
Nie jesteś jedyna, ja też ich nie lubię
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 06:59   #249
gracjan1337
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Nivea

Używam często chusteczek micelarnych i nie narzekam, moja skóra zrobiła się mniej sucha i nie mam problemów tak z cerą jak wcześniej po demakijażu.Uważam, że płyn micelarny i chusteczki NIVEA są niezwykłe. Nie tylko w szybki sposób można zmyć makijaż z twarzy ale również ją odżywić. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Chusteczki przydają się podczas podróży. Ma piękny zapach.
gracjan1337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 08:37   #250
gracjan99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Nivea

Ja niestety z kosmetyków Nivei namiętnością pałam jedynie do kremu do rąk Nivea Hand Q10 Plus. Używam też mleczka oczyszczającego Nivea Visage Q10 Plus ale sporadycznie ze względu na skład a mianowicie parafinę. Kiedyś używałam balsamu z serii Nivea Baby Nutrisensitive a także szampony Nivea Baby z proteinami jedwabiu. A także pomadki ochronne. Najmilej wspominam tę z mlekiem i miodem choć wielkiej rewelacji nie było. Niestety składowo ta firma zeszła na psy...Nie tylko ona zresztą. Sentyment jednak pozostał...do kremu w niebieskim opakowaniu, który towarzyszył w dzieciństwie i był panaceum na dosłownie wszystko. Co prawda teraz nie kupuję już tego kremiku ale dzięki niemu dałam szansę serii aptecznej EUCERIN tego samego producenta co Nivea. Zobaczymy jak się spiszą... Na razie testuje Eucerin Q10 Active i jedyne co mogę stwierdzić to to że pachnie straszliwie. Ale za to olejek naturalny jest boski - mój KWC!
gracjan99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-28 09:37:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.