Co powinnam zmienic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 16:30   #1
Amazing_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Amazing_Girl
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 473
GG do Amazing_Girl

Co powinnam zmienic?


Hej

Pare miesiecy temu przeszlam na jasny blond z ciemnego. Ostatnio znalazlam farbe ktora mi sie bardzo sposobala i chyba pozostane na tym kolorze. Dobrze sie z nim czuje Natomiast mam problem co do upiecia wlosow. Kazdy mowi co innego jak mi ladniej a ja sama nie wiem co robic... Lubie miec rozpuszczone wlosy i pokrecone ale niestety na moich dlugo ten efekt nie pobedzie. Zreszta bez sensu codziennie traktowac wlosy lokowka.. Najczesciej wiaze wlosy w 'cebulke' albo w kucyk nisko na boku. ..Mam problem z grzywka i zero pomyslu co z nia zrobic...
Do tego chcialabym sie osmielic zaczac chodzic w sukienkach spodnicach. Mozna w jakis sposob zakryc uda i biodra?
Doradzicie mi co moge w sobie zmienic?
dodaje link gdzie mozecie mnie zobaczyc. fotka
__________________
Matura 2012!
PR: anielski, wos, geografia
PP: polski,matematyka


Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-08-03 o 17:13 Powód: załączenie zdjeć. Regulamin
Amazing_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 16:54   #2
arielka13
Raczkowanie
 
Avatar arielka13
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 124
Dot.: Co powinnam zmienic?

rzeczywiście bardzo ładnie w tym jasnym blondzie wyglądasz, pasuje Ci co do pokręconych włosów mam parę pomysłów po pierwsze, loki lepiej się będą trzymać jak potraktujesz je lakierem do włosów, efekt na pewno będzie trwać dłużej polecam te lakiery "wodne" a nie w sprayu (jeśli wiesz o co chodzi, przepraszam ale nie potrafię ich profesjonalnie nazwać) a co do samych loków jest dużo innych sposobów które wykluczają użycie lokówki, np. wałki, papiloty lub po prostu zwykłe warkoczyki na mokre włosy, choć ta ostatnia metoda przynosi często niespodziewane efekty jeśli chodzi o zakrycie ud i bioder to dokładnie tak jak napisałaś, super się w tym sprawdzają spódnice i sukienki
__________________
nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej
arielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 16:58   #3
Amazing_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Amazing_Girl
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 473
GG do Amazing_Girl
Dot.: Co powinnam zmienic?

Dzieki Ten kolor ktory teraz mam to Garnier 'jasny blond,vanilia'. Wiele razy probowalam krecic wlosy walkami warkoczykami itd ale zazwyczaj trzymaly sie pare godzin i opadaly.
__________________
Matura 2012!
PR: anielski, wos, geografia
PP: polski,matematyka

Amazing_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 17:45   #4
beatka_krk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/Manchester
Wiadomości: 59
Dot.: Co powinnam zmienic?

Super kolorek, naprawde chwycila Ci jasna farba ciemnego blondu??
Tez mam ciemny blond i wolalabym zrobic farbe niz traktowac wlosy rozjasniaczem...
Na zdjeciu nr 3 masz super grzyweczke, bardzo Ci pasuje.
beatka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 17:54   #5
Amazing_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Amazing_Girl
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 473
GG do Amazing_Girl
Dot.: Co powinnam zmienic?

Kiedys probowalam rozjascic sobie chociaz troszeczke wlosy szamponetka. Wybralam najjasniejszy blond jaki znalazlam ale nie podzialalo w ogole... Sprobowalam drugi raz trzymalam polowe czasu dluzej niz trzeba i znowu zero efektu.. Tak wiec zdecydowalam sie na farbe bo rozjasniaczem tez nie chcialam niszczyc wlosow. Za pierwszym razem wzielam palette jasny blond chociaz byly ciemniejsze ladniejsze blondy od tego. Pomyslalam sobie ze skoro szamponetka nie wziela nic to moze mam takie wlosy. Wzielo az za bardzo W ciagu trzech tygodni od farmowania moje wlosy zmienialy kolor trzy razy. Wyszly jasny blond, zzolcialy a na sam koniec zrobily sie biale... Potem dopiero garnier jasny blond vanilia i ten kolor juz chce zostawic bo naprawde jest trwaly i pasuje Tylko poradzilabym go splukac bardzo bardzo bardzo dokladnie bo zapach meczyl mnie cala noc.. od tego zapachu mialam okropny katar i spochniete oczy...
Co do grzywki to uklada sie ladnie po samym umyciu, pozniej wisi bezwladnie i w sumie nie da sie z nia nic zrobic. Kiedys kiedys mialam scieta grzywke na prosta i bylo mi przeokropnie brzydko.... Musze zostawic grzywke zeby zakrywac okragla buzie ale np w szkole bardzo przeszkadza a po upieciu kazdy wlos jest w inna strone...
__________________
Matura 2012!
PR: anielski, wos, geografia
PP: polski,matematyka

Amazing_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 12:34   #6
Amazing_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Amazing_Girl
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 473
GG do Amazing_Girl
Dot.: Co powinnam zmienic?

Mogę śmiało pochwalić się że pierwsza zmiana dokonana ) Paraduję w sukience!)) (jak na razie w domu bo na wyjście dalej jest za gorąącooo!)

Czy ktoś potrafiłby doradzić makijaż na takie oczy??? Mogłabym próbować z ciemnymi cieniami?? Czy raczej ciemne pomniejszają oczy?
__________________
Matura 2012!
PR: anielski, wos, geografia
PP: polski,matematyka

Amazing_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.